PDA

Επιστροφή στο Forum : Uparxei lush na kanw grammomenous koiliakous xwris lupodialuth ?



Spylak
24-05-11, 20:04
Γεια ειμαι νεος στο bodybuilding κai γενικα σε forums :D , λοιπον παω σε γυμναστηριο 6-7 μηνες κai εχω δει μεγαλη βελτιωση αλλα εχω μια απορια κai ως νεος σε αυτον τoν χωρο δεν γνωριζω ποιον να ρωτησω και πou να παρω πληροφοριες ,για να μπω στο θεμα ειμαι 1,83 κai 79,5 κιλα κai θελω να μεινω σταθερα εκει κai να γραμωθω αλλα η απορια μου ειναι πως μπορω να κανω τους κοιλιακοθς μου πιο γραμμομενους απο οτι ειναι ? γιατι μεχρι τωρα για να τουσ κανω να ειναι εμφανεις με κενα ενδιαμεσα σε καθε "παραλληλο τετραγωνο" πρεπει να τουσ σφιξω γιατι αλλιωσ εμενα τουλαχιστον μου φενετε οτι ειναι χαλαροι κai χωρις σχημα οταν δεν τουσ σφιγκω. μπορει καποιοσ να μου πει τι πρεπει να κανω για να τους βελτιωσω ? δυστυχωσ επιδη ειμαι νεος σε forums δεν γνςριζω να ανεβαζω φωτογραφιες για να βοιθησω περισσοτερο στο θεμα , οποτε αν μου ελεγε κανεις πωσ να ανεβασω 1-2 φωτογραφιες με την διαφορα θα ηταν χρησιμω πιστεβω.

Devil
24-05-11, 20:12
γραφε με ελληνικα κανονες του φορουμ....

κανε ενα edit το ποστ σου αλλαξε τον τιτλο στα ελληνικα και το ποστ....

καλως ηρθες...

beefmeup
24-05-11, 20:14
κανε μια καλη διατροφουλα ισοθερμιδικη μαζι με λιγη αεροβια κ οι κοιλιακοι σου θα ειναι κομπλε..

απτην αλλη λογικο ειναι να δειχουν περισοτερο οταν τους σφιγκεις που λες,γιατι κ αυτοι μυς ειναι..
αν τους εχεις χαλαρους ειναι χαλαροι,αν τους σφιξεις δειχουν περισοτερο.

Spylak
24-05-11, 20:54
Ευχαριστω θα ακολουθησω την συμβουλη σου και θα κανω ποστ τα αποτελεσματα

ka2sel
30-06-11, 17:05
μπορεις με τα εξης--->ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΑΥΣΤΗΡΗ-ΑΕΡΟΒΙΑ- Υ Π Ο Μ Ο Ν Η