PDA

Επιστροφή στο Forum : πρόταση για BCAA για πριν την αερόβια



gsisr
07-07-11, 21:28
Καλησπέρα παιδιά. λόγω πρωινής δουλειάς δε μπορώ πλέον να κάνω πρωινη αερόβια και αναγκαστικά κάνω πλέον μετά τα βάρη. θα ήθελα να μου προτείνετε bcaa με καλό value for money για χρήση μετά τα βάρη και πριν την αερόβια. υποθέτω ότι θα είναι σκόνη..βλέπω κτ Xtend και chain'd out αλλά εκτός του οτι είναι για ιντρα είναι και τσιμπημένα..

Kaloutsikos
07-07-11, 21:36
Καλησπέρα παιδιά. λόγω πρωινής δουλειάς δε μπορώ πλέον να κάνω πρωινη αερόβια και αναγκαστικά κάνω πλέον μετά τα βάρη. θα ήθελα να μου προτείνετε bcaa με καλό value for money για χρήση μετά τα βάρη και πριν την αερόβια. υποθέτω ότι θα είναι σκόνη..βλέπω κτ Xtend και chain'd out αλλά εκτός του οτι είναι για ιντρα είναι και τσιμπημένα..

Γιατί τα xtend είναι για intra ρε συ?:unsure:

exkaliber
07-07-11, 21:49
τα bcaa λιγο πολυ ολα ιδια ειναι,αναλογιας 2 :1:1
εχει μερικα που εχουν κι αλλα μεσα οπως τα recoup,ta ON energy

απο Ελλαδα ολα τσιμπημενα ειναι
απο εξωτερικο το αποκλειεις να παρεις?

Devil
07-07-11, 22:29
xtend εχουν καλη τιμη.... τα chain n out λενε εχουν καλη ποιοτητα.... βεβαια εγω δεν εμπιστευομαι τον ALR...:green:

Niiick
07-07-11, 23:42
xtend εχουν καλη τιμη.... τα chain n out λενε εχουν καλη ποιοτητα.... βεβαια εγω δεν εμπιστευομαι τον ALR...:green:


Κακως....:green: http://www.steroidtimes.com/wp-content/uploads/2009/05/lrea.jpg

Qlim4X
08-07-11, 10:13
Καλησπέρα παιδιά. λόγω πρωινής δουλειάς δε μπορώ πλέον να κάνω πρωινη αερόβια και αναγκαστικά κάνω πλέον μετά τα βάρη. θα ήθελα να μου προτείνετε bcaa με καλό value for money για χρήση μετά τα βάρη και πριν την αερόβια. υποθέτω ότι θα είναι σκόνη..βλέπω κτ Xtend και chain'd out αλλά εκτός του οτι είναι για ιντρα είναι και τσιμπημένα..


σε αυτη την περιπτωση προτιμισε καμια σε υγρα για ταχυτερη αποροφιση. δεν ειναι αναγκη να ειναι BCAA.

gsisr
08-07-11, 15:40
Γιατί τα xtend είναι για intra ρε συ?:unsure:

ξέρω ότι δεν είναι αποκλειστικά για ιντρα απλά βλέπω ότι γύρω απ τη προπονηση οι πιο πολλοι χρησιμοποιουν αμινοξέα σε χάπια


τα bcaa λιγο πολυ ολα ιδια ειναι,αναλογιας 2 :1:1
εχει μερικα που εχουν κι αλλα μεσα οπως τα recoup,ta ON energy

γι αυτό ρώτησα για απλά. κτ πήρε το μάτι μου για 8:1:1 τι παίζει

απο Ελλαδα ολα τσιμπημενα ειναι
απο εξωτερικο το αποκλειεις να παρεις?


μμμ από κάνα e-shop όπως συνήθως ελληνικό


σε αυτη την περιπτωση προτιμισε καμια σε υγρα για ταχυτερη αποροφιση. δεν ειναι αναγκη να ειναι BCAA.

κι αυτό το σκέφτηκα απλά είδα ότι για το σκοπο π τα θέλω οι πιο πολλοι προτείνουν bcaa

ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!

Kaloutsikos
08-07-11, 15:49
ξέρω ότι δεν είναι αποκλειστικά για ιντρα απλά βλέπω ότι γύρω απ τη προπονηση οι πιο πολλοι χρησιμοποιουν αμινοξέα σε χάπια
Δεν είναι έτσι τα χάπια αργούνε να απορροφηθούν οι πιο πολλοί προτιμούνε υγρά.

κι αυτό το σκέφτηκα απλά είδα ότι για το σκοπο π τα θέλω οι πιο πολλοι προτείνουν bcaa
Επειδή τα bcaa μεταβολίζονται γρήγορα γι αυτό.


:thumbup: