PDA

Επιστροφή στο Forum : γεια σας.



giannisadmin
28-09-11, 17:32
παιδια καλησπερα, λεγομαι γιαννης, ειμαι 28 χρ με υψος 1,96 κ βαρος 109 κιλα, βρισκομαι σε διατροφη για απωλεια βαρους ( ξεκινησα πριν απο 9 μηνες οταν κ ημουν 127 κιλα ) με την βοηθεια λιποτροπικων κ πρωτεινων εφθασα ως εδω, προσπαθω να φτασω στα 95 κιλα αλλα μου φανταζει λιγο δυσκολο καθ οτι ενω προπονουμαι καθε μερα , η ζυγαρια δεν δειχνει παρακατω, υπαρχει καποιος να με συμβουλεψει τι να κανω?

giannis64
29-09-11, 20:33
προφανος να μεινεις στην σωστη διατροφη (αν κανεις) και σε αεροβια σωστη..

για περισοτερη βοηθεια θα πρεπει να υπαρχουν περισοτερα στηχεια. καλο θα ηταν να διαβασεις και καποια θεματα αυτης της ενοτητας, που ισως σε βοηθεισουν πιο πολυ.

giannisadmin
30-09-11, 15:35
προφανος να μεινεις στην σωστη διατροφη (αν κανεις) και σε αεροβια σωστη..

για περισοτερη βοηθεια θα πρεπει να υπαρχουν περισοτερα στηχεια. καλο θα ηταν να διαβασεις και καποια θεματα αυτης της ενοτητας, που ισως σε βοηθεισουν πιο πολυ.
ναι κανω διατοφη κ πολυ καλη. βεβαια στο σωμα ειναι εμφανης η απωλεια κ η συσφιξη αλλα τα κιλα δεν πεφτουν

giannis64
30-09-11, 16:43
αν τα αποτελεσματα ειναι εμφανει, και δεν κατεβενουν τα κιλα, εισαι αριστος. προχωρα ετσι.

kostasd91
08-10-11, 03:04
ναι κανω διατοφη κ πολυ καλη. βεβαια στο σωμα ειναι εμφανης η απωλεια κ η συσφιξη αλλα τα κιλα δεν πεφτουν

Θα ηθελα να προσδιορισεις την πολυ καλη διατροφη σου για να δουμε τι φταιει; και εγω πιστευα οτι κανω καλη διατροφη μεχρι που διαπιστωσα οτι ειναι χαλια!!

Stamer
08-10-11, 03:36
:welcome::welcome::welcome:

spyros Bodybuilding
08-10-11, 08:02
φτιαξε ενα θεμα με την διατροφη σου και θα κρινουμε εμεις αμα ειναι καλη η οχι

sofos
09-10-11, 10:07
:welcome:

giannisadmin
09-10-11, 14:18
1. πρωινο γαλα με δημητριακα κυριως μουσλι
2 στις 11 ενα τοστ η μπαρες δημητριακων
3 μεσημεριανο (κυριως ψητα κ οσπρια)
4 μετα την προπονηση σαλατα αφθονη (πρασινη) . η προπονηση μου ειναι συνηθως 3 ωρες μετα το μεσημεριανο
5 βραδυνο . το βραδυνο καθημερινα διαφερει.(γιαουρτι, τοστ, σαλατα , φρουτοσαλατα.)
εκτος απ την κυριακη που δεν κανω καθολου προπονηση κ επισης κανω παυση της διατροφης μου για εκεινη την ημερα.

amateur666
09-10-11, 20:13
:welcome: