PDA

Επιστροφή στο Forum : Τρόπος λήψης πρωτείνης



Akistsam
31-05-11, 13:31
Καλημέρα παιδιά! Εδώ και λίγο καιρό ξεκίνησα την πρωτείνη της ΟΝ, την Gold Standard Whey.. Κανονικά παίρνω ένα σκουπ το πρωί και ένα μετά την προπόνηση..Η απορία μου είναι η εξής. Αν πηγαίνω το πρωί γυμναστήριο, μπορώ να παίρνω π.χ. στις 10 η ώρα, να πηγαίνω 11 γυμναστήριο και μετά πάλι; Η είναι υπερβολή και μπορώ απλώς να παίρνω μετά την προπόνηση;
Έχω ψάξει και στο φόρουμ αλλα δν βρήκα απάντηση σε αυτό..Αν τυχόν δεν έψαξα καλά πείτε μου να το σβήσω! :thumbup:

Ευχαριστώ!:welcome:

Lao
31-05-11, 13:33
Καλημέρα παιδιά! Εδώ και λίγο καιρό ξεκίνησα την πρωτείνη της ΟΝ, την Gold Standard Whey.. Κανονικά παίρνω ένα σκουπ το πρωί και ένα μετά την προπόνηση..Η απορία μου είναι η εξής. Αν πηγαίνω το πρωί γυμναστήριο, μπορώ να παίρνω π.χ. στις 10 η ώρα, να πηγαίνω 11 γυμναστήριο και μετά πάλι; Η είναι υπερβολή και μπορώ απλώς να παίρνω μετά την προπόνηση;
Έχω ψάξει και στο φόρουμ αλλα δν βρήκα απάντηση σε αυτό..Αν τυχόν δεν έψαξα καλά πείτε μου να το σβήσω! :thumbup:

Ευχαριστώ!:welcome:

Καθόλου υπερβολή, το αντίθετο. Keep going!

Akistsam
31-05-11, 13:33
Καθόλου υπερβολή, το αντίθετο. Keep going!

Ευχαριστώ πολύ φίλε Lao!;)

worfel
31-05-11, 13:37
Καλημέρα παιδιά! Εδώ και λίγο καιρό ξεκίνησα την πρωτείνη της ΟΝ, την Gold Standard Whey.. Κανονικά παίρνω ένα σκουπ το πρωί και ένα μετά την προπόνηση..Η απορία μου είναι η εξής. Αν πηγαίνω το πρωί γυμναστήριο, μπορώ να παίρνω π.χ. στις 10 η ώρα, να πηγαίνω 11 γυμναστήριο και μετά πάλι; Η είναι υπερβολή και μπορώ απλώς να παίρνω μετά την προπόνηση;
Έχω ψάξει και στο φόρουμ αλλα δν βρήκα απάντηση σε αυτό..Αν τυχόν δεν έψαξα καλά πείτε μου να το σβήσω! :thumbup:

Ευχαριστώ!:welcome:

για ποιον λογο να ειαι υπερβολη? πρωτεινη παιρνεις, όχι φαρμακο..

Akistsam
31-05-11, 13:42
για ποιον λογο να ειαι υπερβολη? πρωτεινη παιρνεις, όχι φαρμακο..

Ναι σίγουρα απλά σκεφτόμουν μήπως στην τελική καταλήξει στην τουαλέτα μου και όχι στους μύς..! :P:P

Lao
31-05-11, 13:45
Ναι σίγουρα απλά σκεφτόμουν μήπως στην τελική καταλήξει στην τουαλέτα μου και όχι στους μύς..! :P:P

Μύες θες να πεις :green:

Όχι, δεν παίζει κάτι τέτοιο με τον τρόπο που θα την χρησιμοποιήσεις.

Akistsam
31-05-11, 13:49
Μύες θες να πεις :green:

Ουπς...Σωστός :green: