PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΥΞΗΣΗ ΒΑΡΟΥΣ



aekamp
30-05-11, 16:59
ΓΕΙΑ σας,
πρωτη φηρα κανω post σε αυτο το φορουμ και θα ειθελα μερικες συμβουλες για να αυξησω το βαρος μου... ειμαι γυρω στο 1,85 και 64 κιλα. δεν ασχολουμε με Body building
και θελω να αυξησω το βαρος μου για καθαρα ασθαιτικουσ λογους...
απο εναν γνωστο μου συστηθηκε το προιον MASS 20 της scitec nutrition...
ειθελα λοιπον να ρωτησω τι λεει αυτο το προιον και επισης σαν ενδεδειγμενη ποσοτητα στην συσκευασια αναφερετε 50g ανα δοση και δυο δοσης την μερα. ο προμηθευτης προτεινε στον γνωστο μου 100g την καθε δοση... για αυτο ρωταω εδω στο forum οπου εσεις εδω ισως εχετε μεγαλυτερη εμπειρια στα θεματα αυτα...

ευχαριστω

SeXperT
30-05-11, 17:03
το εχεις παρει λαθος το θεμα νομιζω... αν δεν φτιαξεις την διατροφη σου μην περιμενεις θαυματα απο μια πρωτεινη... χωρια το οτι σου λενε οτι ναναι αυτοι για να πουλησουν...

ψαξε για διαφορες διατροφες ογκου εδω στο φορουμ απο αλλα παιδια, προσαρμωσε τη στα δεδομενα σου, ποσταρε την μας και το ξανασυζηταμε...

Η αποψη μου ειναι οτι για να φτιαξεις το σωμα σου, πρεπει πρωτα να περασεις απο την κουζινα. Ακομα και με μια προσεγμενη διατροφη, και με ελαφρια γυμναστικη θα δεις θαυματα...

terataki
30-05-11, 17:15
ναι ειναι γεγονος...με την πρωτεινη ογκου θα παρεις πολυ ογκο...στην κοιλια

t.s.t
30-05-11, 18:12
ΓΕΙΑ σας,
πρωτη φηρα κανω post σε αυτο το φορουμ και θα ειθελα μερικες συμβουλες για να αυξησω το βαρος μου... ειμαι γυρω στο 1,85 και 64 κιλα. δεν ασχολουμε με Body building
και θελω να αυξησω το βαρος μου για καθαρα ασθαιτικουσ λογους...
απο εναν γνωστο μου συστηθηκε το προιον MASS 20 της scitec nutrition...
ειθελα λοιπον να ρωτησω τι λεει αυτο το προιον και επισης σαν ενδεδειγμενη ποσοτητα στην συσκευασια αναφερετε 50g ανα δοση και δυο δοσης την μερα. ο προμηθευτης προτεινε στον γνωστο μου 100g την καθε δοση... για αυτο ρωταω εδω στο forum οπου εσεις εδω ισως εχετε μεγαλυτερη εμπειρια στα θεματα αυτα...

ευχαριστω

Ασε τα συμληρωματα αρχικως,και κοιτα καμια διατροφη..δεν ειναι αναγκη να καταφευγουμε σε σκευασματα συνεχεια...:thumbup:

t.s.t
30-05-11, 18:13
ναι ειναι γεγονος...με την πρωτεινη ογκου θα παρεις πολυ ογκο...στην κοιλια

χα χα χα:green:

SeXperT
30-05-11, 18:31
ναι ειναι γεγονος...με την πρωτεινη ογκου θα παρεις πολυ ογκο...στην κοιλια

:thumbup::thumbup: