PDA

Επιστροφή στο Forum : Συμπληρωματα για ογκο και γραμμωση



djds83
02-06-11, 00:20
Καλησπερα παιδια,

Θελω την γνωμη σας γι'αυτο το συνδιασμο συμπληρωματων αν ειναι καλος, αν οχι θελω να μου πειτε την γνωμη σας.

Για ογκο:

1. Reflex Instant Whey ή One Stop
2. 100% Beef Aminos (universal) ή Uni-Liver

Για Γραμμωση:

1. Reflex Instant Whey
2. Lipo6

djds83
08-06-11, 23:23
Υπαρχει λιποδιαλυτης σε υγρη μορφη ή σκονη?

Marios1991
09-06-11, 13:55
Υπαρχει λιποδιαλυτης σε υγρη μορφη ή σκονη?

Ξερω οτι υπαρχει σε υγρη μορφη. Εκανα ειδη ποστ αυτο τον λιποδιαλυτη. Αν χρησιμοποιησεις την αναζητηση και βαλεις clenbutrx θα σου το βγαλει. της vpx ειναι. Οσο για σκονη δεν ξερω... Μπορει να υπαρχουν pre-workout με ντρικο που να περιεχουν και λιποδιαλυτη μεσα..

Fiesta S 09
09-06-11, 13:58
Φίλε στην γράμμωση είναι που χρειάζεσαι τα aminos...

Alexakos3
09-06-11, 16:51
Φίλε στην γράμμωση είναι που χρειάζεσαι τα aminos...

+1 εννοείτε πως στη γράμμωση περιορίζουμε όσο γίνεται τον υδατάνθρακα.. επομένω προτιμάμαι αν γίνεται αμινοξέα που είναι καθαρή πηγή προτείνης 100% χωρίς ίχνος υδατάνθρακα!!

sobral
09-06-11, 21:11
Καλησπερα παιδια,

Θελω την γνωμη σας γι'αυτο το συνδιασμο συμπληρωματων αν ειναι καλος, αν οχι θελω να μου πειτε την γνωμη σας.

Για ογκο:

1. Reflex Instant Whey ή One Stop
2. 100% Beef Aminos (universal) ή Uni-Liver

Για Γραμμωση:

1. Reflex Instant Whey
2. Lipo6

δεν υπάρχει κ όγκος κ γράμμωση παράλληλα. Με τίποτα όμως. Βρες τι στόχο θα θέσεις και μετά πάμε στην διατροφή κ στoν τρόπο προπόνησης. Τελευταία έρχονται τα συμπληρώματα.;) Τα συγκεκριμένα αμινοξέα (της universal) που αναφέρεις κάνουν για οποιαδήποτε περίοδο. Τα υπόλοιπα σωστά τα κατηγοριοποιείς, αλλά δεν θα σου δώσουν από μόνα τους όγκο ή στέγνωμα...

Kaloutsikos
10-06-11, 16:21
Υπαρχει λιποδιαλυτης σε υγρη μορφη ή σκονη?

Να υποθέσω πως δεν μπορείς τα χάπια?:green:

djds83
10-06-11, 22:47
Ξερω οτι υπαρχει σε υγρη μορφη. Εκανα ειδη ποστ αυτο τον λιποδιαλυτη. Αν χρησιμοποιησεις την αναζητηση και βαλεις clenbutrx θα σου το βγαλει. της vpx ειναι. Οσο για σκονη δεν ξερω... Μπορει να υπαρχουν pre-workout με ντρικο που να περιεχουν και λιποδιαλυτη μεσα..

Ευχαριστω φιλε

djds83
10-06-11, 22:47
Να υποθέσω πως δεν μπορείς τα χάπια?:green:

Ακριβως

djds83
13-06-11, 17:54
Παιδια μπορειτε να μου πειτε καποια φορμουλα που να περιεχει λιποδιαλυτικες ουσιες?

karpoutzidis
13-06-11, 18:40
εγώ θα σου πρωτινά στην γράμμωση και στον όγκο αν θέλεις να προσθέσεις αυτό:AMINO POWER LIQUID

πολύ καλές κριτικές!η τιμή λίγο πονάει βεβαία!

Kaloutsikos
13-06-11, 20:22
εγώ θα σου πρωτινά στην γράμμωση και στον όγκο αν θέλεις να προσθέσεις αυτό:AMINO POWER LIQUID

πολύ καλές κριτικές!η τιμή λίγο πονάει βεβαία!

Μάρκα?

djds83
13-06-11, 22:11
εγώ θα σου πρωτινά στην γράμμωση και στον όγκο αν θέλεις να προσθέσεις αυτό:AMINO POWER LIQUID

πολύ καλές κριτικές!η τιμή λίγο πονάει βεβαία!

