PDA

Επιστροφή στο Forum : Kόπωση σε μέρες διαλείμματος γυμναστηρίου..



Ypox
14-06-11, 21:20
Καλησπέρα παιδιά έχω το εξής πρόβλημα τις τελευταίες: Λόγο διαβάσματος έπρεπε να σταματήσω το γυμναστήριο για 2 βδομάδες. Όταν το σταμάτησα, σταμάτησα μαζί το superpump max που έπαιρνα και τα ω3, χάλασα και λίγο την διατροφή μου και σε θερμίδες και σε ποιότητα. Από τότε λοιπόν τις τελευταίες 2 βδομάδες δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου είναι λογικό? Μήπως πρέπει να πάω να κάνω εξέτασεις? Από ύπνο είμαι μια χαρά 8-10 ώρες την ημερα.. Τις πολυβιταμίνες και την προτείνη συνεχίζω να τα περνώ κανονικά

karpoutzidis
14-06-11, 21:24
Καλησπέρα παιδιά έχω το εξής πρόβλημα τις τελευταίες: Λόγο διαβάσματος έπρεπε να σταματήσω το γυμναστήριο για 2 βδομάδες. Όταν το σταμάτησα, σταμάτησα μαζί το superpump max που έπαιρνα και τα ω3, χάλασα και λίγο την διατροφή μου και σε θερμίδες και σε ποιότητα. Από τότε λοιπόν τις τελευταίες 2 βδομάδες δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου είναι λογικό? Μήπως πρέπει να πάω να κάνω εξέτασεις? Από ύπνο είμαι μια χαρά 8-10 ώρες την ημερα.. Τις πολυβιταμίνες και την προτείνη συνεχίζω να τα περνώ κανονικά

αν είναι υπερβολικο νομίζω οτι πρεπει να πας στο γιατρο :P

Ypox
14-06-11, 22:10
αν είναι υπερβολικο νομίζω οτι πρεπει να πας στο γιατρο :P

Kοίτα τις πρώτες 10 μέρες ήμουν κουρασμένος αλλα δεν ανησύχησα νόμιζα πως ήταν φυσιολογικό. Τις τελευταίες 3-4 μερες είναι που ανησύχησα.. και νιώθω περισσότερο την κούραση

Γιώργος Ν. Τουλιάτος
05-04-16, 00:18
Κάνε μέτρηση κρεατινοφοσφωκινάσης,για πιθανή ραβδομυόλυση,καθώς και γενική αίματος για τυχόν αναιμία.Μέτρηση σιδήρου και φεριτίνης θα διαλεύκανε περισσότερο την περίπτωση σου