PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρωτείνη 2 μήνες στο ντουλάπι. Χαλάει?



touristass
14-06-11, 00:28
Τους 2 μήνες που μας έρχονται θα φύγω από το σπίτι και έχω ήδη ανοιγμένη μια πρωτείνη Myofusion, θα χαλάσει αν την αφήσω σε θερμοκρασία δωματίου ένα δίμηνο έτσι? Τί να κάνω να τη δώσω σε κανα φίλο μου? Είναι και τόσα λεφτά..

Levrone
14-06-11, 00:29
Τους 2 μήνες που μας έρχονται θα φύγω από το σπίτι και έχω ήδη ανοιγμένη μια πρωτείνη Myofusion, θα χαλάσει αν την αφήσω σε θερμοκρασία δωματίου ένα δίμηνο έτσι? Τί να κάνω να τη δώσω σε κανα φίλο μου? Είναι και τόσα λεφτά..

δες την ημερομηνια ληξης..
αν αυτη ειναι για πιο μακρια μη φοβασαι τιποτα...

beatshooter
14-06-11, 00:35
Δεν παθαινει τπτ αν δεν ληξει οσο λειπεις.Να ειναι βεβαια σε δροσερο και σκιερο μερος.

touristass
14-06-11, 00:51
ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

Spyros1993
14-06-11, 00:57
Για να μην ανοίγω θέμα. αν πρωτείνη ( όχι καθαρή ) που ήταν σε ειδική σακουλα, λόγω ότι η σακούλα χάλασε, η πρωτεινη, μεταφέρθηκε σε μεγάλα τάπερ που είναι κλειστά αεροστεγώς, υπάρχει κάποιο πρόβλημα;;; :)

Levrone
14-06-11, 00:58
Για να μην ανοίγω θέμα. αν πρωτείνη ( όχι καθαρή ) που ήταν σε ειδική σακουλα, λόγω ότι η σακούλα χάλασε, η πρωτεινη, μεταφέρθηκε σε μεγάλα τάπερ που είναι κλειστά αεροστεγώς, υπάρχει κάποιο πρόβλημα;;; :)

τι εννοεις χαλασε η σακουλα?

lila_1
14-06-11, 02:46
Τους 2 μήνες που μας έρχονται θα φύγω από το σπίτι και έχω ήδη ανοιγμένη μια πρωτείνη Myofusion, θα χαλάσει αν την αφήσω σε θερμοκρασία δωματίου ένα δίμηνο έτσι?

ούτε καν...
Μη σου πώ πίνεται και ΜΕΤΑ την ημερομηνία λήξης,...

τι εννοεις χαλασε η σακουλα?
σκίστηκε..

jimmy007
14-06-11, 03:48
Για να μην ανοίγω θέμα. αν πρωτείνη ( όχι καθαρή ) που ήταν σε ειδική σακουλα, λόγω ότι η σακούλα χάλασε, η πρωτεινη, μεταφέρθηκε σε μεγάλα τάπερ που είναι κλειστά αεροστεγώς, υπάρχει κάποιο πρόβλημα;;; :)

Καλύτερα είναι έτσι νομίζω. Απλά πρόσεχε μην εκτίθεται στο φως..