PDA

Επιστροφή στο Forum : τι θα πει διατροφη για γραμμωση?



teenage bodybuilder
19-07-11, 20:45
ρε μαγκεσ τι θα πει διατροφη για γραμμωση ? δυσκολευομαι να το καταλαβω . σημαινει οτι παιρνεισ λιγοτερουσ υδατανθρακεσ ή λιγοτερη πρωτεινη στα γευματα ? γιατι αν ειναι να παιρνεισ λιγοτερη πρωτεινη δεν θα εχεισ και λιγοτερη αυξηση μυων ? αυτο το αναρωτηθηκα απο το topic που εβαλα τισ φωτο μου και μου ειπατε οτι θα χρειαστω γραμμωση . ευχαριστω.

tasos2
19-07-11, 20:48
Λιγοτερους υδατανθρακες. Σταδιακη μειωση

teenage bodybuilder
19-07-11, 21:01
Λιγοτερους υδατανθρακες. Σταδιακη μειωση

ευχαριστω .

SOSTARAS
19-07-11, 21:10
σημαινει καθολου λιπαρα λιγουσ υδατανθρακεσ και πολυ προτεινη βαλε 2.5 γρ προτεινη ανα κιλο στο σωματικο σου βαροσ!!

tasos2
19-07-11, 21:49
σημαινει καθολου λιπαρα λιγουσ υδατανθρακεσ και πολυ προτεινη βαλε 2.5 γρ προτεινη ανα κιλο στο σωματικο σου βαροσ!!

Οχι δε σημαινει καθολου λιπαρα. Τα λιπαρα χρειαζονται

thanasis76
19-07-11, 23:04
ρε μαγκεσ τι θα πει διατροφη για γραμμωση ? δυσκολευομαι να το καταλαβω . σημαινει οτι παιρνεισ λιγοτερουσ υδατανθρακεσ ή λιγοτερη πρωτεινη στα γευματα ? γιατι αν ειναι να παιρνεισ λιγοτερη πρωτεινη δεν θα εχεισ και λιγοτερη αυξηση μυων ? αυτο το αναρωτηθηκα απο το topic που εβαλα τισ φωτο μου και μου ειπατε οτι θα χρειαστω γραμμωση . ευχαριστω.

τι πιο ευκολο απο το να διαβασεις αυτο εδω....
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?1050-%CE_%CE%B9%CE%B1%CF_%CF_%CE%BF%CF_%CE%AE-%CE_%CF_%CE%AC%CE%BC%CE%BC%CF_%CF_%CE%B7%CF_

SOSTARAS
19-07-11, 23:08
Οχι δε σημαινει καθολου λιπαρα. Τα λιπαρα χρειαζονται

ναι τα καλα λιπαρα !!! 1 κουταλια ελαιολαδο την ημερα μια χαρα και καποια απο τα γιαουρτια το γαλα γιατι δεν θα ειναι ολα στεγνα!!!!

onymos
20-07-11, 15:42
ναι τα καλα λιπαρα !!! 1 κουταλια ελαιολαδο την ημερα μια χαρα και καποια απο τα γιαουρτια το γαλα γιατι δεν θα ειναι ολα στεγνα!!!!

1 kουταλια ειναι λαθος...μη λετε οτι θελετε

aepiskeptis
20-07-11, 15:50
καποιος μοντ να επεμβει αμεσα! :turtle::turtle:

beefmeup
20-07-11, 15:53
καποιος μοντ να επεμβει αμεσα! :turtle::turtle:
:rolf::rolf::rolf:

βασικα καλησπερα σας..
μετα φιλε που ρωτας μιας κ εισαι αρχαριος για να μην σε μπερδεψουμε με διαφορες εναλακτικες πανω σε αυτο ριξε μια ματια στο λινκ που σου προτεινε ο φιλος απο πανω.

Διατροφή Γράμμωσης (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?1050-%CE_%CE%B9%CE%B1%CF_%CF_%CE%BF%CF_%CE%AE-%CE_%CF_%CE%AC%CE%BC%CE%BC%CF_%CF_%CE%B7%CF_)

teenage bodybuilder
25-07-11, 22:40
:rolf::rolf::rolf:

βασικα καλησπερα σας..
μετα φιλε που ρωτας μιας κ εισαι αρχαριος για να μην σε μπερδεψουμε με διαφορες εναλακτικες πανω σε αυτο ριξε μια ματια στο λινκ που σου προτεινε ο φιλος απο πανω.

Διατροφή Γράμμωσης (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?1050-%CE_%CE%B9%CE%B1%CF_%CF_%CE%BF%CF_%CE%AE-%CE_%CF_%CE%AC%CE%BC%CE%BC%CF_%CF_%CE%B7%CF_)

thnx ρε φιλε

jGod
25-07-11, 22:43
1 και 1 τα τοπικ σου αδελφε :):bowdown::bowdown::P:P

MusclesOfShadow
26-07-11, 00:29
ρε μαγκεσ τι θα πει διατροφη για γραμμωση ? δυσκολευομαι να το καταλαβω . σημαινει οτι παιρνεισ λιγοτερουσ υδατανθρακεσ ή λιγοτερη πρωτεινη στα γευματα ? γιατι αν ειναι να παιρνεισ λιγοτερη πρωτεινη δεν θα εχεισ και λιγοτερη αυξηση μυων ? αυτο το αναρωτηθηκα απο το topic που εβαλα τισ φωτο μου και μου ειπατε οτι θα χρειαστω γραμμωση . ευχαριστω.

Oυσιαστικα θες να χασεις λιπος για να φανουν καλυτερα οι μυες σου, χωρις ομως να τους "χασεις".
Τωρα αναλογα, πρεπει να δεις τι σε βοηθαει για να το καταφερεις αυτο.
Μερικοι ειναι εκ φυσεως με πολυ μικρα ποσοστα λιπους αλλα και μικρα ποσοστα....μυων:P