PDA

Επιστροφή στο Forum : Αύξηση Φλεβικότητας



Alexakos3
03-07-11, 19:23
Καλησπέρα σε όλους... έχοντας αφιερώσει αρκετό χρόνο σε ψάξιμο για κάποιο συμπλήρωμα αύξησης φλεβικότητας δεν έχω καταλήξει πουθενά... Πιο αναλυτικά ψάχνω ένα συμπλήρωμα δεν με νοιάζει καθόλου αν θα είναι preworkout ή σκέτο νιτρικό ή μια σκέτη ουσία απλά θέλω μόνο και μόνο να οδηγηθώ σε αύξηση φλεβικότητας.. Πέρα από διατροφή κτλ υπάρχει κάποιο τέτοιο συμπλήρωμα?? Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!!

Stamer
03-07-11, 19:30
ποια εχεις βρει??

lef
03-07-11, 19:33
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?10970-Hemavol-(I-Force)&highlight=hemavol

τσεκαρε αυτο;)

Stamer
03-07-11, 19:38
για αυτο εχω ακουσει πολυ καλα λόγια..και εγω ψάχνω ενα νιτρικο όμως να μην εχει κρεατινη μεσα..ξερεις κανενα καλο?

TEFAAtzis
03-07-11, 19:39
αυτο θα σου λεγα και γω.Αν δεν βιαζεσαι απο την επομενη βδομαδα το ξεκιναω και θα αρχησω να γραφω εντυπωσεις!!!

Stamer
03-07-11, 19:44
τεφαατζι αυτοπ που εχεις παρει δεν εχει κρεατινη ε?? κιτρουλινη??για πριν την προπονα ειναι?

TEFAAtzis
03-07-11, 19:45
pre ειναι ναι και δεν εχει κρεατινη καλα το πες.Την κρεατινη θα την εχω στο ποστ με τα modern Βcaa και το Vitargo

lef
03-07-11, 19:46
pre ειναι ναι και δεν εχει κρεατινη καλα το πες.Την κρεατινη θα την εχω στο ποστ με τα modern Βcaa και το Vitargo

ωραιο στακ ρε συ..αν και παιζει το βιταργκο να το εβαζα ιντρα
αντε περιμενουμε ρεβιου ειδικα για το hemavol

Stamer
03-07-11, 19:50
αυτο σου δινει τσιτες και φλεβικότιτα?

TEFAAtzis
03-07-11, 19:52
αυτο σου δινει τσιτες και φλεβικότιτα?

υποτιθεται φοβερο πρηξιμο και φλεβικοτητα!!!

pan0z
03-07-11, 20:01
πιες κανα κρασακι καλυτερα ;)

Stamer
03-07-11, 20:01
αχα..δες το και πες μας:thumbup:

Alexakos3
03-07-11, 20:04
Όντως πολύ ακριβό αλλα αν κάνει αυτά που υπόσχεται τότε αξίζει τα λεφτά του!! Tefatzi περιμένω εντυπώσεις θα περιμένω κάνα δυο βδομάδες ακόμα και μόλις κάνεις review αν είναι καλό το τσιμπάω... ;)

Alexakos3
03-07-11, 20:05
πιες κανα κρασακι καλυτερα ;)

0ax0ax0ax0x τι καινούργια κόλπα είναι αυτά?? :P:P:P:):)

TEFAAtzis
03-07-11, 20:23
παιδια τι να πω,καλα feeds εχει απο το εξωτερικο και μονο που μου ζητησε review ο Devil :) πιστευω πρεπει να μετραει το προιον

Alexakos3
03-07-11, 20:29
παιδια τι να πω,καλα feeds εχει απο το εξωτερικο και μονο που μου ζητησε review ο Devil :) πιστευω πρεπει να μετραει το προιον

Σε αυτό συμφωνό όσο δεν πάει!! Αυτό μπορούμε να το στακαρουμε με κρεατίνη??? Η είναι too much!! Και αυτό το stack πάει ανάλογα με την ηλικία ή δεν παίζει ρόλο??

