PDA

Επιστροφή στο Forum : λιποτροπικα



sopi
17-05-11, 17:49
παιδες εχω αγανακτηση με το λιπος στην περιοχη της κοιλιας. δεν ειναι οτι ειμαι χοντρος η οτι εχω πολυ λιπος αλλα αντιθετα ειμαι αδυνατος με καλη μυηκη μαζα μπορω να πω αλλα το προβλημα μου ειναι το λιπος και επειδη θελω να ξεκινισω ογκο (δηλαδη να τρωω περισοτερο) σε αυτην την περιπτωση δεν πανε μαζι (ογκος και χασιμο λιπους) οποτε σκεφτηκα τα λιποτροπικα και ηδα στο site του x-treme το total thermo της warriorlab.
λεω να το παρω αξιζει? θα κανει δουλεια?

sopi
17-05-11, 18:26
παιδες εχω αγανακτηση με το λιπος στην περιοχη της κοιλιας. δεν ειναι οτι ειμαι χοντρος η οτι εχω πολυ λιπος αλλα αντιθετα ειμαι αδυνατος με καλη μυηκη μαζα μπορω να πω αλλα το προβλημα μου ειναι το λιπος και επειδη θελω να ξεκινισω ογκο (δηλαδη να τρωω περισοτερο) σε αυτην την περιπτωση δεν πανε μαζι (ογκος και χασιμο λιπους) οποτε σκεφτηκα τα λιποτροπικα και ηδα στο site του x-treme το total thermo της warriorlab.
λεω να το παρω αξιζει? θα κανει δουλεια?

και το αλλο που ειδα τωρα λεγεται fat burner της warriorlab και αυτο , μου φενεται καλυτερο

beefmeup
17-05-11, 20:24
Λιποδιαλύτες (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?8523-%CE%9B%CE%B9%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%BB%CF%8D%CF%84%CE%B5%CF%82)