PDA

Επιστροφή στο Forum : Με ποιο συμπληρωμα ενιωσες να ''βγαζεις φωτιες'' στην προπονηση σου?



ka2sel
30-06-11, 15:14
σε PRE WORKOUT αναφερομαι...εγω ψηφιζω NANO VAPOR τς αγαπητης σε ολουσ MUSCLETECH.....το προιον πρεπει να το δοκιμασετε....MUST....υστερογραφο->δεν δουλευω σε κανενα σχετικο μαγαζι....;);)

Saldi
30-06-11, 15:24
Τι συμπλήρωμα εινα ιαυτο ακριβως?!

Kaloutsikos
30-06-11, 15:31
σε PRE WORKOUT αναφερομαι...εγω ψηφιζω NANO VAPOR τς αγαπητης σε ολουσ MUSCLETECH.....το προιον πρεπει να το δοκιμασετε....MUST....υστερογραφο->δεν δουλευω σε κανενα σχετικο μαγαζι....;);)

Σίγουρα :green:

Qlim4X
30-06-11, 15:45
Θερμαντικη στα @@ δεν σταματας με τιποτα να τρεχεις :P

sofos
30-06-11, 15:48
σ αυτο που λεει το παλικαρι εχει ενα δικιο με το παλιο νανο βαπορ ετσι ημουν γιατι ηταν τιγκα στα στιμς,αλλα μετα ειχα απιστευτα τρελο κρασαρισμα,μια μερα νομιζα οτι λιποθυμησα κιολας και το εδωσα στον κολλητο μου να το δοκιμασει και τπτ,γι αυτο λεμε οτι ο καθε ενας αντιδραει διαφορετικα και ετσι δυστηχως πρεπει να τα δοκιμαζουμε ολα γιατι σε αλλους πιανουν και σε αλλους οχι :(

pizzass
30-06-11, 15:48
Shotgun και animal rage :thumbup:

Tasos Green
30-06-11, 15:49
σε PRE WORKOUT αναφερομαι...εγω ψηφιζω NANO VAPOR τς αγαπητης σε ολουσ MUSCLETECH.....το προιον πρεπει να το δοκιμασετε....MUST....υστερογραφο->δεν δουλευω σε κανενα σχετικο μαγαζι....;);)

ka2zel... και απο αλα ποστ που ειδα δικα σου, πολυ μεγαλη αγαπη για την muschletech και των θυγατρικών της ρε αδερφε...

το horse power της ultimade εχει χαραχθει στην μνημη μου! αν και δεν μπορω να το βρω ευκολα... εκανα τις καλυτερες προπονησεις ever με εκειινο.

amateur666
30-06-11, 16:43
no - xplode εχω δοκιμασει μονο απο φορμουλα νιτρικου αλλα εκτος απο τισ 3 πρωτες φορεσ που το χρησιμοποιησα μετα αρχισα να μην τ νιωθω κ τοσο οχι οτι δεν μ εδινε ενεργεια,,,αλλα οχι κ τρελα πραγματα...τωρα λεω να δοκιμασω απο σεπτεμβριο τ SPMAX!...
απο σκετα νιτρικα εχω δοκιμασει τ plasmajet!..κ γαμω τ πρηξιματα :thumbup: αλλα μεχρι εκει..

ka2sel
30-06-11, 16:43
φιλε απλα εχω δοκιμασει αρκετα απο την συγκεκριμενη εταιρια και οπως λες και μερικα θυγατρικα...ομως αυτο δεν λεει τιποτα...απλα ετυχε...τι υπονοεις?λες να κανω διαφημιση των προιοντων?δεν ισχυει....

onymos
30-06-11, 18:34
τς αγαπητης σε ολουσ MUSCLETECH.....[/QUOTE]

Δε πρεπει να υπαρχει εταιρια που να εχει φαει χειροτερο κραξιμο στο φορουμ...και δικαιολογημενα θα ελεγα.
:turtle::rolf::rolf:

Madd_Chadd
30-06-11, 18:49
ka2zel... και απο αλα ποστ που ειδα δικα σου, πολυ μεγαλη αγαπη για την muschletech και των θυγατρικών της ρε αδερφε...


Οπως ελεγε και ο Κατακουζηνος "Ελατε να γινουμε πολλοι να τον καψουμε στην ομονοια" :rolf::rolf::rolf:

Εγω με το Trans X της SCITEC.

ka2sel
01-07-11, 00:47
δεν νομιζω να ειμαι ο μονος που πιστευει ή καλυτερα τον εχουν πιασει καλυτερα απο μερικα αλλα προιοντα εταιριων καποια απο τα προιοντα της muscletech...μερικα προιοντα της muscletech δεν με επιασαν οσο με επιασαν της universal για παραδειγμα...

Devil
02-07-11, 02:04
http://www.chemist.gr/wp-content/uploads/2011/05/tnt.jpg

trinitrotoluene.... απιστευτο... τρελη εκρηκτικοτητα θα ελεγα....:green::green::green::turtle::turtle::turtle:

το purple wraath στην αρχη μου αρεσε πολυ.... λογο της norvaline ισως...

το testforce 2 μου εκανε εντυπωση τις πρωτες 2 εβδομαδες οταν το πηρα prewo....

δεν εχω δοκιμασει πολλα απο αυτα τα ετοιματζιδικα.... προτιμω τα homemade...:green: