PDA

Επιστροφή στο Forum : Gold standard on a Nitro Tech



Gaspari
12-07-11, 11:21
Καλημέρα παίδες. Είμαι ανάμεσα στις 2 αυτές πρωτεϊνες (Optimum Nutrition - Gold standard & Muscletech - Nitro-Tech) και ζητώ την γνώμη σας.

Την πρωτεϊνη την θέλω επειδή αύγουστο γυμναστήριο δεν θα πηγαίνω παρά μόνο κανά κοιλιακό / τρέξιμο στο χωριό / θάλασσα / έλξεις / κάμψεις / περπάτημα / σεξ (:green:) οπότε θέλω να με κρατάει, για συντήρηση ίσως και κάποιο καλύτερο αποτέλεσμα γράμμωσης και να αποφύγω βέβαια τον καταβολισμό.

Πια απ τις 2 προτείνετε;

Kaloutsikos
12-07-11, 11:24
Καλημέρα παίδες. Είμαι ανάμεσα στις 2 αυτές πρωτεϊνες (Optimum Nutrition - Gold standard & Muscletech - Nitro-Tech) και ζητώ την γνώμη σας.

Την πρωτεϊνη την θέλω επειδή αύγουστο γυμναστήριο δεν θα πηγαίνω παρά μόνο κανά κοιλιακό / τρέξιμο στο χωριό / θάλασσα / έλξεις / κάμψεις / περπάτημα / σεξ (:green:) οπότε θέλω να με κρατάει, για συντήρηση ίσως και κάποιο καλύτερο αποτέλεσμα γράμμωσης και να αποφύγω βέβαια τον καταβολισμό.

Πια απ τις 2 προτείνετε;

Η nitro είναι καλύτερη,

εγώ θα διάλεγα με βάση από τις τιμές τους.

Gaspari
12-07-11, 11:38
Ενός κιλού θα πάρω μωρέ. 1 την ημέρα θα πέρνω, ίσα ίσα να με κρατάει και να με βοηθήσει και αν μπορεί με την "προπόνηση" που θα κάνω εκεί που θα είμαι.. Nitro ε;

Kaloutsikos
12-07-11, 11:43
Ενός κιλού θα πάρω μωρέ. 1 την ημέρα θα πέρνω, ίσα ίσα να με κρατάει και να με βοηθήσει και αν μπορεί με την "προπόνηση" που θα κάνω εκεί που θα είμαι.. Nitro ε;

Από γεύση δεν ξέρω τι παίζει,
δεν την έχω δοκιμάσει την νίτρο...

Gaspari
12-07-11, 11:44
Καλά την γεύση, χεσμένη την έχω.. Αποτελέσματα θέλω εγώ... :green:

Tasos Green
12-07-11, 11:52
Από γεύση δεν ξέρω τι παίζει,
δεν την έχω δοκιμάσει την νίτρο...


Καλά την γεύση, χεσμένη την έχω.. Αποτελέσματα θέλω εγώ... :green:

πολυ καλη γευση εχει η νιτρο-προ... η σοκολατα αξίζει...

Kaloutsikos
12-07-11, 11:56
Καλά την γεύση, χεσμένη την έχω.. Αποτελέσματα θέλω εγώ... :green:

Αποτελέσματα από μια φορά την μέρα που θα παίρνεις?

Να προσέχεις πολύ την υπόλοιπη ημέρα τι θα τρως για να μην χάσεις μυικά.

Gaspari
12-07-11, 12:03
Ναι κοίταξε δεν ειμαι το παιδάκι που θα πάρει την μαγική σκόνη και θα γίνω hulk. Ξέρω πολύ καλά τι κάνουν οι σκόνες.. Και βέβαια θα κάνω σωστή διατροφή και θα γυμνάζομαι είτε αυτό λέγεται λίγο τρέξιμο έξω, είτε θάλασσα, είτε κοιλιακούς κ τα συναφή μαζί με κάμψεις, βυθήσεις, έλξεις κλπ και λίγα βάρη ( έχω αλτήρες 10kg : 5kg το ένα )

Kaloutsikos
12-07-11, 12:12
Καλά την γεύση, χεσμένη την έχω.. Αποτελέσματα θέλω εγώ... :green:

Οταν μου λες το παραπάνω τι να υποθέσω και γω.:toast:

Gaspari
12-07-11, 12:22
Αφού μίλησες για γεύση :P
Πιστεύω θα μου δώσει ενα boost...έ;

pizzass
12-07-11, 12:28
η νιτρο συγκεκριμενα ναι λογικα θα σου δωσει γτ εχει μεσα και κρεατινη. την εχω δοκιμασει και δεν εχω παραπονο. απλα παρατησα τισ φορμουλες εδω και καιρο. για καλοκαιρι ομως οπως την θες την θεωρω αρκετα καλη επιλογη :thumbup:

Tasos Green
12-07-11, 12:34
η νιτρο συγκεκριμενα ναι λογικα θα σου δωσει γτ εχει μεσα και κρεατινη. την εχω δοκιμασει και δεν εχω παραπονο. απλα παρατησα τισ φορμουλες εδω και καιρο. για καλοκαιρι ομως οπως την θες την θεωρω αρκετα καλη επιλογη :thumbup:

+1

στην συγκεκρημενη περιπτωση κερδίζει περισσότερα απο την φορμουλα λογο κρεατινης.. και επειδή την θελει την πρωτεινη ετσι για την ιδεα και μονο απο οτι καταλαβα:green: ειναι καλυτερη μιας και τα λεφτα αναμεσα στην νιτρο και την οπτιμουμ ειναι περιπου τα ιδια στα 900gr.

Kaloutsikos
12-07-11, 12:53
Αφού μίλησες για γεύση :P
Πιστεύω θα μου δώσει ενα boost...έ;

Θα είσαι 1 μήνα εκτός γυμναστηρίου δεν λέω ότι θα κάθεσαι,
αλλά δεν θα κάνεις βάρη,
λίγο δύσκολο ρε συ να μπουστάρεις,

thegravijia
12-07-11, 14:51
Καλά την γεύση, χεσμένη την έχω.. Αποτελέσματα θέλω εγώ... :green:
τι αποτελεσμα μπορει να εχεις απο μια πρωτεινη
?

μουφα κ οι 2

sofos
12-07-11, 15:20
πολυ καλη γευση εχει η νιτρο-προ... η σοκολατα αξίζει...

εμενα παλι εμετο μ εφερνε η σοκολατα η νιτρο τοσο χαλια ηταν κ δε διαλυοταν και καλα

RAMBO
12-07-11, 15:23
εμενα παλι εμετο μ εφερνε η σοκολατα η νιτρο τοσο χαλια ηταν κ δε διαλυοταν και καλα


:puke::puke::puke:

Tasos Green
12-07-11, 16:36
εμενα παλι εμετο μ εφερνε η σοκολατα η νιτρο τοσο χαλια ηταν κ δε διαλυοταν και καλα


:puke::puke::puke:

εισαι σιγουρος οτι δοκίμασες την nitro pro? γιατι κατι μου λεει οτι δεν την δοκίμασες καν και εισαι προκατειλημμένος.

sofos
12-07-11, 16:39
εισαι σιγουρος οτι δοκίμασες την nitro pro? γιατι κατι μου λεει οτι δεν την δοκίμασες καν και εισαι προκατειλημμένος.

ναι περσυ τετοιο μηνα την ειχα παρει απ το bbclub μαζι με μια syngex βανιλια,οχι δεν ειμαι προκατειλημμενος,δοκιμαζω κ την πιο μουφα,ασχετα με το τι θα πει ο καθε ενας...μπορει να μου πει καποιος το ταδε προιον ειναι μαπα,αλλα εγω αν ειμαι κολλημενος θα παω να το παρω και γενικα εχω δοκιμασει και δοκιμαζω πολλες πρωτεινες ωστε να καταληξω σε καποια που θα την παιρνω μονιμα...

Tasos Green
12-07-11, 16:42
ναι περσυ τετοιο μηνα την ειχα παρει απ το bbclub μαζι με μια syngex βανιλια,οχι δεν ειμαι προκατειλημμενος,δοκιμαζω κ την πιο μουφα,ασχετα με το τι θα πει ο καθε ενας...μπορει να μου πει καποιος το ταδε προιον ειναι μαπα,αλλα εγω αν ειμαι κολλημενος θα παω να το παρω και γενικα εχω δοκιμασει και δοκιμαζω πολλες πρωτεινες ωστε να καταληξω σε καποια που θα την παιρνω μονιμα...

εμενα μου φάνηκε πολυ ως παρα πολυ καλη η γευση της και η διαλυτότητά και με το κουτάλι ακομα... γιαυτο αναρωτιέμαι. τεσπα μην βγουμε οφφ.

sofos
12-07-11, 16:45
εμενα μου φάνηκε πολυ ως παρα πολυ καλη η γευση της και η διαλυτότητά και με το κουτάλι ακομα... γιαυτο αναρωτιέμαι. τεσπα μην βγουμε οφφ.

γουστα ειναι αυτα :P εμενα μου φανηκε πικρη σοκολατα για σενα πχ παιζει να μην ειναι πικρη γιατι εμενα μ αρεσουν εντονα γλυκιες γευσεις οπως πχ bsn syntha 6 σοκολατα,myofusion σοκολατα...υποψιν την Chocolate Milkshake ειχα παρει κ οχι την Chocolate Caramel

Gaspari
13-07-11, 14:04
Τελικά πήρα την νίτρο, δοκίμασα και μπορώ να πω εκτός οτι μυρίζει γαμησέ τα, έχει ωραία γεύση.. Αντιθέτως πρώτη φορά σήμερα δοκίμασα και της ΟΝ την φράουλα και μου θύμησε ενα φάρμακο που είχα πάρει μια φορά... Δεν μ'άρεσε καθόλου. Αντιθέτως η σοκολάτα της είναι θάνατος, υποκλίνομαι :bowdown:

sofos
13-07-11, 14:10
Τελικά πήρα την νίτρο, δοκίμασα και μπορώ να πω εκτός οτι μυρίζει γαμησέ τα, έχει ωραία γεύση.. Αντιθέτως πρώτη φορά σήμερα δοκίμασα και της ΟΝ την φράουλα και μου θύμησε ενα φάρμακο που είχα πάρει μια φορά... Δεν μ'άρεσε καθόλου. Αντιθέτως η σοκολάτα της είναι θάνατος, υποκλίνομαι :bowdown:

chocolate caramel πηρες η chocolate milkshake?αν πηρες την 2η τοτε παιζει κ να την αλλαξαν τι να πω

Tasos Green
13-07-11, 14:13
chocolate caramel πηρες η chocolate milkshake?αν πηρες την 2η τοτε παιζει κ να την αλλαξαν τι να πω

και η caramel και η milkshake ειναι μια χαρα περσι τις ειχα δοκιμασει... να σου πω μηπως πηρες κανενα αραβοσιτάλευρο και δοκιμασες?:green:

sofos
13-07-11, 14:15
και η caramel και η milkshake ειναι μια χαρα περσι τις ειχα δοκιμασει... να σου πω μηπως πηρες κανενα αραβοσιτάλευρο και δοκιμασες?:green:

παιζει κ αυτο χαχαχαχ,Σερρες ειναι κ κοντα στη Βουλγαρια ποτε δε ξες..

Gaspari
13-07-11, 18:46
chocolate milkshake πήρα. Ενα κακό πρόσεξα... Μία ώρα χτύπημα θέλει για να διαλυθεί.. Έχει και τα κακά της η κρεατίνη..

trans
18-07-11, 01:29
Εγω ψαχνω για nitro-pro αλλα χανομαι,σε ποιο μαγαζι μπορω να παω??δεν θελω να την παραγγειλω,προτιμω να παω εκει ο ιδιος..

Kaloutsikos
18-07-11, 12:29
Εγω ψαχνω για nitro-pro αλλα χανομαι,σε ποιο μαγαζι μπορω να παω??δεν θελω να την παραγγειλω,προτιμω να παω εκει ο ιδιος..

Γιατί θέλεις να πας εσύ και να μην σου την στείλουνε με αντικαταβολή?

************

ΦΩΤΗΣ83
05-03-12, 22:59
Γιατί θέλεις να πας εσύ και να μην σου την στείλουνε με αντικαταβολή?

**************

Αν και καθυστερημένος η νίτρο είναι τέλεια.. να προτιμάτε σοκολάτα η μπισκότο αν σας αρέσει η μπανάνα? Έχει και μπανάνα και την βγάζει πολύ καλά την γεύση