PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΩΝ (ΙΣΧΥΕΙ??)



yiannos1
09-06-11, 22:14
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΘΑ ΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΠΟΛΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ. ΠΑΙΡΝΩ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΑΜΙΝΟΞΕΑ ΠΟΛΥΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΡΕΑΤΙΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ ΠΗΡΑ ΚΙ ΕΝΑ ΝΙΤΡΙΚΟ. ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΑΝΑΝΕΩΣΑ ΤΑ ΑΜΙΝΟΞΕΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΥΓΡΗ ΜΟΡΦΗ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΠΑΙΣΙΑ ΓΕΥΣΗ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΦΑΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΕΝΤΕΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΞΥΝΟΜΑΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ, ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΑΡΧΙΣΑ ΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΠΕΤΑΩ ΜΙΚΡΑ ΜΙΚΡΑ ΣΠΥΡΙΑ, ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ. Η ΦΑΓΟΥΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ, Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ, ΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΑΥΤΑ? ΤΙ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΥΤΩ? ΝΑ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ?


γραφε με μικρους ελληνικους χαρακτηρες.:bodybuildinggr:

GyM=life
09-06-11, 22:25
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΘΑ ΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΠΟΛΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ. ΠΑΙΡΝΩ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΠΡΩΤΕΙΝΗ ΑΜΙΝΟΞΕΑ ΠΟΛΥΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΚΡΕΑΤΙΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ ΠΗΡΑ ΚΙ ΕΝΑ ΝΙΤΡΙΚΟ. ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΑΝΑΝΕΩΣΑ ΤΑ ΑΜΙΝΟΞΕΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΥΓΡΗ ΜΟΡΦΗ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΠΑΙΣΙΑ ΓΕΥΣΗ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΦΑΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΕΝΤΕΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΞΥΝΟΜΑΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ, ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΑΡΧΙΣΑ ΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΠΕΤΑΩ ΜΙΚΡΑ ΜΙΚΡΑ ΣΠΥΡΙΑ, ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΝΟΗ. Η ΦΑΓΟΥΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ, Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ, ΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΑΥΤΑ? ΤΙ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΥΤΩ? ΝΑ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ?

για να καταφερεις κατι τετοιο εμενα μονο ενας τροπος μ ερχεται αυτη την στιγμη ειναι...να μην ξερεις τι περνεις,πως το περνεις και γιατι το περνεις...ασε π το να περνεις και κρεατινη και νιτρικο το θεωρω πολλυ υπερβολικο.!

Jumaru
09-06-11, 22:26
Κόψε σίγουρα το τελεύταιο που πήρες η αυτό που λές οτι άλλαξες. Στη θέση σου θατα είχα κόψει όλα μέχρι να ηρεμήσω και θα ξεκινούσα μετά σιγά σιγά με καμια πρωτείνη κτλ. να δώ τι παίζει. Σε δερματολόγο να πας , λογικά θα σου γράψει εξετάσεις για συκώτι/στομάχι , αιμτολογικές.

dhmhtrhs
09-06-11, 22:28
με την λακτοζη πως τα πας?

yiannos1
09-06-11, 22:38
δεν εχω ιδεα, σημερα πηγα για αιματολογικές, σήμερα πήγα να πεθάνω πάνω στον παγκο, lol, νιωθω επίσης κάψιμο στις φλέβες

GyM=life
09-06-11, 22:51
δεν εχω ιδεα, σημερα πηγα για αιματολογικές, σήμερα πήγα να πεθάνω πάνω στον παγκο, lol, νιωθω επίσης κάψιμο στις φλέβες

λολ..φιλε κοψτα ολα..:/ συμβουλεψου γιατρο και μην πας γυμναστηριο ξανα μεχρι αν σ πει ο γιατρος:/

mantus3
09-06-11, 22:56
Δεν θέλω να σε τρομάξω αλλά προφανώς κάπου πρέπει να είσαι αλλεργικός. Οπότε απλά πάνε σε έναν αλλεργιολόγο να δείτε τι παίζει.

yiannos1
09-06-11, 22:57
gym θα πηγαίνω, απλώς μέχρι να ηρεμήσω θα παίρνω μόνο πρωτείνη, να δω και τις αιματολογικές που μάλλον θα μπουν στο βιβλίο γκίνες... lol.

yiannos1
09-06-11, 23:00
Δεν θέλω να σε τρομάξω αλλά προφανώς κάπου πρέπει να είσαι αλλεργικός. Οπότε απλά πάνε σε έναν αλλεργιολόγο να δείτε τι παίζει.

ναι οκ, το θέμα είναι οτι κι ο αλλεργιολόγος για να βρει τι απ'ολα αυτα που παίρνω φταίει θα μου πεί να τα παίρνω ενα ενα, η μαλλον θα μου πεί να τα κόψω ολα.:unsure:

mantus3
09-06-11, 23:02
ναι οκ, το θέμα είναι οτι κι ο αλλεργιολόγος για να βρει τι απ'ολα αυτα που παίρνω φταίει θα μου πεί να τα παίρνω ενα ενα, η μαλλον θα μου πεί να τα κόψω ολα.:unsure:

Η απλά θα δώσεις αίμα σε έναν μικροβιολόγο και αυτός θα το εκθέσει σε διάφορα αντιγόνα… ρε συ στο 2011 είμαστε, όχι στο 1800 να κάνουμε αλχημείες

yiannos1
09-06-11, 23:09
Η απλά θα δώσεις αίμα σε έναν μικροβιολόγο και αυτός θα το εκθέσει σε διάφορα αντιγόνα… ρε συ στο 2011 είμαστε, όχι στο 1800 να κάνουμε αλχημείες

wow, δε το χα σκεφτει, σωστο. να ρωτήσω κατι μιας και σε βρήκα, εγω παίρνω την κλασσική πρωτεινη της on, δεν ειχα καποιο πρόβλημα εδω κι ενα χρόνο, υπάρχει περίπτωση να επηρεασει η γευση της πρωτεινης? πχ να με επηρεαζει η σοκολάτα της ιδιας πρωτεινης και οχι η βανιλια? χαζη ερωτηση?

Jumaru
09-06-11, 23:14
wow, δε το χα σκεφτει, σωστο. να ρωτήσω κατι μιας και σε βρήκα, εγω παίρνω την κλασσική πρωτεινη της on, δεν ειχα καποιο πρόβλημα εδω κι ενα χρόνο, υπάρχει περίπτωση να επηρεασει η γευση της πρωτεινης? πχ να με επηρεαζει η σοκολάτα της ιδιας πρωτεινης και οχι η βανιλια? χαζη ερωτηση?

Όχι καθόλου χαζή , οι διαφορές στις πρωτείνες πχ απο φρούτα δάσους σε βανίλια κτλ είναι αρκετές (λεπτομέρειες φυσικά , καραμελόχρωμα, συστατικά φρούτων κτλ) Μπορεί να έχεις αλεργία σε κάποιο συστατικό και να το ανακαλύψεις σε οποιαδήποτε ηλικία με οποιοδήποτε τρόπο.

yiannos1
09-06-11, 23:16
Όχι καθόλου χαζή , οι διαφορές στις πρωτείνες πχ απο φρούτα δάσους σε βανίλια κτλ είναι αρκετές (λεπτομέρειες φυσικά , καραμελόχρωμα, συστατικά φρούτων κτλ) Μπορεί να έχεις αλεργία σε κάποιο συστατικό και να το ανακαλύψεις σε οποιαδήποτε ηλικία με οποιοδήποτε τρόπο.

kala an ftaiei i prwteini tha tous kanw minisi.... xaxaxa, kai upotithetai einai i klauteri.

Blackie
13-06-11, 14:43
Πέρα από αλλεργίες, σπυριά και φαγούρα είναι μια ένδειξη προβλήματος στο συκώτι, μάλλον το κουράζεις πολύ! Αυτό συμβαίνει όταν είτε παίρνεις μεγάλες ποσότητες (ειδικά πρωτεΐνης) συμπληρωμάτων και ταυτόχρονα από τη διατροφή σου, είτε το συκώτι δε μπορεί να μεταβολίσει όλα τα συμπληρώματα μαζί επειδή τα παίρνεις ταυτόχρονα. Κοίταξέ το!

tolis93
13-06-11, 15:32
τι ειναι σημαντικοτερο?2 ποντοι παραπανω στα ποντικια μας η η υγεια μας?απαντηστε το αυτο και μετα πραξτε αναλογα.εγω θα τα κοβα ολα μαχαιρι και το γυμναστηριο κομμενο μια βδομαδα.τι θα χασεις απο μια βδομαδα?

sadistic
13-06-11, 17:16
φιλε σταματατα ολα και το γυμναστηριο.αφου εκανες παγκο και τα ειδες ολα....κανε τις εξετασεις σου,βρες τι φταιει και ξανασυνεχιζεις με συνεση.για μια εβδομαδα δεν τρεχει καστανο.η υγεια προεχει τις γυμναστικης