PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ



aris1988
01-06-11, 07:57
Καλημερα παιδες εκανα μια μ@λ@κιουλα και ειχα αφησει τα συμπληρωματα μου μεσα στο αμαξι για κανενα μηνα και τα χτυπουσε ο ηλιος απο οτι ειδα λοιπον τωρα2-3 μερες που τα παιρνω οι καψουλες lipo6 φαινοντε σαν να εχουν κιτρινισει απο μεσα το υγρο και σαν να νε ποιο πηχτο κι απο παρενεργειες δε παω τοσο συχνα στη τουαλετα οσο πριν η πρωτεινη απο γευση και πο διαλιτοτητα ειναι ιδια και το super pump απο γευση ιδια μουδινειτην ιδια ενταση αλλα δε διαλιετε ευκολα.
Τι να κανω να συνεχισω να τα παιρνω η ειναιγια πεταμα?υπαρχει πειπτωση να εχουν χαλασει και να μου δημιουργησουν καποιο προβλημα η να τα παιρνω και να μη μου κανουν τιποτα?η να τα συνεχισω κανονικα και απλα ολα αφτα ειναι της ιδεας μου επειδηεχω ακουσει πως δε πρεπει να τααφηνουμε στον ηλιο?please τα φωτα σας..

jackaction
01-06-11, 09:22
ολα γραφουν να διατηρουντε σε μερος χωρις υγρασια και να μην εχει ψηλη θερμοκρασια. Αυτα που αλιωνονται πιο πολυ ειναι τα χαπια τωρα το pump και η πρωτεινη που ειπες ειναι σε σκονη οποτε αν δεν ειχε υγρασια θα ειναι μια χαρα λογικα;)

aris1988
01-06-11, 13:07
υγρασια δεν ειχε ξηρασια ειχε!!αλλα και το παμπ γραφει στις οδηγιες οτι πρεπει ναφυλασετε σε δρσερο μερος..οι λιποδιαλυτες δηλαδη που νε υγρες καψουλες λες να χουν χαλασει?θα χουν αλοιωθει δηλαδη τα συστατικα τους ενοοντας εχουν χαλασει?

jackaction
01-06-11, 14:04
Δεν εχω καποιες ιδιαιτερες γνωσεις γνωμη λεω.δεν ειναι και μαγιονεζα να κοψει το lipo6 αλλα πιστευω οσο να πεις η σκονη επιρεαζεται λιγοτερο.μπορει να αλιωνεται με την πολυ ζεστη αλλα κυριως απο την υγρασια θα επιρεαστει.μην τα παιρνεις και απολυτα αυτα που λεω ουτε ειδικος ειμαι ουτε φαρμακοποιος μην σε παρω στο λαιμο μου8)8)

aris1988
01-06-11, 15:05
thanks παντως για το χρονο σου καποιος αλλοσ που ισως να γνωριζει

aris1988
01-06-11, 18:17
κανεις???????????????????/

Tasos Green
01-06-11, 18:48
στη θεση σου το Lipo θα το πετουσα αν ειχε κατσει τοσο πολυ στον ηλιο.... τωρα για τις πρωτεινες και τα pump λενε σε στεγνο και δροσερο μερος οι συσκευασιες για να μην αλλοιωθούν μετα το ανοιγμα.. αν ειχαν μείνει στον ηλιο καμια 2 μερες θα σου ελεγα νταξι παρτα αλλα 1 μηνας ειναι πολυ...

Πυγμάχος
02-06-11, 02:18
Φιλαράκι ένας μήνας στον Ήλιο είναι αλλοίωση full ..

Πέτα τα ... σκέψου την υγεία σου.

Kaloutsikos
02-06-11, 15:50
Φιλαράκι ένας μήνας στον Ήλιο είναι αλλοίωση full ..

Πέτα τα ... σκέψου την υγεία σου.

:thumbup:
Φιλαράκι πέτατα καλύτερα μην πάθεις τίποτα!

aris1988
02-06-11, 16:24
τα πεταξα ηδη:green::green: τωρα περιμενω τις απαντησεις σας και στο αλλο post που χω ανοιξει για να συνεχισω αν ειναι στη νεα μου παραγγελια