PDA

Επιστροφή στο Forum : ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΟΓΚΟΥ-ΓΡΑΜΜΩΣΗΣ????



kounenos
20-07-11, 16:10
Γεια σας παιδια ειμαι και καινουργιος εδω και θα η8ελα καποιες συμβουλες για να φτια3ω δυο πλανα διατροφης ενα γραμμωσης για τωρα το καλοκαιρακι κα8ως εχω και λιγα κιλα παραπανω και αυτο φαινεται στη πειοχη της κοιλιας και ενα αλλο πλανο για ογκο για οταν αρχησει η περιοδος ογκου...

Διαβασα το forum στο θεμα διατροφης για ογκο και γραμμωση αλλα επειδη δε ξερω απολυτος τιποτα απο το τι μου δεινει η καθε τροφη δε ξερω πως μπορω να φτια3ω αυτα τα δυο πλανα διατροφης και ετσι ζηταω τη βοηθεια οποιου 3ερει και μπορει να με βοηθησει...

Υπολογισμος Βασικου Μεταβολισμου 3000 ΒΜR

tolis93
20-07-11, 16:16
Γεια σας παιδια ειμαι και καινουργιος εδω και θα η8ελα καποιες συμβουλες για να φτια3ω δυο πλανα διατροφης ενα γραμμωσης για τωρα το καλοκαιρακι κα8ως εχω και λιγα κιλα παραπανω και αυτο φαινεται στη πειοχη της κοιλιας και ενα αλλο πλανο για ογκο για οταν αρχησει η περιοδος ογκου...

Διαβασα το forum στο θεμα διατροφης για ογκο και γραμμωση αλλα επειδη δε ξερω απολυτος τιποτα απο το τι μου δεινει η καθε τροφη δε ξερω πως μπορω να φτια3ω αυτα τα δυο πλανα διατροφης και ετσι ζηταω τη βοηθεια οποιου 3ερει και μπορει να με βοηθησει...

Υπολογισμος Βασικου Μεταβολισμου 3000 ΒΜR

καλα ο υπολογισμος γινεται με βαση το τι τρως τωρα κ π εχει μαθει ο οργανισμος.εκει παταει πανω απο ολα.κατα δευτερων. πινακας τροφιμων.εχει κ αναλογο ποστ εδω.http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?15325-%CE%94%CE%B9%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%82-%CE%A0%CE%B9%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%B1%CF%82-%CE%A4%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%B7%CE%BC%CF%89%CE%BD.&highlight=%CF%80%CE%B9%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%B1%CF%82+%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%B7%CE%BC%CF%89%CE%BD κατεβασε τον κ δουλεψε τον.για την ωρα ανεβασε καμια φωτο.φτιαχνουμε το πλανο της γραμμωσης.κ για τον ογκο βλεπεις οταν ερθει η ωρα.για να ξερεις κ τι λειτουργει πανω ς

Kostas95
20-07-11, 16:32
Γεια σας παιδια ειμαι και καινουργιος εδω και θα η8ελα καποιες συμβουλες για να φτια3ω δυο πλανα διατροφης ενα γραμμωσης για τωρα το καλοκαιρακι κα8ως εχω και λιγα κιλα παραπανω και αυτο φαινεται στη πειοχη της κοιλιας και ενα αλλο πλανο για ογκο για οταν αρχησει η περιοδος ογκου...

Διαβασα το forum στο θεμα διατροφης για ογκο και γραμμωση αλλα επειδη δε ξερω απολυτος τιποτα απο το τι μου δεινει η καθε τροφη δε ξερω πως μπορω να φτια3ω αυτα τα δυο πλανα διατροφης και ετσι ζηταω τη βοηθεια οποιου 3ερει και μπορει να με βοηθησει...

Υπολογισμος Βασικου Μεταβολισμου 3000 ΒΜR

καλωσηρθες!!!:welcome::welcome: δεν αναφερεις υψος/βαρος/ηλικια και στοχους καλο θα ητανε να το κανεις..

kounenos
20-07-11, 16:48
ημουν 1,70 95++ κιλα και τωρα ειμαι 1,70 76 κιλα τα εχασα καπως γρηγορα και εχει κρεμασει το στομαχι εχω αρχησει γυμναστηριο απο τον ιουνιο και ειμαι 23 χρονων

tolis93
20-07-11, 16:57
ημουν 1,70 95++ κιλα και τωρα ειμαι 1,70 76 κιλα τα εχασα καπως γρηγορα και εχει κρεμασει το στομαχι εχω αρχησει γυμναστηριο απο τον ιουνιο και ειμαι 23 χρονων
αυτο με το στομαχι το παθα κ εγω γαμωτο.αν θες τη γνωμη μ πεσε λιγα ακομα να πας 70 κ μετα ντου στον ογκο αλλα καλο θα ηταν να ανεβαζες κ καμια φωτο

kounenos
20-07-11, 17:42
ανεβασα μια...

thanasis76
21-07-11, 11:29
ημουν 1,70 95++ κιλα και τωρα ειμαι 1,70 76 κιλα τα εχασα καπως γρηγορα και εχει κρεμασει το στομαχι εχω αρχησει γυμναστηριο απο τον ιουνιο και ειμαι 23 χρονων

η γνωμη μου ειναι να φτιαξεις μια διατροφη για να διατηρηθεις στα κιλα που εισαι και να παρεις οσο μπορεις καθαρο ογκο....
ασε την γραμμωση για την ωρα και ξεκινα διατροφη ογκου και γυμναστηριο...
απλα για να λεπτινεις την μεση σου, θα κανεις καθε μερα μετα την γυμναστικη 30 λεπτα αεροβιο...
θα σε βοηθησει πολυ να χασεις το λιπος ενω θα περνεις ογκο και να λεπτινεις την μεση σου...