TEFAAtzis
03-07-11, 20:38
Σε αυτό συμφωνό όσο δεν πάει!! Αυτό μπορούμε να το στακαρουμε με κρεατίνη??? Η είναι too much!! Και αυτό το stack πάει ανάλογα με την ηλικία ή δεν παίζει ρόλο??

παει ανετα.Τωρα αμα εισαι 15 χρονων δεν θα σου συνιστουσα καν κρεατινη

Alexakos3
03-07-11, 20:46
παει ανετα.Τωρα αμα εισαι 15 χρονων δεν θα σου συνιστουσα καν κρεατινη

οχι εντάξει μπήκα 17... οπότε μπορώ έτσι??

Spyrous
03-07-11, 20:59
Κοιτατε το δεντρο και οχι το δασος αυτο εχω να πω μονο

:jason::jason:

themisdas
03-07-11, 21:05
οχι εντάξει μπήκα 17... οπότε μπορώ έτσι??

:shock::shock: και θες να παρεις νιτρικο???

Αν θες πραγματικα να δεις διαφορα τοτε η λυση ειναι η διατροφη.... Αν πιστευεις οτι τρως καλα αλλα και παλυ θες κατι παραπανω τοτε max κρεατινη

Alexakos3
03-07-11, 21:09
:shock::shock: και θες να παρεις νιτρικο???

Αν θες πραγματικα να δεις διαφορα τοτε η λυση ειναι η διατροφη.... Αν πιστευεις οτι τρως καλα αλλα και παλυ θες κατι παραπανω τοτε max κρεατινη

Κοίτα δεν είμαι ειδικός αλλά την διατροφή μου την έχω θεωρώ σε φοβερά επίπεδα τόσο που δεν χρειάζομαι συμπλήρωμα πρωτείνης παρόλα αυτό βάζω για να φτάσω τα 2.5 με 3 γρ πρωτείνης ημερισίως αν κιλό.. και το σώμα μου πιστεύω είναι σε πάρα πολύ καλά επίπεδα αλλα πάντω ψάχνω το maximum!! Για αυτό επειδή το καλοκαιράκι θα δουλέψω λογικά θα μαζέψω αρκετά χρήματα για να βάλω τα πάντα!! Και για αυτό ζητάω όχι απαραίτητα νιτρικό αλλα κάτι για φλεβικότητα.. αλλα αφού το hemavol μας κάνει μέσα!! :):):)

Πυγμάχος
03-07-11, 23:35
Είσαι 17 και σκέφτεσαι έτσι ? :unsure: .. Παράτα τις ουσίες ..
Συναγωνίσου τον εαυτό σου .. γ@μησέ τα όλα .. πορώσου .. και θα δείς φλεβικότητα όταν θα πρέπει ... πολύ εύκολα και απλά τα βλέπεις όλα και δεν πρέπει ..

Έφτασες στο σημείο των χρόνων προπόνησης και δεν είδες διαφορά ?

Ψήσε το σώμα σου χωρίς αυτα και θα έχεις μόνιμο αποτέλεσμα ... κάτι που αυτα δεν σου το προσφέρουν .. εκτός και αν μου πείς οτι θα τα πέρνεις για πάντα .. πράγμα που θα σε οδηγήσει 2 μέτρα κάτω απο τη γη .

Φιλικά πάντα

Alexakos3
03-07-11, 23:50
Είσαι 17 και σκέφτεσαι έτσι ? :unsure: .. Παράτα τις ουσίες ..
Συναγωνίσου τον εαυτό σου .. γ@μησέ τα όλα .. πορώσου .. και θα δείς φλεβικότητα όταν θα πρέπει ... πολύ εύκολα και απλά τα βλέπεις όλα και δεν πρέπει ..

Έφτασες στο σημείο των χρόνων προπόνησης και δεν είδες διαφορά ?

