PDA

Επιστροφή στο Forum : Δερματολογικο "προβλημα" στην κοιλια



esmerakos
07-10-11, 16:00
Το προηγούμενο καλοκαίρι θέλοντας κοιλιακούς έκανα τρεις χαραξιες στην κοιλια μου και εμοιζαν σαν κοιλιακους... μην με κοροηδεψετε ειμαι 15 χρονων. Μέχρι και σήμερα οι γρατσουνιές δεν εχουν φυγει.... και οταν γυμναζομαι κοκκινιζουν, οταν σταματας φενονται αλλα δεν ειναι κοκκινες... τι μπορω να κανω; ευχαριστω

john john
07-10-11, 16:08
ρε φιλε..οσο καλη διαθεση να εχει καποιος να μην σε κραξει..πες μου γινεται?δηλ νταξ και εμεις ειμασταν 15 αλλα τετοιες μαλακιες δεν καναμε ελεος.

RAMBO
07-10-11, 16:09
μηπωσ περναγεσ την φαση emo?:unsure:

john john
07-10-11, 16:10
Α καποιος να αλλαξει τον τιτλο σε ''ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ'' ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΦΗΒΟΥ

RAMBO
07-10-11, 16:10
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

ginus
07-10-11, 16:10
Το προηγούμενο καλοκαίρι θέλοντας κοιλιακούς έκανα τρεις χαραξιες στην κοιλια μου και εμοιζαν σαν κοιλιακους... μην με κοροηδεψετε ειμαι 15 χρονων. Μέχρι και σήμερα οι γρατσουνιές δεν εχουν φυγει.... και οταν γυμναζομαι κοκκινιζουν, οταν σταματας φενονται αλλα δεν ειναι κοκκινες... τι μπορω να κανω; ευχαριστω

αφου εχεις γνωση της ιδιοφυιας που ζωγραφησες πως την εκανες τοτε...?γτ μην μου πεις οτι σε ενα χρονο ωριμασες...
τεσπα παρε κρεμα αναπλασης που πουλανε στα φαρμακεια κανα 30ευρω...μονο αυτη μπορει να κανεις κατι..
οταν λεμε οτι καποιος ειναι κομματια...δεν το εννουμε

esmerakos
07-10-11, 16:29
η κρεμα θα κανει δουλεια η τσαμπα τα λευτα; Αντι να με κραζετε βοηθηστε με...

ginus
07-10-11, 16:32
αφου εχεις γνωση της ιδιοφυιας που ζωγραφησες πως την εκανες τοτε...?γτ μην μου πεις οτι σε ενα χρονο ωριμασες...
τεσπα παρε κρεμα αναπλασης που πουλανε στα φαρμακεια κανα 30ευρω...μονο αυτη μπορει να κανει κατι..
οταν λεμε οτι καποιος ειναι κομματια...δεν το εννουμε

ΛΛΛΛΛΛΛΛ

Saldi
07-10-11, 16:33
Οτι χειρότερο έχω ακούσει πραγματικά...!Δεν θα το επεκτήνω γιατι είναι γνωστό οτι παιδιά δεν φταίνε ποτέ αλλα.....
Αυτο που θα σε συμβούλευα είναι να πάς σε εναν γιατρό να σου πει ακριβώς τι πρέπει να κάνεις και αν μην ακούσεις εμένα και κανένανα άλλο...Με τέτοια πράγματα δεν παίζουμε!

magavaTOUT
07-10-11, 19:31
δεν επαιρνες ενα μαρκαδορακι τουλαχιστον. δεν ποναει κι ολας

esmerakos
07-10-11, 21:24
ρε παιδια δεν χαραχτηκα εντελος χΔ δεν ετρεχε αιμα, απλα κοκινιλα εκανα ηρεμηστε λιγο... τωρα πως φευγει; δεν θελω να δωσω 60 ευρω για γιατρο.... με 60 ευρω περνω 2 κρεμες χΔ

giannis64
07-10-11, 23:53
ελα ρε.. το παλικαρακι ειναι πιτσιρικος.
σταματηστε την καζουρα. φτανει..

marvin
07-10-11, 23:58
Μου ακουγεται δυσκολο να μην χαραχτηκες και να εχεις ακομα τα σημαδια.Αν υπαρχει κατι που σε ενοχλει καλο θα ηταν να σε δει δερματολογος.Αλλιως αστο και θα φυγει με τον καιρο.:turtle:

Kagias
08-10-11, 00:07
Εγώ έχω να πώ πως το μικρότερο πρόβλημα που έχεις αυτή τη στιγμή είναι το σημάδι στους κοιλιακούς σου. Είναι πολύ δύσκολο να το αποδεχτείς αλλά το καλύτερο αντί να ψάχνεις δερματολόγους και κρέμες είναι ενας ψυχολόγος. Δε σου κανω πλακα ουτε σε ειρωνευομαι, εντελώς φιλικά το λεω.

ginus
08-10-11, 00:14
+1 στον καγια...πηγαινε σε ενα φαρμακειο και δειξε τις πληγες..πες οτι το παθες απο συρματα...ο φαρμακοποιος ξερει αν θα βοηθησει η κρεμα...
τωρα αν ο εγωισμος σου και η επιτευξη ενος σωματος σε κανε να αρχισεις να κοβεσαι θα πρεπε να αναλογιστεις καλυτερα τις πραξεις σου...και για να πας σε ψυχολογο δεν σημαινει οτι δεν πας καλα...πας για να σου δωσει καποιες συμβουλες..

kostasd91
08-10-11, 01:28
Ενας φιλος μου που εκανε παρομιες χαρακιες στους δικεφαλους τους εχει ακομη... βεβαια δεν προσπαθησε να τις διωξει , το καλυτερο οπως ειπαν και τα παιδια ειναι η γνωμη καποιου ειδικου, αφου δεν τις διωχνει το σωμα σου με την αναπλαση ιστου τοτε δεν προκειται να φυγουν μονες τους , γιαυτο κανε κατι και γρηγορα, οι Μ#####Σ πληρονονται.

spyros Bodybuilding
11-10-11, 21:53
Το προηγούμενο καλοκαίρι θέλοντας κοιλιακούς έκανα τρεις χαραξιες στην κοιλια μου και εμοιζαν σαν κοιλιακους... μην με κοροηδεψετε ειμαι 15 χρονων. Μέχρι και σήμερα οι γρατσουνιές δεν εχουν φυγει.... και οταν γυμναζομαι κοκκινιζουν, οταν σταματας φενονται αλλα δεν ειναι κοκκινες... τι μπορω να κανω; ευχαριστω

ρε μεγαλε,μπορεις να μου εξηγησεις με ποια λογικη το εκανες αυτο ???
το ξερεις οτι υπαρχει περιπτωση να σου μεινει σημαδι ετσι???

spyros92
11-10-11, 22:15
ρε μεγαλε,μπορεις να μου εξηγησεις με ποια λογικη το εκανες αυτο ???
το ξερεις οτι υπαρχει περιπτωση να σου μεινει σημαδι ετσι???

ειπαμε να μην το κραζουμε το παιδι! ας του δοσουμε καποιες συμβουλες οσοι μπορουμε.
απο μενα συμφωνω με τους απο πανω. το να θες τοσο πολυ κοιλιακους ωστε να κανεις χαρακιες στο σωμα μου ειναι κατι που πρεπει να κοιταξεις με ψυχολογο (δεν ειναι κατι κακο). οσον αφορα κρεμες νομιζω οτι αυτες που παιρνουμε για τις ραγαδες θα σου κανουν δουλεια...

ggeorge
12-10-11, 08:21
τι ψυχολογους και χαζομαρες του λετε βρε παιδια;
15 χρονων είναι

Εσεις δεν κανατε βλακειες σε αυτη την ηλικια; :unsure:

Πηγαινε σε ενα δερματολογο να το δει

jannous44
13-10-11, 13:01
αυτο τουλαχιστον θα ηταν πιο ανωδυνο:welcome:
http://www.motifake.com/image/demotivational-poster/0903/shaving-fake-abs-demotivational-poster-1236879661.jpg