PDA

Επιστροφή στο Forum : K-OTIC XT (EFX)



eurogod
03-06-11, 13:28
Μου το προτειναν απο καταστημα σαν πολυ καλο νιτρικο!
Μαλιστα μου ειπαν να ξεκινησω με 1/2 scoop γιατι ειναι αρκετα δυνατο!
Το εχει δοκιμασει κανεις? Αξίζει? Τι λετε?

26245

26246


[/URL]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/koticr.jpg/]http://img197.imageshack.us/img197/6307/koticr.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/695/kotic.gif/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

TEFAAtzis
03-06-11, 13:40
νομιζω πως δεν ειναι και ασχημο.Αλλα ας μιλησουν και οι πιο ειδικοι:)

eurogod
03-06-11, 15:20
Προσθεσα κι εναν πιο αναλυτικο πινακα των συστατικων του.

Devil
03-06-11, 15:45
ξεφτυλα.... αν ειναι αληθινος ο πινακας που εχεις βαλει (δεν εχει καποια συστατικα)... ειναι ξεφτυλα...

βεβαια αν το παρει καποιος θα πει οτι δουλευει.... επειδη εχει 300mg καφεινη το serving...

Bodytlk
03-06-11, 15:45
Εγω παντος θα προτιμουσα κατι με γερανιο :weights:

George007
09-10-11, 09:46
το πηρα αυτο .. θα το δοκιμασω και θ σασ πω απο εβδομαδα εαν δουλευει η οχι ....

George007
10-10-11, 22:11
μπορω να πω οτι εαν και πηρα μισο σκουπ για αρχη ενιωσα μεγαλητερη ορεξη στην προπονηση...

cpappas
10-01-12, 13:51
Καλησπέρα σκέφτομαι να το αγοράσω.
Η EFX είναι από τις καλύτερες μάρκες. Προσωπικά δεν θα το έβαζα στην κατηγορία των Νιτρικών αλλά δεν είμαι και ειδικός.
Τελικά υπάρχει κανείς που να το δοκίμασε και να μοιραστεί τα αποτελέσματα που είδε μαζί μας.
Επιπλέον, μετά θα πρέπει να πάρω και κάποιο άλλο συμπλήρωμα (καταβολικό); ή μόνο πρωτεΐνη θα είναι οκ;

COBRA_STYLE
10-01-12, 13:52
γιατι να το παρει καποιος?δεν αξιζει να δωσει εδω τα λεφτα του.

Mcstefan7
10-01-12, 14:02
Αυτό 1,3 dimethylxantine δεν το παίρνουν απο το γεράνιο??
Μεγάλη ποσότητα καφείνης κ μικρή αλανίνης. Άμα σε πιάνουν τα στιμς μην το πάρεις!

nikosg7
10-01-12, 14:32
Καλησπερα σε ολους εγω το εχω δοκιμασει μια φορα στο παρελθον... κ στο 12λεπτο το μαξιμουμ 15 με επιανε πολυ .... για μενα το μονο αρνητικο ειναι η γευση του... πραγματικα κανεις εμετο... δεν εχω δοκιμασει χειροτερο πραγμα... μ φερνει αναγουλα..γι αυτο κ δνε το ξαναπηρα.. Αθλιο....

koulis1212
05-10-12, 18:35
το βρηκα προσφορα 27 ευρω αξιζει να το δοκιμασο?

and345
05-07-13, 19:24
το ειχα δοκιμασει πριν 4 μηνες περιπου αλλα τωρα ξαναπηρα μια δοσολογια και θυμηθηκα γιατι δεν το ξαναπηρα...
αρχικα να πω οτι με πιανει...
αρνητικα :αυτο το αθλιο πραγμα που ειχα και οταν το ειχα δοκιμασει στις αρχες. τρεμουλο στα ποδια, ταχυπαλμιες στην προπο, και απειρη εξαντληση στο τελος. και πολλες φορες το ρεύομαι ακομα και μια ωρα αφου εχω φυγει απο το τζιμ (προπονηση 60-75 λεπτα)
θετικα :τσιτα αρκετη, φλεβηκοτητα οσο εχω και χωρις νιτρικο, αλλα κραταει για κανα 2 ωρο οπως οταν κανω προπο.

γευση : 9/10 frυit punch
διαλυτοτητα: με κουταλι 9/10, και μην το χτυπησετε ποτε σε σεικερ γιατι κανει τρελο αφρο.

cuntface
06-07-13, 03:04
πλεον χωρης γερανιο αξιζει? αυτο καλυτερα να αναλησουμε

Mcstefan7
06-07-13, 13:25
τσου...πάρε σκέτη καφείνη καλύτερα!!

southern
08-12-13, 22:49
είχα 3 φακελάκια διαφημιστικά , το πρώτο το πήρα μισό πριν την προπόνηση τα άλλα δυο ολόκληρα. δεν νομίζω ότι είδα τίποτα
το ιδιαίτερο. νομίζω παίζει ρόλο και το στομάχι. φιλαράκι μου το πήρε και όλο το βράδυ έμεινε ξύπνιος από την υπερένταση.

sobral
08-12-13, 23:16
κρεατίνη με buffer και καφείνη είναι απλά αυτό το συμπλήρωμα. Τα υπόλοιπα είναι σε αστείες δόσεις. Ποιος ο λόγος να δώσει κάποιος τόσα λεφτά, ενώ μπορείς απλά αν θες κάτι τέτοιο να πάρεις την κρεατίνη της εταιρίας σκέτη και καφείνη απλή που είναι πάμφθηνη. Από μένα δεν παίρνει έγκριση.:green::green:

Geotas
09-12-13, 21:13
Εγω το πήρα και με έπιασε παρά πολυ καλα. Συμφέρει τωρα που έπεσε η τιμή του γιατι όταν το πήρα εγω ήταν στα ύψη!ο αδερφός μου που το δοκίμασε του έφερε πονοκέφαλο. Του φάνηκε πολυ δυνατό. Εγω που έχω πάρει αρκετά απλά με κάλυψε με το παραπάνω.

KDD
13-12-13, 12:53
παιδια το δοκιμασα σε φακελακι μιασ δοσησ πολυ καλο αρκετη ενεργεια και ενταση στην προπονηση

Lainus
13-12-13, 20:15
Δοκίμασα και το περιβόητο chaotic και δε μπορώ να πω ότι ήταν τόσο χαοτικό όσο στην περιγραφή του. Πήγα στα XTR για κάτι άλλο και μου 'δωσαν κι ένα δειγματάκι... έχουμε και λέμε:

Θετικά:

ΔΥΝΑΜΗ. Πρώτη φορά είδα τέτοια διαφορά στα κιλά των ασκήσεων από τη μία εβδομάδα στην άλλη. Είχα ώμους, ΣΕ ΚΑΘΕ άσκηση πιό πολλά κιλά από την προηγούμενη φορά. Δε ξέρω αν φταίει η kre-alkalyn. Ίσως. Γενικά, είναι η πρώτη φορά που παίρνω κρεατίνη σε pre-workout. Κανονικά παίρνω 5 γρ monohydrate (sci-mx) στο post workout.
Επίσης, μόλις τέλειωσα και την 5η άσκηση, αντί να είμαι έτοιμος για λιποθυμία όπως πάντα (ΟΚ, υπερβολή), έκατσα κι έκανα άλλη μία άσκηση, για τα ρέστα!

Αρνητικά:

0 Τσίτες... δυστυχώς, είδα 300μγ καφείνης και λέω "Θα γίνω Tony Montana" αλλά τίποτα... Σα να μη πήρα κάτι που θα μπορούσε να μου δώσει τσίτες. ΔΩΣΕ ΡΕ ΛΙΓΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ.

Διαλείματα. Καμία διαφορά, τον ίδιο χρόνο που χρειαζόμουν ανάμεσα στα σετ με high voltage ή enduro boost, που είναι πιό soft, τον ίδιο χρειαζόμουν και σήμερα με το K-OTIC...


Συμπέρασμα... Δε θα το αγόραζα... Ακριβό γι' αυτά που προσφέρει... Αντίθετα, θ' αγόραζα ΕΥΚΟΛΑ την Kre-Alkalyn της ίδιας εταιρείας και θα έσπαγα τη δόση και pre και post (2+2 ή 2+1).
Για κάποιον που τον πιάνει η καφεϊνη, ίσως να είναι ιδανικό pre!

Υ.Γ: Πείτε με ανώμαλο, εμένα η γεύση μ' άρεσε!!

ktm620
14-12-13, 17:17
Το χειρότερο απ όσα έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα (assault,swollen,hyper fx για να αναφέρω μερικά)
Ευτυχώς απο δείγμα :)
Καλή η διαλυτότητα του αλλά με τόσο έντονο χρώμα που βγάζει πρέπει να παίζει πολύ χρωστική μέσα...Γεύση πραγματικά χάλια..
Στα της απόδοσης..... Το πρώτο pre που μου χάλασε την προπόνηση αντί να την φτιάξει....
Συγκέντρωση μηδέν , η χάλια γεύση του σε σημείο που με ανακάτωνε σχεδόν μέχρι να τελείωσω και γενικά δέν μπορώ να βρώ κάτι θετικό.
Δέν υπάρχει - απ όσο ξέρω δηλ - κάποιος άλλος παράγοντας που να με χάλασε. Την περίοδο αυτή έχω το hyper fx - πολύ καλό- και επειδή είχα τα δειγματάκια είπα να το δοκιμάσω για να το σπάσω λίγο.
Να υπήρχε και κάτι θετικό να το παιρνα για πιό ολοκληρωμένη άποψη , αλλά δέν αξίζει... ( αντ αυτού τώρα που τελέιώνει το hyper πήρα το superdrive για δοκιμή. :) )

LEGPRESS
14-12-13, 19:24
Εμένα αντίθετα είναιαπο τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα μαζί με το noxpump του Yates.εντάξει με τη γεύση δεν τρελάθηκα αλλα ειλικρινα στα νιτρικά η γεύση σπάνια είναι καλή και δεν έχει και ιδιαίτερη σημασία εδώ που τα λέμε

panosultras13
29-01-14, 00:17
Λοιπόν χρησιμοποίησα χθές το συγκεκριμένο νιτρικό σε δέιγμα που μου έδωσαν απο γνωστή αλυσίδα καταστημάτων που το promotαρει σε προπόνηση στήθος δικέφαλο και έχω να πω τα εξής:

ΘΕΤΙΚΑ:Καλούτσικη δύναμη και ενέργεια αλλά όχι τόσο όσο περίμενα.

ΑΡΝΗΤΙΚΑ: Δυστυχώς αρκετά...πολλή ζαλάδα καθόλου focus και πολλή δυσφορία στην προπόνηση...έπαθα πλάκα λες και ήμουν άρρωστος ένιωθα!!!

Δεν μου άρεσε καθόλου αν και το δοκίμασα μόνο μια φορά. :thumbdown:

Christos100
14-02-14, 13:29
Το εχω δοκιμασει ,η αληθεια ειναι οτι σου δινει το κατι παραπανω σε ενεργεια λογω καφεινης κλπ αλλα δεν αξιζει τα λεφτα του και η γευση του ειναι κακη για τα γουστα μου.

argirisrx8
11-03-14, 22:34
δοκιμασα ενα δειγμα που μου δωσανε κ ηταν σαν να μην το πηρα καθολου.μαπα το καρπουζι.

Source Of Energy
13-03-14, 19:22
δοκιμασα ενα δειγμα που μου δωσανε κ ηταν σαν να μην το πηρα καθολου.μαπα το καρπουζι.

φίλε εμένα με έπιανε για 1,5 μήνα συνεχόμενα... !!!

Tiridus
13-03-14, 22:00
Απο προσωπική μου εμπειρία, ό,τι preworkout μου δώσαν να δοκιμάσω (ευτυχώς δεν έδωσα ούτε ευρώ γι'αυτά) δεν βοήθησαν π-ο-υ-θ-ε-ν-ά.
Το συγκεκριμένο επειδή έτυχε να το δοκιμάσω τελευταία για ένα μικρό χρονικό διάστημα, ήταν μια μούφα απο τις πολλές.
Πολλά απο τα συστατικά τους τα βρίσκουμε στις πρωτείνες και στις πολυβιταμίνες, τώρα εαν κάποιος θέλει να κυνηγάει 1-2
συστατικά που δεν θα τον χρησιμέυσουν στο 99%, κατά την διάρκεια της προπόνησης, δικαίωμά του.
Πολλές φορές αυτά τα προπονητικά ροφήματα μας προκαλούν περισσότερο κακό παρά καλό.

Metalhead|T|
14-03-14, 03:13
ξεφτυλα.... αν ειναι αληθινος ο πινακας που εχεις βαλει


Το χειρότερο απ όσα έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα (assault,swollen,hyper fx για να αναφέρω μερικά)
Γεύση πραγματικά χάλια..
Το πρώτο pre που μου χάλασε την προπόνηση αντί να την φτιάξει....
Συγκέντρωση μηδέν , η χάλια γεύση του σε σημείο που με ανακάτωνε σχεδόν μέχρι να τελείωσω και γενικά δέν μπορώ να βρώ κάτι θετικό.





ΑΡΝΗΤΙΚΑ: Δυστυχώς αρκετά...πολλή ζαλάδα καθόλου focus και πολλή δυσφορία στην προπόνηση...έπαθα πλάκα λες και ήμουν άρρωστος ένιωθα!!!

Δεν μου άρεσε καθόλου αν και το δοκίμασα μόνο μια φορά. :thumbdown:


αλλα δεν αξιζει τα λεφτα του και η γευση του ειναι κακη για τα γουστα μου.


δοκιμασα ενα δειγμα που μου δωσανε κ ηταν σαν να μην το πηρα καθολου.μαπα το καρπουζι.

πολύ over-rated νιτρικο απο πάρα πολλούς τώρα τελευταια..επιβαιβεώνω κ εγω τα παραπάνω :welcome:

polo0
15-04-14, 18:15
ξέρει κανείς πόσα γρ κρεατίνης δίνει στην δόση ? επειδή παίρνω 5 πριν 5 μετα αν χρειάζεται να πάρω πριν τν προπόνηση εξτρα κρεατίνη για να συμπληρώσω