PDA

Επιστροφή στο Forum : Ειμαι νεος και θελω βοηθεια!



backy1993
21-06-11, 22:16
Γεια σας ευχαριστω απο τωρα για χρονο σας.

Βασικα ειμαι 18 ετων υψος 1.68 και 63 κιλα.

εχω ενα μικρο σοσυβιο γυρω απο την κοιλια.

τα τελευταια χρονια λογο φροντηστηριων και σχολειου εκανα αστατη διατροφη.

θα με βοηθουσατε να βγαλω μια διατροφη για να χασω το σωσηβιο?

ξεκιναω τρεξιμο 6 μερες την εβδομαδα

ζηταω βοηθεια γιατι οσα και να διαβασω στα τοπικσ διατροφης δεν βγαζω και πολυ ακρη ευχαριστω!

tolis93
21-06-11, 23:09
Γεια σας ευχαριστω απο τωρα για χρονο σας.

Βασικα ειμαι 18 ετων υψος 1.68 και 63 κιλα.

εχω ενα μικρο σοσυβιο γυρω απο την κοιλια.

τα τελευταια χρονια λογο φροντηστηριων και σχολειου εκανα αστατη διατροφη.

θα με βοηθουσατε να βγαλω μια διατροφη για να χασω το σωσηβιο?

ξεκιναω τρεξιμο 6 μερες την εβδομαδα

ζηταω βοηθεια γιατι οσα και να διαβασω στα τοπικσ διατροφης δεν βγαζω και πολυ ακρη ευχαριστω!
αρχικα θα ηταν καλο να γραψεις τη διατροφη σου ωστε να υπολογισουμε τις θερμιδες συντηρισης σου.γιατι ο οργανισμος σου εχει συνηθησει σε αυτες τις θερμιδες πλεον ειδικα αν δεν αυξομειωνεις βαρος τοσο καιρο,δευτερον.δυστυχως μονο απο ενα σημειο λιπος δε χανεις.θα χασεις γενικα.το θεμα ειναι να βρουμε κ εννοω κ τα αλλα μελη πουη σιγουρα θα βοηθησουν μια χρηση τομη για σενα ωστε να μη χασεις μυικη μαζα οσο λιπος.απωλειες θα υπαρχουν αλλα να κανουμε οτι μπορουμε για οσο το δυνατον μικροτερες.οσο για το υψος κ το βαρος σου δε νομιζω οτι σε παιρνει να χασεις πολλα.πρεπει να παρεις μυικα κιλα

backy1993
21-06-11, 23:14
Kathe prwi trww ena piato gemato me gala mia koutalia zaxarh mia kako kai mpiskota primper (kai to apogeyma to idio) gyrw sta 12 mpiskota exei mesa, kanonikes merhdes meshmeriamou oti mageirepsei h mhtera mou pxx shmera makaronia me koima ena piato kai salata agkouri ntomata kai tyri,psomi 3-4 fetes me to faei,kai to brady 2-3 tost me tyri h ksaeri! (kserw trww xalia)


***Κανόνας του φόρουμ είναι να γράφουμε μόνο με Ελληνικούς χαρακτήρες*** Mods Team

tolis93
21-06-11, 23:18
Kathe prwi trww ena piato gemato me gala mia koutalia zaxarh mia kako kai mpiskota primper (kai to apogeyma to idio) gyrw sta 12 mpiskota exei mesa, kanonikes merhdes meshmeriamou oti mageirepsei h mhtera mou pxx shmera makaronia me koima ena piato kai salata agkouri ntomata kai tyri,psomi 3-4 fetes me to faei,kai to brady 2-3 tost me tyri h ksaeri! (kserw trww xalia)
ηρεμια πρεπει να τα παρουμε ολα απο την αρχη.καταρχας αυτα τα μπισκοτα και οι ζαχαρες(αυτο θα πονεσει) πρεπει να φυγουν.και απο το πρωι και απο το απογευμα.στανταρ ηταν η αγαπημενη σου ωρα οταν τα ετρωγες αλλα αν θελεις να καψεις λιπος και να αυξησεις και το βαρος σου σωστα μυικα δηλαδη γιατι δε νομιζω να σε παιρνει να κατεβεις κιαλο πρεπει να φυγουν οι τοοοσο πολυ υδατανθρακες.πολυ ψωμι εχεις μεσα.Θελεις να μου δωσεςι ενα mail με προσωπικο μυνημα να μιλησουμε λιγο πιο ανετα?ενα msn ας πουμε αν ειχες...:)

backy1993
21-06-11, 23:22
Εστειλα!