PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ?



aris1988
19-06-11, 17:50
Καλησπερα και καλο κααλοκαιρι να εχουμε δε θυμαμε αν εχω ποσταρει μεσα στον ιουνιο:P:P:P τεσπα στο θεμα μας προτειναν σε ενα φιλο μου και αμεσως προχορησε στην εξης παραγγελια που του παν οτι θα τον βοηθησει πολυ γραμωση αλλα και αυξηση μαζας(ξερω πως δε γινετε απλα οτι μου παν λεω) και με ρωτησε πως να τα συνδυασει μεσα στη μερα και μηπως εχει φοβο να παθει κατι απο τα συγκεκεκριμενα.αν μπορειτε απαντηστε μου πως να τα παιρνει και αν καποιο ειναι επιβλαβες να το βγαλει ο φιλοσ μου ειναι 26 χρονων 1,83 87 κιλα και περα απο πρωτεινη και κρεατινη δεν εχει παρει τιποτα αλλο και ασχολειτε 5-6 χρονια με βαρη απλα δε το χε παρει πολυ ζεστα δηλδη τη μια βδομαδα πηγενε καθε μερα την αλλη μια φορα μονο τωρα κανενα 6 μηνο παει συνεχεια ακολουθει διατροφη και σωστο προγραμμα προπονησης και παρηγγειλε κι αυτα που θα σας πω.αν χετε λοιπον τη καλοσυνη πειτε μου πως να τα συνδυασει γιατι αυριο ερχοντε και θελει να τα ξεκινισει.λοιπον πηρε.
ANAVITE πολυβιταμινη
LIPO 6 το απλο
black muscle infusion πρωτεινη
gaba της now
storm της universal
vitrix της nutrex
εγω του ειπα το πρωι πρωτεινη και πολυβιταμινη πριν το φαι lipo πριν το γυμναστηριο παλι lipo kai vitrix μετα τη προπονηση storm και πρωτεινη(του ειπα να παρει και μια whey για μετα τη προπονηση) κατα τις 10 την ινφουσιον και κατα τις 12-1 πριν παει για υπνο το gaba.

aris1988
19-06-11, 20:30
κανεις?

Bodytlk
19-06-11, 23:38
Χμ φιλαρακο μου η αναβαιτε ερχεται καπως ακριβουτσικια βεβεα οποτε αν δε του περισευουν του φιλου σου τα λεφτα να παρει καλυτερα την ανταμ της now που εναι καλη και φτηνοτερη αλλιως με τα ιδια λεφτα περνει το ανιμαλ πακ που ειναι κορυφη.
Λιπο6 εγω στη θεση σου θα επερνα το καινουργιο.
Απο θεμα πρωτεινης θα εβαζα μια πιο καθαρη μιας και η συγκεκριμενη εχει πολυ αλατι.
Για το γκαμπα δεν εχω αποψη.
Νταξει το στορμ μου φενεται μπομπα και τη universla την εμπιστευομαι.
Για το βιτριξ δεν εχω κατι να σου πω.
Εγω θα προσθετα και αμινοξεα στο πακετο και συγκεκριμενα αμινομαξ8000 που ειναι ενα υπερπληρης πακετο.

Devil
20-06-11, 02:00
ANAVITE πολυβιταμινη οκ
LIPO 6 το απλο οκ
black muscle infusion πρωτεινη δεν εχει τιποτα το ιδιαιτερο...
gaba της now
storm της universal καλο ειναι
vitrix της nutrex απατη

aris1988
20-06-11, 15:13
τη πρωτεινη και γω δε τη γνωριζα αλα που εψαξα σε ξενα forum ειχε πολυ καλα ριβιους και απο γευση που δοκιμασα τη κουκις πολυ καλη!ευτυχως φιλε devil που μου πες για το βιτριξ γιατι ημουν σε σκεψεις να το παρω και γω!

Bodytlk
20-06-11, 15:14
η συγκεκριμενη πρωτεινη εχει πολυ αλατι γιαυτο δε συνιστατε και για γραμμωση.

aris1988
20-06-11, 15:15
α και κατι αλλο το storm ειναι για μετα τη προπονησ η για πριν?περυσι το χα δοκιμασει και γω και το παιρνα και πριν και μετα αλλα ειχε και καφεινη τωρα δε βλεπω να εχει

aris1988
20-06-11, 15:17
η συγκεκριμενη πρωτεινη εχει πολυ αλατι γιαυτο δε συνιστατε και για γραμμωση.

αλατι?αυτο πρωτη φορα το ακουω!

Devil
20-06-11, 15:22
η συγκεκριμενη πρωτεινη εχει πολυ αλατι γιαυτο δε συνιστατε και για γραμμωση.

σιγα μην εχει και πιπερι.... :P:P:P


α και κατι αλλο το storm ειναι για μετα τη προπονησ η για πριν?περυσι το χα δοκιμασει και γω και το παιρνα και πριν και μετα αλλα ειχε και καφεινη τωρα δε βλεπω να εχει

για πριν ειναι...βεβαια το χρησιμοποιουν μερικοι και μετα... αλλα το βλεπω καλητερα πριν...

aris1988
20-06-11, 15:33
thanks devil δε μου λες αφου το vitrix ειναι μουφα ποιο test boost προτεινεις εχεις ακουσει εστω και λιγα καλα λογια θελω απο απλη περιεργεια να το δοκιμασω και επισης επειδη καλοκαιρι ειναι να χουμε και λιγο παραπανω κ@λες:P:P:P:P αλλα πανω απο ολα το θελω μηπως και μου δωσει λιγο τσιτωμα στις προπονησεις αλλα δε θελω νιτρικο!α και κατι αλλο to storm τι ακριβως κνει?

Devil
20-06-11, 15:41
thanks devil δε μου λες αφου το vitrix ειναι μουφα ποιο test boost προτεινεις εχεις ακουσει εστω και λιγα καλα λογια θελω απο απλη περιεργεια να το δοκιμασω και επισης επειδη καλοκαιρι ειναι να χουμε και λιγο παραπανω κ@λες:P:P:P:P αλλα πανω απο ολα το θελω μηπως και μου δωσει λιγο τσιτωμα στις προπονησεις αλλα δε θελω νιτρικο!α και κατι αλλο to storm τι ακριβως κνει?

ηθελα να ξερα γιατι το πηρες/παρεις αφου δεν ξερεις τι κανει??

κρεατινες ειναι σε μπλεντ με διαφορα καλουδια μεσα...

για τεστ μπουστερ τσεκαρε το DAA (D-aspartic Acid)

aris1988
20-06-11, 15:53
αυτο το T-UP της nutrex πως το βλεπεις?για τη πρωτεινη εσυ τι λες ειναι καλη?

COBRA_STYLE
20-06-11, 15:53
thanks devil δε μου λες αφου το vitrix ειναι μουφα ποιο test boost προτεινεις εχεις ακουσει εστω και λιγα καλα λογια θελω απο απλη περιεργεια να το δοκιμασω και επισης επειδη καλοκαιρι ειναι να χουμε και λιγο παραπανω κ@λες:P:P:P:P αλλα πανω απο ολα το θελω μηπως και μου δωσει λιγο τσιτωμα στις προπονησεις αλλα δε θελω νιτρικο!α και κατι αλλο to storm τι ακριβως κνει?

ειδικα για αυτη τη δουλεια κανει το vitrix:turtle:...για τριτωμα και τετοια δεν ειναι ουτε τα test boosters γενικα,τα εχεις ισως λιγο μπερδεμενα στο μυαλο σου....παντως για αυτο κανει με 1000

Devil
20-06-11, 15:57
αυτο το T-UP της nutrex πως το βλεπεις?για τη πρωτεινη εσυ τι λες ειναι καλη?

DAA εχει μεσα λογικα καλο ειναι...

θα πηγαινα σε κατι πιο φτηνο... ειναι υπερβολικη η πρωτεινη... παρε μια απλη whey και εισαι κομπλε...

Bodytlk
20-06-11, 18:38
Ρε παληκαρια θα με τρελανετε?το sodium τι ειναι τοτε στα συστατικα?

Devil
20-06-11, 19:11
Ρε παληκαρια θα με τρελανετε?το sodium τι ειναι τοτε στα συστατικα?

νατριο

αλατι = χλωριουχο νατριο...:P:P:P:green::green::green:

Bodytlk
20-06-11, 19:13
Αρα ειναι αλατι ρε μορτη!

Devil
20-06-11, 19:16
Αρα ειναι αλατι ρε μορτη!

αρα η πρωτεινη ειναι αλμυρη???:unsure::green::green::green::green:

ξεκολα πλακα σου κανω... δεν ειναι αλατι ακριβως... και δεν χρειαζετε να το βλεπουμε με κακο ματι το αλατι παντα...

αν ψαξεις λιγο στο φορουμ θα βρεις ενα ποστ του Ηλια που εξηγει αρκετα πραγματα σε σχεση με το αλατι....;)

Bodytlk
20-06-11, 19:32
Ναι φιλε δικιο εχεις και ναι το αλατι βοηθαει σε χιλια δυο πραγματα αλλα οταν κανουμε γραμμωσει πρεπει να το περιωρισουμε.
Τι να σου πω ισως ειναι η δικια μου αποψη περι αυτης της πρωτεινης μιας και εγω θελω 5σκουπ τη μερα ισως εμενα να μη με βολευει..