PDA

Επιστροφή στο Forum : ποδηλατο μεσα στο σπιτι



iliasana
22-09-11, 12:36
συναγωνηστες εψαχνα και ρο εναν τροπο να κανω το mountain ποδηλατο μου στατικο γιατι δεν δινο αλλα λεφτα.
εχω ενα καλο γυμναστιριο στο υπογειο και μου ελλειπε καλη αεροβια για μετα.
εψαξα και ΒΡΗΚΑ
ειναι ενα πολυ μικρο προσθετο λεγεται indor trainer το βιδονεις στο ποδηλατο αφου βαλεις πισο sleek λαστιχο για να μηυν ακουγεται και βαρας πεταλια μεχρι να λιωσεις
ειναι μια βαση με μαγνητικα αντισταση το εψαχνα τοσο καιρο και ειπα να το μοιραστω μαζι σας .αν θελεται να βαλω και φωτο.

sobral
22-09-11, 15:57
συναγωνηστες εψαχνα και ρο εναν τροπο να κανω το mountain ποδηλατο μου στατικο γιατι δεν δινο αλλα λεφτα.
εχω ενα καλο γυμναστιριο στο υπογειο και μου ελλειπε καλη αεροβια για μετα.
εψαξα και ΒΡΗΚΑ
ειναι ενα πολυ μικρο προσθετο λεγεται indor trainer το βιδονεις στο ποδηλατο αφου βαλεις πισο sleek λαστιχο για να μηυν ακουγεται και βαρας πεταλια μεχρι να λιωσεις
ειναι μια βαση με μαγνητικα αντισταση το εψαχνα τοσο καιρο και ειπα να το μοιραστω μαζι σας .αν θελεται να βαλω και φωτο.

το γνωρίζω το εξάρτημα και είναι πολύ χρήσιμο ειδικά σε τέτοιες δύσκολα οικονομικά εποχές. Το βρήκες από Ελλάδα? κ αν ναι, σε τι τιμή? Ευχαριστώ.

Chris92
22-09-11, 16:01
δεν ηξερα οτι υπαρχει τετοιο παγμα!!! απο που μπορω να το προμιθευτω? επειδη και γω δεν εχω για να δωσω κ αλλα λεφτα για στατικο ποδηλατο

iliasana
22-09-11, 17:21
δεν ξερω αν πρεπει να αναφερω το μαγαζι εγω μενω αρτα το βρηκα απο μαγαζι στο μεσσολογγι ψαχτε στο google indor trainer εγω το βρηκα 100 ευρω οι τιμες παιζουν

Chris92
23-09-11, 20:31
επειδη πραγματικα ενδιαφερομαι να το αγορασω μηπως ξερει κανεις μεχρι ποσα κιλα σηκωνει?

iliasana
23-09-11, 22:15
φιλε αν σε κραταει το ποδηλατο σε κραταει και η βαση λεγεται και προπονητιριο θα το βρεις σε καλα ποδηλαταδικα μαγαζια ,κανε και μια αναχητηση στο διαδυκτιο γιατι ειναι λιγο ειδικο εξαρτημα δεν το ξερουν ολοι ,δες το και θα καταλαβεις.εγω σωθηκα εψαχνα καιρο για καλη αεροβια στο σπιτη.

eri_87
24-09-11, 15:09
Sorry, αλλά 100Ε για το εξάρτημα, πολλά δεν είναι; Εγώ πήρα 150Ε το στατικό μου ποδήλατο κ μια χαρά! Δε το κράταγες, να το έχεις για έξω κ ένα στατικό για μέσα..

sobral
24-09-11, 15:21
Sorry, αλλά 100Ε για το εξάρτημα, πολλά δεν είναι; Εγώ πήρα 150Ε το στατικό μου ποδήλατο κ μια χαρά! Δε το κράταγες, να το έχεις για έξω κ ένα στατικό για μέσα..

:thumbup::thumbup: ε όχι και 100Ε για το εξάρτημα εγώ νόμιζα ότι έκανε λιγότερα. Αμα είναι για τόσα, ξεχωριστά 2 ποδήλατα για μέσα έξω όπως η φίλη Eri.

Galthazar
24-09-11, 15:26
και γιατι να μην φτιαξεις εσυ μια βαση? :unsure:
Παιρνεις σιδερα τα κολλας μεταξυ τους και τοποθετεις το ποδηλατο..εγω αυτο θα κανω

Chris92
24-09-11, 15:45
βρηκα στο ιντερνετ αυτο το εξαρτημα με 44δολαρια..απλα απο καταστημα ειναι πιο ακριβο