PDA

Επιστροφή στο Forum : Λιποδιαλυτης για γυναικες...?



polydeykis
11-06-11, 16:21
Μαγκες καλησπερα. Θα ηθελα μια βοηθεια για την αδερφη μου, γυμναζεται (αεροβια, fitness), κανει καλη διατροφη και θα θελα να μου προτεινεται καποιο λιποδιαλυτη για γυναικες...Θα της προτεινα εγω αλλα οσους ξερω (οι γυναικεις εκδοσεις) παιζουν και με το θυροειδη..Οσα δε παιζουν, ειναι "ψοφια"...

ειναι 25 ετων, υψους 1.70 και 62 κιλα και το θεμα ειναι οτι παιρνει τ3 για το θυροειδη, οποτε θελω κατι που να μη παιζει με το θυροειδη αλλα να μην ειναι "Τζουφιο"..

Οι αποψεις των γυναικων αθλητριων θα εκτιμουντο ιδιαιτερως επι της παρουσης..

Ευχαριστω!

Lao
11-06-11, 23:20
Μαγκες καλησπερα. Θα ηθελα μια βοηθεια για την αδερφη μου, γυμναζεται (αεροβια, fitness), κανει καλη διατροφη και θα θελα να μου προτεινεται καποιο λιποδιαλυτη για γυναικες...Θα της προτεινα εγω αλλα οσους ξερω (οι γυναικεις εκδοσεις) παιζουν και με το θυροειδη..Οσα δε παιζουν, ειναι "ψοφια"...

ειναι 25 ετων, υψους 1.70 και 62 κιλα και το θεμα ειναι οτι παιρνει τ3 για το θυροειδη, οποτε θελω κατι που να μη παιζει με το θυροειδη αλλα να μην ειναι "Τζουφιο"..

Οι αποψεις των γυναικων αθλητριων θα εκτιμουντο ιδιαιτερως επι της παρουσης..

Ευχαριστω!

Είμαι της γνώμης να μην πάρει τίποτα. Ας πάρει κανά Ω3 που θα της κάνει και καλό.

gym
11-06-11, 23:28
συμφωνω....ο λιπο δεν θα της κανει τιποτα αν δεν κανει ολα τα αλλα στην εντελεια...και παλι ομως...να μην παρει...
γνωμη μου να εχει μια πολυβιταμινη καλη κ ωμεγα...αυτα...ο λιπο αχρηστος αληθεια...οτι παλεψει απο μονη της κ ειμαι κοπελα και το λεω...
ολα στο μυαλο ειναι οτι κ καλα θα παρεις κατι κ θα δουλεψει...

Lao
11-06-11, 23:53
συμφωνω....ο λιπο δεν θα της κανει τιποτα αν δεν κανει ολα τα αλλα στην εντελεια...και παλι ομως...να μην παρει...
γνωμη μου να εχει μια πολυβιταμινη καλη κ ωμεγα...αυτα...ο λιπο αχρηστος αληθεια...οτι παλεψει απο μονη της κ ειμαι κοπελα και το λεω...
ολα στο μυαλο ειναι οτι κ καλα θα παρεις κατι κ θα δουλεψει...

Σωστά, ξέχασα και την πολυβιταμίνη. :thumbup:

Kaloutsikos
12-06-11, 00:24
Σωστά, ξέχασα και την πολυβιταμίνη. :thumbup:

Ρε συ Lao ξέχασες εσύ την πολυβιταμίνη, ντροπή σου. :P:green:

Lao
12-06-11, 01:51
Ρε συ Lao ξέχασες εσύ την πολυβιταμίνη, ντροπή σου. :P:green:

Ειμαι αδικαιολόγητος.:P