PDA

Επιστροφή στο Forum : Female Gym Tips



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

xelashai
13-02-12, 16:24
pauline nordin.....:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

μπορει να κανω σπιτι μου εδω για να μην βγω στο κρυο...ειδομεν!:unsure::unsure:

μμμ...ξερω καποια που της μοιαζει...:P

gym
13-02-12, 16:25
μμμ...ξερω καποια που της μοιαζει...:P

:unsure::unsure::unsure::unsure:
τρελη!

xelashai
13-02-12, 16:27
:unsure::unsure::unsure::unsure:
τρελη!

αντε να βρεθουμε ολες και απο κοντα καποια στιγμη...πολυ γελιο θα εχει...

gym
13-02-12, 16:30
αντε να βρεθουμε ολες και απο κοντα καποια στιγμη...πολυ γελιο θα εχει...

αυτο ειναι στανταρ!:green::green:

aggeliki
13-02-12, 16:56
αντε να βρεθουμε ολες και απο κοντα καποια στιγμη...πολυ γελιο θα εχει...

:clap::clap::clap:ανυπομωνω να σας γνωρισω ολες απο κοντα!!!! δεν θα ξερουμε τι να πρωτοπουμε!!!:green:

gym
13-02-12, 16:57
:clap::clap::clap:ανυπομωνω να σας γνωρισω ολες απο κοντα!!!! δεν θα ξερουμε τι να πρωτοπουμε!!!:green:

εγω θα ξερω εγω θα ξερωωωωωω!!!!!!!!!:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

xelashai
13-02-12, 17:07
εγω θα ξερω εγω θα ξερωωωωωω!!!!!!!!!:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

ναιιιιι...θα παμε για καφεδακι...40322μετα να φαμε καμια πιτα γύρο..40320...και μετα για παγωτάκι...40321
ελενηηη...εσυ τι θα πάρεις??...:P

gym
13-02-12, 17:19
ναιιιιι...θα παμε για καφεδακι...40322μετα να φαμε καμια πιτα γύρο..40320...και μετα για παγωτάκι...40321
ελενηηη...εσυ τι θα πάρεις??...:P

40324εγω θα εχω την φουφου να σας ψηνω βρε!

gym's sis
13-02-12, 17:23
ναιιιιι...θα παμε για καφεδακι...40322μετα να φαμε καμια πιτα γύρο..40320...και μετα για παγωτάκι...40321
ελενηηη...εσυ τι θα πάρεις??...:P

Θα σας παω εγωωωωω στα καλυτερα κοριτσιαααα...Παγωτα,καφε,Γυρους...Οτι θελετε....Και μετα πηγαινετε στην GYM :P..Αντε ανεβειτε Σαλονικαααα..!!!

gym
13-02-12, 17:27
Θα σας παω εγωωωωω στα καλυτερα κοριτσιαααα...Παγωτα,καφε,Γυρους...Οτι θελετε....Και μετα πηγαινετε στην GYM :P..Αντε ανεβειτε Σαλονικαααα..!!!

ναι σωπα ρε....να τους πας εσυ σε ολα αυταααααααααα κ μετα εγω να τρεχω!!!!!!!!!!:weights::weights::weights:

gym's sis
13-02-12, 17:30
ναι σωπα ρε....να τους πας εσυ σε ολα αυταααααααααα κ μετα εγω να τρεχω!!!!!!!!!!:weights::weights::weights:

Θα τις ΠΑΩ ειπα..δεν ειπα τιποτα αλλο εγωωωωω :P:P:P:P:P

Miss Fit
13-02-12, 17:37
Λοιπόν, προπονούμε σκληρά γιατί...
...με βαλανε οι δικοί μου απο παιδί σε αυτό το τριπάκι, οπότε σίγουρα λόγο συνήθειας
...μετά απο κάθε προπόνηση νιωθω φούλ στην ενέργεια και οτι έχω κάνει μόνο κάτι για μένα
...σκληρα γιατί οταν καταπιάνομαι με κάτι πρέπει να γίνεται στο μεγιστό του
... ε, και για να χαίρεται ο καλός μου;)

aggeliki
13-02-12, 17:41
χαχχαχχαχ..ειστε τρελες!!! εγω θελω να κανουμε προπονηση ολες μαζι υπο την επιβλεψη της gym...εκει να πεσει βουρδουλας :spank:..χεχεχχεεχχεχεχεχεεχχ!!!!

PEGY
13-02-12, 17:42
καλημερα κουκλα μου!

ενα καλο πανο ειναι το εξης

1η μερα ανω
2η μερα κατω
3η μερα αεροβιο διατασεις
4η μερα ανω
5η μερα κατω




μπορεις ειτε να εχεις ανω 1 και ανω 2 κ αντιστοιχα κ στο κατω το ιδιο ειτε απλα να κρατησεις το ιδιο πλανο ανω και κατω...οπως θες
αν θες να εχεις ποικιλια ασκησεων βαλε ανω 1 κ ανω 2 κ κατω 1 κ κατω 2

ξεκινας με σετ κ συνεχιζεις...δεν κανεις κυκλο
κανεις straight sets στη σειρα..
δεν ειναι κακο να δοκιμαζεις νεα πραγματα...κ αν πας και σε γυμναστηριο εκει θα κανεις τετοια σετ σαν κατι διαφορετικο οποτε ας πουμε οτι προετοιμαζεσαι καπως σε αυτο το στυλ

θα εχεις ομως και διαλειμματα ρε συ...αλλιως παλι το πας σε κυκλικο...
αυτο που με απασχολει ειναι αν μεσα απο αυτο,εσενα που εχεις κανει τοσο καιρο κυκλικα θα σε ιντριγκαρει γιατι σπιτι δεν εχεις πολλα βαρη για αντισταση και δεν ξερω...


μονο αυτο μου ερχεται στο μυαλο...


γιατι δεν κανεις το εξης?
να χωρισεις σε ανω1 και 2 κ κατω 1 κ 2 και παλι θα ειναι σε κυκλο...
απλα θα εισαι πιο ξεκαθαρη στις ασκησεις σου...θα ξερεις οτι σημερα εστιαζω εκει κ οχι σουμα ολα...τι λες?


Έτσι! Έπιασες ακριβώς τι θέλω να κάνω! Λοιπόν θες να κάνω εγώ ένα πρόγραμμα να σου το ποστάρω κ να μου πείς ή να μου κάνεις εσύ ενα;

Αν είναι το πρώτο θέλω να μου πείς πόσες ασκήσεις θα κάνω κάθε μέρα, πόσα σετ κ πόσες επαναλήψεις;
Επίσης κοιλιακούς πότε θα κάνω;

Αχ μ αρέσει πολύ η ιδέα σου:thumbup::thumbup::thumbup:

Το μόνο που σκέφτομαι είναι η ένταση. Όπως λές κ εσύ δεν έχω κ πολλά βάρη οπότε το να κολλήσω θα είναι ένα θέμα. Αναμένω όμως είτε να πάρουμε με τον καλό μου βάρη, είτε αυτό να είναι σαν προθάλαμος για το γυμναστήριο. Πάρε κ δύο χελώνες
:turtle: :turtle:

PEGY
13-02-12, 17:44
Αυτή πάλι που έβαλες ποία είναι; Γιατί, δεν σου άρεσε το σουζανάκι;

Έκανα σήμερα το τελευταίο της zwow κ με πέρασε μόνο για 10 δευτερόλεπτα.
Όχι παίζουμε:weights::weights:

gym
13-02-12, 18:09
Αυτή πάλι που έβαλες ποία είναι; Γιατί, δεν σου άρεσε το σουζανάκι;

Έκανα σήμερα το τελευταίο της zwow κ με πέρασε μόνο για 10 δευτερόλεπτα.
Όχι παίζουμε:weights::weights:

pauline nordin :bowdown::bowdown::bowdown:αλλη θεα!

καλα μιλαμε την εχεις για πλακα!:green::green::P

Stella
13-02-12, 18:09
στελλα μου εγω α θα σε βοηθησω με το προγραμμα σου αλλα πρωτα πρεπει να τελειωσεις με το θεμα φυσικοθεραπεια σιγουρα...
να δουμε κ τι ασκησεις σου δινει ο γιατρος σου...και τι σου εχει πει...πρωταρχικα αυτο κοιταμε κ μετα τα αλλα;)

Χμμμμ τίποτα δε μου είπε ο γιατρος!
Πρωτο ραντεβου μου είπε ότι μαλλον είναι τενοντίτιδα και να το ξεκουράσω και εγώ του είπα ότι θέλω μαγνητική για να είμαστε σίγουροι και μου την έγραψε.
Την έκανα αρχες Ιανουαρίου όπου ο ακτινοδιαγνώστης είπε όρι όντως είναι τενοντίτιδα υπερακάνθιου.
Το άφησα κανα μήνα μηπως περάσει αλλά επειδή δεν μπορούσα να περιμένω άλλο ξαναπήγα στο γιατρό του εδειξα τη μαγνητική και μου είπε ξεκούραση και να μην το σηκώνω πάνω από το ύψος του ώμου. Και΄γω του είπα να μου γράψει καμια φυσιοθεραπεία μηπως το βοηθήσουμε ναεπανέλθει πιο γρήγορα και μου είπε οκ και ότι κάτι θα κάνουν και οι φυσιοθεραπείες. Αυτα!
Τωρα δεν ξέρω τι θα που πει και η φυσιοθεραπευτρια στο τέλος αλλά σημερα μου έλεγε κάτι βλακειες για το gym και ξενερωσα τελειως....ότι εμεις οι γυναίκες δεν πρέπει να κάνουμε πολλά βαρη να φουσκώσουμε αλλά πρέπει λίγα και πολλές επαναλήψεις και κάτι τέτοια κουλά.......(παντως δεν μπορω να πω μου είπε πως γυμναστική χρειάζεται οπωσδήποτε...:green:)
Αυτα....νοσοκομείο τωρα....μην περιμένεις να πέσουν και κατα πάνω μου για μια τενοντίτιδα....
Πάντως αυτό που καταλαβα εγώ είναι πως θέλει το χρόνο του και μολις περάσει μπορώ να κάνω κανονικά με σωστό ζεσταμα και τα σχετικά....

gym
13-02-12, 18:10
Έτσι! Έπιασες ακριβώς τι θέλω να κάνω! Λοιπόν θες να κάνω εγώ ένα πρόγραμμα να σου το ποστάρω κ να μου πείς ή να μου κάνεις εσύ ενα;

Αν είναι το πρώτο θέλω να μου πείς πόσες ασκήσεις θα κάνω κάθε μέρα, πόσα σετ κ πόσες επαναλήψεις;
Επίσης κοιλιακούς πότε θα κάνω;

Αχ μ αρέσει πολύ η ιδέα σου:thumbup::thumbup::thumbup:

Το μόνο που σκέφτομαι είναι η ένταση. Όπως λές κ εσύ δεν έχω κ πολλά βάρη οπότε το να κολλήσω θα είναι ένα θέμα. Αναμένω όμως είτε να πάρουμε με τον καλό μου βάρη, είτε αυτό να είναι σαν προθάλαμος για το γυμναστήριο. Πάρε κ δύο χελώνες
:turtle: :turtle:

αναλογα ρε συ ποσους κυκλους θες να κανεις...ποσο χρονο εχεις...αν θες να παιξεις με ρεπς η με χρονο...
εχει πολλα που πρεπει να δεις

φτιαξε εσυ ενα πλανο να δω τι κ τι εχεις στο μυαλο σου αλλα κ να καταλαβω τι ασκησιολογιο εχεις στο μυαλο σου
και θα το φτιαξουμε μαζι με διορθωσεις

gym
13-02-12, 18:11
Λοιπόν, προπονούμε σκληρά γιατί...
...με βαλανε οι δικοί μου απο παιδί σε αυτό το τριπάκι, οπότε σίγουρα λόγο συνήθειας
...μετά απο κάθε προπόνηση νιωθω φούλ στην ενέργεια και οτι έχω κάνει μόνο κάτι για μένα
...σκληρα γιατί οταν καταπιάνομαι με κάτι πρέπει να γίνεται στο μεγιστό του
... ε, και για να χαίρεται ο καλός μου;)

το τελευταιο μ αρεσε!χαχαχαχα

gym
13-02-12, 18:11
χαχχαχχαχ..ειστε τρελες!!! εγω θελω να κανουμε προπονηση ολες μαζι υπο την επιβλεψη της gym...εκει να πεσει βουρδουλας :spank:..χεχεχχεεχχεχεχεχεεχχ!!!!

εγω ειμαι καλη βρε....γιατι το λες αυτο?:unsure::unsure::unsure::green:

gym
13-02-12, 18:17
Χμμμμ τίποτα δε μου είπε ο γιατρος!
Πρωτο ραντεβου μου είπε ότι μαλλον είναι τενοντίτιδα και να το ξεκουράσω και εγώ του είπα ότι θέλω μαγνητική για να είμαστε σίγουροι και μου την έγραψε.
Την έκανα αρχες Ιανουαρίου όπου ο ακτινοδιαγνώστης είπε όρι όντως είναι τενοντίτιδα υπερακάνθιου.
Το άφησα κανα μήνα μηπως περάσει αλλά επειδή δεν μπορούσα να περιμένω άλλο ξαναπήγα στο γιατρό του εδειξα τη μαγνητική και μου είπε ξεκούραση και να μην το σηκώνω πάνω από το ύψος του ώμου. Και΄γω του είπα να μου γράψει καμια φυσιοθεραπεία μηπως το βοηθήσουμε ναεπανέλθει πιο γρήγορα και μου είπε οκ και ότι κάτι θα κάνουν και οι φυσιοθεραπείες. Αυτα!
Τωρα δεν ξέρω τι θα που πει και η φυσιοθεραπευτρια στο τέλος αλλά σημερα μου έλεγε κάτι βλακειες για το gym και ξενερωσα τελειως....ότι εμεις οι γυναίκες δεν πρέπει να κάνουμε πολλά βαρη να φουσκώσουμε αλλά πρέπει λίγα και πολλές επαναλήψεις και κάτι τέτοια κουλά.......(παντως δεν μπορω να πω μου είπε πως γυμναστική χρειάζεται οπωσδήποτε...:green:)
Αυτα....νοσοκομείο τωρα....μην περιμένεις να πέσουν και κατα πάνω μου για μια τενοντίτιδα....
Πάντως αυτό που καταλαβα εγώ είναι πως θέλει το χρόνο του και μολις περάσει μπορώ να κάνω κανονικά με σωστό ζεσταμα και τα σχετικά....

η τενοντιτιδα θελει πολυ υπομονη κ χρονο.και παντα θα προσεχεις.και εννοειται δεν μπορεις να παιζεις βαρυα.δυστυχως...
εγω σε ατομο με τενοντιτιδα δεν θα ελεγα ποτε κανε βαρη με πολλα κιλα και βαρα.
πρεπει να παιξεις απλα πιο εξυπνα(πολλες ρεπς,χρονοι,διαφορα συστηματα προπονησης κτλ)και παλι θα εχεις διαφορα...
καταλαβες?

παντα εννοειται ζεσταμα παντα αποθεραπεια παντα παντα παντα

καλα το σχετικο με τα κιλα κ το φουσκωμα για γυναικες απλα το αφηνω ασχολιαστο...
ηθελα να ξερα...κανουμε κ εμεις τα καημενα τοσα χρονια,γιατι δεν φουσκωσαμε ρε παιδια σαν τερατα ?η γυναικα εαν δεν χρησιμοποιησει χημικα σκευασματα να το πω απλα,θα παραμεινει ετσι οπως ειναι και οσο μαζευει επανω της χρονια προπονησης απλα θα φαινονται κ θα ειναι οι μυς της πιο ωριμοι κ πιο δεμενοι...δεν μπορω να το δωσω αλλιως να το καταλαβετε...


οσο για σενα στελλα...συγκεντρωσε ολο το προγραμμα σου σε ενα ποστ ξεκαθαρα να δουμε τι αλλαγες μπορουμε να κανουμε και γραψε μου απο κατω τι θα ηθελες εσυ να κανεις...ποιος ο στοχος σου...και απο κατω τα θεματα που εχεις επιγραμματικα σε μεση-ωμους κτλ κτλ

gym's sis
13-02-12, 18:23
Σημερα μετα απο παρα πολυ καιροοοο...ξεκιναω προπονησηηηηη......:):):):)Aντε καλη μου αρχη...!!!!!! Ακουςςς Gymmmm!!!!!!!

Stella
13-02-12, 18:29
Γυμνάζομαι γιατι....
ακριβώς δεν μπορώ να απαντήσω....γιατί είναι κομμάτι της ζωής μου...είναι φυσική μου ανάγκη....όπως έχω αναγκη τον υπνο...το φαγητο...την ξεκούραση....ακριβώς ίδια αναγκη είναι και η ασκηση.
Από τότε που μπορώ να έχω αναμνησεις κάνω κάποια μορφή ασκησης.
Είναι κομμάτι της ζωής μου και το κάνω ανεξαρτήτως αποτελέσματος.....και αφου μπορώ να εχω και στόχους πάνω σ΄αυτό ακόμα καλύτερα!:thumbup:

Stella
13-02-12, 18:32
η τενοντιτιδα θελει πολυ υπομονη κ χρονο.και παντα θα προσεχεις.και εννοειται δεν μπορεις να παιζεις βαρυα.δυστυχως...
εγω σε ατομο με τενοντιτιδα δεν θα ελεγα ποτε κανε βαρη με πολλα κιλα και βαρα.
πρεπει να παιξεις απλα πιο εξυπνα(πολλες ρεπς,χρονοι,διαφορα συστηματα προπονησης κτλ)και παλι θα εχεις διαφορα...
καταλαβες?

παντα εννοειται ζεσταμα παντα αποθεραπεια παντα παντα παντα

καλα το σχετικο με τα κιλα κ το φουσκωμα για γυναικες απλα το αφηνω ασχολιαστο...
ηθελα να ξερα...κανουμε κ εμεις τα καημενα τοσα χρονια,γιατι δεν φουσκωσαμε ρε παιδια σαν τερατα ?η γυναικα εαν δεν χρησιμοποιησει χημικα σκευασματα να το πω απλα,θα παραμεινει ετσι οπως ειναι και οσο μαζευει επανω της χρονια προπονησης απλα θα φαινονται κ θα ειναι οι μυς της πιο ωριμοι κ πιο δεμενοι...δεν μπορω να το δωσω αλλιως να το καταλαβετε...


οσο για σενα στελλα...συγκεντρωσε ολο το προγραμμα σου σε ενα ποστ ξεκαθαρα να δουμε τι αλλαγες μπορουμε να κανουμε και γραψε μου απο κατω τι θα ηθελες εσυ να κανεις...ποιος ο στοχος σου...και απο κατω τα θεματα που εχεις επιγραμματικα σε μεση-ωμους κτλ κτλ
Εντάξει θα το κάνω.
Πάντως και πριν απο 4 χρόνια που είχα τενοντίτιδα στον αλλο ώμο, έκανα φυσιοθεραπειες και βελονισμό και περασε και από τότε δε με ξαναενόχλησε ποτέ και έχω κάνει προπονήσεις.....ουουουουο....:green:

katerina.
13-02-12, 18:41
ε μην πας τοτε...για να εισαι καλυτερα αυριο...
ωραιο φωτο ..ποια ειναι?

ρε γαμώτο και μενα καποια μου θυμιζει αυτη που την ξερω ...που την ξερω...αμα θυμηθω θα σας πω!!:green::green::green::green:

gym
13-02-12, 18:47
Εντάξει θα το κάνω.
Πάντως και πριν απο 4 χρόνια που είχα τενοντίτιδα στον αλλο ώμο, έκανα φυσιοθεραπειες και βελονισμό και περασε και από τότε δε με ξαναενόχλησε ποτέ και έχω κάνει προπονήσεις.....ουουουουο....:green:

δεν εχω κανει αλλα εχω ατομο που εκανε κ της περασε...τωρα τι να πω....δοκιμασε το ξανα!

gym
13-02-12, 18:48
Σημερα μετα απο παρα πολυ καιροοοο...ξεκιναω προπονησηηηηη......:):):):)Aντε καλη μου αρχη...!!!!!! Ακουςςς Gymmmm!!!!!!!

ω θεε μου!ξεκινα ξεκινα εσυ!ακουω εγω!:green:

katerina.
13-02-12, 18:48
σημερα που επαιξα ποδια δεν αισθανθηκα να ζοριζομαι....μηπως να ανεβασω κιλα η ειναι νωρις ακομα???

gym
13-02-12, 18:49
ρε γαμώτο και μενα καποια μου θυμιζει αυτη που την ξερω ...που την ξερω...αμα θυμηθω θα σας πω!!:green::green::green::green:

χαχαχαχαχα...αλλη τρελη απο εκει!

gym
13-02-12, 18:49
σημερα που επαιξα ποδια δεν αισθανθηκα να ζοριζομαι....μηπως να ανεβασω κιλα η ειναι νωρις ακομα???

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙς?

χμ...μηπως κανεις πολυ γρηγορα τις ασκησεις κ τις περνας μπαμ μπαμ?
κιλα ανεβαζεις μεχρι εκει που νιωθεις οτι δεν ειναι υπερβολη για το ποδι σου κ ζοριζεται το γονατο

xelashai
13-02-12, 18:52
Θα τις ΠΑΩ ειπα..δεν ειπα τιποτα αλλο εγωωωωω :P:P:P:P:P

:rolf::rolf:...θα μας ΠΑΣ να μας ΤΑ'Ι'ΣΕΙΣ.....εσυ θα φταις δηλαδη.....:P
αμαν εμεινα πισω γιατι με πηρε ο υπνος...

gym
13-02-12, 18:52
:rolf::rolf:...θα μας ΠΑΣ να μας ΤΑ'Ι'ΣΕΙΣ.....εσυ θα φταις δηλαδη.....:P
αμαν εμεινα πισω γιατι με πηρε ο υπνος...

:rolf::rolf::rolf::rolf:

xelashai
13-02-12, 18:54
Σημερα μετα απο παρα πολυ καιροοοο...ξεκιναω προπονησηηηηη......:):):):)Aντε καλη μου αρχη...!!!!!! Ακουςςς Gymmmm!!!!!!!

καλη αρχηηη....:turtle::turtle:
δεν θα σε προπονει η αδερφούλα?:unsure:

gym
13-02-12, 18:57
καλη αρχηηη....:turtle::turtle:
δεν θα σε προπονει η αδερφούλα?:unsure:

γι αυτο λεω...ω θεε μου!
δεν μενουμε μαζι αν κ της λεω να ερθει ....δεν θελει!αραγε γιατι?:unsure::unsure::unsure:

xelashai
13-02-12, 18:59
μαζι μου γελας δεσποινις????
δεν ειναι να κλεισεις λιγο τα ματια σου εδω...τρεχουν οι σελιδες....

gym
13-02-12, 19:00
μαζι μου γελας δεσποινις????
δεν ειναι να κλεισεις λιγο τα ματια σου εδω...τρεχουν οι σελιδες....

σουσουραδες παιδι μου...τι να πεις~!:unsure::unsure:

xelashai
13-02-12, 19:04
γι αυτο λεω...ω θεε μου!
δεν μενουμε μαζι αν κ της λεω να ερθει ....δεν θελει!αραγε γιατι?:unsure::unsure::unsure:


αχαχαχαχα...τι φοβαται?...40328....μην την τραβας απο το μαλλι για προπονηση????εεε?:P

gym
13-02-12, 19:05
αχαχαχαχα...τι φοβαται?...40328....μην την τραβας απο το μαλλι για προπονηση????εεε?:P

ε αυτη να μας πει!εγω ειμαι καλη ρε...πραγματικα καθολου τυραννος!:weights::weights::weights:

xelashai
13-02-12, 19:09
ε αυτη να μας πει!εγω ειμαι καλη ρε...πραγματικα καθολου τυραννος!:weights::weights::weights:

που πηγε να μας πει??:unsure:...ξεκινησε?το πε και το κανε?
συνονόματηηηη.....

Stella
13-02-12, 19:10
δεν εχω κανει αλλα εχω ατομο που εκανε κ της περασε...τωρα τι να πω....δοκιμασε το ξανα!

Μπα δεν έχει εδώ στη Μυτιλήνη τέτοιες πολυτέλειες. Αυτος που έκανα ήταν στα Γιαννιτσα.
Καλά θα δουμε πως θα πάει και με τη συμβατική μεθοδο και πράτουμε ανάλογα.
Εγώ ότι μου πεις εσύ θα κάνω...σου έχω εμπιστοσύνη 8-)

gym
13-02-12, 19:12
Μπα δεν έχει εδώ στη Μυτιλήνη τέτοιες πολυτέλειες. Αυτος που έκανα ήταν στα Γιαννιτσα.
Καλά θα δουμε πως θα πάει και με τη συμβατική μεθοδο και πράτουμε ανάλογα.
Εγώ ότι μου πεις εσύ θα κάνω...σου έχω εμπιστοσύνη 8-)

20 λεπτα απο εκει που μενω δηλαδη!:green::green:

κανε αυτο που σου ειπα με το προγραμμα και βλεπουμε;)

PEGY
13-02-12, 19:15
pauline nordin :bowdown::bowdown::bowdown:αλλη θεα!

καλα μιλαμε την εχεις για πλακα!:green::green::P

:toast::toast::toast:
σήμερα είμαι λίγο αλλου fun park!

Λοιπον καταστρώνω λίγο το σχέδιο κ στο αναρτώ.
Να ξέρεις τις ασκήσεις τις παίρνω απ δω

http://www.exrx.net/index.html

gym's sis
13-02-12, 19:16
ε αυτη να μας πει!εγω ειμαι καλη ρε...πραγματικα καθολου τυραννος!:weights::weights::weights:

Μονη μουυυυυυυ gymmmm....Εσυ θα μου κανεις ειδικες προπονησεις καποιες μερες...θα εισαι special guest...H μαλλοννννν θα ΜΑΣΣΣ κανειςςςς :P:P:P....

(Το πραγματικα καθολου τυραννος....ΔΕΝ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΖΩΩΩΩ :shock::shock:)

katerina.
13-02-12, 19:17
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙς?

χμ...μηπως κανεις πολυ γρηγορα τις ασκησεις κ τις περνας μπαμ μπαμ?
κιλα ανεβαζεις μεχρι εκει που νιωθεις οτι δεν ειναι υπερβολη για το ποδι σου κ ζοριζεται το γονατο

ολο το προγραμμα ..εκτος τα ζεσταματα και τις διατασεις σχεδον κρατησε μια ωρα πολυ η λιγο???

gym
13-02-12, 19:17
Μονη μουυυυυυυ gymmmm....Εσυ θα μου κανεις ειδικες προπονησεις καποιες μερες...θα εισαι special guest...H μαλλοννννν θα ΜΑΣΣΣ κανειςςςς :P:P:P....

(Το πραγματικα καθολου τυραννος....ΔΕΝ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΖΩΩΩΩ :shock::shock:)

ωχ κ παλι ωχ!:green::green:

gym's sis
13-02-12, 19:18
αχαχαχαχα...τι φοβαται?...40328....μην την τραβας απο το μαλλι για προπονηση????εεε?:P

Μην τις βαζεις ιδεεεςςςς.....:green::green::green: Τοσο καιρο εκανα να τα μακρυνω τα καημενα τα μαλλακια μου...

gym
13-02-12, 19:18
ολο το προγραμμα ..εκτος τα ζεσταματα και τις διατασεις σχεδον κρατησε μια ωρα πολυ η λιγο???

εκτος απο ζεσταμα και διατασεις?χμ...αρκετα...κανονικα γυρω στο 45 με 50 να βγαινει αυτο χωρις ζεσταμα αποθεραπεια...

να σου πω...εσυ ενιωσες πολυ κουρασμενη η ησουν οκ?

xelashai
13-02-12, 19:21
Μην τις βαζεις ιδεεεςςςς.....:green::green::green: Τοσο καιρο εκανα να τα μακρυνω τα καημενα τα μαλλακια μου...

:rolf::rolf:...ειπα εγω τιποτα?:unsure:...δεν θυμαμαι..:green::green:

katerina.
13-02-12, 19:21
εκτος απο ζεσταμα και διατασεις?χμ...αρκετα...κανονικα γυρω στο 45 με 50 να βγαινει αυτο χωρις ζεσταμα αποθεραπεια...

να σου πω...εσυ ενιωσες πολυ κουρασμενη η ησουν οκ?

ημουν οκ ...καθολου κουραση ιδρωσα αλλα ηταν σαν να εκανα βολτα μαλλον φταιει οτι κοιμηθηκα πολυ το ΣΚ...

gym
13-02-12, 19:23
ημουν οκ ...καθολου κουραση ιδρωσα αλλα ηταν σαν να εκανα βολτα μαλλον φταιει οτι κοιμηθηκα πολυ το ΣΚ...

τι βολτα βρε τρελη?χαχαχα..

ανεβαζε σιγα σιγαααααααααααααααα κιλακια...σιγα σιγαααααααααααααααααααααα προσεχε το τονιζω!εαν παθεις κατι στο γονατο κακομοιρα μουυυυυυυ!

PEGY
13-02-12, 20:25
αυτή την άσκηση να την βάλω;;;;

http://www.exrx.net/WeightExercises/Other/BalanceBoardSquat.html

πλακίτσααααααααααααααααααααααααα:P

xelashai
13-02-12, 20:37
λενακι?.....40333

4η μερα Στηθος+Τρικεφαλος
1.Πιεσεις στον επικληνη παγκο με μπαρα 3*10 (λενακι εδώ μηπως εννοεις ισιο παγκο)
http://www.youtube.com/watch?v=6DHgO-WkL7E
2.Πιεσεις στον ισιο παγκο με αλτηρες 3*10(και εδώ επικληνη?)
http://www.youtube.com/watch?v=F96TX_wSAHU
3.Ανοιγματα σε επικληνη παγκο 3*12
http://www.youtube.com/watch?v=Qj_dMK3CL3Y&feature=related
4.Καμψεις με ποδια τεντωμενα οσα βγαλεις 3 σετ..(3 επαναληψεις θα εννοεις…:green:)
5.Βυθισεις σε εναν παγκο για τρικεφαλο 3*οσα βγαλεις(φοβαμαι μη γυρισει ο πάγκος από το βάρος..χαχαχα:P)
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/bench-dips
6.Εκταση με αλτηρα ψηλα πανω απο κεφαλι 3*12
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/dumbbell-one-arm-triceps-extension
7.Σκοινι τροχαλια 3*15(εδώ αυτό εννοεις?)
http://www.youtube.com/watch?v=nVKOhkM6BKY

5η μερα ωμοι
1.Πιεσεις με αλτηρες καθιστη 3*12
http://www.youtube.com/watch?v=X8OffMypMmg
2.Πλαγιες εκτασεις με αλτηρες ορθια 3*12 (αυτή αλλα μονο τις πλαγιες εκτασεις?)
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/alternating-deltoid-raise
3.Εκτασεις σκυφτη σε παγκο για πισω δελτοειδη 3*12 (http://www.youtube.com/watch?v=tmFRVPyqPcg

4.Ορθια κωπηλατικη με στραβομπαρα 3*15
http://www.youtube.com/watch?v=8CXkrvCPTbw


φφφφ... σέρνεται το ιντερνετ...

gym
13-02-12, 20:42
αυτή την άσκηση να την βάλω;;;;

http://www.exrx.net/WeightExercises/Other/BalanceBoardSquat.html

πλακίτσααααααααααααααααααααααααα:P

40334ας φαω μια πιτσα να συνελθω απο το σοκ...



περα απο την πλακα ασκησεις ισορροπιας λενε πολυ αλλα οχι αυτη...θελουμε να δουλεψεις κιολας την αλλη μερα ντιαρ!:green::green:

xelashai
13-02-12, 20:44
40334ας φαω μια πιτσα να συνελθω απο το σοκ...



περα απο την πλακα ασκησεις ισορροπιας λενε πολυ αλλα οχι αυτη...θελουμε να δουλεψεις κιολας την αλλη μερα ντιαρ!:green::green:

αααχαχαχα...που να ανεβω εγω εκει πανω?????...θα σπάσουν ολα..μεχρι κ ο κυλινδρος...τι εχει αυτος εκει κατω?!....:rolf::rolf:

gym
13-02-12, 20:48
λενακι?.....40333

4η μερα Στηθος+Τρικεφαλος
1.Πιεσεις στον επικληνη παγκο με μπαρα 3*10 (λενακι εδώ μηπως εννοεις ισιο παγκο)
http://www.youtube.com/watch?v=6DHgO-WkL7E
2.Πιεσεις στον ισιο παγκο με αλτηρες 3*10(και εδώ επικληνη?)οχι οπως σου τα εδωσα...δνε εχετε επικληνη στο γυμ σου?
http://www.youtube.com/watch?v=F96TX_wSAHU
3.Ανοιγματα σε επικληνη παγκο 3*12
http://www.youtube.com/watch?v=Qj_dMK3CL3Y&feature=related:thumbup:
4.Καμψεις με ποδια τεντωμενα οσα βγαλεις 3 σετ..(3 επαναληψεις θα εννοεις…:green:)
5.Βυθισεις σε εναν παγκο για τρικεφαλο 3*οσα βγαλεις(φοβαμαι μη γυρισει ο πάγκος από το βάρος..χαχαχα:P)αλλα τα ποδια σου κατω εσενα
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/bench-dips:thumbup:
6.Εκταση με αλτηρα ψηλα πανω απο κεφαλι 3*12καθιστη ομως
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/dumbbell-one-arm-triceps-extension:thumbup:
7.Σκοινι τροχαλια 3*15(εδώ αυτό εννοεις?)
http://www.youtube.com/watch?v=nVKOhkM6BKY:thumbup:

5η μερα ωμοι
1.Πιεσεις με αλτηρες καθιστη 3*12
http://www.youtube.com/watch?v=X8OffMypMmg :thumbup:
2.Πλαγιες εκτασεις με αλτηρες ορθια 3*12 (αυτή αλλα μονο τις πλαγιες εκτασεις?)
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/alternating-deltoid-raise αυτες ειναι προτασεις,.,..εγω θελω στο πλαι να σηκωνεται το χερι...δεν βρηκα βιντεο.,..θα ψαξω μετα πιο πολυ κ θα σου βρω
3.Εκτασεις σκυφτη σε παγκο για πισω δελτοειδη 3*12 (http://www.youtube.com/watch?v=tmFRVPyqPcg:thumbup:ναι αλλα ηρεμα η κινηση γιατι αμα την κανεις ετσι οπως αυτος φοβαμαι μην πονεσει ο αυχενας σου...να σε κοιταξει γυμναστης πριν την κανεις

4.Ορθια κωπηλατικη με στραβομπαρα 3*15
http://www.youtube.com/watch?v=8CXkrvCPTbw ναι αλλα εσυ με στραβομπαρα


φφφφ... σέρνεται το ιντερνετ...

αυταααααα

gym
13-02-12, 20:48
αααχαχαχα...που να ανεβω εγω εκει πανω?????...θα σπάσουν ολα..μεχρι κ ο κυλινδρος...τι εχει αυτος εκει κατω?!....:rolf::rolf:

ενα παριζακι!:green::green:

xelashai
13-02-12, 20:56
ενα παριζακι!:green::green:

θα σκασει το παριζακι...:turtle::turtle::rolf::rolf:

λενακι μην ψαξεις για βιντεο. κατάλαβα τις διευκρινήσεις... βλέποντας και κανοντας
απλα ηθελα να παω προετοιμασμενη για να μην εχω αναγκη το γυμναστη...

gym
13-02-12, 20:58
θα σκασει το παριζακι...:turtle::turtle::rolf::rolf:

λενακι μην ψαξεις για βιντεο. κατάλαβα τις διευκρινήσεις... βλέποντας και κανοντας
απλα ηθελα να παω προετοιμασμενη για να μην εχω αναγκη το γυμναστη...

θα βρω ειπα παει κ τελειωσε!
περιμενε ρε θα σου δωσω κατι...

xelashai
13-02-12, 21:01
θα βρω ειπα παει κ τελειωσε!
περιμενε ρε θα σου δωσω κατι...

:rolf::rolf::rolf:
βρε μην καθεσαι και ψαχνεις...σε ζαλησα...
αληθεια καταλαβα...
το βλεποντας και κανοντας πηγαινε στις αποριες που θα βγουν στην πραξη..

gym
13-02-12, 21:22
GTD 11


‘’Ηρθε η ωρα της προπονησης.

Ειστε αγχωμενες αν θα προλαβετε να τα βγαλετε ολα οπως πρεπει.

Ειστε στεναχωρημενες επειδη τα πραγματα δεν δειχνουν τοσο καλα στα προσωπικα και στα επαγγελματικα σας.

Τι κανετε?:unsure:

Μπαινετε μεσα και απλα πατατε ενα delete και κανετε αυτο που πρεπει για τον εαυτο σας και μονο.

Η ωρα της προπονησης ειναι δικη σας και μονο...Μην αφηνετε κανεναν να σας την κλεψει.

:weights::weights:''

amst
13-02-12, 21:37
χαχαχαχαχα...αλλη τρελη απο εκει!

τι λέτε, δεν καταλαβαίνωω :(:(:(

amst
13-02-12, 21:38
:clap::clap::clap:ανυπομωνω να σας γνωρισω ολες απο κοντα!!!! δεν θα ξερουμε τι να πρωτοπουμε!!!:green:

εγώ δε μιλάω πολύ, οπότε θα σας ακούω μόνο :green:

amst
13-02-12, 21:40
λέω σήμερα να μη γράψω στο λογκ μου....
:spank::spank::spank::spank:

gym
13-02-12, 21:40
τι λέτε, δεν καταλαβαίνωω :(:(:(

xaxaxa...:green::green::green:

xelashai
13-02-12, 21:51
λέω σήμερα να μη γράψω στο λογκ μου....
:spank::spank::spank::spank:


εισαι να κανουμε επανασταση???

gym
13-02-12, 21:52
λέω σήμερα να μη γράψω στο λογκ μου....
:spank::spank::spank::spank:

χμ..σημερα μαλλον ειναι που πρεπει να γραψεις...εεε??????

amst
13-02-12, 21:55
εισαι να κανουμε επανασταση???

ε αφού δεν την κάνουμε αλλού, ας την κάνουμε εδώ.....
χαχαχαχαχαχαχααααααααα

gym
13-02-12, 21:58
ε αφού δεν την κάνουμε αλλού, ας την κάνουμε εδώ.....
χαχαχαχαχαχαχααααααααα

40337
γρηγορα στο μαθημα που θες κ επανασταση :green::green:

xelashai
13-02-12, 22:00
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:
καλε θα με αφησετε να παω για μπανιο????εχω κολλησει εδω...:P

gym
13-02-12, 22:01
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:
καλε θα με αφησετε να παω για μπανιο????εχω κολλησει εδω...:P

40338
γρηγορα!

crow
13-02-12, 22:18
θες να γίνουμε φίλες???

χαχαχααχαχαα
ευχαριστώ.. και εγώ λατρεύω


:^^::^^::^^::^^::^^:
Εχω 100 πραγματα με τη Betty μεχρι κ παντοφλες:P:P:P:P

Δεν σας προλαβαινω με τιποτα λεμε......πωπωπωπωπω εσεις γραφετε μανιοδος!!!!!!!

gym
13-02-12, 22:20
:^^::^^::^^::^^::^^:
Εχω 100 πραγματα με τη Betty μεχρι κ παντοφλες:P:P:P:P

Δεν σας προλαβαινω με τιποτα λεμε......πωπωπωπωπω εσεις γραφετε μανιοδος!!!!!!!

σουσουραδες...τι να πεις!τστστστσστ...


:green::green::green:

xelashai
13-02-12, 22:49
οντως..μανιωδώς!!!..μπανακι και πάλι πίσω:P...

PEGY
13-02-12, 22:49
GTD 11


‘’Ηρθε η ωρα της προπονησης.

Ειστε αγχωμενες αν θα προλαβετε να τα βγαλετε ολα οπως πρεπει.

Ειστε στεναχωρημενες επειδη τα πραγματα δεν δειχνουν τοσο καλα στα προσωπικα και στα επαγγελματικα σας.

Τι κανετε?:unsure:

Μπαινετε μεσα και απλα πατατε ενα delete και κανετε αυτο που πρεπει για τον εαυτο σας και μονο.

Η ωρα της προπονησης ειναι δικη σας και μονο...Μην αφηνετε κανεναν να σας την κλεψει.

:weights::weights:''



Τέλειο:toast::toast::toast:

gym
13-02-12, 22:50
Τέλειο:toast::toast::toast:

:-D:-D:-D

magdaline
13-02-12, 22:52
My motivation

PEGY
13-02-12, 22:54
Εγώ εγω εγώ!!!!!!!

:turtle:
:turtle:
:turtle:

magdaline
13-02-12, 22:58
Εγώ εγω εγώ!!!!!!!

:turtle:
:turtle:
:turtle:
όλες ;)

dorita
13-02-12, 23:09
κοριτσαρες μου όμορφες!!!!!εχτες σας αφησα στην 136 κ σημερα ειστε 144σελιδα!!!!δεν προλαβαινω......:bbbiceps:
σημερα πηγα γυμναστηριο!!!!!:turtle::turtle::turtle::turtle:
καλα τετοια χαρα δεν μπορω να το περιγραψω, ότι θα μου ελειπε τοσο....1βδομαδα απουσα...
σημερα τουδωσα κ καταλαβε....ειμαι 1πτωμα!!!:green::green:

gym
13-02-12, 23:10
κοριτσαρες μου όμορφες!!!!!εχτες σας αφησα στην 136 κ σημερα ειστε 144σελιδα!!!!δεν προλαβαινω......:bbbiceps:
σημερα πηγα γυμναστηριο!!!!!:turtle::turtle::turtle::turtle:
καλα τετοια χαρα δεν μπορω να το περιγραψω, ότι θα μου ελειπε τοσο....1βδομαδα απουσα...
σημερα τουδωσα κ καταλαβε....ειμαι 1πτωμα!!!:green::green:

μπραβο αγαπη μου χαιρομαι...εγω παλι μεσα για σημερα....αυριο ομως λεω να βγω απο το κουκουλι μου! ελεος δηλαδη!ελεος!

dorita
13-02-12, 23:17
μπραβο αγαπη μου χαιρομαι...εγω παλι μεσα για σημερα....αυριο ομως λεω να βγω απο το κουκουλι μου! ελεος δηλαδη!ελεος!

αντε να βγεις, να βγεις!!!!:green::green:
περαστικα σε ολες !!!!!!να γυμνασουμε τις κορμαρςε μας!!!!!!!

dorita
13-02-12, 23:37
εχω μια απορια :unsure:
οταν λεμε στους κοιλιακους 4χ20 ή 3χ25 ή τελοσπαντων επαναλειψεις...
πως πρεπει ωα γινεται;; να κανουμε1 σετ να περιμενουμε για το αλλο κ ποσο.. ή αυτο ειναι λεπτομερεια κ όπως νιωθει ο καθενας;πως ειναι το καλυτερο ωστε να πιανoουν οι κοιλιακοι;;

gym
13-02-12, 23:40
εχω μια απορια :unsure:
οταν λεμε στους κοιλιακους 4χ20 ή 3χ25 ή τελοσπαντων επαναλειψεις...
πως πρεπει ωα γινεται;; να κανουμε1 σετ να περιμενουμε για το αλλο κ ποσο.. ή αυτο ειναι λεπτομερεια κ όπως νιωθει ο καθενας;πως ειναι το καλυτερο ωστε να πιανoουν οι κοιλιακοι;;

η δικη μου λογικη στο θεμα κοιλια ειναι κανε το διαλειμμα σου οσο χρειαζεσαι για να ξαναμπεις...μπορει να ειναι 1 λεπτο μπορει λιγοτερο ...για αλλους περισσοτερο...

εγω αυτο που προτεινω ειναι οσο χρειαζεσαι για να ξαναμπεις κ να εκτελεσεις σωστα οτι εχεις στο προγραμμα σου κανονικα...

dorita
14-02-12, 00:26
η δικη μου λογικη στο θεμα κοιλια ειναι κανε το διαλειμμα σου οσο χρειαζεσαι για να ξαναμπεις...μπορει να ειναι 1 λεπτο μπορει λιγοτερο ...για αλλους περισσοτερο...

εγω αυτο που προτεινω ειναι οσο χρειαζεσαι για να ξαναμπεις κ να εκτελεσεις σωστα οτι εχεις στο προγραμμα σου κανονικα...

ευχαριστω γυμακι μου..;)

gym
14-02-12, 00:35
GCD 4


14 καθισματα http://www.youtube.com/watch?v=yretmIhDWDU και μενετε λιγο οπως αυτος

22 juming jacks jumping jacks http://www.youtube.com/watch?v=dmYwZH_BNd0

15 καμψεις για στηθος http://www.youtube.com/watch?v=Eh00_rniF8E(λιγο πιο ανοιχτα εσεις τους αγκωνες,οσο πιο κλειστα τοσο πιο τρικεφαλο πιανει κ δυσκολευει)

12 βυθισεις σε καναπε/καρεκλα για τρικεφαλο http://www.youtube.com/watch?v=tKjcgfu44sI


Ολο αυτο δυο φορες :toast:

xelashai
14-02-12, 00:54
GCD 4


14 καθισματα http://www.youtube.com/watch?v=yretmIhDWDU και μενετε λιγο οπως αυτος

22 juming jacks jumping jacks http://www.youtube.com/watch?v=dmYwZH_BNd0

15 καμψεις για στηθος http://www.youtube.com/watch?v=Eh00_rniF8E(λιγο πιο ανοιχτα εσεις τους αγκωνες,οσο πιο κλειστα τοσο πιο τρικεφαλο πιανει κ δυσκολευει)

12 βυθισεις σε καναπε/καρεκλα για τρικεφαλο http://www.youtube.com/watch?v=tKjcgfu44sI


Ολο αυτο δυο φορες :toast:


4'16''....φφφ..με πεθανες με τις καμψεις...

gym
14-02-12, 00:55
4'16''....φφφ..με πεθανες με τις καμψεις...

καλα σε εκανα!:green:

xelashai
14-02-12, 00:56
καλα σε εκανα!:green:

κακια..
τα χερια ειναι αδυναμα...ειδικα στις καμψεις πεθαινω..

Stella
14-02-12, 00:58
Θα το χρωστάω αυριο!
Αντι για τις 2 τελευταιες θα κάνω προβολές και πλιε σκουωτ!;)

gym
14-02-12, 01:00
κακια..
τα χερια ειναι αδυναμα...ειδικα στις καμψεις πεθαινω..

κανε αυτο που θα κανω κ εγω απο αυριο κ καθε μερα ετσι γιατι μου ηρθε!

καθε μερα με το που ξυπνας...κανε οσες καμψεις μπορεις με τεντωμενα ποδια...εστω μια δεν μπορει...θα κανεις!
κ την αλλη μερα παλι μια...ειναι οκ!
καθε μερα θα δεις οτι θα δυναμωνεις!

εγω βαζω στοχο απο αυριο να κανω καποια στιγμη οσο μου παρει δεν με νοιαζει...να κανω με τη μια 150 καμψεις....οταν βγουνε,...χρονο εχω!σωστα ομως με καλη εκτελεση και οχι τσαπατσουλικα!

με το που ξυπναω...ουτε καν τουαλετα δηλαδη εκτος κ αν βιαζομαι πολυ!:green::green::green:


ασχετα απο αυτο που μοιραστηκα τωρα μαζι σου/σας...με τον καιρο θα δυναμωνεις!

gym
14-02-12, 01:01
Θα το χρωστάω αυριο!
Αντι για τις 2 τελευταιες θα κάνω προβολές και πλιε σκουωτ!;)

θα κανεις προχωρητικες και καθισμα με τα χερια στο κεφαλι

xelashai
14-02-12, 01:03
ναι θα το κανω..θα το δοκιμασω το πρωι..
ενω με τις βυθισεις δεν εχω θεμα...καιει αλλα συνεχιζω...
στις καμψεις λυγιζω πραγματικα...:(

gym
14-02-12, 01:10
ναι θα το κανω..θα το δοκιμασω το πρωι..
ενω με τις βυθισεις δεν εχω θεμα...καιει αλλα συνεχιζω...
στις καμψεις λυγιζω πραγματικα...:(

χμ ...ναι ε?τις κανεις σωστα?γιατι βυθισεις=τρικεφαλος

στις καμψεις συμμετεχει κ ο τρικεφαλος...θα δυναμωσεις και στα δυο αν κανεις καμψεις κ γενικα ρε συ προπονηση


αλλα να ξερετε...για να δυναμωσετε σε μια ασκσηση...πρεπει να κανετε την ασκηση αυτη...αν θελω να κανω ελξεις...οκ θα με βοηθησουν κ οι αλλες ακσησεις να δυναμωσω αλλα αν δεν ανεβω μονοζυγο,δεν θα το καταφερω ποτε

πολλοι διαφωνουν με αυτην την αποψη αλλα για μενα...αυτη ειναι η αληθεια!

θες να κανεις 200 καψεις?παρε καμψεις λοιπον κυρια μου!;)

dorita
14-02-12, 01:10
GCD 4


14 καθισματα http://www.youtube.com/watch?v=yretmIhDWDU και μενετε λιγο οπως αυτος

22 juming jacks jumping jacks http://www.youtube.com/watch?v=dmYwZH_BNd0

15 καμψεις για στηθος http://www.youtube.com/watch?v=Eh00_rniF8E(λιγο πιο ανοιχτα εσεις τους αγκωνες,οσο πιο κλειστα τοσο πιο τρικεφαλο πιανει κ δυσκολευει)

12 βυθισεις σε καναπε/καρεκλα για τρικεφαλο http://www.youtube.com/watch?v=tKjcgfu44sI


Ολο αυτο δυο φορες :toast:

ωραιο...:Pθα το κανω το πρωι αλλα δεν νομιζω να βγαλω 15 καμψεις........:bbbiceps:

gym
14-02-12, 01:11
ωραιο...:Pθα το κανω το πρωι αλλα δεν νομιζω να βγαλω 15 καμψεις........:bbbiceps:

κανε στα γονατα...ξεκινα με τεντωμενα εστω κ μια κ μετα γονατα

dorita
14-02-12, 01:12
χμ ...ναι ε?τις κανεις σωστα?γιατι βυθισεις=τρικεφαλος

στις καμψεις συμμετεχει κ ο τρικεφαλος...θα δυναμωσεις και στα δυο αν κανεις καμψεις κ γενικα ρε συ προπονηση


αλλα να ξερετε...για να δυναμωσετε σε μια ασκσηση...πρεπει να κανετε την ασκηση αυτη...αν θελω να κανω ελξεις...οκ θα με βοηθησουν κ οι αλλες ακσησεις να δυναμωσω αλλα αν δεν ανεβω μονοζυγο,δεν θα το καταφερω ποτε

πολλοι διαφωνουν με αυτην την αποψη αλλα για μενα...αυτη ειναι η αληθεια!

θες να κανεις 200 καψεις?παρε καμψεις λοιπον κυρια μου!;)

εχεις δικιο σε αυτο ..την προηγουμενη φορα με 5 καμψεις δυσκολευτηκα δεν μπορω να κατεβω πολυ!!

gym
14-02-12, 01:13
εχεις δικιο σε αυτο ..την προηγουμενη φορα με 5 καμψεις δυσκολευτηκα δεν μπορω να κατεβω πολυ!!

προτιμω να κανεις μια και ολοκληρωμενη κινηση κ μετα στα γονατα και παλι ολοκληρη κινηση παρα να κανεις μισες κ τσαπατσουλικες

xelashai
14-02-12, 01:14
χμ ...ναι ε?τις κανεις σωστα?γιατι βυθισεις=τρικεφαλος

στις καμψεις συμμετεχει κ ο τρικεφαλος...θα δυναμωσεις και στα δυο αν κανεις καμψεις κ γενικα ρε συ προπονηση


αλλα να ξερετε...για να δυναμωσετε σε μια ασκσηση...πρεπει να κανετε την ασκηση αυτη...αν θελω να κανω ελξεις...οκ θα με βοηθησουν κ οι αλλες ακσησεις να δυναμωσω αλλα αν δεν ανεβω μονοζυγο,δεν θα το καταφερω ποτε

πολλοι διαφωνουν με αυτην την αποψη αλλα για μενα...αυτη ειναι η αληθεια!

θες να κανεις 200 καψεις?παρε καμψεις λοιπον κυρια μου!;)

ενταξει κυρια μου..θα παρω..ευχαριστω πολυ..:P
αυριο θα παω και στον γιατρο για το γονατο..τις τελευταιες μερες με ενοχλει καθ'ολη τη διαρκεια της μερας...δεν μπορω να καταλαβω..στα καλα καθουμενα???
φοβαμαι για το τι θα μου πει...

gym
14-02-12, 01:14
ενταξει κυρια μου..θα παρω..ευχαριστω πολυ..:P
αυριο θα παω και στον γιατρο για το γονατο..τις τελευταιες μερες με ενοχλει καθ'ολη τη διαρκεια της μερας...δεν μπορω να καταλαβω..στα καλα καθουμενα???
φοβαμαι για το τι θα μου πει...

γενικα μεσα στη μερα σου πως καθεσαι?σε γραφειο ε?
το γονατο δηλαδη ειναι σε συνεχη καμψη?

eri_87
14-02-12, 01:15
Μια γρήγορη ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ σε όλες τις κοπέλες!! :welcome:

Και μαζί, μια SOS ερώτηση προς GYM, βέβαια όοοοποτε έχεις χρόνο μου λες, δε βιάζομαι! :green:
Στη προπόνηση ποδιών έχω πρόβλημα... Πρώτον, τα κιλά που πρέπει να βάζω στα σκουοτ μου είναι βαριά να τα σηκώνω στους ώμους κ δεύτερον, έχω θέμα με τη μέση... Έχει αρχίσει να με πονάει γενικά κ δε μπορώ να συγκεντρωθώ στα σκουοτ, δίνω προσοχή στη μέση εκείνη την ώρα κ δεν βάζω μέγιστη προσπάθεια. Άρα... δε θέλω να κάνω σκουοτ με βάρος, σκέφτηκα να αλλάξω σε ασκήσεις με το βάρος του σώματος. Αλλά δε ξέρω ποιές ακριβώς κι αν είναι να αλλάξω όλες τις ασκήσεις για να είναι εξ ολοκλήρου προπόνηση hiit με σωματικό βάρος ή να κρατήσω μερικές που έχω... :unsure: Εσύ τί λες;

dorita
14-02-12, 01:15
συγγνωμη..κοιταξα στο youtube αλλα δεν βρηκα,τι ειναι juming jacks

gym
14-02-12, 01:16
συγγνωμη..κοιταξα στο youtube αλλα δεν βρηκα,τι ειναι juming jacks

καλε εβαλα βιντεακι διπλα στην ασκηση...

dorita
14-02-12, 01:17
καλα μεγαλη τυφλωση.....τωρα το ειδα!!!:green:

xelashai
14-02-12, 01:17
γενικα μεσα στη μερα σου πως καθεσαι?σε γραφειο ε?
το γονατο δηλαδη ειναι σε συνεχη καμψη?

οχι λενακι ορθοστασια...και εχω την εντυπωση πως το βαροος το ριχνω στο γονατο που ποναει..ελπιζω να ειναι ακτι που διορθωνεται...

xelashai
14-02-12, 01:18
καλα μεγαλη τυφλωση.....τωρα το ειδα!!!:green:

:rolf::rolf:

gym
14-02-12, 01:21
Μια γρήγορη ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ σε όλες τις κοπέλες!! :welcome:

Και μαζί, μια SOS ερώτηση προς GYM, βέβαια όοοοποτε έχεις χρόνο μου λες, δε βιάζομαι! :green:
Στη προπόνηση ποδιών έχω πρόβλημα... Πρώτον, τα κιλά που πρέπει να βάζω στα σκουοτ μου είναι βαριά να τα σηκώνω στους ώμους κ δεύτερον, έχω θέμα με τη μέση... Έχει αρχίσει να με πονάει γενικά κ δε μπορώ να συγκεντρωθώ στα σκουοτ, δίνω προσοχή στη μέση εκείνη την ώρα κ δεν βάζω μέγιστη προσπάθεια. Άρα... δε θέλω να κάνω σκουοτ με βάρος, σκέφτηκα να αλλάξω σε ασκήσεις με το βάρος του σώματος. Αλλά δε ξέρω ποιές ακριβώς κι αν είναι να αλλάξω όλες τις ασκήσεις για να είναι εξ ολοκλήρου προπόνηση hiit με σωματικό βάρος ή να κρατήσω μερικές που έχω... :unsure: Εσύ τί λες;

βασικα αν δυσκολευεσαι να τα σηκωνεις ειναι επικινδυνο...αν δεν εχεις καποιον για βοηθεια αστο...μπορεις με μια ασκηση να τα σηκωνεις αλλα δεν στο συνιστω...αστο...

οποτε η μειωσε τα κιλα που εχεις στην μπαρα κ ανεβασε επαναληψεις...η μετα βαλε σκουωτ με σωματικο βαρος ...

αν θες να αλλαξεις το προγραμμα σου γενικα με ασκησεις με σωματικο βαρος...μαζι σου...

εσυ ομως επιλεγεις τι θες,...θες να το αλλαξεις γι αυτον το λογο η γενικα σου την βαρεσε?:unsure:

gym
14-02-12, 01:22
οχι λενακι ορθοστασια...και εχω την εντυπωση πως το βαροος το ριχνω στο γονατο που ποναει..ελπιζω να ειναι ακτι που διορθωνεται...

λογικα θα τα κλειδωνεις κιολας που ειναι μανικι....κοιταξε το να δουμε τι θα πει ο ντοκτορ...

να σου πω..γαμπρο εχεις βρει?γιατι πολλα κουσουρια μας βγαζεις εσυ!:green::green::green:

χιιιχιχ πλακιτσα...:P:P:P

xelashai
14-02-12, 01:23
λογικα θα τα κλειδωνεις κιολας που ειναι μανικι....κοιταξε το να δουμε τι θα πει ο ντοκτορ...

να σου πω..γαμπρο εχεις βρει?γιατι πολλα κουσουρια μας βγαζεις εσυ!:green::green::green:

χιιιχιχ πλακιτσα...:P:P:P

αντε να χαθεις....:P:P:P

gym
14-02-12, 01:25
αντε να χαθεις....:P:P:P

40360

xelashai
14-02-12, 01:26
40360

ναι..ναι..καλα....αγαπουλες τωρα???πριτς...

dorita
14-02-12, 01:28
40360

με αφορμη αυτο.............
σημερα ειναι του αγιου βαλεντινου!!!!!!:love::love::love::love::love::love::love::love::love:
χρονια πολλα σε όλες μα ς!!!! δεν θελω τωρα δεν είμαι ερωτευμενη κ τετοια...
ειμαστε με γυμναστικη!!!εστω.....:thumbup:

gym
14-02-12, 01:31
ναι..ναι..καλα....αγαπουλες τωρα???πριτς...

οτι πεις αγαπουλα...40363:rolf::rolf::rolf:

dorita
14-02-12, 01:31
40362

μονο μακρια απο αυτα αυριο τουλαχιστον!!!!!

gym
14-02-12, 01:32
με αφορμη αυτο.............
σημερα ειναι του αγιου βαλεντινου!!!!!!:love::love::love::love::love::love::love::love::love:
χρονια πολλα σε όλες μα ς!!!! δεν θελω τωρα δεν είμαι ερωτευμενη κ τετοια...
ειμαστε με γυμναστικη!!!εστω.....:thumbup:

χαχαχαχα...αντε να πω το καθιερωμενο τοτε κ εγω...χρονια πολλα...αχχχχχ τι υπεροχη μερα να γιορτασουμε!


οχι ρε....εγω γιορταζω ολες τις αλλες μερες!οχι αυτην!ετσι κοντρα στο κατεστημενο!:green::green:

υ.γ. οκ το δεχομαι για τη γυμναστικη!

eri_87
14-02-12, 01:33
βασικα αν δυσκολευεσαι να τα σηκωνεις ειναι επικινδυνο...αν δεν εχεις καποιον για βοηθεια αστο...μπορεις με μια ασκηση να τα σηκωνεις αλλα δεν στο συνιστω...αστο...

οποτε η μειωσε τα κιλα που εχεις στην μπαρα κ ανεβασε επαναληψεις...η μετα βαλε σκουωτ με σωματικο βαρος ...

αν θες να αλλαξεις το προγραμμα σου γενικα με ασκησεις με σωματικο βαρος...μαζι σου...

εσυ ομως επιλεγεις τι θες,...θες να το αλλαξεις γι αυτον το λογο η γενικα σου την βαρεσε?:unsure:

Ότι δυσκολεύομαι μου τη βάρεσε! :green: Δηλ το άφησα 1-2-3 φορές, προσπάθησα να κάνω λίγο αλλιώς, να δω πώς θα πάω αλλά βλέπω ότι δεν... Φαντάσου σήμερα έκανα 18 επαναλήψεις με κιλά που δύσκολα σηκώνω, αλλά αν δεν είχα το νου στη μέση έκανα κι άλλες. Άρα...
Το θέμα είναι ότι πιστεύω καλύτερα να κάνω εξ ολοκλήρου τη προπόνηση με σωματικό βάρος κι όχι λίγο έτσι κ λίγο με βάρη. Σωστά; Μιλάω μόνο για πόδια πάντα. Οπότε θέλω ένα πρόγραμμα ποδιών τύπου zuzana, θα είναι κ γρήγορο! :turtle::P

gym's sis
14-02-12, 01:35
οτι πεις αγαπουλα...40363:rolf::rolf::rolf:

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

gym
14-02-12, 01:36
Ότι δυσκολεύομαι μου τη βάρεσε! :green: Δηλ το άφησα 1-2-3 φορές, προσπάθησα να κάνω λίγο αλλιώς, να δω πώς θα πάω αλλά βλέπω ότι δεν... Φαντάσου σήμερα έκανα 18 επαναλήψεις με κιλά που δύσκολα σηκώνω, αλλά αν δεν είχα το νου στη μέση έκανα κι άλλες. Άρα...
Το θέμα είναι ότι πιστεύω καλύτερα να κάνω εξ ολοκλήρου τη προπόνηση με σωματικό βάρος κι όχι λίγο έτσι κ λίγο με βάρη. Σωστά; Μιλάω μόνο για πόδια πάντα. Οπότε θέλω ένα πρόγραμμα ποδιών τύπου zuzana, θα είναι κ γρήγορο! :turtle::P

ωραια...τοτε διαλεξε πλυομετρικες ασκησεις για το κατω μερος εφοσον το θες ετσι ,..συνδυασε τα να δουμε πως τα εχεις στο μυαλο σου
κ ελα να το δουμε μαζι...λογικα κυκλικο θα κανεις...

διαλεξε τις ασκησεις που ξερεις οσο το δυνατον καλυτερα σε τεχνικη

eri_87
14-02-12, 01:42
χαχαχαχα...αντε να πω το καθιερωμενο τοτε κ εγω...χρονια πολλα...αχχχχχ τι υπεροχη μερα να γιορτασουμε!


οχι ρε....εγω γιορταζω ολες τις αλλες μερες!οχι αυτην!ετσι κοντρα στο κατεστημενο!:green::green:

υ.γ. οκ το δεχομαι για τη γυμναστικη!

Έτσι... Πέστα!!!!! Σιγά μη περιμένουμε τον κύριο άγιο για να γιορτάσουμε! :clown2: Εμπορική γιορτή είναι τελείως... ΑΛΛΑ επειδή κάποιοι πιστεύουν κ γιορτάζουν...

http://text.glitter-graphics.net/hearty/h.gifhttp://text.glitter-graphics.net/hearty/a.gifhttp://text.glitter-graphics.net/hearty/p.gifhttp://text.glitter-graphics.net/hearty/p.gifhttp://text.glitter-graphics.net/hearty/y.gifhttp://dl3.glitter-graphics.net/empty.gifhttp://text.glitter-graphics.net/hearty/v.gifhttp://text.glitter-graphics.net/hearty/a.gifhttp://text.glitter-graphics.net/hearty/l.gifhttp://text.glitter-graphics.net/hearty/e.gifhttp://text.glitter-graphics.net/hearty/n.gifhttp://text.glitter-graphics.net/hearty/t.gifhttp://text.glitter-graphics.net/hearty/i.gifhttp://text.glitter-graphics.net/hearty/n.gifhttp://text.glitter-graphics.net/hearty/e.gifhttp://dl3.glitter-graphics.net/empty.gifhttp://text.glitter-graphics.net/hearty/s.gifhttp://dl3.glitter-graphics.net/empty.gifhttp://text.glitter-graphics.net/hearty/d.gifhttp://text.glitter-graphics.net/hearty/a.gifhttp://text.glitter-graphics.net/hearty/y.gif (http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php)



Ok GYM, θα το κοιτάξω και θα επανέλθω με τη πρότασή μου! ΚΑλό βράδυ...:love:

xelashai
14-02-12, 01:44
οτι πεις αγαπουλα...40363:rolf::rolf::rolf:

γελαμε εεεε????...καλαααααα.....:P

xelashai
14-02-12, 01:46
40362

μονο μακρια απο αυτα αυριο τουλαχιστον!!!!!
..
μμμμ...τι ειναι αυτα??ουτε που τα αναγνωριζω..:unsure:..
αν και μοιαζουν λιγο με αυτα που εχω στο συρταρι στο κομοδινο:green:

gym
14-02-12, 01:46
..
μμμμ...τι ειναι αυτα??ουτε που τα αναγνωριζω..:unsure:..
αν και μοιαζουν λιγο με αυτα που εχω στο συρταρι στο κομοδινο:green:



νταξει...εχουμε γαμπρο!:P:P:P

dorita
14-02-12, 01:49
..
μμμμ...τι ειναι αυτα??ουτε που τα αναγνωριζω..:unsure:..
αν και μοιαζουν λιγο με αυτα που εχω στο συρταρι στο κομοδινο:green:

πες μου οτι τα φυλας εκει:P:P:P:P

καλο βραδυ κουκλες !!!!παω για υπνο .......νυσταζω πολυ!!!!
το πρωι με περιμενει το GTD ;)

gym
14-02-12, 01:49
πες μου οτι τα φυλας εκει:P:P:P:P

καλο βραδυ κουκλες !!!!παω για υπνο .......νυσταζω πολυ!!!!
το πρωι με περιμενει το GTD ;)

40370ετσι ετσι!


καληνυχτα κουκλα!~

xelashai
14-02-12, 01:50
[/B]


νταξει...εχουμε γαμπρο!:P:P:P

το ραφι εννοεις??40371

xelashai
14-02-12, 01:50
πες μου οτι τα φυλας εκει:P:P:P:P

καλο βραδυ κουκλες !!!!παω για υπνο .......νυσταζω πολυ!!!!
το πρωι με περιμενει το GTD ;)

οχι μωρε πλακιτσα...
καληνυχτα..:welcome:

dorita
14-02-12, 01:51
πες μου οτι τα φυλας εκει:P:P:P:P

καλο βραδυ κουκλες !!!!παω για υπνο .......νυσταζω πολυ!!!!
το πρωι με περιμενει το GTD ;)

τι γραφω ρε παιδια το GCD 4 ....
απο οραση παμε καλα.....βλεπω !!αυριο οφθαλμιατρο....

gym
14-02-12, 01:51
το ραφι εννοεις??40371

χεχε
οχι εννοω οτι εφοσον εχεις σοκολατακια καρδουλες,θα παιζει κ γαμπρος βρε!
ακου εκει το ραφι!40372

gym
14-02-12, 01:52
τι γραφω ρε παιδια το GCD 4 ....
απο οραση παμε καλα.....βλεπω !!αυριο οφθαλμιατρο....

αχαχαχα:rolf::rolf::rolf::rolf:
εχω ψοφησει στο γελιο λεμε!

xelashai
14-02-12, 01:53
χεχε
οχι εννοω οτι εφοσον εχεις σοκολατακια καρδουλες,θα παιζει κ γαμπρος βρε!
ακου εκει το ραφι!40372

:rolf::rolf::rolf::rolf:

xelashai
14-02-12, 01:54
τι γραφω ρε παιδια το GCD 4 ....
απο οραση παμε καλα.....βλεπω !!αυριο οφθαλμιατρο....

ρε και εγω κανω αναγραμματισμο τελευταια..

dorita
14-02-12, 01:54
αχαχαχα:rolf::rolf::rolf::rolf:
εχω ψοφησει στο γελιο λεμε!

ελα γελακια.........
έχω κ γω ενα κουσουρι λεμε..:green::green::green:
θα το εξετασωμεν!!!
καληνυχτα!!:love:

xelashai
14-02-12, 01:55
ελα γελακια.........
έχω κ γω ενα κουσουρι λεμε..:green::green::green:
θα το εξετασωμεν!!!
καληνυχτα!!:love:

γιατι ποια εχει περισσοτερα????εεεε???

gym
14-02-12, 01:59
ελα γελακια.........
έχω κ γω ενα κουσουρι λεμε..:green::green::green:
θα το εξετασωμεν!!!
καληνυχτα!!:love:

εσυ γαμπρο καβατζωσες τουλαχιστον?

χεεεχεχε αντε πεσε νανι γιατι με επιασε το χαζο μου τωρα!θα τρελανω την δαφνουλα!


δαφνουλαααααααααααα!ουουουουυο:green::green:

gym
14-02-12, 01:59
γιατι ποια εχει περισσοτερα????εεεε???

ελα μου ντε :unsure::unsure:

xelashai
14-02-12, 02:00
εσυ γαμπρο καβατζωσες τουλαχιστον?

χεεεχεχε αντε πεσε νανι γιατι με επιασε το χαζο μου τωρα!θα τρελανω την δαφνουλα!


δαφνουλαααααααααααα!ουουουουυο:green::green:

ναιιιι.....

xelashai
14-02-12, 02:01
ελα μου ντε :unsure::unsure:

το συνεχιζεις...:sneaky:

gym
14-02-12, 02:01
το συνεχιζεις...:sneaky:

:evil2::evil2::evil2::evil2::evil2:

dorita
14-02-12, 02:04
γιατι ποια εχει περισσοτερα????εεεε???

εεε...δεν μπορουσα να μην απαντησω.....να σε ενημερω σω οτι εκτος απο γκαβη , ειμαι κ κουφη!!!αστο!!!:green::green:
ευτυχως που δεν χρειαζεται να μιλαμε........................:turtle::turtle:

dorita
14-02-12, 02:05
εσυ γαμπρο καβατζωσες τουλαχιστον?

χεεεχεχε αντε πεσε νανι γιατι με επιασε το χαζο μου τωρα!θα τρελανω την δαφνουλα!


δαφνουλαααααααααααα!ουουουουυο:green::green:

εξαρταται.........τι εννοεις γκαβαντζα!!παντως την βερα δεν την εχω φορεσει....:P

xelashai
14-02-12, 02:06
εεε...δεν μπορουσα να μην απαντησω.....να σε ενημερω σω οτι εκτος απο γκαβη , ειμαι κ κουφη!!!αστο!!!:green::green:
ευτυχως που δεν χρειαζεται να μιλαμε........................:turtle::turtle:



aaaaaaaaxaxaxaxaxaxa....:bowdown::bowdown:

gym
14-02-12, 02:06
εεε...δεν μπορουσα να μην απαντησω.....να σε ενημερω σω οτι εκτος απο γκαβη , ειμαι κ κουφη!!!αστο!!!:green::green:
ευτυχως που δεν χρειαζεται να μιλαμε........................:turtle::turtle:

καλα μιλαμε εσυ θα εισαι η περιζητητη συζυγος!
μηπως εισαι κ ποντια?γιατι τοτε θα σε λεμε ποντια κ με εναν οματ!:green::green::green:

gym
14-02-12, 02:07
εξαρταται.........τι εννοεις γκαβαντζα!!παντως την βερα δεν την εχω φορεσει....:P

λεω βρε...σιγα σιγα βγαινουν τα κουσουρια...να εχεις κ καποιον στην ακρη!

βαλε βερα λεμε!

xelashai
14-02-12, 02:08
καλα μιλαμε εσυ θα εισαι η περιζητητη συζυγος!
μηπως εισαι κ ποντια?γιατι τοτε θα σε λεμε ποντια κ με εναν οματ!:green::green::green:



:rolf::rolf::rolf:...ελεος..σταματηστε...:rolf::rolf:

dorita
14-02-12, 02:12
καλα μιλαμε εσυ θα εισαι η περιζητητη συζυγος!
μηπως εισαι κ ποντια?γιατι τοτε θα σε λεμε ποντια κ με εναν οματ!:green::green::green:

εννοειται χρυση μου....
δεν βλεπω, δεν ακουω... τι αλλο να θελει 1αντρασ σε αυτη την ζωηηηη...

παντως την βερα κανονικα θα επρεπε να μου την είχε βαλει γιατι απο οτι αντιλαμβανομαι ειμαι ΛΑΧΕΙΟ!!!

gym
14-02-12, 02:13
εννοειται χρυση μου....
δεν βλεπω, δεν ακουω... τι αλλο να θελει 1αντρασ σε αυτη την ζωηηηη...

παντως την βερα κανονικα θα επρεπε να μου την είχε βαλει γιατι απο οτι αντιλαμβανομαι ειμαι ΛΑΧΕΙΟ!!!

δωσε μου διευθυνση ντιαρ κ μεχρι αυριο το βραδυ θα σου εχει βαλει κ δεκα βερες μη σου πω...σε ολα τα δαχτυλα λεμε!:weights::weights::weights:

dorita
14-02-12, 02:14
δωσε μου διευθυνση ντιαρ κ μεχρι αυριο το βραδυ θα σου εχει βαλει κ δεκα βερες μη σου πω...σε ολα τα δαχτυλα λεμε!:weights::weights::weights:

:rolf::rolf::rolf::rolf:
αντε ωραια γιατι με αυτην την οικονομικη κριση.........θα εχω να πουλαω!!!!!!!:green::green::green::green::green:

xelashai
14-02-12, 02:25
φφφ...τερματισα..με τα ματια κλειστα γραφω τοση ωρα...
καληνυχτα κοριτσακια μου...:welcome:

xelashai
14-02-12, 09:38
καλημεεερααα.....:welcome:

aggeliki
14-02-12, 10:39
GTD 11


‘’Ηρθε η ωρα της προπονησης.

Ειστε αγχωμενες αν θα προλαβετε να τα βγαλετε ολα οπως πρεπει.

Ειστε στεναχωρημενες επειδη τα πραγματα δεν δειχνουν τοσο καλα στα προσωπικα και στα επαγγελματικα σας.

Τι κανετε?:unsure:

Μπαινετε μεσα και απλα πατατε ενα delete και κανετε αυτο που πρεπει για τον εαυτο σας και μονο.

Η ωρα της προπονησης ειναι δικη σας και μονο...Μην αφηνετε κανεναν να σας την κλεψει.

:weights::weights:''

ποσο συμφωνω!!!!!!!!:thumbup::thumbup:

aggeliki
14-02-12, 11:01
καλημερα μορφονιες μου!!! χρονια πολλα σε οσες θεσ να γιορτασουν σημερα.αν και γω δεν πιστευω στον αγιο βαλεντινο...:P:P:P gym μου το απογευμα θα κανω τις ασκησεις..ειμαι στη δουλεια τωρα..:green::green:

xelashai
14-02-12, 11:03
καλημερα μορφονιες μου!!! χρονια πολλα σε οσες θεσ να γιορτασουν σημερα.αν και γω δεν πιστευω στον αγιο βαλεντινο...:P:P:P gym μου το απογευμα θα κανω τις ασκησεις..ειμαι στη δουλεια τωρα..:green::green:

καλημερα αγγελικουλα...ουτε εγω πιστευω...
αλλα οποιος θελει να μου στειλει γλυκα(σοκολατακια κατα προτιμηση) ή λουλουδια καλοδεχουμενα...:P:P

aggeliki
14-02-12, 11:11
καλημερα αγγελικουλα...ουτε εγω πιστευω...
αλλα οποιος θελει να μου στειλει γλυκα(σοκολατακια κατα προτιμηση) ή λουλουδια καλοδεχουμενα...:P:P

εε.σοκολατακια τσου δεν θελω...ενα λουλουδακι θα το προτιμουσα ...αλλα εμενα μου κανει δωρακια γενικα δεν εχω παραπονο...:P:P

Stella
14-02-12, 11:49
Καλημέρα κούκλες! Ααααααντε να πω και γω χρόνια πολλά στις ερωτευμένες!

Σήμερα πήγα πάλι για φυσιοθεραπεια και μου είπε η φυσιοθεραπευτρια ότι απο την 6η-7η φυσιοθεραπεία θα είμαι πολύ καλύτερα και ότι μόλις τις τελειώσω όλες μπορώ να ξεκινησω προπόνηση.
Είπε να πω στο γυμναστη στο προγραμμα που θα μου βγάλει να δώσει εμφαση στην ενδυνάμωση όλων των μυων του στροφικού πετάλου και να κάνω ασκήσεις κλειστης αλυσίδας και όχι ανοιχτης!
Εσυ Ελενιτσα την ξέρεις αυτή την κατηγοριοποιηση; Μου το εξηγησε κάπως αλλά το κατάλαβα στο περίπου! Είπε ότι πχ οι πλάγιες εκτάσεις είναι ανοιχτης αλυσίδας ενώ οι κάμψεις κλειστης. Εγώ πάντως δεν το έχω υπ΄όψην μου!
Χαρηκα πολύ με αυτά που μου είπε και ελπίζω τα πράγματα να πάνε όπως τα είπε και σε 2 εβδομάδες να ξεκινήσω!:turtle:
Ελένη όποτε έχεις χρόνο δες λίγο και τη δική μου περίπτωση από αποψη προγράμματος!:^^:

amst
14-02-12, 11:51
Καλημέρα δεσποινιδούλες!

xelashai
14-02-12, 11:54
Χαρηκα πολύ με αυτά που μου είπε και ελπίζω τα πράγματα να πάνε όπως τα είπε και σε 2 εβδομάδες να ξεκινήσω!

....μπραβο..μπραβο...περδικι θα γινει η στελλιτσα μου...;)

katerina.
14-02-12, 11:55
καλημερα κοριτσακια μου....εχω χασει πολλα επεισοδια ..δεν προλαβαινω τρεχω εχω πολλες δουλειες ...ασε ελενη σημερα με το προγραμμα πλατης τρικεφαλο εγινα ρεζιλος ...για να με κλαινε ημουν...ελξεις μονοζυγο ουτε μια.. τρικεφαλος βυθισεις στο διζυγο ουτε μια ..να φανταστεις το προγραμμα βγηκε σε 20 λεπτα θελω να το δουμε λιγο μηπως πρεπει να αλλαξουμε κατι οκ?..θα σου πω νεοτερα το μεσημερι γιατι φευγω τωρα...

χρονια πολλα στις ερωτευμενες ..οσες γιορταζουν βεβαια φιλακια!!;););)

Stella
14-02-12, 11:59
....μπραβο..μπραβο...περδικι θα γινει η στελλιτσα μου...;)

Mακάριιιιιιι........
γιατί ζηλευωωωωωω.............:cry:
θελω και γω κανονική προπόνηση......

amst
14-02-12, 12:15
Mακάριιιιιιι........
γιατί ζηλευωωωωωω.............:cry:
θελω και γω κανονική προπόνηση......

αν είχε κουμπάκι "like", σίγουρα θα το πατούσα :green::green::green::green:

dorita
14-02-12, 12:57
καλημερα κοριτσαρες μου!!!:welcome::welcome:

εκανα το GCD 4κ εχω να δηλωσω οτι μου βγηκε η γλωσσα....σε αυτες τις καμψεις!χρονος 7.04''(πολυ μου φαινεται, εε)
τις πρωτες 2 καμψεις τις εκανα με ολο το σωμα, αλλα δεν μπορω να κατεβω καθολου..κ συνεχισα στα γονατα τις υπολοιπες!!το ιδιο κ στο δευτερο γυρο...
παντως πολυ καλο :thumbup: μου αρεσε!

gym
14-02-12, 13:11
καλημερα κοριτσακια μου....εχω χασει πολλα επεισοδια ..δεν προλαβαινω τρεχω εχω πολλες δουλειες ...ασε ελενη σημερα με το προγραμμα πλατης τρικεφαλο εγινα ρεζιλος ...για να με κλαινε ημουν...ελξεις μονοζυγο ουτε μια.. τρικεφαλος βυθισεις στο διζυγο ουτε μια ..να φανταστεις το προγραμμα βγηκε σε 20 λεπτα θελω να το δουμε λιγο μηπως πρεπει να αλλαξουμε κατι οκ?..θα σου πω νεοτερα το μεσημερι γιατι φευγω τωρα...

χρονια πολλα στις ερωτευμενες ..οσες γιορταζουν βεβαια φιλακια!!;););)

καλημερα κατρινακι μου!
ελξεις θα αντικαταστησεις εφοσον δν μπορεις καθολου με ελξεις εμπροσθολαιμιες αν κ προτιμω εστω να δοκιμαζεις καθε φορα να ανεβαινεις...εστω κ μια φορα!
διζυγο το ιδιο κ μετα συνεχιζεις σε παγκο αν θες με τα ποδια κ αυτα σε εναν παγκο(προσοχη σε ωμο)

το προγραμμα βγηκε τοσο εφοσον δεν εκανες τα πρωτα...γενικα βγαινει παραπανω οποτε δουλεψε το οπως λεμε τωρα...

οι ελξεις κ το διζυγο ειναι βασικες ασκησεις για μενα...θα τις δουλεψεις κ σιγα σιγα θα ανεβεις κ εκει...

μπορεις στο μονοζυγο ειτενα ζητας βοηθεια ειτε να πατας σε εναν παγκο ηκατι για να ανεβεις η ακομη να δεσεις ενα λαστιχο οπου θα πατας κ θα δινεις ωθηση

στο διζυγο αν βαλεις εναν παγκο απο κατω να πατας η καποιον να σου κραταει τα ποδια θα δεις οτι δεν ειναι τοσο δυσκολο τελικα

και το πιο σημαντικο...μην απογοητευεσαι!:toast:

gym
14-02-12, 13:12
καλημερα σε ολα τα τρελοκοριτσα!:turtle::turtle::turtle::turtle:

eri_87
14-02-12, 13:13
Καλημέρα κούκλες!!!

Χαίρομαι σήμερα, αύριο κατεβαίνω Αθήνα!! γιουχου!!!! http://freesmileyface.net/smiley/penguins/penguin-002.gif (http://freesmileyface.net/free-penguins-smileys.html)

Στελλίτσα πολύ ωραία, υπομονή λίγο και θα μπεις σιγα σιγα κι εσύ στο πρόγραμμα που θέλεις! :thumbup:

Μια ερώτηση (κουλή λίγο..) Όποια θέλει ας πει τη γνώμη της! :)
Όταν θέλουμε να κάνουμε πρωινές δουλειές εκτός σπιτιού που έχει περπάτημα (γρήγορο πάντα :green:), αλλά και διαλείμματα (πχ ψώνια, δε περπατάμε ασταμάτητα), έχει κανένα νόημα να το κάνουμε με άδειο στομάχι; :unsure: Να το θεωρήσουμε ως είδος αερόβιου δηλαδή... Και ΑΝ ΝΑΙ, πόση ώρα να κάτσουμε νηστικιές;
Το σκέφτηκα τις προάλλες που ήμουν ως τη 13.00 νηστικιά για τις εξετάσεις.. :P

dorita
14-02-12, 13:29
κοριτσια... ψαχνω εδω κ καποιες μερες να βρω παπουτσια για τρεξιμο γιατι αυτα που εχω με κουραζουν πολυ!!! συν οτι τα εχω 4χρονια...
θα ηθελα να ρωτησω εαν γνωριζει καμια κανενα αξιοπιστο σιτε να μου προτινει ή εστω να μου προτινει ποια!θα με βοηθουσε πολυ!! ;)

eri_87
14-02-12, 13:38
κοριτσια... ψαχνω εδω κ καποιες μερες να βρω παπουτσια για τρεξιμο γιατι αυτα που εχω με κουραζουν πολυ!!! συν οτι τα εχω 4χρονια...
θα ηθελα να ρωτησω εαν γνωριζει καμια κανενα αξιοπιστο σιτε να μου προτινει ή εστω να μου προτινει ποια!θα με βοηθουσε πολυ!! ;)

Έχεις πολυυυυ δίκιο! Τα παπούτσια είναι το παν, είτε σε τρέξιμο είτε ορθοστασία κ τέτοια. Εγώ πήρα 3 ζευγάρια αθλητικά κ βρήκα την υγειά μου ! :turtle: Πάντως να σου πω γενικά, αυτά που λένε running είναι πολύ καλά. Από τη σόλα θα καταλάβεις πολλά κ φυσικά το πάτημα.

xelashai
14-02-12, 13:39
κοριτσια... ψαχνω εδω κ καποιες μερες να βρω παπουτσια για τρεξιμο γιατι αυτα που εχω με κουραζουν πολυ!!! συν οτι τα εχω 4χρονια...
θα ηθελα να ρωτησω εαν γνωριζει καμια κανενα αξιοπιστο σιτε να μου προτινει ή εστω να μου προτινει ποια!θα με βοηθουσε πολυ!! ;)

asics gel!!!!!:thumbup:

kritsinaki!
14-02-12, 13:39
Καλημέρα κούκλες!!!

Χαίρομαι σήμερα, αύριο κατεβαίνω Αθήνα!! γιουχου!!!! http://freesmileyface.net/smiley/penguins/penguin-002.gif (http://freesmileyface.net/free-penguins-smileys.html)

Στελλίτσα πολύ ωραία, υπομονή λίγο και θα μπεις σιγα σιγα κι εσύ στο πρόγραμμα που θέλεις! :thumbup:

Μια ερώτηση (κουλή λίγο..) Όποια θέλει ας πει τη γνώμη της! :)
Όταν θέλουμε να κάνουμε πρωινές δουλειές εκτός σπιτιού που έχει περπάτημα (γρήγορο πάντα :green:), αλλά και διαλείμματα (πχ ψώνια, δε περπατάμε ασταμάτητα), έχει κανένα νόημα να το κάνουμε με άδειο στομάχι; :unsure: Να το θεωρήσουμε ως είδος αερόβιου δηλαδή... Και ΑΝ ΝΑΙ, πόση ώρα να κάτσουμε νηστικιές;
Το σκέφτηκα τις προάλλες που ήμουν ως τη 13.00 νηστικιά για τις εξετάσεις.. :P
προσωπικη μ γνωμη εννοειται πως θα φας καλο πρωινο διοτι καταρχην δν ξερεισ ποσες ωρες θα κρατησουν αυτα τα ψωνια γτ παραδειγμα αν βγεις μαζι μ σε μια ωρα εχεις ξεμπερδεψει αλλα αν βγεις με την αδερφη μ μπορει ν κλεισετε κ 8 ωρο :P:P..αλλωστε θα πας για ψωνια θα αλλαζεις θα σηκωνεις σακουλες δν ειναι καθαρη αεροβια γυμναστικη :P:P:P:P:turtle::turtle::turtle::turtle::rolf::rolf::rolf::rolf:

kritsinaki!
14-02-12, 13:41
κοριτσια... ψαχνω εδω κ καποιες μερες να βρω παπουτσια για τρεξιμο γιατι αυτα που εχω με κουραζουν πολυ!!! συν οτι τα εχω 4χρονια...
θα ηθελα να ρωτησω εαν γνωριζει καμια κανενα αξιοπιστο σιτε να μου προτινει ή εστω να μου προτινει ποια!θα με βοηθουσε πολυ!! ;)

reebok runtone ενταξει τα συνηστω ανεπιφυλακτα..ειναι λες κ τρεχεις στα συννεφα ...απιστευτα μαλακα....

eri_87
14-02-12, 13:43
προσωπικη μ γνωμη εννοειται πως θα φας καλο πρωινο διοτι καταρχην δν ξερεισ ποσες ωρες θα κρατησουν αυτα τα ψωνια γτ παραδειγμα αν βγεις μαζι μ σε μια ωρα εχεις ξεμπερδεψει αλλα αν βγεις με την αδερφη μ μπορει ν κλεισετε κ 8 ωρο :P:P..αλλωστε θα πας για ψωνια θα αλλαζεις θα σηκωνεις σακουλες δν ειναι καθαρη αεροβια γυμναστικη :P:P:P:P:turtle::turtle::turtle::turtle::rolf::rolf::rolf::rolf:

χμμμ... δεκτή! Ακούω κ τις άλλες.... :green: Σαν ψηφοφορία είναι! Εγώ δε ξέρω τί να σκεφτώ, γιαυτό σας ρωτάω... Πάντως αυτό που λες δε ξέρω πόσο θα κρατήσουν, μην αγχώνεσαι... ότι ώρα θέλω μπορώ να φάω κάτι! (αφού απέξω θα πάρω... ):P

xelashai
14-02-12, 13:46
40410.......πολυ mad ομως.....!!!
ειχα κλεισει εδω και ποσες μερες ραντεβου στο νοσοκομειο για το γονατο..με τον διευθυντη χειρουργικης παρακαλω!!!
εεεεε...μιλάμε για πείρα.....οχι αστεια...με εκοψε με το ματι..και μου λεει :"δεν εχεις τιποτα εσυ...εισαι μια χαρα..εγω στο λέω"...εισαι μικρη..εισαι ομορφη..τι να χεις εσυ?...τιποτα δεν εχεις....
:shock:...εμεινα με το στομα ανοιχτο
σας το πα οτι εχω πολλα νευρα????φφφφφ....

gym
14-02-12, 13:47
κοριτσια... ψαχνω εδω κ καποιες μερες να βρω παπουτσια για τρεξιμο γιατι αυτα που εχω με κουραζουν πολυ!!! συν οτι τα εχω 4χρονια...
θα ηθελα να ρωτησω εαν γνωριζει καμια κανενα αξιοπιστο σιτε να μου προτινει ή εστω να μου προτινει ποια!θα με βοηθουσε πολυ!! ;)

τρεξιμο=asics nimbus(προσωπικα) αλλα και γενικα asics δοκιμασε
nike

gym
14-02-12, 13:48
Καλημέρα κούκλες!!!

Χαίρομαι σήμερα, αύριο κατεβαίνω Αθήνα!! γιουχου!!!! http://freesmileyface.net/smiley/penguins/penguin-002.gif (http://freesmileyface.net/free-penguins-smileys.html)

Στελλίτσα πολύ ωραία, υπομονή λίγο και θα μπεις σιγα σιγα κι εσύ στο πρόγραμμα που θέλεις! :thumbup:

Μια ερώτηση (κουλή λίγο..) Όποια θέλει ας πει τη γνώμη της! :)
Όταν θέλουμε να κάνουμε πρωινές δουλειές εκτός σπιτιού που έχει περπάτημα (γρήγορο πάντα :green:), αλλά και διαλείμματα (πχ ψώνια, δε περπατάμε ασταμάτητα), έχει κανένα νόημα να το κάνουμε με άδειο στομάχι; :unsure: Να το θεωρήσουμε ως είδος αερόβιου δηλαδή... Και ΑΝ ΝΑΙ, πόση ώρα να κάτσουμε νηστικιές;
Το σκέφτηκα τις προάλλες που ήμουν ως τη 13.00 νηστικιά για τις εξετάσεις.. :P

οχι....καλυτερα να φας το πρωινο σου και να φυγεις!;)

gym
14-02-12, 13:49
40410.......πολυ mad ομως.....!!!
ειχα κλεισει εδω και ποσες μερες ραντεβου στο νοσοκομειο για το γονατο..με τον διευθυντη χειρουργικης παρακαλω!!!
εεεεε...μιλάμε για πείρα.....οχι αστεια...με εκοψε με το ματι..και μου λεει :"δεν εχεις τιποτα εσυ...εισαι μια χαρα..εγω στο λέω"...εισαι μικρη..εισαι ομορφη..τι να χεις εσυ?...τιποτα δεν εχεις....
:shock:...εμεινα με το στομα ανοιχτο
σας το πα οτι εχω πολλα νευρα????φφφφφ....

ε αφου εισαι νεα κ ομορφη,τι νευρα εχεις εσυ?


ελεος ο τυπος...ελεος

eri_87
14-02-12, 13:51
κοριτσια... ψαχνω εδω κ καποιες μερες να βρω παπουτσια για τρεξιμο γιατι αυτα που εχω με κουραζουν πολυ!!! συν οτι τα εχω 4χρονια...
θα ηθελα να ρωτησω εαν γνωριζει καμια κανενα αξιοπιστο σιτε να μου προτινει ή εστω να μου προτινει ποια!θα με βοηθουσε πολυ!! ;)

Έχω αυτά τα τρία, εκ των οποίων τα πρώτα (under armour ) είναι τα καλύτερα! Αν και τυχαία τα είχα πάρει.
http://www.polyvore.com/under_armour_reliance_womens_running/thing?id=29709904
http://www.shopadidas.com/product/womens-running-climacool-ride-shoes/SN976?cid=G51905&breadcrumb=svZu3Z1z13y9l
http://store.nike.com/nl/en_gb/product/lunarglide-3-id-running-shoe/?piid=22893#?pbid=5330299

dorita
14-02-12, 13:51
ευχαριστω πολυ κοριτσια!!!!;)με κατατοπισατε πληρως :thumbup::thumbup:
γιατι πραγματικα με κουραζουν τα δικα μου!!

kritsinaki!
14-02-12, 13:51
ε αφου εισαι νεα κ ομορφη,τι νευρα εχεις εσυ?


ελεος ο τυπος...ελεος
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

eri_87
14-02-12, 13:55
οχι....καλυτερα να φας το πρωινο σου και να φυγεις!;)

Λες ε; Καλά το πρωινό μάλλον έξω θα το πάρω :P αλλά γενικά σαν ερώτηση θέλω να ξέρω και για γενικά. :) Προς αυτή την άποψη έκλεινα βέβαια, αλλά λέω ας ρωτήσω βρε παιδί μου !

gym
14-02-12, 13:57
Καλημέρα κούκλες! Ααααααντε να πω και γω χρόνια πολλά στις ερωτευμένες!

Σήμερα πήγα πάλι για φυσιοθεραπεια και μου είπε η φυσιοθεραπευτρια ότι απο την 6η-7η φυσιοθεραπεία θα είμαι πολύ καλύτερα και ότι μόλις τις τελειώσω όλες μπορώ να ξεκινησω προπόνηση.
Είπε να πω στο γυμναστη στο προγραμμα που θα μου βγάλει να δώσει εμφαση στην ενδυνάμωση όλων των μυων του στροφικού πετάλου και να κάνω ασκήσεις κλειστης αλυσίδας και όχι ανοιχτης!
Εσυ Ελενιτσα την ξέρεις αυτή την κατηγοριοποιηση; Μου το εξηγησε κάπως αλλά το κατάλαβα στο περίπου! Είπε ότι πχ οι πλάγιες εκτάσεις είναι ανοιχτης αλυσίδας ενώ οι κάμψεις κλειστης. Εγώ πάντως δεν το έχω υπ΄όψην μου!
Χαρηκα πολύ με αυτά που μου είπε και ελπίζω τα πράγματα να πάνε όπως τα είπε και σε 2 εβδομάδες να ξεκινήσω!:turtle:
Ελένη όποτε έχεις χρόνο δες λίγο και τη δική μου περίπτωση από αποψη προγράμματος!:^^:

στελλιτσα μου...η περιπτωση σου δεν ειναι τοσο απλη...
θα ηταν πραγματικα ανευθυνο απο μερος μου αν σου εδινα ασκησιολογιο χωρις να σε εχω δει...
θα μου πεις εχεις φωτο...
αλλα εγω αναφερομαι στα θεματακια με ωμο-μεση...

κανονικα πρεπει ο γυμναστης σου να μιλησει αυτοπροσωπως με τον γιατρο σου(ο οποιος ειναι απαραδεκτος και ως συνηθως λενε ενα ξερο ...κανε ασκησεις γι αυτο κ αυτο..ναι αλλα δωσε περισσοτερες οδηγιες ρε φιλε...ο γυμναστης δεν ειναι ουτε γιατρος ουτε φυσικοθεραπευτης)

κ για να ειμαι πιο σωστη...ο γυμναστης σου πρεπει να μιλησει πρωτα με γιατρο,μετα με τον φυσικοθεραπευτη σου γιατι απο αυτον θα σε παρει ο γυμναστης και θα σε συνεχισει...


μπορω να σου δωσω οδηγιες σε οτι θες περα ομως απο το να δωσω ενα ξερο προγραμμα με ακσησεις...θα ηταν μεγαλη ανευθυνοτητα απο μερος μου!
καταλαβαινεις τι εννοω ετσι?

δεν ειναι κατι τοσο απλο η περιπτωση σου...ειναι κ φρεσκο τωρα κ ειναι ενα παραπανω!
οταν περασει τελειως και εισαι περδικι,εννοειται...

ακομη ομως κ η γυμναστρια σου εκει κ ο οποιοσδηποτε πρεπει να μιλησει με τον γιατρο και με τον φυσικοθεραπευτη σου
πρεπει να εισαι 100% σιγουρη...ενα λαθος σε μια ασκηση και μπορει να σε γυρισει στα παλια...

δεν θελω να σε τρομαξω ετσι?απλα να σε προετοιμασω και να εχεις τον νου σου!


εγω στην θεση σου θα εκανα το εξης...μονο ασκησεις αποκαταστασης στα προβληματικα σημεια μου(και παλι θα δεις διαφορα μεγαλη,μην τα υποτιμας καθολου) και θα δουλευα κανονικα σε ολα τα αλλα που δεν επηρεαζονται
αλλα οι ασκησεις που εστω επηρεαζουν θα εβγαιναν με τη μια και χωρις καμια αντιρρηση


περασα κ εγω τραυματισμο...ξερω την ψυχολογια σου...αλλα πιστεψε με...θα γινεις καλα κ θα γινεις κ πιο δυνατη σε αυτα τα σημεια αργοτερα...;);)


ποσους μηνες ημουν με το λαστιχο στην πορτα να κανω ισομετρικες κ πιλατες για να φτιαξω το γονατο μου...καθομουν στον καναπε κ εκανα αρσεις ισομετρικα για να δυναμωσει...

αν το θες,θα δεις...θα δουλεψεις πολυ καλα...

xelashai
14-02-12, 13:57
ε αφου εισαι νεα κ ομορφη,τι νευρα εχεις εσυ?


ελεος ο τυπος...ελεος


ελεος ρε λενακι...κι ηταν κ διευθυντης...
μα δεν με ρωτησε τπτ..ουτε καν εαν γυμναζομαι...


οποτε λενακι πες στον βαλεντινο μου οτι ειμαι κομπλε...δεν εχω τιποτα...:P

eri_87
14-02-12, 13:59
40410.......πολυ mad ομως.....!!!
ειχα κλεισει εδω και ποσες μερες ραντεβου στο νοσοκομειο για το γονατο..με τον διευθυντη χειρουργικης παρακαλω!!!
εεεεε...μιλάμε για πείρα.....οχι αστεια...με εκοψε με το ματι..και μου λεει :"δεν εχεις τιποτα εσυ...εισαι μια χαρα..εγω στο λέω"...εισαι μικρη..εισαι ομορφη..τι να χεις εσυ?...τιποτα δεν εχεις....
:shock:...εμεινα με το στομα ανοιχτο
σας το πα οτι εχω πολλα νευρα????φφφφφ....

ρε Δάφνη τί περιμένεις με όλους τους ΗΛΙΘΙΟΥΣ εδω πέρα; Εγώ 2φορές είχα κλείσει ραντεβού στο νοσοκομείο, πήγαινα από το πρωί που ήταν το ραντεβού κ κατέληγα να φεύγω στις 12 χωρίς να με έχει δει κανείς, γιατί είχε έκτακτο χειρουργείο, μπλα μπλα μπλα... :banghead: Γιαυτό πήγα έξω σε έναν αλλά κι αυτός ότι ναναι είναι. Έχει 3 με το ΙΚΑ, ο ένας που πήγα βλάκας, για τον άλλον έχω ακούσει τα χειρότερα κι έτσι θα πάω μαλλον στον τρίτο! Αφού του έλεγα από καιρό να δούμε τη μέση μου κ τώρα με έστειλε για ακτινογραφία (που δε φαίνεται τπτ εννοείται, μόνο η μαγνητική δείχνει..)
ΟΥΦ....

xelashai
14-02-12, 14:01
ρε Δάφνη τί περιμένεις με όλους τους ΗΛΙΘΙΟΥΣ εδω πέρα; Εγώ 2φορές είχα κλείσει ραντεβού στο νοσοκομείο, πήγαινα από το πρωί που ήταν το ραντεβού κ κατέληγα να φεύγω στις 12 χωρίς να με έχει δει κανείς, γιατί είχε έκτακτο χειρουργείο, μπλα μπλα μπλα... :banghead: Γιαυτό πήγα έξω σε έναν αλλά κι αυτός ότι ναναι είναι. Έχει 3 με το ΙΚΑ, ο ένας που πήγα βλάκας, για τον άλλον έχω ακούσει τα χειρότερα κι έτσι θα πάω μαλλον στον τρίτο! Αφού του έλεγα από καιρό να δούμε τη μέση μου κ τώρα με έστειλε για ακτινογραφία (που δε φαίνεται τπτ εννοείται, μόνο η μαγνητική δείχνει..)
ΟΥΦ....

μα φταιμε εμεις που φευγουμε για τα γιαννενα μετα???
απελπισια.....που να βρω χρονο τωρα να παω σε αλλο γιατρο??....:cry:

gym
14-02-12, 14:04
Λες ε; Καλά το πρωινό μάλλον έξω θα το πάρω :P αλλά γενικά σαν ερώτηση θέλω να ξέρω και για γενικά. :) Προς αυτή την άποψη έκλεινα βέβαια, αλλά λέω ας ρωτήσω βρε παιδί μου !

ουτως η αλλως θα περπατησεις...φαε το πρωινο σου σπιτι που θα ειναι κ πιο σωστο λογικα...και κανε τις δουλειες σου!;)

gym
14-02-12, 14:04
ελεος ρε λενακι...κι ηταν κ διευθυντης...
μα δεν με ρωτησε τπτ..ουτε καν εαν γυμναζομαι...


οποτε λενακι πες στον βαλεντινο μου οτι ειμαι κομπλε...δεν εχω τιποτα...:P

οβερ!


τι να κανεις ρε...ελλαδα:(

eri_87
14-02-12, 14:07
μα φταιμε εμεις που φευγουμε για τα γιαννενα μετα???
απελπισια.....που να βρω χρονο τωρα να παω σε αλλο γιατρο??....:cry:

Δε χρειάζεται να πας Γιάννενα, δεν έχεις ΙΚΑ; Να πας αν είναι στου ΙΚΑ γιατρό αλλιώς πλήρωσε 20ε κ πήγαινε αλλού. Ε κ για βενζίνη τόσα θες για Γιάννενα.

xelashai
14-02-12, 14:08
Δε χρειάζεται να πας Γιάννενα, δεν έχεις ΙΚΑ; Να πας αν είναι στου ΙΚΑ γιατρό αλλιώς πλήρωσε 20ε κ πήγαινε αλλού. Ε κ για βενζίνη τόσα θες για Γιάννενα.

δεν εχω ρεπο...:(

eli_din3
14-02-12, 14:42
koritsiaaaaaaaaaaaaa.. prwta apola sorry gia ta greeklish alla exei kollhsei o ypologistis.. defteron.. shmera egina sxedon kala alla g sigouria dn 8a paw gym... reeeeeeeeeeeeeee. m xei leipsei toso polyy..dn adexw allo..8elw na xorophdh3w na kanw koiliakus na tre3w... na kanw katiiii..dn borw allo na ka8omai exw trela8ei...m xei leipsei k to na ftiaxnw to fai m..k edw to ftiaxnw alla ein allh fash spitaki s ktl..... :(:( dn borw alloooooooooooooooooo... pianw tn koilia m k m fainetai oti exei lapadiaseiiiiiiiiiiiiiiiiii

Stella
14-02-12, 14:55
κοριτσια... ψαχνω εδω κ καποιες μερες να βρω παπουτσια για τρεξιμο γιατι αυτα που εχω με κουραζουν πολυ!!! συν οτι τα εχω 4χρονια...
θα ηθελα να ρωτησω εαν γνωριζει καμια κανενα αξιοπιστο σιτε να μου προτινει ή εστω να μου προτινει ποια!θα με βοηθουσε πολυ!! ;)
Αsic gel nimbus.
Καταπληκτικό παπούτσι. Γενικά προτείνω να κινηθείς προς asic και βλεπεις ποιο είναι το καταλληλο μοντελο για το πόδι σου.
Και τα new balance είναι πολύ καλά αλλά προσωπικά δε μου πολυαρέσουν από άποψη designe.
Tα nike είναι όμορφα αλλά σε καμια περιπτωση δε θα τα προτιμούσα σε σχέση με τα asic gel!

PEGY
14-02-12, 15:01
τρεξιμο=asics nimbus(προσωπικα) αλλα και γενικα asics δοκιμασε
nike


οχι....καλυτερα να φας το πρωινο σου και να φυγεις!;)

Συμφωνώ με την προλαλήσασα κ στα δύο!!!!!!!!!!!

marpi
14-02-12, 15:11
Αsic gel nimbus πολυ καλα αθλητικα, αυτα εχω κ πηρα κ επιτιδες αυτα λογω επαγγελματος (γυμναστρια)
με 1000 τα προτινω!

Stella
14-02-12, 15:11
Καλημέρα κούκλες!!!

Χαίρομαι σήμερα, αύριο κατεβαίνω Αθήνα!! γιουχου!!!! http://freesmileyface.net/smiley/penguins/penguin-002.gif (http://freesmileyface.net/free-penguins-smileys.html)

Στελλίτσα πολύ ωραία, υπομονή λίγο και θα μπεις σιγα σιγα κι εσύ στο πρόγραμμα που θέλεις! :thumbup:

Μια ερώτηση (κουλή λίγο..) Όποια θέλει ας πει τη γνώμη της! :)
Όταν θέλουμε να κάνουμε πρωινές δουλειές εκτός σπιτιού που έχει περπάτημα (γρήγορο πάντα :green:), αλλά και διαλείμματα (πχ ψώνια, δε περπατάμε ασταμάτητα), έχει κανένα νόημα να το κάνουμε με άδειο στομάχι; :unsure: Να το θεωρήσουμε ως είδος αερόβιου δηλαδή... Και ΑΝ ΝΑΙ, πόση ώρα να κάτσουμε νηστικιές;
Το σκέφτηκα τις προάλλες που ήμουν ως τη 13.00 νηστικιά για τις εξετάσεις.. :P

Xμμμ εγώ σε καμία περιπτωση δε θα θεωρούσα τη βόλτα για ψώνια αερόβιο...ούτε τη λάτρα του σπιτιου και τέτοια....
Γιατί ναι μεν είναι δραστηριοτητες που καιμε περισσότερες θερμίδες από το να καθόμαστε στον καναπέ αλλα ούτε ιδρωμουμε, ούτε σφυγμους ανεβάζουμε...
Προσωπικά θα έτρωγα κανονικά πρωινό και θα το θεωρούσα σαν μια μέρα που απλά πηγαινω στη δουλεια ή κανω κάτι αλλο...όχι αερόβια άσκηση πάντως....;)

amst
14-02-12, 15:22
ελεος ρε λενακι...κι ηταν κ διευθυντης...
μα δεν με ρωτησε τπτ..ουτε καν εαν γυμναζομαι...


οποτε λενακι πες στον βαλεντινο μου οτι ειμαι κομπλε...δεν εχω τιποτα...:P

εμένα στο κατ δε με κοίταξε καν, αλλά μου έδωσε το τηλέφωνό του, να μου δείξει καμμία άσκηση (τότε που το είχα σπάσει)

Stella
14-02-12, 15:26
στελλιτσα μου...η περιπτωση σου δεν ειναι τοσο απλη...
θα ηταν πραγματικα ανευθυνο απο μερος μου αν σου εδινα ασκησιολογιο χωρις να σε εχω δει...
θα μου πεις εχεις φωτο...
αλλα εγω αναφερομαι στα θεματακια με ωμο-μεση...

κανονικα πρεπει ο γυμναστης σου να μιλησει αυτοπροσωπως με τον γιατρο σου(ο οποιος ειναι απαραδεκτος και ως συνηθως λενε ενα ξερο ...κανε ασκησεις γι αυτο κ αυτο..ναι αλλα δωσε περισσοτερες οδηγιες ρε φιλε...ο γυμναστης δεν ειναι ουτε γιατρος ουτε φυσικοθεραπευτης)

κ για να ειμαι πιο σωστη...ο γυμναστης σου πρεπει να μιλησει πρωτα με γιατρο,μετα με τον φυσικοθεραπευτη σου γιατι απο αυτον θα σε παρει ο γυμναστης και θα σε συνεχισει...


μπορω να σου δωσω οδηγιες σε οτι θες περα ομως απο το να δωσω ενα ξερο προγραμμα με ακσησεις...θα ηταν μεγαλη ανευθυνοτητα απο μερος μου!
καταλαβαινεις τι εννοω ετσι?

δεν ειναι κατι τοσο απλο η περιπτωση σου...ειναι κ φρεσκο τωρα κ ειναι ενα παραπανω!
οταν περασει τελειως και εισαι περδικι,εννοειται...

ακομη ομως κ η γυμναστρια σου εκει κ ο οποιοσδηποτε πρεπει να μιλησει με τον γιατρο και με τον φυσικοθεραπευτη σου
πρεπει να εισαι 100% σιγουρη...ενα λαθος σε μια ασκηση και μπορει να σε γυρισει στα παλια...

δεν θελω να σε τρομαξω ετσι?απλα να σε προετοιμασω και να εχεις τον νου σου!


εγω στην θεση σου θα εκανα το εξης...μονο ασκησεις αποκαταστασης στα προβληματικα σημεια μου(και παλι θα δεις διαφορα μεγαλη,μην τα υποτιμας καθολου) και θα δουλευα κανονικα σε ολα τα αλλα που δεν επηρεαζονται
αλλα οι ασκησεις που εστω επηρεαζουν θα εβγαιναν με τη μια και χωρις καμια αντιρρηση


περασα κ εγω τραυματισμο...ξερω την ψυχολογια σου...αλλα πιστεψε με...θα γινεις καλα κ θα γινεις κ πιο δυνατη σε αυτα τα σημεια αργοτερα...;);)


ποσους μηνες ημουν με το λαστιχο στην πορτα να κανω ισομετρικες κ πιλατες για να φτιαξω το γονατο μου...καθομουν στον καναπε κ εκανα αρσεις ισομετρικα για να δυναμωσει...

αν το θες,θα δεις...θα δουλεψεις πολυ καλα...

Ωωωωωχ καλά μου έκανες την καρδια περιβόλι.....
Βασικά το να έρθουν αυτοί οι τρεις σε επικοινωνία το βρίσκω απίθανο!
Ακου τι θα κάνω.....
Θα περιμένω να περάσει τελειως το χέρι....τελείως όμως...
...μετα θα πάω στο γυμναστη (εχουμε έναν που ασχολειται γενικά με άτομα που έχουν διαφορα προβλήματα...μέση, γόνατα και τέτοια....) το ξέρει ήδη το πρόβλημα μου...
μου έχουν πει ότι είναι καλός και μου είπε και η φυσιοθεραπευτρια να πάω σ΄αυτόν....τον ξέρει...
...και θα του πω να μου δώσει ασκήσεις...
Αυτό που λες για τα λάστιχα μου το είπε και η φυσιοθεραπευτρια για τετοιες ασκήσεις....και πιστευω προς αυτή την κατευθυνση θα κινηθει και ο γυμναστης....

Οκ, οποτε περιμένουμε.....;)

xelashai
14-02-12, 15:29
εμένα στο κατ δε με κοίταξε καν, αλλά μου έδωσε το τηλέφωνό του, να μου δείξει καμμία άσκηση (τότε που το είχα σπάσει)

σε εκοψε και σενα με το ματι?...φφφφ...γιατροι...

gym
14-02-12, 15:30
Ωωωωωχ καλά μου έκανες την καρδια περιβόλι.....
Βασικά το να έρθουν αυτοί οι τρεις σε επικοινωνία το βρίσκω απίθανο!
Ακου τι θα κάνω.....
Θα περιμένω να περάσει τελειως το χέρι....τελείως όμως...
...μετα θα πάω στο γυμναστη (εχουμε έναν που ασχολειται γενικά με άτομα που έχουν διαφορα προβλήματα...μέση, γόνατα και τέτοια....) το ξέρει ήδη το πρόβλημα μου...
μου έχουν πει ότι είναι καλός και μου είπε και η φυσιοθεραπευτρια να πάω σ΄αυτόν....τον ξέρει...
...και θα του πω να μου δώσει ασκήσεις...
Αυτό που λες για τα λάστιχα μου το είπε και η φυσιοθεραπευτρια για τετοιες ασκήσεις....και πιστευω προς αυτή την κατευθυνση θα κινηθει και ο γυμναστης....

Οκ, οποτε περιμένουμε.....;)

ελα ρεεεεεε ...μην στεναχωριεσαι!
το ξερω οτι ειναι δυσκολο αν επικοινωνησουν αλλα κανε την προσπαθεια να τους φερεις σε επικοινωνια...
στο κατω κατω...πες στον γυμναστη αυτον...για να ξερεις τι εχω ακριβως μπορεις να επικοινωνησεις με το γιατορ μου...μπορει να συνεργαστουν κιολας...
αυτο ειναι υπευθυνοτητα κ οχι απλα να σου δωσει ενα προγραμμα...
αυτο το λεω γιατι ειναι φρεσκο το θεμα σου ακομα...


θελει υπομονη αγαπη μου...υπομονη αλλα θα περασει σιγουρα!

και ξαναλεω...μην υποτιμας τις ασκησεις αποκαταστασης!;);)

Stella
14-02-12, 15:53
ελα ρεεεεεε ...μην στεναχωριεσαι!
το ξερω οτι ειναι δυσκολο αν επικοινωνησουν αλλα κανε την προσπαθεια να τους φερεις σε επικοινωνια...
στο κατω κατω...πες στον γυμναστη αυτον...για να ξερεις τι εχω ακριβως μπορεις να επικοινωνησεις με το γιατορ μου...μπορει να συνεργαστουν κιολας...
αυτο ειναι υπευθυνοτητα κ οχι απλα να σου δωσει ενα προγραμμα...
αυτο το λεω γιατι ειναι φρεσκο το θεμα σου ακομα...


θελει υπομονη αγαπη μου...υπομονη αλλα θα περασει σιγουρα!

και ξαναλεω...μην υποτιμας τις ασκησεις αποκαταστασης!;);)
Όχι καλέ καθολου δεν τις υποτιμώ!
Μαλλόν με παρεξήγησες :green:!
Ποτέ δε θα υποτιμήσω τις συμβουλές και κατευθύνσεις καποιου ειδικά αν αφορά τον τομέα απασχόλησης του!

gym
14-02-12, 15:57
Όχι καλέ καθολου δεν τις υποτιμώ!
Μαλλόν με παρεξήγησες :green:!
Ποτέ δε θα υποτιμήσω τις συμβουλές και κατευθύνσεις καποιου ειδικά αν αφορά τον τομέα απασχόλησης του!

το λεω επειδη ξερω οτι εισαι πορωμενη με τα σιδερα βρε!

katerina.
14-02-12, 15:57
καλημερα κατρινακι μου!
ελξεις θα αντικαταστησεις εφοσον δν μπορεις καθολου με ελξεις εμπροσθολαιμιες αν κ προτιμω εστω να δοκιμαζεις καθε φορα να ανεβαινεις...εστω κ μια φορα!
διζυγο το ιδιο κ μετα συνεχιζεις σε παγκο αν θες με τα ποδια κ αυτα σε εναν παγκο(προσοχη σε ωμο)

το προγραμμα βγηκε τοσο εφοσον δεν εκανες τα πρωτα...γενικα βγαινει παραπανω οποτε δουλεψε το οπως λεμε τωρα...

οι ελξεις κ το διζυγο ειναι βασικες ασκησεις για μενα...θα τις δουλεψεις κ σιγα σιγα θα ανεβεις κ εκει...

μπορεις στο μονοζυγο ειτενα ζητας βοηθεια ειτε να πατας σε εναν παγκο ηκατι για να ανεβεις η ακομη να δεσεις ενα λαστιχο οπου θα πατας κ θα δινεις ωθηση

στο διζυγο αν βαλεις εναν παγκο απο κατω να πατας η καποιον να σου κραταει τα ποδια θα δεις οτι δεν ειναι τοσο δυσκολο τελικα

και το πιο σημαντικο...μην απογοητευεσαι!:toast:
μονοζυγο με παγκο απο κατω βγηκαν 6 /7 ...χωρις βοηθεια ανεβαινω μεχρι τη μεση παραπανω δεν παει προς το παρον με τον τετρακεφαλο βγαινει μιση κινηση και το κακο ειναι οτι κουνιεται το σωμα περα δωθε

οσον αφορα την αλλη στην smith που ανεβοκατεβαινεις δεν εφτανα μεχρι επανω 4 maximum


με λιγα λογια μου λες να ξεκιναω με ελξεις στο μονοζυγο με υποβοηθηση ...και μετα τα υπολοιπα σετ να τα κανω εμπροσθολαιμιες?
το ιδιο και με τις βυθισεις ...η κανω αυτες που κανω με υποβοηθηση...οσες βγαινουν στα σετ και σταματαω??

gym
14-02-12, 16:00
μονοζυγο με παγκο απο κατω βγηκαν 6 /7 ...χωρις βοηθεια ανεβαινω μεχρι τη μεση παραπανω δεν παει προς το παρον με τον τετρακεφαλο βγαινει μιση κινηση και το κακο ειναι οτι κουνιεται το σωμα περα δωθε

οσον αφορα την αλλη στην smith που ανεβοκατεβαινεις δεν εφτανα μεχρι επανω 4 maximum

καλα εισαι...
θα ανεβεις σιγα σιγα...

στο μονοζυγο κανε οσα μπορεις κ συνεχισε τροχαλια...
στ διζυγο συνεχιζεις σε παγκο...

gym
14-02-12, 16:46
GTD 12


‘’To δεν μπορω και δεν θα τα καταφερω και αλλες διαφορες δικαιολογιες ακουω καθημερινα.

Το ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ομως το ακουω σπανια...

Φροντιστε να ειστε στο δευτερο σκελος ΠΑΝΤΑ κ ποτε στο πρωτο...’’

aggeliki
14-02-12, 16:51
:thumbup::thumbup:φτιαξε μας αρχηγε μου!!!! θελω να πορωθω και αλλοοοοοοοο!!!!!!!!!:box:

gym
14-02-12, 16:52
αναμονη κ ερχονται τα καλυτερα!;););)

katerina.
14-02-12, 17:04
GTD 12


‘’To δεν μπορω και δεν θα τα καταφερω και αλλες διαφορες δικαιολογιες ακουω καθημερινα.

Το ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ομως το ακουω σπανια...

Φροντιστε να ειστε στο δευτερο σκελος ΠΑΝΤΑ κ ποτε στο πρωτο...’’


για αυτο και εγω αργα η γρηγορα το προγραμμα που μου εχεις βαλει θα το ΒΓΑΛΩ γιατι ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ....
οπως σου γραφω και πιο πανω δεν μπορω προς το παρον...:green::green::green::green:ετσι αφεντικο???

gym
14-02-12, 17:07
για αυτο και εγω αργα η γρηγορα το προγραμμα που μου εχεις βαλει θα το ΒΓΑΛΩ γιατι ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ....
οπως σου γραφω και πιο πανω δεν μπορω προς το παρον...:green::green::green::green:ετσι αφεντικο???

δεν με νοιαζει το οτι δεν μπορεις τωρα...κ εγω δεν μπορω να κανω τωρα 150 καμψεις οπως θελω αλλα θα το κανω γιατι θα το δουλεψω...

αυτο θελω κ απο σενα κ ειμαι σιγουρη οτι θα το κανεις...

α και να ξερεις,...το οτι πχ ενα προγραμμα μπορει να σου πιασει 20 λεπτα η αντιστοιχα πχ μια ωρα...δεν λεει κατι!
εχω κανει πολυ καλες προπονησεις ενος τεταρτου κ πεθαινα κ το ιδιο με ωριαιο αλλα και το αντιστροφο!

να το θυμασαι αυτο!γενικα το ειπα ετσι να υπαρχει(ξερεις φιλοσοφιες μου...χιχιχιχι) επειδη ειπες για τον χρονο...:P:P

katerina.
14-02-12, 17:13
δεν με νοιαζει το οτι δεν μπορεις τωρα...κ εγω δεν μπορω να κανω τωρα 150 καμψεις οπως θελω αλλα θα το κανω γιατι θα το δουλεψω...

αυτο θελω κ απο σενα κ ειμαι σιγουρη οτι θα το κανεις...

α και να ξερεις,...το οτι πχ ενα προγραμμα μπορει να σου πιασει 20 λεπτα η αντιστοιχα πχ μια ωρα...δεν λεει κατι!
εχω κανει πολυ καλες προπονησεις ενος τεταρτου κ πεθαινα κ το ιδιο με ωριαιο αλλα και το αντιστροφο!

να το θυμασαι αυτο!γενικα το ειπα ετσι να υπαρχει(ξερεις φιλοσοφιες μου...χιχιχιχι) επειδη ειπες για τον χρονο...:P:P

φοβερο χαρισμα εχεις ρε ελενη ...κανεις τον αλλο να μην θελει νατα παρατησει με τιποτα...οσον αφορα εμενα δηλαδη ...με βαζεις στο ταψι και με χορευεις οπως θελεις!!::turtle:



αυτο που λενε στην ελληνικη ταινια.....

ΑΥΤΗ μεχρι μουστακι θα σε βαλει να ξυρισεις....αχ τι εχει να περασει ο καλος σου!!!

gym
14-02-12, 17:15
φοβερο χαρισμα εχεις ρε ελενη ...κανεις τον αλλο να μην θελει νατα παρατησει με τιποτα...οσον αφορα εμενα δηλαδη ...με βαζεις στο ταψι και με χορευεις οπως θελεις!!::turtle:

:bowdown::bowdown::bowdown:
χαιρομαι αν οντως το πετυχα αυτο εστω και στο ελαχιστο!με συγκινει πολυ αυτο που λες γιατι στο μελλον ως ψυχολογος θελω να πετυχω κατι τετοιο!:bowdown::bowdown::toast:

aggeliki
14-02-12, 17:35
:bowdown::bowdown::bowdown:
χαιρομαι αν οντως το πετυχα αυτο εστω και στο ελαχιστο!με συγκινει πολυ αυτο που λες γιατι στο μελλον ως ψυχολογος θελω να πετυχω κατι τετοιο!:bowdown::bowdown::toast:
εγω παντως αν ποτε χρειαστω ψυχολογο θα εκανα το ταξιδι αθηνα-θεσσ/νικη για να με κουραρεις...ανεταααααα!!!θα συμφωνησω με την κατερινα μας εχεις χαρισμα και μας πορωνεις !!! πραγματικα αν δεν ησουν και εσυ να μασ βοηθας ....ηρθες την καταλληλη στιγμη!! :green::green:

gym
14-02-12, 17:38
εγω παντως αν ποτε χρειαστω ψυχολογο θα εκανα το ταξιδι αθηνα-θεσσ/νικη για να με κουραρεις...ανεταααααα!!!θα συμφωνησω με την κατερινα μας εχεις χαρισμα και μας πορωνεις !!! πραγματικα αν δεν ησουν και εσυ να μασ βοηθας ....ηρθες την καταλληλη στιγμη!! :green::green:

αμα σου πω οτι στα γρηγορα διαβασα κουρασεις...χαχ.αχ..κ λεω μπραβο η αγγελικη μας...πορωμενη με την γυμναστικη!:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

κοριτσια κοκκινιζω....να ετσι...40420(αμα σκεφτεις κιολας οτι ειμαι ακομα καπως αρρωστουλα κουτι παει :green:)

PEGY
14-02-12, 17:45
Καλησπέρα κορίτσια!!!!!!

Λοιπόν έκανα ένα αρχικό σχέδιο για πόδια κ κοιλιακούς, Ελένη το κοιτάς κ μου λές!

1 squat
2 sumo squat η sumo deadlifit http://www.exrx.net/WeightExercises/GluteusMaximus/BBSumoDeadlift.html
3 προχωρητικές προβολές
4 step up
5 leg curl με μπάλα http://www.exrx.net/WeightExercises/Hamstrings/BWBallLegCurl.html
6 calf raise
4 σετ των 15 επαναλήψεων. Δεν ξέρω τι βάρος θα βάλω, θέλω να ξεκινήσω πρώτα με τεχνική, κάποιο βάρος θα βάλω σίγουρα όμως
για τους κοιλιακούς λέω να βάλω 4 ασκήσεις, 2 για πλάγιους, 2για άνω κ κάτω κοιλικό συν ραχιαίους
4 σετ των 20 επαναλήψεων.

Έρχεται κ για upper body.
Κοίτα το κ περιμένω παρατηρήσεις κ διορθώσεις:turtle:

gym
14-02-12, 17:52
Καλησπέρα κορίτσια!!!!!!

Λοιπόν έκανα ένα αρχικό σχέδιο για πόδια κ κοιλιακούς, Ελένη το κοιτάς κ μου λές!

1 squat
2 sumo squat η sumo deadlifit http://www.exrx.net/WeightExercises/GluteusMaximus/BBSumoDeadlift.html
3 προχωρητικές προβολές
4 step up
5 leg curl με μπάλα http://www.exrx.net/WeightExercises/Hamstrings/BWBallLegCurl.html
6 calf raise
4 σετ των 15 επαναλήψεων. Δεν ξέρω τι βάρος θα βάλω, θέλω να ξεκινήσω πρώτα με τεχνική, κάποιο βάρος θα βάλω σίγουρα όμως
για τους κοιλιακούς λέω να βάλω 4 ασκήσεις, 2 για πλάγιους, 2για άνω κ κάτω κοιλικό συν ραχιαίους
4 σετ των 20 επαναλήψεων.

Έρχεται κ για upper body.
Κοίτα το κ περιμένω παρατηρήσεις κ διορθώσεις:turtle:

αυτο θα το ξεκινας δηλαδη απο την πρωτη ασκηση κανεις τα σετ κ πας στην αλλη η σαν κυκλο 1 2 3 4 5 6 κ παλι απο την αρχη?

PEGY
14-02-12, 18:02
Θα κάνω απεξάρτηση απ τους κύκλους!!!!:green:

θα ξεκινάω την πρώτη άσκηση θα κάνω τα σετ όλα με την μία κ θα περνάω στη δεύτερη. Πρόγραμμα μια κ έξω!
Πες μου αν είναι πολλές ή λίγες οι ασκήσεις τι διαλείμματα να κάνω;)

gym
14-02-12, 18:10
Θα κάνω απεξάρτηση απ τους κύκλους!!!!:green:

θα ξεκινάω την πρώτη άσκηση θα κάνω τα σετ όλα με την μία κ θα περνάω στη δεύτερη. Πρόγραμμα μια κ έξω!
Πες μου αν είναι πολλές ή λίγες οι ασκήσεις τι διαλείμματα να κάνω;)

χμ...τα κιλα-αντισταση που θα εχεις θα ειναι λιγα οποτε ειναι λιγο αστοχο να παιξεις με στρειτ σετ ετσι...δεν θα δινεις πολυ εντονα το ερεθισμα...

με τους κυκλους ειναι αλλιως η φαση...

απο την αλλη ρε συ...δεν ξερω το επιπεδο σου....δηλαδη αυτο για μια κοπελα που ειναι σχετικα γυμνασμενη ειναι οκ...
αλλα αν εσυ εισαι σε ανωτερο επιπεδο,που αν κανεις οσα μου εχεις πει εισαι και σε πιστευω,τοτε θες αλλα πραγματα....

πχ...1 ασκηση σκουωτ...4 *15 ετσι?τι αντισταση θα εχεις?

και το αλλο ειναι οτι πιστευω οτι θα βαρεθεις γρηγορα γιατι εχεις μαθει αλλιως...δηλαδη εσυ τωρα απο το εξτριμ με την κυκλικη που εκανες πας σε κατι πιο ηπιο σε αυτη τη μορφη...να μου το ελεγες για γυμναστηριο που εχεις τοσαααααααα βαρη να σηκωσεις,να σου πω δεκτον αλλα τωρα εχω τις επιφυλαξεις μου...


για πες μου τη γνωμη σου σε αυτα που σου ειπα

PEGY
14-02-12, 18:11
GCD 4


14 καθισματα http://www.youtube.com/watch?v=yretmIhDWDU και μενετε λιγο οπως αυτος

22 juming jacks jumping jacks http://www.youtube.com/watch?v=dmYwZH_BNd0

15 καμψεις για στηθος http://www.youtube.com/watch?v=Eh00_rniF8E(λιγο πιο ανοιχτα εσεις τους αγκωνες,οσο πιο κλειστα τοσο πιο τρικεφαλο πιανει κ δυσκολευει)

12 βυθισεις σε καναπε/καρεκλα για τρικεφαλο http://www.youtube.com/watch?v=tKjcgfu44sI


Ολο αυτο δυο φορες :toast:


6' και 37''

αργησα πιο πολύ στα χέρια γιατι έκανα παλικαριές στην προπ του σαββάτου κ τώρα δεν τα ορίζω. . . ;)

gym
14-02-12, 18:12
6' και 37''

αργησα πιο πολύ στα χέρια γιατι έκανα παλικαριές στην προπ του σαββάτου κ τώρα δεν τα ορίζω. . . ;)

40422:rolf::rolf::rolf:

xelashai
14-02-12, 18:14
τσα....να με κι εγω...

gym
14-02-12, 18:16
καλως τηνα την περδικα!:green::green:

xelashai
14-02-12, 18:19
καλως τηνα την περδικα!:green::green:
παλι νανι εγω σημερα....για πειτε τι εχασα??:green:

gym
14-02-12, 18:22
παλι νανι εγω σημερα....για πειτε τι εχασα??:green:

αστα να πανε.,..χαμος λεμε

η κατρινα λεει δεν μπορει να κανει ελξεις αλλα θα το παλεψει γιατι ειναι τσακαλι
η πεγκυ θελει να κανει αποτοξινωση απο κυκλους λεει
η ερη κανει αεροβιο ψωνιζοντας ρουχα
η αγγελικη λεει θελει να την κουρασω οταν ανεβει θεσσαλονικη με τα ποδια
η χριστινα εχει παρει μεζουρα και μετραει το υψος των αγοριων
η αδερφη μου φτιαχνει με τον μπαμπα μου το μονοζυγο μου
εγω ειμαι ακομα μπουκωμενη κ προπονηση βαρη γιοκ
η στελλα ανυπομονει να ξεκινησει αρση βαρων αλλα την κοντραρουμε
και εσυ ρωτας να μαθεις τα κους κους μας...αυταααααααααααααααααα:green::green::green:

εντιτ..κ η ντοριτα μας δεν βλεπει καλα αλλα εστω εχει γαμπρο

dorita
14-02-12, 18:24
καταρχην,ευχαριστω πολυ όλες σας κοριτσια για τα παπουτσια, καλα μιλαμε τωρα που θα αγορασω...
θα περπαταω κ θα πεταω........:turtle::turtle:

Οσο για το GTD 12(για να δω το ειδα καλα..ή οχι..νταξει καλα ειδα:))

ειναι σουπερ...αλλα πιο πολυ σουπερ ειναι αυτο το φορουμ που οποτε παω να αποκλίνω.......ερχομαι στα ισα μου!!!!:P:P
με ολες εσας!!!!

gym
14-02-12, 18:27
καταρχην,ευχαριστω πολυ όλες σας κοριτσια για τα παπουτσια, καλα μιλαμε τωρα που θα αγορασω...
θα περπαταω κ θα πεταω........:turtle::turtle:

Οσο για το GTD 12(για να δω το ειδα καλα..ή οχι..νταξει καλα ειδα:))

ειναι σουπερ...αλλα πιο πολυ σουπερ ειναι αυτο το φορουμ που οποτε παω να αποκλίνω.......ερχομαι στα ισα μου!!!!:P:P
με ολες εσας!!!!

:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

xelashai
14-02-12, 18:30
αστα να πανε.,..χαμος λεμε

η κατρινα λεει δεν μπορει να κανει ελξεις αλλα θα το παλεψει γιατι ειναι τσακαλι....τσακάαααλι...η κατερινουλα...:thumbup:
η πεγκυ θελει να κανει αποτοξινωση απο κυκλους λεει....:shock:και να πεσει στις σοκολατες πες της..πςςςς
η ερη κανει αεροβιο ψωνιζοντας ρουχα...ποσα χρονια εχω να κανω τετοιο αεροβιο:(...εμενα γιατι με βαζεις κ κανω διαδρομο??:(
η αγγελικη λεει θελει να την κουρασω οταν ανεβει θεσσαλονικη με τα ποδια...να ρθω κι εγω για τα κουσουρια μου??
η χριστινα εχει παρει μεζουρα και μετραει το υψος των αγοριων....ααα θα μου βρει τον βαλεντινο μου??..δεν τον θελω ψηλο;)
η αδερφη μου φτιαχνει με τον μπαμπα μου το μονοζυγο μου....τη μπάρα μου μην ξεχάσετε εεε...
εγω ειμαι ακομα μπουκωμενη κ προπονηση βαρη γιοκ.....αφου δεν εχεις μυαλο..:P
η στελλα ανυπομονει να ξεκινησει αρση βαρων αλλα την κοντραρουμε....κορμάρα μου τραυματισμενη...θα γιανει..θα γιανει μη σε νοιαζει..:weights:
και εσυ ρωτας να μαθεις τα κους κους μας...αυταααααααααααααααααα:green::green::green:.......μα είδες τι κουτσομπολα που ειμαι??


αααααχαχαχαχα...εισαι τρεληηη...εκατσες και τα γραψες??χαχαχα......
edit...για την ντοριτουλα...δεν βλεπει..δεν ακουει..δεν μιλαει...η τελεια γυναικα..αχαχα

gym
14-02-12, 18:32
αααααχαχαχαχα...εισαι τρεληηη...εκατσες και τα γραψες??χαχαχα....

ενω εσυ κουτσομπολααααααααααααααα που απαντησες....:turtle::turtle::turtle::turtle:

gym
14-02-12, 18:36
40432:green:


υ.γ. δωρακι για σημερα βρε!

xelashai
14-02-12, 18:38
ενω εσυ κουτσομπολααααααααααααααα που απαντησες....:turtle::turtle::turtle::turtle:

μα να μην μαθω τα νεα της παρεουλας??
ααα...και τα χω κρυμμενα δεν τα βλέπεις...:P

marvin
14-02-12, 18:43
αστα να πανε.,..χαμος λεμε

η κατρινα λεει δεν μπορει να κανει ελξεις αλλα θα το παλεψει γιατι ειναι τσακαλι
η πεγκυ θελει να κανει αποτοξινωση απο κυκλους λεει
η ερη κανει αεροβιο ψωνιζοντας ρουχα
η αγγελικη λεει θελει να την κουρασω οταν ανεβει θεσσαλονικη με τα ποδια
η χριστινα εχει παρει μεζουρα και μετραει το υψος των αγοριων
η αδερφη μου φτιαχνει με τον μπαμπα μου το μονοζυγο μου
εγω ειμαι ακομα μπουκωμενη κ προπονηση βαρη γιοκ
η στελλα ανυπομονει να ξεκινησει αρση βαρων αλλα την κοντραρουμε
και εσυ ρωτας να μαθεις τα κους κους μας...αυταααααααααααααααααα:green::green::green:

εντιτ..κ η ντοριτα μας δεν βλεπει καλα αλλα εστω εχει γαμπρο


:rolf: Αυτο θα πει περιληψη τοσων ποστ.Τωρα μαλιστα..τα προλαβα ολα...:green::thumbup:

Καλησπερα!!!!

xelashai
14-02-12, 18:47
:rolf: Αυτο θα πει περιληψη τοσων ποστ.Τωρα μαλιστα..τα προλαβα ολα...:green::thumbup:

Καλησπερα!!!!

θα το καθιερωσουμε μου φαινεται..:P

marvin
14-02-12, 18:49
θα το καθιερωσουμε μου φαινεται..:P

Αμεεεεεεεεεε!!!!!:turtle::turtle:

PEGY
14-02-12, 18:49
χμ...τα κιλα-αντισταση που θα εχεις θα ειναι λιγα οποτε ειναι λιγο αστοχο να παιξεις με στρειτ σετ ετσι...δεν θα δινεις πολυ εντονα το ερεθισμα...

με τους κυκλους ειναι αλλιως η φαση...

απο την αλλη ρε συ...δεν ξερω το επιπεδο σου....δηλαδη αυτο για μια κοπελα που ειναι σχετικα γυμνασμενη ειναι οκ...
αλλα αν εσυ εισαι σε ανωτερο επιπεδο,που αν κανεις οσα μου εχεις πει εισαι και σε πιστευω,τοτε θες αλλα πραγματα....

πχ...1 ασκηση σκουωτ...4 *15 ετσι?τι αντισταση θα εχεις?

και το αλλο ειναι οτι πιστευω οτι θα βαρεθεις γρηγορα γιατι εχεις μαθει αλλιως...δηλαδη εσυ τωρα απο το εξτριμ με την κυκλικη που εκανες πας σε κατι πιο ηπιο σε αυτη τη μορφη...να μου το ελεγες για γυμναστηριο που εχεις τοσαααααααα βαρη να σηκωσεις,να σου πω δεκτον αλλα τωρα εχω τις επιφυλαξεις μου...


για πες μου τη γνωμη σου σε αυτα που σου ειπα

Αυτα τα είχαμε συζητήσει κ πέρισυ. Κ έγω προβληματίζομαι αν θα έχω ένταση στις προπονήσεις μου κ αν θα τις ευχαριστιέμαι τόσο όσο αυτά που κάνω.
Πριν από ένα χρόνο λέγαμε αν θυμάσαι πως τα πόδια μου δεν στρώνουν με τίποτα κ πιστεύω πως όλα αυτα τα χοροπηδιχτά δεν βοηθάνε κ τότε μου είχες πεί να αλλαξω λιγάκι.
Με τα βάρη που έχω εδώ αν κάνω σκουωτ με 10κιλά πιστεύω θα είμαι εντάξει.Κ μετά ανεβάζω τα κιλά μου με sandbag κ.α. Επίσης μπορώ ανάμεσα σε μερικές άσκήσεις να κάνω λίγο σκοινάκι, να ανεβαίνουν οι σφυγμοί, ή να βάλω jump squat ή κάτι τέτοιο.

Ασε που πιστεύω πως μια αλλαγή είναι απαραίτητη μετά από δύο χρόνια μικρής διάρκειας μεγάλης έντασης προπονήσεων, να ηρεμήσει λίγο η καρδούλα μου!!!!!!!!!!!
Αν δω αποτελέσματα στα πόδια μου δεν το βαριέμαι με τίποτα;)

Εννοείται πως κ έξω θα βγαίνω κ τα χιτ μου θα κάνω 1-2φορές την εβδομάδα σίγουρα

dorita
14-02-12, 18:51
αααααχαχαχαχα...εισαι τρεληηη...εκατσες και τα γραψες??χαχαχα......
edit...για την ντοριτουλα...δεν βλεπει..δεν ακουει..δεν μιλαει...η τελεια γυναικα..αχαχα

πολυ με παινευετε ρε κοριτσια............:P:P
σας χαιρετω!!!!:welcome:
παω να γυμναστω!!!!:weights::weights:

PEGY
14-02-12, 18:51
αστα να πανε.,..χαμος λεμε

η κατρινα λεει δεν μπορει να κανει ελξεις αλλα θα το παλεψει γιατι ειναι τσακαλι
η πεγκυ θελει να κανει αποτοξινωση απο κυκλους λεει
η ερη κανει αεροβιο ψωνιζοντας ρουχα
η αγγελικη λεει θελει να την κουρασω οταν ανεβει θεσσαλονικη με τα ποδια
η χριστινα εχει παρει μεζουρα και μετραει το υψος των αγοριων
η αδερφη μου φτιαχνει με τον μπαμπα μου το μονοζυγο μου
εγω ειμαι ακομα μπουκωμενη κ προπονηση βαρη γιοκ
η στελλα ανυπομονει να ξεκινησει αρση βαρων αλλα την κοντραρουμε
και εσυ ρωτας να μαθεις τα κους κους μας...αυταααααααααααααααααα:green::green::green:

εντιτ..κ η ντοριτα μας δεν βλεπει καλα αλλα εστω εχει γαμπρο

Είσαι τρελή!!!!!!!!!!!!!!!!!


αααααχαχαχαχα...εισαι τρεληηη...εκατσες και τα γραψες??χαχαχα......
edit...για την ντοριτουλα...δεν βλεπει..δεν ακουει..δεν μιλαει...η τελεια γυναικα..αχαχα

κ εσύ ακόμη πιο τρελή!!!!!!!!!!!!

xelashai
14-02-12, 18:51
Αμεεεεεεεεεε!!!!!:turtle::turtle:

τι κανει ο γιος σου??:P

xelashai
14-02-12, 18:53
πολυ με παινευετε ρε κοριτσια............:P:P
σας χαιρετω!!!!:welcome:
παω να γυμναστω!!!!:weights::weights:

καλη προπονηση...:welcome:
κ κανε και 10-15 κάμψεις για μενα που δεν μπορω..:P

gym
14-02-12, 18:53
Αυτα τα είχαμε συζητήσει κ πέρισυ. Κ έγω προβληματίζομαι αν θα έχω ένταση στις προπονήσεις μου κ αν θα τις ευχαριστιέμαι τόσο όσο αυτά που κάνω.
Πριν από ένα χρόνο λέγαμε αν θυμάσαι πως τα πόδια μου δεν στρώνουν με τίποτα κ πιστεύω πως όλα αυτα τα χοροπηδιχτά δεν βοηθάνε κ τότε μου είχες πεί να αλλαξω λιγάκι.
Με τα βάρη που έχω εδώ αν κάνω σκουωτ με 10κιλά πιστεύω θα είμαι εντάξει.Κ μετά ανεβάζω τα κιλά μου με sandbag κ.α. Επίσης μπορώ ανάμεσα σε μερικές άσκήσεις να κάνω λίγο σκοινάκι, να ανεβαίνουν οι σφυγμοί, ή να βάλω jump squat ή κάτι τέτοιο.

Ασε που πιστεύω πως μια αλλαγή είναι απαραίτητη μετά από δύο χρόνια μικρής διάρκειας μεγάλης έντασης προπονήσεων, να ηρεμήσει λίγο η καρδούλα μου!!!!!!!!!!!
Αν δω αποτελέσματα στα πόδια μου δεν το βαριέμαι με τίποτα;)

Εννοείται πως κ έξω θα βγαίνω κ τα χιτ μου θα κάνω 1-2φορές την εβδομάδα σίγουρα

χεχεχεχεχεχε οκ παλι κυκλικο περιπου θα κανεις!:P:P:P

ασε με λιγο να το κοιταξω και αν θα στο πειραξω και να το δουμε μαζι οκ?

marvin
14-02-12, 18:53
τι κανει ο γιος σου??:P

Μια χαρα το παλικαρι μου..χτες του αγορασα απο τζαμπο καινουργιο παιχνιδι και εκανε τρελες χαρες...τριγυρναει με αυτο σε ολο το σπιτι :turtle::turtle:

gym
14-02-12, 18:54
:rolf: Αυτο θα πει περιληψη τοσων ποστ.Τωρα μαλιστα..τα προλαβα ολα...:green::thumbup:

Καλησπερα!!!!

βεβαιως γιατι ειμαστε παντα χερι χερι με την ενημερωση!:green::green:

marvin
14-02-12, 18:57
βεβαιως γιατι ειμαστε παντα χερι χερι με την ενημερωση!:green::green:

Αυτα ειναι!!!!!!!:rolf::rolf:

xelashai
14-02-12, 19:02
Μια χαρα το παλικαρι μου..χτες του αγορασα απο τζαμπο καινουργιο παιχνιδι και εκανε τρελες χαρες...τριγυρναει με αυτο σε ολο το σπιτι :turtle::turtle:

για τον levrone ρωτουσα....
ποσα παιδακια εχεις?..στην πραγματικοτητα εεε..

marvin
14-02-12, 19:06
για τον levrone ρωτουσα....
ποσα παιδακια εχεις?..στην πραγματικοτητα εεε..

:rolf::rolf::rolf:Εγω ελεγα οτι ρωτουσες για τον τον Ντομυ!!!!!Μαζι με τον Κωστη τρια:green:!!!!

PEGY
14-02-12, 19:08
Μια χαρα το παλικαρι μου..χτες του αγορασα απο τζαμπο καινουργιο παιχνιδι και εκανε τρελες χαρες...τριγυρναει με αυτο σε ολο το σπιτι :turtle::turtle:


για τον levrone ρωτουσα....
ποσα παιδακια εχεις?..στην πραγματικοτητα εεε..

Δεν τον ξέρω τον levrone αλλά φαντάζομαι έναν δίμετρο μπιλντερά με παιχνίδι απ τα τζάμπο να φέρνει γύρω γύρω κ έχω πεθάνει στα γέλιααααααα:rolf::rolf::rolf::rolf:

marvin
14-02-12, 19:10
Ασε που δεν τα λες παιδακια!!!!Εκτος απο την ηλικια του Κωστη που αν θελει την αναφερει ο ιδιος...ο ενας ειναι 19 και ο αλλος 15!!!!

marvin
14-02-12, 19:12
Δεν τον ξέρω τον levrone αλλά φαντάζομαι έναν δίμετρο μπιλντερά με παιχνίδι απ τα τζάμπο να φέρνει γύρω γύρω κ έχω πεθάνει στα γέλιααααααα:rolf::rolf::rolf::rolf:



:rolf::rolf::rolf:Πεγκυ πεθανα με την περιγραφη σου!!!!!!!

PEGY
14-02-12, 19:16
Σου λέω γελάω μόνη μου:turtle::turtle::turtle:

xelashai
14-02-12, 19:30
:rolf::rolf::rolf:Εγω ελεγα οτι ρωτουσες για τον τον Ντομυ!!!!!Μαζι με τον Κωστη τρια:green:!!!!

:rolf::rolf::rolf:....μα δεν ντραπηκατε καθολου..που με κοροιδευατε??εεεε???

xelashai
14-02-12, 19:31
Δεν τον ξέρω τον levrone αλλά φαντάζομαι έναν δίμετρο μπιλντερά με παιχνίδι απ τα τζάμπο να φέρνει γύρω γύρω κ έχω πεθάνει στα γέλιααααααα:rolf::rolf::rolf::rolf:


:rolf::rolf::rolf:....ακριβως ετσι κι εγω...

marvin
14-02-12, 19:42
:rolf::rolf::rolf:....μα δεν ντραπηκατε καθολου..που με κοροιδευατε??εεεε???


Εγω; Μα ειναι παιδι μου..πως να του το αρνηθω αυτο;

marvin
14-02-12, 19:45
:rolf::rolf::rolf:....ακριβως ετσι κι εγω...

Καλα 2 μετρος ειναι ετσι και αλλιως..δεν εμοιασε στη μαμα!!!!Αλλα για παιχνιδι απο τζαμπο ...οντως δεν τον εχω με τιποτα :rolf::rolf:

xelashai
14-02-12, 19:54
Εγω; Μα ειναι παιδι μου..πως να του το αρνηθω αυτο;

εκεινος σε εβαλε εεε???

marvin
14-02-12, 19:58
εκεινος σε εβαλε εεε???


Δεν θες να καταλαβεις τον πονο και τον καημο μιας μανας!!!!!!:turtle::turtle:

xelashai
14-02-12, 20:01
Δεν θες να καταλαβεις τον πονο και τον καημο μιας μανας!!!!!!:turtle::turtle:


ειναι κακομαθημενο...σε παιδευει ε?...:rolf::rolf:
αντε ξεκινα τις τιμωριες να στρωσει τωρα που ειναι ακομα μικρος..:P

Miss Fit
14-02-12, 21:13
GTD 12


‘’To δεν μπορω και δεν θα τα καταφερω και αλλες διαφορες δικαιολογιες ακουω καθημερινα.

Το ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ομως το ακουω σπανια...

Φροντιστε να ειστε στο δευτερο σκελος ΠΑΝΤΑ κ ποτε στο πρωτο...’’


:bowdown::bowdown::clap::clap::bowdown::bowdown:
Μακάρι να μην το ξεχνάμε αυτό ποτέ

Miss Fit
14-02-12, 21:22
Ελένη να σε ρωτήσω΄κάτι;

Κάθε πότε ειναι οκ να αλλάζει το πρόγραμμα γυμναστικής; πχ έχω τώρα ένα χρόνο που κάνω το ίδιο με εξαίρεση τις ακήσεις για στήθος που μου τις άλλαξε ο γυμναστής πριν κανενα μήνα. Πρέπει να τις αλλάζουμε ή ειναι οκ όταν απλά ανεβάζουμε κιλά. ¨Εχω δοκιμάσει να τις κάνω για ενα χρονικό διάστημα και απο την ανάποδη αλλά δεν ξέρω αν αυτό ειναι βλακεια:green:

gym
14-02-12, 22:09
Ελένη να σε ρωτήσω΄κάτι;

Κάθε πότε ειναι οκ να αλλάζει το πρόγραμμα γυμναστικής; πχ έχω τώρα ένα χρόνο που κάνω το ίδιο με εξαίρεση τις ακήσεις για στήθος που μου τις άλλαξε ο γυμναστής πριν κανενα μήνα. Πρέπει να τις αλλάζουμε ή ειναι οκ όταν απλά ανεβάζουμε κιλά. ¨Εχω δοκιμάσει να τις κάνω για ενα χρονικό διάστημα και απο την ανάποδη αλλά δεν ξέρω αν αυτό ειναι βλακεια:green:

να με ρωτησεις οτι θες βρε...:P:P

το προγραμμα κανονικα ανα 4 με 6 εβδομαδες ειναι καλο να αλλαζει αλλα αυτο εξαρταται απο πολλους παραγοντες και ο πιο βασικος για μενα ειναι ο σχεδιασμος και προγραμματισμος που εχει στο μυαλο του αυτος που σου βγαζει το προγραμμα και το αλλο βασικο ειναι ποσο συνεπης εισαι σε στο προγραμμα που κανεις

δηλαδη αν πουμε οτι εγω σημερα ξεκιναω ενα χ προγραμμα το οποιο θα κρατησω για 6 εβδομαδες κ μεχρι να φτασω τις 6 εβδομαδες εχω κανει κανονικα τις 4,5 προπονηση,δεν θα το αλλαξω...εχει να κανει και με αυτο !δεν αφηνεις κατι στη μεση δηλαδη μονο κ μονο επειδη περασε ο καιρος!


καλα ενας χρονος ειναι πολυς χρονος ...εσυ ομως ποσο συνεπης ησουν σε αυτον τον χρονο και τι αποτελεσματα ειδες επανω σου κ ο γυμναστης σου?

το να ανεβαζεις κιλα(και με σωστη τεχνικη επιμενω)ειναι πολυ σημαντικο αλλα δεν παει να πει οτι για μια ζωη θα κανεις τα ιδια...;)


χμ...αυτο με την αναποδη μου αρεσει κ το δουλευω συχνα...κρατωντας οπως καποιες βασικες αρχες για μενα που ειναι κλασσικα καποιες ασκησεις για ζεσταμα και αποθεραπεια...δεν θα ξεκινησεις ποτε με κατι πολυ βαρυ σαν ασκηση ενω δεν εχεις ζεσταθει με κατι αλλο πριν...


ρε συ,σε αυτην την ερωτηση δεν μπορω να απαντησω συγκεκριμενα γιατι παιζουν πολλα ρολο οπως αυτο με την αναποδη που λες...
οπως κ ενα προγραμμα,ενα σωστο προγραμμα,δεν βγαινει ετσι απλα εκτος κ αν ειναι κονσερβα...