PDA

Επιστροφή στο Forum : πρωτεΐνη whey



χαρης
01-06-11, 23:24
παιδιά καλησπέρα θέλω να κάνω μια γενική ερώτηση .. κάνω μια ισορροπημένη διατροφή σύμφωνα με τα στάνταρ του φόρουμ..αν πάρω πρωτεΐνη για μεταπροπονιτικο ρόφημα και την χρησιμοποιώ για ένα σύντομο χρονικό διάστημα,και την σταματήσω αν έχω δει πρόοδο θα μπορώ να την κρατήσω η άμα την σταματήσω θα χαθεί ότι μ έδωσε

RAMBO
01-06-11, 23:27
παιδιά καλησπέρα θέλω να κάνω μια γενική ερώτηση .. κάνω μια ισορροπημένη διατροφή σύμφωνα με τα στάνταρ του φόρουμ..αν πάρω πρωτεΐνη για μεταπροπονιτικο ρόφημα και την χρησιμοποιώ για ένα σύντομο χρονικό διάστημα,και την σταματήσω αν έχω δει πρόοδο θα μπορώ να την κρατήσω η άμα την σταματήσω θα χαθεί ότι μ έδωσε

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

χαρης
01-06-11, 23:29
φιλέ τι σημαίνει αυτό ?

RAMBO
01-06-11, 23:37
ειναι συμπληρωμα διατροφησ και ουτε σε φουσκωνει ουτε οταν την σταματησεισ θα ξεφουσκωσεισ αν ηταν ετσι οταν θα τρωγαμε κοτοπουλο η τονο θα φουσκωναμε και αντιστοιχα θα ξεφουσκωναμε....αποτελεσμα απο μια πρωτεινη θα δεισ μονο σε βαθοσ χρονου(πολυ χρονου) με σωστη διατροφη

Kaloutsikos
02-06-11, 00:33
παιδιά καλησπέρα θέλω να κάνω μια γενική ερώτηση .. κάνω μια ισορροπημένη διατροφή σύμφωνα με τα στάνταρ του φόρουμ..αν πάρω πρωτεΐνη για μεταπροπονιτικο ρόφημα και την χρησιμοποιώ για ένα σύντομο χρονικό διάστημα,και την σταματήσω αν έχω δει πρόοδο θα μπορώ να την κρατήσω η άμα την σταματήσω θα χαθεί ότι μ έδωσε

Ετσι όπως τα λέει ο Rambo είναι,
δεν χρειάζεται να την σταματήσεις, δεν είναι κάτι επικίνδυνο!