PDA

Επιστροφή στο Forum : αεροβια πρωι η απογευμα



nikosvis
19-06-11, 20:46
καλημερα παιδια παιζει ρολο αν κανουμε το πρωι με αδειο το στομαχι , η αν δεν προλαβαινουμε το πρωι να κανουμε το απογευμα καθε φορα μετα τα βαρη?? η δεν θα εχουμε απωλεια λιπουσ????

wonderboy
19-06-11, 20:54
Καλυτερα πρωι με αδειο στομαχι αν δεν προλαβαινεις μετα τα βαρη τοτε και στις δυο περιπτωσεις δεν εχεις πολυ γλυκογονο οποτε θα καψεις λιπος σχετικα γρηγορα

alexgi
19-06-11, 21:02
παντως την πρωινη αεροβια α μπορουσες να την χρησιμοποιησεις πιο.....σαν ασσο στο μανικι...για να καψεις το επιμονο λιπος π θα χει μεινει..

michael-nrg
19-06-11, 21:14
σιγουρα με το πρωινο θα καψεις περισοτερο , αλλα εγω ειμαι της αποψης πλεον οτι αν ειναι να κανεις αεροβια κανε την οταν μπορεις και οταν θελεις, αρκει να την κανεις 2,5-3 ωρες μετα απο το φαγητο. εχω δοκιμασει και πρωι νηστικος και μετα απο βαρη και μετα απο κανα 3ωρο απο φαγητο και δεν ειδα καποια διαφορα να σου πω... αν παιζεις υποθερμιδικα οτι ωρα και να κανεις δεν υπαρχει περιπτωση να μην χασεις.....

nikosvis
19-06-11, 22:06
σιγουρα με το πρωινο θα καψεις περισοτερο , αλλα εγω ειμαι της αποψης πλεον οτι αν ειναι να κανεις αεροβια κανε την οταν μπορεις και οταν θελεις, αρκει να την κανεις 2,5-3 ωρες μετα απο το φαγητο. εχω δοκιμασει και πρωι νηστικος και μετα απο βαρη και μετα απο κανα 3ωρο απο φαγητο και δεν ειδα καποια διαφορα να σου πω... αν παιζεις υποθερμιδικα οτι ωρα και να κανεις δεν υπαρχει περιπτωση να μην χασεις.....

οχι φιλε μου ,ημουν παλια υποθερμιδικα, τωρα απλα θελω να χασω λιγακι λιποσ γιατι ειμαι σε ισοθερμιδικη και θελω να μεινω στα ιδια..:)

beatshooter
19-06-11, 22:12
Τοτε μην μασας κανε οποτε μπορεις,ειτε πρωι με αδειο στομαχι ειτε απογευμα μετα τα βαρη.

nikosvis
19-06-11, 22:58
Τοτε μην μασας κανε οποτε μπορεις,ειτε πρωι με αδειο στομαχι ειτε απογευμα μετα τα βαρη.

4 5 φορεσ την βδομαδα κανω καλα ειναι ??

giannis64
19-06-11, 22:59
η και τα 2 μαζι..:thumbup:

beatshooter
19-06-11, 23:05
4 5 φορεσ την βδομαδα κανω καλα ειναι ??

Αφου δεν εχεις προβλημα για απωλεια λιπους/βαρους ναι πιστευω καλα ειναι 4-5 φορες μεχρι 45'