PDA

Επιστροφή στο Forum : Τραβηγμα στους τετρακεφαλους!!



franky94
13-07-11, 18:58
Καλησπερα φιλοι και φιλες!!!Προσφατα στην προπονηση του μπασκετ μαλλον δεν εκανα καλο ζεσταμα και διατασεις με αποτελεσμα να παθω τραβιγμα στους τετρακεφαλους και μην μπορω να τρεξω σε ενταση,γενικα ζοριζομαι αρκετα οταν τρεχω!!!Εχετε κατι να μου προτεινετε εκτος απο αποθεραπεια?Χρησιμοποιω την αλοιφη SportGel αλλα δεν ξερω τι αλλο θα μπορουσα να κανω ωστε να αναροσω γρηγορα για να μην χανω προπονησεις γιατι ειναι σημαντικες για μενα!!!

Συγνωμη αν υπαρχη καποιο αλλο τοπικ αλλα δεν εχω χρονο να ψαξω αυτην τη στιγμη!!

ANTO1034
24-07-11, 00:39
Καλησπερα φιλοι και φιλες!!!Προσφατα στην προπονηση του μπασκετ μαλλον δεν εκανα καλο ζεσταμα και διατασεις με αποτελεσμα να παθω τραβιγμα στους τετρακεφαλους και μην μπορω να τρεξω σε ενταση,γενικα ζοριζομαι αρκετα οταν τρεχω!!!Εχετε κατι να μου προτεινετε εκτος απο αποθεραπεια?Χρησιμοποιω την αλοιφη SportGel αλλα δεν ξερω τι αλλο θα μπορουσα να κανω ωστε να αναροσω γρηγορα για να μην χανω προπονησεις γιατι ειναι σημαντικες για μενα!!!

Συγνωμη αν υπαρχη καποιο αλλο τοπικ αλλα δεν εχω χρονο να ψαξω αυτην τη στιγμη!!

Φίλε και εγώ παίζω μπάσκετ και δεν νομίζω πως είναι κάτι σοβαρό. Και εγώ είχα ένα τράβηγμα στο πόδι..όχι τετρακέφαλο..ακριβός από πίσω και ήταν αρκετά δυνατό. Κάνε πολλές διατάσεις και στο σπίτι και για 1 εβδομάδα καλό θα ήταν να μην παίξεις, απλά πήγαινε για να μην χάσεις τυχόν καινούργιο σύστημα κτλ. που θα πει ο coach.

franky94
24-07-11, 16:36
Φιλε μου ευχαριστω καταρχην για το χρονο που σπαταλισες!!Οντως εκατσα μια βδομαδα και εγιανα!!!
Ευτυχως τωρα ειμαι καλα!!!

ANTO1034
24-07-11, 16:53
Φιλε μου ευχαριστω καταρχην για το χρονο που σπαταλισες!!Οντως εκατσα μια βδομαδα και εγιανα!!!
Ευτυχως τωρα ειμαι καλα!!!

Χαίρομαι που είσαι καλά..καλή συνέχεια! :)

franky94
27-07-11, 17:04
ευχαριστω πολυ καλη συνεχεια!!