Τι ακριβως ειναι αυτο το συμπληρωμα φιλε? Αν καταλαβα σωστα απο το ονομα του εχει σχεση με ανιμοξεα?

karpoutzidis
14-06-11, 00:11
Μάρκα?

weider

karpoutzidis
14-06-11, 00:12
Τι ακριβως ειναι αυτο το συμπληρωμα φιλε? Αν καταλαβα σωστα απο το ονομα του εχει σχεση με ανιμοξεα?

ναι υγρά αμινοξέα είναι!

djds83
14-06-11, 00:44
ναι υγρά αμινοξέα είναι!

Ευχαριστω πολυ. Ξερεις καποια φορμουλα επισης που να εχει λιποδιαλυτικα μεσα?

karpoutzidis
14-06-11, 02:43
Ευχαριστω πολυ. Ξερεις καποια φορμουλα επισης που να εχει λιποδιαλυτικα μεσα?

κοίταξε για υγρό εχει καρνιτηνη σε υγρή μορφή!το άλλο σε υγρή μορφή που μου ερχεται άλλα πολύ δυνατό και δεν θα σου το πρωτινά είναι της VPX ΤΟ LIQUID CLENBUTRX HARDCORD έχει και κάτι πράσινα τσάγια που μπορείς να πάρεις από φαρμακείο

ελπίζω να χρησιμοποιήσεις σωστά τις πληροφορίες που σου έδωσα!

djds83
14-06-11, 17:24
κοίταξε για υγρό εχει καρνιτηνη σε υγρή μορφή!το άλλο σε υγρή μορφή που μου ερχεται άλλα πολύ δυνατό και δεν θα σου το πρωτινά είναι της VPX ΤΟ LIQUID CLENBUTRX HARDCORD έχει και κάτι πράσινα τσάγια που μπορείς να πάρεις από φαρμακείο

ελπίζω να χρησιμοποιήσεις σωστά τις πληροφορίες που σου έδωσα!

Ευχαριστω πολυ φιλε. Γνωριζεις καποιο αλλο εκτος απο αυτο που μου εχεις αναφερει που να ειναι καλο αλλα οχι τοσο επικυνδυνο?

karpoutzidis
14-06-11, 18:03
Ευχαριστω πολυ φιλε. Γνωριζεις καποιο αλλο εκτος απο αυτο που μου εχεις αναφερει που να ειναι καλο αλλα οχι τοσο επικυνδυνο?

μόνο την καρνητινη της wariorlab μόνο αυτή έχω δοκιμάσει

djds83
14-06-11, 20:20
μόνο την καρνητινη της wariorlab μόνο αυτή έχω δοκιμάσει

Ειδες αποτελεσμα με αυτη την καρνητινη?

karpoutzidis
14-06-11, 21:08
Ειδες αποτελεσμα με αυτη την καρνητινη?
κοιτά είδα κάτι ψηλά πάντα με το μάτι και οχι με μέτρηση άλλα επειδή είχα μέσα και πολυβιταμηνες testobooster ω3 και το chitosan της warriolab Που μου πρωτινέ ο πολωτής(κλασικα) που δεν ξανά περνώ,δεν μπορώ να είμαι σίγουρος πιο απο ολα ηταν ή ισως ολα ματι,οτι η καρνητινη κανει δουλειά εχει αποδειχτεί οτι κάνει αλλα κράτα μικρή σακούλα!

poison1
14-06-11, 21:22
ρε μαγκα σιγουρα δουλευει η καρνιτινη;γιατι καπου εδω μεσα διαβασα οτι δε δουλευει.τουλαχιστον οσο αφορα τη λιποδιαλυση.ουτε καν στην αεροβια ικανοτητα.

karpoutzidis
14-06-11, 21:29
ρε μαγκα σιγουρα δουλευει η καρνιτινη;γιατι καπου εδω μεσα διαβασα οτι δε δουλευει.τουλαχιστον οσο αφορα τη λιποδιαλυση.ουτε καν στην αεροβια ικανοτητα.

κοιτά μονή της δεν την έχω δοκιμασει να σου πω ναι ή οχι!κοιτά αυτό είναι ενα μεγαλο θεμα γτ ακομη και να την επερνα και να εκανε δουλεια σε μενα δεν σημενει οτι θα κανει και σε σενα,ετσι παει αυτο οπως και σε αλλα συμπληρώματα!κοιτα οι ερευνες λενε πως ναι.....αλλα δεν βαζω το χερι μου στην φωτια.

djds83
15-06-11, 23:33
Γνωριζεται αυτο το λιποδιαλυτη (Λιποδιαλύτης TRIMINCIL PROFESSIONAL 200ML )? Αν ναι, τι γνωμη εχετε?

karpoutzidis
15-06-11, 23:43
Γνωριζεται αυτο το λιποδιαλυτη (Λιποδιαλύτης TRIMINCIL PROFESSIONAL 200ML )? Αν ναι, τι γνωμη εχετε?

ρε σι ένα gel είναι και δεν τα εχω σε εκτιμήσει εγω προσωπικά!το συγκεκριμένο δεν το ξερω!τα συστατικά που εχει μεσα ειναι βοηθούν την λυποδιαληση αλλα μην περιμένεις και πολλά απο αυτα τα gel!ασε που και η τιμη ειναι λιγο τσιμπημένη!ενα gel και αυτο αλλη μαρκα με σχεδον καρτινη.πρασινο τσαι.γκουαρανα και κρεατινη ειχα παρει απο τα hondos με 15 ευρο και δεν ειδα τπτ μα τπτ.σε εκαγε για κανα 5λεπτο και τελος αλλα δεν ειδα και διαφορα στον καθρευτη μου!

djds83
16-06-11, 00:01
ρε σι ένα gel είναι και δεν τα εχω σε εκτιμήσει εγω προσωπικά!το συγκεκριμένο δεν το ξερω!τα συστατικά που εχει μεσα ειναι βοηθούν την λυποδιαληση αλλα μην περιμένεις και πολλά απο αυτα τα gel!ασε που και η τιμη ειναι λιγο τσιμπημένη!ενα gel και αυτο αλλη μαρκα με σχεδον καρτινη.πρασινο τσαι.γκουαρανα και κρεατινη ειχα παρει απο τα hondos με 15 ευρο και δεν ειδα τπτ μα τπτ.σε εκαγε για κανα 5λεπτο και τελος αλλα δεν ειδα και διαφορα στον καθρευτη μου!

Ευχαριστω φιλε. Τελικα τα μονο που κανουν δουλεια απ'οτι καταλαβα ειναι τα χαπια σωστα?

karpoutzidis
16-06-11, 00:15
Ευχαριστω φιλε. Τελικα τα μονο που κανουν δουλεια απ'οτι καταλαβα ειναι τα χαπια σωστα?

Ναι.είναι τα πιο αποτελεσματικά και έχει μεγάλη ποικιλία

djds83
16-06-11, 00:25
Ναι.είναι τα πιο αποτελεσματικά και έχει μεγάλη ποικιλία

Ωραια ευχαριστω πολυ! :clap:

djds83
16-06-11, 00:32
Φιλε το Hard Fast της Universal το γνωριζεις? Τι γνωμη εχεις?

djds83
18-06-11, 01:16
Τι γνωμη εχετε για το Hard Fast της Universal?

djds83
19-06-11, 11:20
Εχω παραγγειλει το Hard Fast της universal και εχω μια απορια. Βρηκα αυτο "¨Είναι επίσης δυνατόν να χρησιμοποιηθεί για διαφορετικούς σκοπούς. Για παράδειγμα, σε μικρότερες ημερήσιες δόσεις θα σε υποστηρίξει στη δίαιτά σου, ενώ σε αρκετά ψηλότερες θα σε βοηθήσει να πάρεις όγκο και βάρος. Με άλλα λόγια είναι εντελώς στο χέρι σου να το κάνεις εργαλείο μεταβολισμού ή αναβολισμού." Πως πρεπει να το περνω σε περιοδο γραμμωσης και πως σε περιοδο ογκου? Αν μπορειτε καποιος ας με βοηθησει.

Ευχαριστω πολυ

djds83
22-06-11, 23:54
Εχω παραγγειλει το Hard Fast της universal και εχω μια απορια. Βρηκα αυτο "¨Είναι επίσης δυνατόν να χρησιμοποιηθεί για διαφορετικούς σκοπούς. Για παράδειγμα, σε μικρότερες ημερήσιες δόσεις θα σε υποστηρίξει στη δίαιτά σου, ενώ σε αρκετά ψηλότερες θα σε βοηθήσει να πάρεις όγκο και βάρος. Με άλλα λόγια είναι εντελώς στο χέρι σου να το κάνεις εργαλείο μεταβολισμού ή αναβολισμού." Πως πρεπει να το περνω σε περιοδο γραμμωσης και πως σε περιοδο ογκου? Αν μπορειτε καποιος ας με βοηθησει.

Ευχαριστω πολυ

Γνωριζει κανεις?

djds83
28-06-11, 23:14
Παιδια η hard fast εχει καθολου παρενεργειες? Ειναι επικινδυνη με ολες αυτες τις ουσιες που περιεχει?