Ψήσε το σώμα σου χωρίς αυτα και θα έχεις μόνιμο αποτέλεσμα ... κάτι που αυτα δεν σου το προσφέρουν .. εκτός και αν μου πείς οτι θα τα πέρνεις για πάντα .. πράγμα που θα σε οδηγήσει 2 μέτρα κάτω απο τη γη .

Φιλικά πάντα

Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου σε πρώτη φάση... Καταρχάς να πώ ότι πάτησα πρώτη φορά σε gym στα 14 και στα 15 το πήρα σοβαρά όταν λέω σοβαρά εννοώ πολύ καλά βάρη... τον τελευταίο χρόνο ασχολήθηκα ακόμα περισσότερο αφού θεωρώ έφτιαξα φοβερά την διατροφή μου και είμαι πολύ ευχαριστημένος με την διατροφή μου...

Και εν τέλη φλέβα έχω δεν έχω παράπονο ειδικά όταν έβαλα για μια εβδομάδα ψάρι-πατάτα έδειξα πολύ... το θέμα είναι ότι δεν μου έφτανε.. θέλω να φτάσω παρακάτω όχι μόνο σε φλέβα γενικά σε μυικότητα και σε γεμίσματα.. Το μόνο συμπλήρωμα που έχω χρησιμοποιήσει είναι μια καθαρή πρωτείνη και τίποτα περισσότερο...

Οπότε θεωρώ ότι το επόμενο βήμα για κανα δύο μήνες ειδικά τώρα είναι ένας συνδυασμός κρεατίνης-νιτρικού... Ο μόνος μου φόβος είναι τα νερά ιδιαίτερα από τα μακαρόνια που μπορώ να φάω και 300 γραμμάρια άβραστα στην καθησιά μου :P

Βέβαια περιμένω πρώτα να μαζέψω τα χρήματα και μετά... Κάθε συμβουλή και πάλι ευπρόσδεκτη!! :D

Toxical
05-07-11, 12:05
Είσαι 17 και σκέφτεσαι έτσι ? :unsure: .. Παράτα τις ουσίες ..
Συναγωνίσου τον εαυτό σου .. γ@μησέ τα όλα .. πορώσου .. και θα δείς φλεβικότητα όταν θα πρέπει ... πολύ εύκολα και απλά τα βλέπεις όλα και δεν πρέπει ..

Έφτασες στο σημείο των χρόνων προπόνησης και δεν είδες διαφορά ?

Ψήσε το σώμα σου χωρίς αυτα και θα έχεις μόνιμο αποτέλεσμα ... κάτι που αυτα δεν σου το προσφέρουν .. εκτός και αν μου πείς οτι θα τα πέρνεις για πάντα .. πράγμα που θα σε οδηγήσει 2 μέτρα κάτω απο τη γη .

Φιλικά πάντα

ρε φιλε το νιτρικο θα τον οδηγησει 2 μετρα κατω απο τη γη? Τι λεμε τωρα τι μπορει να σου κανει ενα νιτρικο? Εχεις δει τις ουσιες που περιεχει εκτος απο τα stims που μπορει να εχεις καμια φαγουρα σιγα μην τρελαθουμε κιολας.

leftis
05-07-11, 14:11
ρε φιλε το νιτρικο θα τον οδηγησει 2 μετρα κατω απο τη γη? Τι λεμε τωρα τι μπορει να σου κανει ενα νιτρικο? Εχεις δει τις ουσιες που περιεχει εκτος απο τα stims που μπορει να εχεις καμια φαγουρα σιγα μην τρελαθουμε κιολας.

Εννοεί για τον τρόπο σκέψης, όχι για το νιτρικό αυτό καθ'αυτό.

Kaloutsikos
05-07-11, 15:31
ρε φιλε το νιτρικο θα τον οδηγησει 2 μετρα κατω απο τη γη? Τι λεμε τωρα τι μπορει να σου κανει ενα νιτρικο? Εχεις δει τις ουσιες που περιεχει εκτος απο τα stims που μπορει να εχεις καμια φαγουρα σιγα μην τρελαθουμε κιολας.

Καλά δεν είναι και καραμελίτσα.

Alexakos3
05-07-11, 19:13
Ρε παιδιά εντάξει είπαμε εσείς νομίζετε δηλαδή ότι έχω όλα τα συμπληρώματα στα πόδια μου?? ή μήπως ότι δεν έχω δουλέψει αρκετά?? Μάλλον το ότι μαλώνω με τους γονείς μου κάθε εβδομάδα όχι μόνο για τα έξοδα αλλα και το ότι βάζω την προπόνηση πάνω από όλα, το ότι όπου και να πάω σχολείο φροντηστήριο είμαι με ένα ταπεράκι, ότι cheat meal κάνα σουβλάκι δηλαδή κάνω μια φορά στους 2-3 μήνες, το ότι δεν τρώω και πίνω μακακίες όταν είμαι με την παρέα μου έξω και γίνομαι ο σπασίκλας, το ότι μετράω το κάθε γραμμάριο τροφής και ας μην αναφερθώ στις προπονήσεις μου και στα κιλά που παίζω και όλα αυτά από τα 16 μου δεν σας λένε κάτι... Μάλλον έχετε δίκιο δεν το έχω πάρει καθόλου σοβαρά και κοιτάω την εύκολη λύση!! Αφήστε τις κινδυνολογίες και όλοι έχουμε γνώσεις πάνω στα θέματα των συμπληρωμάτων!! Έλεος πια!!

Πυγμάχος
05-07-11, 22:31
Εννοεί για τον τρόπο σκέψης, όχι για το νιτρικό αυτό καθ'αυτό.


Ευχαριστώ lef ..

Kaloutsikos
05-07-11, 23:17
Ρε παιδιά εντάξει είπαμε εσείς νομίζετε δηλαδή ότι έχω όλα τα συμπληρώματα στα πόδια μου?? ή μήπως ότι δεν έχω δουλέψει αρκετά?? Μάλλον το ότι μαλώνω με τους γονείς μου κάθε εβδομάδα όχι μόνο για τα έξοδα αλλα και το ότι βάζω την προπόνηση πάνω από όλα, το ότι όπου και να πάω σχολείο φροντηστήριο είμαι με ένα ταπεράκι, ότι cheat meal κάνα σουβλάκι δηλαδή κάνω μια φορά στους 2-3 μήνες, το ότι δεν τρώω και πίνω μακακίες όταν είμαι με την παρέα μου έξω και γίνομαι ο σπασίκλας, το ότι μετράω το κάθε γραμμάριο τροφής και ας μην αναφερθώ στις προπονήσεις μου και στα κιλά που παίζω και όλα αυτά από τα 16 μου δεν σας λένε κάτι... Μάλλον έχετε δίκιο δεν το έχω πάρει καθόλου σοβαρά και κοιτάω την εύκολη λύση!! Αφήστε τις κινδυνολογίες και όλοι έχουμε γνώσεις πάνω στα θέματα των συμπληρωμάτων!! Έλεος πια!!

Τι συμπληρώματα χρησιμοποιείς?

Alexakos3
05-07-11, 23:27
Τι συμπληρώματα χρησιμοποιείς?

Xρησιμοποιώ την instant whey... Και αυτή συνήθως μόνο μετά την προπόνηση αφού όλη την υπόλοιπη μέρα καλύπτω τις ανάγκες μου για πρωτείνη.... Δεν έχω βάλει ποτέ κάτι άλλο εκτός από αυτήν και την πρωτείνη propak... Και για αυτό ζήτησα μια γνώμη για κάτι επιπλέον... Βέβαια δεν ζήτησα νιτρικό αλλα κάτι για την φλεβικότητα... αλλά πάντως είτε έτσι είτε αλλιώς βρήκα αυτό που έψαχνα!! :):)