PDA

Επιστροφή στο Forum : τρεξιμο και λιπος στα ποδια



kwstas00
20-10-11, 20:03
καταρχας συγνωμη για τα χαλια ελληνικα μου αλλα μετα απο πολλα greeklish ξεχασαμε και την γλωσσα μας ...

λιπον

182 υψος

ημουν 113,5 κιλα

10/7/2011

τωρα ειμαι

99.5

20/10/2011


μετα απο μια διετα και καθημερινο (σχεδον) διαδρομο ...

το προβλημα μου ομως ειναι οτι εχω χοντρα ποδια δεν ξερω εαν ειναι κληρονομικο θα το ερευνισω και θα σας πω ......

παρατιρω οτι ειναι λιπος και οταν το ποιανω με το χερι μου γινετε εμφανες το "λεπτο"(το επιθυμιτο στα ματια μου τουλαχιστον) ποδι

πως μπορω μεσα απο τον διαδρομο να τα κανω αδινατα (μπορω να προμηθευτω και ενα μιχανιμα δονισης εαν βοηθαει) και αυτα τα 2 στο σπιτι μου λογο σχολικων υποχρεωσεων

περιμενω ιδεες για την διατροφη μου και τον τροπο αθλησης εντος σπιτιου...

γυμναστιριο δεν μπορω να παω τουλαχιστον μεχρει να τελειοσω αυτην την ταξη μου (3 λυκειου ειμαι)

giannis64
20-10-11, 20:53
αν θα δεις στα αναλογα τοπικ εχει θεματα που μπορουν να σου λησουν τις αποριες σου.
στην αεροβια και λιποδιαλυση θα βρεις θεμα για τα ποδια και την γραμμωση. στις διατροφες θα βρεις διατροφες, και στο θεμα των προπονησεων εχει και ασκησεις για το σπιτι αλλα και ειδικο θεμα για τα ποδια.

καλως ηρθες στο φορουμ.:welcome:

thanasis76
20-10-11, 21:24
απο την στιγμη που κανεις διατροφη και γυμναζεσαι, εισαι οκ. το λιπος θα φυγει και απο εκει!!!!
μην ξεχνας να γυμναζεις και τα ποδια κανονικα με τα βαρη και να κανεις διαδρομο.
απλα θελει λιγο υπομονη γιατι το τελευταιο σημειο που φευγει το λιπος απο το σωμα ειναι τα ποδια...
καλη συνεχεια και καλο διαβασμα εδω μεσα στα αναλογα θεματα. θα βρεις οτι ψαχνεις χωρις να ανοιγεις καινουργια θεματα...

kwstas00
20-10-11, 22:24
εχω κοιταξει ολα τα θεματα εχω δει διατροφες και ασκισεις ναι αλλα τωρα ομως κανω διετα και θα κανω και γραμοση απο πανω ; να ελατοσω τα λιπαρα τις διετας ; πειτε καμια ιδεα οτι εχω διαβασει παλι με μπερδευει :unsure:

ξεχασα να πω οτι το λιπος που εχω παρει ειναι ομοιομορφο δηλαδη ποδια κιλια καπουλια εποιασε και λιπος η πλατι και ειμαι σαν τον καμπουρι ... και κεφαλι αρκετα

τερατομορφο τερας :)

giannis64
20-10-11, 22:38
εχω κοιταξει ολα τα θεματα εχω δει διατροφες και ασκισεις ναι αλλα τωρα ομως κανω διετα και θα κανω και γραμοση απο πανω ; να ελατοσω τα λιπαρα τις διετας ; πειτε καμια ιδεα οτι εχω διαβασει παλι με μπερδευει :unsure:

ξεχασα να πω οτι το λιπος που εχω παρει ειναι ομοιομορφο δηλαδη ποδια κιλια καπουλια εποιασε και λιπος η πλατι και ειμαι σαν τον καμπουρι ... και κεφαλι αρκετα

τερατομορφο τερας :)

αυτο παλι μονο εσυ μαλλον θα μπορουσες να το καταφερεις..:unsure:

αν ανεβαζες και καμια φωτο θα ηταν πιο ευκολα τα πραγματα.

kwstas00
20-10-11, 22:44
ειναι κατι σαν σακουλιασμα της πλατης θα κοιταξω να ανεβασω αυριο καμια φοτο ..

στα 113 ειχα αρκετο τωρα στα 99 εχει μιωθει αρκετα λες στα 80 να φυγει :green:

να σου πω καθιστικη ζωη μαμ πισι και νανι παλι καλα που δεν πιρα και στιν γλωσσα να πεις :p


οταν λεω κεφαλι αρκετα μην νομιζεις κανα τεραστιο λεμο και λιγο "πριξιμο" γενικα

thanasis76
20-10-11, 23:15
ειναι κατι σαν σακουλιασμα της πλατης θα κοιταξω να ανεβασω αυριο καμια φοτο ..

στα 113 ειχα αρκετο τωρα στα 99 εχει μιωθει αρκετα λες στα 80 να φυγει :green:

να σου πω καθιστικη ζωη μαμ πισι και νανι παλι καλα που δεν πιρα και στιν γλωσσα να πεις :p


οταν λεω κεφαλι αρκετα μην νομιζεις κανα τεραστιο λεμο και λιγο "πριξιμο" γενικα

φιλε μου δεν ξερω πως εισαι αλλα με εχεις μπερδεψει ετσι οπως τα γραφεις!!!! ανεβασω καμια φωτο μην μου φυγουν και οτι μαλλια εχουν μεινει....:green::green:
τον Ιανουαριο ειμουν 134 και τωρα ειμαι 85 και ειμαι μια χαρα, εσυ χανεις κιλα και βαζεις λιπος...???:unsure::unsure:
και που???? στην πλατη.....:shock::shock:

kwstas00
21-10-11, 12:43
δεν ειπα πουθενα οτι βαζω λιπος ...

ειπα οτι χανω λιπος με διετα και θελω να χασω και στα ποδια τα αλλα ειναι δευτερεβοντα ;)


(η φοτογραφικη εχει φλας και δεν ξερω πως να το βγαλω για να βγει σωστα μια φωτο :unsure: )

teo_georgiadhs
21-10-11, 17:35
φιλε να σε ρωτισω εχασες μονο 4 κιλα σε 3 μηνες?:unsure::unsure::unsure:

kwstas00
21-10-11, 18:20
113-99 κανει 4 κιλα ; :clap::clap:

αριστουχοι ολοι εδω μεσα :unsure:

ginus
22-10-11, 03:25
δεν ειπα πουθενα οτι βαζω λιπος ...

ειπα οτι χανω λιπος με διετα και θελω να χασω και στα ποδια τα αλλα ειναι δευτερεβοντα ;)


(η φοτογραφικη εχει φλας και δεν ξερω πως να το βγαλω για να βγει σωστα μια φωτο :unsure: )


εχω κοιταξει ολα τα θεματα εχω δει διατροφες και ασκισεις ναι αλλα τωρα ομως κανω διετα και θα κανω και γραμοση απο πανω ; να ελατοσω τα λιπαρα τις διετας ; πειτε καμια ιδεα οτι εχω διαβασει παλι με μπερδευει :unsure:

ξεχασα να πω οτι το λιπος που εχω παρει ειναι ομοιομορφο δηλαδη ποδια κιλια καπουλια εποιασε και λιπος η πλατι και ειμαι σαν τον καμπουρι ... και κεφαλι αρκετα

τερατομορφο τερας :)


----------->:unsure:

γιατι κανεις διαχωρισμο της διετας με την γραμμωση?ειναι το ιδιο πραμα...να βαλεις λιπος στην πλατη δεν γινεται το ξεχναμε αυτο...δλδ καμπουροκατασταση...συνεχιζεις την διατροφη σου κανονικα....ριχνεις λιγο τις θερμιδες και βλεπεις πως σε παει...

teo_georgiadhs
22-10-11, 10:04
συγνομη δεν ειδα νομιζα εγραφες 103 και μιν πουλας ειρωνεια εδο στο φορουμ

thanasis76
23-10-11, 09:22
και μιν πουλας ειρωνεια εδο στο φορουμ

+1000 μπαινεις να ζητησεις βοηθεια, και αμεσως να πουλησεις ειρωνεια... :thumbdown::thumbdown: