PDA

Επιστροφή στο Forum : Ασυμετρια στους τρικεφαλους



noob127
18-10-11, 23:23
Οτι λεει ο τιτλος ο ενας τρικεφαλος ειναι διαφορετικος απο τον αλλο και δεν μπορω να καταλαβω πς το καταφερα αυτο.Να πω επισης οτι εχω διαφορετικα πιασιματα στο καθενα(τον ενα με πιανει μακρα κεφαλη και στον αλλο λιγο μακρα και λιγο εξωτερικη).:(

TheWorst
18-10-11, 23:36
Νταξει , ειναι στο DNA :P Και εγω το ιδιο προβλημα εχω ... Βασικα οχι μονο με τον τρικεφαλο , αλλα το δεξι χερι ειναι πραγματικα μεγαλυτερο απ'το αλλο και πιο γραμμωμενο ας το πουμε :P

pan0z
19-10-11, 02:14
καλα και εμενα οτι να ναι ειναι τα τρικεφαλα μου το δεξι εχει κανονικα ολες τις κεφαλες δηλαδη σχηματιζει το πεταλο απο πισω και το αριστερο τρικ ειναι μισο αλλα κατεβενει αρκετα χαμηλα η εξωτερικη κεφαλη του αυτο που μοιαζει σαν δακρυ ενω το δεξι δεν κατεβενει τοσο χαμηλα.for the poutssssss με λιγα λογια!!

noob127
19-10-11, 12:59
καλα και εμενα οτι να ναι ειναι τα τρικεφαλα μου το δεξι εχει κανονικα ολες τις κεφαλες δηλαδη σχηματιζει το πεταλο απο πισω και το αριστερο τρικ ειναι μισο αλλα κατεβενει αρκετα χαμηλα η εξωτερικη κεφαλη του αυτο που μοιαζει σαν δακρυ ενω το δεξι δεν κατεβενει τοσο χαμηλα.for the poutssssss με λιγα λογια!!
Ακριβως το ιδιο εχω παθει και σκεφτομουνα οτι το καταφερα κιαυτο.:P