PDA

Επιστροφή στο Forum : η διατροφή μου



gianios
26-09-11, 21:27
Geia sas paidia!tha sas pw tin diatrofi pou akoluthw k tha ithela na mou pite tis gnwmes sas loipon:
prwi 08:00 : 3-4 aspradia avgwn ,dimitriaka me gala kai ena potiri nero
pio meta katta tis
11-00 i 12-00 : ena tost turi galopula domata + 1 ximo i ena fruto
mesimeriano mpiftekh h mosxari h kotopoulo h mprizola + makaronia h ruzi h vrastes patates + salata
pio meta trww 1-2 fruta pali
kai to vradino i dimitriaka me gala i to mesimeriano fai..
akuw tis gnwmes sas

KATERINI 144
26-09-11, 21:34
κανε εντιτ στο ποστ σου και γράφε ελληνικά, ειναι κανόνας του φόρουμ.

gianios
26-09-11, 22:18
κανε εντιτ στο ποστ σου και γράφε ελληνικά, ειναι κανόνας του φόρουμ.

Γεια σας παιδια!θα σας πω την διατροφη που ακολουθω κ θα ηθελα να μου πειτε τισ γνωμες σας λοιπον:
πρωι 08:00 : 3-4 ασπραδια αβγων , δημιτριακα με γαλα και ενα ποτιρι νερο
πιο μετα κατα τις
11-00 ι 12-00 ενα τοστ τυρι γαλοπουλα ντοματα + 1 χιμο ι ενα φρουτο
μεσιμεριανο μπιφτεκι η μοσχαρι η κοτοπουλο η μπριζολα + μακαρονια η ρυζι η βραστες πατατες + σαλατα
πιο μετα τροω 1-2 φρουτα παλι
και το βραδινο ι διμιτριακα με γαλα ι το μεσιμεριανο φαι..
ακουω τις γνωμες σασ.. α και ξεχασα να αναφερω οτι ειμαι 16 χρονων κ ειαμι 60 κιλα

tolis93
26-09-11, 23:42
Γεια σας παιδια!θα σας πω την διατροφη που ακολουθω κ θα ηθελα να μου πειτε τισ γνωμες σας λοιπον:
πρωι 08:00 : 3-4 ασπραδια αβγων , δημιτριακα με γαλα και ενα ποτιρι νερο
πιο μετα κατα τις
11-00 ι 12-00 ενα τοστ τυρι γαλοπουλα ντοματα + 1 χιμο ι ενα φρουτο
μεσιμεριανο μπιφτεκι η μοσχαρι η κοτοπουλο η μπριζολα + μακαρονια η ρυζι η βραστες πατατες + σαλατα
πιο μετα τροω 1-2 φρουτα παλι
και το βραδινο ι διμιτριακα με γαλα ι το μεσιμεριανο φαι..
ακουω τις γνωμες σασ.. α και ξεχασα να αναφερω οτι ειμαι 16 χρονων κ ειαμι 60 κιλα

γιανιε ποιοι ειναι οι στοχοι σου?δε βλεπω ουτε σαλατα ουτε καλα λιπαρα.για μενα το βραδυ μη τρως δημιτριακα.φαε μεσημεριανο φαγητο κ αν δεν εχει μηνει κανε μια ομελετα με 4-5 ασπραδια βαλε κ 1 κροκο και κανα 2 φετες γαλοπουλας.οχι οτι ειναι επαρκες γευμα αλλα οκ απο τα δημιτριακα ειδικα το βραδυ.πολυ καλυτερο.επισης δοκιμασε βρωμη.με ζεστο γαλα κ 1 κ σουπας μελι γινεται πολυ ωραια.εμενα μαρεσει π βλεπω φρουτα στη διατροφη σου.ειδικα στα 16 σου τα χρειαζεσαι οπως κ δηποτε.απλα πες μας.ποιοι ειναι οι στοχοι σ.κ απο υψος τι εχεις?

billy89
27-09-11, 12:45
Λοιπόν έχουμε και λέμε... καταρχάς καλώς ήρθες στο forum!:welcome:

Τώρα... γράψε ύψος, γράψε στόχους (μαντεύω όγκο), γράψε ποσότητες φαγητού που τρώς. Με μια πρώτη ματιά η διατροφή σου φαίνεται σε σωστές βάσεις αλλά τη βλέπω ελλιπή... Μετράω 4 γεύματα (τα φρούτα δεν είναι γεύμα), χρειάζεσαι σίγουρα περισσότερα. Γράψε και τι ώρα κάνεις προπόνηση και τι απ αυτά τρως μετά.

gianios
27-09-11, 13:39
ναι ο στοχος μου ειναι ο ογκος ε το υψος μου δεν το ξερω ακρειβος αλλα δεν ειμαι κοντος οκκ...το ξερω οτι η διατροφη μου δεν ειναι κ τοσο σωστη για αφτο αναφερθηκα σε εσας ...για να με βοηθησετε να την διωρθωσω

gianios
27-09-11, 13:45
βεβεα φρουτα τρωω ποιο πολλα απο τι γραφω προσπαθω τουλαχιστον αλλα οταν εχει τρωω...και οσο για το βραδυ προσπαθω να τρωω το φαγητο που εφαγα και το μεσημερι..εχω κοψει γυρους μπιρες κ.τ.λ. και προσπαθω να τρωω αυτα που πρεπει..μετα την προπονηση τρωω 4-5 ασπραδια αυγων τρωω μια σαλατα και το φαγητο που συνυθως ειναι αφτα που ειχα γραψει και παραπανω..

NASSER
27-09-11, 13:48
Βασικό είναι όταν δεν έχουμε αντίληψη της ποσότητας των τροφών, να τις μετράμε και να τις μοιράζουμε ανάλογα με τις ανάγκες που έχει το σώμα μας. Γιαυτο καλό είναι να δόσεις τα στοιχεια σου και να χαρακτηρίσεις το σωματότυπο σου.
Επειτα αν διαβάσεις τα αρθρα του φόρουμ που απευθύνονται σε αρχάριους και μετα για προχωρημένους, θα καταλάβεις πως πρέπει να λειτουργείς για να πετύχεις τους στόχους σου.

gianios
27-09-11, 22:13
καμια αλλη συμβουλη παιδια??

tolis93
27-09-11, 22:27
καμια αλλη συμβουλη παιδια??

ολοκληρη απαντησαρα εχεις απο πανω.οταν τα κανεις αυτα( π λεει απο πανω δλδ) τοτε ξανα δες τη διατροφη σου.διορθωσε οτι πιστευεις.κ μετα.εδω ειμαστε κ εμεις

gianios
27-09-11, 22:39
ορεα τολη ευχαριστω πολυ..δεν ειναι κατι δυσκολο εντξει τα καταφερνω...αα κατι αλλο..το στηθος μου αλες φορες φενετε πολυ φουσκωμενο και αλλες φορες οχι..πως εξηγητε αυτο

tolis93
27-09-11, 23:37
ορεα τολη ευχαριστω πολυ..δεν ειναι κατι δυσκολο εντξει τα καταφερνω...αα κατι αλλο..το στηθος μου αλες φορες φενετε πολυ φουσκωμενο και αλλες φορες οχι..πως εξηγητε αυτο

λογικα οταν το προπονεις φενεται πιο φουσκωμενο.εμενα για καποιο λογο τις τελευταιες μερες λες και το σκασα.ειναι πιο ξεπρησμενο απο οτι συνηθως.παιζει κ κατακρατηση υγρων κ κατι τετοια.ειν πολλα μεσα αλλα μη σε ανυσηχει αν δν ειναι μονιμο

gianios
28-09-11, 17:20
Κατακρατηση ηγρων δλδ?

tolis93
28-09-11, 18:17
Κατακρατηση ηγρων δλδ?

ισως,αποβολη θα το λεγα καλυτερα.γιατι ξεφουσκωνεις ειπες οχι θολωνεις

gianios
28-09-11, 21:56
και κατι ακομα..αν εγω τωρα κανω τον ογκο που τον κανω 1 μηνα περιπου..και παρω παραπανω κιλα...(που εχω παρει) και φουσκωσω τους μυς μου (που τους εχω φουσκωσει) μετα πως να του γραμωσω?αλλα να χασω και τα λικα κιλα π πιρα για να φενονται ποιο καλα οι κοιλιακοι μου?

tolis93
28-09-11, 22:17
και κατι ακομα..αν εγω τωρα κανω τον ογκο που τον κανω 1 μηνα περιπου..και παρω παραπανω κιλα...(που εχω παρει) και φουσκωσω τους μυς μου (που τους εχω φουσκωσει) μετα πως να του γραμωσω?αλλα να χασω και τα λικα κιλα π πιρα για να φενονται ποιο καλα οι κοιλιακοι μου?

αρχικα διατροφη εχεις φτιαξει εσυ?απο προγραμμα τι κανεις?ποσα κιλα εχεις βαλει τι ποσοστο λιπους εχεις?στανταρ διαβασες το φορουμ?εκει π λεει διατροφη γραμμωσης εχει ενα κατεβατο ολο για παρτυ σου μιλαμε για πολλες σελιδες.διαβασε το για μενα 2 φορες να το κατανοησεις καλα.κ απο εκει βγαζεις ενα προγραμματακι.αλλα ειναι σημαντικο να διαβαστει ολοκληρο

gianios
28-09-11, 22:38
λοιπον ¨
το προγραμμα διατροφης με βοηθησαν να το φτιαξω..δλδ με συμβουλεψαν..
τωρα προγραμμα προπονησης εχω
Δεφτερα : στηθος
Τρητη: πλατη
πεμπτη:δικεφαλους και τρικεφαλους
παρασκευη : ομους
σαββατο: ποδια
βαζω καλα κιλα δηλαδη οχι να 500 κιλα..ισα ισα ομως για να ζοριζομαι λιγο..και κανω 8-10 επαναλυψεις τον 5-6 σετ σε ολλα..κοιλιακους κανω μερα παρα μερα με πολλες επαναλυψεις..μετα την προπονηση μου τρωω καλα (κοτοπουλο μπριζολα τρωω και μια σαλατα μαζι και μετα κατεβαζω και 2-3 ποτιρια νερο...αυτα..

tolis93
28-09-11, 22:42
λοιπον ¨
το προγραμμα διατροφης με βοηθησαν να το φτιαξω..δλδ με συμβουλεψαν..
τωρα προγραμμα προπονησης εχω
Δεφτερα : στηθος
Τρητη: πλατη
πεμπτη:δικεφαλους και τρικεφαλους
παρασκευη : ομους
σαββατο: ποδια
βαζω καλα κιλα δηλαδη οχι να 500 κιλα..ισα ισα ομως για να ζοριζομαι λιγο..και κανω 8-10 επαναλυψεις τον 5-6 σετ σε ολλα..κοιλιακους κανω μερα παρα μερα με πολλες επαναλυψεις..μετα την προπονηση μου τρωω καλα (κοτοπουλο μπριζολα τρωω και μια σαλατα μαζι και μετα κατεβαζω και 2-3 ποτιρια νερο...αυτα..

για μενα βαλε τα ποδια εκει π εχεις δικεφαλα τρικεφαλα τους ωμους το σαββατο κ τα χερια παρασκευη.μη σου πω τα χερια σαββατο κ ωμους παρασκευη.για μενα δλδ παιξε καπως ετσι
δευτερα-στηθος
τριτη-πλατη
πεμπτη-ποδια
παρασκευη-δικεφαλους τρικεφαλους
σαββατο-ωμους

μπορεις να ποσταρεις κ τη διατροφη σου?αν βαζεις καλα κιλα τοτε οκ.

gianios
28-09-11, 23:07
Ενταξει θα το κανω οπως τοπες..για να ξεκουραστουν και οι μυς μου 2 μερες..ε λοιπον η διατροφη μου :
8 ωρα 3 ασπραδια + δημιτριακα με γαλα + 1 ποτιρι νερο

11-12 ενα η δυο τοστ τυρι γαλοπουλα ντοματα με μαυρο ψωμακι και αν μπορω + 1 φρουτο η αλλιως καποιο χυμο
πριν το γυμναστιριο πινω ενα ποτιρι γαλα και μετα το γυμναστιριο τρωω το μεσημεριανο..κοτοπουλο κ σαλατα και μετα 3 ποτιρια νερο
μετα κατα της 6 τρωω ενα γιαουρτι καμια φορα και 2-3 φρουτα κ πινω πολυ νερο
και μετα το βραδυνο η το μεσιμεριανο φαγητο αν εχει μινει ι αλλιως 1 τοστ τυρι γαλοπουλα κ μετα ενα ποτιρι γαλα..εεε αυτα περιπου!

vp2
28-09-11, 23:11
Υπολόγισε καταρχήν θερμίδες και μάκρος της διατροφής αυτής για να δεις πόσες παίρνεις και πόσες χρειάζεσαι.

Επίσης βάλε σύνθετο υδατάνθρακα μετά την προπόνηση.

gianios
28-09-11, 23:18
δλδ?

tolis93
28-09-11, 23:23
ποιος στο βγαλε αυτο το προγραμμα?κοιτα να βοηθησουμε θελουμε αν το εχεις φτιαξει μονος δεκτον.αλλα αν στο φτιαξε αλλος μη τον ξανα ακουσεις.για ογκο ειδικα.κ παιρνεις με αυτο?εγω με κατι τετοιο εχασα 28 κιλα κιολας.ουτε κατα διανυα να παρω...

gianios
28-09-11, 23:24
κοιτα αυτο το εφτιαξα περιπου μονος μου αλλα να σ πω κτ.δν μπορω να φαω παραπανω απο οσα εχει αυτο το προγραμμα..δηλαδη μεχρι εκει μπορω να τρωω γενικα και αποτι εχω παρατιρισει εχω παρει 1 μισι κιλα καμποσο καιρο τωρα

tolis93
28-09-11, 23:27
κοιτα αυτο το εφτιαξα περιπου μονος μου αλλα να σ πω κτ.δν μπορω να φαω παραπανω απο οσα εχει αυτο το προγραμμα..δηλαδη μεχρι εκει μπορω να τρωω γενικα και αποτι εχω παρατιρισει εχω παρει 1 μισι κιλα καμποσο καιρο τωρα

κοιτα.1μισι κιλο μυες=/1μισι κιλο υγρα=/1μισι κιλο λιπος. δηλαδη το ενα διαφορετικο απο το αλλο...

gianios
28-09-11, 23:29
εε αρα τ μου προτηνεις?

tolis93
28-09-11, 23:31
Ενταξει θα το κανω οπως τοπες..για να ξεκουραστουν και οι μυς μου 2 μερες..ε λοιπον η διατροφη μου :
8 ωρα 4 ασπραδια + δημιτριακα με γαλα + 1 ποτιρι νερο

11-12 δυο τοστ τυρι διπλη γαλοπουλα ντοματα με μαυρο ψωμακι και αν μπορω + 1 μπανανα η αλλιως καποιο χυμο φυσικο
πριν το γυμναστιριο πινω ενα ποτιρι γαλα και μετα το γυμναστιριο τρωω το μεσημεριανο..κοτοπουλο κ σαλατα και ρυζι(καπου στις 6-7 κουταλιες σουπας βρασμενο) και μετα 3 ποτιρια νερο
μετα κατα της 6 τρωω ενα γιαουρτι με βρωμη και μελι κ 2 φρουτα. πινω νερο αλλα μεχρι εκει π με παιρνει οχι να σκασω
και μετα το βραδυνο η το μεσιμεριανο φαγητο αν εχει μινει χωρις το ρυζι η αλλιως 1 τυρι κοτατζ με 2 φετες γαλοπουλα κ μετα ενα ποτιρι γαλα..εεε αυτα περιπου!
εγω σου εκανα μερικες αλλαγες π καλο θα ηταν για μενα να τις κανεις.αγαπας τα φρουτα διαπιστωμενο αυτο κ σε νιωθω σε αυτο.χωρις φρουτα δεζω.συν του οτι τα χρειαζεσαι.απλα καλο θα ηταν να γινουν οι παραπανω αλλαγες.και θα παρακαλουσα τους πιο εμπειρους να διορθωσουν κ τα δικα μ λαθη αν υπαρχουν.ωστε να εχεις τα καλυτερα αποτελεσματα

gianios
29-09-11, 14:46
εε οκ πιστευω πως μπορω να τα κανω κ αυτα δεν ειναι κατι δυσκολο

tolis93
29-09-11, 14:50
εε οκ πιστευω πως μπορω να τα κανω κ αυτα δεν ειναι κατι δυσκολο ειπε κανενας οτι ειναι δυσκολο?απλα να σαι κ λιγο ειλικρινης γιατι αν δν εισαι δε μπορουμε κ να σε βοηθησουμε.να σ πουμε κατι κ να ξερουμε πως θα παει στραφι κ εσυ να λες το κανω το κανω.ε μετα γιατι να δωσει χρονο ο αλλος?καταλαβες για τι μιλαω νομιζω

gianios
29-09-11, 16:42
Ναι ρε φιλε οκ σου ηπα πως θα κανω αυτα π μου ηπες οχι παντα βεβεα γιατι ενταξει δεν μπορω να τα κανω ολλα αυτα κα8ε μερα γιατι τν μια δεν 8α εχω αυτα τα φαγητα και θα πρεπει να ψωνισω και την αλλη μπορει να γινει κατι αλλο....αλλα για αυτο αναφερθηκα εδω για να με συμβουλευσετε και να κανω αυτα που μου πητε!

tolis93
29-09-11, 22:51
λοιπον ¨
το προγραμμα διατροφης με βοηθησαν να το φτιαξω..δλδ με συμβουλεψαν..
κοιτα αυτο το εφτιαξα περιπου μονος μου
εε οκ πιστευω πως μπορω να τα κανω κ αυτα δεν ειναι κατι δυσκολο
Ναι ρε φιλε οκ σου ηπα πως θα κανω αυτα π μου ηπες οχι παντα βεβεα γιατι ενταξει δεν μπορω να τα κανω ολλα αυτα κα8ε μερα
τα παραπανω ειναι δικα σου ποστ.ολα.η αληθεια ειναι πως μας εχεις μπερδεψει λιγο.τελικα διατροφη ποιος στην εφτιαξε? μπορεις η δε μπορεις να κανεις τις αλλαγες?και ηρεμια...δεν ειπαμε οτι μπηκες για κατι αλλο στο φορουμ.καλως ηρθες κιολας.απλα κανεις π κανεις τον κοπο.καλο δν ειναι να αποδωσει??

billy89
30-09-11, 14:54
Φίλε gianio... πρώτον να ξέρεις ότι στην προσπάθεια σου όλοι στο forum προσπαθούν να σε βοηθήσουν, όχι να σε αγχώσουν ή να σου την πουν... αλλιώς γιατί να μπει στον κόπο κάποιος να σου απαντήσει. Εγώ θα σου πω το εξής: εχθρός του καλού είναι το καλύτερο! Εξηγούμαι: αν έτρωγες πχ κρέας μια φορά τη βδομάδα και τώρα τρώς τρεις θα δεις διαφορά... αν πριν έτρωγες πατατάκια γύρους κλπ και μετά τα κόψεις πάλι θα δεις διαφορά. Αν θέλεις όμως πραγματικά να ασχοληθείς με το άθλημα βγάλε μια σωστή διατροφή και ακολούθησέ την κατά γράμμα... απαντήσεις του τύπου δεν είχα αυτό και βαρέθηκα να πάω να πάρω είναι δικαιολογίες. Όπως φροντίζεις να πηγαίνεις προπόνηση και όχι για καφέ εκείνη την ώρα έτσι πρέπει να φροντίζεις να τρως σωστά και όχι ότι να ναι. Αν μπορείς... αν δε μπορείς προσάρμοσε το στις δυνατότητές σου. Αν όμως σε ενδιαφέρει πραγματικό αποτέλεσμα και όχι πχ να είσαι αδύνατος για να φαίνεσαι φέτες ο δρόμος είναι ένας και δύσκολος.

gianios
30-09-11, 15:02
το ξερω οτι προσπαθητε να με βοηθησετε οσο για πατατακια γυρους μπιρες και τετια τα εχω κοψει ενα μινα τορα..τρωω 1 φορα την εβδομαδδα ενα κοτογυρο χωρις πατατες ομςσ με γιαουρτι ..και εχω δει διαφορα και οσο αφορα την διατροφη την εχω γραψει πιο πανω διαβασε την και με διορθωσε σε καποια πραματα και ο φιλος μου ο τασος και κρεας τρωω τουλαχιστον 5 φορες τηην εβδομαδα ..

spyros Bodybuilding
01-10-11, 11:13
διαβασε εδω http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5923-%CE%94%CE%B9%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%BF%CF%85%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BF%CF%87%CE%B9-%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CE%BF... και φτιαξε την διατροφη σου ΑΚΡΙΒΩΣ με βαση αυτα που λεει το αρθρο

gianios
02-10-11, 14:24
ρε φιλε ενταξει αυτα τα ξερω τα εχω διαβασει τα εχψ ρωτισει τα ξερω αυτα...εγο απλως ρωτισα εδω αν ειναι καλη η διατροφη μου!

tolis93
02-10-11, 14:43
ρε φιλε ενταξει αυτα τα ξερω τα εχω διαβασει τα εχψ ρωτισει τα ξερω αυτα...εγο απλως ρωτισα εδω αν ειναι καλη η διατροφη μου!

αφου τα εχεις διαβασει ρωτας αν ειναι καλη?εφοσον εχεις ηδη τη γνωση εννοω...τι παξιμαδι εισαι εσυ ρε αγορινα?:green: αφου τα ξερεις εφτιαξες τη διατροφη π ποσταρες πρωτα πρωτα? τελοςπαντων υγεια να χουμε:green:

gianios
02-10-11, 16:37
ναι ρε φιλε οκ απλως γνεμες ζητησα :P

chernobill
07-10-11, 23:00
εδω εγώ βρήκα κάποιες χρήσιμες πληροφορίες για την διατροφή: http://askhsh-ygeia.blogspot.com/

gianios
07-10-11, 23:43
ευχαριστω ρε φιλε νασε καλα!!

gianios
08-10-11, 00:34
Παιδια κατι αλλο..εχω ενα φιλο που κανει σε ενα αλλο γυμναστιριο και του εχουν βαλει αυτο το προγραμμα:
δεφτερα χερια ποδια
τρητη στηθος πλατη
τεταρτη χερια ποδια
πεμτη στηθος πλατη
παρασκευη χερια ποδια
σαββατο στηθος πλατη

εγω δν συμφωνω καθολου με αυτο πειτε γνωμες

spyros Bodybuilding
08-10-11, 08:09
εδω εγώ βρήκα κάποιες χρήσιμες πληροφορίες για την διατροφή: http://askhsh-ygeia.blogspot.com/

:banghead::banghead::banghead:

ρε μεγαλε ολοκληρα αρθρα εχουμε και εσυ του στελνεις μλκιες:bowdown:

gianios
08-10-11, 10:15
απαντηστε μου σε αυτο τωρα αν μπορειτε..

TheWorst
08-10-11, 10:43
Παιδια κατι αλλο..εχω ενα φιλο που κανει σε ενα αλλο γυμναστιριο και του εχουν βαλει αυτο το προγραμμα:
δεφτερα χερια ποδια
τρητη στηθος πλατη
τεταρτη χερια ποδια
πεμτη στηθος πλατη
παρασκευη χερια ποδια
σαββατο στηθος πλατη

εγω δν συμφωνω καθολου με αυτο πειτε γνωμες

Οτι να'ναι το προγραμμα του φιλου σου , ειληκρινα .. :welcome:

gianios
08-10-11, 11:05
Το ξερω..και μου λεει οτι και καπιοι αλλοι που πανε χρονια εκει και γυμναζονται και ειναι τουμπανα ακολουθουν το ιδιο προγραμμα

tolis93
10-10-11, 08:10
Το ξερω..και μου λεει οτι και καπιοι αλλοι που πανε χρονια εκει και γυμναζονται και ειναι τουμπανα ακολουθουν το ιδιο προγραμμαπες σε αυτα τα ατομα τις μαλακιες π λενε να μη τις λενε ετσι γιατι ποσταρονται εδω τις διαβαζουν καποιοι πρωι πρωι κ παθαινουν εγκεφαλικα. ναι πες τους να κανουν αυτο καλυτερα
δευτερα τρικεφαλοι
τριτη δικεφαλοι
τεταρτη τρικεφαλοι
πεμπτη δικεφαλοι
παρασκευη τρικεφαλοι
σαββατο δικεφαλοι
κυριακη και δικεφαλοι κ τρικεφαλοι
σε κανει τουμπανο απιστευτο προγραμμα...να δω τι αλλο θα ακουσουμε απο τα γυμναστηρια ρε!

gianios
10-10-11, 14:40
αστα να πανε και αυτος π εχει το γυμναστιριο ειναι γνωστος και στο φορουμ λιγο αλλα δν λεω ονοματα...πφφ

spyros Bodybuilding
10-10-11, 14:42
αστα να πανε και αυτος π εχει το γυμναστιριο ειναι γνωστος και στο φορουμ λιγο αλλα δν λεω ονοματα...πφφ

στειλε πμ:green::green:

οκ με την διατορφη πως τα πας?

gianios
10-10-11, 23:11
μια χαρα ρε οκ την εχω γραψει ποιο πανω και την εχω βελτιωσει κιολας!!αλλα εχω φουσκωσει καλα και στα χερια αλλα ιδικα στο στηθος και μαρεσει αυτο!

tolis93
11-10-11, 00:11
μια χαρα ρε οκ την εχω γραψει ποιο πανω και την εχω βελτιωσει κιολας!!αλλα εχω φουσκωσει καλα και στα χερια αλλα ιδικα στο στηθος και μαρεσει αυτο!
βαλε καμια φωτο πριν κ μετα να δουμε κ εμεις τη προοδο σου ρ συ

gianios
14-10-11, 23:23
παντως εχω προσθεσει βρωμη με μελι οπως μου ηπεσ και ειμαι μια χαρα )) τρωω καλες ποσοτητες και εχω παρει τωρα πριν 3 εβδομαδες ημουν 70-71 κιλα τωρα πηγα 72-74 μια χαρα ))

venom1987
15-10-11, 01:26
παντως εχω προσθεσει βρωμη με μελι οπως μου ηπεσ και ειμαι μια χαρα )) τρωω καλες ποσοτητες και εχω παρει τωρα πριν 3 εβδομαδες ημουν 70-71 κιλα τωρα πηγα 72-74 μια χαρα ))

προσεχε φιλε εχεις παρει σε 3 βδομαδες 3 κιλα περιπου????αυτο δεν ειναι καλο γιατι μπορει να ειναι λιπος ή κατακρατηση υγρων,δεν πρεπει τοσο γρηγορα τα κιλα σε ενα μηνα 2 κιλα ναι νορμαλ να τα
παρεις σε μυς θελουμε.....προσεχε λιγο....

Galthazar
15-10-11, 03:28
δηλαδη αμα προσεχει δεν θα παρει υγρα ή λιπος αλλα μονο κρεας?
και πως το εννοεις το να προσεχει?
Και αυτα που εχει παρει τωρα πως μπορεις να ξερεις απο το pc τι ειναι? Θα στο πω εγω τι ειναι..λιγο απ ολα!!
Ειναι γεγονος οτι τις πρωτες φορες που κανεις υπερθερμικη για ογκο παιρνεις πιο ευκολα απ οτι αν το κανεις χρονια αυτο...

Φιλε συνεχισε ετσι και μην ακους κανεναν εισαι ωραιος!:thumbup:

gianios
15-10-11, 11:07
ναι ρε παιδια εχω αρχισει ογκο ενα μινα περιπου τωρα κ πηρα περιπου 2 κιλα...αλλα δεν ειναι λιπος γιατι δεν τρωω γυρους χιρινα και τετια πραματα..και δεν νομιζω νανε και λιπος γιατι και στους μυς εχω παρει καλα...