PDA

Επιστροφή στο Forum : Hemavol log!!!



TEFAAtzis
11-07-11, 22:11
Απο σημερα ξεκινησα οπως ειχα πει το hemavol και οπως υποσχεθηκα θα κανω ενα review η καλυτερα θα γραψω ενα log.Mερα πλατης σημερα φορουσα φαρδυ αμανικο και δεν μπορω να πω οτι καταλαβα πολλα απο πριξηματα,φλεβες το ιδιο δηλαδη τπτ.Το πηρα 1 ωρα πριν την προπονηση με αρκετο νερο οπως λεει στις οδηγιες.Αυριο μερα στηθους η οποια ειναι και πιο ασφαλη για συμπερασματα!!!

TEFAAtzis
12-07-11, 22:05
Στηθος σημερα,το πηρα 1,30 ωρα αφου εφαγα και μετα απο 1 ωρα πηγα για προπονηση.Ουτε σημερα ειναι η αληθεια παρατηρησα κατι,με μια μικρη επιφυλαξη ισως λιγο ελαχιστο πρηξιμο,θα το παρω και Πεμπτη - Παρασκευη σε προπονηση ωμους-χερια και εκει θα φανει τελικα αν οντως κανει κατι η οχι.

pizzass
12-07-11, 22:13
οι οδηγιεσ ποση ωρα πριν λενε να το παρεισ? γτ μια ωρα μ φαινεται καπως πολυ συνηθωσ ειναι 30-45 μιν. επισησ αν πασ προπονηση μετα απο μεγαλο γευμα(πχ μεσημερανιο) ισως να ηταν καλυτερα να αφησεις 2-2.30 ωρεσ να περασουν για να ειναι πιο αδειο το στομαχι :thumbup:

TEFAAtzis
13-07-11, 00:11
οι οδηγιεσ ποση ωρα πριν λενε να το παρεισ? γτ μια ωρα μ φαινεται καπως πολυ συνηθωσ ειναι 30-45 μιν. επισησ αν πασ προπονηση μετα απο μεγαλο γευμα(πχ μεσημερανιο) ισως να ηταν καλυτερα να αφησεις 2-2.30 ωρεσ να περασουν για να ειναι πιο αδειο το στομαχι :thumbup:

οι οδηγιες λενε 1 ωρα πριν να το παιρνεις.Εφαγα το 3ο μου γευμα δλδ μετα το μεσημεριανο και το πηρα μετα απο 1,30 ωρα και μετα απο 1 ωρα οπως προειπα πηγα προπονηση

COBRA_STYLE
13-07-11, 00:15
1μιση ωρα μετα το στερεο γευμα που φαινεται λιγο προσωπικα...ασε κενο 2-2μιση ωρες...βασικα τι τρως στο γευμα πριν το hemavol?αν τρως αρκετα λιπαρα ή συνθετους carbs τοτε 1μιση ωρα ειναι πολυ λιγο

jGod
13-07-11, 00:38
cobra Και γω τα ιδια τον εχω πει τον τρ0μπα και δεν μακουει..ασε 2-2.5 ωρες αν οχι 3 αν ειναι βαρυ το γευμα!επισης..να πω οτι ειπαμε ρε μητσο λογκ μεχρι και για ενα συμπληρωμα?ειπαμε..τα συμπληρωματα ειναι πεταμα χρηματων! και για να μπω και λιγο ον τοπικ..αφου εσενα δεν σε πιανουν αυτα τι τα παιρνεις ?φερτα σε μενα που με φερνουν μεχρι και ανακοπη! :) (*tzampaaa lefta :P )

TEFAAtzis
13-07-11, 01:30
cobra Και γω τα ιδια τον εχω πει τον τρ0μπα και δεν μακουει..ασε 2-2.5 ωρες αν οχι 3 αν ειναι βαρυ το γευμα!επισης..να πω οτι ειπαμε ρε μητσο λογκ μεχρι και για ενα συμπληρωμα?ειπαμε..τα συμπληρωματα ειναι πεταμα χρηματων! και για να μπω και λιγο ον τοπικ..αφου εσενα δεν σε πιανουν αυτα τι τα παιρνεις ?φερτα σε μενα που με φερνουν μεχρι και ανακοπη! :) (*tzampaaa lefta :P )

μα δεν εχει στιμς ρε ψηλε!!!Οτι να ναι.Κοιτα μην με δεις πρισμενο το Σ/κ και παθετε πλακα και εσυ και ο Savage:P

jGod
13-07-11, 01:34
ασε ρε μλκ..εχω να κανω προπονηση 4 μερες απο το καψαλισμα και τα εγγαυματα!αυριο θα κανω 1η..!!τα stims επισης μεγαλη λαλακια..γιατι μετα απο λιγη ωρα σε ριχνουν ενα τρελο κρασαρισμα και νιωθεις σαν λασπη!τι να πω..back to basics!

TEFAAtzis
13-07-11, 02:13
ασε ρε μλκ..εχω να κανω προπονηση 4 μερες απο το καψαλισμα και τα εγγαυματα!αυριο θα κανω 1η..!!τα stims επισης μεγαλη λαλακια..γιατι μετα απο λιγη ωρα σε ριχνουν ενα τρελο κρασαρισμα και νιωθεις σαν λασπη!τι να πω..back to basics!

καλυτερα να με επιαναν και ας ειχα το κρασαρισμα.Αλλα ακοπα καλυτερο αυτο που ειπες στο τελος;)

chris corfu
13-07-11, 02:23
μπα μην το λες το ας ειχες το κρασαρισμα, ενα δειγμα του super pump max ειχα δοκιμασει και εφαγα μετα ενα κρασαρισμα που νομιζα οτι θα μεινω για παντα στον καναπε... για κανενα λογο δεν το ξαναχρησιμοποιουσα..

sofos
13-07-11, 02:28
μπα μην το λες το ας ειχες το κρασαρισμα, ενα δειγμα του super pump max ειχα δοκιμασει και εφαγα μετα ενα κρασαρισμα που νομιζα οτι θα μεινω για παντα στον καναπε... για κανενα λογο δεν το ξαναχρησιμοποιουσα..

:thumbup: ετσι ημουν κ γω με το παλιο νανο βαπορ,νομιζα οτι θα μεινω στον τοπο

manos_
13-07-11, 16:53
Εμ πως να σε πιασει θελει δυο ωρες το λιγοτερο μετα το φαγητο

TEFAAtzis
15-07-11, 00:26
ωμους σημερα.Το πηρα 2 ωρες μετα το φαγητο!!!και μετα απο 1 ωρα πηγα για προπονηση.Μετρια πραγματα παλι,μπορει και να μην ειχα και καθολου πριξημο.Τπτ απο φλεβες παλι.Αυριο θα το παρω 2.30 ωρες μετα το φαι και μετα απο μιση ωρα θα παω να κανω χερια!!!Ισως να μην με πιανει τι να πω:unsure:

sofos
15-07-11, 01:54
ωμους σημερα.Το πηρα 2 ωρες μετα το φαγητο!!!και μετα απο 1 ωρα πηγα για προπονηση.Μετρια πραγματα παλι,μπορει και να μην ειχα και καθολου πριξημο.Τπτ απο φλεβες παλι.Αυριο θα το παρω 2.30 ωρες μετα το φαι και μετα απο μιση ωρα θα παω να κανω χερια!!!Ισως να μην με πιανει τι να πω:unsure:

ισως κανει δουλεια μετα απο καιρο χρησης..

TEFAAtzis
15-07-11, 01:57
ισως κανει δουλεια μετα απο καιρο χρησης..

δεν νομιζω!!!

sofos
15-07-11, 02:01
δεν νομιζω!!!

σε μενα ετσι ειχε γινει με το animal pump αρχισα να βλεπω πρηξιματα απ την 2η βδομαδα,αλλα θα δεις πως παει μπορει οντως μεχρι το τελος να μη κανει τπτ...

TEFAAtzis
22-07-11, 23:28
χερια σημερα.Ειχα να το παρω μια βδομαδα μιας και ελειπα Θεσσαλονικη και δεν το χα μαζι μου.Το πηρα 50 λεπτα πριν την προπονηση και ανεβασα τη δοση στα 13 αντι για 10 caps.Σημερα μπορω να πω πως με επιασε επιτελους.Καλα pumps σε σημειο να αναρωτιεμαι αν τα χερια που κοιτουσα στο καθρεφτη ειναι δικα μου:P και λιγο καλυτερη φλεβικοτητα δλδ οι φλεβες που ειχα και εμφανιζονται καθε φορα φαινονταν καπως καλυτερα.Μπορει να την ξαναανεβασω τη δοση και να το παιρνω απλα πιο λιγες μερες στη βδομαδα!!!

Toxical
23-07-11, 23:34
Να ρωτησω κατι ρε παιδια τα συμπληρωματα για pump γιατι χρειαζονται αφου ειναι μονο και μονο για τη διαρκεια της προπονησης Εκτος αμα ειναι αλλα τα ωφελει τους.

ginus
23-07-11, 23:48
=καλυτερες προπονησεις=μεγαλυτερες μυικες φθορες

Toxical
23-07-11, 23:52
Δηλαδη το πριξιμο δινει καλυτερες προπονησεις? Ενταξει το αλλο με τις φθορες το ψιλοκαταλαβαινω

TEFAAtzis
29-07-11, 23:30
Παλι χερια σημερα,το πηρα 30 πριν την προπονηση,13 καψουλες.Λιγα πριξηματα.Τελικα τετοια συμπληρωματα δεν αξιζουν τα λεφτα.Καλα που δεν εχω παρει πολλα.Stick to the basics απο δω και περα.Αν βρω καποιον θα του το δωσω οσο οσο!!!

ginus
29-07-11, 23:50
Παλι χερια σημερα,το πηρα 30 πριν την προπονηση,13 καψουλες.Λιγα πριξηματα.Τελικα τετοια συμπληρωματα δεν αξιζουν τα λεφτα.Καλα που δεν εχω παρει πολλα.Stick to the basics απο δω και περα.Αν βρω καποιον θα του το δωσω οσο οσο!!!

τωωωωωωωωρα μας τα λες αυτα.....:(
:P

jGod
30-07-11, 00:00
Παλι χερια σημερα,το πηρα 30 πριν την προπονηση,13 καψουλες.Λιγα πριξηματα.Τελικα τετοια συμπληρωματα δεν αξιζουν τα λεφτα.Καλα που δεν εχω παρει πολλα.Stick to the basics απο δω και περα.Αν βρω καποιον θα του το δωσω οσο οσο!!!

επρεπε να δωσεις ενα σορο λεφτα για να με πιστεψεις!ιουδα!

TEFAAtzis
30-07-11, 00:22
επρεπε να δωσεις ενα σορο λεφτα για να με πιστεψεις!ιουδα!

το ενα σορο δεν βλεπω που τα δωσα.Πες μου για να καταλαβω