PDA

Επιστροφή στο Forum : Χασιμο λιπους και 6-pack χωρις καθολου αεροβια;



deluxe
31-05-11, 02:04
Εχει εδω και μερικες ημερες που κανω γραμμωση-διαιτα.. Χωρις καθολου αεροβια και ελαχιστους κοιλιακους. Εχω χασει μεχρι στιγμης 2,5 κιλα.

Ειναι εφικτο να χασεις λιπος και να φανουν οι κοιλιακοι χωρις καθολου αεροβια, απο τη στιγμη που εχει υποθερμιδικη διατροφη; Τρωω απο 200 μεχρι και 1000 λιγοτερες θερμιδες, αναλογα την ημερα και τις περιστασεις. Και μερικες ημερες σχεδον καθολου υδατανθρακα. Αρκετη πρωτεϊνη, ωμεγα3 και φυτικες ινες.

Τι λετε;

arisfwtis
31-05-11, 09:25
ανετα πιστευω
αρκει να χεις υπομονη

gmalamos
31-05-11, 12:36
Ρε deluxe τοσο καιρο εισαι εδω μεσα ολα αυτα δν τα γνωριζεις.:unsure:Επρεπε να ανοιξεις θεμα?Χωρις παρεξηγηση..

Spyrous
31-05-11, 13:55
Εννοειται αδερφε εχω να κανω και εγω αεροβια 2 βδομαδες...
Μην σε πω ειδα και διαφορα.. σοβαρα φιλε...
καντε ερωτα οχι sex:P:P

beefmeup
31-05-11, 14:00
ντελουξ εχω να κανω αεροβια απο το 2005 περιπου..
κ αν θελω να φανουν(περισοτερο) οι κοιλιακοι μου φενονται:green:

απλα να ξερεις οτι σε καποιον μεσομορφο/ενδο,μπορει να μην γινεται ετσι ευκολα κ να θελει κ αεροβια..
αυτο μονο.

chris corfu
31-05-11, 20:08
μην ξεχναμε ομως ρε σεις οτι πρεπει να κανουν ολοι εστω 2-3 φορες την εβδομαδα αεροβια για την καρδια και το κυκλοφοριακο.. μην ξεχναμε και την υγεια μας..

ελμερ
31-05-11, 20:13
καλησπερα....εγω το βλεπω ως εξης.....ειναι σαν να θελουμε να αδειασουμε εναν κουβα νερο και κανουμε μια τρυπα στον πατο...(διατροφη) αν κανουμε και δευτερη τρυπα στον πατο (αεροβια) ο κουβας αδειαζει πιο γρηγορα.....αλλα και στις 2 περιπτωσεις ο κουβας θα αδειασει....(σαν το μιγιακι το ειπα....:turtle:

TEFAAtzis
31-05-11, 20:56
φιλαρακι μου ετσι γραμμωσε,0 αεροβιο και αρκετα υποθερμιδικα.Προσωπικα ειμαι υπερ και των 2 μαζι γιατι οπως ειπε και καποιος συμφορουμιτης απο πανω με 2 τρυπες αδιαζει πιο γρηγορα ο κουβας;)

DrNio
01-06-11, 00:05
Χασιμο λιπους και 6-pack χωρις καθολου αεροβια;

Αναλόγως τον οργανισμό.

Είναι εφικτό πάντως.

Για 6-pack θες και ασκήσεις έτσι..θα έλεγα μάλιστα πως θες μεγάλη "ποικιλία" ασκήσεων.Δούλεψε το 8 minutes workout,ξέρεις εσύ.;)Καλή επιτυχία.