PDA

Επιστροφή στο Forum : Αίμα στη βλέννα της μύτης



Μαριος
06-11-11, 11:01
καλημερα παιδια..ξερει κανεις αν απο την χρηση προτεινων ογκου υπαρχει περιπτωση να εχεις λιγο ματομενες μιξουλες??

tolis93
06-11-11, 11:06
καλημερα παιδια..ξερει κανεις αν απο την χρηση προτεινων ογκου υπαρχει περιπτωση να εχεις λιγο ματομενες μιξουλες??

Για μια ερώτηση ανοίγεις ολοκληρο θεμα? Δε σχετίζονται καν νομίζω μπορεί απλά να καταστράφηκαν αγγεία στη μύτη σου. Οι χρονοι λήψης πρωτεΐνης κ ματωματος συμπίπτουν?

Μαριος
06-11-11, 11:24
Για μια ερώτηση ανοίγεις ολοκληρο θεμα? Δε σχετίζονται καν νομίζω μπορεί απλά να καταστράφηκαν αγγεία στη μύτη σου. Οι χρονοι λήψης πρωτεΐνης κ ματωματος συμπίπτουν?

σορρυ σημερα γραφτικα εδω και δεν γνωριζω καλα τις λειτουργειες..

ωστοσο δν ειμαι σιγουρος αν σιμπιπτουν οι χρονοι χρησης με το προβληματακι..
λετε να παω σε καποιον παθολογο??? οι εξετασεις αιματος??

sTeLaKoS
06-11-11, 12:15
Μάλλον κρύωσες Μάριε.

Υ.Γ αν τα συμπληρώματα σου προκαλούν άγχος και φόβο καλύτερα να σταματήσεις τη λήψη τους.

rey1989
06-11-11, 12:24
την πρωτεΐνη όγκου δεν ξέρω πως την συνέδεσες με αυτό εφόσον ουσιαστικά ειναι φαγητό σε σκόνη , αν ήταν κάτι άλλο που θα μπορούσε να σου ανεβάσει την πίεση και να σπάσουν αγγεία τότε θα είχε μια βάση.:unsure:

μήπως φυσάς υπερβολικά και απότομα την μύτη σου ? αν ναι υπάρχει περίπτωση να την ματώσεις , δεν είναι τίποτα.;)

Μαριος
06-11-11, 12:36
Μάλλον κρύωσες Μάριε.

Υ.Γ αν τα συμπληρώματα σου προκαλούν άγχος και φόβο καλύτερα να σταματήσεις τη λήψη τους.

οταν λες να μ δημιουργουν αχγος??? υπαρχουνν συνεπειες??? οσο να ναι με πριζουν ολοι 8α παθουν τα νεφρα σου και τ γνωστα..

Μαριος
06-11-11, 12:37
την πρωτεΐνη όγκου δεν ξέρω πως την συνέδεσες με αυτό εφόσον ουσιαστικά ειναι φαγητό σε σκόνη , αν ήταν κάτι άλλο που θα μπορούσε να σου ανεβάσει την πίεση και να σπάσουν αγγεία τότε θα είχε μια βάση.:unsure:

μήπως φυσάς υπερβολικά και απότομα την μύτη σου ? αν ναι υπάρχει περίπτωση να την ματώσεις , δεν είναι τίποτα.;)

απλα με αυτα που λενε ολοι τα ριχουν στα σιμπλιρωματα... για να πω την αληθεια με εχουν επηρεασει λιγο φιλε μ..
:/

sTeLaKoS
06-11-11, 12:43
Υ.Γ αν τα συμπληρώματα σου προκαλούν άγχος και φόβο καλύτερα να σταματήσεις τη λήψη τους.


οταν λες να μ δημιουργουν αχγος??? υπαρχουνν συνεπειες??? οσο να ναι με πριζουν ολοι 8α παθουν τα νεφρα σου και τ γνωστα..


για να πω την αληθεια με εχουν επηρεασει λιγο φιλε μ.. :/


^^Αυτό εννοώ.
Αυτά που ακούς και διαβάζεις σε έχουνε επηρεάσει όχι λίγο αλλά πολύ και σου προκαλούν άγχος και φόβο. Γι αυτό με το που είδες αίμα στη μύτη σου του μυαλό σου πήγε στη πρωτεΐνη.
Η γνώμη μου είναι να τα διακόψεις τη χρήση της. Αν δεν είσαι σίγουρος για κάτι μη το κάνεις καθόλου. Δε θα επανέλθω στο θέμα, νομίζω εξαντλήθηκε. :welcome:

Μαριος
06-11-11, 12:49
Αυτό εννοώ. Αυτά που ακούς και διαβάζεις σε έχουνε επηρεάσει όχι λίγο αλλά πολύ και σου προκαλούν άγχος και φόβο.
Καλύτερα να τα διακόψεις τη χρήση τους.

θα προσπαθισω να αποκτισω περισσοτερη βεβαιοτιτα κ επειτα θα συνεχισω... ευχαριστω για την βοηθεια φιλε μ..
αν και 8ελο να συνεχισω την body attack weight gainer γιατι μ εδωσε σε 2 εβδομαδεσ +3 ποντους στο χερι + της διατροφουλας μ..