PDA

Επιστροφή στο Forum : Female Gym Tips



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

eli_din3
04-02-12, 21:54
λετε να εχουμε πετυχει τιποτα μεχρι το καλοκαιρι??? :/
(με επιασαν τα πεσιμιστικα μου παλι)

xelashai
04-02-12, 21:55
Hallo meine Liebe Gym!!:welcome:
Γεια σας κορίτσια!!
Θέλετε κι άλλη φανατική στην παρέα σας; Διαβάζω την σελίδα απο την πρώτη μέρα που ξεκίνησε η Ελένη και ομολογώ οτι και εγώ έχω κολλήσει άσχημα...
Να συστηθώ: Με λένα Τεό, γυμνάζομαι πολλά χρόνια, το τελευταίο έτος ακολουθώ και μια διατροφή της κ.Κασκάνης και έχω δει μεγάλη αλλαγή στο σώμα μου. Και τώρα πια διαβάζω όλες τις συμβουλές τις gym και προσπαθώ να τις
εφαρμόσω.
Ελένη να σε ρωτήσω κάτι γιάτι έχω μπερδέψει τα μπούτια μου. Πήρα μια πρωτείνη αλλά δεν έχω ιδέα πως να την παίρνω:unsure: Προπόνηση κάνω 5 φορές την εβδομάδα απο 10.30 μέχρι 12.15 το μεσημέρι περίπου. Μεσημεριανό τρώω κατα της 13.30. Να την πείνω μετά το γυμν. και να τρώω μετά απο μιάμιση ωρίτσα ή πρέπει να περάσουν 3 ώρες; Και τι γίνεται με τις μέρες που δεν πάω γύμν. Πίνω πάλι; Ειμαι 52κ με 1.65 ύψος αδύνατη και αρκετά γραμμωμένη στον κορμό και στην κοιλιά αλλά ο ποπός και τα πόδια τα παλεύω πολύ...Θελουν ακόμη πολύύύ δουλειά. Καμία σχέση με πάνω. Θα στείλω και φωτό με την πρώτη ευκαιρία.
Είστε όλες σούπερ! Keep going!!!


γεια σου...:welcome:

xelashai
04-02-12, 21:57
λετε να εχουμε πετυχει τιποτα μεχρι το καλοκαιρι??? :/
(με επιασαν τα πεσιμιστικα μου παλι)

μη βαζεις χρονικα περιθωρια...σε αγχωνει χειροτερα αυτο το πραγμα
το κανω κι εγω...κ οταν φτανω στην ημερομηνια που ειχα βαλει στο μυαλο και βλεπω οτι δεν εχω καταφερει τιποτα πεφτω ακομα χειροτερα...
εσυ που εισαι και αδυνατουλα?σκεψου κι εγω που εχω να χασω και λιπος!!!

xelashai
04-02-12, 21:59
πιτακι βρωμης = το καλυτερο πρωινο και το πιο χορταστικο...να το φτιαξεις δεν ξερεις τι χανεις..!!!!


αγχωνομαι λιγο για τα αυγα και τη χοληστερινη...αλλα θελω να το δοκιμασω ειμαι περιεργη

eli_din3
04-02-12, 22:04
αγχωνομαι λιγο για τα αυγα και τη χοληστερινη...αλλα θελω να το δοκιμασω ειμαι περιεργη

ε αν δεν βαλεις κανεναν κροκο δεν υπαρχει θεμα... εμενα παντως δεν μαρεσει..το φτιαξα 3-4 φορες..τζαμπα τα αυγα.. δεν το καταπια καν..το πεταξα... (που εγω τρωω τα παντα γιατι ειμαι τρελη με τα λεφτα :P)
το χω δοκιμασει και σκετο.. και με κανελες μελια κτλ.. και με κακαο ακομη..τιποτα...
θα κανω μια τελευταια προσπαθεια με μηλο..αν γινει παλι χαλια θα παραιτηθω :P

Miss Fit
04-02-12, 22:05
Καλως σας βρήκα όλες!:):)

eli_din3
04-02-12, 22:06
μη βαζεις χρονικα περιθωρια...σε αγχωνει χειροτερα αυτο το πραγμα
το κανω κι εγω...κ οταν φτανω στην ημερομηνια που ειχα βαλει στο μυαλο και βλεπω οτι δεν εχω καταφερει τιποτα πεφτω ακομα χειροτερα...
εσυ που εισαι και αδυνατουλα?σκεψου κι εγω που εχω να χασω και λιπος!!!

και εγω εχω καλε.. δεν με απασχολει αυτο..αργα η γρηγορα θα χαθει..τοσους μηνες εχουμε.. το θεμα ειναι το σφιξιμο...βεβαια εμεις οι δυο που αρχισαμε τωρα βαρη υποτιθεται πως πρεπει να ευνοηθουμε ως αρχαριες και να εχουμε καποια αρχικη βελτιωση

eli_din3
04-02-12, 22:07
Καλως σας βρήκα όλες!:):)

Καλως ορισεςς! (βρε που πας και μπλεκεις :P)

katerina.
04-02-12, 22:50
Hallo meine Liebe Gym!!:welcome:
Γεια σας κορίτσια!!
Θέλετε κι άλλη φανατική στην παρέα σας; Διαβάζω την σελίδα απο την πρώτη μέρα που ξεκίνησε η Ελένη και ομολογώ οτι και εγώ έχω κολλήσει άσχημα...
Να συστηθώ: Με λένα Τεό, γυμνάζομαι πολλά χρόνια, το τελευταίο έτος ακολουθώ και μια διατροφή της κ.Κασκάνης και έχω δει μεγάλη αλλαγή στο σώμα μου. Και τώρα πια διαβάζω όλες τις συμβουλές τις gym και προσπαθώ να τις
εφαρμόσω.
Ελένη να σε ρωτήσω κάτι γιάτι έχω μπερδέψει τα μπούτια μου. Πήρα μια πρωτείνη αλλά δεν έχω ιδέα πως να την παίρνω:unsure: Προπόνηση κάνω 5 φορές την εβδομάδα απο 10.30 μέχρι 12.15 το μεσημέρι περίπου. Μεσημεριανό τρώω κατα της 13.30. Να την πείνω μετά το γυμν. και να τρώω μετά απο μιάμιση ωρίτσα ή πρέπει να περάσουν 3 ώρες; Και τι γίνεται με τις μέρες που δεν πάω γύμν. Πίνω πάλι; Ειμαι 52κ με 1.65 ύψος αδύνατη και αρκετά γραμμωμένη στον κορμό και στην κοιλιά αλλά ο ποπός και τα πόδια τα παλεύω πολύ...Θελουν ακόμη πολύύύ δουλειά. Καμία σχέση με πάνω. Θα στείλω και φωτό με την πρώτη ευκαιρία.
Είστε όλες σούπερ! Keep going!!!


kαλως ορισες στην ομορφη παρεα μας Τεό...:welcome::welcome::welcome:

xelashai
04-02-12, 22:53
και εγω εχω καλε.. δεν με απασχολει αυτο..αργα η γρηγορα θα χαθει..τοσους μηνες εχουμε.. το θεμα ειναι το σφιξιμο...βεβαια εμεις οι δυο που αρχισαμε τωρα βαρη υποτιθεται πως πρεπει να ευνοηθουμε ως αρχαριες και να εχουμε καποια αρχικη βελτιωση

που το εχεις βρε εσυ το λιπος?

xelashai
04-02-12, 23:22
[/COLOR]Τα πάντα!!!:green:Πέρα απ' την πλάκα, νομίζω δυστυχώς ότι έτσι έχει μάθει το μυαλό και ο οργανισμός να αντιδρούν, να ξεσπάνε σε πολλές καταστάσεις. Μου χει συμβεί για δεκάδες διαφορετικούς λόγους (ενδεχομένως αφορμές), από άγχος, νεύρα, επειδή είχα αφήσει πολλές ώρες νηστική, από βαρεμάρα, από μοναξιά, μέσα στη χαρά και μετά από αρκετό ποτό - που ως γνωστόν οδηγεί συχνά σε τέτοιου είδους γουρουνιές, απλά άλλοι μπορούν να σταματήσουν εγκαίρως ενώ εγώ όχι-, επειδή έτσι μου καρφώθηκε στο μυαλό, επειδή ξεκίνησα να τρώω κάτι "απαγορευμένο" (οπότε και καλά, αφού έκανες τη βλακεία, ευκαιρία να τού δώσεις να καταλάβει), μετά από έξοδο σαν κάτι να μου λειπε...
Ντάξει, άλλοι παίρνουν ναρκωτικά (που λέει ο λόγος), δεν θα πεθάνουμε κιόλας, το παλεύω, με βοηθάτε και όλα θα πάνε καλά:)

γιανα μου συγνωμη που το μεταφερω..
αυτο ακριβως!!δεν το εχω ξεχασει ακομα αυτο το συναισθημα..δεν εχει περασει και καιρος βεβαια...
ψαχνεις να βρεις γιατι και δεν μπορεις...γιατι ετσι..γιατι αρχιζεις και απλα δεν σταματας...και το ενα φερνει το επομενο..και αυτο συνεχιζεται για μερες..και ας βασανιζεσαι μεσα σου γιατι ξερεις οτι αυτοκαταστρεφεσαι..και ας σε βασανιζουν μετα οι τυψεις..και οσο λες δεν πρεπει και απο αυριο τερμα.. αυτο βεβαιως ξαναγινεται..κατι σε τραβαει προς τα εκει σαν μαγνητης...και ολο σε ριχνει ψυχολογικα..σα καταθλιψη που σε τρωει...σαν να με τραβαει κατι προς τον πατο ενος πολυ σκοτεινου πηγαδιου..ετσι ενιωθα..
μεχρι???...μαλλον μεχρι να γινει αυτο το κλικ...μεχρι να πισμώσεις και να πεις φτανει!!και να αρχισεις να ανεβαινεις..να ανεβαινεις και θα δεις παλι το φως..
κλεινει ομως αυτο το πηγαδι οριστικα?γιατι φοβαμαι οτι ισως να ξαναβρεθω εκει...
συγνωμη αν σας κουρασα...δακρυσα που τα θυμηθηκα...
θα τα καταφερεις γιαννα...

gym
04-02-12, 23:29
Την ίδια πληροφόρηση έχω για τις ραγάδες... :green:αν κ δεν είχα αυτό κατά νου! Βασικά μου έκανε εντύπωση το προιόν, αλλά είναι κ θέμα διαφημιστικό. Απλά το έβαλα να δω τί λέτε κι εσείς, δε σκέφτομαι να το πάρω, αν και όπως είπαν τα κορίτισια το μόνο που πιστεύω ότι κάνει είναι κάτι σαν βαθιά απολέπιση που βοηθά περισσότερο να απορροφηθούν άλλα προιόντα που θα χρησιμοποιήσουμε. Τεσπα...

Να ξαναρωτήσω κάτι μπας και πάρω απαντησούλα....
Καμιά γνώμη για λιπομέτρηση στην Αθήνα; Έχει κάνει κάποια κάπου συγκεκριμένα ή να μου προτείνει κάτι που ξέρει με προσωπικό μνμ αν θέλει...
Ευχαριστώ! http://freesmileyface.net/smiley/tv-and-movies/simpsons-maggie.gif (http://freesmileyface.net/free-tv-and-movies-smileys.html)

εγω παντως αν ημουν αθηνα θα εκανα το εξης με σειρα προτεραιτοτητας

1.να ψαξω αν μπορω να κανω σε ειδικο εργαστηριο συνηθως πανεπιστημιακο υδροστατικη ζυγιση που ειναι τοπ οφ δε τοπ
δυσκολο αυτο οποτε παμε στο

2.να παω στον κωνσταντινο ξενο που ειναι γνωστος διαιτολογος και η λιπομετρηση του γινεται μεσω καποιων ηλεκτροδιων...ειναι κ γνωστος...δεν ρισκαρει τωρα να ειναι μουφα αλλα κ τον εμπιστευομαι γενικα...τον παρακολουθω χρονια

3.οχι σε οποιον ναναι παντως...


προτιμω να δωσω για μια φορα λεφτα αλλα να ξερω τι κανω παρα οτι ναναι

gym
04-02-12, 23:30
καλησπερα κοριτσαρες!!!!!δεν προλαβαινω να σας διαβαζω μωρε ...τοσες σελιδες ...εχετε γινει η παρεα μου πλεον...οποτε μπορω μπαινω κατευθειαν στο φορουμ!!!θελω να σας ποσταρω μια συνταγη ταχινοπιτα που ειναι ελαφρια ..αλλα πρωτα θελω την συγκαταθεση της gum και να μας πει αν μπορουμε να φαμε και ποσο????εχει μεσα σταφιδες,ταχινι,καρυδια κανελλα,χυμο πορτοκαλιου.ζαχαρη μαυρη μιση κουπα(προαιρετικο),αλευρι(μπορουμε να βαλουμε και ολικης)..αυτα περιπου ειναι τα υλικα...την βαζω στις συνταγες και μου λετε!!! ειναι πεντανοστιμη παντως ...

ναι αλλα κατι πηρε το ματι μου οτι την ποσταρες ατιμη γυναικαααα!:green::green::green:


φαε αλλα με μετρο κ αυτο!
ενα κομματι τετραγωνο...δεν μπορω να ξερω ρε ποσοτητες απο αυτο αλλα με μετρο...αν κ προσωπικα με τετοια σπιτικα αγαπη μου...μετρο δεν υπαρχει!:green::green:

gym
04-02-12, 23:33
Hallo meine Liebe Gym!!:welcome:
Γεια σας κορίτσια!!
Θέλετε κι άλλη φανατική στην παρέα σας; Διαβάζω την σελίδα απο την πρώτη μέρα που ξεκίνησε η Ελένη και ομολογώ οτι και εγώ έχω κολλήσει άσχημα...
Να συστηθώ: Με λένα Τεό, γυμνάζομαι πολλά χρόνια, το τελευταίο έτος ακολουθώ και μια διατροφή της κ.Κασκάνης και έχω δει μεγάλη αλλαγή στο σώμα μου. Και τώρα πια διαβάζω όλες τις συμβουλές τις gym και προσπαθώ να τις
εφαρμόσω.
Ελένη να σε ρωτήσω κάτι γιάτι έχω μπερδέψει τα μπούτια μου. Πήρα μια πρωτείνη αλλά δεν έχω ιδέα πως να την παίρνω:unsure: Προπόνηση κάνω 5 φορές την εβδομάδα απο 10.30 μέχρι 12.15 το μεσημέρι περίπου. Μεσημεριανό τρώω κατα της 13.30. Να την πείνω μετά το γυμν. και να τρώω μετά απο μιάμιση ωρίτσα ή πρέπει να περάσουν 3 ώρες; Και τι γίνεται με τις μέρες που δεν πάω γύμν. Πίνω πάλι; Ειμαι 52κ με 1.65 ύψος αδύνατη και αρκετά γραμμωμένη στον κορμό και στην κοιλιά αλλά ο ποπός και τα πόδια τα παλεύω πολύ...Θελουν ακόμη πολύύύ δουλειά. Καμία σχέση με πάνω. Θα στείλω και φωτό με την πρώτη ευκαιρία.
Είστε όλες σούπερ! Keep going!!!

καλως το κοριτσι μας!

αντε να μεγαλωνει η παρεα!:toast::toast:

την πρωτεινη μπορεις να την παρεις αμεσως μετα την προπονηση...βγαινεις πινεις κ φευγεις!

κ μετα απο κανενα 45 λεπτο με μια ωρα να φας...δηλαδη να πας σπιτι να κανεις μπανιο χαλαρα να φτιαξεις να φας κ μετα!

με την πρωτεινη γενικα μπορεις να παιξεις κ οχι οπωσδηποτε την ωρα της προπονησης ...δηλαδη και σε πρωινο την βαζεις...και σε οποιοδηποτε γευμα σου την αντικαθιστας πχ αν εισαι εξω στο ποδι...τακα τακα την πινεις...!

ειναι φαγητο.,..πρωτεινη!;););)

gym
04-02-12, 23:34
ε αν δεν βαλεις κανεναν κροκο δεν υπαρχει θεμα... εμενα παντως δεν μαρεσει..το φτιαξα 3-4 φορες..τζαμπα τα αυγα.. δεν το καταπια καν..το πεταξα... (που εγω τρωω τα παντα γιατι ειμαι τρελη με τα λεφτα :P)
το χω δοκιμασει και σκετο.. και με κανελες μελια κτλ.. και με κακαο ακομη..τιποτα...
θα κανω μια τελευταια προσπαθεια με μηλο..αν γινει παλι χαλια θα παραιτηθω :P

δεν εχεις μαθει ακομα να το φτιαχνεις...σιγα καλε...μια ομελετα πες οτι ειναι!

gym
04-02-12, 23:35
και εγω εχω καλε.. δεν με απασχολει αυτο..αργα η γρηγορα θα χαθει..τοσους μηνες εχουμε.. το θεμα ειναι το σφιξιμο...βεβαια εμεις οι δυο που αρχισαμε τωρα βαρη υποτιθεται πως πρεπει να ευνοηθουμε ως αρχαριες και να εχουμε καποια αρχικη βελτιωση

ΤΟ ΣΩΜΑ ΘΕΛΕΙ ΧΡΟΝΟ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ!

ΟΒΕΡ....:green:

gym
04-02-12, 23:37
γιανα μου συγνωμη που το μεταφερω..
αυτο ακριβως!!δεν το εχω ξεχασει ακομα αυτο το συναισθημα..δεν εχει περασει και καιρος βεβαια...
ψαχνεις να βρεις γιατι και δεν μπορεις...γιατι ετσι..γιατι αρχιζεις και απλα δεν σταματας...και το ενα φερνει το επομενο..και αυτο συνεχιζεται για μερες..και ας βασανιζεσαι μεσα σου γιατι ξερεις οτι αυτοκαταστρεφεσαι..και ας σε βασανιζουν μετα οι τυψεις..και οσο λες δεν πρεπει και απο αυριο τερμα.. αυτο βεβαιως ξαναγινεται..κατι σε τραβαει προς τα εκει σαν μαγνητης...και ολο σε ριχνει ψυχολογικα..σα καταθλιψη που σε τρωει...σαν να με τραβαει κατι προς τον πατο ενος πολυ σκοτεινου πηγαδιου..ετσι ενιωθα..
μεχρι???...μαλλον μεχρι να γινει αυτο το κλικ...μεχρι να πισμώσεις και να πεις φτανει!!και να αρχισεις να ανεβαινεις..να ανεβαινεις και θα δεις παλι το φως..
κλεινει ομως αυτο το πηγαδι οριστικα?γιατι φοβαμαι οτι ισως να ξαναβρεθω εκει...
συγνωμη αν σας κουρασα...δακρυσα που τα θυμηθηκα...
θα τα καταφερεις γιαννα...

οχι αγαπη μου γλυκια...μην στεναχωριεσαι...εχεις εμας τωρα...εχεις στηριξη...ειναι πολυ σημαντικο αυτο να ξερεις!

και οσο θα βλεπεις το σωμα σου να αλλαζει κ θα πορωνεσαι τοσο θα λες....δεν τα εχω αναγκη! ειμαι καλα κ προχωραω/..αγαπαω το σωμα μου κ δεν εχω αναγκη να γεμισω κανενα κενο με το φαγητο!;)

eli_din3
04-02-12, 23:38
ΤΟ ΣΩΜΑ ΘΕΛΕΙ ΧΡΟΝΟ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ!

ΟΒΕΡ....:green:

γυμ....ντρεπομαι για τον εαυτο μου.. ειμαι ηλιθια... συνεχεια το ιδιο κανω.. αρχιζω και δεν τελειωνω.. παλι βλακειες (για ν μην πω εδω μεσα την αλλη λεξη) εκανα σημερα.. πρεπει να βαλω ορια...................... δηλαδη μακαρι να χα φαει σοκολατα αλλα με οριο...πραγματικα μακαρι..

xelashai
04-02-12, 23:42
οχι αγαπη μου γλυκια...μην στεναχωριεσαι...εχεις εμας τωρα...εχεις στηριξη...ειναι πολυ σημαντικο αυτο να ξερεις!

και οσο θα βλεπεις το σωμα σου να αλλαζει κ θα πορωνεσαι τοσο θα λες....δεν τα εχω αναγκη! ειμαι καλα κ προχωραω/..αγαπαω το σωμα μου κ δεν εχω αναγκη να γεμισω κανενα κενο με το φαγητο!;)

ετσι...απο οταν άρχισα να σας γράφω..το πως νοιώθω..τις αποριες μου..ακομα και τις βλακείες μου πολλές φορες..σιγα σιγα ξεθύμανε μεχρι που σταμάτησε!
ειστε μεγάλη βοήθεια..σας ευχαριστώ!:love:

eli_din3
04-02-12, 23:44
ετσι...απο οταν άρχισα να σας γράφω..το πως νοιώθω..τις αποριες μου..ακομα και τις βλακείες μου πολλές φορες..σιγα σιγα ξεθύμανε μεχρι που σταμάτησε!
ειστε μεγάλη βοήθεια..σας ευχαριστώ!:love:

ειναι πολυ παρηγορητικο να εχεις καποιον.. και ειδικα σε πληθυντικο που εχουν τον ιδιο στοχο με σενα και σε καταλαβαινουν..ειδικα μεσα σε ολους αυτους που και να ηθελαν εκ των πραγματων δεν μπορουν να σε καταλαβουν οσο και ν θελουν

gym
04-02-12, 23:45
γυμ....ντρεπομαι για τον εαυτο μου.. ειμαι ηλιθια... συνεχεια το ιδιο κανω.. αρχιζω και δεν τελειωνω.. παλι βλακειες (για ν μην πω εδω μεσα την αλλη λεξη) εκανα σημερα.. πρεπει να βαλω ορια...................... δηλαδη μακαρι να χα φαει σοκολατα αλλα με οριο...πραγματικα μακαρι..

χμ....να μιλησω ως καλη τζιμ η ως κακη?:green:

gym
04-02-12, 23:46
ετσι...απο οταν άρχισα να σας γράφω..το πως νοιώθω..τις αποριες μου..ακομα και τις βλακείες μου πολλές φορες..σιγα σιγα ξεθύμανε μεχρι που σταμάτησε!
ειστε μεγάλη βοήθεια..σας ευχαριστώ!:love:

και για μενα ειστε βοηθεια παντως!:toast:

eli_din3
04-02-12, 23:46
χμ....να μιλησω ως καλη τζιμ η ως κακη?:green:

ως καλη γυμναστρια που θα μ πει την αληθεια.. ειπαμε..παντα....

eli_din3
04-02-12, 23:47
και για μενα ειστε βοηθεια παντως!:toast:

σε τι ακριβως σε βοηθαμε εμεις ρ γυμ??????????????????///// :shock:

gym
04-02-12, 23:48
ως καλη γυμναστρια που θα μ πει την αληθεια.. ειπαμε..παντα....

οκ...ως κακη δηλαδη!:green::green::green:

μπα καλη θα ειμαι παλι...το ξερω!:green::green:

τι παθαινεις και σε πιανει υστερια?βασικα δεν ειδα ακομη τι λες οτι εφαγες αλλα με νοιαζει το κομματι οτι σε πιανει πανικος...

αυτο θελω να συζητησουμε...τρεχει κατι γενικα στην ζωη σου?απο αγχος πως πας?

εισαι στην τσιτα ε...στο λεω!;)

xelashai
04-02-12, 23:49
και για μενα ειστε βοηθεια παντως!:toast:

χαιρομαι!!...τωρα που το σκεφτομαι...μπορουμε να το εκμεταλλευτούμε αυτο??:P:P

gym
04-02-12, 23:49
σε τι ακριβως σε βοηθαμε εμεις ρ γυμ??????????????????///// :shock:

οταν μπορω να βοηθησω κοσμο,με βοηθαω!
μην ξεχνας οτι τελειωνω και ψυχολογος!

και πιο πολυ χαιρομαι γιατι βλεπω οτι εκτιματε σαν κοριτσια,σαν ανθρωποι ειστε καλοι και πραγματικα εχουμε γινει παρεα καλη!:toast::toast:

και οταν κανετε αυτα που λεω,χαιρομαι πραγματικα πολυ!;)

gym
04-02-12, 23:49
χαιρομαι!!...τωρα που το σκεφτομαι...μπορουμε να το εκμεταλλευτούμε αυτο??:P:P

ατιμη εσυ!:green::green:

gym
04-02-12, 23:50
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=R0xoMhCT-7A#!

παρτε ενα τραγουδακι τωρα να χαλαρωσετε απο το αγχος σας...!;)

xelashai
04-02-12, 23:53
οταν μπορω να βοηθησω κοσμο,με βοηθαω!
μην ξεχνας οτι τελειωνω και ψυχολογος!

και πιο πολυ χαιρομαι γιατι βλεπω οτι εκτιματε σαν κοριτσια,σαν ανθρωποι ειστε καλοι και πραγματικα εχουμε γινει παρεα καλη!:toast::toast:

και οταν κανετε αυτα που λεω,χαιρομαι πραγματικα πολυ!;)

όντως έχουμε γινει καλή παρέα!!και ελπίζω να φτάσουμε ολες μαζι το στοχο μας χωρις καμια απώλεια !!

ελα σε πειράζω..δεν θα το εκμεταλλευτούμε..δεν ειμαστε τέτοιες εμεις:green:

eli_din3
04-02-12, 23:54
οκ...ως κακη δηλαδη!:green::green::green:

μπα καλη θα ειμαι παλι...το ξερω!:green::green:

τι παθαινεις και σε πιανει υστερια?βασικα δεν ειδα ακομη τι λες οτι εφαγες αλλα με νοιαζει το κομματι οτι σε πιανει πανικος...

αυτο θελω να συζητησουμε...τρεχει κατι γενικα στην ζωη σου?απο αγχος πως πας?

εισαι στην τσιτα ε...στο λεω!;)

ε γενικα οταν πορωνομαι με κατι αγχωνομαι να ανταποκριθω στις προσδοκιες μου.. και ειδικα οταν μου μπει κατι στο μυαλο ΤΟΣΟ εντονα και πολυ.. συνηθως (οχι δεν περιαυτολογω..το αντιθετο) λογω του αγχους οτι και να βαλω στο ματι το πετυχαινω..αλλα επειδη με πιεζω....θα με βαλω κατω..θα με ξεζουμισω..θα μου βγαλω τον πατο οσο χαλια και να γινω για να το πετυχω.. αλλιως τρελενομαι.. ισως αυτες οι στασεις προκυπτουν απο το οτι ειμαι πολυ ανασφαλης τι να πω..

gym
05-02-12, 00:05
ε γενικα οταν πορωνομαι με κατι αγχωνομαι να ανταποκριθω στις προσδοκιες μου.. και ειδικα οταν μου μπει κατι στο μυαλο ΤΟΣΟ εντονα και πολυ.. συνηθως (οχι δεν περιαυτολογω..το αντιθετο) λογω του αγχους οτι και να βαλω στο ματι το πετυχαινω..αλλα επειδη με πιεζω....θα με βαλω κατω..θα με ξεζουμισω..θα μου βγαλω τον πατο οσο χαλια και να γινω για να το πετυχω.. αλλιως τρελενομαι.. ισως αυτες οι στασεις προκυπτουν απο το οτι ειμαι πολυ ανασφαλης τι να πω..

γι αυτο σου λεω να χαλαρωσεις....αυτο που κανεις...αυτον τον τροπο ζωης που εχεις διαλεξει θα τον κανεις μια ζωη...

ποιος ο λογος να βιαζεσαι?για την παραλια?μια χαρα θα εισαι...

αλλα επειδη το σωμα θελει τον χρονο του...χαλαρωσε και απολαυσε το ταξιδι αυτο γιατι θα φτασει η μερα ετσι οπως και συντομα που θα βαρεθεις και θα πεις...δε μαμιεται τα κοβω ολα αφου δεν ειμαι οιπως φανταζομαι...


ηρεμησε...χαλαρωσε...κανε γυμναστικουλα ηρεμα κ ομορφα και ασε το σωμα σου σιγα σιγα να νιωσεις τον γλουτο που τοσο πια καιγεσαι να νιωσεις με τον χρονο του...


οσο προχωρας τοσο πιο πολυ θα το γνωριζεις....ειδες?εκανες καθισμα και το πιασες μετα απο τοσες φορες....ετσι ειναι κ σε ολα!

σιγα σιγα...βημα βημα...μην βλεπεις αυτα τα φιτνες μοντελς που ειναι κομματια πετρα κ εγω δεν ξερω τι...


ασε σου λεω...!

βαλε μικρους στοχους καθε φορα...πχ μην λες τον θελω πετρα τον πωπο...πες για τωρα ειμαι ευχαριστημενη αν μαθω σωστα την τεχνικη σε αυτες τις δυο ασκησεις...κ ολα τα αλλα θα ερθουν!


προσπαθησε να με πιστεψεις !αληθεια σου λεω!θελει χρονο το σωμα!;)

eli_din3
05-02-12, 00:12
γι αυτο σου λεω να χαλαρωσεις....αυτο που κανεις...αυτον τον τροπο ζωης που εχεις διαλεξει θα τον κανεις μια ζωη...

ποιος ο λογος να βιαζεσαι?για την παραλια?μια χαρα θα εισαι...

αλλα επειδη το σωμα θελει τον χρονο του...χαλαρωσε και απολαυσε το ταξιδι αυτο γιατι θα φτασει η μερα ετσι οπως και συντομα που θα βαρεθεις και θα πεις...δε μαμιεται τα κοβω ολα αφου δεν ειμαι οιπως φανταζομαι...


ηρεμησε...χαλαρωσε...κανε γυμναστικουλα ηρεμα κ ομορφα και ασε το σωμα σου σιγα σιγα να νιωσεις τον γλουτο που τοσο πια καιγεσαι να νιωσεις με τον χρονο του...


οσο προχωρας τοσο πιο πολυ θα το γνωριζεις....ειδες?εκανες καθισμα και το πιασες μετα απο τοσες φορες....ετσι ειναι κ σε ολα!

σιγα σιγα...βημα βημα...μην βλεπεις αυτα τα φιτνες μοντελς που ειναι κομματια πετρα κ εγω δεν ξερω τι...


ασε σου λεω...!

βαλε μικρους στοχους καθε φορα...πχ μην λες τον θελω πετρα τον πωπο...πες για τωρα ειμαι ευχαριστημενη αν μαθω σωστα την τεχνικη σε αυτες τις δυο ασκησεις...κ ολα τα αλλα θα ερθουν!


προσπαθησε να με πιστεψεις !αληθεια σου λεω!θελει χρονο το σωμα!;)

ειμαι πολυ ανυπομονη μαλλον...και αγχωνομαι πλ με την διατροφη..δεν θελω να γινω οπως ημουν....ενα λιπος ολοκληρο...

gym
05-02-12, 00:16
ειμαι πολυ ανυπομονη μαλλον...και αγχωνομαι πλ με την διατροφη..δεν θελω να γινω οπως ημουν....ενα λιπος ολοκληρο...

το καταλαβαινω...!
προσπαθησε να το δεις πιο χαλαρα!

σε βλεπω ...πας προπονηση τσιτα...διατροφη τσιτα...το καταλαβαινω απο τον τροπο που γραφεις!

απολαυσε ολο αυτο....τη διαδρομη!;)

eli_din3
05-02-12, 00:25
το καταλαβαινω...!
προσπαθησε να το δεις πιο χαλαρα!

σε βλεπω ...πας προπονηση τσιτα...διατροφη τσιτα...το καταλαβαινω απο τον τροπο που γραφεις!

απολαυσε ολο αυτο....τη διαδρομη!;)

highway to hell ειναι ετσι οπως το χω ξεφτιλισει πλεον οχι διαδρομη :P

xelashai
05-02-12, 00:34
GTD 6


‘’Aπολαυστε το ταξιδι της γυμναστικης...μην κοιτατε μονο τον προορισμο σας αλλα και τη διαδρομη!

Θα χασετε πολυτιμες ομορφες στιγμες,εαν δεν το κανετε’’


7ηεντολη..:Pτις μετραω..

gym
05-02-12, 00:35
xaxaxa....εε κοντευουμε και τα 7...!

xelashai
05-02-12, 00:36
xaxaxa....εε κοντευουμε και τα 7...!

τσου...αυτη ηταν η 7η..τις εχω κρατημενες

gym
05-02-12, 00:37
τσου...αυτη ηταν η 7η..τις εχω κρατημενες

:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:


τι λες καλε>?6 δεν εχω γραψει ως τωρα?:unsure::unsure:

xelashai
05-02-12, 00:39
:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:


τι λες καλε>?6 δεν εχω γραψει ως τωρα?:unsure::unsure:


GTD 1


''Mην αφηνετε κανεναν να σας επηρεαζει και να σας απομακρυνει απο το στοχο σας!''



GTD 2

''Κλειστε τα αυτια σας σε αρνητικες φωνες,επαναπροσδιοριστε τον στοχο σας και ορματε διχως δευτερη σκεψη.
Μονο ετσι θα πετυχετε!''



GTD 3


‘’Kαποιες μερες θα ειστε πολυ down…file:///C:/DOCUME~1/9C14~1/LOCALS~1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif

καποιες αλλες απλα θα πετατε και θα νιωθετε full απο ενεργεια για προπονηση...file:///C:/DOCUME~1/9C14~1/LOCALS~1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif

καποιες αλλες, εξωτερικα προβληματα θα σας τραβανε μακρυα απο το στοχο σας...file:///C:/DOCUME~1/9C14~1/LOCALS~1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image003.gif

Οσες φορες ομως και αν πεσετε κατω,η ουσια ειναι να μπορεσετε να βρειτε την εσωτερικη δυναμη μεσα σας για να σηκωθειτε και να συνεχισετε...!’’




GTD 4


‘’ Θεστε τους στοχους σας ΣΗΜΕΡΑ.

Φροντιστε να ειναι ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ.... ΜΕΤΡΗΣΙΜΟΙ.... ΕΦΙΚΤΟΙ... ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟΙ και...ΧΡΟΝΙΚΑ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΕΝΟΙ....!’’


GTD 5


‘’Ολες εχουμε μια συγκεκριμενη ωρα μεσα στη μερα που μας πιανει η τρελα για να φαμε κατι χαζο...πχ.απογευματαfile:///C:/DOCUME~1/9C14~1/LOCALS~1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image004.gif

Προσπαθηστε λοιπον να προγραμματισετε τις προπονησεις σας περιπου τις ωρες που σας ερχεται επιθυμια για αυτες τις ...μικρες αμαρτιες!

Θα σας φυγει καθε επιθυμια αμεσως!’’




GTD 6


‘’Ειναι σημαντικο να ακουτε το σωμα σας καθημερινα.

Εαν σας λεει οτι ποναει...ακουστε το και σταματηστε για λιγο...

Σε πολυ συντομο διαστημα θα επανελθετε...αν ομως δεν το ακουσετε,μπορει να χειροτερεψει ο πονος σας!’’

GT7

’Aπολαυστε το ταξιδι της γυμναστικης...μην κοιτατε μονο τον προορισμο σας αλλα και τη διαδρομη!

Θα χασετε πολυτιμες ομορφες στιγμες,εαν δεν το κανετε’’

xelashai
05-02-12, 00:40
:P:P:P

eli_din3
05-02-12, 00:41
1. υποσχεθηκες δοκιμασιαααα.περιμενουμεε
2.παντως μπορει να μην κανει να κανω αεροβιο παρα πολυ..αλλα τωρα που εχω της τρελης το διαβασμα και δεν βγαινω καθολου απο το σπιτι ολη μερα κανω καθε μερα...με ξελαμπικαρει πολυ να παω εστω για ενα μισαωρο παραλια...πραγματικα εκεινη την στιγμη τα ξεχναω ολα και απλα προχωραω! ασε που γυρναω σπιτι με αλλη διαθεση... το μονο που φοβαμαι (επειδη ξερω ποσο παρανοικη ειμαι) οταν σταματησει αυτο στανταρ αν δεν τρεξω μια μερα θα νιωθω οτι οτι εφαγα εμεινε πανω μ :P αλλα ειναι τελειοοο ..βλεπεις εκει..απο φοιτητες μεχρι γηραιους να τρεχουν..και εχει πλακα να συναντας αλλους που τρεχουν... και βλεπεις οτι κανεις νυχτιατικα αυτο που τοσα χρονια κοροιδευες και ελεγες.. καλα αυτοι οι καθυστερημενοι αλλη δουλεια δεν εχουν βραδιατικα? τρελοι ειναι??! xD

kritsinaki!
05-02-12, 00:41
:(:(
οχι εχουν ανακαλυφθει ναι εξαλειφονται αλλα κοστιζει παρα παρα πολλα..δν ξερω αν αξιζει την ταλαιπωρια κ τα λεφτα ..ολα στο προγραμμα ειναι αγαπησε τες...ειναι ταυτοτητα οπωσ κ το τατου χαχα :green::green::green:

gym
05-02-12, 00:42
χμ....σουσουραδα!


εχεις δικιο τελικα...!ωραια αρα με ακους!χαχαχαχαχ...ξερεις...ηθελα να σε τσεκαρω!


:P:P:P

gym
05-02-12, 00:43
1. υποσχεθηκες δοκιμασιαααα.περιμενουμεε
2.παντως μπορει να μην κανει να κανω αεροβιο παρα πολυ..αλλα τωρα που εχω της τρελης το διαβασμα και δεν βγαινω καθολου απο το σπιτι ολη μερα κανω καθε μερα...με ξελαμπικαρει πολυ να παω εστω για ενα μισαωρο παραλια...πραγματικα εκεινη την στιγμη τα ξεχναω ολα και απλα προχωραω! ασε που γυρναω σπιτι με αλλη διαθεση... το μονο που φοβαμαι (επειδη ξερω ποσο παρανοικη ειμαι) οταν σταματησει αυτο στανταρ αν δεν τρεξω μια μερα θα νιωθω οτι οτι εφαγα εμεινε πανω μ :P αλλα ειναι τελειοοο ..βλεπεις εκει..απο φοιτητες μεχρι γηραιους να τρεχουν..και εχει πλακα να συναντας αλλους που τρεχουν... και βλεπεις οτι κανεις νυχτιατικα αυτο που τοσα χρονια κοροιδευες και ελεγες.. καλα αυτοι οι καθυστερημενοι αλλη δουλεια δεν εχουν βραδιατικα? τρελοι ειναι??! xD

ναι ειμαστε τρελοι...προσεχε μην σε πετυχω μονο καμια μερα η μαλλον βραδυ!:evil2::evil2:

xelashai
05-02-12, 00:43
χμ....σουσουραδα!


εχεις δικιο τελικα...!ωραια αρα με ακους!χαχαχαχαχ...ξερεις...ηθελα να σε τσεκαρω!


:P:P:P

:rolf::rolf::rolf:

gym
05-02-12, 00:44
GTD 7


‘’Aπολαυστε το ταξιδι της γυμναστικης...μην κοιτατε μονο τον προορισμο σας αλλα και τη διαδρομη!

Θα χασετε πολυτιμες ομορφες στιγμες,εαν δεν το κανετε’’

xelashai
05-02-12, 00:44
θα τυπωθουν στην ντουλαπα αυτες!

eli_din3
05-02-12, 00:47
θα τυπωθουν στην ντουλαπα αυτες!

δαφνη ψηστο να τις μαζεψεις ολες (γιατι εγω ειμαι στην κοσμαρα μου) και να μας τις βαζεις που και που ολες

gym
05-02-12, 00:48
GCD 1


10 καθισματα

10 βυθισεις σε καρεκλα/καναπε

10 αρσεις λεκανης

10 ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια

10 καθισματα

Εκτελειτε αργα και ελεγχομενα με αναπνοες.
Γραφετε τον τελικο σας χρονο ως σκορ.

gym
05-02-12, 00:49
δαφνη ψηστο να τις μαζεψεις ολες (γιατι εγω ειμαι στην κοσμαρα μου) και να μας τις βαζεις που και που ολες

οταν φτασουμε ενα καλο νουμερο για να μην χαθουν ,θα τις μαζεψουμε...;)

gym
05-02-12, 00:49
GCD 1


10 καθισματα

10 βυθισεις σε καρεκλα/καναπε

10 αρσεις λεκανης

10 ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια

10 καθισματα

Εκτελειτε αργα και ελεγχομενα με αναπνοες.
Γραφετε τον τελικο σας χρονο ως σκορ.


δαφνηηηηηηηηηη για σενα χ.α.χ.αχ.α.χα.χ.α...!

λοιπον...περιμενω τους χρονους σας!;)

για να δουμε ποια ειναι πορωμενη κ αν το κανει!;);)


θα καταλβω απο τον χρονο αν κλεψατε στην εκτελε;)ση!

eli_din3
05-02-12, 00:50
GCD 1


10 καθισματα

10 βυθισεις σε καρεκλα/καναπε

10 αρσεις λεκανης

10 ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια

10 καθισματα

Εκτελειτε αργα και ελεγχομενα με αναπνοες.
Γραφετε τον τελικο σας χρονο ως σκορ.

βραδιατικα?? :P

xelashai
05-02-12, 01:01
δαφνηηηηηηηηηη για σενα χ.α.χ.αχ.α.χα.χ.α...!

λοιπον...περιμενω τους χρονους σας!;)

για να δουμε ποια ειναι πορωμενη κ αν το κανει!;);)


θα καταλβω απο τον χρονο αν κλεψατε στην εκτελε;)ση!


2' 15''...παναθεμα σε λαχανιασα

eli_din3
05-02-12, 01:03
2 και 40 :P καλα στην γεφυρα ηταν που ηταν ο τετρακεφαλος ταλαιπωρημενος..ενιωσε απο το πρωτο σηκωμα :P

kritsinaki!
05-02-12, 01:03
εχω παραπονο ομως που δεν εχω υποστηριξη απο το σπιτι...:(
θα τα ειχα καταφερει απο καιρο..
βεβαια ισως να μου κανει και καλο..γινομαι πιο δυνατη και ξερω ποτε να λεω ΟΧΙ!

ακομα και σ αυτο μονες μας ειμαστε στην ζωη...μν περιμενεις απο κανεναν να σε στηριξει μονη σ θα ορθοποδησεις κ θα εχεις τν ελεγχο στον τροπο ζωης σ...κ οταν τα καταφερεις μετα ποιος σε πιανει δν θα εχεις αναγκη κανεναν...αλλωστε εχεις εμας να σε στηριζουμε και ν σε καταλαβαινουμε και να σε νιωθουμε :love::love::love::love::love::love:

xelashai
05-02-12, 01:07
ακομα και σ αυτο μονες μας ειμαστε στην ζωη...μν περιμενεις απο κανεναν να σε στηριξει μονη σ θα ορθοποδησεις κ θα εχεις τν ελεγχο στον τροπο ζωης σ...κ οταν τα καταφερεις μετα ποιος σε πιανει δν θα εχεις αναγκη κανεναν...αλλωστε εχεις εμας να σε στηριζουμε και ν σε καταλαβαινουμε και να σε νιωθουμε :love::love::love::love::love::love:
ναιιι...το ξερω..γιαυτο και εμεινα εδω..γιατι θα πουμε και τις βλακειες μας..θα κανουμε και τις πλακες μας..αλλα στα σοβαρα θα στηριξει η μια την αλλη..και στις ατιμες τις λιγουρες..:P

eli_din3
05-02-12, 01:10
ναιιι...το ξερω..γιαυτο και εμεινα εδω..γιατι θα πουμε και τις βλακειες μας..θα κανουμε και τις πλακες μας..αλλα στα σοβαρα θα στηριξει η μια την αλλη..και στις ατιμες τις λιγουρες..:P

γλυκουλες ειμαστε τελικα

kritsinaki!
05-02-12, 01:16
γιανα μου συγνωμη που το μεταφερω..
αυτο ακριβως!!δεν το εχω ξεχασει ακομα αυτο το συναισθημα..δεν εχει περασει και καιρος βεβαια...
ψαχνεις να βρεις γιατι και δεν μπορεις...γιατι ετσι..γιατι αρχιζεις και απλα δεν σταματας...και το ενα φερνει το επομενο..και αυτο συνεχιζεται για μερες..και ας βασανιζεσαι μεσα σου γιατι ξερεις οτι αυτοκαταστρεφεσαι..και ας σε βασανιζουν μετα οι τυψεις..και οσο λες δεν πρεπει και απο αυριο τερμα.. αυτο βεβαιως ξαναγινεται..κατι σε τραβαει προς τα εκει σαν μαγνητης...και ολο σε ριχνει ψυχολογικα..σα καταθλιψη που σε τρωει...σαν να με τραβαει κατι προς τον πατο ενος πολυ σκοτεινου πηγαδιου..ετσι ενιωθα..
μεχρι???...μαλλον μεχρι να γινει αυτο το κλικ...μεχρι να πισμώσεις και να πεις φτανει!!και να αρχισεις να ανεβαινεις..να ανεβαινεις και θα δεις παλι το φως..
κλεινει ομως αυτο το πηγαδι οριστικα?γιατι φοβαμαι οτι ισως να ξαναβρεθω εκει...
συγνωμη αν σας κουρασα...δακρυσα που τα θυμηθηκα...
θα τα καταφερεις γιαννα...

εισαι στο μυαλο μ ακριβως..να ηξερες μονο ποσο σε νιωθω...:(:(:(

eli_din3
05-02-12, 01:23
μια απορια για το σκουωκ.. ο κορμος ειναι καλυτερα να σκυβει μπροστα ειναι να ειναι όσο το δυνατον πιο ορθιος?

xelashai
05-02-12, 01:31
εισαι στο μυαλο μ ακριβως..να ηξερες μονο ποσο σε νιωθω...:(:(:(
τα εχεις περασει κι εσυ?βρε ποσοι ειμαστε???...ελπιζω να τα εχεις ξεπερασει..

gym
05-02-12, 01:32
μια απορια για το σκουωκ.. ο κορμος ειναι καλυτερα να σκυβει μπροστα ειναι να ειναι όσο το δυνατον πιο ορθιος?

οσο το δυνατον καθετος ο κορμος...

οχι να σκυβεις κιολας...εσυ ετσι πας να κατσεις σε καρεκλααααααααααα</:shock:

eli_din3
05-02-12, 01:36
οσο το δυνατον καθετος ο κορμος...

οχι να σκυβεις κιολας...εσυ ετσι πας να κατσεις σε καρεκλααααααααααα</:shock:

καλα δεν θες να μαθεις πως παω να κατσω εγω.. κραταω την καρεκλα με το ενα χερι και απλα χυνομαι πανω της κανοντας και ενα μικρο πηδημα... αχαχα :p

απλα ρωταω γιατι στα βιντεο ψιλοσκηβουν :S

gym
05-02-12, 01:37
καλα δεν θες να μαθεις πως παω να κατσω εγω.. κραταω την καρεκλα με το ενα χερι και απλα χυνομαι πανω της κανοντας και ενα μικρο πηδημα... αχαχα :p

απλα ρωταω γιατι στα βιντεο ψιλοσκηβουν :S

που σκυβουν καλεεεε?>δωσε βιντεο

eli_din3
05-02-12, 01:44
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/barbell-squat

να αυτη η τυπισσα πχ

kritsinaki!
05-02-12, 01:46
τα εχεις περασει κι εσυ?βρε ποσοι ειμαστε???...ελπιζω να τα εχεις ξεπερασει..
δεν το εχω περασει απλα ειναι το μονιμο προβλημα και φοβος μ και η ξαδερφη μ ακριβως στην ιδια φαση ειναι ..τελικα ειμαστε πολυ περισσοτερες απο οσο φανταζομαστε...

gym
05-02-12, 01:46
ναι ετσι ναι...αλλα αυτΟς δεν σκυβει...φανταστηκα εννοεις κατι αλλα κουφα που φτανουν τον ανω κορμο μπροστα τερμα κ χαζομαρες...μονο ποδια δεν γυμανζουν ...τεσπα


εσυ αυτο που σου λεω!

kritsinaki!
05-02-12, 01:48
gym τι πρεπει να τρωω πριν την προπονηση κ τι μετα την προπονηση οταν γυριζω 11:30-12:00 τ βραδυ απο προπονηση?αν πεσς σε λιγοτερο απο μια ωρα για υπνο ενα ποτηρι γαλα ειναι επαρκης για την αποκατασταση των μυων???:green::green::green::green:

eli_din3
05-02-12, 01:49
ναι ετσι ναι...αλλα αυτΟς δεν σκυβει...φανταστηκα εννοεις κατι αλλα κουφα που φτανουν τον ανω κορμο μπροστα τερμα κ χαζομαρες...μονο ποδια δεν γυμανζουν ...τεσπα


εσυ αυτο που σου λεω!

α οκ οκ ..λες να βαλω και εκεινα τα σκατουλακια κατω απο τα ποδια για να με πιανει πιο πλ γλουτο? (θα με περασουν και πολυ προ στο γυμ αν το κανω αυτο αχαχαχα :P)

Stella
05-02-12, 01:53
GCD 1


10 καθισματα

10 βυθισεις σε καρεκλα/καναπε

10 αρσεις λεκανης

10 ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια

10 καθισματα

Εκτελειτε αργα και ελεγχομενα με αναπνοες.
Γραφετε τον τελικο σας χρονο ως σκορ.

Oύπς..τώρα το είδα!:)
2' και 11''.
Αντί για 10 βυθίσεις έκανα 10 προβολές λόγω του χεριού...

gym
05-02-12, 10:52
4/2/12

ημερα ξεκουρασης...αλλα και κραιπαλης...εφαγα ολα αυτα τα υγιεινά ξηρους καρπους γιαουρτακια ...αλλα σε μεγαλυτερες ποσοτητες ...
η αληθεια ειναι οτι δεν αισθανομαι και πολυ καλα ...λιγο το οτι περιμένω να αδιαθετησω ..λιγο η σκεψη των κιλων που πηρα και πως θα τα χασω με αγχωνει ...
μηπως να μειωσω την ποσοτητα που ετρωγα μηπως να κανω παραπανω αεροβιο ..δεν ξερω τι πρεπει να κανω...πες μου κατι ρε gym γιατι ετσι μονο μπορω να συνενεχισω...μια εβδομα δα και δεν κατεβηκα καθολου..:(:(:(:(:(:(:(:(

χμ...ανεβηκες ζυγαρια μηπως εσυ?κανονικα δεν ειπαμε στο μηνα???????;););)

κατρινακι μου.,...μονη σου δινεις την απαντηση...ΠΕΡΙΜΕΝΕΙς ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙς....

ολα ειναι στο μυαλο σου οτι πηρες κιλα αλλα εγω δεν ειδα κατι τετοιο και σου μιλαω ειλικρινα...

τωρα τι να σου πω...θες να κοψεις φαγητο ενω ηδη εχεις τοση πεινα(βλεπε 5 η ωρα το πρωι σηκωνεσαι κ πεινας πολυυυυ)?

θες να αυξησεις αεροβιο ενω λεμε να προσεχουμε το γονατο να μας πει κ ο γιατρος πως παμε κ εσυ θες να το ζορισεις????????????;);)

κανε υπομονη να σου περασει κ η περιοδος κ μετα θα δεις...

προπαντων μην αγχωνεσαι...


δεν αισθανεσαι καλα λογω των κιλων που δεν κατεβηκαν και καλα?

γινεται να μου κανεις αυτην την χαρη?να μην ξαναανεβεις μεχρι τις 1 μαρτιου...;)

gym
05-02-12, 10:55
α οκ οκ ..λες να βαλω και εκεινα τα σκατουλακια κατω απο τα ποδια για να με πιανει πιο πλ γλουτο? (θα με περασουν και πολυ προ στο γυμ αν το κανω αυτο αχαχαχα :P)

εαν δεν μπορεις να κανεις σωστο καθισμα τωρα στην αρχη μονη σου,βαλε δυο δισκακια αλλα
πραγματικα ε....στις 10 λεξεις σου οι 9 ειναι γλουτος!


δηλαδη να σου πω....ελξεις στην τροχαλια η βυθισεις κανεις τελεια?εκει εχεις αψογη τεχνικη?

απλα σε καιει αυτο το σημειο κ λες...εεεελα μωρε ο κωλος να ναι ψηλα κ τα αλλα τι εγινε?

σε πληροφορω οτι μια γυμνασμενη πλατη γυναικας κ ωμοι δειχνουν πολυυυυυυυυ πιο ομορφα σε ενα μπλουζακι απο οτι αν τα ειχες ετσι απλα χαλαρα...

χρειαζεται να δωσεις και εμφαση στον ανω κορμο...μην μου πεις δινεις...!ξερω τι κανεις εκειιιιι!

δωσε εμφαση να μαθεις παντου σωστα τεχνικη!;);)

gym
05-02-12, 10:59
gym τι πρεπει να τρωω πριν την προπονηση κ τι μετα την προπονηση οταν γυριζω 11:30-12:00 τ βραδυ απο προπονηση?αν πεσς σε λιγοτερο απο μια ωρα για υπνο ενα ποτηρι γαλα ειναι επαρκης για την αποκατασταση των μυων???:green::green::green::green:

μπορεις να φας κατι πρωτεινουχο και με υδατανθρακα για να εχεις ενεργεια περισσοτερη αλλα γυρω στη μιαμιση ωρα πριν αν ειναι φαγητο κανονικη μεριδα...

δεν θα πας με γεματο στομαχι...

μετα την προπονηση εαν δεν θες να κανεις κανονικο γευμα που ειναι το καλυτερο φαε ενα γιαουρτι η ενα γαλα και βαλε σκονη πρωτεινης μεσα να γινει και σαν μιλκ σεικ...

εγω θα σου ελεγα να φας γευμα με το που πας σπιτι κ κοιμησου μετα απο μια με μιαμιση ωριτσα...

πας τρως κ μετα μπανιο κ χαλαρωνεις...

μπορεις κ υδατανθρακα να φας τετοια ωρα εφοσον εχει ρυθμιστει ετσι το προγραμμα σου αλλα οχι σε τεραστιες ποσοτητες...πιο πολυ για να μην εχεις το νου σου κ καλα οτι παχαινεις απο αυτο...ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙς ΤΙΠΟΤΑ...

gym
05-02-12, 11:03
GCD 1


10 καθισματα

10 βυθισεις σε καρεκλα/καναπε

10 αρσεις λεκανης

10 ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια

10 καθισματα

Εκτελειτε αργα και ελεγχομενα με αναπνοες.
Γραφετε τον τελικο σας χρονο ως σκορ.


ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ Κ ΤΙς ΑΛΛΕς ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΣΙΤΩΝΟΥΝ...ΓΙΑ ΠΑΜΕΕΕΕ!:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

xelashai
05-02-12, 11:15
καλημεραααα......39656
ξυπνησα με ορεξη..τις λατρευω τις κυριακες...να ταν περισσοτερες μες στη βδομαδα

xelashai
05-02-12, 11:27
λενακι?...να ρωτησω....
οταν κανω καθισματα..τετοιου ειδους ασκησεις γενικα...νοιωθω τσιμπιματα στα γονατα..και στα 2...μαλλον ειναι επειδη ειμαι αγυμναστη ε??

kritsinaki!
05-02-12, 11:40
εαν δεν μπορεις να κανεις σωστο καθισμα τωρα στην αρχη μονη σου,βαλε δυο δισκακια αλλα
πραγματικα ε....στις 10 λεξεις σου οι 9 ειναι γλουτος!


δηλαδη να σου πω....ελξεις στην τροχαλια η βυθισεις κανεις τελεια?εκει εχεις αψογη τεχνικη?

απλα σε καιει αυτο το σημειο κ λες...εεεελα μωρε ο κωλος να ναι ψηλα κ τα αλλα τι εγινε?

σε πληροφορω οτι μια γυμνασμενη πλατη γυναικας κ ωμοι δειχνουν πολυυυυυυυυ πιο ομορφα σε ενα μπλουζακι απο οτι αν τα ειχες ετσι απλα χαλαρα...

χρειαζεται να δωσεις και εμφαση στον ανω κορμο...μην μου πεις δινεις...!ξερω τι κανεις εκειιιιι!

δωσε εμφαση να μαθεις παντου σωστα τεχνικη!;);)
οκ πρωτεινη συμπληρωμα δν παιζει ν παρω τουλαχιστον οχι τωρα ισως λιγο πριν την παραλια κ παλι θα το σκεφτω...δεν θελω να κανω τροπο ζωης τα συμπληρωματα...ξερω οτι χωρις αυτα δεν θα πετυχω ποτε αυτο που θελω ας μν κοροιδευομαστε ...αλλα υγεια πανω απο ολα...

katerina.
05-02-12, 11:42
ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ Κ ΤΙς ΑΛΛΕς ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΣΙΤΩΝΟΥΝ...ΓΙΑ ΠΑΜΕΕΕΕ!:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

καλημερα και απο μενα ..οκ θα κανω οτι μου ειπες γιατι ομως ρε ελενη πειναω τοσο πολυ γυρω στο δύωρο τρίωρο λες και εχω ρολοι αρχισει και και διαμαρτύρεται το στομαχι...ειναι κακο να μειωσω δηλαδη θερμιδες και ασ πεινασω...αρκει να παω στα κιλα που αισθανομαι καλα.!!!

χρονος ....2 λεπτα και 13 δευτερα

marvin
05-02-12, 11:45
οκ πρωτεινη συμπληρωμα δν παιζει ν παρω τουλαχιστον οχι τωρα ισως λιγο πριν την παραλια κ παλι θα το σκεφτω...δεν θελω να κανω τροπο ζωης τα συμπληρωματα...ξερω οτι χωρις αυτα δεν θα πετυχω ποτε αυτο που θελω ας μν κοροιδευομαστε ...αλλα υγεια πανω απο ολα...


Σιγα μην και δεν πετυχεις.Καλε φαε φαγακι σωστο και ασε τα συμπληρωματα αν δεν τα θελεις.Περισσοτερο για ευκολια χρονου ειναι η πρωτεινη (ροφημα) .Μια χαρα θα δουλεψει πανω σου τα ασπραδια ..η το κοτοπουλο η οποιαδηποτε αλλη μορφη πρωτεινης απο τροφη.Μην μπαινεις σε αυτο το τρυπακι.Κορμαρα γινεσαι οταν τρως σωστα και γυμναζεσαι σωστα.Δεν δε κανουν τα συμπληρωματα.Αυτα απλα σου κανουν λιγο πιο ευκολη τη ζωη!!!!

Stella
05-02-12, 11:54
οκ πρωτεινη συμπληρωμα δν παιζει ν παρω τουλαχιστον οχι τωρα ισως λιγο πριν την παραλια κ παλι θα το σκεφτω...δεν θελω να κανω τροπο ζωης τα συμπληρωματα...ξερω οτι χωρις αυτα δεν θα πετυχω ποτε αυτο που θελω ας μν κοροιδευομαστε ...αλλα υγεια πανω απο ολα...

Mια χαρά θα πετύχεις το στόχο σου και χωρίς συμπληρώματα.
Τα συμπληρώματα (και ειδικά η πρωτείνη ορού γάλακτος) κάνουν αυτό που λέει το όνομά τους και τίποτα περισσότερο!
Συμπληρώνουν τη διατροφή μας.
Αν πχ είσαι όλη μέρα έξω και πρέπει να φας κάτι, αν σου είναι δυσκολο να κουβαλάς το γιαουρτάκι σου ή το φιλετάκι σου, αντί να χτυπήσεις καμιά τυρόπιτα ή να μείνεις νυστική για ώρες, έχεις μαζί σου το σέικερ και πίνεις μια πρωτείνη.
Αν μπορεις να είσαι οργανωμένη και να έχεις μαζί σου τα γευματά σου μια χαρά θα είσαι και χωρίς πρωτείνη, καμια διαφορά στην πρόοδο!
Και επίσης δε σου προκαλεί καμιά εξαρτηση η whey...την έχεις στο ντουλάπι και τη χρησιμοποιείς τις μέρες που δυσκολευεσαι με το γευματά σου.
Αυτό είναι και τίποτε άλλο...
Α, και επίσης δε θα σου προσφερει κάτι διαφορετικό η πρωτείνη πριν από την παραλία...κάνει ότι κάνει και το φαί...

gym
05-02-12, 11:55
οκ πρωτεινη συμπληρωμα δν παιζει ν παρω τουλαχιστον οχι τωρα ισως λιγο πριν την παραλια κ παλι θα το σκεφτω...δεν θελω να κανω τροπο ζωης τα συμπληρωματα...ξερω οτι χωρις αυτα δεν θα πετυχω ποτε αυτο που θελω ας μν κοροιδευομαστε ...αλλα υγεια πανω απο ολα...

κατ αρχας...παρεις δεν παρεις συμπληρωμα πριν την παραλια δεν θα εχει διαφορα...φαγητο ειναι...πρωτεινη!

οποτε μην το σκεφτεσαι ετσι....
απλα ειναι ενας γρηγορος τροπος να ΦΑΜΕ πρωτεινη...αυτο κ μονο!

ουτε κακο στην υγεια σου θα παθεις ουτε χωρις αυτα δεν θα πετυχεις το στοχο σου...μην τρελαθουμε!

αντι να φας κοτοπουλο πινεις σκονη γιατι πχ εισαι εξω κ δεν προλαβαινεις η απλα θες κατι γρηγορο στο σπιτι!

αυτο κ μονο!

το στοχο σου θα τον πετυχεις κρατωντας μια σχετικα καθαρη διατροφη χωρις ακροοτητες και με πολυ καλη προπονηση!;)

gym
05-02-12, 11:58
λενακι?...να ρωτησω....
οταν κανω καθισματα..τετοιου ειδους ασκησεις γενικα...νοιωθω τσιμπιματα στα γονατα..και στα 2...μαλλον ειναι επειδη ειμαι αγυμναστη ε??

οταν λες γονατο μπορεις να ξεχωρισεις αν ποναει το κοκκαλο η ειναι απλα μυικο?

ειναι αρχη ακομα αλλα μπορει κ να εχεις καποιο θεμα με γονατα κ να μην το ξερουμε...

κανεις σωστα καθισμα?

παρε μια καρεκλα κ προσπαθησε να κατσεις χωρις να ξεπερασουν τα γονατα τις μυτες των ποδιων σου...

αν νιωθεις πολυ πονο παιζει να ειναι γονατο-κοκκαλο κ οχι μυικο...

αλλα πρεπει να το παρακολουθεις...να δουμε τι ειναι!κ αν ειναι να πας να το δεις σε γιατρο!;);)

μην ανησυχεις...μπορει κ να ειναι καθαρα επειδη ειναι αρχη κ δεν εχεις ακομα φουλ σωστη τεχνικη!

gym
05-02-12, 12:01
καλημερα και απο μενα ..οκ θα κανω οτι μου ειπες γιατι ομως ρε ελενη πειναω τοσο πολυ γυρω στο δύωρο τρίωρο λες και εχω ρολοι αρχισει και και διαμαρτύρεται το στομαχι...ειναι κακο να μειωσω δηλαδη θερμιδες και ασ πεινασω...αρκει να παω στα κιλα που αισθανομαι καλα.!!!

χρονος ....2 λεπτα και 13 δευτερα

αυτο ειναι πολυ καλο βρε...ο μεταβολισμος σου παει με χιλια λεμε!!!!!!!

κατρινα μου...ολη μερα εισαι στο ποδι...!καις...τρως και καις!

θες να μειωσεις ποσοτητες ενω ηδη πεινας?το βρισκεις λογικο εσυ αυτο?

και εισαι ολη μερα στο ποδι κ εχεις κ παιδακια να εισαι ολη μερα στο τρεξιμο κ να εισαι καλα μαζι τους κ οχι πεσμενη κ πεινασμενη απο την πεινα!

καλα καλε δεν μπορεις να περιμενεις μεχρι να τελειωσει η περιοδος σου?


ποσα ξηροκαρπια-υγειινα τεσπα φαγητακια εφαγες χθες?;);)

katerina.
05-02-12, 12:02
καλημερα και απο μενα ..οκ θα κανω οτι μου ειπες γιατι ομως ρε ελενη πειναω τοσο πολυ γυρω στο δύωρο τρίωρο λες και εχω ρολοι αρχισει και και διαμαρτύρεται το στομαχι...ειναι κακο να μειωσω δηλαδη θερμιδες και ασ πεινασω...αρκει να παω στα κιλα που αισθανομαι καλα.!!!

χρονος ....2 λεπτα και 13 δευτερα


θα με πιασουν και τα ζουμια τωαρα ειναι πολυ ομορφο να λες το πως αισθανεσαι ...και να υπαρχουν αμεσως ανθρωποι που να μπορουν να σε καταλαβουν και να ειναι προθυμοι να σε βοηθησουν αμεσως ...λεγοντας σου κατι η δινοντας σου μια συμβουλη για να σε κανουν να αισθανθεις καλυτερα ...ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΣΑς ΒΡΗΚΑ!!!!;);););)

gym
05-02-12, 12:04
θα με πιασουν και τα ζουμια τωαρα ειναι πολυ ομορφο να λες το πως αισθανεσαι ...και να υπαρχουν αμεσως ανθρωποι που να μπορουν να σε καταλαβουν και να ειναι προθυμοι να σε βοηθησουν αμεσως ...λεγοντας σου κατι η δινοντας σου μια συμβουλη για να σε κανουν να αισθανθεις καλυτερα ...ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΣΑς ΒΡΗΚΑ!!!!;);););)

αντε βρε τρελες ολες σας`!

ετσι πρεπει η μια να στηριζει την αλλη!:toast:

Stella
05-02-12, 12:04
Αχ βρε Κατερινάκι να στα πω και γω όπως τα κορίτσια μπας και σε πεισουμε!
Είσαι ΤΕΛΕΙΑ κοριτσακι μου κα-τα-λα-βε-το!
Μη σε αγχωνουν τα κιλά!
Είναι σίγουρα κατακράτηση. Οι μυς έχουν την ικανότητα να κρατούν νερό, εσύ που τους έχεις και μπόλικους:bowdown: τους έδωσες το κατάλληλο ερέθισμα (βάρη) και την κατάλληλη τροφή να αρχίσουν να αναπτύσσονται (σφίγκουν).
Είναι μια περίοδος προσαρμογής όπως σου λένε και τα κορίτσια!
Κάνε λίγο υπομονή και θα δεις!
Και μην κάνεις καμιά βλακεια και κόψεις φαί ειδικά αυτή τη "δύσκολη" εβδομάδα και σε πιάσουν τίποτα λιγούρες τα ξημερώματα....

xelashai
05-02-12, 12:05
οταν λες γονατο μπορεις να ξεχωρισεις αν ποναει το κοκκαλο η ειναι απλα μυικο?

ειναι αρχη ακομα αλλα μπορει κ να εχεις καποιο θεμα με γονατα κ να μην το ξερουμε...

κανεις σωστα καθισμα?

παρε μια καρεκλα κ προσπαθησε να κατσεις χωρις να ξεπερασουν τα γονατα τις μυτες των ποδιων σου...

αν νιωθεις πολυ πονο παιζει να ειναι γονατο-κοκκαλο κ οχι μυικο...

αλλα πρεπει να το παρακολουθεις...να δουμε τι ειναι!κ αν ειναι να πας να το δεις σε γιατρο!;);)

μην ανησυχεις...μπορει κ να ειναι καθαρα επειδη ειναι αρχη κ δεν εχεις ακομα φουλ σωστη τεχνικη!

νοιωθω τα τσιμπιματα..μολις τελειωνει ο τετρακεφαλος..πριν το γονατο...οταν πιεζω εντονα σαν να σταματαει..μου φαινεται οτι ειναι μυς
αλλα...στο δεξι γονατο...ακουγεται σαν να τριβονται κοκκαλα μεταξυ τους καθως λυγιζω ορθια

gym
05-02-12, 12:06
http://www.youtube.com/watch?v=O198NF6dvhU&feature=share
παρτε κ ενα βιντεακι που μολις ειδα κ μου βγαλε την ψυχη μεχρι να φτιαξει τον καφε...:rolf::rolf::rolf:

gym
05-02-12, 12:07
νοιωθω τα τσιμπιματα..μολις τελειωνει ο τετρακεφαλος..πριν το γονατο...οταν πιεζω εντονα σαν να σταματαει..μου φαινεται οτι ειναι μυς
αλλα...στο δεξι γονατο...ακουγεται σαν να τριβονται κοκκαλα μεταξυ τους καθως λυγιζω ορθια

δεν πας σε εναν καλο ορθοπεδικο ετσι για μια εξετασουλα?

κατι υποψιαζομαι αλλα δεν ειμαι γιατρος για να πω....αυτο το τριξιμο δεν μου αρεσε!;)

gym
05-02-12, 12:08
Αχ βρε Κατερινάκι να στα πω και γω όπως τα κορίτσια μπας και σε πεισουμε!
Είσαι ΤΕΛΕΙΑ κοριτσακι μου κα-τα-λα-βε-το!
Μη σε αγχωνουν τα κιλά!
Είναι σίγουρα κατακράτηση. Οι μυς έχουν την ικανότητα να κρατούν νερό, εσύ που τους έχεις και μπόλικους:bowdown: τους έδωσες το κατάλληλο ερέθισμα (βάρη) και την κατάλληλη τροφή να αρχίσουν να αναπτύσσονται (σφίγκουν).
Είναι μια περίοδος προσαρμογής όπως σου λένε και τα κορίτσια!
Κάνε λίγο υπομονή και θα δεις!
Και μην κάνεις καμιά βλακεια και κόψεις φαί ειδικά αυτή τη "δύσκολη" εβδομάδα και σε πιάσουν τίποτα λιγούρες τα ξημερώματα....

αυτο ακριβως!

ειναι σιγουρο οτι θα γινει κατι τετοιο εαν ειδικα τωρα κοψει φαγητο!

στο μυαλο σου ειναι απλα κατρινακι οτι μπηκαν κιλα...


θελω να μου κανεις την χαρη να ζυγιστεις 1 μαρτιου!

katerina.
05-02-12, 12:08
αυτο ειναι πολυ καλο βρε...ο μεταβολισμος σου παει με χιλια λεμε!!!!!!!

κατρινα μου...ολη μερα εισαι στο ποδι...!καις...τρως και καις!

θες να μειωσεις ποσοτητες ενω ηδη πεινας?το βρισκεις λογικο εσυ αυτο?

και εισαι ολη μερα στο ποδι κ εχεις κ παιδακια να εισαι ολη μερα στο τρεξιμο κ να εισαι καλα μαζι τους κ οχι πεσμενη κ πεινασμενη απο την πεινα!

καλα καλε δεν μπορεις να περιμενεις μεχρι να τελειωσει η περιοδος σου?


ποσα ξηροκαρπια-υγειινα τεσπα φαγητακια εφαγες χθες?;);)

χαζα τσιμπηματα ...λιγο γιαουρτι παραπανω ... αντε και τα ξροκαρπια αντι για 10 να ηταν 30 συν και 1 κουταλια ταχινι γεματο....τα υπολοιπα γευματα ηταν κανονικα...αλλα επειδη με αρέσει να πηγαινω παντα βαση προγραμματος
(ετσι λειτουργω καλυτερα)) και το παραμικρο κλεψιμο στις ποσοτητες για μενα ..με ριχνει...:(

marvin
05-02-12, 12:09
Αχ βρε Κατερινάκι να στα πω και γω όπως τα κορίτσια μπας και σε πεισουμε!
Είσαι ΤΕΛΕΙΑ κοριτσακι μου κα-τα-λα-βε-το!
Μη σε αγχωνουν τα κιλά!
Είναι σίγουρα κατακράτηση. Οι μυς έχουν την ικανότητα να κρατούν νερό, εσύ που τους έχεις και μπόλικους:bowdown: τους έδωσες το κατάλληλο ερέθισμα (βάρη) και την κατάλληλη τροφή να αρχίσουν να αναπτύσσονται (σφίγκουν).
Είναι μια περίοδος προσαρμογής όπως σου λένε και τα κορίτσια!
Κάνε λίγο υπομονή και θα δεις!
Και μην κάνεις καμιά βλακεια και κόψεις φαί ειδικά αυτή τη "δύσκολη" εβδομάδα και σε πιάσουν τίποτα λιγούρες τα ξημερώματα....

Πες τη τα βρε Στελλα μπας και τα ακουσει.
Κατρινα μας εχεις το καλυτερο επιπεδο απο ολες της κοπελες που γραφουμε αυτη τη στιγμη.Κοιταξε το σωμα σου στον καθρεφτη.Εισαι σουπερ.Γυμνασμενη αδυνατη....εισαι πραγματικα τοσο...οσο πρεπει για να εχεις το πακετο.Μην ταλαιπωρεις το μυαλουδακι σου!!!!!

xelashai
05-02-12, 12:10
δεν πας σε εναν καλο ορθοπεδικο ετσι για μια εξετασουλα?

κατι υποψιαζομαι αλλα δεν ειμαι γιατρος για να πω....αυτο το τριξιμο δεν μου αρεσε!;)

θα παω..:(

gym
05-02-12, 12:10
χαζα τσιμπηματα ...λιγο γιαουρτι παραπανω ... αντε και τα ξροκαρπια αντι για 10 να ηταν 30 συν και 1 κουταλια ταχινι γεματο....τα υπολοιπα γευματα ηταν κανονικα...αλλα επειδη με αρέσει να πηγαινω παντα βαση προγραμματος
(ετσι λειτουργω καλυτερα)) και το παραμικρο κλεψιμο στις ποσοτητες για μενα ..με ριχνει...:(



εαν σε ριχνει προσπαθησε να μην το κανεις!

βλεπεις που το εχεις ολο στο μυαλο σου κ τωρα λεςςςς οοοο αμαν εφαγα παει τωρα χαλασα....αν ξερεις οτι θα εχεις τυψεις μετα,σκεψου πριν το φας τα συναισθηματα που θα σου προκαλεσει μετα την κριση, ας το πουμε ετσι ,αυτη!


δεν εφαγες δα κ τιποτα φοβερο...!κουλ!

gym
05-02-12, 12:11
θα παω..:(

θα πας :) με χαμογελο!

προληπτικα ολες πρεπει να πηγαινουμε μια βολτα απο γιατρους ειδικα οταν ειμαστε ατομα που γυμναζομαστε!

Stella
05-02-12, 12:50
Πες τη τα βρε Στελλα μπας και τα ακουσει.
Κατρινα μας εχεις το καλυτερο επιπεδο απο ολες της κοπελες που γραφουμε αυτη τη στιγμη.Κοιταξε το σωμα σου στον καθρεφτη.Εισαι σουπερ.Γυμνασμενη αδυνατη....εισαι πραγματικα τοσο...οσο πρεπει για να εχεις το πακετο.Μην ταλαιπωρεις το μυαλουδακι σου!!!!!

+1000:thumbup::thumbup::thumbup:

Εγω πάντως το βρήκα τι θα κάνουμε βρε!:idea:
Η Κατερινα θα μου δώσει το "από τη μέση και κάτω"...και η Νίκη θα μου δώσει το "από τη μέση και πάνω"!!!:)

Και θα είμαστε οοοοοοοοολες ευτυχισμένες.....!!!:thumbsup::nana:

Miss Fit
05-02-12, 13:03
Καλημερα σε όλες!!!
Ελένη ντάνκε για την άμεση απάντηση. Είμαι λίγο άσχετη με τα συμπληρώματα και το σκεφτόμουν πολύ πρίν πάρω την πρωτεινη, αλλά τελικά ειναι αυτό που λές: Σου λείνει τα χέρια όταν είσαι καθοδόν ή όταν στο σπίτι δεν υπάρχει τίποτα της προκοπής!!Άσε τόσο καιρό τωρα γεμίζω το αμάξι με τάπερ για να βγάλω την μέρα...όποιος πεινάει στη δουλειά σε εμένα έρχεται.;)

3.05 ο χρόνος (ωραίο τονοτικό σφηνάκι, ένιωσα ποδαράκι και ποπό να ξυπνάει)

gym
05-02-12, 13:06
Καλημερα σε όλες!!!
Ελένη ντάνκε για την άμεση απάντηση. Είμαι λίγο άσχετη με τα συμπληρώματα και το σκεφτόμουν πολύ πρίν πάρω την πρωτεινη, αλλά τελικά ειναι αυτό που λές: Σου λείνει τα χέρια όταν είσαι καθοδόν ή όταν στο σπίτι δεν υπάρχει τίποτα της προκοπής!!Άσε τόσο καιρό τωρα γεμίζω το αμάξι με τάπερ για να βγάλω την μέρα...όποιος πεινάει στη δουλειά σε εμένα έρχεται.;)

3.05 ο χρόνος (ωραίο τονοτικό σφηνάκι, ένιωσα ποδαράκι και ποπό να ξυπνάει)



εμ γι αυτο ντε...για να ξυπνησουν λιγο!;);)


ναι ρε συ ετσι ειναι...κ εγω προτιμω να τρωω παρα να πινω πρωτεινη αλλα τι να γινει που πολλες φορες πλεον μου ειναι απαραιτητη...

καποιες φορες αναλογα με τη διαθεση μου βαριεμαι να τρωω...ανθρωποι ειμαστε κ τυχαινουν αυτα!

η πρωτεινη ομως στο σεικερ κατεβαινει ανετα!

δεν ειναι μαγικο παντως...ουτε αυτο θα μας φτιαξει ουτε θα μας χαλασει...

ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΜΑς ΔΩΣΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!:thumbup::thumbup:

Miss Fit
05-02-12, 13:20
Και ΔΙΑΤΡΟΦΗ και ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ γιατί εγώ για πολλά χρόνια κοπανιώμουν μόνο χωρίς να τρώω σωστά, δηλ. ποτέ δεν έτρωγα βλακιές αλλά δεν έτρωγα ούτε κρέας και ούτε καν γνώριζα πως αναπτύσσεται ο μυς. Το αποτέλεσμα να ειμαι 48 κιλά και με άδειες μπαταρίες στην προπόνηση και ο γλουτός φρουί ζελέ (τους έχω άχτι:green:,κλασσικά).
Απο τότε που ψαχτηκα λίγο και ενημερώνομαι και μέσω εσάς, πηρα 2-3 κιλάκια μυικά σύμφωνα με την λιπομέτρηση΄. Βλέπω τα αποτελέσματα και δουλευω ακόμα περισσότερο.

gym
05-02-12, 13:23
Και ΔΙΑΤΡΟΦΗ και ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ γιατί εγώ για πολλά χρόνια κοπανιώμουν μόνο χωρίς να τρώω σωστά, δηλ. ποτέ δεν έτρωγα βλακιές αλλά δεν έτρωγα ούτε κρέας και ούτε καν γνώριζα πως αναπτύσσεται ο μυς. Το αποτέλεσμα να ειμαι 48 κιλά και με άδειες μπαταρίες στην προπόνηση και ο γλουτός φρουί ζελέ (τους έχω άχτι:green:,κλασσικά).
Απο τότε που ψαχτηκα λίγο και ενημερώνομαι και μέσω εσάς, πηρα 2-3 κιλάκια μυικά σύμφωνα με την λιπομέτρηση΄. Βλέπω τα αποτελέσματα και δουλευω ακόμα περισσότερο.

ετσι μπραβο!

μυικα μην τα φοβαστε...το λιπος οκ να το φοβαστε!:P:P

PEGY
05-02-12, 13:51
Καλημέρα στην οικοδέσποινα κ στα κορίτσια, διάβασα λίγο τι έγινε χθές που έλειπα κ μεσα στη μέρα σίγουρα θα κάνω κ τις ασκήσεις!

Έχω να πω πως το περιβάλλον του φορουμ είναι για μένα ο,τι καλύτερο, συνειδητοποιώ σιγά σιγά τι μου αρεσει κ έχω αρχίσει κ μπαίνω σε ένα προγραμμα.
Πλεον έχω τον αέρα πως "κάνω αυτό που κάνω" γιατι μ΄αρέσει κ ξέροντας πως υπάρχουν κ άλλοι σαν εμένα νιώθω πιο σίγουρη κ υποστηρίζω τις επιλογές μου.
Παλαιότερα απλά ένιωθα παράξενη κ ελαφρώς προβληματική.

xelashai
05-02-12, 14:01
ετσι ακριβως...προβληματικη..παραξενη...κομπλεξικη...ιδιοτροπη...

eli_din3
05-02-12, 14:07
εαν δεν μπορεις να κανεις σωστο καθισμα τωρα στην αρχη μονη σου,βαλε δυο δισκακια αλλα
πραγματικα ε....στις 10 λεξεις σου οι 9 ειναι γλουτος!


δηλαδη να σου πω....ελξεις στην τροχαλια η βυθισεις κανεις τελεια?εκει εχεις αψογη τεχνικη?

απλα σε καιει αυτο το σημειο κ λες...εεεελα μωρε ο κωλος να ναι ψηλα κ τα αλλα τι εγινε?

σε πληροφορω οτι μια γυμνασμενη πλατη γυναικας κ ωμοι δειχνουν πολυυυυυυυυ πιο ομορφα σε ενα μπλουζακι απο οτι αν τα ειχες ετσι απλα χαλαρα...

χρειαζεται να δωσεις και εμφαση στον ανω κορμο...μην μου πεις δινεις...!ξερω τι κανεις εκειιιιι!

δωσε εμφαση να μαθεις παντου σωστα τεχνικη!;);)


μπορει να μη κανω τελεια την τεχνικη αλλα τα νιωθω να καιγονται και κουραζονται...

gym
05-02-12, 14:11
μπορει να μη κανω τελεια την τεχνικη αλλα τα νιωθω να καιγονται και κουραζονται...

να προσπαθεις για την σωστη τεχνικη για να αποφυγεις τραυματισμους...το να νιωθεις οτι κουραζονται δεν λεει κατι...μπορει να κανεις οτιδηποτε κ να κουραστεις...


επιμενω στην τεχνικη για λογους ασφαλειας...;)

gym
05-02-12, 14:12
Καλημέρα στην οικοδέσποινα κ στα κορίτσια, διάβασα λίγο τι έγινε χθές που έλειπα κ μεσα στη μέρα σίγουρα θα κάνω κ τις ασκήσεις!

Έχω να πω πως το περιβάλλον του φορουμ είναι για μένα ο,τι καλύτερο, συνειδητοποιώ σιγά σιγά τι μου αρεσει κ έχω αρχίσει κ μπαίνω σε ένα προγραμμα.
Πλεον έχω τον αέρα πως "κάνω αυτό που κάνω" γιατι μ΄αρέσει κ ξέροντας πως υπάρχουν κ άλλοι σαν εμένα νιώθω πιο σίγουρη κ υποστηρίζω τις επιλογές μου.
Παλαιότερα απλά ένιωθα παράξενη κ ελαφρώς προβληματική.

καλημερα πεγκουλινι!

πως παμε?;)

eli_din3
05-02-12, 14:15
http://www.youtube.com/watch?v=O198NF6dvhU&feature=share
παρτε κ ενα βιντεακι που μολις ειδα κ μου βγαλε την ψυχη μεχρι να φτιαξει τον καφε...:rolf::rolf::rolf:

τα νευρα μου σπασε πρωινιατικα

eli_din3
05-02-12, 14:26
Καλημερα σε όλες!!!
Ελένη ντάνκε για την άμεση απάντηση. Είμαι λίγο άσχετη με τα συμπληρώματα και το σκεφτόμουν πολύ πρίν πάρω την πρωτεινη, αλλά τελικά ειναι αυτό που λές: Σου λείνει τα χέρια όταν είσαι καθοδόν ή όταν στο σπίτι δεν υπάρχει τίποτα της προκοπής!!Άσε τόσο καιρό τωρα γεμίζω το αμάξι με τάπερ για να βγάλω την μέρα...όποιος πεινάει στη δουλειά σε εμένα έρχεται.;)

3.05 ο χρόνος (ωραίο τονοτικό σφηνάκι, ένιωσα ποδαράκι και ποπό να ξυπνάει)



εμ γι αυτο ντε...για να ξυπνησουν λιγο!;);)


ναι ρε συ ετσι ειναι...κ εγω προτιμω να τρωω παρα να πινω πρωτεινη αλλα τι να γινει που πολλες φορες πλεον μου ειναι απαραιτητη...

καποιες φορες αναλογα με τη διαθεση μου βαριεμαι να τρωω...ανθρωποι ειμαστε κ τυχαινουν αυτα!

η πρωτεινη ομως στο σεικερ κατεβαινει ανετα!

δεν ειναι μαγικο παντως...ουτε αυτο θα μας φτιαξει ουτε θα μας χαλασει...

ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΜΑς ΔΩΣΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!:thumbup::thumbup:

ααι εγω καποτε βαριομουν να φαω.. πλεον ΠΟΤΕ :P αυτο μας ελειπε :P

aggeliki
05-02-12, 14:26
GCD 1


10 καθισματα

10 βυθισεις σε καρεκλα/καναπε

10 αρσεις λεκανης

10 ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια

10 καθισματα

Εκτελειτε αργα και ελεγχομενα με αναπνοες.
Γραφετε τον τελικο σας χρονο ως σκορ.

Καλημέρααα!! Τώρα είδα τις ασκησουλες.έκανα 1' 55" μήπως τις έκανα λίγο γρήγορα...
Παω για τρέξιμο έξω με το αμόρε σε λιγο...θα σας δω το βραδάκι κορίτσια!!

PEGY
05-02-12, 14:41
καλημερα πεγκουλινι!

πως παμε?;)

super:weights::weights::weights:

gym
05-02-12, 15:44
super:weights::weights::weights:

ετσι σε θελω!γιατι μην ξεχνιομαστε.....περνανε οι μερες!:weights::weights::weights:

gym
05-02-12, 15:45
Καλημέρααα!! Τώρα είδα τις ασκησουλες.έκανα 1' 55" μήπως τις έκανα λίγο γρήγορα...
Παω για τρέξιμο έξω με το αμόρε σε λιγο...θα σας δω το βραδάκι κορίτσια!!

λιγουλακι ναι τις εκανες!αλλα με νοιαζει ποου τις εκανες!:toast::toast:

gym
05-02-12, 15:51
λοιπον κοριτσια....εχω να κανω μια καταγγελια...

αυτη η gyms 'sis ειπε θα ανεβασει συνταγη με cookies αλλα δεν το κανει....λεει μην σας βαλει σε πειρασμο!

φτου σουυυυ!

αφου ξερεις οτι ο,τι κ να ειναι,θα την πειραξουμε εμεις να γινει πιο light βρε κουτο!

http://www.youtube.com/watch?v=2c4fi_9nkXo&ob=av3nοπππααααα!:green::green::green:



υ.γ.ναι εχω κεφια...μολις εκανα προπονησουλα μινι!:green::green:

eli_din3
05-02-12, 17:03
λοιπον κοριτσια....εχω να κανω μια καταγγελια...

αυτη η gyms 'sis ειπε θα ανεβασει συνταγη με cookies αλλα δεν το κανει....λεει μην σας βαλει σε πειρασμο!

φτου σουυυυ!

αφου ξερεις οτι ο,τι κ να ειναι,θα την πειραξουμε εμεις να γινει πιο light βρε κουτο!

http://www.youtube.com/watch?v=2c4fi_9nkXo&ob=av3nοπππααααα!:green::green::green:



υ.γ.ναι εχω κεφια...μολις εκανα προπονησουλα μινι!:green::green:

υπαρχει οριο για τους υδατανθρακες που χωρανε σε ενα γευμα για να μην γινουν μετα λιπος? εννοω οπως πχ με τις πρωτεινες που ειναι 30 γρ ανα γευμα

Gianna
05-02-12, 17:48
ποσα ξηροκαρπια-υγειινα τεσπα φαγητακια εφαγες χθες?;);)

u talking to me??????Ουπςςςς, μας πιάσανε στα πράσα:chinese: Αυτό που μου τη δίνει είναι ότι γίνεται βράδυ!!! Συγκρατήσου χριστιανή μου και κάνε την υγιεινή γουρουνιά σου το πρωί!!!!!

PEGY
05-02-12, 18:03
ετσι σε θελω!γιατι μην ξεχνιομαστε.....περνανε οι μερες!:weights::weights::weights:

Μόλις έκανα τις ασκήσεις 2΄και 09΄΄!

Κυρία σήμερα, βγήκαμε για φαγητό έξω, τι κολοκυθάκια τηγανητα, τι κεφτεδάκια (τηγανητα), ψωμιά με λαδι, χαμος!
Σαλάτα μαρούλι κ μοσχαρίσια η πεγκυ, μια χαρα, τώρα έχω ένα μηλο πράσινο με λίγο φιλαδελφια κ το βράδυ κοτοπουλο με μπρόκλο-πατατα.
Μπήκε το νερό σ΄αυλάκι σας λέω!

xelashai
05-02-12, 18:23
πω πω..εχω λιωσει στο κρεβατι σημερα...ενιωθα τοσο κουρασμενη

eli_din3
05-02-12, 18:42
πω πω..εχω λιωσει στο κρεβατι σημερα...ενιωθα τοσο κουρασμενη

εγω θελω να βγω εξω και να αρχισω να τρρρρεεχωω...
εσυ αρρωστη δεν εισαι καλε?

xelashai
05-02-12, 18:45
εγω θελω να βγω εξω και να αρχισω να τρρρρεεχωω...
εσυ αρρωστη δεν εισαι καλε?

να σου πω την αληθεια και εχω θα ηθελα αν ειχα παρεα..
οχι καλα ειμαι...εκεινη η μερα ηταν μονο..
τωρα περιμενω περιοδο και δεν θελω να σηκωθω απο το κρεβατι

eli_din3
05-02-12, 18:49
να σου πω την αληθεια και εχω θα ηθελα αν ειχα παρεα..
οχι καλα ειμαι...εκεινη η μερα ηταν μονο..
τωρα περιμενω περιοδο και δεν θελω να σηκωθω απο το κρεβατι

παρε για παρέα το mp3 xD ή αν θες παμε την ιδια ωρα για να με έχεις νοητή παρέα :P
εμενα να δουμε ποτε θα μου ρθει:P
πω τις μερες που ειμαι ετσι κλεισμενη ολη μερα σπιτι και απλα καθομαι σε μια καρεκλα γραφειου νιωθω να μετατρεπονται ολα σε λιποςς :P

xelashai
05-02-12, 18:51
παρε για παρέα το mp3 xD ή αν θες παμε την ιδια ωρα για να με έχεις νοητή παρέα :P
εμενα να δουμε ποτε θα μου ρθει:P
πω τις μερες που ειμαι ετσι κλεισμενη ολη μερα σπιτι και απλα καθομαι σε μια καρεκλα γραφειου νιωθω να μετατρεπονται ολα σε λιποςς :P

χαχαχαχαχα...ετσι νιωθω κι εγω...λες και παχαινω σε μια μερα..χαχα
δεν μπορω να παω μονη μου...ειναι ερημια εδω..

eli_din3
05-02-12, 18:53
χαχαχαχαχα...ετσι νιωθω κι εγω...λες και παχαινω σε μια μερα..χαχα
δεν μπορω να παω μονη μου...ειναι ερημια εδω..

που εισαι??/ :-?:-?

xelashai
05-02-12, 19:02
που εισαι??/ :-?:-?

αρτα

amst
05-02-12, 20:45
τι ειπες τωρα!!!εχω να φαω ΧΡΟΝΙΑ.......ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΜΥΡΙΖΩ..

κόβεις τις πατάτες σαν να τις προορίζεις για τηγάνι.
παίρνεις λαδόκολλα αντικολλτική, τη στρώνεις στο ταψάκι σου.
ανακατεύεις τις πατάτες με το πολύ μια κουταλιά λάδι, τις βάζεις στο φούρνο στον ΑΕΡΑ όμως και σε 40' έχεις γεύση από τηγάνι.

υπερβολικό? εμείς σπίτι έχουμε κόψει το τηγάνι και μια φορά στο τόσο τις κάνουμε έτσι.

amst
05-02-12, 21:01
Καλημέρα! Πολύ ωραία η ιδέα σου κ από κάτι τέτοια φαίνεται πως έχεις πάθος μ΄αυτό που κάνεις!
Μου θυμίζεις την κοπέλα που μας έκανε πιλάτες στην Κομοτηνη (ωραία χρόνια:()
Λοιπόν εγώ θα συμμετέχω, ελπίζω μόνο να βρίσκω τα GCD γιατι οι σελίδες γεμίζουν γρήγορα κ με μια-δυο φορές που μπαίνω δεν προλαβαίνω να κάνω κατσ απ!

και εγώ ...................


ρε έλειπα στη μανούλα μου και μόλις μπήκα! πόσα γράψατε γαϊδούρες? δε βγήκα για να σας διαβάσω.....
ρε πότε θα συναντηθούμε?????

xelashai
05-02-12, 21:03
και εγώ ...................


ρε έλειπα στη μανούλα μου και μόλις μπήκα! πόσα γράψατε γαϊδούρες? δε βγήκα για να σας διαβάσω.....
ρε πότε θα συναντηθούμε?????

θεσ/κη κι εσυ ε?

amst
05-02-12, 21:12
λετε να εχουμε πετυχει τιποτα μεχρι το καλοκαιρι??? :/
(με επιασαν τα πεσιμιστικα μου παλι)

εμένα μου αρκεί που θα είμαι σίγουρα καλύτερη :green::green:

amst
05-02-12, 21:55
θεσ/κη κι εσυ ε?

μπααααα

Αθήνα...

(τώρα με την πτώχευση δε ξέρω πού θα πάω)

xelashai
05-02-12, 21:56
μπααααα

Αθήνα...

(τώρα με την πτώχευση δε ξέρω πού θα πάω)

χαχα..τι κανεις?σπουδαζεις ή δουλευεις?

amst
05-02-12, 21:57
ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ Κ ΤΙς ΑΛΛΕς ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΣΙΤΩΝΟΥΝ...ΓΙΑ ΠΑΜΕΕΕΕ!:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

gym-ακι, μήπως θα μπορούσε να υπάρχει περιγραφή αυτών των ασκήσεων, όταν τις ανεβάζεις????

ειδικά αυτά

10 αρσεις λεκανης
10 ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια

ΤΙ ΕΙΝΑΙ??????????????

ή την αγγλική ορολογία τους, να τις βρίσκω στο youtube?

xelashai
05-02-12, 22:00
gym-ακι, μήπως θα μπορούσε να υπάρχει περιγραφή αυτών των ασκήσεων, όταν τις ανεβάζεις????

ειδικά αυτά

10 αρσεις λεκανης
10 ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια

ΤΙ ΕΙΝΑΙ??????????????

ή την αγγλική ορολογία τους, να τις βρίσκω στο youtube?

τα ροκανισματα ειναι κοιλιακοι...ξαπλωμενη θα εχεις τα ποδια ψηλα..τα γονατα να κανουν ορθη γωνία
αρσεις λεκανης..παλι ξαπλωμενη..σηκωνεις ποπο επάνω...τα πελματα πατανε στο δαπεδο
ελπιζω να καταλαβα καλα

xelashai
05-02-12, 22:04
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/butt-lift-bridge

http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/crunch-legs-on-exercise-ball



(http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/butt-lift-bridge)

amst
05-02-12, 22:08
χαχα..τι κανεις?σπουδαζεις ή δουλευεις?

τέλειωσα τη σχολή πριν 1.5χρόνο και τώρα ψιλοδουλεύω... όσο υπάρχει...

ευχαριστώ για τις πληροφορίες, τώρα κατάλαβα
τα γκουγκλαρα με ελληνική ορολογία αλλά δε βρήκα

xelashai
05-02-12, 22:10
τέλειωσα τη σχολή πριν 1.5χρόνο και τώρα ψιλοδουλεύω... όσο υπάρχει...

τι τελειωσες?..ανακριση ετσι?

eli_din3
05-02-12, 22:14
δαφνη τι ειναι xelashai?? :P

xelashai
05-02-12, 22:17
δαφνη τι ειναι xelashai?? :P

αχαχαχα...<χάλασε>:P...οχι αστειευομαι...
μια βλακεια ειναι βασικα..επρεπε να κανω λογαριασμο πριν πολλα πολλα χρονια..και επρεπε να βρω ενα nickname..επαιζα τοτε πολυ shangai..το θυμασαι?
ε ετσι βγηκε..και απο τοτε με ακολουθει..χαχα

amst
05-02-12, 22:22
τι τελειωσες?..ανακριση ετσι?

σιγά καλέ!!!
ελπίζω μόνο να μην παρακολουθούν οι μαθητές μου (και με δουν με εσώρουχα στο λογκ μου)
μαθηματικός είμαι :green:

dorita
05-02-12, 22:22
καλησπερα κοριτσια....:welcome:
μου λειψατε...τελειωσε κ το σαβ/ριακο...:(
ασε αματρησα..λιγουλακι....βγηκαμε σε ψησταρια κ εφαγα πλυν κοτοπουλο κ σαλατουλα.. 2 πιτες αλαδωτες κ 5 πατατες τηγανητες....:unsure:

xelashai
05-02-12, 22:23
σιγά καλέ!!!
ελπίζω μόνο να μην παρακολουθούν οι μαθητές μου (και με δουν με εσώρουχα στο λογκ μου)
μαθηματικός είμαι :green:

αχαχαχα..φανταζεσαι??
εγω λογιστικά
τις ειδες τις ασκησεις?

xelashai
05-02-12, 22:24
καλησπερα κοριτσια....:welcome:
μου λειψατε...τελειωσε κ το σαβ/ριακο...:(
ασε αματρησα..λιγουλακι....βγηκαμε σε ψησταρια κ εφαγα πλυν κοτοπουλο κ σαλατουλα.. 2 πιτες αλαδωτες κ 5 πατατες τηγανητες....:unsure:

5 ολόκληρες???
αντε βρε..σιγα

dorita
05-02-12, 22:27
5 ολοκληρες!!!
παω να δω σε ποσο βγαινει της gym το προγραμ......

PEGY
05-02-12, 22:27
αχαχαχα..φανταζεσαι??
εγω λογιστικά
τις ειδες τις ασκησεις?

είσαι ο ανθρωπός μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xelashai
05-02-12, 22:29
είσαι ο ανθρωπός μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχα...γιατι?

Stella
05-02-12, 22:30
τα ροκανισματα ειναι κοιλιακοι...ξαπλωμενη θα εχεις τα ποδια ψηλα..τα γονατα να κανουν ορθη γωνία
αρσεις λεκανης..παλι ξαπλωμενη..σηκωνεις ποπο επάνω...τα πελματα πατανε στο δαπεδο
ελπιζω να καταλαβα καλα

Xμμμμμ...νομίζω ότι τα ροκανίσματα με πόδια ψηλά είναι με τα ποδια τεντωμένα πάνω να σχηματίζουν ορθή γωνία με το σώμα....όχι γονατα λυγισμένα...:unsure:

eli_din3
05-02-12, 22:30
αχαχαχα...<χάλασε>:P...οχι αστειευομαι...
μια βλακεια ειναι βασικα..επρεπε να κανω λογαριασμο πριν πολλα πολλα χρονια..και επρεπε να βρω ενα nickname..επαιζα τοτε πολυ shangai..το θυμασαι?
ε ετσι βγηκε..και απο τοτε με ακολουθει..χαχα

εγω πριν εναν χρονο βλεπω οτι εκανες :P xaxax

eli_din3
05-02-12, 22:32
καλησπερα κοριτσια....:welcome:
μου λειψατε...τελειωσε κ το σαβ/ριακο...:(
ασε αματρησα..λιγουλακι....βγηκαμε σε ψησταρια κ εφαγα πλυν κοτοπουλο κ σαλατουλα.. 2 πιτες αλαδωτες κ 5 πατατες τηγανητες....:unsure:

ελα ρε σιγα... ουτε εγω δεν κανω ετσι :P

xelashai
05-02-12, 22:33
Xμμμμμ...νομίζω ότι τα ροκανίσματα με πόδια ψηλά είναι με τα ποδια τεντωμένα πάνω να σχηματίζουν ορθή γωνία με το σώμα....όχι γονατα λυγισμένα...:unsure:


ουπς..λαθος...τι θελω και δινω συμβουλες παναθεμα με..
ασε που την εκανα κι εγω λαθος

xelashai
05-02-12, 22:34
εγω πριν εναν χρονο βλεπω οτι εκανες :P xaxax

απο το σχολειο το εχω..και το εχω κρατησει
οχι για εδω..επρεπε να κανω λογ/σμο καπου που δε θυμαμαι γιατι εχουν περασει και χρονια...

eli_din3
05-02-12, 22:34
ουπς..λαθος...τι θελω και δινω συμβουλες παναθεμα με..
ασε που την εκανα κι εγω λαθος

βρε παιδια οχι... τα ροκανισματα ειναι με τα ποδια ορθη γωνια... εγω δεν εχω δει ποτε να κανουν ροκανισματα με τεντωμενα ποδια :S

dorita
05-02-12, 22:34
Xμμμμμ...νομίζω ότι τα ροκανίσματα με πόδια ψηλά είναι με τα ποδια τεντωμένα πάνω να σχηματίζουν ορθή γωνία με το σώμα....όχι γονατα λυγισμένα...:unsure:

συμφωνω....εγω τωρα την εκανα 2.04"

amst
05-02-12, 22:35
αχαχαχα..φανταζεσαι??
εγω λογιστικά
τις ειδες τις ασκησεις?

άσε, ο ένας είναι τούμπανο, στάνταρ μπαίνει και εδώ στο φόρουμ........

λογιστικά, ε? χμ.... όντως χρήσιμη!!!
απ'το κορμί φαίνεσαι "μπέμπα" και ναζιάρα (ήθελα από καιρό να το πω) (όλο νάζι στις φωτός, ποδαράκι στο πλάι, σηκωμένο-εγώ σαν τούβλο κάθομαι)
τις είδα τις ασκήσεις, μια χαρά. τις ξέρω, αλλά με τις ονομασίες δεν το'χω. έφαγα τώρα, θα τις κάνω το πρωί :P:P

eli_din3
05-02-12, 22:35
απο το σχολειο το εχω..και το εχω κρατησει
οχι για εδω..επρεπε να κανω λογ/σμο καπου που δε θυμαμαι γιατι εχουν περασει και χρονια...

αα λολ χαχαχαχ..και εγω επαιζα σαγκαι.. πορωση...
καλα εγω τι να πω που εβαλα eli_din3 πιστευοντας πως δεν θα γραψω ποτε στο φορουμ και τωρα δεν μπορω να το αλλαξω? :P

Stella
05-02-12, 22:36
Kάπως έτσι
http://www.youtube.com/watch?v=m1P_RyNi4mc

Αλλά όντως δε γίνεται τα πόδια να είναι τελείως αλύγιστα...

xelashai
05-02-12, 22:39
αααα..τωρα καταλαβα..σορυ βρε κοριτσια ..λαθος!
μπραβο βρε στελλιτσα..

xelashai
05-02-12, 22:39
αα λολ χαχαχαχ..και εγω επαιζα σαγκαι.. πορωση...
καλα εγω τι να πω που εβαλα eli_din3 πιστευοντας πως δεν θα γραψω ποτε στο φορουμ και τωρα δεν μπορω να το αλλαξω? :P

ετσι ακριβως κι εγω..

Stella
05-02-12, 22:41
ουπς..λαθος...τι θελω και δινω συμβουλες παναθεμα με..
ασε που την εκανα κι εγω λαθος

Ελά ρε σιγά...
Αλλοστε στο youtube το δίνει και έτσι όπως λες εσύ!;)

xelashai
05-02-12, 22:41
άσε, ο ένας είναι τούμπανο, στάνταρ μπαίνει και εδώ στο φόρουμ........:rolf::rolf:

λογιστικά, ε? χμ.... όντως χρήσιμη!!!
απ'το κορμί φαίνεσαι "μπέμπα" και ναζιάρα (ήθελα από καιρό να το πω) (όλο νάζι στις φωτός, ποδαράκι στο πλάι, σηκωμένο-εγώ σαν τούβλο κάθομαι) μαλλον ντροπαλη ειμαι παρα ναζιαρα..οχι ρε και σαν τουβλο αντε
τις είδα τις ασκήσεις, μια χαρά. τις ξέρω, αλλά με τις ονομασίες δεν το'χω. έφαγα τώρα, θα τις κάνω το πρωί :P:P
εεε..οχι η μια ασκηση ειναι λαθος!σορυ

eli_din3
05-02-12, 22:44
εεε..οχι η μια ασκηση ειναι λαθος!σορυ

καλα παιδι μου ηρεμησεεε..ιδια ασκηση ειναι απλα η μια παραλλαγη πιο δυσκολη.αμεσως! λαθος! :P

xelashai
05-02-12, 22:45
καλα παιδι μου ηρεμησεεε..ιδια ασκηση ειναι απλα η μια παραλλαγη πιο δυσκολη.αμεσως! λαθος! :P

ε ναι..τι χωνομαι αφου δεν ξερω..

eli_din3
05-02-12, 22:51
ε ναι..τι χωνομαι αφου δεν ξερω..

η άλλη ειναι για πιο προχωρημενους θεωρω (αν κανω λαθος διορθωστε με) επομενως παιζει και να εννοουσε αυτην που καναμε ντοντ γουορι :P

PEGY
05-02-12, 22:52
χαχα...γιατι?

Κράτησα τα λογιστικά μου εγώ κ δεν ξέρω την τύφλα μου, δύο μέρες έκανα να φτιάξω την περιοδική μου:P

xelashai
05-02-12, 22:55
Κράτησα τα λογιστικά μου εγώ κ δεν ξέρω την τύφλα μου, δύο μέρες έκανα να φτιάξω την περιοδική μου:P


τι ειναι η περιοδικη?...χαχαχαχαχα
δεν αστιευομαι...δεν εχω ασχοληθεί με το επαγγελμα..το αφηνω για οταν μεγαλώσω..:rolf::rolf:

PEGY
05-02-12, 22:56
τι ειναι η περιοδικη?...χαχαχαχαχα
δεν αστιευομαι...δεν εχω ασχοληθεί με το επαγγελμα..το αφηνω για οταν μεγαλώσω..:rolf::rolf:

Η περιοδική δήλωση ΦΠΑ!
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Σε θέλω ενημερωμένη!

xelashai
05-02-12, 22:57
Η περιοδική δήλωση ΦΠΑ!
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Σε θέλω ενημερωμένη!
χαχαχαχ...το βεριεμαι πολυ αυτο το επαγγελμα..
μαγαζι εχεις?

PEGY
05-02-12, 22:59
χαχαχαχ...το βεριεμαι πολυ αυτο το επαγγελμα..
μαγαζι εχεις?

Κάτι τέτοιο. . . .

Κορίτσια καλή συνέχεια απο μένα, δυστυχώς πρέπει να αποχωρήσω,:welcome:

xelashai
05-02-12, 23:07
Κάτι τέτοιο. . . .

Κορίτσια καλή συνέχεια απο μένα, δυστυχώς πρέπει να αποχωρήσω,:welcome:

bye..:welcome:

eli_din3
05-02-12, 23:16
Μέρα χωρίς γυμναστήριο = χαμένη μέρα

Nastya
05-02-12, 23:24
Mερα ξεκουρασης = φορτιση μπαταριων για την βδομαδα που ερχεται:)

amst
05-02-12, 23:31
Καληνύχτα και από μένα....

xelashai
05-02-12, 23:33
Καληνύχτα και από μένα....

καληνυχτα..καλη ξεκουραση!

gym
06-02-12, 00:04
Μέρα χωρίς γυμναστήριο = χαμένη μέρα


Mερα ξεκουρασης = φορτιση μπαταριων για την βδομαδα που ερχεται:)

Mερα χωρις γυμναστηριο=μερα αναπαυσης και αναπτυξης!

μην ξεχνατε οτι οι μυς αναπτυσσονται εξω απο το γυμναστηριο!;)

gym
06-02-12, 00:08
Xμμμμμ...νομίζω ότι τα ροκανίσματα με πόδια ψηλά είναι με τα ποδια τεντωμένα πάνω να σχηματίζουν ορθή γωνία με το σώμα....όχι γονατα λυγισμένα...:unsure:


βρε παιδια οχι... τα ροκανισματα ειναι με τα ποδια ορθη γωνια... εγω δεν εχω δει ποτε να κανουν ροκανισματα με τεντωμενα ποδια :S

αυτη που εδωσα ειναι τα γονατα να ειναι ακριβως επανω απο τα κοκκαλα της λεκανης...δηλαδη οι γαμπες παραλληλες με το εδαφος...

και με τα ποδια τερμα τεντωμενα υπαρχει κ με ορθη γωνια τα γονατα κ κατω κ διαγωνια κ πολλα επιπεδα των ποδιων υπαρχουν.,..

αυτη που εδωσα ειναι το πρωτο που ειπα...
\

νεξτ ταιμ θα δινω κ βιντεακια αν υπαρχουν!;);)

gym
06-02-12, 00:08
καληνυχτα σε οσες ηδη κοιμουνται!


κ εγω πτωμα ειμαι κ ποναει ο λαιμος μου τωρα γιατι φωναζαααα πριν!:green::green:

Stella
06-02-12, 00:14
αυτη που εδωσα ειναι τα γονατα να ειναι ακριβως επανω απο τα κοκκαλα της λεκανης...δηλαδη οι γαμπες παραλληλες με το εδαφος...

και με τα ποδια τερμα τεντωμενα υπαρχει κ με ορθη γωνια τα γονατα κ κατω κ διαγωνια κ πολλα επιπεδα των ποδιων υπαρχουν.,..

αυτη που εδωσα ειναι το πρωτο που ειπα...
\

νεξτ ταιμ θα δινω κ βιντεακια αν υπαρχουν!;);)

Α, οκ οπότε εγώ κατάλαβα λάθος!




καληνυχτα σε οσες ηδη κοιμουνται!


κ εγω πτωμα ειμαι κ ποναει ο λαιμος μου τωρα γιατι φωναζαααα πριν!:green::green:

Καλή ξεκούραση σε όλες και σε σένα Ελένη!;)

Stella
06-02-12, 00:15
Ελένη τι λες για το βραστό λάχανο; Είναι οκ να το τρώμε σαλάτα για αλλαγή;

gym
06-02-12, 00:17
τσου...εχω ενα θεματακι με τις κυριακες..

:unsure::unsure:???????

gym
06-02-12, 00:18
Α, οκ οπότε εγώ κατάλαβα λάθος!



ε σιγα ρε...!απλα εκανες το επομενο επιπεδο εσυ οπου προσεχε οπωσδηποτε τη μεση σου...αυτο με τη λεκανη ειναι βασικο!

Καλή ξεκούραση σε όλες και σε σένα Ελένη!;)

με το ζορι κρατιεμαι αλλα οκ!
θενκς!;)κ σε σενα!:toast:

xelashai
06-02-12, 00:19
:unsure::unsure:???????

δεν ξερω τι να φαω..

gym
06-02-12, 00:19
Ελένη τι λες για το βραστό λάχανο; Είναι οκ να το τρώμε σαλάτα για αλλαγή;

ναι ειναι οκ απλα κοιτα αν σε πειραζει...γενικα πρηζει πολυ το βραστο λαχανο!
δεν αλλαζει κατι δηλαδη στο θεμα θερμιδα απο ωμο λαχανο σε βραστο!εκτος κ αν το ραντιζεις με λαδι πραγμα που δεν κανεις!;)

xelashai
06-02-12, 00:19
αντε να ξεκουραστεις βρε λενακι..

gym
06-02-12, 00:20
δεν ξερω τι να φαω..

ελα ρε...τι λες τωρα?

δεν εχεις επιλογες για πρωινο η απλα θελεις να φας κατι διαφορετικο οπως φρυγανια με μελι ?

ενα αυγο μαζι....γαλα...γιαουρτι?

xelashai
06-02-12, 00:22
ελα ρε...τι λες τωρα?

δεν εχεις επιλογες για πρωινο η απλα θελεις να φας κατι διαφορετικο οπως φρυγανια με μελι ?

ενα αυγο μαζι....γαλα...γιαουρτι?
δεν εχω επιλογες
φοβαμαι να φαω αυγο λογω χοληστερινης..
γαλα με τι?με φουσκωνει πολυ το γαλα
γιουρτακι...ουτε νε το βλεπω...

gym
06-02-12, 00:22
δεν εχω επιλογες
φοβαμαι να φαω αυγο λογω χοληστερινης..
γαλα με τι?με φουσκωνει πολυ το γαλα
γιουρτακι...ουτε νε το βλεπω...

κοτατζ τσιζ με βρωμη και μελι?

xelashai
06-02-12, 00:24
κοτατζ τσιζ με βρωμη και μελι?

μεσα στο cottage να ριξω βρωμη και λιγο μελι?...θα το δοκιμασω αυριο κιολας

gym
06-02-12, 00:26
μεσα στο cottage να ριξω βρωμη και λιγο μελι?...θα το δοκιμασω αυριο κιολας

κ ετσι αλλα και να το κανεις χυλο την βρωμη να ριξεις μεσα το κοτατζ και αυτο θα φουσκωσει...μετα μελι κ κανελα!

βαλε κ σταφιδες αν θες!

Stella
06-02-12, 00:29
Δάφνη φτιάξε το πιτάκι μόνο με ασπράδια και βρώμη, βάλε και σταφίδες και ότι άλλο σ΄αρέσει!
Θα το βολευτείς πολύ!
Θα μπορείς να το παίρνεις και στη δουλειά!

gym
06-02-12, 00:29
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?14042-%CE%A3%CE%A5%CE%9D%CE%A4%CE%91%CE%93%CE%95%CF%82-%CE%9C%CE%95-%CE%92%CE%A1%CE%A9%CE%9C%CE%97-%CE%92%CE%A5-GYM:thumbup:

xelashai
06-02-12, 00:30
κ ετσι αλλα και να το κανεις χυλο την βρωμη να ριξεις μεσα το κοτατζ και αυτο θα φουσκωσει...μετα μελι κ κανελα!

βαλε κ σταφιδες αν θες!

δεν καταλαβα..να βρασω τη βρωμη?..
ειχα δοκιμασει να βρασω τη βρωμη με γαλα...αλλα να μην σου σαν τι ειχε γινει..

xelashai
06-02-12, 00:31
Δάφνη φτιάξε το πιτάκι μόνο με ασπράδια και βρώμη, βάλε και σταφίδες και ότι άλλο σ΄αρέσει!
Θα το βολευτείς πολύ!
Θα μπορείς να το παίρνεις και στη δουλειά!

ειχα πει να το κανω σημερα αλλα κολαω με τη χοληστερινη
εχω σκασει απο περιεργεια για τη γευση του

gym
06-02-12, 00:31
το θεμα ειναι να μην κολλησει και να μην πηξει παρα πολυ...

ριχνεις την βρωμη μεσα μολις αρχισει να κανει τσαφ τσαφ η τσιφ τσιφ...δεν θυμαμαι ακριβως!

κα ανακατεβεις συνεχεια κ το κοιτας!

ειναι πολυ τελειο κ η βρωμη ως χυλος σε κραταει πολυ περισσοτερο απο το να το φας ωμο αλλα κ βοηθαει πολυ στο θεμα τουαλετα!:green:

xelashai
06-02-12, 00:32
ααα...τωρα προσεξα...μονο με ασπραδια ε?γινεται?

xelashai
06-02-12, 00:37
το θεμα ειναι να μην κολλησει και να μην πηξει παρα πολυ...

ριχνεις την βρωμη μεσα μολις αρχισει να κανει τσαφ τσαφ η τσιφ τσιφ...δεν θυμαμαι ακριβως!

κα ανακατεβεις συνεχεια κ το κοιτας!

ειναι πολυ τελειο κ η βρωμη ως χυλος σε κραταει πολυ περισσοτερο απο το να το φας ωμο αλλα κ βοηθαει πολυ στο θεμα τουαλετα!:green:

ειμαι μπουφος...δεν καταλαβα...
βραζω το γαλα και μλις ζεσταθει ριχνω τη βρωμη και περιμενω τι?να φουσκωσει?
πω πω νοιωθω πολυ ηλιθια τωρα..

xelashai
06-02-12, 00:39
καλα λεω μπουφος...
τωρα ειδα το link..thank you..

eli_din3
06-02-12, 00:41
ελενη ποιον εβριζες παλι και φωναζες ?:P

gym
06-02-12, 00:41
καλα λεω μπουφος...
τωρα ειδα το link..thank you..

χεχε...περιμενεις να χυλωσει βρε!

και με ασπραδια μονο γινεται ναι!:thumbup:

gym
06-02-12, 00:42
ελενη ποιον εβριζες παλι και φωναζες ?:P

ειχαμε σεμιναριο πιλατες κ εκανα στην αρχη ενα μαθημα κ τσιριζα!:green::green:

eli_din3
06-02-12, 00:42
ελα παμε για το εκατοοοοοοοοοοοοοοοοο

eli_din3
06-02-12, 00:43
ειχαμε σεμιναριο πιλατες κ εκανα στην αρχη ενα μαθημα κ τσιριζα!:green::green:

πιλατες.. πω μια φορα εκανα και δεν μαρεσαν καθολου.. ειχαμε μια ξανθουλα πιο λεπτη και απο οδοντογλυφιδα και ελεγε "σφιχτες κοιλιτσες" .. "σηκωνουμε ποδαρακια" :p
μου χε σπασει τα νευρα η μπι μπι μπο
ασχετα που πρεπει να κανω πιλατες λογω στασης σωματος :/

dorita
06-02-12, 00:46
καλησπερα gymaki μου κ απο μενα...
επειδη αυριο έχω ποδια, ηθελα να ρωτησω το εξης:
τι διαφορα εχει το σκουωτ πλιε με το σουμο σκουωτ. γιατι κοιταζω μεσω youtube κ δεν βλεπω καμια διαφορα..

gym
06-02-12, 00:48
πιλατες.. πω μια φορα εκανα και δεν μαρεσαν καθολου.. ειχαμε μια ξανθουλα πιο λεπτη και απο οδοντογλυφιδα και ελεγε "σφιχτες κοιλιτσες" .. "σηκωνουμε ποδαρακια" :p
μου χε σπασει τα νευρα η μπι μπι μπο
ασχετα που πρεπει να κανω πιλατες λογω στασης σωματος :/

εχει σημασια ο δασκαλος/δασκαλα να ειναι σωστα εκπαιδευμενος...!
ποτε δεν εχω πει σφιχτες κοιλιτσες by the way!

παντα λεω ΠΕΤΡΑ Η ΚΟΙΛΙΑ ΛΕΜΕΕΕΕ!:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Stella
06-02-12, 00:49
ειμαι μπουφος...δεν καταλαβα...
βραζω το γαλα και μλις ζεσταθει ριχνω τη βρωμη και περιμενω τι?να φουσκωσει?
πω πω νοιωθω πολυ ηλιθια τωρα..

Καλέ από την αρχή βάλε τη βρώμη στο κατσαρολάκι μαζί με το γάλα και ανακάτευε που και που με ένα κουτάλι...όταν αρχίζει να κοχλάζει το βγάζεις...είναι έτοιμο!Βαλε και κανέλα και μέλι....τελειο!

eli_din3
06-02-12, 00:50
εχει σημασια ο δασκαλος/δασκαλα να ειναι σωστα εκπαιδευμενος...!
ποτε δεν εχω πει σφιχτες κοιλιτσες by the way!

παντα λεω ΠΕΤΡΑ Η ΚΟΙΛΙΑ ΛΕΜΕΕΕΕ!:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:


χ0α0χ0αχα0χ0α καλα φανταζομαι τι τους κανεις τους καημενους... ετσι ρ γυμ ΕΤΣΙ!! :p

gym
06-02-12, 00:50
καλησπερα gymaki μου κ απο μενα...
επειδη αυριο έχω ποδια, ηθελα να ρωτησω το εξης:
τι διαφορα εχει το σκουωτ πλιε με το σουμο σκουωτ. γιατι κοιταζω μεσω youtube κ δεν βλεπω καμια διαφορα..

κοιτα γενικα καμια κ ειδικα εχει μια στη θεση των πελματων...

το πλιε ειναι πολυ ανοιχτα οι μυτες οσο μπορεις αλλα αυτο εχει να κανει με θεμα ευλυγισιας...

το σουμο ειναι οπως το ειδες...λιγο ανοιχτα κοιτανε οι μυτες...ενω το πλιε κανονικα ειναι πολυυυυυ πραγμα που οι αντρες εννοειται δεν το κανουν κ δεν χρειαζεται εκτος κ ειναι χορευτες...κ ειδικα μπαλετο!

eli_din3
06-02-12, 00:50
Καλέ από την αρχή βάλε τη βρώμη στο κατσαρολάκι μαζί με το γάλα και ανακάτευε που και που με ένα κουτάλι...όταν αρχίζει να κοχλάζει το βγάζεις...είναι έτοιμο!Βαλε και κανέλα και μέλι....τελειο!

ε μη μου ανοιγετε την ορεξη βραδιατικα ομωςςς (και να φανταστειτε σιχενομαι την βρωμη :P)

eli_din3
06-02-12, 00:52
παρεπιπτοντως.....μονο εγω γεμιζω μελανιες καθε φορα που παω γυμναστηριο???

dorita
06-02-12, 00:52
τι γυμναζει το σκουωτ με παραλληλα λιγο ανοιχτα με το σουμο σκουωτ η με το πλιε;

Stella
06-02-12, 00:53
Φτιάξτε το και οι δύο αυριο το πρωί και θα με θυμηθείτε!
Εχε χάρη που δεν τρώω μέλι αλλιως θα το τιμούσα και γω!:thumbup:

xelashai
06-02-12, 00:55
Φτιάξτε το και οι δύο αυριο το πρωί και θα με θυμηθείτε!
Εχε χάρη που δεν τρώω μέλι αλλιως θα το τιμούσα και γω!:thumbup:

αυριο θα φτιαξω το πιτακι θα σκασω αν δεν το δοκιμασω και οντως θα με διευκολυνει τρελα στη δουλεια..
γιατι δεν τρως μελι...?

gym
06-02-12, 00:56
τι γυμναζει το σκουωτ με παραλληλα λιγο ανοιχτα με το σουμο σκουωτ η με το πλιε;

το πλιε με το σουμο ειναι το ιδιο σου ειπα κ πιο πανω απλα αλλαζει λιγο το ανοιγμα των πελματων...

προσαγωγο δινουμε εμφαση αλλα εννοιεται οσο πιο κατω πας πιανει γλουτο!

αλλα βασικα το πλιε ειναι για μεσα προσαγωγο

marvin
06-02-12, 01:00
το πλιε με το σουμο ειναι το ιδιο σου ειπα κ πιο πανω απλα αλλαζει λιγο το ανοιγμα των πελματων...

προσαγωγο δινουμε εμφαση αλλα εννοιεται οσο πιο κατω πας πιανει γλουτο!

αλλα βασικα το πλιε ειναι για μεσα προσαγωγο


Σπρωχνοντας προς τα μπροστα την λεκανη στο πλιε..οταν σηκωνεσαι προς τα πανω δεν πιανει και πωπο;:unsure:
Γιατι οταν σηκωνομαι ,με την λεκανη προς τα μπροστα....τραβαει και γλουτος.

dorita
06-02-12, 01:02
ευχαριστω gymaki μου..σε βαζω τετοια ωρα κ εξηγεις...
καληνυχτα σε ολες! φιλακια...:):)

Stella
06-02-12, 01:02
αυριο θα φτιαξω το πιτακι θα σκασω αν δεν το δοκιμασω και οντως θα με διευκολυνει τρελα στη δουλεια..
γιατι δεν τρως μελι...?

Aν δε σου γίνει τέλειο και ακριβώς όπως το θες με την πρώτη μην απογοητευτείς! Εσύ θα βρεις τους συνδιασμους που θα σου αρέσουν μετά από δοκιμές!
Μην ξεχάσεις να αφήσεις το τηγάνι να κάψει καλά γιατί αλλιώς θα σου κολήσει. Και τα ασπράδια χτύπατα στο μούλτι και ρίξε μέσα τη βρώμη και μετά όλα μαζί στο τηγάνι. Βαλε και κατι να γλυκάνει μελι ή 2 ζαχαρίνες όπως το χτυπάς!
Πες μας αυριο αν σου άρεσε!

Βασικά δεν τρώω μέλι γιατί πιστευω ότι θα μου ξαναδημιουργήσει την ανάγκη για γλυκο.
Βεβαια ποτέ δεν το έτρωγα ιδιαίτερα και δε μου λείπει.

xelashai
06-02-12, 01:04
αα..οκ τοτε..και εγω θελω να το κοψω βεβαια..η τουλαχιστον να το περιορισω μονο στο πιτακι
θα το δοκιμασω αυριο το μεσημερι και θα ενημερωσω...ευχαριστωωω

eli_din3
06-02-12, 01:16
γυμ θελω να ρωτησω κατι..το δερμα μου ειναι χαλαρο, τι μπορω να κανω γιαυτο? (εκανα και ριμα)

ξεκαθαριζω κρυο μπανιο και σκωτσεζικο ντουζ ειναι να μονα που ΑΡΝΟΥΜΑΙ να κανω :P

katerina.
06-02-12, 07:34
KALHMERA ΚΟΡΙΤΣΑΡΕς...καλη βδομαδα σε ολες!!!!;);););)

xelashai
06-02-12, 10:00
καλημερα κοριτσακια μου...:love:

aggeliki
06-02-12, 10:04
καλημερα κοριτσακια μου...:love:

καλημερααααααααα!!!!!:eleph:

aggeliki
06-02-12, 10:09
να σας πω βρε κοριτσια σκεφτομαι να παρω μια πρωτεινη αλλα δεν ξερω ποια να παρω....αν ξερετε καμια που να αξιζει ..πιο πολυ την θελω για μετα την προπονηση ,ειδικα οταν τελειωνω αργα το βρδυ και δεν πειναω τοσο ,ωστε να φαω φαγητο..ολες οι γνωμες δεκτες!!!δεν εχω παρει ποτε ξανα...και επισης το αμορε θα παρει και αυτος τωρα (παλιος στο κουρμπετι..ιχιχιχιχι)καθαρη πρωτεινη θα παρει ,μπορω να πινω απο αυτην???

marvin
06-02-12, 10:26
Καλημερα κοριτσια και απο εμενα!!!Καλη εβδομαδα να εχουμε!!
Αγγελικη και βεβαια μπορεις να πινεις απο την καθαρη αν σου αρεσει η γευση της.Πριν λιγες μερες πηρα την
: Whey Shake (Syntrax) την βανιλια και μου βγηκε πολυ καλη σαν γευσηπολυ καλη ανοχη στο στομαχι μου αλλα και σαν διαλυτοτητα.Υπαρχει και σε καλη τιμη στο e-shop του φορουμ!!!!:turtle::turtle:

xelashai
06-02-12, 10:37
εχω εχω whey isolate..αλλα δεν την εχω ξεκινησειν ακομα...
τι κοιταμε?..να μην εχει πολυ ζαχαρη?

marvin
06-02-12, 10:48
εχω εχω whey isolate..αλλα δεν την εχω ξεκινησειν ακομα...
τι κοιταμε?..να μην εχει πολυ ζαχαρη?

Αναλογα με τον στοχο σου θα σου προτινα να κοιτας τις θερμιδες που εχει το καθε σκουπ και το ποση ποσοτητα πρωτεινης περιεχει σε αυτο.Μετα κριτηρια ειναι η γευση για μενα το αν διαλιεται καλα μεσα στο σεικερ και πολυ σημαντικο αν την ανεχεται καλα το στομαχι μου.Εννοειτε και η τιμη εχει λογο στην επιλογη;)

xelashai
06-02-12, 10:52
Αναλογα με τον στοχο σου θα σου προτινα να κοιτας τις θερμιδες που εχει το καθε σκουπ και το ποση ποσοτητα πρωτεινης περιεχει σε αυτο.Μετα κριτηρια ειναι η γευση για μενα το αν διαλιεται καλα μεσα στο σεικερ και πολυ σημαντικο αν την ανεχεται καλα το στομαχι μου.Εννοειτε και η τιμη εχει λογο στην επιλογη;)

ευχαριστω!!!λεω να την ξεκινησω σιγα σιγα..να μου δωσει και οκ η ελενη..

marvin
06-02-12, 10:57
ευχαριστω!!!λεω να την ξεκινησω σιγα σιγα..να μου δωσει και οκ η ελενη..

Περυσι τετοιο καιρο ημουν καθετη στο να μην χρησιμοποιησω πρωτεινη ροφημα ,αλλα τελικα με βολεψε πολυ η χρηση της καθως ειναι ευκολο γευμα σε περιπτωση αναγκης αλλα και πιο γρηγορα αποροφησιμο απο τον οργανισμο μετα την προπονηση.Σιγουρα δεν ειναι μονοδρομος και το φαγακι το κανονικο μια χαρα επιλογη ειναι!!!!

Miss Fit
06-02-12, 10:59
Καλή μέρα!!! Καλή εβσομάδα!!!
Άντε να κουνηθούμε λίγο....:weights::weights:

xelashai
06-02-12, 11:02
να ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια..γιατι πολύ το παιδεύω στο μυαλό μου... ήθελα από χθες να ρωτήσω.. αφού να φανταστείτε το σκεφτόμουν..το ξανασκεφτόμουν..και κάποια στιγμή το είπα δυνατά στο σπίτι..και μου λεει η μανα μου...τι λες παιδάκι μου.. λάλησες απο τον υπολογιστή???
λοιπόν... έστω οτι χανω το λίπος που θελω...θα χασω σίγουρα και αρκετά απο το στήθος...αν κάνω αρκετα βάρη για το στήθος ή αν παρω μυικά κιλά..θα ισορροπήσει λιγο η κατάσταση??

xelashai
06-02-12, 11:08
Περυσι τετοιο καιρο ημουν καθετη στο να μην χρησιμοποιησω πρωτεινη ροφημα ,αλλα τελικα με βολεψε πολυ η χρηση της καθως ειναι ευκολο γευμα σε περιπτωση αναγκης αλλα και πιο γρηγορα αποροφησιμο απο τον οργανισμο μετα την προπονηση.Σιγουρα δεν ειναι μονοδρομος και το φαγακι το κανονικο μια χαρα επιλογη ειναι!!!!

δεν ξερω που να την βαλω βεβαια..παω στις 2.30 γυμναστηριο..και εκεινη την ωρα πειναω παρα πολυ και πολλες φορες δεν εχω ενεργεια..

voulaki
06-02-12, 11:28
καλημέρα κοριτσάρες, ελπιζω να ειστε ολες καλα. πριν λιγο, χαζευα στο internet και επεσα πανω σ'αυτο το αρθρο. με προβληματισε λιγο. ενταξει , τα περιγραφει λιγο τραγικα, αλλα με εβαλε σε σκεψεις..:unsure:αν εχετε χρονο διαβαστε το, ειναι ενδιαφερον..


Η νευρική ορθορεξία (orthorexia nervosa) δεν αποτελεί επίσημη ιατρική διάγνωση, δεν έχει καταχωρηθεί στο DSM-I, αν και έχει αναφερθεί από κάποιους ιατρούς. Ο όρος πρωτοχρησιμοποιήθηκε από τον Steven Bratman το 1997, έναν Αμερικάνο ιατρό, για να περιγράψει μια διατροφική διαταραχή, που χαρακτηρίζεται από υπερβολική προσήλωση στην επιλογή ‘υγιεινών’ τροφίμων. Σε σπάνιες περιπτώσεις, η εμμονή είναι τέτοια που μπορεί να οδηγήσει σε σοβαρό υποσιτισμό ή ακόμα και θάνατο.

Ο ίδιος ο Bratman περιγράφει την ορθορεξία ως ανθυγιεινή εμμονή με τρόφιμα που ο ασθενής αντιλαμβάνεται ως υγιεινά – κατάλληλα. Συνήθως οι ασθενείς αποφεύγουν τρόφιμα που περιέχουν λιπαρά ή συντηρητικά, ζωικά τρόφιμα ή συστατικά που θεωρούν ανθυγιεινά. Αν ο διατροφικός περιορισμός είναι πολύ σοβαρός, μπορεί να προκληθούν διατροφικές ελλείψεις ή υποσιτισμός. Η απίσχναση των ατόμων που ακολουθούν ανάλογο μοτίβο διατροφής, π.χ. ωμοφαγία, μπορεί να φτάσει στα επίπεδα της νευρικής ανορεξίας. Η ‘ανορεκτική ορθορεξία’ μπορεί να είναι το ίδιο επικίνδυνη με τη νευρική ανορεξία. Παρόλ’ αυτά βέβαια, το υποκείμενο κίνητρο είναι τελείως διαφορετικό στις δυο περιπτώσεις: ενώ ο ανορεξικός επιθυμεί να χάσει βάρος, ο ορθορεξικός επιθυμεί να αισθάνεται υγιής.

Διαγνωστικά κριτήρια

Οι Donini και συνεργάτες όρισαν την ορθορεξία ως μια ‘μανιακή εμμονή με υγιεινά τρόφιμα’. Οι ασθενείς συχνά εκδηλώνουν συμπτώματα ψυχαναγκαστικής διαταραχής και υπερβάλλον ενδιαφέρον για ‘υγιεινά’ διατροφικά μοτίβα. Ο Bratman έθεσε δυο ερωτήματα, ως ένα είδος πρωταρχικού αυτό-ελέγχου, ως απλά κριτήρια: ‘Ενδιαφέρεσαι περισσότερο για την αξία αυτού που τρως, από την απόλαυση που λαμβάνεις τρώγοντάς το;’ και ‘Μήπως η δίαιτά σου σ’ απομονώνει κοινωνικά;’. Κατασκεύασε επίσης και ένα σχετικό τεστ:

Περνάτε περισσότερες από 3 ώρες την ημέρα σκεπτόμενος τη διατροφή σας;
Προγραμματίζετε τα γεύματά σας αρκετές μέρες πριν;
Είναι η θρεπτική αξία του γεύματός σας περισσότερο σημαντική από την ευχαρίστηση της κατανάλωσής του;
Μειώθηκε η ποιότητα της ζωής σας καθώς αυξήσατε την ποιότητα της διατροφής σας;
Νιώθετε να βελτιώνεται η αυτοπεποίθησή σας όταν τρώτε υγιεινά;
Έχετε σταματήσει να καταναλώνετε τρόφιμα που απολαμβάνατε άλλοτε, προκειμένου να καταναλώσετε τα ‘σωστά’ τρόφιμα;
Η διατροφή σας δεν σας επιτρέπει εύκολα να φάτε έξω, και έτσι απομακρύνεστε από την οικογένεια και τους φίλους σας;
Αισθάνεστε ένοχοι όταν ‘χαλάτε’ τη δίαιτά σας;
Αισθάνεστε καλά με τον εαυτό σας και ότι έχετε τον πλήρη έλεγχο όταν τρώτε υγιεινά;
Έχετε γίνει πιο αυστηροί με τον εαυτό σας πρόσφατα;
Αν υπάρχουν 4-5 θετικές απαντήσεις στις παραπάνω ερωτήσεις, τότε συνιστάται το άτομο να χαλαρώσει σχετικά με τη διατροφή του και να επισκεφθεί κάποιον ειδικό. Αν οι θετικές απαντήσεις είναι περισσότερες, τότε η ενασχόληση με τη σωστή διατροφή έχει φτάσει σε σημείο εμμονής.

Συμπτώματα

Τα συμπτώματα μπορεί να περιλαμβάνουν εμμονή με την υγιεινή διατροφή, απίσχναση και θάνατο από ασιτία. Τα ορθορεκτικά άτομα μπορεί να βιώνουν συγκεκριμένα συναισθήματα για διάφορα τρόφιμα. Τα τρόφιμα με συντηρητικά χαρακτηρίζονται ως ‘επικίνδυνα’, τα βιομηχανοποιημένα ως ‘τεχνητά’ και τα βιολογικά ως ‘υγιεινά’. Οι ασθενείς εμφανίζουν ισχυρή – μη ελεγχόμενη επιθυμία για φαγητό όταν νιώθουν νευρικοί, αναστατωμένοι, χαρούμενοι ή δυστυχισμένοι. Έρευνες υποστηρίζουν ότι η ορθορεξία απαντάται περισσότερο σε άντρες και ειδικά σ’ αυτούς με χαμηλό επίπεδο μόρφωσης / εκπαίδευσης.

Βιολογία

Οι Donini και συνεργάτες διατύπωσαν πρόσφατα τη νευρική ορθορεξία ως μια διατροφο-κεντρική εκδήλωση της ψυχαναγκαστικής διαταραχής, η οποία φαίνεται πως έχει βιολογικά αίτια. Παρόμοια, μπορούμε να υποθέσουμε ότι η ορθορεξία υποκινείται από κάποιους βιολογικούς παράγοντες, χωρίς ωστόσο να έχει αποδειχθεί – μέχρι στιγμής – κάτι τέτοιο ερευνητικά.

Αντιμετώπιση

Η θεραπευτική προσέγγιση ποικίλλει ανάλογα με την περίπτωση και το βαθμό παθολογίας. Για παράδειγμα, μπορεί μια ψυχοθεραπευτική αντιμετώπιση (π.χ. γνωσιακή συμπεριφοριστική) να είναι αποτελεσματική, αλλά μπορεί να χρειαστούν και επιπρόσθετες προσεγγίσεις, όπως η παροχή αντικαταθλιπτικών σκευασμάτων. Η αντιμετώπιση γενικά συγκλίνει προς αυτές της νευρικής ανορεξίας και της ιδεοληψίας-ψυχαναγκασμού. Όπως όμως σημειώνουν οι ειδικοί, η ίδια η απόφαση και η δέσμευση του ατόμου ότι θα προσπαθήσει να αλλάξει τη διατροφική του συμπεριφορά, είναι περισσότερο σημαντική από τη μέθοδο που θα χρησιμοποιηθεί για να επιτευχθεί η αλλαγή.

Προϋπόθεση όμως για να συμβεί αυτό, είναι το ορθορεκτικό άτομο να αναγνωρίσει ότι ο τρόπος που σκέπτεται και ενεργεί αποτελεί πραγματικό εμπόδιο στη ζωή του και ότι ασκεί αρνητική επίδραση σε κάτι που θεωρεί ότι έχει πιο ουσιαστική αξία και νόημα, όπως π.χ. στη συντροφική του σχέση ή στην οικογένειά του.

Είναι σημαντικό η προσπάθεια να επικεντρωθεί σε εύκολους βραχυπρόθεσμους στόχους, όπως η σταδιακή μείωση ή λιγότερο συχνή εμφάνιση της εμμονής. Έτσι, το άτομο θα μάθει να αναγνωρίζει τα μικρά σημάδια βελτίωσης της διατροφικής του συμπεριφοράς, να ικανοποιείται με αυτά και να τα επιβραβεύει, ενώ παράλληλα θα αντλεί κουράγιο για τη συνέχιση της προσπάθειάς του, που και δύσκολη είναι και πολύ χρόνο απαιτεί.

Πηγη- www.iatronet.gr

xelashai
06-02-12, 11:35
ένα σχετικό τεστ:

Περνάτε περισσότερες από 3 ώρες την ημέρα σκεπτόμενος τη διατροφή σας; ναι
Προγραμματίζετε τα γεύματά σας αρκετές μέρες πριν; ναι
Είναι η θρεπτική αξία του γεύματός σας περισσότερο σημαντική από την ευχαρίστηση της κατανάλωσής του; ναι
Μειώθηκε η ποιότητα της ζωής σας καθώς αυξήσατε την ποιότητα της διατροφής σας;οχι
Νιώθετε να βελτιώνεται η αυτοπεποίθησή σας όταν τρώτε υγιεινά; ναι
Έχετε σταματήσει να καταναλώνετε τρόφιμα που απολαμβάνατε άλλοτε, προκειμένου να καταναλώσετε τα ‘σωστά’ τρόφιμα; ναι
Η διατροφή σας δεν σας επιτρέπει εύκολα να φάτε έξω, και έτσι απομακρύνεστε από την οικογένεια και τους φίλους σας; ναι
Αισθάνεστε ένοχοι όταν ‘χαλάτε’ τη δίαιτά σας; ναι
Αισθάνεστε καλά με τον εαυτό σας και ότι έχετε τον πλήρη έλεγχο όταν τρώτε υγιεινά; ναι
Έχετε γίνει πιο αυστηροί με τον εαυτό σας πρόσφατα; ναι
Αν υπάρχουν 4-5 θετικές απαντήσεις στις παραπάνω ερωτήσεις, τότε συνιστάται το άτομο να χαλαρώσει σχετικά με τη διατροφή του και να επισκεφθεί κάποιον ειδικό. Αν οι θετικές απαντήσεις είναι περισσότερες, τότε η ενασχόληση με τη σωστή διατροφή έχει φτάσει σε σημείο εμμονής.



σοβαρη η κατασταση..

PEGY
06-02-12, 11:38
να ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια..γιατι πολύ το παιδεύω στο μυαλό μου... ήθελα από χθες να ρωτήσω.. αφού να φανταστείτε το σκεφτόμουν..το ξανασκεφτόμουν..και κάποια στιγμή το είπα δυνατά στο σπίτι..και μου λεει η μανα μου...τι λες παιδάκι μου.. λάλησες απο τον υπολογιστή???
λοιπόν... έστω οτι χανω το λίπος που θελω...θα χασω σίγουρα και αρκετά απο το στήθος...αν κάνω αρκετα βάρη για το στήθος ή αν παρω μυικά κιλά..θα ισορροπήσει λιγο η κατάσταση??

Το στήθος αποτελείται κατα κύριο λόγο απο λίπος. Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά φεύγει το λίπος, φεύγει το στηθος. Με τις ασκήσεις θα γίνει σαφώς πιο στητό, αλλά ένα νουμερο χάνεται σίγουρα:(

gym
06-02-12, 11:39
Σπρωχνοντας προς τα μπροστα την λεκανη στο πλιε..οταν σηκωνεσαι προς τα πανω δεν πιανει και πωπο;:unsure:
Γιατι οταν σηκωνομαι ,με την λεκανη προς τα μπροστα....τραβαει και γλουτος.

ναι πιανει κ κωλο ...κ με αυτο το ''σπρωξιμο''...απλα εξηγω οτι το πλιε το βαζουμε ως ασηση καθαρα για μεσα...αλλα εννοειται οτι θα πιασει κ κωλο οταν θα κατεβεις κατω κ παλι πανω...ειναι σαν να κανεις καθισμα με τα ποδια σε αλλο ανοιγμα...

το πλιε με σουμο δεν εχει διαφορα παρα μονο στη θεση των πελματων που σας λεω...δηλαδη το πλιε ειναι πιο μπαλετο βρε ...

xelashai
06-02-12, 11:40
Το στήθος αποτελείται κατα κύριο λόγο απο λίπος. Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά φεύγει το λίπος, φεύγει το στηθος. Με τις ασκήσεις θα γίνει σαφώς πιο στητό, αλλά ένα νουμερο χάνεται σίγουρα:(

τοτε κραταω το λιπος:green:
η θα παω στον φουστανο..δεν γινεται..

aggeliki
06-02-12, 11:40
εγω δεν καταλαβα πως αυτη η "παθηση" μπορει να οδηγησει στο θανατο...αφου υποτιθετε οτι τρως για να εισαι υγειης....

xelashai
06-02-12, 11:42
φτανουν και στο σημειο ασιτίας..

lila_1
06-02-12, 11:43
να ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια..γιατι πολύ το παιδεύω στο μυαλό μου... ήθελα από χθες να ρωτήσω.. αφού να φανταστείτε το σκεφτόμουν..το ξανασκεφτόμουν..και κάποια στιγμή το είπα δυνατά στο σπίτι..και μου λεει η μανα μου...τι λες παιδάκι μου.. λάλησες απο τον υπολογιστή???
λοιπόν... έστω οτι χανω το λίπος που θελω...θα χασω σίγουρα και αρκετά απο το στήθος...αν κάνω αρκετα βάρη για το στήθος ή αν παρω μυικά κιλά..θα ισορροπήσει λιγο η κατάσταση??

Μόνο εάν πάρει μυική μάζα ο θωρακικός απο κάτω, πράγμα που θα γίνει μετά απο αρκετό καιρό δυνατών προπονήσεων αλλά και πάλι θα ναι αμελητέα για να δείξει μεγάλο το στήθος

Αν χάσεις λίπος θα χάσεις κ απο κεί αναγκαστικά αλλά μπορεί και να μη χάσεις πολύ...είναι ανάλογα τη γυναίκα.

gym
06-02-12, 11:43
να σας πω βρε κοριτσια σκεφτομαι να παρω μια πρωτεινη αλλα δεν ξερω ποια να παρω....αν ξερετε καμια που να αξιζει ..πιο πολυ την θελω για μετα την προπονηση ,ειδικα οταν τελειωνω αργα το βρδυ και δεν πειναω τοσο ,ωστε να φαω φαγητο..ολες οι γνωμες δεκτες!!!δεν εχω παρει ποτε ξανα...και επισης το αμορε θα παρει και αυτος τωρα (παλιος στο κουρμπετι..ιχιχιχιχι)καθαρη πρωτεινη θα παρει ,μπορω να πινω απο αυτην???

εννοειται μπορεις να του την παρεις..χα.χ.ακαι μην ξεχνας του αμορε θα σου βγει κ τσαμπε!:rolf::rolf::rolf:

gym
06-02-12, 11:45
ευχαριστω!!!λεω να την ξεκινησω σιγα σιγα..να μου δωσει και οκ η ελενη..

εννεοιται....ειμαι της αποψης να τρωμε φαγητο αλλα κ εγω τον τελευταιο καιρο λογω χρονου θα πιω πρωτεινη γιατι ειναι καθαρα θεμα χρονου κ τιποτε αλλο...δεν ειναι μαγικη πρωτεινη....απλα αντικαθιστα για μενα καποια γευματα

xelashai
06-02-12, 11:47
Μόνο εάν πάρει μυική μάζα ο θωρακικός απο κάτω, πράγμα που θα γίνει μετά απο αρκετό καιρό δυνατών προπονήσεων αλλά και πάλι θα ναι αμελητέα για να δείξει μεγάλο το στήθος

Αν χάσεις λίπος θα χάσεις κ απο κεί αναγκαστικά αλλά μπορεί και να μη χάσεις πολύ...είναι ανάλογα τη γυναίκα.

δυστυχως χανω ευκολα και παιρνω ευκολα σε αυτο το σημειο...:(:(:(

gym
06-02-12, 11:47
Μόνο εάν πάρει μυική μάζα ο θωρακικός απο κάτω, πράγμα που θα γίνει μετά απο αρκετό καιρό δυνατών προπονήσεων αλλά και πάλι θα ναι αμελητέα για να δείξει μεγάλο το στήθος

Αν χάσεις λίπος θα χάσεις κ απο κεί αναγκαστικά αλλά μπορεί και να μη χάσεις πολύ...είναι ανάλογα τη γυναίκα.

:thumbup::thumbup:

αναλογα ακριβως...υπαρχουν γυναικες που οσο αδυνατες κ να ειναι ,το στηθος παμελα
υπαρχουν κ αλλες με λεμονια
υπαρχουν κ αλλες με πεπονια...

οτι κ αν κανεις,λιγο θα φυγει!εσυ κοιτα να αυξησεις μυικοτητα να γινει στητο πετρα μωρε!:green::green:

xelashai
06-02-12, 11:48
εννεοιται....ειμαι της αποψης να τρωμε φαγητο αλλα κ εγω τον τελευταιο καιρο λογω χρονου θα πιω πρωτεινη γιατι ειναι καθαρα θεμα χρονου κ τιποτε αλλο...δεν ειναι μαγικη πρωτεινη....απλα αντικαθιστα για μενα καποια γευματα

οκ λενακι..θα σου γραψω το βραδακι στο ημερολογιο και για τα υπολοιπα που εχω στο ντουλαπι και περιμενουν..;)

lila_1
06-02-12, 11:49
δυστυχως χανω ευκολα και παιρνω ευκολα σε αυτο το σημειο...:(:(:(
Δεν βαριέσαι...εγώ μόνο χάνω :green::green::green:
Μπουχαχα

xelashai
06-02-12, 11:49
φουστανε..σου 'ρχομαι...:P:P

aggeliki
06-02-12, 11:50
εννοειται μπορεις να του την παρεις..χα.χ.ακαι μην ξεχνας του αμορε θα σου βγει κ τσαμπε!:rolf::rolf::rolf:
χεχεχχεχε....:P:P:P..και ποσα σκουπ προτεινεις??1?μισο?

xelashai
06-02-12, 11:50
Δεν βαριέσαι...εγώ μόνο χάνω :green::green::green:
Μπουχαχα


:rolf::rolf::rolf:

PEGY
06-02-12, 11:51
Δεν βαριέσαι...εγώ μόνο χάνω :green::green::green:
Μπουχαχα

Εγώ δεν είχα ποτέ άρα το δίλημμα ήταν μόνο θεωρητικό:green:

Ισα ίσα που τώρα φαίνεται κ πιο ωραίο

lila_1
06-02-12, 11:51
φουστανε..σου 'ρχομαι...:P:P

Θα καταλήξεις με ένα αλλήθωρο πεπόνι και ένα αλλήθωρο λεμόνι..
Μακριά απ το Φουστάνο :turtle:

lila_1
06-02-12, 11:53
Εγώ δεν είχα ποτέ άρα το δίλημμα ήταν μόνο θεωρητικό:green:

Βασικά ούτε εγώ είχα ποτέ...απλά ήταν ελαφρώς μεγαλύτερο όταν πάχαινα πολύ....αλλά πολύ
Οπότε δεν έχει νόημα...καλύτερα λεπτή και άβυζη παρά πατσόλα και πάλι άβυζη...:green:

xelashai
06-02-12, 11:53
Θα καταλήξεις με ένα αλλήθωρο πεπόνι και ένα αλλήθωρο λεμόνι..
Μακριά απ το Φουστάνο :turtle:

τι?..δεν κανει καλη δουλεια?

lila_1
06-02-12, 11:55
τι?..δεν κανει καλη δουλεια?

Έτσι λένε οι φήμες...
Ρε έχουμε γεμίσει πλαστικούς, γιατί να πας σ αυτόν τον κωλόγερο με πάρκινσον στα χερια....μπορεί να σου καταλήξουν οι σιλικόνες στον αφαλό :turtle:

gym
06-02-12, 11:56
φουστανε..σου 'ρχομαι...:P:P

θα κλεισουμε ομαδικο ραντεβου μπας κ κανει προσφορα:rolf::rolf::rolf::rolf:

eli_din3
06-02-12, 11:57
να ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια..γιατι πολύ το παιδεύω στο μυαλό μου... ήθελα από χθες να ρωτήσω.. αφού να φανταστείτε το σκεφτόμουν..το ξανασκεφτόμουν..και κάποια στιγμή το είπα δυνατά στο σπίτι..και μου λεει η μανα μου...τι λες παιδάκι μου.. λάλησες απο τον υπολογιστή???
λοιπόν... έστω οτι χανω το λίπος που θελω...θα χασω σίγουρα και αρκετά απο το στήθος...αν κάνω αρκετα βάρη για το στήθος ή αν παρω μυικά κιλά..θα ισορροπήσει λιγο η κατάσταση??

χαχαχ ειμαστε συντονισμενες.. μπαινω χθες βραδυ για μπανιο..κοιταω λιγο πιο κατω και τι να δω... ενα κενο.. ηταν που ηταν.. απογινε το κακο....

gym
06-02-12, 11:58
χεχεχχεχε....:P:P:P..και ποσα σκουπ προτεινεις??1?μισο?

αναλογα ...εγω τωρα πινω απο ενα σκουπ...γεματοοοοοοοο