PDA

Επιστροφή στο Forum : Εξάνθημα απ'τον ήλιο.



Orc
05-07-11, 02:46
Καλημέρα παίδες. Έχω κάνει αρκετά μπάνια αλλά εδώ και 3 μέρες έβγαλα αρκετά σπυράκια στην πλάτη επειδή δεν έβαλα αρκετό αντιηλιακό. Πέρυσι που το είχα πάθει σε μεγαλύτερο βαθμό έβαζα bepanthol cooling foam spray. Kαλό αλλά τα σπυράκια αργούν να περάσουν 15-20 μέρες. Υπάρχει κάτι άλλο στο εμπόριο να δοκιμάσω μήπως περάσουν πιο γρήγορα?

jGod
05-07-11, 15:04
πανε στο φαρμακειο και ρωτησε καλυτερα εκει μαν!αν δεν εχεις προχειρο δερματολογο!

sTeLaKoS
05-07-11, 16:27
πανε στο φαρμακειο και ρωτησε καλυτερα εκει μαν!αν δεν εχεις προχειρο δερματολογο!

:thumbup:

Orc
05-07-11, 18:31
Έλεγα μήπως το έχει πάθει κανείς γιατί στο φαρμακείο μου δίνουν αυτή τη bepanthol. Δροσερή είναι αλλά δεν νομίζω να κάνει και κάτι άλλο:unsure:

gym
05-07-11, 19:14
Έλεγα μήπως το έχει πάθει κανείς γιατί στο φαρμακείο μου δίνουν αυτή τη bepanthol. Δροσερή είναι αλλά δεν νομίζω να κάνει και κάτι άλλο:unsure:

δεν ξερω αν κανει κατι ''αλλο''...αυτο που ξερω ειναι οτι με αυτην την κρεμα εγω σωθηκα περσυ που ημουν κατακαμμενη απο τον ηλιο...τι σπρευ τι κρεμα ..ολα τα στυλ της τα πηρα...μιλαμε για ξεφλουδισμα οχι αστεια...και επισης την βαζουμε και μετα το λειζερ...
καλη ειναι αλλα μην περιμενεις κ την αλλη μερα να φυγουν...να πας σε δερματολογο να σου πει...