PDA

Επιστροφή στο Forum : ρυζογαλο με μελι μεταπροπονιτικα



kuriakos123
05-07-11, 08:47
λοιπον παιδια θελω να ρωτισω για το μεταπροπονιτικο αν θα μπορουσε να ειναι πιζογαλο με 5 ασπραδια αβγων το ριζογαλο θα περιεχει 300 η 400ml απαχο γαλα με 60γρ ασπρο ρυζι χωρις ζαχαρι αλλλα με την προσθηκη μελιου τι λετε?ακομα ειμαι 61 κιλα βγαζει πολει υδατανθρακα η ειναι οκ? και κατι τελευταιο το μελι πωσ το μετρατε γιατι εγω δεν μπορω να το βαλω πανω στην ζυγαρια. σας ευχαριστω εστω που ανοιξατε και διαβασατε

tolis93
05-07-11, 16:17
λοιπον παιδια θελω να ρωτισω για το μεταπροπονιτικο αν θα μπορουσε να ειναι πιζογαλο με 5 ασπραδια αβγων το ριζογαλο θα περιεχει 300 η 400ml απαχο γαλα με 60γρ ασπρο ρυζι χωρις ζαχαρι αλλλα με την προσθηκη μελιου τι λετε?ακομα ειμαι 61 κιλα βγαζει πολει υδατανθρακα η ειναι οκ? και κατι τελευταιο το μελι πωσ το μετρατε γιατι εγω δεν μπορω να το βαλω πανω στην ζυγαρια. σας ευχαριστω εστω που ανοιξατε και διαβασατε

το μονο π μπορω να σ απαντησω ειναι για το μελι.μια κουταλια γλυκου παει στις 30-31 θερμιδες.υδατανθρακες 7.5 γρ κ πρωτεινες 0,2 αν θυμαμαι καλα.τωρα για το ρυζογαλο επειδη μαλλον το φτιαχνεις εσυ αν καταλαβα.δε δινεις τη συνταγη να το κανω εγω προ-προνητικο,μετα-προπονιτικο,μεσημεριανο.απογευματινο.βραδυνο.προ-υπνου.ενδιαμεσα-υπνου.εν ωρα-υπνου κ παει λεγοντας?:P

Kaloutsikos
05-07-11, 16:37
λοιπον παιδια θελω να ρωτισω για το μεταπροπονιτικο αν θα μπορουσε να ειναι πιζογαλο με 5 ασπραδια αβγων το ριζογαλο θα περιεχει 300 η 400ml απαχο γαλα με 60γρ ασπρο ρυζι χωρις ζαχαρι αλλλα με την προσθηκη μελιου τι λετε?ακομα ειμαι 61 κιλα βγαζει πολει υδατανθρακα η ειναι οκ? και κατι τελευταιο το μελι πωσ το μετρατε γιατι εγω δεν μπορω να το βαλω πανω στην ζυγαρια. σας ευχαριστω εστω που ανοιξατε και διαβασατε

O συνδυασμός ασπράδια και ρυζόγαλο μας κάνει το πιζόγαλο?

thegravijia
05-07-11, 16:44
O συνδυασμός ασπράδια και ρυζόγαλο μας κάνει το πιζόγαλο?
xaxxa

ελα αρχηγε για σενα που σαι 61 κιλα καλα ειναι για να αρχισεις α περνεις σιγα σιγα

jGod
05-07-11, 17:31
μια χαρα ειναι..δωσε και συνταγη ομως..την πληρη συνταγη! :)

kuriakos123
06-07-11, 10:58
την συνταγη δεν την εχω κανει ακομα.οσο για το πιζογαλο μπερδευτικα και το εγραψα ετσι