PDA

Επιστροφή στο Forum : T-UP vs VITRIX



aris1988
22-06-11, 15:09
ποια η διαφορα αυτων των δυο προιοντων?εχει δοκιμασει κανεις να κανει ενα ριβιου ποιο μου προτεινετε εγω το θελω για λιγο τσιτωμα στις προπονησεις δε θελω ν χρησιμοποιησω νιτρικο η κρεατινη στη παρουσα φαση και για περισοτερες κ@λες λογο καλοκαιριου.:P:P:P

Devil
22-06-11, 15:11
T-up με διαφορα.... εχει DAA μεσα....

aris1988
22-06-11, 15:16
μπορεις σε παρακαλω αν εχεις χρονο ν μου εξηγησεις αφου ειναι της ιδιας εταιριες τι υποτιθετε πως προσφερει το ενα και τι το αλλο?

Devil
22-06-11, 15:23
κανε μια αναζητηση.... εχω ποσταρει και στα 2 θεματα για τα προιοντα...

δες και αυτο....
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?8408-D-ASPARTIC-ACID-k-%CE%B1%CF%85%CE%BE%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CF%84%CE%B5%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%83%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B7%CF%82.&highlight=aspartic+acid

Rourke
22-06-11, 16:49
Το VITRIX είναι libido booster με διάφορα αφροδισιακά μέσα. Πολύ πετυχημένο προϊόν για συχνή σεξουαλική επαφή για αυτούς που θέλουν να το χρησιμοποιούν σωστά και να τονωσουν περισσότερο το libido τους είναι καλύτερα σε συνδυασμό με καρνιτίνη.

Το T-UP είναι περισσότερο test booster και λιγότερο libido booster με λιγότερα αφροδισιακά μέσα πάλι. Κατάλληλο για υποστήριξη στις αυστηρές δίαιτες και για συμπλήρωμα σε φάση TRT και PCT.


Τα έχω δοκιμάσει και τα δύο. Στο Τ-UP black της Nutrex είμαι στην τρίτη εβδομάδα σε συνδυασμό με low carb δίαιτα με στηρίζει.

Υ.Γ. Ο Devil βαριέται που ζει. Παίζει να έιναι και σε λήθαργο! Ύποπτο!:P

aris1988
22-06-11, 20:04
Το VITRIX είναι libido booster με διάφορα αφροδισιακά μέσα. Πολύ πετυχημένο προϊόν για συχνή σεξουαλική επαφή για αυτούς που θέλουν να το χρησιμοποιούν σωστά και να τονωσουν περισσότερο το libido τους είναι καλύτερα σε συνδυασμό με καρνιτίνη.

Το T-UP είναι περισσότερο test booster και λιγότερο libido booster με λιγότερα αφροδισιακά μέσα πάλι. Κατάλληλο για υποστήριξη στις αυστηρές δίαιτες και για συμπλήρωμα σε φάση TRT και PCT.


Τα έχω δοκιμάσει και τα δύο. Στο Τ-UP black της Nutrex είμαι στην τρίτη εβδομάδα σε συνδυασμό με low carb δίαιτα με στηρίζει.

Υ.Γ. Ο Devil βαριέται που ζει. Παίζει να έιναι και σε λήθαργο! Ύποπτο!:P


ειχες με κανενα απο τα δυο παρενεργειες?δηλαδη εντονη τριχοπτωση και ακμη?ποιο απο τα δυο μου προτεινεις στη κατασταση μου που θελω κατι ενδιαμεσο δηλαδη και να μου ανεβασει λιγο ακομα τι λιμπιντο και να να μου δινει λιγο ενεργεια στη προπονηση μου και γενικα κατα τη διαρκεια της ημερας

Rourke
22-06-11, 22:06
Κοίτα και με τα δύο μπορεί να βγάλεις ακμή ειδικά άμα έχεις προδιάθεση-ευαισθησία για κάτι τέτοιο. Με το T-UP θα έχεις σίγουρα κάποια λιπαρότητα παραπάνω ειδικά στο πρόσωπο αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα έχεις τριχόπτωση είτε με το ένα είτε με το άλλο. Άμα είσαι σε φάση που χάνεις μαλλιά το πολύ πολύ να το επιταχύνει λίγο αλλά και πάλι δεν νομίζω.

Εγώ δεν έχω καθόλου ακμή αλλά ξέρω ότι έχω προδιάθεση-ευαισθησία στην λιπαρότητα και στην ακμή (είμαι prone to acne) και ξέρω ότι όταν χρησιμοποιώ τέτοια συμπληρώματα ή ακόμα και κάτι ορμονικό τι προστατευτικά να παίρνω ώστε να μην βγάλω ούτε ένα σπυράκι και να μην έχω καθόλου λιπαρότητα.


Τώρα με τέτοια συμπληρώματα με 2 γρ. pantothenic acid και 50mg zinc ημερησίως ξέρω ότι δεν θα έχω καθόλου λιπαρότητα και καθόλου ακμή στο πρόσωπο. Βέβαια αυτό θα σου στοιχήσει περίπου ένα 45αρι έξτρα τον μήνα μόνο για αυτά τα προστατευτικά αλλά τουλάχιστον δεν θα έχεις ακμή. Pantothenic acid μπορείς να βρεις της solgar σχεδόν στα περισσότερα φαρμακεία με 16 ευρώ/ 50καπς/ 500mg (χρειάζεσαι 2 οπότε πάμε στο 32 αρι ε + 13ε το zinc της now από καταστήματα συμπληρωμάτων)

Αυτά είναι προστατευτικά όχι θεραπευτικά. Δηλαδή δεν θεραπεύουν την ακμή άμα έχεις ακμή , αλλά απευθύνονται σε άτομα που δεν έχουν ακμή και τα παίρνουν σαν προστατευτικά για να μην βγάλουν. Και πρέπει να τα ξεκινήσεις τουλάχιστον 3-4 ημέρες πριν αρχίσεις το T-UP

Αν δεν διαθέτεις 45ευρώ έξτρα και δεν σε πειράζει η λιπαρότητα και η ακμούλα μην τα παίρνεις. Στο σώμα παίζει ρόλο και κατά πόσο εύκολα ιδρώνεις και πόσο συχνά και άμεσα πλένεσαι.

Πάρε τo T-UP 5 χαπάκια μόλις ξυπνήσεις το πρωί. Μπορείς να το πάρεις μέχρι 2-3 μήνες συνεχόμενα το πολύ.

Stamer
23-06-11, 19:56
ρε παιδια αυτα τα δυο τα προιοντα που αναφερεται ειναι νιτρικο και μαζι και αυξητικο τεστοστερονης???

Devil
23-06-11, 23:48
ρε παιδια αυτα τα δυο τα προιοντα που αναφερεται ειναι νιτρικο και μαζι και αυξητικο τεστοστερονης???

οχι μονο το 2ο ειναι...

sofos
26-06-11, 23:38
το vitex που χει μεσα το vitrix βοηθαει στη μειωση της προγεστερονης αλλα ειναι μπλεντ και λογικα το χει σε μικρη δοση,οποτε :thumbdown: