PDA

Επιστροφή στο Forum : Φλεγμονη στον αστραγαλο.



al1975
17-11-11, 19:55
Ξυπνησα σήμερα το πρωι και χωρις προηγούμενο πονούσε το αριστερό μου πόδι στον αστράγαλο. Πήγα να σηκωθώ και ανακάλυψα οτι δεν μπορούσα καν να το πατήσω και συν ολα αυτά είχε γίνει και άκαμπτο.
Πήγα στο νοσοκομείο μου έκαναν ακτινογραφία αλλά δεν έδειξε κάτι. Ο γιατρός μου είπε οτι είναι μάλλον φλεγμονή και μου δωσε αντιφλεγμονώδη. Και αν μέχρι την Δευτέρα δεν περάσει να ξαναπάω. Η αλήθεια είναι οτι και με το πρώτο xeforapid που πήρα ο πόνος μ άφησε λίγο. Έχει πάθει κανείς άλλος κάτι παρόμοιο; Θα πάρει πολύ χρόνο να αποθεραπευτεί;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Σημείωση: δεν έχει πρηστεί καθόλου, απλά πονάει πολύ.

Qlim4X
17-11-11, 21:58
Ξυπνησα σήμερα το πρωι και χωρις προηγούμενο πονούσε το αριστερό μου πόδι στον αστράγαλο. Πήγα να σηκωθώ και ανακάλυψα οτι δεν μπορούσα καν να το πατήσω και συν ολα αυτά είχε γίνει και άκαμπτο.
Πήγα στο νοσοκομείο μου έκαναν ακτινογραφία αλλά δεν έδειξε κάτι. Ο γιατρός μου είπε οτι είναι μάλλον φλεγμονή και μου δωσε αντιφλεγμονώδη. Και αν μέχρι την Δευτέρα δεν περάσει να ξαναπάω. Η αλήθεια είναι οτι και με το πρώτο xeforapid που πήρα ο πόνος μ άφησε λίγο. Έχει πάθει κανείς άλλος κάτι παρόμοιο; Θα πάρει πολύ χρόνο να αποθεραπευτεί;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Σημείωση: δεν έχει πρηστεί καθόλου, απλά πονάει πολύ.


καλο το xefo rapid αλλα υπαρχουν και καλυτερα πια.

μπορει καπου να το ζορισες και οταν ηταν ζεστο να μην σε ενοχλησε και αφου κρυοσε το ενιοσες. κλασικο.

ξεκουρασετο καλα και σε συνδιασμο με τα αντιφλεγμονοδη θα επανελθη.

al1975
18-11-11, 00:19
μπορεις να προτεινεις καποια;

Qlim4X
18-11-11, 00:39
μπορεις να προτεινεις καποια;

Arcoxia 90mg or 120mg

ενα πριν τον υπνο. ειναι οτι καλυτερο αυτη την στιγμη. αλλα δεν κανει θαυματα αν δεν το ξεκουρασεις.

al1975
18-11-11, 20:16
Ευχαριστώ:thumbup: