PDA

Επιστροφή στο Forum : Female Gym Tips



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

gym
09-02-12, 12:57
Ζυγίστικα πληρώντας όλες τις προυποθέσεις, άστα!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Δεν μπορώ! μια φορά την εβδομάδα θα ζυγίζομαι, για να βλέπω την.............. προοδό μου:P

καλααααα...!:green::green:

xelashai
09-02-12, 13:01
ησυχία εχουμε σημερα....:unsure:

gym
09-02-12, 13:06
ησυχία εχουμε σημερα....:unsure:

αφου ειμαστε ολες σαν ψοφια κοτοπουλα απο την αρρωστια μας!πφφφφφφ.....αντε να γινουμε καλααα!:turtle::turtle::turtle:

xelashai
09-02-12, 13:08
αφου ειμαστε ολες σαν ψοφια κοτοπουλα απο την αρρωστια μας!πφφφφφφ.....αντε να γινουμε καλααα!:turtle::turtle::turtle:

:rolf::rolf::rolf:...εχω τα νευρα μου σημερα...θελω να παω στους γιατρους και δεν μπορω να παρω ουτε 1/2 ωρα αδεια...

PEGY
09-02-12, 13:14
καλααααα...!:green::green:

Αυτο που με παραξενεύει είναι οτι νιώθω πιο... ελαφρια. Το βλέπω κ στα ρούχα μου.
Πήγα κ εγώ συνάμενη κουνάμενη να δώ πόσο έχω χάσει γιατί λέω τώρα έχω περάσει στο επίπεδο φτερού. Αστα, μεγάλο στραπάτσο Πεμπτίατικα!

gym
09-02-12, 13:19
Αυτο που με παραξενεύει είναι οτι νιώθω πιο... ελαφρια. Το βλέπω κ στα ρούχα μου.
Πήγα κ εγώ συνάμενη κουνάμενη να δώ πόσο έχω χάσει γιατί λέω τώρα έχω περάσει στο επίπεδο φτερού. Αστα, μεγάλο στραπάτσο Πεμπτίατικα!

καλα δεν παιζει να ειναι λιπος...με την καμια...ποσο ηταν κ ποοσο ακριβως εδειξε ?

PEGY
09-02-12, 13:26
58.6

και ήμουν 57.4:(:(:(

gym
09-02-12, 13:27
58.6

και ήμουν 57.4:(:(:(

ημερομηνιες θυμασαι?

katerina.
09-02-12, 13:40
58.6

και ήμουν 57.4:(:(:(

εγω φοβαμαι να ξαναζυγιστώ μετα το τελευταιο σοκ που επαθα ..ξεκινησα 52 μετα 55 και τωρα 57..4 θα περιμενω μεχρι τελος του μηνος ..με πιανει τρελλο αγχος με την ζυγαρια!!!

σήμερα με εχει πεθανει και ωμος μου τη να βαλω καμια αλοιφουλα???γιατι χαπια δεν θελω να ξαναπαρω

gym
09-02-12, 13:44
εγω φοβαμαι να ξαναζυγιστώ μετα το τελευταιο σοκ που επαθα ..ξεκινησα 52 μετα 55 και τωρα 57..4 θα περιμενω μεχρι τελος του μηνος ..με πιανει τρελλο αγχος με την ζυγαρια!!!

σήμερα με εχει πεθανει και ωμος μου τη να βαλω καμια αλοιφουλα???γιατι χαπια δεν θελω να ξαναπαρω

κρεμα οπως?βολτρεν?

καλα πονας κ εκανες προπονηση ρε συ?οταν εχουμε πονο δεν το αμελουμε....

katerina.
09-02-12, 13:49
κρεμα οπως?βολτρεν?

καλα πονας κ εκανες προπονηση ρε συ?οταν εχουμε πονο δεν το αμελουμε....

αυτος ο πονος ειναι απο παλιοτερα ..παιρνω αντιφλεγμονώδη μου περναει ...και οποτε το θυμηθεί με ξαναπιανει ..θα παω να το κοιταξω και αυτο...σου εχω πει οτι ο πονος δεν με σταματαει ...χαζομαρα βεβαια γιατι αυτο με γυρναει πισω...

gym
09-02-12, 13:52
αυτος ο πονος ειναι απο παλιοτερα ..παιρνω αντιφλεγμονώδη μου περναει ...και οποτε το θυμηθεί με ξαναπιανει ..θα παω να το κοιταξω και αυτο...σου εχω πει οτι ο πονος δεν με σταματαει ...χαζομαρα βεβαια γιατι αυτο με γυρναει πισω...

ναι ρε συ...αυτο ακριβως...δεν παει να πει οτι αν ριξεις λιγο την ενταση σε ενα σημειο που ποναει πας πισω
λοιπον προσεχε...ειδικα στην περιοχη του ωμου οι πονοι ειναι ανυποφοροι κ συνηθως μας ταλαιπωρουν χρονια

ακομη κ στις διατασεις θελει προσοχη...πχ οταν γρυνας κεφαλι δεξια για διαταση ουσιαστικα τραβας το αριστερο σου χερι προς τα κατω κ δεν πιεζεις το κεφαλι ΠΟΤΕ δεξια...

PEGY
09-02-12, 13:53
ημερομηνιες θυμασαι?

1 Φεβρουαρίου δεν θυμάσαι που μας έβαλες να ζυγιστούμε; Σαν τώρα το θυμάμαι. αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

gym
09-02-12, 14:02
θα μπορούσε το βραδινό μου να ήταν μούσλι με γάλα? και αν ναι, τι θα έπρεπε να αλλάξω στα υπόλοιπα γεύματα?

αυτο πιστευεις θα σε κρατησει για το βραδυ τοσες ωρες?

μουσλι με γαλα...φιτνες...δημητριακα...κλασσικα βραδυνα πριν πολλα χρονια που νομιζαμε οτι ειναι ενα ελαφρυ γευματακι...ελα μωρε γαλα ειναι με δημητριακα οπως λενε στην τηλεοραση!;)

για να πω την αληθεια,εγω σαν ελενη δεν το προτεινω...θα προτιμουσα να εχεις πχ γαλακτοκομικο κ ξηρους καρπους η μια σαλατα με πρωτεινη κ λιγο υδατανθρακα για να σε κραταει γιατι οπως λες πεινας...

αλλα εαν το θες τοσο πολυ,οκ...

βαλε το μουσλι σου με γαλα το βραδυ....μετρα το ως κανονικο υδατανθρακα το μουσλι...
τι να αλλαξεις στα υπολοιπα?ουτως η αλλως αν το δεις,δεν τρως κ πολλα...κ ηδη πεινας!

εγω δεν θα μειωνα κατι...απλα σου ειπα κ πριν οτι θα εκανα καποιες αλλαγες στην επιλογη των τροφων σου ετσι ωστε να τρως πιο πολλα με τις ιδιες θερμιδες!
η επιλογη ομως η τελικη ειναι δικη σου!

gym
09-02-12, 14:02
1 Φεβρουαρίου δεν θυμάσαι που μας έβαλες να ζυγιστούμε; Σαν τώρα το θυμάμαι. αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!

κουλ...νερα ειναι...χαζα δεν εφαγες...ξεπρησμενη νιωθεις....λιπος με την καμια δεν ειναι;)

katerina.
09-02-12, 14:59
καθομουνα και σκεφτομουν τι εχω καταφερει ...απο τοτε που ηρθα στην παρεα σας...πρώτο και καλυτερο εκοψα το καπνισμα μαχαιρι ..εκοψα τις κολα λαιτ που ηθελα δυο την ημερα το αντικατεστησα με τσαι αυξησα την ποσοτητα νερου απο το ενα λιτρο στα τρια ..εγινα πιο οργανωμενη και πιο πειθαρχημενη οσον αφορα την διατροφη μου.. απο το προγραμμα που μου εδωσε η ελενη εδω και εναμησι μηνα καταφερα να αισθανομαι μεγαλυτερη ευεξια και πιο δυνατη στο να ανταπεξέρχομαι καλυτερα στις καθημερινες υποχρεώσεις μου...Βασικό για μενα ειναι οτι αισθανθηκα και το ποδι που ειχε μεινει πισω πιο δυνατο .Περα απο το θεμα της ζυγαριας ...στο σωμα μου εχω αρχισει να βλεπω αλλαγες ..που δεν τις ειχα δει εδω και χρονια...και ολα αυτα μονο σε εναμιση μηνα...καταθετω ΔΗΜΟΣΙΑ ...ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΣΤΗΝ GYM..

δεν ειναι και λιγα μεσα σε εναμιση μηνα ε συμφωνείται ????;););)

gym
09-02-12, 15:06
καθομουνα και σκεφτομουν τι εχω καταφερει ...απο τοτε που ηρθα στην παρεα σας...


πρώτο και καλυτερο εκοψα το καπνισμα μαχαιρι ..

εκοψα τις κολα λαιτ που ηθελα δυο την ημερα το αντικατεστησα με τσαι αυξησα την ποσοτητα νερου απο το ενα λιτρο στα τρια ..

εγινα πιο οργανωμενη και πιο πειθαρχημενη οσον αφορα την διατροφη μου..

απο το προγραμμα που μου εδωσε η ελενη εδω και εναμησι μηνα καταφερα να αισθανομαι μεγαλυτερη ευεξια και πιο δυνατη στο να ανταπεξέρχομαι καλυτερα στις καθημερινες υποχρεώσεις μου...

Βασικό για μενα ειναι οτι αισθανθηκα και το ποδι που ειχε μεινει πισω πιο δυνατο

.Περα απο το θεμα της ζυγαριας ...στο σωμα μου εχω αρχισει να βλεπω αλλαγες ..που δεν τις ειχα δει εδω και χρονια...και ολα αυτα μονο σε εναμιση μηνα...καταθετω ΔΗΜΟΣΙΑ ...ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΣΤΗΝ GYM..

δεν ειναι και λιγα μεσα σε εναμιση μηνα ε συμφωνείται ????;););)

ναι ναι κανε με τωρα ενα λιωμα πραγματικα...
ολα τα μπραβο τα αξιζεις εσυ γιατι εσυ τα καταφερες ολα αυτα με το σωμα σου...εγω απλα ετυχε να ειμαι το ατομο να σε καθοδηγησει...

και συνεχιζω τονιζοντας αυτα που εχεις καταφερει ετσι για να τα βλεπεις κ να τα θυμασαι.,..;)

και να πω κ εγω ενα μπραβο μεγαλο γιατι εισαι ατομο που φαινεται οτι αγαπας αυτο που κανεις...το εχω πει χιλιες φορες...ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΑΓΑΠΑΤΕ ,ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΒΑΡΕΘΕΙΤΕ...γι αυτο ουτε πιεση στο θεμα διατροφη ουτε στο θεμα ακροοτητες /υπερβολες στο θεμα γυμναστικη γενικοτερα....


ολα γινονται βημα βημα...!και οπως ειπα πιο πανω...απλα πραγματακια θελει!ας μην τα κανουμε εμεις δυσκολα!

σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια κατερινα μου!μου δινεις δυναμη να συνεχισω κ εγω!:toast:

PEGY
09-02-12, 17:36
εγω φοβαμαι να ξαναζυγιστώ μετα το τελευταιο σοκ που επαθα ..ξεκινησα 52 μετα 55 και τωρα 57..4 θα περιμενω μεχρι τελος του μηνος ..με πιανει τρελλο αγχος με την ζυγαρια!!!

σήμερα με εχει πεθανει και ωμος μου τη να βαλω καμια αλοιφουλα???γιατι χαπια δεν θελω να ξαναπαρω

Κατερινιώ άσε. . . κ άμα μας πιάσει αυτος ο πανικός δεν φεύγει με τίποτα:(


κουλ...νερα ειναι...χαζα δεν εφαγες...ξεπρησμενη νιωθεις....λιπος με την καμια δεν ειναι;)

Απο 31 Ιανουαρίου το διαιτολόγιό μου είναι υπόδειγμα, πραγματικά. Προσεγγίζει αυτό που μου είχε δώσει η θεά η Κασκάνη, με έξαίρεση ένα δυο φρούτα κ μέλι δύο φορές την εβδομάδα.

Μακάρι να είναι νερά. . . ;)
Πάντως μέτα από πολύ καιρό ανέβηκα στη ζυγαριά, απελπίστηκα κ αντί να το ρίξω στο φαί, πείσμωσα κ συνεχίζω με περισσότερη δύναμη:weights:

marvin
09-02-12, 17:52
Καλησπερα'' κορες του Νοτια''
........παγωσααααααααααααααα λεμε!!!!!:turtle:

marvin
09-02-12, 18:01
Μμ περαστικα βρε τωρα το ειδα!!!!

PEGY ασε βρε ησυχη την ζυγαρια....αν τα ρουχα σου σου λενε αλλα ,τη την κοιτας;
Αστη εκει σε μια ακρη του μπανιου να ομορφαινει το χωρο!!!!:green:
Χωρις πλακα τωρα,επειδη το εχω περασει και εγω και μια φωνη ελεγε.....(μμ) αποκλειεται να εισαι τοσοοοοοοοοοοο δωσε χρονο στο σωμα σου να αντιδρασει και οντως μετα απο λιγες μερες η ζυγαρια ξεκωλουσε.


Κατρινα αυτος ο ωμος με τσακιζει και μενα.Χρονιο προβλημα που ποτε δεν ελυσα.Βλεπω να μου μενει κουσουρι!!!!!

gym
09-02-12, 18:08
αχ κοριτσια μου δεν αντεχω αλλο μπουκωμενη κ το βλεπω να την χανω την προπονηση σημερα και θα σκασω αλλα δεν γινεται αλλιως!
η υγεια πρωτα πανω απο ολα!να τα ακουτε ολες αυτααααα!:toast:

PEGY
09-02-12, 18:10
Περαστικάααααααααααααααααααααα

gym
09-02-12, 18:16
ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!

xelashai
09-02-12, 18:19
αχ κοριτσια μου δεν αντεχω αλλο μπουκωμενη κ το βλεπω να την χανω την προπονηση σημερα και θα σκασω αλλα δεν γινεται αλλιως!
η υγεια πρωτα πανω απο ολα!να τα ακουτε ολες αυτααααα!:toast:

αντε βρε λενακι..ο οργανισμος σου χρεαζεται ξεκουραση τωρα...και καμια σουπιτσα βρε!

marvin
09-02-12, 18:23
αντε βρε λενακι..ο οργανισμος σου χρεαζεται ξεκουραση τωρα...και καμια σουπιτσα βρε!

....και καμμια βιταμινουλα βρε!!!!!!;)

gym
09-02-12, 18:25
αντε βρε λενακι..ο οργανισμος σου χρεαζεται ξεκουραση τωρα...και καμια σουπιτσα βρε!

για σουπιτσα αμα σου πω τι κανω...χιχιχιχιχι
νερακι πρωτεινουλα βρωμη αλεσμενη κ μιαμ μιαμ καυτο κ εγινε η σουπιτσα μου!

βαριεμαι ελεεινα και δεν εχω διαθεση να φτιαχνω το οτιδηποτε αυτες τις μερες!

gym
09-02-12, 18:26
....και καμμια βιταμινουλα βρε!!!!!!;)

εννοειται μμ παιρνω αλλα αμα δεν κανει τον κυκλο του τωρα...δεν θα περασει!

xelashai
09-02-12, 18:27
....και καμμια βιταμινουλα βρε!!!!!!;)

:thumbup:...τι ειχε το μενου σημερα λενακι?γιατι χθες την ειδα τη σαλατουλα στις φωτο...
παντως εγω οταν εχω το λαιμο μου μου ειναι πολυ δυσκολο να φαω σαλάτα...θελω το φαγητο να ειναι καυτο..χαζομαρα...αλλα νοιωθω ανακουφηση ετσι

xelashai
09-02-12, 18:29
για σουπιτσα αμα σου πω τι κανω...χιχιχιχιχι
νερακι πρωτεινουλα βρωμη αλεσμενη κ μιαμ μιαμ καυτο κ εγινε η σουπιτσα μου!

βαριεμαι ελεεινα και δεν εχω διαθεση να φτιαχνω το οτιδηποτε αυτες τις μερες!

εε αυτο μου φαινεται οτι δε θα το πετυχω ποτε...μου φαινεται πιο ευκολο να φτιαξω παστιτσιο:green:

gym
09-02-12, 18:30
:thumbup:...τι ειχε το μενου σημερα λενακι?γιατι χθες την ειδα τη σαλατουλα στις φωτο...
παντως εγω οταν εχω το λαιμο μου μου ειναι πολυ δυσκολο να φαω σαλάτα...θελω το φαγητο να ειναι καυτο..χαζομαρα...αλλα νοιωθω ανακουφηση ετσι

ναι ετσι ειναι,ειδικα οταν ο λαιμος ειναι χαλια!

απλα επειδη τωρα ουσιαστικα καθομαι και εχω κ κατι λιγουρες η σαλατα βοηθαει πολυ!

γενικα σημερα κ χθες τρωω συνεχεια βρωμη πρωτεινη κ σαλατα!πολυ γρηγορα και πρακτικα κ οπως ειπα το πρωτο το κανω εγω σουπιτσα!
τσαι ...πολυυυυυυυυυυ τσαι νερα ντεπον σιροπια ιστοριες καραμελες για λαιμο !ασε!

κ επισης...την σαλατα μου δεν την αλλαζω με τιποτα...ειδικα αγγουρια με μπαλσαμικο/λαδι κ κοτατζ με κανελα=μαστ!:green::green::green:

gym
09-02-12, 18:31
εε αυτο μου φαινεται οτι δε θα το πετυχω ποτε...μου φαινεται πιο ευκολο να φτιαξω παστιτσιο:green:

επειδη δεν εχεις μικροκυματων !ειναι πολυ πιο ευκολο ενω με το κατσαρολακι πρεπει συνεχως να προσεχεις την ποσοτητα του νερου για να μην πηξει πολυ κ γινει στοκος!

eri_87
09-02-12, 18:32
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/884/884476u1paf0t68z.gif (http://www.glitter-graphics.com)

Διαβάζω κάποια νέα σας αλλά δε προφταίνω να γράφω! (το χω ξαναπεί ε; :green:)
Περαστικούλια gym! Κάτσε ξεκουράσου, πιες τα τσαγάκια σου... http://freesmileyface.net/smiley/zen/levitation.gif (http://freesmileyface.net/free-zen-smileys.html)

Κάνει πολύ κρύο ή νομίζω; Μάλλον κάνει... Πάγωσαν τα χεράκια μου... :(

gym
09-02-12, 18:33
http://dl6.glitter-graphics.net/pub/884/884476u1paf0t68z.gif (http://www.glitter-graphics.com)

Διαβάζω κάποια νέα σας αλλά δε προφταίνω να γράφω! (το χω ξαναπεί ε; :green:)
Περαστικούλια gym! Κάτσε ξεκουράσου, πιες τα τσαγάκια σου... http://freesmileyface.net/smiley/zen/levitation.gif (http://freesmileyface.net/free-zen-smileys.html)

Κάνει πολύ κρύο ή νομίζω; Μάλλον κάνει... Πάγωσαν τα χεράκια μου... :(

να σαι καλα ερακι μου!

ναι ναι κανει!:green:

xelashai
09-02-12, 18:34
επειδη δεν εχεις μικροκυματων !ειναι πολυ πιο ευκολο ενω με το κατσαρολακι πρεπει συνεχως να προσεχεις την ποσοτητα του νερου για να μην πηξει πολυ κ γινει στοκος!

πω πω..ειχε γινει μια αηδια...λες και ειχα κανει παπαρα τη βρωμη...α πα πα

xelashai
09-02-12, 18:37
ασχετο αλλα να ρωτησω...τελευταια πεθαινω να τρωω οσπρια..ειδικοτερα φασολαδα και φακες.
εχω παρατηρησει αν και τρωω μικρη ποσοτητα..γυρω στα 100γρ οτι μου δινουν τρομερη εν'εργεια...ακομα καλυτερα και απο το κρεας
υπάρχει οριο στο ποσσες φορες την εβδομαδα μπορω να τα τρωω?

gym
09-02-12, 18:40
ασχετο αλλα να ρωτησω...τελευταια πεθαινω να τρωω οσπρια..ειδικοτερα φασολαδα και φακες.
εχω παρατηρησει αν και τρωω μικρη ποσοτητα..γυρω στα 100γρ οτι μου δινουν τρομερη εν'εργεια...ακομα καλυτερα και απο το κρεας
υπάρχει οριο στο ποσσες φορες την εβδομαδα μπορω να τα τρωω?

καποτε ειχα παθει κατι με το κρεας...το σιχαθηκα ρε παιδι μου,δεν μπορουσα να μασησω κοτοπουλο κ κοκκινο με τιποτα...μου ερχοταν αναγουλα

ε εκεινο το 10ημερο ηταν η καλυτερη μου...το τι μαυροματικο στεγνο με ξυδι κ κοτατζ ειχα φει δεν λεγεται...
βεβαια ενα πρηξιματακι το εχεις αλλα δεν εγινε τιποτα....να εχεις ομως κ ψηλα την πρωτεινη σου ε!

με οσπρια κανεις φοβερες κ γρηγορες σαλαταες να ξερεις<!;)

marvin
09-02-12, 18:41
για σουπιτσα αμα σου πω τι κανω...χιχιχιχιχι
νερακι πρωτεινουλα βρωμη αλεσμενη κ μιαμ μιαμ καυτο κ εγινε η σουπιτσα μου!

βαριεμαι ελεεινα και δεν εχω διαθεση να φτιαχνω το οτιδηποτε αυτες τις μερες!

Βρε παρε εκει μια κοτα στουμπωστει μεσα σε μια κατσαρολα..βαλε και μερικα καροτα πατατες κρεμυδια να της κανουν παρεα....αυτο ειναι σουπα....φφφφφφφφφφ να το ακουσει αυτο που κανεις η κοτα να φυγει για τα ξενα!!!!!:green:

gym
09-02-12, 18:42
Βρε παρε εκει μια κοτα στουμπωστη μεσα σε μια κατσαρολα..βαλε και μερικα καροτα πατατες κρεμυδια να της κανουν παρεα....αυτο ειναι σουπα....φφφφφφφφφφ να το ακουσει αυτο που κανεις η κοτα να φυγει για τα ξενα!!!!!:green:

βαριεμαι οικτρα να κανω ολα αυτα!πραγματικα βαριεμαι!ασε που δεν τρωω κ κρεας για καποιο διαστημα γιατι το μπουχτισα λιγο!
μολις γινω καλα ειδομεν!

η κοτα να κατσει εκει που ειναι γιατι παλι θα την χρειαστω σε καμποσες μερες κ να δω τι θα κανει με τα αυγα που θα ζητησω!:green::green::green:

xelashai
09-02-12, 18:43
καποτε ειχα παθει κατι με το κρεας...το σιχαθηκα ρε παιδι μου,δεν μπορουσα να μασησω κοτοπουλο κ κοκκινο με τιποτα...μου ερχοταν αναγουλα

ε εκεινο το 10ημερο ηταν η καλυτερη μου...το τι μαυροματικο στεγνο με ξυδι κ κοτατζ ειχα φει δεν λεγεται...
βεβαια ενα πρηξιματακι το εχεις αλλα δεν εγινε τιποτα....να εχεις ομως κ ψηλα την πρωτεινη σου ε!

με οσπρια κανεις φοβερες κ γρηγορες σαλαταες να ξερεις<!;)

αυτο το επαθα σημερα...ειχα κοτοπουλο...ζητημα να εφαγα 50-60γρ...δεν ξερω γιατι..λιγουρευομουν υγρο..φακες ..φασολαδα..σουπα..

marvin
09-02-12, 18:47
βαριεμαι οικτρα να κανω ολα αυτα!πραγματικα βαριεμαι!ασε που δεν τρωω κ κρεας για καποιο διαστημα γιατι το μπουχτισα λιγο!
μολις γινω καλα ειδομεν!

η κοτα να κατσει εκει που ειναι γιατι παλι θα την χρειαστω σε καμποσες μερες κ να δω τι θα κανει με τα αυγα που θα ζητησω!:green::green::green:

Τωρα που ειπες αυγα..εβαλα χτες το βραδυ στο ψυγειο τα ασπραδια μαζι με βρωμη και κρεμυδακι χτυπημενα.....ψψψψψψψψψψψψ εγινε σημερα η ομελετα αφρος!!!!Τρελενομαι να αφηνω την βρωμη να ρουφαει και μετα οταν την βαζω στο τηγανι να σβηνω το ματι στο τελευταιο γυρισμα και να την αφηνω να γινεται τραγανη!!!!

gym
09-02-12, 18:49
Τωρα που ειπες αυγα..εβαλα χτες το βραδυ στο ψυγειο τα ασπραδια μαζι με βρωμη και κρεμυδακι χτυπημενα.....ψψψψψψψψψψψψ εγινε σημερα η ομελετα αφρος!!!!Τρελενομαι να αφηνω την βρωμη να ρουφαει και μετα οταν την βαζω στο τηγανι να σβηνω το ματι στο τελευταιο γυρισμα και να την αφηνω να γινεται τραγανη!!!!


εμμμμμμμμμμμμμ οταν τα λεω εγω να με ακουτε!
ε αφου τραβαει η βρωμη ρουφαει απο το υγρο...ειτε νερο ειτε ασπραδι ειναι...γινεται διπλασιο λεμε!

ετσι ετσι!

να παιζετε γενικα με τον τροπο μαγειρεματος γιατι σας κανει να αλλαζετε καπως τα καθημερινα κλασσικα πχ βρωμη αυγο βρωμη αυγο!
παρε κ μπαχαρικα ριξε...παρε κ σπορους κ διαφορα...παιξτε με αυτα;)

katerina.
09-02-12, 19:03
Μμ περαστικα βρε τωρα το ειδα!!!!

PEGY ασε βρε ησυχη την ζυγαρια....αν τα ρουχα σου σου λενε αλλα ,τη την κοιτας;
Αστη εκει σε μια ακρη του μπανιου να ομορφαινει το χωρο!!!!:green:
Χωρις πλακα τωρα,επειδη το εχω περασει και εγω και μια φωνη ελεγε.....(μμ) αποκλειεται να εισαι τοσοοοοοοοοοοο δωσε χρονο στο σωμα σου να αντιδρασει και οντως μετα απο λιγες μερες η ζυγαρια ξεκωλουσε.


Κατρινα αυτος ο ωμος με τσακιζει και μενα.Χρονιο προβλημα που ποτε δεν ελυσα.Βλεπω να μου μενει κουσουρι!!!!!

marvin ο ωμος σου δημιουργει προβλημα κατα την διαρκει της προπονησης ?γιατι σήμερα σε μερικες ασκησεις με το καλο χερι μπορουσα να σηκωσω τα διπλα κιλα απο οτι με το πονεμενο..δηλαδη ενω θα μπορουσα να ανεβασω σε πολλες με κραταει οτι με ποναει ο ωμος ..και σε πολλες νιωθω οτι κλεβω παραπανω με το καλο χερι με αποτελεσμα να εχει γινει πιο δυνατο.

katerina.
09-02-12, 19:08
εμμμμμμμμμμμμμ οταν τα λεω εγω να με ακουτε!
ε αφου τραβαει η βρωμη ρουφαει απο το υγρο...ειτε νερο ειτε ασπραδι ειναι...γινεται διπλασιο λεμε!

ετσι ετσι!

να παιζετε γενικα με τον τροπο μαγειρεματος γιατι σας κανει να αλλαζετε καπως τα καθημερινα κλασσικα πχ βρωμη αυγο βρωμη αυγο!
παρε κ μπαχαρικα ριξε...παρε κ σπορους κ διαφορα...παιξτε με αυτα;)

αυτο το εκανα εγω εχτες με ασπραδια βρωμη αποξηραμενα βανιλια γιαουρτι ξυσμα λεμονιου τα χτυπησα ολα καλα και τα αφησα ολο το βραδυ..το πρωι κατευθειαν φουρνο μικροκυματων για μερικα λεπτα και βουαλα να μια πιτα μεχρι εκει πανω και απο γευση σουπερ ..προσθετεις κανελλιτσα και λιγο ζαχαρινη ...και εισαι αρχοντας ..αυτα ειναι φαγητα ..τι να τις κανω τις τυροπιτες και τις μπουγατσες που αν κρυωσουν κι ολασ γινονται για πεταμα..

marvin
09-02-12, 19:18
marvin ο ωμος σου δημιουργει προβλημα κατα την διαρκει της προπονησης ?γιατι σήμερα σε μερικες ασκησεις με το καλο χερι μπορουσα να σηκωσω τα διπλα κιλα απο οτι με το πονεμενο..δηλαδη ενω θα μπορουσα να ανεβασω σε πολλες με κραταει οτι με ποναει ο ωμος ..και σε πολλες νιωθω οτι κλεβω παραπανω με το καλο χερι με αποτελεσμα να εχει γινει πιο δυνατο.

Σιγουρα υπαρχουν ασκησεις που με ενοχλει,απλα αρχισα να συνηθιζω τον πονο και να τον προσπερναω,λαθος μου βεβαια.

marvin
09-02-12, 19:20
αυτο το εκανα εγω εχτες με ασπραδια βρωμη αποξηραμενα βανιλια γιαουρτι ξυσμα λεμονιου τα χτυπησα ολα καλα και τα αφησα ολο το βραδυ..το πρωι κατευθειαν φουρνο μικροκυματων για μερικα λεπτα και βουαλα να μια πιτα μεχρι εκει πανω και απο γευση σουπερ ..προσθετεις κανελλιτσα και λιγο ζαχαρινη ...και εισαι αρχοντας ..αυτα ειναι φαγητα ..τι να τις κανω τις τυροπιτες και τις μπουγατσες που αν κρυωσουν κι ολασ γινονται για πεταμα..

Ξυσμα ε;..Μου εβαλες καλες ιδεες!!!!:thumbup::thumbup:

gym
09-02-12, 19:31
λοιπον θα το ξαναπω....παρτε αποξηραμενα και σπορους...απο το βραδυ σε νερο η στο μιγμα σας με αυγα και το πρωι στο πιτακι θα ψηνεται και θα νομιζετε οτι ειναι κρουασαν!;);)

katerina.
09-02-12, 19:31
Σιγουρα υπαρχουν ασκησεις που με ενοχλει,απλα αρχισα να συνηθιζω τον πονο και να τον προσπερναω,λαθος μου βεβαια.

το ιδιο κανω και εγω ...βλακεια βεβαια γιατι αυτο με κραταει πισω ..θα παω συντομα να δω τι ακριβως εχω

xelashai
09-02-12, 19:35
λοιπον θα το ξαναπω....παρτε αποξηραμενα και σπορους...απο το βραδυ σε νερο η στο μιγμα σας με αυγα και το πρωι στο πιτακι θα ψηνεται και θα νομιζετε οτι ειναι κρουασαν!;);)

μπορω να βαλω και δακρυα μαυρης σοκολατας?:green::green:

katerina.
09-02-12, 19:37
Ξυσμα ε;..Μου εβαλες καλες ιδεες!!!!:thumbup::thumbup:

αν θελεις να το κανεις σαν κεικ τυπας ξεχωριστα τα ασπραδια με το μιξερ με χρι να φουσκωσουν μετα προσθετεις το γιαουρι την βανιλια το ξυσμα και την ζαχαρινη και τη βρωμη με απαλες κινησεις για να μην ξεφουσκωσουν τα αυγα..βαζεις λαδοκαλλα σε μια μακροστενη φορμα για κεικ και ψηνεις σε προθερμασμενο φουρνο ..τωρα για ποση ωρα δεν ξερω εγω την κοβω με το ματι αν ειναι ετοιμη γινεται τουμπανο ....την κανω και για τα παιδια αλλα βαζω μεσα μελι και σταφιδες που τους αρεσουν

PEGY
09-02-12, 19:41
λοιπον θα το ξαναπω....παρτε αποξηραμενα και σπορους...απο το βραδυ σε νερο η στο μιγμα σας με αυγα και το πρωι στο πιτακι θα ψηνεται και θα νομιζετε οτι ειναι κρουασαν!;);)

Εγώ που έβαζα απο το βράδυ τα αποξηραμένα στο μείγμα με τα αυγα το πρωι πάντα μου κολούσε στο τηγάνι:(

gym
09-02-12, 19:43
Εγώ που έβαζα απο το βράδυ τα αποξηραμένα στο μείγμα με τα αυγα το πρωι πάντα μου κολούσε στο τηγάνι:(

μπα....γιατι ρε?μαλλον δεν αφηνες καλα να ζεσταθει το τηγανι πιστευω!ποτε δεν μου εχει κολλησει!:unsure:

PEGY
09-02-12, 19:47
Φανταστηκα πως φταίνε τα αποξηραμένα γιατι με το νερό φουσκώνουν κ μαζί μ αυτά κ η ζάχαρη, συνήθης ύποπτη για το κόλλημα στο τηγάνι. Από τότε δεν το ξαναεπιχείρησα. Θα κάνω μια ακόμη προσπάθεια όμως;)

katerina.
09-02-12, 20:12
ρε παιδια η δαφνουλα που ειναι εφυγε η ελινα και επεσε σε κατάθλιψη ??που εισαι βρε μικρουλα τσαχπινουλα βαλε καμια φατσουλα να μασ φτιαξεις!!!!

gym
09-02-12, 20:53
ρε παιδια η δαφνουλα που ειναι εφυγε η ελινα και επεσε σε κατάθλιψη ??που εισαι βρε μικρουλα τσαχπινουλα βαλε καμια φατσουλα να μασ φτιαξεις!!!!

αστα να πανε κατρινα μου...η δαφνη παιζει να πηγε σλοβακια να την βρει..και να μετρανε μαζι το λαδι που θα βαζουν στο φαγητο τους οι φιλοι της ελινας!
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:δραμα λεμεεεεεε!

Stella
09-02-12, 21:41
marvin ο ωμος σου δημιουργει προβλημα κατα την διαρκει της προπονησης ?γιατι σήμερα σε μερικες ασκησεις με το καλο χερι μπορουσα να σηκωσω τα διπλα κιλα απο οτι με το πονεμενο..δηλαδη ενω θα μπορουσα να ανεβασω σε πολλες με κραταει οτι με ποναει ο ωμος ..και σε πολλες νιωθω οτι κλεβω παραπανω με το καλο χερι με αποτελεσμα να εχει γινει πιο δυνατο.


Kορίτσια προσέξτε με τους ώμους σας! Μην κάνετε "παλικαριες"!
Μπορεί να είναι κάποια μικρή φλεγμονή που να χρειάζεται μια εβδομάδα ξεκούραση και αν δεν το προσέξετε να πάθετε καμιά τενοντίτιδα και να καθήσετε εκτός κανένα δίμηνο!!!:(
Μην παίζετε μ΄αυτά μωρε.......
Εγώ έχω απο την αρχή της χρονιάς και ακόμα δεν.....
αλλά δεν πάει άλλο....αυριο θα πάω όπωσδηποτε στο γιατρό να μου γράψει φυσιοθεραπείες...

Gogoka
09-02-12, 22:10
Γειααααααα σας και απο εμενα!! :) :) Τι κανετε?:) Χαιρομαι τοσο τοσο πολυ που υπαρχετε!!! :):):)
Να σας συστηθω.. Με λενε Γωγώ, ειμαι 24 χρονών.. Χωρις πολλα πολλα λογια, αφου καταφερα να φερω τον αυτοάνοσο θυροειδη μου σε σχετικά φυσιολογικες τιμές (γιατι ηταν πολυ πολυ πολυ χαλιαααα) αποφασισα να ασχοληθώ πολυ με την διατροφή μου και την γυμναστικούλα (πάλι) ώστε να έρθω σε φυσιολογικα επίπεδα!
Λίγες λεπτομέριες : Ειμαι αρκετα ψηλή, 1,55 (χαχαχα) και 67 κιλα :(:(:(:(:(:eleph: ! Θα χαρω τόσο τόσο τόσο πολυ να με βοηθησετε (λογικό).. Και σας ευχαριστώ εκ των προτέρων! Αυτα! Θα κανω τα παντααααααααααα!!!

xelashai
09-02-12, 22:51
Γειααααααα σας και απο εμενα!! :) :) Τι κανετε?:) Χαιρομαι τοσο τοσο πολυ που υπαρχετε!!! :):):)
Να σας συστηθω.. Με λενε Γωγώ, ειμαι 24 χρονών.. Χωρις πολλα πολλα λογια, αφου καταφερα να φερω τον αυτοάνοσο θυροειδη μου σε σχετικά φυσιολογικες τιμές (γιατι ηταν πολυ πολυ πολυ χαλιαααα) αποφασισα να ασχοληθώ πολυ με την διατροφή μου και την γυμναστικούλα (πάλι) ώστε να έρθω σε φυσιολογικα επίπεδα!
Λίγες λεπτομέριες : Ειμαι αρκετα ψηλή, 1,55 (χαχαχα) και 67 κιλα :(:(:(:(:(:eleph: ! Θα χαρω τόσο τόσο τόσο πολυ να με βοηθησετε (λογικό).. Και σας ευχαριστώ εκ των προτέρων! Αυτα! Θα κανω τα παντααααααααααα!!!


40069....καλως τη...εμένα με λένε δάφνη...40070...χαίρω πολύ...

gym's sis
09-02-12, 23:00
40069....καλως τη...εμένα με λένε δάφνη...40070...χαίρω πολύ...

axaxaxxaaxxaxax...Συνονοματη δεν υπαρχουνννν οι φατσουλες σουυυυ....!!!!!!!:)

xelashai
09-02-12, 23:01
axaxaxxaaxxaxax...Συνονοματη δεν υπαρχουνννν οι φατσουλες σουυυυ....!!!!!!!:)

ελααα...βρε να μπαινεις πιο συχνα εδω...να τα λεμε...

gym's sis
09-02-12, 23:06
ελααα...βρε να μπαινεις πιο συχνα εδω...να τα λεμε...


Βρε εγω μπαινω..αλλα δεν σας προλαβαινωωωωω...!!!!! :)

xelashai
09-02-12, 23:08
Βρε εγω μπαινω..αλλα δεν σας προλαβαινωωωωω...!!!!! :)

καλα σε αυτο εχεις δικιο...αφου μερικες φορες ουτε εγω δεν μας προλαβαινω..:rolf:
οταν μπαινεις να μας γραφεις ομως ετσι?
να ναι καλυτερα η αδερφουλα σου??

gym's sis
09-02-12, 23:11
καλα σε αυτο εχεις δικιο...αφου μερικες φορες ουτε εγω δεν μας προλαβαινω..:rolf:
οταν μπαινεις να μας γραφεις ομως ετσι?
να ναι καλυτερα η αδερφουλα σου??

οκκκ συνονοματη..!!!Η gym σημερα την ειδα απο κοντα...δυστυχως δεν ειναι πολυ καλα το κοριτσι μας..απ'ολα τα καλα εχει :( .....

xelashai
09-02-12, 23:13
οκκκ συνονοματη..!!!Η gym σημερα την ειδα απο κοντα...δυστυχως δεν ειναι πολυ καλα το κοριτσι μας..απ'ολα τα καλα εχει :( .....

η καημενουλα...στειλτης καμια σουπιτσα μπας και δυναμωσει γιατι ειναι τεμπέλα...:P
με βρωμη θα τη βγαλει κι αποψε..

gym's sis
09-02-12, 23:16
η καημενουλα...στειλτης καμια σουπιτσα μπας και δυναμωσει γιατι ειναι τεμπέλα...:P
με βρωμη θα τη βγαλει κι αποψε..

Η αληθεια ειναι οτι οταν πηγα ετρωγε κρεμουλα με βρωμη (ετσι μου ειπε) :)..Της εδωσα τις συμβουλες μου ΕΛΠΙΖΩ να τις ακουσει να γινει περδικι..

xelashai
09-02-12, 23:18
Η αληθεια ειναι οτι οταν πηγα ετρωγε κρεμουλα με βρωμη (ετσι μου ειπε) :)..Της εδωσα τις συμβουλες μου ΕΛΠΙΖΩ να τις ακουσει να γινει περδικι..

ε μα...τζαμπα τοσες κότες δηλαδη....:P

Gianna
09-02-12, 23:19
Ζυγίστικα πληρώντας όλες τις προυποθέσεις, άστα!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Δεν μπορώ! μια φορά την εβδομάδα θα ζυγίζομαι, για να βλέπω την.............. προοδό μου:P

Και μένα κάτι με πιάνει και παρότι ξέρω ότι δεν χρειάζεται συνέχεια, όλο και ζυγίζομαι στο gym:green:

Gianna
09-02-12, 23:24
ναι ετσι ειναι,ειδικα οταν ο λαιμος ειναι χαλια!

απλα επειδη τωρα ουσιαστικα καθομαι και εχω κ κατι λιγουρες η σαλατα βοηθαει πολυ!

γενικα σημερα κ χθες τρωω συνεχεια βρωμη πρωτεινη κ σαλατα!πολυ γρηγορα και πρακτικα κ οπως ειπα το πρωτο το κανω εγω σουπιτσα!
τσαι ...πολυυυυυυυυυυ τσαι νερα ντεπον σιροπια ιστοριες καραμελες για λαιμο !ασε!

κ επισης...την σαλατα μου δεν την αλλαζω με τιποτα...ειδικα αγγουρια με μπαλσαμικο/λαδι κ κοτατζ με κανελα=μαστ!:green::green::green:

Α, αααα της σχολής της κανέλλας κι εσύ!!! Περαστικά, πουλάκι μου:love:

gym
09-02-12, 23:25
μπορω να βαλω και δακρυα μαυρης σοκολατας?:green::green:

ελα ρεεε...σαν θκατουλα θα γινει!:green::green:

gym
09-02-12, 23:25
Α, αααα της σχολής της κανέλλας κι εσύ!!! Περαστικά, πουλάκι μου:love:

γουι λααααααβ κανελα!

να σαι καλα αγαπη μου!

:toast::toast:

gym
09-02-12, 23:26
η καημενουλα...στειλτης καμια σουπιτσα μπας και δυναμωσει γιατι ειναι τεμπέλα...:P
με βρωμη θα τη βγαλει κι αποψε..

αυτα που λες θα τα πληρωσεις λεμε!

μην ξεχνας...περνανε οι μερες που κανεις αυτο το προγραμμα!:green::green:

gym
09-02-12, 23:28
ε μα...τζαμπα τοσες κότες δηλαδη....:P

ενα θα σου πω....σε κανενα 10ημερο τα 90 αυγα δεν θα μου φτανουνε!:green::green:

gym
09-02-12, 23:29
Η αληθεια ειναι οτι οταν πηγα ετρωγε κρεμουλα με βρωμη (ετσι μου ειπε) :)..Της εδωσα τις συμβουλες μου ΕΛΠΙΖΩ να τις ακουσει να γινει περδικι..

εσυ τα βγαζεις ολα στη φορα και θα το πληρωσεις κε συ με τον γνωστο τροπο!:weights::weights::green:

gym
09-02-12, 23:32
Γειααααααα σας και απο εμενα!! :) :) Τι κανετε?:) Χαιρομαι τοσο τοσο πολυ που υπαρχετε!!! :):):)
Να σας συστηθω.. Με λενε Γωγώ, ειμαι 24 χρονών.. Χωρις πολλα πολλα λογια, αφου καταφερα να φερω τον αυτοάνοσο θυροειδη μου σε σχετικά φυσιολογικες τιμές (γιατι ηταν πολυ πολυ πολυ χαλιαααα) αποφασισα να ασχοληθώ πολυ με την διατροφή μου και την γυμναστικούλα (πάλι) ώστε να έρθω σε φυσιολογικα επίπεδα!
Λίγες λεπτομέριες : Ειμαι αρκετα ψηλή, 1,55 (χαχαχα) και 67 κιλα :(:(:(:(:(:eleph: ! Θα χαρω τόσο τόσο τόσο πολυ να με βοηθησετε (λογικό).. Και σας ευχαριστώ εκ των προτέρων! Αυτα! Θα κανω τα παντααααααααααα!!!


καλως ηρθες και εδω γωγω μου!

οπως βλεπεις ειμαστε γυναικεια παρεα εδω μεσα ...αυστηρα γυναικεια και λεμε τα παντα!

οτι απορια εχεις ,ριχτην κ εμεις θα σε βοηθησουμε οσο μπορουμε!

στοχος σου να μειωσεις σωματικο λιπος ετσι?
πες μας περιπου τι διατροφη κ προπονηση κανεις...

ενα θερμιδικο ελειμμα πρεπει αν το εχεις αν θες μειωση σωματικου λιπους...ειτε αυτο ερχεται απο προπονηση(αεροβια+αναεροβια)ειτε απο διατροφη(υποθερμιδικη)

πολλοι οι δρομοι για να φτασεις εκει που θες αρκει να το εχεις παρει αποφαση,,,


καλως ηρθες κ παλι κ θα τα λεμε!:toast::toast:

xelashai
09-02-12, 23:37
αυτα που λες θα τα πληρωσεις λεμε!

μην ξεχνας...περνανε οι μερες που κανεις αυτο το προγραμμα!:green::green:

40075.........πλακα εκανα μωρε.....40076

gym
09-02-12, 23:38
40075.........πλακα εκανα μωρε.....40076

παει τωρα....το νερο εχει μπει στο αυλακι...:green::green:

gym's sis
09-02-12, 23:38
ε μα...τζαμπα τοσες κότες δηλαδη....:P

Κοτεςςςς να θεςςςς....η καταψυξη φουλλλλ στο κοτοπουλο..!!!!

xelashai
09-02-12, 23:39
Κοτεςςςς να θεςςςς....η καταψυξη φουλλλλ στο κοτοπουλο..!!!!

:rolf::rolf::rolf::rolf:

gym's sis
10-02-12, 00:06
εσυ τα βγαζεις ολα στη φορα και θα το πληρωσεις κε συ με τον γνωστο τροπο!:weights::weights::green:


OK OK OK OK gymmmmm...Θα κανω μαμ...!!!!!:):):)

Stella
10-02-12, 00:26
Αντε βρε κορίτσια...κρίμα που αρρωστήσατε....
Περαστικά σε όλες τις αρρωστούλες! Υπομονή 2-3 μερούλες να περάσει...

