PDA

Επιστροφή στο Forum : διατροφη γραμμωσης vill@g3r!!!



vill@g3r
07-07-11, 15:01
Πρωι: 50gr quaker, 1 αυγό, 30gr whey
Δεκατιανό: Whey Protein , 200gr μήλο χωρίς φλούδα
Μεσημέρι: - 400gr πατάτες βραστές ή 100gr ρύζι νερόβραστο
- 2 τόνους σε νερό ή 200gr κοτόπουλο
- 3 κ.γ λάδι (Ξύδι όσο θες)
Απόγευμα:400gr topless γαλοπούλα ή 500gr άπαχο ψάρι
Βράδυ: whey με νερο

Ημέρα 2η και 3η
Πρωι: 25gr quaker, whey, 4 ασπράδια αυγών, 200gr μήλο χωρίς φλούδα, 2κ.γ λάδι
Μεσημέρι: 400gr topless (κοτόπουλο ή γαλοπούλα), 100gr ντομάτα η ενα μικρο αγγουρακι
Απόγευμα Α’: τόνος σε νερό,μαρούλι
Απόγευμα Β’: Whey Protein σε νερό
Βράδυ: 7 ασπραδια,ενα μικρο αγγουρακι
Πριν Ύπνο: Whey Protein σε νερό

Ημέρα 4η
Όπως η πρώτη μέρα , απλά συμπληρώνεις 100gr βρώμη (Quaker) το πρωί

μετα απο μια κλασικη διαιτα που σταδιακα μειωνα υδατανθρακα!!λοιπον μετα απο ενα μηνα π ακολουθω αυτη τ διαιτα ειμαι ευχαριστημενος!!κατεβηκα 3 κιλα μονο αλλα αρχιζα ν καθαριζω πιο καλα!!οντως αρχιζεις κ τ βλεπεις μετα απο κανενα 20ημερο!τ θεμα ειναι οτι,επειδη ξερω τ σωμα μ πρεπει ν πεσω απο τ 78 π ειμαι στ 74 γ ν καθαρισω καλα!!κ ολο αυτο σε 3 βδομαδες!πραγμα εφικτο νομιζω!!!αλλαξα απο πατατα σε ρυζι τις τελευταιες μερες κ μ φαινεται οτι μ κρατανε υγρα!!τι ν κανω?ν σταματησω τ αυγα?διαβασα οτι εχουν αρκετο αλατι!!ν τ ξαναγυρισω σε παπατα?να βαλω μια 5 μερες ψητο ψαρι?να αυξησω αεροβια?κανω 3-4 φορες τν βδομαδα απο 50-60 λεπτα!!

sofos
08-07-11, 04:05
για βραδινο καλυτερο θα ταν να βαζες καμια casein...η καποια πολλων πηγων

vill@g3r
08-07-11, 16:00
καταρχην thanks για τν απαντηση!!αυτο ειναι τ τελευταιο π μ απασχολει!!εχω δυο πρωτεινες,μια isolate και μια πολλων πηγων για τ βραδυ!!!ασε π καμια φορα ξυπναω στν υπνο μ απο μονος μ κ πινω κ κανενα σκουπ πρωτεινη!!τ θεμα ειναι τι παραπανω ν κανω για ν κανει τν διαφορα!!

sofos
08-07-11, 19:17
καταρχην thanks για τν απαντηση!!αυτο ειναι τ τελευταιο π μ απασχολει!!εχω δυο πρωτεινες,μια isolate και μια πολλων πηγων για τ βραδυ!!!ασε π καμια φορα ξυπναω στν υπνο μ απο μονος μ κ πινω κ κανενα σκουπ πρωτεινη!!τ θεμα ειναι τι παραπανω ν κανω για ν κανει τν διαφορα!!

hiit και κανα λιποδιαλυτη,ο υδατανθρακας ηδη ειναι χαημηλος μετα πας σε κετο..

thegravijia
08-07-11, 19:22
Μεσημέρι: 400gr topless (κοτόπουλο ή γαλοπούλα), 100gr ντομάτα η ενα μικρο αγγουρακι

αποκλειεται να καθεσαι να μασομπουκωνεις 400γραμμαρια κρεας σε ενα γευμα