PDA

Επιστροφή στο Forum : η διατροφη μου.



pagouras
04-06-11, 15:03
ειμαι 1.85 και 93 κιλα. η διατοφη μια ενδεικτικησ μερα ειναι η εξης

8.30 γαλα 0% με 5κ.σ. κουακερ με σταφιδες και αμυγδαλα
11.00 ενα χυμο απο 2 πορτοκαλια και φρειπφρουτ
2.30 μεσημεριανο(στηθος κοτοπουλο,μοσχαρι,κιμα) μαζι με σαλατα μαρουλι με καλαμποκι
18.00 χυμο με ακτινιδιο,φραουλα(μπλεντερ)+γαλα το αλλεθω ολο μαζι
20.30-21.00 τορτιγια με γιαουρτι κοτοπουλο μαρουλι ντοματα και ταμπασκο.

γενικα τον τελευταιο καιρο τρωω καπως ετσι αποφευγω τα ζυμαρικα οσο μπορω δεν ξερω αν κανω καλα βεβαια..

περιμενω διορθωσεισ-επισημανσεισ

Panosss
04-06-11, 15:47
Διορθώσεις/ επισημάνσεις σε ποιο θέμα;
Δεν λες στόχους, δεν λες ποσότητες!!!

pagouras
04-06-11, 16:26
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?15158-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%89%CF%82-%CF%83%CE%B1%CF%82-%CE%B2%CF%81%CE%B7%CE%BA%CE%B1.



εχεισ δικιο σ'αυτο που λες.οτι δεν αναφερω σχεδον τπτ.στοχος μου ειναι να χασω οσο το δυνατον περισσοτερο λιπος κ να μπορσω να ξανα-φτιαξω μυς.οσο για ποσοτητες δεν αναφερω μονο για το μεσημεριανο.το οποιο δεν εχω ζυγισει ποτε φαντασου μισο στηθος και μπολικη σαλατα..καπως ετσι

Kaloutsikos
04-06-11, 17:19
ειμαι 1.85 και 93 κιλα. η διατοφη μια ενδεικτικησ μερα ειναι η εξης

8.30 γαλα 0% με 5κ.σ. κουακερ με σταφιδες και αμυγδαλα Τις σταφίδες βγάλτες, όπως επίσης καλό θα ήταν και τα αμύγδαλα και να έβαζες κανένα ασπράδι από αυγό.
11.00 ενα χυμο απο 2 πορτοκαλια και φρειπφρουτ Καλα τα πορτοκάλια και γενικά τα φρούτα αλλά περιέχουν φρουκτόζη, κάνε μια μπακέτα με μαρουλάκι και γαλοπούλα.
2.30 μεσημεριανο(στηθος κοτοπουλο,μοσχαρι,κιμα) μαζι με σαλατα μαρουλι με καλαμποκι Το καλαμπόκι αμα είναι κονσέρβα έχει μέσα ζάχαρη.
18.00 χυμο με ακτινιδιο,φραουλα(μπλεντερ)+γαλα το αλλεθω ολο μαζι Οτι είπα και για τον 11, εδώ κάνε ένα γεύμα με ρύζι και κοτόπουλο.
20.30-21.00 τορτιγια με γιαουρτι κοτοπουλο μαρουλι ντοματα και ταμπασκο. και εδώ μια σαλάτα με κοτόπουλο είναι αρκετή.

γενικα τον τελευταιο καιρο τρωω καπως ετσι αποφευγω τα ζυμαρικα οσο μπορω δεν ξερω αν κανω καλα βεβαια..

περιμενω διορθωσεισ-επισημανσεισ

.

pagouras
05-06-11, 00:43
α δεν λες οτι ετρωγα και οτι να'ναι απλα τα μισα ηταν μαλακιες...οκ ευχαριστω παντως

Kaloutsikos
11-06-11, 22:01
α δεν λες οτι ετρωγα και οτι να'ναι απλα τα μισα ηταν μαλακιες...οκ ευχαριστω παντως

Πόσταρες την διατροφή σου και φαντάζομαι ότι περίμενες να κάνουμε διορθώσεις,
η κάνω κάποιο λάθος?