- Κατερίνα πολύ καλά τα νέα για το ποδαράκι σου! Μπράβο!:clap: Τον ωμο σου μόνο πρόσεχε μωρε...από τη στιγμή που δε σε αφήνει να κάνεις άνετα προπόνηση και έχεις πόνο, κάτι συμβαίνει ρε συ....μη το αμελείς...:(
-Ερη ο γιατρός τι σου είπε για τη χοληστερίνη; Να μην προσπαθήσεις να την κατεβάσεις;:unsure: Είναι κληρονομική;
- Γωγώ καλωσήλθες!:welcome: Όλες μαζί βοηθάμε η μια την άλλη να πιάσουμε τους στόχους μας! Ηρθες στη σωστή παρέα!:thumbup:

kritsinaki!
10-02-12, 01:44
αυτο το επαθα σημερα...ειχα κοτοπουλο...ζητημα να εφαγα 50-60γρ...δεν ξερω γιατι..λιγουρευομουν υγρο..φακες ..φασολαδα..σουπα..
μηπως διψουσες εκεινη την ωρα...τ εχω παρατηρησει σε μενα οσες φορες λιγουρευομαι κατι σε πιο υγρη μορφη οπως ενα ζουμερο πορτοκαλι ας πουμε μεχρι σουπα..διψαω αλλα νομιζω οτι πειναω ...οποτε τ ξανανιωσεις αυτο για δοκιμασε ν πιεις νερο πριν φας οτιδηποτε ;););)

xelashai
10-02-12, 01:51
μηπως διψουσες εκεινη την ωρα...τ εχω παρατηρησει σε μενα οσες φορες λιγουρευομαι κατι σε πιο υγρη μορφη οπως ενα ζουμερο πορτοκαλι ας πουμε μεχρι σουπα..διψαω αλλα νομιζω οτι πειναω ...οποτε τ ξανανιωσεις αυτο για δοκιμασε ν πιεις νερο πριν φας οτιδηποτε ;););)

οχι δεν διψουσα...ισως να μου φαινεται πολυ στεγνη τροφη πλεον και να μου κακοφαινεται...δεν ξερω...νοιωθω οτι ζηταει ο οργανισμος μου τα οσπρια..τον τελευταιο μηνα...θα μου περασει..

xelashai
10-02-12, 08:54
40098.....καλημέραααα....έλα να μαζευόμαστε και σήμερα.....

katerina.
10-02-12, 09:10
[QUOTE=xelashai;514299]40098.....καλημέραααα....έλα να μαζευόμαστε και σήμερα

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ...σε ολες τις ομορφες !!!!

xelashai
10-02-12, 09:22
τι κανεις κατερινακι?

marvin
10-02-12, 09:43
40098.....καλημέραααα....έλα να μαζευόμαστε και σήμερα.....

Καλημεραααααααααααααα λεμε!!!!!:turtle::turtle:

xelashai
10-02-12, 09:47
Καλημεραααααααααααααα λεμε!!!!!:turtle::turtle:

αντε και πλησιαζει η κυριακη....:turtle:

marvin
10-02-12, 09:57
αντε και πλησιαζει η κυριακη....:turtle:


Αυτο ειναι καλο η κακο;Εγω Κυριακη δουλευω:(!!!!

xelashai
10-02-12, 10:07
Αυτο ειναι καλο η κακο;Εγω Κυριακη δουλευω:(!!!!

ωχ....σορυ:green:
εγω την περιμενω πως και πως να ξεκουραστω λιγακι

aggeliki
10-02-12, 10:41
καλημερα κοριτσαρεςςςςςςς!!!!!!!!!!!! περαστικα στις αρρωστουλες μας!!! μολισ μπηκα και διαβαζα παλι κατεβατα...γαμοτο δεν εχω υπολογιστη ακομα σπιτι και σας χανω τα βραδια..και το πρωι απο τη δουλεια οσο μπορω στα κλεφτα μπαινω....να ξερετε οτι σας δι;βαζω αλλα δεν εχω και πολυ χρονο...παντως το team τραβαει πολυ και μαρεσει !!!!!

Stella
10-02-12, 10:41
Παρούσα και γωωωωωωωωω......:)
Πως είναι σήμερα οι αρρωστούλες;
Καλύτερα;

voulaki
10-02-12, 11:00
Καλημέρα κορίτσαρες επιτέλους λίγο καλύτερα, άντε να αρχίσω και προπόνηση απο την άλλη εβδομάδα , είμαι μια εβδομάδα off ρε γ...το αλλα ευτυχώς το φαγητο μου ειναι ελάχιστο δεν έχω καθόλου όρεξη οπότε κάτι σωζω απο εκεί. Μου κρατάτε φοβερή συντροφιά άσχετα που δεν πολύ γράφω σας διαβάζω συνέχεια. Άντε πάμε γερά λέμε!!!!

amst
10-02-12, 11:56
αυτο πιστευεις θα σε κρατησει για το βραδυ τοσες ωρες?

μουσλι με γαλα...φιτνες...δημητριακα...κλασσικα βραδυνα πριν πολλα χρονια που νομιζαμε οτι ειναι ενα ελαφρυ γευματακι...ελα μωρε γαλα ειναι με δημητριακα οπως λενε στην τηλεοραση!;)

για να πω την αληθεια,εγω σαν ελενη δεν το προτεινω...θα προτιμουσα να εχεις πχ γαλακτοκομικο κ ξηρους καρπους η μια σαλατα με πρωτεινη κ λιγο υδατανθρακα για να σε κραταει γιατι οπως λες πεινας...

αλλα εαν το θες τοσο πολυ,οκ...

βαλε το μουσλι σου με γαλα το βραδυ....μετρα το ως κανονικο υδατανθρακα το μουσλι...
τι να αλλαξεις στα υπολοιπα?ουτως η αλλως αν το δεις,δεν τρως κ πολλα...κ ηδη πεινας!

εγω δεν θα μειωνα κατι...απλα σου ειπα κ πριν οτι θα εκανα καποιες αλλαγες στην επιλογη των τροφων σου ετσι ωστε να τρως πιο πολλα με τις ιδιες θερμιδες!
η επιλογη ομως η τελικη ειναι δικη σου!

Καλημέρα συναγωνίστρια (στο σώμα και την ψυχή)
Λοιπόν, θα σταματήσω για λίγο να κλαίγομαι και θα δοκιμάσω όλα αυτά που μου είπες. Ότι μου κάνει καλύτερα, θα το κρατήσω. Και θα κάνω αλλαγές για να μην τα βαριέμαι.
Μια ερωτησούλα, με μισό λίτρο γάλα, τι ξηροκάρπια θα μπορούσα να τρώω? Πόσα??

Είσαι καλύτερα εσύ λενάκι?

amst
10-02-12, 11:57
καθομουνα και σκεφτομουν τι εχω καταφερει ...απο τοτε που ηρθα στην παρεα σας...πρώτο και καλυτερο εκοψα το καπνισμα μαχαιρι ..εκοψα τις κολα λαιτ που ηθελα δυο την ημερα το αντικατεστησα με τσαι αυξησα την ποσοτητα νερου απο το ενα λιτρο στα τρια ..εγινα πιο οργανωμενη και πιο πειθαρχημενη οσον αφορα την διατροφη μου.. απο το προγραμμα που μου εδωσε η ελενη εδω και εναμησι μηνα καταφερα να αισθανομαι μεγαλυτερη ευεξια και πιο δυνατη στο να ανταπεξέρχομαι καλυτερα στις καθημερινες υποχρεώσεις μου...Βασικό για μενα ειναι οτι αισθανθηκα και το ποδι που ειχε μεινει πισω πιο δυνατο .Περα απο το θεμα της ζυγαριας ...στο σωμα μου εχω αρχισει να βλεπω αλλαγες ..που δεν τις ειχα δει εδω και χρονια...και ολα αυτα μονο σε εναμιση μηνα...καταθετω ΔΗΜΟΣΙΑ ...ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΣΤΗΝ GYM..

δεν ειναι και λιγα μεσα σε εναμιση μηνα ε συμφωνείται ????;););)

Τα σκεφτόμουν και εγώ εχθές το βράδυ. Και να δείτε πόσα θα καταφέρουμε ακόμη!!!
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

gym
10-02-12, 11:59
καλημερα σε ολα τα κοριτσια !

και σε οσες γιορταζουν φυσικα !

:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

gym
10-02-12, 12:01
Τα σκεφτόμουν και εγώ εχθές το βράδυ. Και να δείτε πόσα θα καταφέρουμε ακόμη!!!
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

that's the spirit girl!:thumbup::thumbup::thumbup:

amst
10-02-12, 12:02
αστα να πανε κατρινα μου...η δαφνη παιζει να πηγε σλοβακια να την βρει..και να μετρανε μαζι το λαδι που θα βαζουν στο φαγητο τους οι φιλοι της ελινας!
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:δραμα λεμεεεεεε!

:green::green::green:
:bowdown::bowdown::bowdown:

gym
10-02-12, 12:02
40098.....καλημέραααα....έλα να μαζευόμαστε και σήμερα.....

καλα εχω πεθανει..ιδια μια καθηγητρια μου στο γυμνασιο στα αρχαια γεροντοκορη θαρρω αλλα κ καλα τους ειχε στη σιερα ολους!

θεα μιλαμε θεααααααααα!:turtle::turtle::turtle::turtle:καλημερααααααααααααααααααααα

gym
10-02-12, 12:04
Καλημέρα συναγωνίστρια (στο σώμα και την ψυχή)
Λοιπόν, θα σταματήσω για λίγο να κλαίγομαι και θα δοκιμάσω όλα αυτά που μου είπες. Ότι μου κάνει καλύτερα, θα το κρατήσω. Και θα κάνω αλλαγές για να μην τα βαριέμαι.
Μια ερωτησούλα, με μισό λίτρο γάλα, τι ξηροκάρπια θα μπορούσα να τρώω? Πόσα??

Είσαι καλύτερα εσύ λενάκι?

κοιτα μιλας για το βραδυ η καποια ναλλη στιγμη μεσα στη μερα!

φαε μια χουφτα ξηροκαρπια αναλατα κ ωμα!μια χουφτα ομως!;)

μπα τα ιδια ειμαι!:(:(

xelashai
10-02-12, 12:05
καλα εχω πεθανει..ιδια μια καθηγητρια μου στο γυμνασιο στα αρχαια γεροντοκορη θαρρω αλλα κ καλα τους ειχε στη σιερα ολους!

θεα μιλαμε θεααααααααα!:turtle::turtle::turtle::turtle:καλημερααααααααααααααααααααα


:rolf::rolf::rolf::rolf:....και εμας αυτη που μας εκανε ιστορια καπως ετσι ηταν...

dorita
10-02-12, 12:10
Καλημέρα κοριτσαρες μου από την αρρωστουλα ακομη ντοριτα!
Πάει αυτή ή εβδομάδα χωρίς γυμν.!σας διαβάζω συνεχώς! Άλλά από χτες έγινα για πρώτη φορά θεία κ καταλαβαίνετε!έχει τρελαθεί ή χαζοθεια!
Δάφνη μέχρι εδω τι άκουσα τι κουδουνι!!

gym
10-02-12, 12:11
Καλημέρα κοριτσαρες μου από την αρρωστουλα ακομη ντοριτα!
Πάει αυτή ή εβδομάδα χωρίς γυμν.!σας διαβάζω συνεχώς! Άλλά από χτες έγινα για πρώτη φορά θεία κ καταλαβαίνετε!έχει τρελαθεί ή χαζοθεια!
Δάφνη μέχρι εδω τι άκουσα τι κουδουνι!!

:clap::clap::clap::clap:αααααααααααααααααααα να σας ζησει να σας ζησει!!!!!!
δεν υπαρχει πιο ομορφο πραγμα!εμενα η φιλη μου γεννησε κ νιωθω χαζοgym χαχαχαχαχαχαχ

amst
10-02-12, 12:15
κοιτα μιλας για το βραδυ η καποια ναλλη στιγμη μεσα στη μερα!

φαε μια χουφτα ξηροκαρπια αναλατα κ ωμα!μια χουφτα ομως!;)

μπα τα ιδια ειμαι!:(:(

Μπα, για το βράδυ.
Μέχρι το μεσημέρι το πάω τέλεια. Το απογευματινό-βραδυνό με σκοτώνει. Ο συνδυασμός τους, φάση "τι να φάω το απόγευμα και με τι να το συνδυάσω το βράδυ"
Αλλά δοκιμάζω, το δουλεύω..
Κυρίως, είμαι καλά κορίτσια. Είμαι καλά. Πόσες φορές μου ήρθε να φάω τα πάντα τις τελευταίες μέρες? Πολλές! Και πόσες έφαγα??? ΚΑΜΜΙΑ! Και εκεί που το σκεφτόμουν 10 ώρες μέχρι να το ξεπεράσω, τώρα χρειάζομαι πολύ λιγότερο χρόνο.
Και ο καλός μου μου είπε ότι η κυτταρίτιδα έχει βελτιωθεί πολύυυυυυυυυ!!!!!
Θα κάνουμε θαύματα εμείς εδώ μέσα! Να το ξέρετε!

Τα μαντιλάκια τα sneezy ή κάπως έτσι, βοηθούν την αναπνοή.
Αλλά μάλλον πρέπει να κάνεις υπομονή να κάνει τον κύκλο του.

Καλημέρα και στις υπόλοιπες δεν είπα.

Πάω για γυμναστικούλα.

amst
10-02-12, 12:16
:clap::clap::clap::clap:αααααααααααααααααααα να σας ζησει να σας ζησει!!!!!!
δεν υπαρχει πιο ομορφο πραγμα!εμενα η φιλη μου γεννησε κ νιωθω χαζοgym χαχαχαχαχαχαχ

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κοριτσάκι???
Άντε και στα δικά μας!!!!!

xelashai
10-02-12, 12:19
μπραβο ντοριτακι μου.....τελεια...μπραβο να σας ζήσει!!!

εγω ποτε θα γίνω μάνα???

dorita
10-02-12, 12:19
:clap::clap::clap::clap:αααααααααααααααααααα να σας ζησει να σας ζησει!!!!!!
δεν υπαρχει πιο ομορφο πραγμα!εμενα η φιλη μου γεννησε κ νιωθω χαζοgym χαχαχαχαχαχαχ

Ευχαριστώ πολύ gumaki μου! Οντως δεν υπάρχεί πιο ομορφο πραγμα!άντε κ στα δικά μας...

gym
10-02-12, 12:21
Ευχαριστώ πολύ gumaki μου! Οντως δεν υπάρχεί πιο ομορφο πραγμα!άντε κ στα δικά μας...

φτου φτου φτου καλε δαγκωσε τη γλωσσα σου!εγω εχω πολυυυυυυυυυ καιρο μπροστα μου ακομα!:green:
εσυ ομως αμα θες να πω και στα δικα σου!:P:P

dorita
10-02-12, 12:30
Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Αγοραρος ειναι!άσέ. ......

xelashai
10-02-12, 12:31
Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Αγοραρος ειναι!άσέ. ......

τωρα ζηλευω ακομα περισσοτερο...

dorita
10-02-12, 12:37
φτου φτου φτου καλε δαγκωσε τη γλωσσα σου!εγω εχω πολυυυυυυυυυ καιρο μπροστα μου ακομα!:green:
εσυ ομως αμα θες να πω και στα δικα σου!:P:P

κ γω έχω μπροστά μου. ..άλλά οταν έχεις 1άνθρωπο δίπλα σου ποτ τον αγαπάς κ ευνοουνοι συνθήκες ...
Γιατί οχι;;τεσπα!!αφήστε έχω τρελαθει!.......

gym's sis
10-02-12, 12:40
Καλημεραααααα κοριτσιαααα.....!!!!! Gym να χαιρομαστε τον νταντυυυυ...!!!!!!! :green:

gym
10-02-12, 12:40
κ γω έχω μπροστά μου. ..άλλά οταν έχεις 1άνθρωπο δίπλα σου ποτ τον αγαπάς κ ευνοουνοι συνθήκες ...
Γιατί οχι;;τεσπα!!αφήστε έχω τρελαθει!.......

ναι ναι συμφωνω αλλα αντε καλε τι συζηταμε τωρα!


πανε εκι στο ανηψι να το κανεις μακια!:P:P

dorita
10-02-12, 12:42
Καλημεραααααα κοριτσιαααα.....!!!!! Gym να χαιρομαστε τον νταντυυυυ...!!!!!!! :green:

Καλημέρα. ...να τον χαιρεστε αδερφουλες!!
Κ ας οποιον γιορτάζει σήμερα!

dorita
10-02-12, 12:45
ναι ναι συμφωνω αλλα αντε καλε τι συζηταμε τωρα!


πανε εκι στο ανηψι να το κανεις μακια!:P:P

Άσέ μακια... δεν τον κανω με μασκα κυκλοφορώ. ..καταλαβαίνεισ. ...

katerina.
10-02-12, 12:47
ηρθα και εγω...γεια σε ολες τις κοριτσαρες!!!σημερα η καταροη παει συννεφο ο λαιμος θελει σιροπι..μιλαω χειροτερα και απο νταλικερη και ειμαι και αδιαθετη..σηκωθηκα και ειπα δεν θα παω σημερα γυμναστηριο..δεν αντεξα ομως:green: πηγα και εκανα χαλαρα οχι πολλα κιλα ετσι για να παρω μυρωδια....:green::green:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε οσους και οσες γιορταζουν....κατι πηρε το ματι μου gym για το νταντι???να τον χαιρεστε βρε πολυχρονος!!!

dorita
10-02-12, 12:50
ηρθα και εγω...γεια σε ολες τις κοριτσαρες!!!σημερα η καταροη παει συννεφο ο λαιμος θελει σιροπι..μιλαω χειροτερα και απο νταλικερη και ειμαι και αδιαθετη..σηκωθηκα και ειπα δεν θα παω σημερα γυμναστηριο..δεν αντεξα ομως:green: πηγα και εκανα χαλαρα οχι πολλα κιλα ετσι για να παρω μυρωδια....:green::green:

Δεν έχω λογία! !πρεπει να αναδειχτείς το κορίτσι του forum..εβγε!

Ariel
10-02-12, 13:04
ηρθα και εγω...γεια σε ολες τις κοριτσαρες!!!σημερα η καταροη παει συννεφο ο λαιμος θελει σιροπι..μιλαω χειροτερα και απο νταλικερη και ειμαι και αδιαθετη..σηκωθηκα και ειπα δεν θα παω σημερα γυμναστηριο..δεν αντεξα ομως:green: πηγα και εκανα χαλαρα οχι πολλα κιλα ετσι για να παρω μυρωδια....:green::green:


κι εγω το ιδιο κανω:thumbup:....μονο που κανω τα κανονικα κιλα!....:green:
η γυμναστικη παντα με κανει καλυτερα....

gym
10-02-12, 13:07
ηρθα και εγω...γεια σε ολες τις κοριτσαρες!!!σημερα η καταροη παει συννεφο ο λαιμος θελει σιροπι..μιλαω χειροτερα και απο νταλικερη και ειμαι και αδιαθετη..σηκωθηκα και ειπα δεν θα παω σημερα γυμναστηριο..δεν αντεξα ομως:green: πηγα και εκανα χαλαρα οχι πολλα κιλα ετσι για να παρω μυρωδια....:green::green:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε οσους και οσες γιορταζουν....κατι πηρε το ματι μου gym για το νταντι???να τον χαιρεστε βρε πολυχρονος!!!

να σαι καλα κατρινακι μου!σε ευχαριστω πολυ!

aggeliki
10-02-12, 13:26
αρχηγε μου να χαιρεστε το μπαμπαgym!!!! παντα υγεια ευχομαι και πολλες χαρες!!:clapping:

gym
10-02-12, 13:33
χαχα,,,να στε καλα κοριτσαρες μου!σας ευχαριστουμε πολυ! :toast:

gym
10-02-12, 14:51
δαφνουλα μου....πλεον ποσες φορες μπορεις να πηγαινεις γυμανστηριο?

xelashai
10-02-12, 14:54
δαφνουλα μου....πλεον ποσες φορες μπορεις να πηγαινεις γυμανστηριο?

6 φορες την εβδομαδα.why??

eli_din3
10-02-12, 14:55
γεια σααααααααααααααςς..δεν προλαβαινω να διαβασω τιποτα..μη γραψετε παρα πολλα και δεν σας προλαβαινω μετα ατιμεςς:P προσεχω τι τρωω...φιλακιαα

gym
10-02-12, 14:56
6 φορες την εβδομαδα.why??

just asking!:green:

gym
10-02-12, 14:56
γεια σααααααααααααααςς..δεν προλαβαινω να διαβασω τιποτα..μη γραψετε παρα πολλα και δεν σας προλαβαινω μετα ατιμεςς:P προσεχω τι τρωω...φιλακιαα

γεια σου γεια σου!αντε βγες κ κανε καμια βολτα τρεληηηηηηηη!!!!!!!!!

xelashai
10-02-12, 14:58
just asking!:green:

μμμ...θες να με εκδικηθεις για τη σοκολατα ε???

xelashai
10-02-12, 14:59
γεια σααααααααααααααςς..δεν προλαβαινω να διαβασω τιποτα..μη γραψετε παρα πολλα και δεν σας προλαβαινω μετα ατιμεςς:P προσεχω τι τρωω...φιλακιαα


που εισαι εσυ μωρε??...:welcome:

eli_din3
10-02-12, 15:09
γεια σου γεια σου!αντε βγες κ κανε καμια βολτα τρεληηηηηηηη!!!!!!!!!

ee ολοι κοιμουνταιιι :(

eli_din3
10-02-12, 15:20
ρε παιδια η δαφνουλα που ειναι εφυγε η ελινα και επεσε σε κατάθλιψη ??που εισαι βρε μικρουλα τσαχπινουλα βαλε καμια φατσουλα να μασ φτιαξεις!!!!

xaxaxaxaxa ειστε χαζεςςςςς :love::love::love::love::love:

PEGY
10-02-12, 15:21
Εγώ δεν κοιμάμαι αλλα βρίσκομαι σε καταστολή. Δεν ξέρω σήμερα είμαι πολύ νταουν.
Δεν έχω καθόλου όρεξη , με το ζόρι έχω φάει ένα μήλο:(
ουφ!

eli_din3
10-02-12, 15:21
αστα να πανε κατρινα μου...η δαφνη παιζει να πηγε σλοβακια να την βρει..και να μετρανε μαζι το λαδι που θα βαζουν στο φαγητο τους οι φιλοι της ελινας!
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:δραμα λεμεεεεεε!

δεν καταλαβες..δεν αφηνω κανεναν να αγγιξει την κουζινα... εγω μαγειρευω για ολους..χαχα

xelashai
10-02-12, 15:30
δεν καταλαβες..δεν αφηνω κανεναν να αγγιξει την κουζινα... εγω μαγειρευω για ολους..χαχα

ελα πες..πως τα περνας?

eli_din3
10-02-12, 15:32
χθες πηγαμε μακ ντοναλντς και για βραδινο εφαγα σαλατα με μαρουλι φιλετο κοτοπουλο ντοματινια και μπαλσαμικο ενω ολοι μπεργκερς και τηγανιτες πατατες... το κραταω λεμεεεεεεεε !!(νταξει εφαγα μες τ αεροπλανο ενα μικρο κρουασανακι και λιγη σοκολατα γιατι ημουν νηστικη 10 ωρες και λιμοκτονουσα αλλα το εξισοπορησα την υπολοιπη μερα..το καλο ειναι οτι πλεον δεν πανικοβαλλομαι) λιγο εκνευριζομαι γιατι οποιοι βλεπουν το "μπλοκακι" μου λενε "δν πας καλα..αυτο κατανταει αρρωστο".. και εχω κουραστει ν τ ακουω.. θα συνιθισουν που θα παει...

xelashai
10-02-12, 15:36
και ξαναρωταω...πως περναει η μερα σου?

eli_din3
10-02-12, 15:37
ελα πες..πως τα περνας?

πολυ ωραια..ειναι βεβαια λιγο αγενεις οι ανθρωποι εδω αλλα εχει παρα πλ πλακα

xelashai
10-02-12, 15:40
πολυ ωραια..ειναι βεβαια λιγο αγενεις οι ανθρωποι εδω αλλα εχει παρα πλ πλακα

αγενείς?δηλαδη?

marvin
10-02-12, 15:44
Κορες δεν προλαβαινω να διαβασω τις πρωινες σελιδες να δω αν το ειδατε..οποτε το αναφερω....

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?13719-%28Updated%29-Live-Chat-Date-%CE%A0%CE%B1%CF%81%CE%B1%CF%83%CE%BA%CE%B5%CF%85%CE%B7-10-2-22-00&p=514470&viewfull=1#post514470
...αντε να τα πουμε καλυτερα.Φιλια σε ολες..τα λεμε το βραδυ!!!:turtle::turtle:

xelashai
10-02-12, 15:46
Κορες δεν προλαβαινω να διαβασω τις πρωινες σελιδες να δω αν το ειδατε..οποτε το αναφερω....

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?13719-(Updated)-Live-Chat-Date-Παρασκευη-10-2-22-00&p=514470&viewfull=1#post514470
...αντε να τα πουμε καλυτερα.Φιλια σε ολες..τα λεμε το βραδυ!!!:turtle::turtle:

μολις το ειδα αλλα δεν καταλαβα και πολλα...

katerina.
10-02-12, 15:53
μολις το ειδα αλλα δεν καταλαβα και πολλα...

ΚΑΙ ΕΓΩ...τι σημαινει αυτο εχω χασει επεισοδια??:unsure::unsure::unsure:

xelashai
10-02-12, 15:55
ΚΑΙ ΕΓΩ...τι σημαινει αυτο εχω χασει επεισοδια??:unsure::unsure::unsure:

μαλλον θα βγαλουν ενα link πουα θα μας οδηγησει σε ενα παραθυρο οπου τι?θα μιλαμε ολοι μαζι?ή μαλλον οποιος προλαβαινει?
φανταζεσαι τι εχει να γινει??δεν θα υπάρχει συννενοηση...χαχαχ

marvin
10-02-12, 15:56
ΚΑΙ ΕΓΩ...τι σημαινει αυτο εχω χασει επεισοδια??:unsure::unsure::unsure:

Στο τσακ προλαβαινω να πω..

σημερα το βραδυ θα ανοιξει το τσατ του φορουμ και θα μπορουμε να συνομιλησουμε γραπτως..λαιβ!!!!!

marvin
10-02-12, 15:58
μαλλον θα βγαλουν ενα link πουα θα μας οδηγησει σε ενα παραθυρο οπου τι?θα μιλαμε ολοι μαζι?ή μαλλον οποιος προλαβαινει?
φανταζεσαι τι εχει να γινει??δεν θα υπάρχει συννενοηση...χαχαχ


Η αληθεια ειναι οτι μιλαμε ολοι μαζι ..αλλα εχει πλακα ..καθως γραφονται διαφορα.Παντα βγαζεις νοημα απο την συζητηση.Αν δεν εχετε κατι αλλο να κανετε θα σας προτινα να μπειτε..ειναι ευκαιρια να γνωριστητε με αλλα μελη.Το σιγουρο ειναι οτι εχει πλακα!!!:)

katerina.
10-02-12, 16:03
Η αληθεια ειναι οτι μιλαμε ολοι μαζι ..αλλα εχει πλακα ..καθως γραφονται διαφορα.Παντα βγαζεις νοημα απο την συζητηση.Αν δεν εχετε κατι αλλο να κανετε θα σας προτινα να μπειτε..ειναι ευκαιρια να γνωριστητε με αλλα μελη.Το σιγουρο ειναι οτι εχει πλακα!!!:)

εγω εκεινη την ωρα ετοιμαζω τα παιδια μπανιο και τα σχετικα...αυριο δεν εχουν και σχολειο οποτε οι ωρες μου τους ανηκουν..next time..;)

gym
10-02-12, 16:07
εγω εκεινη την ωρα ετοιμαζω τα παιδια μπανιο και τα σχετικα...αυριο δεν εχουν και σχολειο οποτε οι ωρες μου τους ανηκουν..next time..;)

οοοοοοοοο ζουζουνιες με τα παιδακια δηλαδη>!

να τους κανεις κ το αεροπλανακι!:green::green::green:

gym
10-02-12, 19:49
ετοιμοοοοοοοο μολις βγηκε απο τον φουρνο λεμε!


σερβιρω!:green::green:

gym
10-02-12, 19:50
GCD 3


10 προβολες σε καθε ποδι ενα ενα

10 καμψεις κλειστα οι αγκωνες για τρικεφαλο

10 καθισματα ανοιχτα πλιε

10 αρσεις ποδιων με χερια στη μεση απο κατω για κοιλιακους

10 δευτερολεπτα ψαλιδακια

Εκτελειτε αργα και ελεγχομενα

gym
10-02-12, 19:51
GCD 3


10 προβολες σε καθε ποδι ενα ενα

10 καμψεις κλειστα οι αγκωνες για τρικεφαλο

10 καθισματα ανοιχτα πλιε

10 αρσεις ποδιων με χερια στη μεση απο κατω για κοιλιακους

10 δευτερολεπτα ψαλιδακια

Εκτελειτε αργα και ελεγχομενα


περιμενω τα σκορ σας!:toast:

vAnY
10-02-12, 21:01
Μπραβο πολυ καλο τοπι κοριτσια μου αρεσει που ειμαστε πολλες!!!
...πρεπει επιτελους να καταλαβει ο γυναικειος πλυθησμος οτι σηκωνοντας βαρη δεν κινδινευουμε να γινουμε Hulk! :P

40128

gym
10-02-12, 21:03
καλως την βανυ κ απο εδω!


η φωτο λεει πολλα οντως!:toast::toast:

Stella
10-02-12, 22:23
την παρασκευη θα την βάλω ημερα ξεκουρασης..δεν γίνεται...

Ναι ρε Δαφνούλι...δουλευεις όλη μέρα πρωί απόγευμα...ενδιάμεσα γυμναστήριο...προσπάθησε να ξεκουράζεσαι όσο πιο πολύ γίνεται!
Και να τρωωωωωως!!!:smash:

Stella
10-02-12, 22:24
GCD 3


10 προβολες σε καθε ποδι ενα ενα

10 καμψεις κλειστα οι αγκωνες για τρικεφαλο

10 καθισματα ανοιχτα πλιε

10 αρσεις ποδιων με χερια στη μεση απο κατω για κοιλιακους

10 δευτερολεπτα ψαλιδακια

Εκτελειτε αργα και ελεγχομενα

Ωχ καλά εγώ πριν λίγο γύρισα από προπόνηση...
Αυριο θα το τιμήσω όμως!:green:

Stella
10-02-12, 22:25
Μπραβο πολυ καλο τοπι κοριτσια μου αρεσει που ειμαστε πολλες!!!
...πρεπει επιτελους να καταλαβει ο γυναικειος πλυθησμος οτι σηκωνοντας βαρη δεν κινδινευουμε να γινουμε Hulk! :P

40128

Βανέσσα καλωσήλθες και από δω!
Ελπίζω να έχεις χρόνο να συμμετέχεις!
Οι συμβουλές σου και η εμπειρία σου είναι σημαντικά!!!:thumbup:

xelashai
10-02-12, 22:33
GCD 3


10 προβολες σε καθε ποδι ενα ενα

10 καμψεις κλειστα οι αγκωνες για τρικεφαλο

10 καθισματα ανοιχτα πλιε

10 αρσεις ποδιων με χερια στη μεση απο κατω για κοιλιακους

10 δευτερολεπτα ψαλιδακια

Εκτελειτε αργα και ελεγχομενα

3'10''

xelashai
10-02-12, 22:35
Ναι ρε Δαφνούλι...δουλευεις όλη μέρα πρωί απόγευμα...ενδιάμεσα γυμναστήριο...προσπάθησε να ξεκουράζεσαι όσο πιο πολύ γίνεται!
Και να τρωωωωωως!!!:smash:

ναι ρε στελλιτσα με δυσκολια πηγα γυμναστηριο το μεσημερι..αλλα ηξερα οτι αν δεν πηγαινα θα το μετανιωνα..αλλα δεν γίνεται..η παρασκευη ημερα ξεκουρασης και το σαββατο rest active.ουσιαστικα θα ξεκιναει το προγραμμα απο κυριακη...

Gianna
10-02-12, 22:45
Μπα, για το βράδυ.
Μέχρι το μεσημέρι το πάω τέλεια. Το απογευματινό-βραδυνό με σκοτώνει. Ο συνδυασμός τους, φάση "τι να φάω το απόγευμα και με τι να το συνδυάσω το βράδυ"
Αλλά δοκιμάζω, το δουλεύω..
Κυρίως, είμαι καλά κορίτσια. Είμαι καλά. Πόσες φορές μου ήρθε να φάω τα πάντα τις τελευταίες μέρες? Πολλές! Και πόσες έφαγα??? ΚΑΜΜΙΑ! Και εκεί που το σκεφτόμουν 10 ώρες μέχρι να το ξεπεράσω, τώρα χρειάζομαι πολύ λιγότερο χρόνο.Και ο καλός μου μου είπε ότι η κυτταρίτιδα έχει βελτιωθεί πολύυυυυυυυυ!!!!!
Θα κάνουμε θαύματα εμείς εδώ μέσα! Να το ξέρετε!

Τα μαντιλάκια τα sneezy ή κάπως έτσι, βοηθούν την αναπνοή.
Αλλά μάλλον πρέπει να κάνεις υπομονή να κάνει τον κύκλο του.

Καλημέρα και στις υπόλοιπες δεν είπα.

Πάω για γυμναστικούλα.

Τέτοια ν' ακούω, να παίρνω θάρρος κι εγώ! Μπράβο ρε, έλα αφού το χεις:thumbup:

PEGY
10-02-12, 22:53
Πάω σπίτι κ στέλνω σκόρρρρρρρρρρρρρρρρρ;)

PEGY
10-02-12, 23:20
περιμενω τα σκορ σας!:toast:

3΄!!!!!! Στην τελευταία άσκηση στα 10'' έκανα 8 ψαλιδιές.

Κ εκει που βαριόμουν κ όταν βαριέμαι θέλω γλυκό, τώρα άναψα:rolf:

gym
10-02-12, 23:30
3΄!!!!!! Στην τελευταία άσκηση στα 10'' έκανα 8 ψαλιδιές.

Κ εκει που βαριόμουν κ όταν βαριέμαι θέλω γλυκό, τώρα άναψα:rolf:

ετσι ετσι!ειδες βρε?για σας δουλευω!:green::green:

xelashai
10-02-12, 23:32
ετσι ετσι!ειδες βρε?για σας δουλευω!:green::green:


ηταν εμπνευση αυτα λενακι!!

gym
10-02-12, 23:35
ηταν εμπνευση αυτα λενακι!!

οοοοοοοοο με συγκινεις!:P:P:P

Miss Fit
11-02-12, 00:07
Γεια σε όλες!!!

Ειμαι κι εγώ χάλια,καταροή και λαιμό....πάει και η προπόνησούλα σήμερα:(:(:(

2.45 το σκόρ ... τουλάχιστον ξεμπλόκαρε για λίγο η μυτη όταν τις έκανα χεχεχε.

Ελενάκι να χαίρεσαι τον μπαμπάκα σου!!!:)

amst
11-02-12, 03:23
GCD 3


10 προβολες σε καθε ποδι ενα ενα

10 καμψεις κλειστα οι αγκωνες για τρικεφαλο

10 καθισματα ανοιχτα πλιε

10 αρσεις ποδιων με χερια στη μεση απο κατω για κοιλιακους

10 δευτερολεπτα ψαλιδακια

Εκτελειτε αργα και ελεγχομενα


αγαπούλα, βιντεάκι??

ανοιχτά πλιε = http://www.youtube.com/watch?v=B1R8djC5KSQ ???

vAnY
11-02-12, 09:31
Oι αρσεις ποδιων και τα ψαλιδακια ειναι τελειες ασκησεις για κοιλιακους !:)

Να προτεινω μια σουπερ ασκηση που επικεντρωνεται στους κατω κοιλιακους, διοτι εκει συνηθως μαζευεται λιπος περισσοτερο, κατω απο τον αφαλο... :green:


http://www.youtube.com/watch?v=AzHPoCDy9qk&feature=relmfu

Stella
11-02-12, 10:39
Πολύ ωραια ασκηση αυτή! Θελει λίγο προσοχή στη μέση, δηλαδή πιστευω ότι για αρχάριους ίσως δεν κάνει.
Εγω αυτή εννοω όταν γράφω στο λογκ ασκηση ψαλιδάκια αργα, αλλά τα ποδια ανεβαίνουν ενα ενα(αυτό που κατεβαίνει δεν ακουμπάει στο έδαφος), και τα χερια δεν τα έχω κατω από τη μέση. Ίσως οι αρχάριες να μπορουν να ξεκινήσουν με εκτελεση σαν τη δικια μου και αργοτερα γυρνανε και σ΄αυτη του βιντεο.

lila_1
11-02-12, 11:28
εμενα πάλι στους κοιλιακούς καμία άσκηση δε με πιάνει..τα ψαλιδάκια όπως τα κάνει ο τύπος μπορεί να κάνω για κανα 2λπετο συνεχόμενα...βαριέμαι

Νομίζω ότι δεν χρειάζονται καν οι κοιλιακοί, μόνο σαν ζέσταμα....γυμνάζονται μια χαρά με βασικές ασκήσεις

Stella
11-02-12, 11:38
εμενα πάλι στους κοιλιακούς καμία άσκηση δε με πιάνει..τα ψαλιδάκια όπως τα κάνει ο τύπος μπορεί να κάνω για κανα 2λπετο συνεχόμενα...βαριέμαι

Νομίζω ότι δεν χρειάζονται καν οι κοιλιακοί, μόνο σαν ζέσταμα....γυμνάζονται μια χαρά με βασικές ασκήσεις


Lila αυτό πιστευα και΄γω και δουλευα μόνο βασικές και πολλά κιλά πιστευοντας ότι γυμναζονται και οι κοιλιακοι και επειδή τους είχα ήδη σε πολύ καλή κατασταση όταν ξεκίνησα βάρη.
Το αποτελεσμα μετά από μερικά χρόνια ήταν να είναι οι κοιλιακοί μου η πιο αδύναμη μυική ομάδα σε σχεση με το υπολοιπο σωμα και ενας καλος ταυματισμός στη μέση. Πιστευω πιθανον να το είχα αποφύγει αν είχα πιο δυνατους κοιλιακους.
Μυες είναι και αυτοι...μια δυο φορες την εβδομάδα καλό είναι να δίνουμε και σ΄αυτους λίγη προσοχή.

Stella
11-02-12, 11:40
εμενα πάλι στους κοιλιακούς καμία άσκηση δε με πιάνει..τα ψαλιδάκια όπως τα κάνει ο τύπος μπορεί να κάνω για κανα 2λπετο συνεχόμενα...βαριέμαι

Νομίζω ότι δεν χρειάζονται καν οι κοιλιακοί, μόνο σαν ζέσταμα....γυμνάζονται μια χαρά με βασικές ασκήσεις

Πιθανόν να μη σε πιάνουν επειδή τους έχεις ήδη πολύ δυνατους!
Δοκιμασες να τους δουλέψεις καθόλου ισομετρικά;
Κανε εκει κανα δυο ασκησούλες για συντήρηση. Αν τους αφήσεις θα σ΄αφήσουν κι αυτοί.

katerina.
11-02-12, 11:47
αγαπούλα, βιντεάκι??

ανοιχτά πλιε = http://www.youtube.com/watch?v=B1R8djC5KSQ ???

καλημερα σας...πως ειναι οι αρρωστουλες ???εγω τελικα αναγκαστικα και πηρα αντιβιωση δυστυχως ειμαι πολυ ασχημα ακομη!!





....χρονος στο καψονι ...3 λεπτακια οι προβολες γινανε στατικες σε καθε ποδι!!!:green::green::green:

marvin
11-02-12, 11:48
Πιθανόν να μη σε πιάνουν επειδή τους έχεις ήδη πολύ δυνατους!
Δοκιμασες να τους δουλέψεις καθόλου ισομετρικά;
Κανε εκει κανα δυο ασκησούλες για συντήρηση. Αν τους αφήσεις θα σ΄αφήσουν κι αυτοί.

Καλημερα!!
Το να τους αφησει ειναι σχετικο,αφου δεν ξερουμε τι προγραμμα κανει στα βαρη.Οι κοιλιακοι συμετεχουν σχεδον..μην πω σε ολες τις ασκησεις.Ακομα και αν τρεχεις η περπατας δυναμικα μπορουν να γυμναστουν σε πολυ καλο επιπεδο.Τωρα το να τους ενταξεις μεσα στην γυμναστικη σου ρουτινα ειναι πολυ καλο,αλλα παντα γυμναζονται!!!

lila_1
11-02-12, 11:54
Πιθανόν να μη σε πιάνουν επειδή τους έχεις ήδη πολύ δυνατους!
Δοκιμασες να τους δουλέψεις καθόλου ισομετρικά;
Κανε εκει κανα δυο ασκησούλες για συντήρηση. Αν τους αφήσεις θα σ΄αφήσουν κι αυτοί.

Δε νομίζω, γιατί τους αισθάνομαι να δουλεύουν πολύ καλά στις βασικές, ειδικά τους ραχιαίους (εφόσον έχω κάνει ζέσταμα κορμού πριν!)
Τους γυμνάζω κιόλας κάθε τόσο, 1 φορά τη βδομάδα προσπαθώ να κάνω 1-2 ασκήσεις, με αντίσταση πάντα αλλιώς δεν...

Έχω δοκιμάσει και ισομετρικές, και σουπερ σετ, και με το σωματικό βάρος...λίγα πράγματα...δεν πιάνονται...

Stella
11-02-12, 12:01
Καλημερα!!
Το να τους αφησει ειναι σχετικο,αφου δεν ξερουμε τι προγραμμα κανει στα βαρη.Οι κοιλιακοι συμετεχουν σχεδον..μην πω σε ολες τις ασκησεις.Ακομα και αν τρεχεις η περπατας δυναμικα μπορουν να γυμναστουν σε πολυ καλο επιπεδο.Τωρα το να τους ενταξεις μεσα στην γυμναστικη σου ρουτινα ειναι πολυ καλο,αλλα παντα γυμναζονται!!!

Τι να πω βρε κορίτσια...σ' εμενα πάντως αυτή η τακτική δε δούλεψε παρόλο που εννοιωθα ότι γυμναζονται στις βασικές τελικά εμειναν πίσω.
Οκ, κάθε σώμα είναι διαφορετικό και δεχεται αλλιώς τα διαφορα ερεθίσματα.

lila_1
11-02-12, 12:02
Καλημερα!!
Το να τους αφησει ειναι σχετικο,αφου δεν ξερουμε τι προγραμμα κανει στα βαρη.Οι κοιλιακοι συμετεχουν σχεδον..μην πω σε ολες τις ασκησεις.Ακομα και αν τρεχεις η περπατας δυναμικα μπορουν να γυμναστουν σε πολυ καλο επιπεδο.Τωρα το να τους ενταξεις μεσα στην γυμναστικη σου ρουτινα ειναι πολυ καλο,αλλα παντα γυμναζονται!!!

Κάπως έτσι....είμαι υπερ στην εκγύμναση τους βέβαια για να στηρίζουν τις άλλες ασκήσεις....Απλά μάλλον έτυχε να χω δυνατούς κοιλιακούς οπότε ούτως η άλλως υποστηρίζουν τις προπονήσεις...
Στη μέση έχω το θέμα και πάντα γυμνάζω ραχιαίους...Εκεί όντως ειδα διαφορα

lila_1
11-02-12, 12:03
Τι να πω βρε κορίτσια...σ' εμενα πάντως αυτή η τακτική δε δούλεψε παρόλο που εννοιωθα ότι γυμναζονται στις βασικές τελικά εμειναν πίσω.
Οκ, κάθε σώμα είναι διαφορετικό και δεχεται αλλιώς τα διαφορα ερεθίσματα.

μήπως έκανες απλά λάθος προπόνηση...?
εκεί όσο δυνατό κορμό και να χεις δεν σε σώζει...αν έκανες πχ κιλά παραπάνω απ τις δυνάμεις σου ή έβαζες ορμή ή οτιδήποτε...

Stella
11-02-12, 13:21
Xμμμμμ.....ναι παίζει πολύ αυτό ειδικά στις άρσεις θανάτου τεντωμένα πόδια που έπαιζα μέγιστα κιλά μέχρι αποτυχιας.
Θα μπορούσα να κάνω λιγότερα κιλά....υπάρχουν ένα σωρό πιο ασφαλείς ασκησεις για φορτωμα!
Από τα λαθη μου έμαθα! Στα φορουμ πιο παλια δεν υπήρχε τόσο μεγάλη γυναικεια συμμετοχή!
Γι΄αυτό υπάρχει και το τόπικ αυτό για να μην κάνουν τα ίδια λάθη και οι κοπέλες που ξεκινάνε τώρα!

gym
11-02-12, 14:27
Γεια σε όλες!!!

Ειμαι κι εγώ χάλια,καταροή και λαιμό....πάει και η προπόνησούλα σήμερα:(:(:(

2.45 το σκόρ ... τουλάχιστον ξεμπλόκαρε για λίγο η μυτη όταν τις έκανα χεχεχε.

Ελενάκι να χαίρεσαι τον μπαμπάκα σου!!!:)

σε ευχαριστω πολυ αγαπη μου! κ εγω ακομη χαλια ειμαι!:(

gym
11-02-12, 14:32
εμενα πάλι στους κοιλιακούς καμία άσκηση δε με πιάνει..τα ψαλιδάκια όπως τα κάνει ο τύπος μπορεί να κάνω για κανα 2λπετο συνεχόμενα...βαριέμαι

Νομίζω ότι δεν χρειάζονται καν οι κοιλιακοί, μόνο σαν ζέσταμα....γυμνάζονται μια χαρά με βασικές ασκήσεις

λιλα για σενα που εχεις και θεμα με μεση θα σου ελεγα να δοκιμασεις να κανεις κοιλιακους απο το πιλατες

δεν εννοω απλα να κανεις μαθημα πιλατες αλλα να πας σε μια δασκαλα που πιστευεις οτι ξερει κ ειναι σωστα εκπαιδευμενη και να τις πεις θελω να μου δειξεις πως να κανω τις 5 ασκησεις πιλατες για κοιλιακους

ειναι 5 οι βασικες για κοιλια στο πιλατες οι οποιες οπως κ βεβαια γενικα το παραδοσιακο πιλατες γινονται σε κυκλο κ χωρις διαλειμμα

κ εγω απο εδω μπορω να σου βαλω βιντεακια και να σε καθοδηγησω αλλα σιγουρα ειναι διαφορετικο να σου δειξει εκει μια δασκαλα κ να σε διορθωσει

ειναι βασικη η θεση της λεκανης κ η πιεση που ασκεις σε κοιλια και ραχη.΄..δεν ειναι απλο δηλαδη σηκωνω ποδια κ κανω...


θα σε βιηθησει παρα πολυ σε μεση κ δεν υπαρχει περιπτωση να μην νιωσεις την κοιλια σου να καιει...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ...εχει διαφορα επιπεδα...

δοκιμασε το κ αυτο...εγω τους κοιλιακους μου τους ειδα κομματια μεσα απο το πιλατες κ αυτο γιατι δινεις εμφαση σε εγκαρσιο...να δουλευεις ουσιαστικα απο μεσα τον μυ κ οχι απλα οπως τα ροκανισματα

συμφωνω γενικα σε αυτο που λετε οτι συμμετεχουν οι κοιλιακοι παντου(παντου πρεπει να σφιγγουμε οταν κανουμε προπονηση τους κοιλιακους)αλλα κ αυτοι ειναι μυς κ θελουν εξτρα δουλεια



αυτο για το πιλατες το συνιστω σε ολες τις κοπελες...κ αντρες αλλα εδω μιλαμε για κοπελες!

ειδικα για σενα στελλα στο εχω ξαναπει που εχεις θεμα με μεση...

Stella
11-02-12, 16:13
A, μαλιστα δηλαδή υπάρχουν πεντε βασικες ασκήσεις pilates για κοιλιακούς.
Βαλε βιντεάκια Ελένη να πάρουμε μια ιδέα.
Θα πω και στη γυμναστρια να μου δειξει...βασικα είναι ελληνογερμανίδα και ότι αφορά στο fitness πηγαίνει τακτικά γερμανία και ενημερώνεται και μπορεί να ξέρει και βασικά πράγματα για πιλατες. Δεν είναι δηλ TEΦΑΑ και τέλος.

eli_din3
11-02-12, 19:32
αρρωστησα :(

xelashai
11-02-12, 19:37
αρρωστησα :(

καλως το μου...ελα μωρε εχεις και πυρετουλη?

eli_din3
11-02-12, 20:00
καλως το μου...ελα μωρε εχεις και πυρετουλη?

ναι :(

xelashai
11-02-12, 20:02
ναι :(

αντε βρε περαστικα σου....ποτε ερχεσαι?

PEGY
11-02-12, 20:32
Περαστικά σε όλες;)

Που είσαι βρε Λενιώ;;;;;;

gym
11-02-12, 21:07
Περαστικά σε όλες;)

Που είσαι βρε Λενιώ;;;;;;

ελα πεγκουλινι μου....χαλια ειμαι κ εγω!ολη μερα στο κρεβατι!:(:(

gym
11-02-12, 21:09
A, μαλιστα δηλαδή υπάρχουν πεντε βασικες ασκήσεις pilates για κοιλιακούς.
Βαλε βιντεάκια Ελένη να πάρουμε μια ιδέα.
Θα πω και στη γυμναστρια να μου δειξει...βασικα είναι ελληνογερμανίδα και ότι αφορά στο fitness πηγαίνει τακτικά γερμανία και ενημερώνεται και μπορεί να ξέρει και βασικά πράγματα για πιλατες. Δεν είναι δηλ TEΦΑΑ και τέλος.

θα βαλω μολις βρω κατι που να μου αρεσει αρκετα...
δεν ειναι απλο δυστυχως να στο δειχνει βιντεακι κ να καταλαβεις τι σου λεει...πρεπει να σου δειξει καποιος

αφου ειναι γερμανιδα(μιση δεν πειραζει :P)και ψαχνεται τοτε ειναι καλο...
οταν της πεις,προσπαθησε να θυμηθεις το τι θα σου πει για να μου το πεις κ να καταλαβω αν ειναι γνωστης η οχι...

κακα τα ψεματα με τοσα ντι βι ντι που κυκλοφορουν πολλοι το παιζουν ειδημονες στο πιλατες κ γιογκα...
αλλα εφοσον αυτη ψαχνεται,πιστευω οτι θα ξερει η κοπελα

ειμαι σιγουρη οτι αν κανεις μια φορα σωστα τους κοιλιακους πιλατες...θα καταλαβεις τι ειναι να δουλευεις κοιλια κ οχι απλα ροκανισματα κ κλασσικες βλακειουλες για μενα!τα πραγματα εχουν εξελιχθει λεμε και εμεις αυτο κηνυγαμε!

Gianna
11-02-12, 21:26
Περαστικά αρρωστούλες μου!!! Θα γιάνετε σύντομα, μη μασάτε:cool:

gym
11-02-12, 21:29
Περαστικά αρρωστούλες μου!!! Θα γιάνετε σύντομα, μη μασάτε:cool:

αντε να δουμεεε!τον κυκλο του θελει να κανει μωρε!

hyndera
11-02-12, 22:22
Καλησπέρα κι από μένα.

Είμαι κι εγώ μαμά πρόσφατη, και προσπαθώ να χάσω κιλά και να κάνω γράμμωση. Είμαι 1.63 και 78 κιλά αυτή τη στιγμή, έχω ήδη χάσει κάποια κιλά με δίαιτα και γυμναστική, αλλά νομίζω ότι ίσως πρέπει να κάνω πιο ενταντική γυμναστική, για να δω καλύτερα αποτελέσματα. Να πω επίσης, ότι παρά τα κιλά μου, είμαι σε αρκετά καλή φυσική κατάσταση, τρέχω χρόνια και κάνω γιόγκα και βάρη On/off εδώ και αρκετά χρόνια επίσης.

Διατροφή
Πρωινό - κουάκερ με νερό και δύο κουταλιές cottage cheese
Δεκατιανό - ένα πράσινο μήλο με 3 κουταλιές γιαούρτι
Μεσημέρι - τόνο/κοτόπουλο/σολωμό/γαρίδες 150 γρ με πατάτα/ρύζι και αγγούρι
Απογευματινό - μπανάνα
Βραδινό - τόνος/κοτόπουλο με αγγούρι/μαρούλι/μπρόκολο

Το πρόγραμμα γυμναστικής το έχω βγάλει μόνη μου (!) διαβάζοντας εδώ κι εκεί στο ίντερνετ, με έχει βοηθήσει αρκετά να δυναμώσω (προφανώς για γράμμωση ούτε λόγoς με τόσα κιλά λίπος που κουβαλάω), αλλά πιστεύω ότι χρήζει σημαντικής βελτίωσης, κυρίως όσον αφορά στη συχνότητα εκγύμνασης των μυϊκών ομάδων.

Δευτέρα
Πλάτη (2 ασκήσεις)
Τρικέφαλοι (2 ασκήσεις)
Κοιλιακοί (3 ή 4 αναλόγως την αντοχή)

Κάνω δύο ασκήσεις σε κάθε μυϊκή ομάδα, τις οποίες αλλάζω κάθε εβδομάδα, με επαναλήψεις ως εξής : 12, 10, 8, 6, 12, 12 σε κάθε άσκηση. Ένα λεπτό ξεκούραση σε κάθε σετ, εκτός από τα δύο τελευταία 12άρια, που τα κάνω συνεχόμενα. Τα σετ με τις 8 και τις 6 επαναλήψεις γίνονται συνήθως με περισσότερα κιλά από ό,τι τα υπόλοιπα σετ.

Ειδικά για τους κοιλιακούς κάνω σετ των 20 για τους άνω και πλάγιους και σετ των 12 για τους κάτω (δεν υπάρχει αντοχή!) και μερικούς ραχιαίους στο τέλος των κοιλιακών


Τρίτη
45' διάδρομο (4 λεπτά γρήγορο τρέξιμο, 2 λεπτά γρήγορο περπάτημα εναλλάξ)

Τετάρτη
Πόδια (4 ασκήσεις, ώστε να πιάσω καλά όλο το πόδι)
Γάμπες (1 άσκηση)


Πέμπτη
Το ίδιο με την Τρίτη

Παρασκευή
Στήθος
Ώμοι
Δικέφαλοι
Δύο ασκήσεις σε κάθε ομάδα.

Να πως επίσης ότι πριν ξεκινήσω τα βάρη κάνω περίπου 10 λεπτά διάδρομο γρήγορο βάδην.

Επίσης να πω ότι γυμνάζομαι κυρίως το απόγευμα και ότι δεν έχω πάρα πολύ χρόνο στη διάθεσή μου κάθε φορά (περίπου μία, ή λίγο παραπάνω ώρα δηλαδή). Σκέφτομαι να μεταφέρω το τρέξιμο το πρωί πριν φύγω για δουλειά, αν και δεν ξέρω αν αντέχω να ξυπνάω τόσο πρωί!

Τέλος να αναφέρω ότι γυμνάζομαι στο σπίτι όπου έχω ένα πολυμηχάνημα, διάδρομο, αλτήρες, κλπ κλπ. Έχω επίσης ποδήλατο και ελλειπτικό, τα οποία σπανίως χρησιμοποιώ, αν και μάλλον θα έπρεπε.

Θα εκτιμούσα ιδιαίτερα οποιαδήποτε βοήθεια σε σχέση με τη βελτίωση του προγράμματός μου, γιατί (όπως όλες μας φαντάζομαι) ο χρόνο μου είναι πολύτιμος και θα ήθελα να δω ανταπόδοση των κόπων μου!

Ευχαριστώ πολύ!

Stella
11-02-12, 22:25
Αντε βρε κορίτσια περαστικά!
Γρηγορά να γίνετε καλά!
Προφανώς κυκλοφορούν πολλές ιώσεις...απορώ που δεν κόλλησα (φτου φτου) μιας και την τελευταια 4ετία είμαι πολύ αρρωστιάρα γενικώς....
Δοξα το θεο...

xelashai
11-02-12, 22:29
Αντε βρε κορίτσια περαστικά!
Γρηγορά να γίνετε καλά!
Προφανώς κυκλοφορούν πολλές ιώσεις...απορώ που δεν κόλλησα (φτου φτου) μιας και την τελευταια 4ετία είμαι πολύ αρρωστιάρα γενικώς....
Δοξα το θεο...

φτου φτου ...κοριτσι μου...γιατι οι υπολοιπες δυστυχως την πατησαμε...

Stella
11-02-12, 22:32
Κι εσύ βρε Δάφνη;;;;:(
Καλά εσένα παίζει και να σε ματιάσανε στο τοπικ με τις φατσούλες μας!!!:^^::^^::^^:

gym
11-02-12, 22:36
Κι εσύ βρε Δάφνη;;;;:(
Καλά εσένα παίζει και να σε ματιάσανε στο τοπικ με τις φατσούλες μας!!!:^^::^^::^^:

ειπαμε...ειμαστε ομορφοφορουμ!!!!!!!:P:P

xelashai
11-02-12, 22:37
Κι εσύ βρε Δάφνη;;;;:(
Καλά εσένα παίζει και να σε ματιάσανε στο τοπικ με τις φατσούλες μας!!!:^^::^^::^^:

αντε μωρε...
ειχα χρόνια να αρρωστησω...και ουτε που θυμαμαι την τελευταια φορα που εκανα πυρετο...
αλλα φετος με ταλαιπωρει ιγμορίτιδα...δεν εχω συνάχη ευτυχως...μονο πονοκεφαλο...πολυ δυνατο πονοκεφαλο...αλλα ενταξει η διαθεση δεν πέφτει...

xelashai
11-02-12, 22:40
ειπαμε...ειμαστε ομορφοφορουμ!!!!!!!:P:P

που εισαι λενακι?εσυ εκανες προπονηση σημερα?
εγω οχι..:green:

gym
11-02-12, 22:42
που εισαι λενακι?εσυ εκανες προπονηση σημερα?
εγω οχι..:green:

εχω να κανω βαρη απο πεμπτη...γενικα προπονηση απο παρασκευη κ κακως που εκανα τις προηγουμενες κ ταλαιπωρουμαι τωρα....

ελπιζω δευτερα να ειμαι περδικι γιατι ξεκιναω διαφορα κ θα ειμαι σαν κοτοπουλο!:(:(:(

xelashai
11-02-12, 22:44
εχω να κανω βαρη απο πεμπτη...γενικα προπονηση απο παρασκευη κ κακως που εκανα τις προηγουμενες κ ταλαιπωρουμαι τωρα....

ελπιζω δευτερα να ειμαι περδικι γιατι ξεκιναω διαφορα κ θα ειμαι σαν κοτοπουλο!:(:(:(

τι ξεκινας?... αν επιτρεπεται..

gym
11-02-12, 22:48
τι ξεκινας?... αν επιτρεπεται..

επαγγελματικα βασικα πρεπει να αρχιζω να προετοιμαζομαι σε καποια πραγματα (αυτο σημαινει πιο πολλες ωρες προπονηση εξτρα) και μαζι με αυτα ξεκινανε τα μαθηματα στο πανεπιστημιο...τελειωνω πτυχιακη τελη του μηνος...και αλλα πολλα!
:green::green:

xelashai
11-02-12, 22:51
επαγγελματικα βασικα πρεπει να αρχιζω να προετοιμαζομαι σε καποια πραγματα (αυτο σημαινει πιο πολλες ωρες προπονηση εξτρα) και μαζι με αυτα ξεκινανε τα μαθηματα στο πανεπιστημιο...τελειωνω πτυχιακη τελη του μηνος...και αλλα πολλα!
:green::green:

αυτη η πτυχιακη ειναι μεγαλο παίδεμα...να δεις πως θα ξελαφρώσεις μολις τελειώσεις...
στην παρουσιαση ειχα τοσο αγχος....ουτε που καταλαβα πως περασε η ωρα...παρουσιαζα 1/2 ωρα και μου φανηκε για 5 λεπτα...αντε να ερθει κ η ορκωμοσία...
εχεις και μαθηματα λενακι?

gym
11-02-12, 22:59
αυτη η πτυχιακη ειναι μεγαλο παίδεμα...να δεις πως θα ξελαφρώσεις μολις τελειώσεις...
στην παρουσιαση ειχα τοσο αγχος....ουτε που καταλαβα πως περασε η ωρα...παρουσιαζα 1/2 ωρα και μου φανηκε για 5 λεπτα...αντε να ερθει κ η ορκωμοσία...
εχεις και μαθηματα λενακι?

βασικα εγω δεν εχω παρουσιαση αλλα και να ειχα δεν εχω θεμα...εδω εφαγα την πρωτη κρυαδα στην πρωτη μου παρουσιαση γερμανια...οποτε και να ειχα εδω,δεν με πειραζει

ναι εχω μαθηματα κ επειδη εγινε ενα μπερδεμα με το ερασμους μου,ειναι λιγο παλουκια...αλλα φετος πρωτα ο Θεος ορκιζομαι!ετσι λεω αν ολα πανε καλα!θα δειξει ομως μην λεω κ μεγαλες κουβεντες!

xelashai
11-02-12, 23:03
βασικα εγω δεν εχω παρουσιαση αλλα και να ειχα δεν εχω θεμα...εδω εφαγα την πρωτη κρυαδα στην πρωτη μου παρουσιαση γερμανια...οποτε και να ειχα εδω,δεν με πειραζει

ναι εχω μαθηματα κ επειδη εγινε ενα μπερδεμα με το ερασμους μου,ειναι λιγο παλουκια...αλλα φετος πρωτα ο Θεος ορκιζομαι!ετσι λεω αν ολα πανε καλα!θα δειξει ομως μην λεω κ μεγαλες κουβεντες!

να πανε ολα καλα λενακι!!
τι λενε οι κοτουλες σου??.. γεννάνε..γεννανε?..χαχα
εγω ακομα τα περιμενω απο τη γιαγια... βαριούνται οι δικες μας... :rolf:

gym
11-02-12, 23:05
να πανε ολα καλα λενακι!!
τι λενε οι κοτουλες σου??.. γεννάνε..γεννανε?..χαχα
εγω ακομα τα περιμενω απο τη γιαγια... βαριούνται οι δικες μας... :rolf:

γεννανε κατι αυγα νααααααααα με το συμπαθειο!!!!!!!!:green::green:

ασε ρε αμα περιμεναμε απο δυο κ τρεις κοτες καηκαμε...βαριουνται αυτες πια!;);)

xelashai
11-02-12, 23:07
γεννανε κατι αυγα νααααααααα με το συμπαθειο!!!!!!!!:green::green:

ασε ρε αμα περιμεναμε απο δυο κ τρεις κοτες καηκαμε...βαριουνται αυτες πια!;);)

τι ρατσας ειναι βρε λενακι να παρω κι εγω...
εμας λεγονται και αλανιαρες...τζαμπα το όνομα...:rolf:

gym
11-02-12, 23:10
τι ρατσας ειναι βρε λενακι να παρω κι εγω...
εμας λεγονται και αλανιαρες...τζαμπα το όνομα...:rolf:

οριστε αυτες εχω
40193:green:

xelashai
11-02-12, 23:14
οριστε αυτες εχω
40193:green:


αχαχαχα....αυτες ειναι κότες!!!και φανταζομαι και τι αυγα θα κάνουν....:P
ξερω τι θα κάνω...ή θα τις ποτίσω με red bull μπας και παρουν μπροστα...
ή....40195....δεν μου εχουν αφήσει επιλογή..

gym
11-02-12, 23:15
αχαχαχα....αυτες ειναι κότες!!!και φανταζομαι και τι αυγα θα κάνουν....:P
ξερω τι θα κάνω...ή θα τις ποτίσω με red bull μπας και παρουν μπροστα...
ή....40195....δεν μου εχουν αφήσει επιλογή..

δαφνη θελω κ εγωωωωωωωωωωωωωωωω τις φατσουλες σου κ θα τους τρελανουμε λεμε!ελα ελα ελα ελα δωστο μου κ μενα βρεεεκ υποσχομαι το προγραμμα σου δεν θα ειναι δυσκολο(πολυ)!:green::green::green:

xelashai
11-02-12, 23:17
δαφνη θελω κ εγωωωωωωωωωωωωωωωω τις φατσουλες σου κ θα τους τρελανουμε λεμε!ελα ελα ελα ελα δωστο μου κ μενα βρεεεκ υποσχομαι το προγραμμα σου δεν θα ειναι δυσκολο(πολυ)!:green::green::green:

θελω να ειναι ευκολο και να κάνει και θαυματα!!!πάει?...

gym
11-02-12, 23:20
θελω να ειναι ευκολο και να κάνει και θαυματα!!!πάει?...

απλο θα ειναι....ειπαμε ,,,τα απλα δουλευουν αρκει να εισαι συνεπης!;)

xelashai
11-02-12, 23:21
απλο θα ειναι....ειπαμε ,,,τα απλα δουλευουν αρκει να εισαι συνεπης!;)

στειλε μου mail να σου τα στειλω...

gym
11-02-12, 23:21
στειλε μου mail να σου τα στειλω...

elenipsh@gmail.com γιουπιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!

xelashai
11-02-12, 23:27
elenipsh@gmail.com γιουπιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!

τα στελνω λενακι..τα εχω συμπιεσει...οταν τα ανοιξεις πες μου..

gym
11-02-12, 23:35
τα στελνω λενακι..τα εχω συμπιεσει...οταν τα ανοιξεις πες μου..

40202χχεχεχεχεχεχεχεχε

:turtle::turtle::turtle:
τελεια ειναι κ πολλαααααααα!ευχαριστω!!!!

xelashai
11-02-12, 23:36
40202χχεχεχεχεχεχεχεχε

:turtle::turtle::turtle:
τελεια ειναι κ πολλαααααααα!ευχαριστω!!!!



χαχαχα...τιποτα βρε..να μου τα προσεχεις...χιχιχι

gym
11-02-12, 23:38
χαχαχα...τιποτα βρε..να μου τα προσεχεις...χιχιχι

40203σαν τα ματια μου!:green::green:

xelashai
11-02-12, 23:38
40203σαν τα ματια μου!:green::green:


αααααχαχαχαχα...θα φας κόλλημα τωρα θα δεις....

gym
11-02-12, 23:39
αααααχαχαχαχα...θα φας κόλλημα τωρα θα δεις....

ειμαι σιγουρη!ειναι τελεια ρε συ!

amst
11-02-12, 23:40
40202χχεχεχεχεχεχεχεχε

:turtle::turtle::turtle:
τελεια ειναι κ πολλαααααααα!ευχαριστω!!!!

ΤΡΕΛΕΣ!!!

xelashai
11-02-12, 23:41
ειμαι σιγουρη!ειναι τελεια ρε συ!

χαχα...ειναι χαριτωμενα τα καμάρια μου...θα προσπαθησω να κανω και ανανεωση και θα ενημερωσω...;)
πω πω ..πονοκεφαλο θα δημιουργησουμε...

xelashai
11-02-12, 23:42
ΤΡΕΛΕΣ!!!
τα παιδία παίζει.....:turtle::turtle:

Stella
11-02-12, 23:44
Χαχα ωραία είναι τελειες αυτές οι φατσούλες!!!:green::green::green:
Έτσι....να τις βλέπουμε παντου!:thumbup:

gym
11-02-12, 23:44
χαχα...ειναι χαριτωμενα τα καμάρια μου...θα προσπαθησω να κανω και ανανεωση και θα ενημερωσω...;)
πω πω ..πονοκεφαλο θα δημιουργησουμε...

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ!40209

amst
11-02-12, 23:44
κορίτσια, μια σως με μέλι, λάδι και ξύδι που βάζουμε στα "πράσινα", μήπως ξέρει καμμία σας πώς φτιάχνεται??
την τρώω έξω και μ'αρέσει (την έτρωγα δηλαδή)

xelashai
11-02-12, 23:44
Χαχα ωραία είναι τελειες αυτές οι φατσούλες!!!:green::green::green:
Έτσι....να τις βλέπουμε παντου!:thumbup:

θα κατακλύσουν το φόρουμ....:green::green:

xelashai
11-02-12, 23:46
κορίτσια, μια σως με μέλι, λάδι και ξύδι που βάζουμε στα "πράσινα", μήπως ξέρει καμμία σας πώς φτιάχνεται??
την τρώω έξω και μ'αρέσει (την έτρωγα δηλαδή)


ειχα φαει και εγω μια σαλατα απο τα εβερεστ με μελι....τελεια!!!!!και πηγαινε τελεια με το βραστο κοτοπουλο...οποιος ξερει...

edit...ωρα να φορεσω τα γυαλακια μου γιατι γραφω βλακεις...

amst
11-02-12, 23:48
οπότε τώρα μπορώ να βάζω και λίγα καρύδια,ε?
χωρίς τύψεις!!! κοίτα τι μαθαίνει κανείς!
δεν έτρωγα γιατί έλεγα "πολλές θερμίδες"

χμ.................

xelashai
11-02-12, 23:52
οπότε τώρα μπορώ να βάζω και λίγα καρύδια,ε?
χωρίς τύψεις!!! κοίτα τι μαθαίνει κανείς!
δεν έτρωγα γιατί έλεγα "πολλές θερμίδες"

χμ.................

τι αλλο βαζεις?

xelashai
12-02-12, 00:03
:unsure:πάει η ελένη...κάηκε...

amst
12-02-12, 00:16
τι αλλο βαζεις?

χμ.. δε την έχω κάνει ποτέ
τη φτιάχνεις εσύ?

xelashai
12-02-12, 00:20
χμ.. δε την έχω κάνει ποτέ
τη φτιάχνεις εσύ?

κατσε να θυμηθω....μαρούλι, κοκκινο λαχανο, κρουτον, βραστο κοτόπουλο, καλαμποκι, κίτρινο τυρί ...νομιζω αυτα...δεν θυμαμαι άλλα...

amst
12-02-12, 00:23
κατσε να θυμηθω....μαρούλι, κοκκινο λαχανο, κρουτον, βραστο κοτόπουλο, καλαμποκι, κίτρινο τυρί ...νομιζω αυτα...δεν θυμαμαι άλλα...

από σως παίζουν διάφορες, αν κάποια κάνει μια συγκεκριμένη...

πρέπει να σας καληνυχτίσω
:)

xelashai
12-02-12, 00:24
από σως παίζουν διάφορες, αν κάποια κάνει μια συγκεκριμένη...

πρέπει να σας καληνυχτίσω
:)

καληνυχτα..:welcome:

που ειναι και η στελλιτσα μου?..πηγε για νάνι?

gym
12-02-12, 00:41
:unsure:πάει η ελένη...κάηκε...

παρουσα παρουσα κυρια!40212:green:

xelashai
12-02-12, 00:43
παρουσα παρουσα κυρια!40212:green:

:rolf::rolf::rolf::rolf:...και κοροιδευατε εμένα....

gym
12-02-12, 00:45
:rolf::rolf::rolf::rolf:...και κοροιδευατε εμένα....

αμα κοροιδεψουν εμενα ομως θα αλλαξω ολα τα προγραμματα σε κατι τετοιο....
http://www.youtube.com/watch?v=-AuIURhCoAA:green::green:

xelashai
12-02-12, 00:47
αααααχαχαχαχαχα...φαντάζεσαι????θα γίνουμε σόου στα γυμναστήρια της χώρας!!!
να βγάλεις κι ενα για γλουτους της ελίνας...:rolf::rolf:

gym
12-02-12, 00:49
κατι θα της βρουμε κ της ελινας να της σηκωσουμε πια αυτον τον πωπο!:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

xelashai
12-02-12, 00:50
κατι θα της βρουμε κ της ελινας να της σηκωσουμε πια αυτον τον πωπο!:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:


χαχαχαχαχα...που τον βρηκες αυτον ρε?απο σήριαλ ειναι ε?

gym
12-02-12, 00:54
χαχαχαχαχα...που τον βρηκες αυτον ρε?απο σήριαλ ειναι ε?

ελα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε......Terry Crews λεγεται αυτος ο ψηλος ο εγχρωμος και γενικα γοογλε Euro Training και θα πεθανεις...ειναι τρελος ο τυπος!

xelashai
12-02-12, 00:56
ελα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε......Terry Crews λεγεται αυτος ο ψηλος ο εγχρωμος και γενικα γοογλε Euro Training και θα πεθανεις...ειναι τρελος ο τυπος!

δεν το ειχα ξαναδει...αυτον που κοιτούσε ξερω οτι ειναι ηθοποιος..

gym
12-02-12, 00:57
δεν το ειχα ξαναδει...αυτον που κοιτούσε ξερω οτι ειναι ηθοποιος..

εχεις δει το white chicks?ΔΕς ΤΟ:green::green:

Stella
12-02-12, 00:59
καληνυχτα..:welcome:

που ειναι και η στελλιτσα μου?..πηγε για νάνι?

Όχι καλέ τι ύπνο από τώρα; Εδω δεν τα κάνουμε αυτά τις καθημερινές, θα κοιμηθώ σήμερα που αυριο κάθομαι κιόλας;
Έκανα μπανάκι και μόλις τελειωσα από την κουζίνα! Καθάριζα ένα χταποδάκι και ετοίμασα και πιτάκι να μουλιάσει για να τα φτιάξω αυριο....μιαμ....μιαμ....:green:

xelashai
12-02-12, 00:59
εχεις δει το white chicks?ΔΕς ΤΟ:green::green:

ναιιιι...το εχω δει....:thumbup:

xelashai
12-02-12, 01:01
Όχι καλέ τι ύπνο από τώρα; Εδω δεν τα κάνουμε αυτά τις καθημερινές, θα κοιμηθώ σήμερα που αυριο κάθομαι κιόλας;
Έκανα μπανάκι και μόλις τελειωσα από την κουζίνα! Καθάριζα ένα χταποδάκι και ετοίμασα και πιτάκι να μουλιάσει για να τα φτιάξω αυριο....μιαμ....μιαμ....:green:

ελα στελλιτσα..ειπα κι εγω...χωρις καληνυχτα??:(
πω πω...δεν αγγιζω ψάρια...ουτε για αστειο...πως μπορεις?ανατριχιαζω..

Stella
12-02-12, 01:09
ελα στελλιτσα..ειπα κι εγω...χωρις καληνυχτα??:(
πω πω...δεν αγγιζω ψάρια...ουτε για αστειο...πως μπορεις?ανατριχιαζω..

Χαχαχα...θυμάμαι ακόμα την πρώτη φορά που καθαρισα ψάρι....:(
Πάντα μου τα έστελνε η μανούλα μου έτοιμα καθαρισμένα, αλλά σε κάποια φάση ξέμεινα και ζήλεψα τσιπούρες και αγόρασα 4-5.
Ε, όταν πήγα να ψήσω την πρώτη τότε πήρα χαμπάρι ότι ήταν ακαθάριστα....ε, τι να κάνω ....να πετάξω 5 ψάρια;;;
Εκανα την καρδια μου πέτρα και...μπλιαχ...τα ξεκοίλιασα....:green:
Καλά ευτυχώς τωρα τα ψαράδικα έχουν εξελιχθει και στα καθαρίζουν, αλλα το χταποδάκι τα ξανακαθαρίζω καλύτερα γιατί αυτοι αφήνουν το κεφάλι που το σιχαίνομαι!
Αντε ρε....τα ψαράκια είναι κορυφή...!:thumbup:

Stella
12-02-12, 01:10
ελα στελλιτσα..ειπα κι εγω...χωρις καληνυχτα??:(
πω πω...δεν αγγιζω ψάρια...ουτε για αστειο...πως μπορεις?ανατριχιαζω..

Δεν παίζει αυτό βρε.....
χωρίς καληνύχτα στη φιλεναδα μου;;)

xelashai
12-02-12, 01:12
Δεν παίζει αυτό βρε.....
χωρίς καληνύχτα στη φιλεναδα μου;;)

κουκλιτσα μου...
για πες..τι εβαλες στο πιτακι?
πιστευω αυριο να εχω αυγα..απείλησα τις κότες:green:

Stella
12-02-12, 01:19
κουκλιτσα μου...
για πες..τι εβαλες στο πιτακι?
πιστευω αυριο να εχω αυγα..απείλησα τις κότες:green:

Α, εγώ το κάνω απλό μωρέ....μην ξεχνας ότι πρέπει να χάσω και κιλάκια....ασε που δε μου αρεσουν οι μπερδεγουέι γευσεις!
1 αυγουλάκι, 4 ασπράδια, 30 γρ μουσλι + 2 ζαχαρίνες! Μμμμμμ τελειο!

xelashai
12-02-12, 01:21
Α, εγώ το κάνω απλό μωρέ....μην ξεχνας ότι πρέπει να χάσω και κιλάκια....ασε που δε μου αρεσουν οι μπερδεγουέι γευσεις!
1 αυγουλάκι, 4 ασπράδια, 30 γρ μουσλι + 2 ζαχαρίνες! Μμμμμμ τελειο!

ετσι το ειχα κανει κι εγω..χωρις ζαχαρινη βεβαια και ηταν οκ!αλλα ειμαι περιεργη τι διαφορα εχει με το μουλιασμα...

Stella
12-02-12, 01:23
ετσι το ειχα κανει κι εγω..χωρις ζαχαρινη βεβαια και ηταν οκ!αλλα ειμαι περιεργη τι διαφορα εχει με το μουλιασμα...

Με το μουσλι όχι και πολύ μεγάλη, το μούσλι δε φουσκώνει πολύ.
Με τη βρώμη όμως έχει. Η βρώμη "ρουφάει" το υγρό και γίνεται το μιγμα νιανια....είναι πιο καλο αμα μουλιάσεε, γίνεται πιο αφράτο.

xelashai
12-02-12, 01:25
Με το μουσλι όχι και πολύ μεγάλη, το μούσλι δε φουσκώνει πολύ.
Με τη βρώμη όμως έχει. Η βρώμη "ρουφάει" το υγρό και γίνεται το μιγμα νιανια....είναι πιο καλο αμα μουλιάσεε, γίνεται πιο αφράτο.

αχ ειμαι κουρασμενη...και αν και φορεσα τα γυαλιά...καμια διαφορα..
εγραψες μουσλι..αλλα εγω ειδα βρωμη...
με βρωμη το εκανα λοιπον...

Stella
12-02-12, 01:27
Αχαχα και γω τώρα τελευταία ότι ναναι γράφω....:green:
Καλε που πήγαν όλες οι τσουπρες σήμερα;;;;
Μου πήγαν για ποτάκι μάλλον.....:turtle:

gym
12-02-12, 01:28
40226 εδω εδω παρουσα!:P:P

xelashai
12-02-12, 01:30
παει αυτη..το χασε...:rolf::rolf:
καλε σταματα..θα τα τελειωσεις ολα σημερα...με ρέγουλα...:rolf::rolf: