PDA

Επιστροφή στο Forum : κενο στα γενια



panakos
29-09-11, 12:26
καλησπερα παιδια!θελβ την βοηθεια σας σε κατι!αυτην την περιοδο χρησιμοποιω συμπληρωματα τα οποια ειναι cell tech optimum power shock και πολυβιταμινη..
εδω και μια βδομαδα εχω προσεξει ενα κενο αναμεσα στα γενια μου που πριν δεν υπηρχε, παιζει να οφειλεται σε κατι απο τα συμπληρωματα??ξερω οτι πρεπει να παω σε δερματολογο απλα ρωταω αν γνωριζετε και εσεις κατι μηπως βοηθουσατε!
ευχαριστω εκ των προτερων!

thanasis76
29-09-11, 12:57
καλησπερα παιδια!θελβ την βοηθεια σας σε κατι!αυτην την περιοδο χρησιμοποιω συμπληρωματα τα οποια ειναι cell tech optimum power shock και πολυβιταμινη..
εδω και μια βδομαδα εχω προσεξει ενα κενο αναμεσα στα γενια μου που πριν δεν υπηρχε, παιζει να οφειλεται σε κατι απο τα συμπληρωματα??ξερω οτι πρεπει να παω σε δερματολογο απλα ρωταω αν γνωριζετε και εσεις κατι μηπως βοηθουσατε!
ευχαριστω εκ των προτερων!

πηγαινε σε ενα δερματολογο αλλα δεν ειναι τιποτα... δημιουργητε απο αγχος-στρες-στεναχωρια...
θα σου δωσει μια αλοιφη και θα σου πει να ηρεμησεις σε οτι σε απασχολει...

panakos
29-09-11, 13:24
βασικα φιλε μου τον τελευταιο καιρο εχω αγχωθει παρα πολυ για την ολη κατασταση που υπαρχει γυρω μας!αυτο θα κανω ναι μακαρι να μου φυγει γιατι εχω τρελλαθει και αγχωνομαι πιο πολυ....

amateur666
29-09-11, 13:31
βασικα φιλε μου τον τελευταιο καιρο εχω αγχωθει παρα πολυ για την ολη κατασταση που υπαρχει γυρω μας!αυτο θα κανω ναι μακαρι να μου φυγει γιατι εχω τρελλαθει και αγχωνομαι πιο πολυ....

κ δεν εισαι ο μονος..καθε μερα υπαρχουν στην ελλαδα αυτοκτονιεσ ή αποπειρες γ την κατασταση π επικρατει.. μην κοιτας π δεν τσ δειχνουν στα μμε..

chourdakis
29-09-11, 13:49
κ δεν εισαι ο μονος..καθε μερα υπαρχουν στην ελλαδα αυτοκτονιεσ ή αποπειρες γ την κατασταση π επικρατει.. μην κοιτας π δεν τσ δειχνουν στα μμε..

μας γ@....νε το βιοτικο επιπεδο...τουλαχιστον μην τους αφησουμε να μας χαλασουν την ψυχικη γαληνη...στο χερι μας ειναι ..βρειτε και αλλα χομπι.γιογκα πολεμικες τεχνες...ζωγραφικη,,στο χερι μας ειναι...δν θα τους κανουμε τι χαρι...θα παλεψουμε για κατι καλητερο αλλα δν χρειαζετε να χαλαστουμε.....

thanasis76
29-09-11, 14:04
βασικα φιλε μου τον τελευταιο καιρο εχω αγχωθει παρα πολυ για την ολη κατασταση που υπαρχει γυρω μας!αυτο θα κανω ναι μακαρι να μου φυγει γιατι εχω τρελλαθει και αγχωνομαι πιο πολυ....

το ειχα βγαλει πριν χρονια χωρις να καταλαβω τι με ειχε αγχωσει, και ειχα παει δερματολογο...
πριν λιγο καιρο το εβγαλε και ενα φιλος μου περιμενοντας στο νοσοκομειο να γεννησει η γυναικα του....
ειχε τα δαχτυλα στα μαγουλα του, και εκει αφησαν το κενο μετα απο 2 μερες...
πηγε δερματολογο και του ειπε τα ιδια...
θα σου δωσει μια αλοιφη αλλα θα φυγει μονο του με τον καιρο, αν μπορεσεις να ηρεμησεις... δυσκολο στις μερες μας..
το καλο ειναι οτι δεν ειναι κατι σοβαρο...:thumbup::thumbup:

panakos
29-09-11, 15:25
το ειχα βγαλει πριν χρονια χωρις να καταλαβω τι με ειχε αγχωσει, και ειχα παει δερματολογο...
πριν λιγο καιρο το εβγαλε και ενα φιλος μου περιμενοντας στο νοσοκομειο να γεννησει η γυναικα του....
ειχε τα δαχτυλα στα μαγουλα του, και εκει αφησαν το κενο μετα απο 2 μερες...
πηγε δερματολογο και του ειπε τα ιδια...
θα σου δωσει μια αλοιφη αλλα θα φυγει μονο του με τον καιρο, αν μπορεσεις να ηρεμησεις... δυσκολο στις μερες μας..
το καλο ειναι οτι δεν ειναι κατι σοβαρο...

σε ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση μου δινεις κουραγιο και με κανεις να νιωθω πιο ανετος!!:bowdown::bowdown::thumbup:

panakos
30-09-11, 10:49
καλημερα!σημερα το βραδυ εκλεισα ραντεβου να με δει μια δερματολογος!οποτε θα εχω νεα να σας πω..παιδια να σας ρωτησω κατι?πρεπει να τις πω οτι παιρνω συμπληρωματα και τι ειδους η δεν ειναι αναγκαιο?ξερετε οι γιατροι ειναι πολυ εναντια σε συμπληρωματα διατροφης και σιγουρα θα μου πει τα γνωστα....

panakos
30-09-11, 22:05
μολις γυρισ απο το γιατρο!του ειπα οτι παιρνω συμπληρωματα διατροφης και μου ειπε δεν παιζει κανενας ρολος!:turtle:

μου ειπε οτι οφειλεται στον αγχος και στην στενοχωρια και μου εγραψε μια αλοιφη κατι χαπαι ψευδαργυρου και καουντερπειν!!!
θα ξαναπαω σε 3 βδομαδες...

τωρα παιδες εγω συνεχιζω κανονικα το γυμναστηριο με τα συμπληρωματα??κανω τις ιδιες δυνατες προπονησεις που εκανα η χαλαρωνω λιγο??:unsure: