PDA

Επιστροφή στο Forum : Universal RIPPED FAST ή SUPER CUTS 3?



sak
06-06-11, 21:56
Σκευτομαι να παρω ενα απο τα δυο. Ποια η διαφορα τους ... απο οτι εχω καταλαβει και διαβασει στο forum το δευτερο πρεπει να ειναι λογικα ποιο "φυσικο" ή αν θελετε ποιο light. Θα δουλεψουνε λετε σε φαση ισοθερμιδικης διατροφης για χασιμο του περιτου λιπους?

sak
06-06-11, 22:11
Ξεχασα να βαλω και τα incredits...


2661326614

jackaction
06-06-11, 23:51
εχω δοκιμασει το ripped αν ειναι ακομα πιο λαιτ το αλλο πιες καλυτερα κανα καφε σκετο και πηγαινε gym :turtle::turtle:

peris89
07-06-11, 00:01
Έχω πάρει κ εγώ ένα κουτί ripped fast.. η συνιστώμενη δόση γράφει 1-4 χάπια 30' πρίν την προπόνηση.. Και έφτασα να παίρνω μέχρι κ 6 για να με "πιάνει"..
Η αλήθεια είναι οτι νιώθεις σαν να έχεις πιεί έναν δυνατό καφέ... Αλλα όπως λένε πολλοί.. Placebo effect είναι μόνο...
Πάνω απ'όλα η ψυχολογία στο gym..

sak
07-06-11, 17:00
...μαλιστα.. Κατι πιο δυνατο , ας πουμε το animal cuts ή το lipo6 θα μπορεσει να δουλεψει σε ισοθερμικη διατροφη (ή ισως και λιγο πιο πανω) με πολυ λιγα λιπαρα, για το χασιμο του τοπικου λιπους, αλλα οσο το δυνατον λιγοτερη απωλεια σε μυϊκο ιστο? Αυτο με ενδιαφερει βασικα.

Marios1991
07-06-11, 19:10
αυτο το συστατικο cordia salicifolia mου θυμιζει κατι σαν ... sida cordifolia στην ονομασια .. :p καμια σχεση ομως ?

sak
07-06-11, 20:35
αυτο το συστατικο cordia salicifolia mου θυμιζει κατι σαν ... sida cordifolia στην ονομασια .. :p καμια σχεση ομως ?


Mατζούνι και αυτο....

http://www.rain-tree.com/chadebugre.htm

peris89
07-06-11, 23:46
Κοίτα, καλό θα ήταν για αρχή να δοκιμάσεις ενα απο τα δύο που ανέφερες στην αρχή του post. Το να πάς σε κάτι τόσο δυνατό όπως είναι για παράδειγμα τα animal cuts δεν είναι κ ότι καλύτερο.. Το συγκεκριμένο προιόν δεν το έχω δοκιμάσει εγώ , αλλα ξέρω άτομα που το παίρνουν συστηματικά. Και ομολογώ δεν είναι κ ότι καλύτερο.. έχει σίγουρα επιθυμητά αποτελέσματα, αλλα απο την άλλη έχει αρκετές παρενέργειες... (απότομη αύξηση θερμοκρασίας σώματος - ειδικά με διπλή δόση - , δυσκολία στον ύπνο, διαταραχές στο στομάχι - θα ρεύεσαι πιπέρια ενα πραμα..- και διάφορα άλλα...
Δικό μου συμπέρασμα λοιπόν για το συγκεκριμένο: Δυνατό και με αποτελέσματα όμως με πολλά "αλλά"...