PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνδiασμος jack3d kai M-stak



sak
18-06-11, 15:47
Ποιος ειναι ο πρωτημοτερος τροπος ληψης και των δυο? Θα ητανε καλυτερα το m-stak 30-45 λεπτα πριν την προπονηση και to jack3d περιπου πριν αρχισω?

Polyneikos
19-06-11, 10:18
Για να τα συνδυασεις θα πρεπει να συμπεσουν σχεδον χρονικα.
Παρε το Μ-Stak 45' πριν και το Jack3d 20 λεπτα πριν.

sak
19-06-11, 16:41
... μηπως θα πρεπει να βγαλω το κοκκινο χαπι απο το m-stack ,που αν δεν κανω λαθος περιεχει καφεϊνη , δεν ξερω αν υπαρχουνε και αλλα συστατικα μεσα εκτος απο αυτην. Φοβαμαι επειδη και το jack3d περιεχει καφεϊνη μηπως εχουμε κανενα "μπερδεμα". Ελεγα μηπως να το επερνα αλλη ωρα ,ας πουμε κατα το πρωι, και πριν την προπονηση να επερνα τα υπολοιπα και το jac3d. Θα δουλεψει λετε σαν stack? πρωτη φορα θα δοκιμασω και τα δυο.

evdoxis
20-06-11, 10:46
ρε αδερφε γιατι τοσα πολλα???

sak
20-06-11, 11:48
διαφορετικα δεν δουλευουν και τα δυο?

TEFAAtzis
20-06-11, 15:09
δεν θα το παιρνα το m-stak.Κατα τα αλλα αν το εχεις αγορασει ειδη παρτα οπως ειπε ο Πολυνεικος!!!

Devil
20-06-11, 16:00
παρε μονο το jack3d το αλλο δεν κανει τιποτα.... εκτος απο placebo βεβαια...

COBRA_STYLE
20-06-11, 16:04
ηθελα να ξερα δεν διαβαζουν τις ερευνες και τα σχετικα που ποσταρονται?κολλημενοι με το Μ-στακ...δεν κανει τπτ λεμε

Devil
20-06-11, 16:10
ηθελα να ξερα δεν διαβαζουν τις ερευνες και τα σχετικα που ποσταρονται?κολλημενοι με το Μ-στακ...δεν κανει τπτ λεμε

αυτο αναρωτιεμαι τοσο καιρο....:unsure:

εχει ωραιο κουτι ομως!!!!:green::green::green::turtle::turtle::turtle:

COBRA_STYLE
20-06-11, 16:16
αυτο αναρωτιεμαι τοσο καιρο....:unsure:

εχει ωραιο κουτι ομως!!!!:green::green::green::turtle::turtle::turtle:

ναι,ειναι αρκετα underground φαση:green::green:

sak
20-06-11, 17:12
...εχω διαβασει παααρα πολλα post σχετικα με το m-stak, και εδω και σε ξενα sites, και τα ποιο πολλα ειναι θετικα. Εξαλου ολα τα προϊοντα σε αλλους δουλευουν και σε αλλους οχι. Οπως και για το jack3d. Υπαρχουνε ατομα στα τα οποια δεν δουλεψε, σε αντιθεση ας πουμε με το no explode που δουλεψε γι αυτους ζαχαρη και το αντιθετο. Εν παση περιπτωση παιδια τωρα τα πηρα, θα δοκιμασω τι γινετε και αν δουλευει σ εμενα και θα σας πω και εντυπωσεις. Μπορειτε ισως να μου πειτε τι μπορω να κανω με το κοκκινο χαπι απο το m-stak για να μη πεσουνε πολλα τα stims? Να το παρω το πρωι μονο του με το πρωτο γευμα και το υπολοιπο pak κανονικα πριν την προπονηση?

gmalamos
20-06-11, 17:20
...εχω διαβασει παααρα πολλα post σχετικα με το m-stak, και εδω και σε ξενα sites, και τα ποιο πολλα ειναι θετικα. Εξαλου ολα τα προϊοντα σε αλλους δουλευουν και σε αλλους οχι. Οπως και για το jack3d. Υπαρχουνε ατομα στα τα οποια δεν δουλεψε, σε αντιθεση ας πουμε με το no explode που δουλεψε γι αυτους ζαχαρη και το αντιθετο. Εν παση περιπτωση παιδια τωρα τα πηρα, θα δοκιμασω τι γινετε και αν δουλευει σ εμενα και θα σας πω και εντυπωσεις. Μπορειτε ισως να μου πειτε τι μπορω να κανω με το κοκκινο χαπι απο το m-stak για να μη πεσουνε πολλα τα stims? Να το παρω το πρωι μονο του με το πρωτο γευμα και το υπολοιπο pak κανονικα πριν την προπονηση?

Ηλικια?:unsure:

sak
20-06-11, 17:24
Ηλικια?:unsure:


33

gmalamos
20-06-11, 17:27
33

Οπως σου πε ο πολυνεικος..;)

sak
20-06-11, 17:37
Οk. Ετσι θα τα παρω. Ευχαριστω για τις απαντησεις. Μηπως θα μπορουσες να μου πεις και μια γνωμη για το κοκκινο χαπι με την καφεϊνη? Να το παρω κανονικα με ολο το pak,να το βγαλω ή να το παρω καποια αλλη ωρα (οχι τιποτε γιατι και το jack3d περιεχει καφεϊνη, μη παθω και κανενα βραχυκυκλωμα! :drunken:) Sorry κι ολας αλλα ειναι πρωτη φορα που το χρησιμοποιω και θελω οσο το δυνατον να κανω σωστη δουλεια ... ευχαριστω και παλι... :thumbup:

sTeLaKoS
20-06-11, 21:44
Θα σου πρότεινα να μη το πάρεις, εκτός κι αν έχεις μεγάλη ανοχή στα stims.

COBRA_STYLE
20-06-11, 21:57
Οk. Ετσι θα τα παρω. Ευχαριστω για τις απαντησεις. Μηπως θα μπορουσες να μου πεις και μια γνωμη για το κοκκινο χαπι με την καφεϊνη? Να το παρω κανονικα με ολο το pak,να το βγαλω ή να το παρω καποια αλλη ωρα (οχι τιποτε γιατι και το jack3d περιεχει καφεϊνη, μη παθω και κανενα βραχυκυκλωμα! :drunken:) Sorry κι ολας αλλα ειναι πρωτη φορα που το χρησιμοποιω και θελω οσο το δυνατον να κανω σωστη δουλεια ... ευχαριστω και παλι... :thumbup:

δε χρειαζεται να το παρεις...μια χαρα ειναι η καφεινη απο το jack3d...τωρα αμα θες μπορεις να το παρεις και αυτο μαζι μια φορα ετσι δοκιμαστικα και βλεπεις

tommygunz
20-06-11, 23:10
Το M-stak το είχα αγοράσει και εγώ (αν και δεν το έχω χρησιμοποιήσει ακόμη) και είχα ανοίξει ένα σακουλάκι για να πάρω το κόκκινο το χάπι μόνο, επειδή ήμουνα πολύ κουρασμένος. Είπα να το πάρω μπας και με ανεβάσει και είναι όντως πολύ δυνατό. Αφού στην στάση που περίμενα το λεωφορείο για να πάω στο γυμναστήριο με το ζόρι κρατιόμουνα να μην αρχίσω να χοροπηδάω, μιλάμε τρελή υπερένταση! Και δεν είχα κοιμηθεί και σχεδόν καθόλου γιατί έδινα μάθημα...
Για μένα για μια μέρα δοκίμασε να πάρεις το σακουλάκι του m-stak χωρίς το κόκκινο χάπι 35-40 λεπτά πριν την προπόνηση και το jacked κάνα 20λεπτο πριν.
Αν δεις πως με το jacked δεν νιώθεις τίποτα από τσιτώματα τότε βάλε και το κόκκινο του m-stak. Τα κόκκινα άμα δεν τα παίρνεις μην τα παίρνεις το πρωί, απλά κράτα τα για να τα έχεις όταν σου τελειώσει το jacked.;)

sak
21-06-11, 05:19
οκ.... σας ευχαριστω, με την πρωτη ευκαιρια θα σας πω αν δουλευουν τελικα σε εμενα, και αν ειδα καποιες διαφορες. ;)