PDA

Επιστροφή στο Forum : Αλλεργία σε πρωτεΐνη???



gsisr
24-06-11, 22:32
Καλησπέρα..Θέλω να ρωτήσω για κτ που μου έχει εμφανιστεί τελευταία και έχει αρχίσει να μ εκνευρίζει τραγικά.

εδώ και αρκετο καιρό χρησιμοποιουσα πρωτείνη της ον χωρίς κανένα θέμα. πριν κανα 2 βδομαδες αποφασίζω να παρω μια isolate για μετά προπο και μια πολλών πηγων για το πρωί με τη βρωμη. ξεκίνησα μόνο με την isolate τη 1η βδομάδα και από τη δεύτερη που άρχισα να παίρνω την πολλών πηγών άρχισα να παρατηρώ σπυράκια στα χέρια μου και στα πόδια. φανταστηκα ότι θα φταίει η πολλών πηγών γτ τότε άρχισαν τα συμπτωματα και τη σταμάτησα για 3-4 μέρες και έπαιρνα μονο την isolate.
παρόλα αυτά το πρόβλημα παρέμεινε κι βρήκα και μια άλλη περίπτωση παιδιού με τα ίδια συμπτώματα στην ίδια πρωτείνη isolate οπότε σταματάω την isolate συνεχίζω με πολλών πηγών στο πρωινο και τα συμπτώματα ηρεμουν

χθες πήρα πάλι της ον με την οποια δεν είχα κανένα προβλημα εδώ και καιρό και τη χρησιμοποίησα σμρ μετά προπο και το πρωί των πολλών πηγων και σα να βλέπω τώρα πάλι μια έξαρση. να τονίσω ότι με την isolate όταν την έπινα έβλεπα κατευθείαν να εμφανίζονται σπυρακια στο λαιμό ενω με την ον όχι..

έχω αρχίσει και νευριάζω τρελά και δε ξέρω και τι μπορεί να είναι!
καμια ιδέα κανείς;

MusclesOfShadow
24-06-11, 22:56
Σορρυ αν απομακρυνομαι λιγο απο το θεμα αλλα και εγω θυμαμαι ειχα ενα παρομοιο περιστατικο περυσι το καλοκαιρι, (εντελως ασχετο αλλα με ακριβως τα ιδια συμπτωματα-σπυρακια που εμφανιζονται τρωγοντας τροφες που υποτιθεται δεν ειχα προβλημα). Και ειναι μια τρελα γιατι δεν ξερεις τι φταιει. Μετα απο λιγο καιρο εφυγαν ολα και ολα μια χαρα...

gsisr
24-06-11, 22:57
Μετα απο λιγο καιρο εφυγαν ολα και ολα μια χαρα...

σ αυτό θέλω ν ελπίζω...

worfel
24-06-11, 23:21
εγω παλι πηρα πρωτη φορα το Super Pump 250 της Gaspari και πηγα μεχρι στιγμης 5 φορες τουαλετα... μονο αυτο σου λεω

gsisr
24-06-11, 23:26
εγω παλι πηρα πρωτη φορα το Super Pump 250 της Gaspari και πηγα μεχρι στιγμης 5 φορες τουαλετα... μονο αυτο σου λεω

καλά αυτό είναι ένα άλλο θέμα αλλά πάνω κάτω γνωστό μ αυτές τις φόρμουλες..το χουν αναφέρει πολλοί.

αυτή η μ@λ@κία με τα μαμημένα τα σπυράκια μου δίνει στα νεύρα!!!!:evil:

όχι τπτ άλλο χαλάει και την εικόνα απ τα τεράστια μπράτσα μου..:P:jason: