PDA

Επιστροφή στο Forum : Wake The Freak (ALRI)



sobral
12-06-11, 13:06
http://images.netrition.com/images/id_watermark_jpg/273-0023.jpg

39531

αν και την εταιρία δεν μπορώ να πω ότι την εμπιστεύομαι, έχει κάνει διαφορά στο παρελθόν, αυτό δείχνει καλό. Το κοιτάει ένας φίλος, αλλά εγώ δεν το προτείνω λόγω εταιρίας και μόνο. Αν ήταν από άλλη πάντως θα έμπαινα στον πειρασμό έχει ωραία συστατικά. Πως το βλέπετε?

Devil
12-06-11, 20:18
δεν ειναι ασχημο απο συστατικα.... καλουτσικο φαινετε....

το θεμα ειναι στην τιμη....

jannous44
12-06-11, 20:30
ποσο παει το μαλλι?:unsure:

beefmeup
03-02-12, 23:59
λοιπον σημερα το δοκιμασα αυτο..φτηνα το βρηκα..
διαλυτοτητα 10/10..
γευση fruit punch..ενα θα πω..οσοι εχετε δοκιμασει cell tech fruit punch,να ξερετε οτι ειναι σχεδον ιδιο...ακομα κ στο καψιμο στον λαιμο οταν κατεβαινει...

κατα τα αλλα...καλο μου φανηκε,κ δεν το περιμενα...
θα ποσταρω καλυτερα εντυπωσεις μετα απο 2-3 προπονες ακομα..
jannous44 να ξερεις,οταν θα κανω ποδια θα γραψω..:P

beefmeup
28-03-12, 15:49
να κανω κ ενα update εδω..
λοιπον απο τα παντα ολα που εχω δοκιμασει αυτο εδω μαζι με το pump bol ηταν τα καλυτερα..τα υπολοιπα απλα ισως να πλησιαζαν..ακομα κ το lit up που μου εδινε καλη ενεργεια..
αυτο εδω,δεν δινει πολυ ενεργεια με την εννοια της εντασης,αλλα δινει ενεργεια με την εννοια της αντοχης..κ πολυ καλα πριξηματα.
ειμουν στο τσακ να παρω αλλο ενα κουτι,γιατι ειναι σχετικα παλιο προιον κ δεν ξερω κατα ποσο θα συνεχισει να βγαινει,αλλα δεν το βρηκα απο εκει που ηθελα,κ κατεληξα στο glycergrow..

RAMBO
28-03-12, 15:51
Ελλαδα το εχουν βασικα τσιμπημενο..ειναι απο τα καλα της ALRI?:green:

beefmeup
28-03-12, 15:52
μπα οχι απο οσο ξερω..κ απο αγγλια ακομα ενα σαητ που το εχει,το δινει ακριβα..

mdsars
16-03-13, 14:55
Αυτο που υπαρχει τωρα στον πορτογαλο ειναι ακριβως το ιδιο που ανεφερες στην αρχη η καποια νεα διαφορετικη εκδοση ?