PDA

Επιστροφή στο Forum : Η διατροφη μου



TheMaster
31-08-11, 18:51
Γεια σας παιδια ειμαι 17 χρονων και παω γυμναστιριο 1 μιση χρονο αλλα τωρα τις τελευταιες εβδομαδες αρχισα σκληρη προπονηση και προσπαθω τωρα να φτιαξω και την διατροφη μου. Λοιπον παρακατω γραφω τη διατροφη σκοπευω να κανω και διορθωστε η προσθεστε εσεις.:)

Πρωινο-75γρ. Βρομη,ενα μηλο,
Δεκατιανο-Ενα τοστ με τιρι
Προπονηση
Μετα την προπονηση-μια μπανανα και το μεσημεριανο μου(κοτοπουλο στηθος η οτι αλλο κανει η μαμα :P )
Απογευματινο-Ενα τονο και 3 ασπραδια αβγου(δεν ειμαι σιγουρος εαν ειναι καλοσ συνδιασμος αφτος :unsure: )
Μετα εχς kickboxing
Βραδινο-Παλι οτι κανει η μανα μου :P
Πριν τον υπνο-Ενα γιαουρτι 2% με λιγο μελι μεσα γιατι σκετο δεν μπορω :P

Σκευτομαι να ακολουθησω αυτη τη διατροφη.Εαν μπορειτε δωστε καμια συμβουλη για να την βελτιωσω και διορθωστε με εαν κανω καποιο λαθος.Ευχαριστω.:):)

Kostas95
31-08-11, 18:56
Δεν μου φαινεται τοσο κακη,αλλα σιγουρα απο καπου "χανει"..Δεν μας λες και εσυ ρ παιδι μου τα στοιχεια σου,τους στοχους σου να γνωριζουμε τι θελεις να κανεις..Ανεβασε και στις φοτωγραφιες και βιντεο μελων φοτο σου να δουμε σε τι επιπεδο εισαι..Ετσι στο ντουκου μια διατροφη που δεν ξερεις ουτε θερμιδες,ουτε αν ειναι ογκου η γραμμωσης,δεν λεει κατι..

TheMaster
31-08-11, 19:01
Ναι φιλε το ξερω δικιο εχεις :P Λοιπον οπως ειπα ειμαι 17 υψος 1.77 και κιλα 70.Θελω να παρω μυικα κιλα αλλα οχι να γεμισω με λιπος.Ιδι εχω 13% λιπος αποτι μου εβγαλε μια σελιδα εδω στο ιντερνετ.Αρα δεν ξερω εαν πρεπει να την καταταξω σε γραμμωση η σε ογκο.:unsure: Φωτογραφιες θα ανεβασω σε λιγες μερες.:)

Kostas95
31-08-11, 20:14
Ναι φιλε το ξερω δικιο εχεις :P Λοιπον οπως ειπα ειμαι 17 υψος 1.77 και κιλα 70.Θελω να παρω μυικα κιλα αλλα οχι να γεμισω με λιπος.Ιδι εχω 13% λιπος αποτι μου εβγαλε μια σελιδα εδω στο ιντερνετ.Αρα δεν ξερω εαν πρεπει να την καταταξω σε γραμμωση η σε ογκο.:unsure: Φωτογραφιες θα ανεβασω σε λιγες μερες.:)

Γραμμωση ουτε συζητηση εκτος αν θες κορμι παραλιας..13% λιπος δεν παιζει πολυ μου φαινεται..Να δουμε τις φοτος σου να δουμε ποσο καλος εισαι!!Καλη Επιτυχια απο εμενα και ευχομαι να πετυχεις τον στοχο σου!!

TheMaster
01-09-11, 00:06
Εεε ναι νταξει δεν θελω σωμα με λιπος εαν ξερεις τι ενωω θελω ενα γραμμωμενο και οχι παρα πολυ φουσκομενο αλλα το βλεπω ο ιδιος οτι θελω ογκο και οχι γραμμωση :) Και σε ευχαριστω φιλε.:):weights: