PDA

Επιστροφή στο Forum : Female Gym Tips



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

xelashai
14-02-12, 22:13
λενακι...να ρωτήσω κ εγω??
εχω απορίες σχετικά με τις διατάσεις...
για παράδειγμα την ημέρα που θα εχω πόδια ή πλάτη + δικέφαλο...οι διατάσεις που πρέπει να κάνω θα αφορούν αυτές τις μυϊκές ομάδες?..

amst
14-02-12, 22:14
Τρώω σαλάτα με 2φέτες ζαμπόν. Τελειώνει το ζαμπόν και βάζω έξτρα σαλάτα γιατί πεινάω.
Δοκιμάζει ο καλός μου και μου λέει: μμ.. με τηγανιτές πατάτες ωραία θα ήταν η σαλάτα σου...

χαχαχαχαχαααααααα

το αστείο είναι ότι δε με πείραξε καθόλου που δεν τις είχα μπροστά μου!!

gym
14-02-12, 22:15
λενακι...να ρωτήσω κ εγω??
εχω απορίες σχετικά με τις διατάσεις...
για παράδειγμα την ημέρα που θα εχω πόδια ή πλάτη + δικέφαλο...οι διατάσεις που πρέπει να κάνω θα αφορούν αυτές τις μυϊκές ομάδες?..

γενικως περνας ολο το σωμα αλλα δινεις εμφαση εννοειται σε αυτα που θα δουλεψεις κ δουλεψες

gym
14-02-12, 22:15
Τρώω σαλάτα με 2φέτες ζαμπόν. Τελειώνει το ζαμπόν και βάζω έξτρα σαλάτα γιατί πεινάω.
Δοκιμάζει ο καλός μου και μου λέει: μμ.. με τηγανιτές πατάτες ωραία θα ήταν η σαλάτα σου...

χαχαχαχαχαααααααα

το αστείο είναι ότι δε με πείραξε καθόλου που δεν τις είχα μπροστά μου!!

ωραιος κ ο δικος σου ρε...πες του να τις φας εσυ...εμενα μου φτανει η σαλατα μου!


καλα καλε τι ζαμπονια τρως κ εσυ?

xelashai
14-02-12, 22:16
ευχαριστωωω...;)

gym
14-02-12, 22:16
ευχαριστωωω...;)

:toast::toast::P

xelashai
14-02-12, 22:18
Τρώω σαλάτα με 2φέτες ζαμπόν. Τελειώνει το ζαμπόν και βάζω έξτρα σαλάτα γιατί πεινάω.
Δοκιμάζει ο καλός μου και μου λέει: μμ.. με τηγανιτές πατάτες ωραία θα ήταν η σαλάτα σου...

χαχαχαχαχαααααααα

το αστείο είναι ότι δε με πείραξε καθόλου που δεν τις είχα μπροστά μου!!

χαχαχαχα..κ τωρα μεσα οι γονεις μου τηγανιζουν κατι τετοιο...ζαμπον?..παριζακι?...δεν ξερω αν ειναι το ιδιο..ή τη διαφορα εχουν...τελοπαντων...εμένα δεν με νοιαζει....:turtle::turtle:..ουτε κ εσενα για τις πατατες...:turtle::turtle:

Gianna
14-02-12, 22:24
40311


για ποιο λογο γυμναζεστε σκληρα εσεις?;);)

1. Γιατί ΓΟΥΣΤΑΡΩ, μου κάνει καλό βρε παιδί μου, πώς να το πω...είναι βάλσαμο για την ψυχή.
2. Για να ενισχύσω την υγεία μου, να κάνω καλό στο σώμα μου, μιάς και η υγεία είναι ανεκτίμητο αγαθό, η βάση για τα περισσότερα πράγματα στη ζωή μας.
3. Νομίζω ότι ειδικά τον τελευταίο χρόνο το χω ρίξει στα βάρη (να το πω έτσι) και επιδιώκω τη μέγιστη σωματική δύναμη, γιατί κάπου χάνω από ψυχική δύναμη, αυτοπεποίθηση.

Αυτά τα βασικά:P

amst
14-02-12, 22:30
ωραιος κ ο δικος σου ρε...πες του να τις φας εσυ...εμενα μου φτανει η σαλατα μου!


καλα καλε τι ζαμπονια τρως κ εσυ?

60γρ. ζαμπόν με 1% λιπαρά
βλακεία??????

gym
14-02-12, 22:34
60γρ. ζαμπόν με 1% λιπαρά
βλακεία??????

το παριζακι λες?


καλα οτι κ να ναι ,δεν θεωρω το ζαμπον ποιοτικη τροφη...θα προτιμουσα να επαιρνες γαλοπουλα βραστη κατι τετοιο η ακομηηηηη καλυτερα να ετρωγες κοτοπουλακι,κρεατακι,ψαρακι

amst
14-02-12, 22:40
το παριζακι λες?


καλα οτι κ να ναι ,δεν θεωρω το ζαμπον ποιοτικη τροφη...θα προτιμουσα να επαιρνες γαλοπουλα βραστη κατι τετοιο η ακομηηηηη καλυτερα να ετρωγες κοτοπουλακι,κρεατακι,ψαρακι

προσπαθώ να αποφύγω το μεσημέρι-βράδυ "κοτοπουλακι,κρεατακι,ψαρακι" γιατί δεν θα την παλέψω οικονομικά
αυτό είναι βραστό ζαμπόν, όχι παριζάκι ρε... είπαμε!!!
η γαλοπούλα είναι τουλάχιστον 12ευρώ/κιλό πφφφφφφφ

αχ αυτά τα οικονομικά

έντιτ: και σκέτη τρώγεται πάντως μια χαρά, οπότε θα επιλέξω αυτό το δρόμο μάλλον!

amst
14-02-12, 22:46
ο χαλβάς θεωρείται γλυκό?

άσχετο: σας είναι ενοχλητικό όταν κάποιος ζητάει να κάνετε εναλλάξ μια άσκηση?
ήταν σήμερα μια στο γυμν. και ξύνισε απίστευτα όταν της το ζήτησα (και ας είχε πιάσει μισή ώρα το συγκεκριμένο όργανο)!!

Gianna
14-02-12, 22:49
ο χαλβάς θεωρείται γλυκό?

άσχετο: σας είναι ενοχλητικό όταν κάποιος ζητάει να κάνετε εναλλάξ μια άσκηση?
ήταν σήμερα μια στο γυμν. και ξύνισε απίστευτα όταν της το ζήτησα (και ας είχε πιάσει μισή ώρα το συγκεκριμένο όργανο)!!

άμα έχεις την ξινίλα στο αίμα σου... αυτή μάλλον και καλημέρα να της έλεγες κάπως έτσι θα αντιδρούσε:green:

amst
14-02-12, 22:51
άμα έχεις την ξινίλα στο αίμα σου... αυτή μάλλον και καλημέρα να της έλεγες κάπως έτσι θα αντιδρούσε:green:

αχαχαχαχαχααααα

xelashai
14-02-12, 22:56
ο χαλβάς θεωρείται γλυκό?

άσχετο: σας είναι ενοχλητικό όταν κάποιος ζητάει να κάνετε εναλλάξ μια άσκηση?
ήταν σήμερα μια στο γυμν. και ξύνισε απίστευτα όταν της το ζήτησα (και ας είχε πιάσει μισή ώρα το συγκεκριμένο όργανο)!!

ωωωω ναι....εχουμε μια στο gym που παει και καλα για προπονηση...κ περναει τα οργανα με περιοδικο στο χερι..χωρις πλακα...!
καθεται 10χρονια στο καθε μηχανημα...αντε να την περιμενεις...να γυρισει τις σελιδες...φφφφ
edit...ειναι απο την κουραση μη δινετε σημασια...οχι δεν με ενοχλει..αλλα μου τυχαινει να ενοχλουνται ειδικα οι γυναικες..οι αντρες ειναι πιο ευγενικοι σε κατι τετοια

Miss Fit
14-02-12, 23:02
Το πρόγραμμα αυτό το κάνω σίγουρα 11 μήνες τώρα και ναι βλέπω ότι έχει δουλέψει πάνω μου. Ειμαι απο τις καλές μαθήτριες:), κάνω 5 προπονήσεις την εβδομάδα αλλιώς παθαίνω κάτι. Πολλές φορές και διπλές δηλ. πρωί αερόβιο και βράδυ βάρύ.
¨Αρα φανταστική μου Gym:P:P, να σου πω τι κάνω έως τώρα, να μου δώσεις τα φώτα σου;; ¨Οταν βρείς χρόνο;)

Miss Fit
14-02-12, 23:20
]ο χαλβάς θεωρείται γλυκό?[/B]

άσχετο: σας είναι ενοχλητικό όταν κάποιος ζητάει να κάνετε εναλλάξ μια άσκηση?
ήταν σήμερα μια στο γυμν. και ξύνισε απίστευτα όταν της το ζήτησα (και ας είχε πιάσει μισή ώρα το συγκεκριμένο όργανο)!!

Χαλβάς σιμηγδαλένιος ή ο άλλος; Ειναι και τα δύο θερμιδο/λιπαροβόμβες!!!!

amst
14-02-12, 23:27
Χαλβάς σιμηγδαλένιος ή ο άλλος; Ειναι και τα δύο θερμιδο/λιπαροβόμβες!!!!

ευχαριστώ
δε θα ξαναγγίξω....

dorita
14-02-12, 23:50
κοριτσαρες μου ομορφες...μολις γυρισα απο το γυμν...:weights::weights:
τετοια χαρα βρε παιδι μου, δεν την περιμενα.....τι να πω!!!!
εφαγα 2 σουβλακια κοτοπουλο, 1φετα ψωμι 1 γιαουρτι κ γυρω στις 10 τηγανιτες πατατουλες......:pale:
δεν μπορεσα να αντιστθωω..........................

xelashai
14-02-12, 23:53
κοριτσαρες μου ομορφες...μολις γυρισα απο το γυμν...:weights::weights:
τετοια χαρα βρε παιδι μου, δεν την περιμενα.....τι να πω!!!!
εφαγα 2 σουβλακια κοτοπουλο, 1φετα ψωμι 1 γιαουρτι κ γυρω στις 10 τηγανιτες πατατουλες......:pale:
δεν μπορεσα να αντιστθωω..........................

ποιος ειχε την ιδεα για πατατουλες?εεεε?

dorita
14-02-12, 23:56
ποιος ειχε την ιδεα για πατατουλες?εεεε?

ο κυριουλης που μου εβαλε τα σουβλακια......... τα ανοιξα....τις ειδα μπροστα μου κ δεν μπορεσα να αντισταθω....
παντωα δεν εχω αγγιξει πατατουλα απο οταν ξεκινησα....:P:P

xelashai
14-02-12, 23:59
ο κυριουλης που μου εβαλε τα σουβλακια......... τα ανοιξα....τις ειδα μπροστα μου κ δεν μπορεσα να αντισταθω....
παντωα δεν εχω αγγιξει πατατουλα απο οταν ξεκινησα....:P:P


40446...να πεις στον κυριουλη τερμα οι πατατουλες...εμεις ειμαστε για άλλα καλυτερα..;)

dorita
15-02-12, 00:03
40446...να πεις στον κυριουλη τερμα οι πατατουλες...εμεις ειμαστε για άλλα καλυτερα..;)

:rolf::rolf::rolf::rolf:εχεις δικιο!!!το υποσχομαι κυρια δαφνη!!!!!

Stella
15-02-12, 00:08
Τελικά είμαι πολύ τυχερή που δε μου αρέσουν οι τηγανητές πατάτες και οι πιτσες.....
...αλλά τι να το κάνω αν μπορώ να φαω ένα κιλό χαλβα στην κατσιά;;;;;:P

xelashai
15-02-12, 00:09
Τελικά είμαι πολύ τυχερή που δε μου αρέσουν οι τηγανητές πατάτες και οι πιτσες.....
...αλλά τι να το κάνω αν μπορώ να φαω ένα κιλό χαλβα στην κατσιά;;;;;:P

:rolf::rolf::rolf::rolf:....εφαγες στελλιτσα??

gym
15-02-12, 00:10
ετσι για να σας φτιαξω το κεφι με τους χαλβαδες κ τσικνοπεμπτες κτλ κτλ

40447


υ.γ. δεν ειναι να λειψω λιγο βρε σουσουραδες...γλωσσα δεν βαλατε παλι...:P:P:P

dorita
15-02-12, 00:11
Τελικά είμαι πολύ τυχερή που δε μου αρέσουν οι τηγανητές πατάτες και οι πιτσες.....
...αλλά τι να το κάνω αν μπορώ να φαω ένα κιλό χαλβα στην κατσιά;;;;;:P

αχ,αχ,αχ,αχ........ολοι εχουμε το αδυναμο στοιχειο μασ!
τι χαλβας σου αρεσει εγω με τον σιμιγδαλενιο τρελαινομαι!!!

Stella
15-02-12, 00:15
:rolf::rolf::rolf::rolf:....εφαγες στελλιτσα??

όχι καλέ δεν έφαγα!
Απαπααααα δεν είμαι για τέτοια τώρα.....είπαμε θα ξαναγίνω οπως σου έδειξα τελεια και παυλα!
Γενικά μιλάω...για τα ταλέντα μου...!:P

xelashai
15-02-12, 00:18
όχι καλέ δεν έφαγα!
Απαπααααα δεν είμαι για τέτοια τώρα.....είπαμε θα ξαναγίνω οπως σου έδειξα τελεια και παυλα!
Γενικά μιλάω...για τα ταλέντα μου...!:P

ααα.....40448...ειπα κι εγω...

Stella
15-02-12, 00:18
αχ,αχ,αχ,αχ........ολοι εχουμε το αδυναμο στοιχειο μασ!
τι χαλβας σου αρεσει εγω με τον σιμιγδαλενιο τρελαινομαι!!!

Καλέ όλοι.....αααααα δε θέλω να αδικήσω κανένα!
Και ο σιμιγδαλένιος, και ό άλλος από το σουπερμαρκετ με ψωμί και μέλι, και ο άλλος με το βουτυρο που πουλάνε στα πανηγυρια ο Φαρσαλών...απαπααα να είναι και ζεστος ζεστος....αχαχαχα εγκεφαλικό η gym!!!:rolf::rolf::rolf:

gym
15-02-12, 00:19
Το πρόγραμμα αυτό το κάνω σίγουρα 11 μήνες τώρα και ναι βλέπω ότι έχει δουλέψει πάνω μου. Ειμαι απο τις καλές μαθήτριες:), κάνω 5 προπονήσεις την εβδομάδα αλλιώς παθαίνω κάτι. Πολλές φορές και διπλές δηλ. πρωί αερόβιο και βράδυ βάρύ.
¨Αρα φανταστική μου Gym:P:P, να σου πω τι κάνω έως τώρα, να μου δώσεις τα φώτα σου;; ¨Οταν βρείς χρόνο;)



μπραβο που εισαι συνεπης!
θα ποσταρεις ακριβως το τι κανεις κ θα τα δουμε!

gym
15-02-12, 00:21
ο χαλβάς θεωρείται γλυκό?

άσχετο: σας είναι ενοχλητικό όταν κάποιος ζητάει να κάνετε εναλλάξ μια άσκηση?
ήταν σήμερα μια στο γυμν. και ξύνισε απίστευτα όταν της το ζήτησα (και ας είχε πιάσει μισή ώρα το συγκεκριμένο όργανο)!!

εμ τι αλμυρο ειναι?γλυκο καραμπινατο βεβαιως βεβαιως:!:green::green:

θα ζητας να κανεις εναλλαξ και να παει να εχει οσες ξινιλες πικριλες θελει...δεν το αγοραζουν το μηχανημα!
εγω να δεις τι υφος εχω αν θελησω να κανω καπου η αν πχ βρωμαει κατι η αν πχ εχουν αφησει ιδρωτα καπου η αν συνεχισω να λεω τι κανω θα καταλαβουν ποια ειμαι εκει που παω!:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

gym
15-02-12, 00:25
Καλεεεε για κρατηθειτε εσεις ....χαλβαδες πατατες γλυκα διαβαζω!

ειπαμε βαλεντινος αλλα κ εμεις με κοτατζ την βγαζουμε ...σαλακες ειμαστε?:green::green::green::green:

ερχεται κ τσικνοπεμτη...αχχχχχχχχχχχ......τα βλεπω εγω τα μαντατα αυριο κ την παρασκευηηηηη...τα βλεπωωωωωωωω!

να να σας εβαλα ολοκληρη ζυγαρια χαμπαρι...ουτε την ειδατε,...την προσπερασατε ενα πραγμα δια μαγειας...ξανα λοιπον...

40449:P:P:P:P:P

amst
15-02-12, 00:25
τελικά είμαι η μόνη απελπισμένη εδώ μέσα μου φαίνεται..
μια χαρά μες την τρελλή χαρά είστε.. εγώ μόλις διάβασα αυτό http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5923-%CE_%CE%B9%CE%B1%CF_%CF_%CE%BF%CF_%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CF_%CF_%CE%B1%CF_%CE%B9%CE%BF%CF_%CF_-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BF%CF_%CE%B9-%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CE%BF

και αυτό
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?722-%CE%A0%CE%BF%CF_%CE%B5%CF_-%CE%B8%CE%B5%CF_%CE%BC%CE%B9%CE%B4%CE%B5%CF_-%CF_%CF_%CE%B5%CE%B9%CE%B1%CE%B6%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CE%B9-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BF%CE%B3%CE%BA%CE%BF-%CE%B3%CF_%CE%B1%CE%BC%CE%BC%CF_%CF_%CE%B7-%CF_%CF_%CE%BD%CF_%CE%B7%CF_%CE%B7%CF_%CE%B7&highlight=%CE%A0%CE%BF%CF_%CE%B5%CF_%20%CE%B8%CE%B5%CF_%CE%BC%CE%B9%CE%B4%CE%B5%CF_%20%CF_%CF_%CE%B5%CE%B9%CE%B1%CE%B6%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CE%B9%28%CE%B5%CF%83%CF%85

και είμαι έτοιμη να πέσω απ'το μπαλκόνι..
κορίτσια, δε βγάζω άκρη λέμε. με τίποτα!! δε ξέρω τι να φάω!

και μάλλον με τις μαλακίες μου υποσιτίζεται και ο φίλος μου

φφφφφφφφφφφφ........ θα σκάσω!!!

amst
15-02-12, 00:26
όχι καλέ δεν έφαγα!
Απαπααααα δεν είμαι για τέτοια τώρα.....είπαμε θα ξαναγίνω οπως σου έδειξα τελεια και παυλα!
Γενικά μιλάω...για τα ταλέντα μου...!:P

εμένα δε μου έδειξες στελλίτσα, αλλά μη μου δείξεις παλιές.. θα σε θαυμάσω σύντομα σε νέες φωτός,ε?

Stella
15-02-12, 00:26
Κοριτσάρες ...την πεφτω για ύπνο μπας και προλάβω να κοιμηθώ κανα εξάωρο γιατί με 5ωρο δε βγαίνει η βδομάδα....
Τα λέμε αυριο.....και μην υποκύπτετε σε πειρασμούς!:green: (γευστικούς εννοω ε :P)

gym
15-02-12, 00:27
ο φιλος σου με τις πατατες?μια χαρα ειναι...μην τον φοβασαι!

τωρα οκ...διαβασες αυτα κ λες δεν ξερεις τι να φας?????????ρε συ...μπορει να εχει τοση ποικιλια ενα καθημερινο διατροφολογιο πουα θα βαρεθεις να κανεις συνδυασμους
απλα τα διαβασες τωρα κ σου φαινονται πολλα κ εχεις μπερδευτει

συγκεντρωσε τις αποριες σου κ ριχτες

και ΟΧΙ ΠΑΝΙΚΟς

Stella
15-02-12, 00:29
εμένα δε μου έδειξες στελλίτσα, αλλά μη μου δείξεις παλιές.. θα σε θαυμάσω σύντομα σε νέες φωτός,ε?

Αχ μακάρι βρε μακάρι....να βάζουμε όλες εδω κάθε μήνα και καλύτερες φωτό!!!:thumbup:
Αν είμαστε συνεπεις και δεν ¨κλεβουμε¨ θα γίνει κι αυτό...τι στο καλό....:unsure:

xelashai
15-02-12, 00:29
Κοριτσάρες ...την πεφτω για ύπνο μπας και προλάβω να κοιμηθώ κανα εξάωρο γιατί με 5ωρο δε βγαίνει η βδομάδα....
Τα λέμε αυριο.....και μην υποκύπτετε σε πειρασμούς!:green: (γευστικούς εννοω ε :P)

καληνυχτα στελλιτσα μου...40451!!!

dorita
15-02-12, 00:29
Καλεεεε για κρατηθειτε εσεις ....χαλβαδες πατατες γλυκα διαβαζω!

ειπαμε βαλεντινος αλλα κ εμεις με κοτατζ την βγαζουμε ...σαλακες ειμαστε?:green::green::green::green:

ερχεται κ τσικνοπεμτη...αχχχχχχχχχχχ......τα βλεπω εγω τα μαντατα αυριο κ την παρασκευηηηηη...τα βλεπωωωωωωωω!

να να σας εβαλα ολοκληρη ζυγαρια χαμπαρι...ουτε την ειδατε,...την προσπερασατε ενα πραγμα δια μαγειας...ξανα λοιπον...

40449:P:P:P:P:P

που να την ΔΩΩΩ μανα μου.....

PEGY
15-02-12, 00:30
Καληνύχτα κορασίδες!

Ασε τώρα τζιμ φοβάμαι μην έχω πάθει ραβδομυωληση;)

dorita
15-02-12, 00:31
Κοριτσάρες ...την πεφτω για ύπνο μπας και προλάβω να κοιμηθώ κανα εξάωρο γιατί με 5ωρο δε βγαίνει η βδομάδα....
Τα λέμε αυριο.....και μην υποκύπτετε σε πειρασμούς!:green: (γευστικούς εννοω ε :P)

ναι...στελλιτσα μου!!!οκ!
αντε τελευται φορα!!!καληνυχτα!!:welcome:

gym
15-02-12, 00:31
που να την ΔΩΩΩ μανα μου.....

ενα θα σου πω...σκεφτομαι τα χθεσινα κ γελαω

gym
15-02-12, 00:32
Καληνύχτα κορασίδες!

Ασε τώρα τζιμ φοβάμαι μην έχω πάθει ραβδομυωληση;)

ναι ναι πεγκυ...προσεχε!:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:


καληνυχταααα!

dorita
15-02-12, 00:32
ενα θα σου πω...σκεφτομαι τα χθεσινα κ γελαω

κ γω ενα θα σου πω....Κ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ!:rolf::rolf:

Stella
15-02-12, 00:34
Α, και μη γράψετε πολλα....αντε υπνο και σεις...δε θα σας προλαβαίνω αυριο!:green:

marvin
15-02-12, 00:34
Καλεεεε για κρατηθειτε εσεις ....χαλβαδες πατατες γλυκα διαβαζω!

ειπαμε βαλεντινος αλλα κ εμεις με κοτατζ την βγαζουμε ...σαλακες ειμαστε?:green::green::green::green:

ερχεται κ τσικνοπεμτη...αχχχχχχχχχχχ......τα βλεπω εγω τα μαντατα αυριο κ την παρασκευηηηηη...τα βλεπωωωωωωωω!

να να σας εβαλα ολοκληρη ζυγαρια χαμπαρι...ουτε την ειδατε,...την προσπερασατε ενα πραγμα δια μαγειας...ξανα λοιπον...

40449:P:P:P:P:P


SOS Γεμισε το ψυγειο μου απο σοκολατενιες καρδιες Παρλιαρος και γλυκα απο max and perry......:weights::weights:

xelashai
15-02-12, 00:34
SOS Γεμισε το ψυγειο μου απο σοκολατενιες καρδιες Παρλιαρος και γλυκα απο max and perry......:weights::weights:

ωωωωω....απο ποιον???:P:P

gym
15-02-12, 00:36
SOS Γεμισε το ψυγειο μου απο σοκολατενιες καρδιες Παρλιαρος και γλυκα απο max and perry......:weights::weights:

απαπαπαπαπαπ αγαπες κ λουλουδια!:turtle::turtle::turtle::turtle:

xelashai
15-02-12, 00:37
κι εγω θελω....:(:(...

marvin
15-02-12, 00:37
απαπαπαπαπαπ αγαπες κ λουλουδια!:turtle::turtle::turtle::turtle:

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟχι δεν ειναι αυτο που νομιζεις..εκεινος δεν θα μου εκανε τετοιο χουνερι....η κοπελα του γιου μου φροντισεεεεεεεεεεε!!!

gym
15-02-12, 00:39
δαφνουλα μην κανεις την κινεζα?εσυ σημερα τι δεχτηκες?:green::green::green:

gym
15-02-12, 00:40
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟχι δεν ειναι αυτο που νομιζεις..εκεινος δεν θα μου εκανε τετοιο χουνερι....η κοπελα του γιου μου φροντισεεεεεεεεεεε!!!

:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:τελεια...αν δεν κανω λαθος ο γιος σου ειναι στον ογκο..μπουκωσε τον να φυγουν απο εκει!


τι ειναι μαξ περυ?:unsure::unsure::unsure:

amst
15-02-12, 00:41
ο φιλος σου με τις πατατες?μια χαρα ειναι...μην τον φοβασαι!

τωρα οκ...διαβασες αυτα κ λες δεν ξερεις τι να φας?????????ρε συ...μπορει να εχει τοση ποικιλια ενα καθημερινο διατροφολογιο πουα θα βαρεθεις να κανεις συνδυασμους
απλα τα διαβασες τωρα κ σου φαινονται πολλα κ εχεις μπερδευτει

συγκεντρωσε τις αποριες σου κ ριχτες

και ΟΧΙ ΠΑΝΙΚΟς

έλα μωρέ ο κακομοίρης..
ξέρεις πόσα έχει αλλάξει εξαιτίας μου? τις τηγανιτές (που τις λατρεύει) ούτε μια φορά το χρόνο δεν τις τρώει πια!!! μάλλον και εκείνος τις λιγουρεύτικε εκείνη τη στιγμή



προς το παρόν δε μπορώ να μετράω τόοοοοοσο πολύ τις τροφές. με τον καιρό ίσως... 30/50...... τι είναι αυτά?!!!

καλά, ήταν να μην το πεις! θα σας τρελάνω με τις απορίες διατροφής!!!

amst
15-02-12, 00:42
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:τελεια...αν δεν κανω λαθος ο γιος σου ειναι στον ογκο..μπουκωσε τον να φυγουν απο εκει!


τι ειναι μαξ περυ?:unsure::unsure::unsure:

μαξ πέρυ κάτι ζαχαροπλαστεία χάλιααααααααα πολύ χάλια λενάκι, άστα!! :P:P:P:P

gym
15-02-12, 00:42
έλα μωρέ ο κακομοίρης..
ξέρεις πόσα έχει αλλάξει εξαιτίας μου? τις τηγανιτές (που τις λατρεύει) ούτε μια φορά το χρόνο δεν τις τρώει πια!!! μάλλον και εκείνος τις λιγουρεύτικε εκείνη τη στιγμή



προς το παρόν δε μπορώ να μετράω τόοοοοοσο πολύ τις τροφές. με τον καιρό ίσως... 30/50...... τι είναι αυτά?!!!

καλά, ήταν να μην το πεις! θα σας τρελάνω με τις απορίες διατροφής!!!

δεν με πειθει πες του....οι πατατες δεν ειναι θυσια...αλλο!:P:P:P

amst
15-02-12, 00:43
δαφνουλα μην κανεις την κινεζα?εσυ σημερα τι δεχτηκες?:green::green::green:

ναι, ναι.. για πες μας!!
ρε γι'αυτό εξαφανίστηκαν όλες νωρίς-νωρίς... γιορτάζουν απόψε!!!

xelashai
15-02-12, 00:43
δαφνουλα μην κανεις την κινεζα?εσυ σημερα τι δεχτηκες?:green::green::green:

40452.....nothing...

amst
15-02-12, 00:44
δεν με πειθει πες του....οι πατατες δεν ειναι θυσια...αλλο!:P:P:P

σοκολάτες, από 200γρ. τη μέρα, το ρίξαμε σε μια το δίμηνο

οκ αυτό??
:turtle:

gym
15-02-12, 00:45
ναι, ναι.. για πες μας!!
ρε γι'αυτό εξαφανίστηκαν όλες νωρίς-νωρίς... γιορτάζουν απόψε!!!

ενω εγω κυρια...σωστη πηνελοπη λεμε!:green::green::green:

gym
15-02-12, 00:45
σοκολάτες, από 200γρ. τη μέρα, το ρίξαμε σε μια το δίμηνο

οκ αυτό??

καλα ολα με το φσγητο εχουν να κανουν?????????????????????????????????????????????????????????/


τιποτε αλλο?:P:P:P:P:P

gym
15-02-12, 00:46
40452.....nothing...

α ναι?????????κ εκεινα στο συρταρι τι ειναι?

xelashai
15-02-12, 00:47
α ναι?????????κ εκεινα στο συρταρι τι ειναι?

τα ειχα για τον βαλεντινο..αλλα δεν ηρθε...του εκανα προταση αλλα εφαγα χυλοπιτα...
του ειπες οτι ολα ειναι οκ που σου ειπα?:P

amst
15-02-12, 00:49
καλα ολα με το φσγητο εχουν να κανουν?????????????????????????????????????????????????????????/


τιποτε αλλο?:P:P:P:P:P

χμ... θέλει να αρχίσουμε τρέξιμο

:green:

περί σώματος-- γενικότερα έχει θυσιαστεί ολόκληρος για πάρτη μου αχαχαχχαχαχαχααααα

amst
15-02-12, 00:51
ενω εγω κυρια...σωστη πηνελοπη λεμε!:green::green::green:

και εγώ και εγώ

μπάλα βλέπει και ο δικός σου?? ΕΛΕΟΣ

marvin
15-02-12, 00:52
40453

40454

40455

Παρτε να φυγουν να φυγουν λεμεεεεεεεεεεε!!!!:turtle:

xelashai
15-02-12, 00:53
και εγώ και εγώ

μπάλα βλέπει και ο δικός σου?? ΕΛΕΟΣ

κι εγω βλεπω...πολλα βλεπω..λιγα καταλαβαινω...αλλα δεν πειραζει..

amst
15-02-12, 00:53
τα ειχα για τον βαλεντινο..αλλα δεν ηρθε...του εκανα προταση αλλα εφαγα χυλοπιτα...
του ειπες οτι ολα ειναι οκ που σου ειπα?:P

βαλεντίνα δέχεσαι??
(είχες πολλά θυμάμαι σ'εκείνο το συρτάρι--ειδικά αν πήρες και εκείνο το ψυγείο, γίνομαι και βαλεντίνος)!!!

xelashai
15-02-12, 00:54
40453

40454

40455

Παρτε να φυγουν να φυγουν λεμεεεεεεεεεεε!!!!:turtle:




................................40457.....................

amst
15-02-12, 00:55
40453

40454

40455

Παρτε να φυγουν να φυγουν λεμεεεεεεεεεεε!!!!:turtle:


και δεν πήρες έτσι λίγο με το δάχτυλο να γλύψεις???
ΕΥΓΕ!!

Πολύ ερωτευμένα πρέπει να είναι πάντως!! χαχαχα

xelashai
15-02-12, 01:06
βαλεντίνα δέχεσαι??
(είχες πολλά θυμάμαι σ'εκείνο το συρτάρι--ειδικά αν πήρες και εκείνο το ψυγείο, γίνομαι και βαλεντίνος)!!!


ξεχνιεται εκεινο το ψυγειο??...:rolf::rolf:

Miss Fit
15-02-12, 01:08
1.ΜΕΡΑ ΠΟΔΙΑ
-σκουωτ με ποδια στο ανοιγμα των ωμων στην σμιθ 4 επι 12
-προβολές με ελεύθερη μπάρα, ενα ενα ποδι 3 επι 12
-προβολες περπατώντας κρατώντας 5 και 5 κιλα 3 επι 20 βήματα
-leg extension 3 επι 12
-για δικέφαλο καθιστή και σπρώχνω προς τα πίσω 3 επι 12
-για δικέφαλο εξτενσιον όρθιο ενα ενα ποδι 3 επι 15
-άρσεις θανάτου με μπάρα 3 επί 15
-προσαγωγούς 3 επι 15
-απαγωγούς 3 επι 15

2.ΜΕΡΑ ΣΤΗΘΟΣ
- πιέσεις σε επικλινή 3 επι 10
- ανοίγματα:unsure: σε επικλινή 3 επι 10
- σε οριζόντιο, πιέσεις στην σμίθ 3 επι 10
- πεκ ντεκ 3 επι 10
- πουλ οβερ 3 επι 10
- σε επικλινη πιέσεις σε μηχανημα:unsure: 3 επι 10

3.ΜΕΡΑ ΠΛΑΤΗ 40 λεπτά αερόβιο
- έλξεις μπροστά 3 επί 10
- έλξεις πίσω 3 επί 10
- κωπηλατική καθηστή 3 επι 10
- σε ενα μηχάνημα στέκομαι όρθια και τραβάω με τεντωμένα χέρια απο πάνω προς τα κάτω 3 επί 10

4.ΜΕΡΑ ΩΜΟΙ 40 λεπτά αερόβιο
- όρθια με βαράκια σηκώνω χέρια μπροστά 3 επι 10
- όρθια με βαρακια σηκώνω χέρια στο πλάι 3 επι 10
- πιεσεις καθηστή 3 επί 10
- σε μηχάνημα στέκομαι όρθια και τραβάω με παλάμες να δείχνουν κάτω, μέχρι το σαγώνι 3 επι 10

5.ΜΕΡΑ ΧΕΡΙΑ - ΠΟΔΙΑ
- σφιριά 3 επι 10
- και το ίδιο χωρίς να γυρίζει το χέρι 3 επι 10
- κάμψεις αυτοσυγκέντρωσης:unsure: στο μαξιλάρι ενα ενα χέρι 3 επί 10
- ορθια στο μηχάνημα,ενωμένη αγκώνες , παλάμες προς επάνω σπρώχνω επάνω 3 επι 10
- πρέσα ποδιών 4 επί 15
- απαγωγους 4 επι 15
- προσαγωγους 4 επι 15


Το αερόβιο παίζει, καμιά φορά κάνω και 3 φορές.
Δεν ξέρω πως λέγονται οι ασκήσεις και ντρέπομαι ειληκρινά που σε βάζω σε τέτοιο κόπο. Σε ευχαρηστώ πολύ!!!

amst
15-02-12, 01:09
χμ... θέλει να αρχίσουμε τρέξιμο

:green:

περί σώματος-- γενικότερα έχει θυσιαστεί ολόκληρος για πάρτη μου αχαχαχχαχαχαχααααα

ή σ'έπεισα ή απελπίστηκες...

καληνύχτα αγάπες

xelashai
15-02-12, 01:10
ή σ'έπεισα ή απελπίστηκες...

καληνύχτα αγάπες

goodnight...;)

gym
15-02-12, 01:10
ή σ'έπεισα ή απελπίστηκες...

καληνύχτα αγάπες

αν σου παρει κ τα νεα κολαν απο νικε τοτε πες μου διευθυνηση κ ερχομαι να σας στεφανωσω!:green:

gym
15-02-12, 01:11
1.ΜΕΡΑ ΠΟΔΙΑ
-σκουωτ με ποδια στο ανοιγμα των ωμων στην σμιθ 4 επι 12
-προβολές με ελεύθερη μπάρα, ενα ενα ποδι 3 επι 12
-προβολες περπατώντας κρατώντας 5 και 5 κιλα 3 επι 20 βήματα
-leg extension 3 επι 12
-για δικέφαλο καθιστή και σπρώχνω προς τα πίσω 3 επι 12
-για δικέφαλο εξτενσιον όρθιο ενα ενα ποδι 3 επι 15
-άρσεις θανάτου με μπάρα 3 επί 15
-προσαγωγούς 3 επι 15
-απαγωγούς 3 επι 15

2.ΜΕΡΑ ΣΤΗΘΟΣ
- πιέσεις σε επικλινή 3 επι 10
- ανοίγματα:unsure: σε επικλινή 3 επι 10
- σε οριζόντιο, πιέσεις στην σμίθ 3 επι 10
- πεκ ντεκ 3 επι 10
- πουλ οβερ 3 επι 10
- σε επικλινη πιέσεις σε μηχανημα:unsure: 3 επι 10

3.ΜΕΡΑ ΠΛΑΤΗ 40 λεπτά αερόβιο
- έλξεις μπροστά 3 επί 10
- έλξεις πίσω 3 επί 10
- κωπηλατική καθηστή 3 επι 10
- σε ενα μηχάνημα στέκομαι όρθια και τραβάω με τεντωμένα χέρια απο πάνω προς τα κάτω 3 επί 10

4.ΜΕΡΑ ΩΜΟΙ 40 λεπτά αερόβιο
- όρθια με βαράκια σηκώνω χέρια μπροστά 3 επι 10
- όρθια με βαρακια σηκώνω χέρια στο πλάι 3 επι 10
- πιεσεις καθηστή 3 επί 10
- σε μηχάνημα στέκομαι όρθια και τραβάω με παλάμες να δείχνουν κάτω, μέχρι το σαγώνι 3 επι 10

5.ΜΕΡΑ ΧΕΡΙΑ - ΠΟΔΙΑ
- σφιριά 3 επι 10
- και το ίδιο χωρίς να γυρίζει το χέρι 3 επι 10
- κάμψεις αυτοσυγκέντρωσης:unsure: στο μαξιλάρι ενα ενα χέρι 3 επί 10
- ορθια στο μηχάνημα,ενωμένη αγκώνες , παλάμες προς επάνω σπρώχνω επάνω 3 επι 10
- πρέσα ποδιών 4 επί 15
- απαγωγους 4 επι 15
- προσαγωγους 4 επι 15


Το αερόβιο παίζει, καμιά φορά κάνω και 3 φορές.
Δεν ξέρω πως λέγονται οι ασκήσεις και ντρέπομαι ειληκρινά που σε βάζω σε τέτοιο κόπο. Σε ευχαρηστώ πολύ!!!

θα τα δω μολις βρω χρονο ναι?;)

gym
15-02-12, 01:12
και εγώ και εγώ

μπάλα βλέπει και ο δικός σου?? ΕΛΕΟΣ

χαχαχαααχα...οχι αγαπη μου ...αλλιως θα εβλεπα κ εγω!:weights::weights::weights::weights:

amst
15-02-12, 01:13
αν σου παρει κ τα νεα κολαν απο νικε τοτε πες μου διευθυνηση κ ερχομαι να σας στεφανωσω!:green:

και ήμουν σύνταγμα την κυριακή, θα μπορούσα να τα πάρω και τζάμπα απ'την νικε!!
απαπαππααα http://www.youtube.com/watch?v=JkDV88Fr1W8

Miss Fit
15-02-12, 01:13
Νααααι, φίλεν φίλεν ντανκ!!!

Miss Fit
15-02-12, 01:18
40453

40454

40455

Παρτε να φυγουν να φυγουν λεμεεεεεεεεεεε!!!!:turtle:

απαπααα....... σλουρπ σλουρπ (τα σάλια λεμεεε)

gym
15-02-12, 01:23
ρε σειςςςςςς
40461
θα σας κηνυγαω με καμια μαγκουρα να μην φατε!:turtle::turtle::turtle::turtle:

marvin
15-02-12, 01:24
απαπααα....... σλουρπ σλουρπ (τα σάλια λεμεεε)

Κοιτα να πω μια αληθεια.....δεν τα πλησιασα..μου ειναι πιο δυσκολο να με παρηγορω αυριο που θα εχω φαει παρα να μεινω σταθερη στη διατροφη που εχω διαλεξει αυτο το διαστημα!!!!:turtle::turtle:Ελπιζω να τραβηξω με αυτη τη λογικη προς το κρεβατι μου σε λιγο!!!!:green:

xelashai
15-02-12, 01:25
Κοιτα να πω μια αληθεια.....δεν τα πλησιασα..μου ειναι πιο δυσκολο να με παρηγορω αυριο που θα εχω φαει παρα να μεινω σταθερη στη διατροφη που εχω διαλεξει αυτο το διαστημα!!!!:turtle::turtle:Ελπιζω να τραβηξω με αυτη τη λογικη προς το κρεβατι μου σε λιγο!!!!:green:



ναιιι..αυτο θα κάνεις...θα κρατηθεις..:thumbup:..πες το κι εσυ πάλι...

amst
15-02-12, 01:26
Κοιτα να πω μια αληθεια.....δεν τα πλησιασα..μου ειναι πιο δυσκολο να με παρηγορω αυριο που θα εχω φαει παρα να μεινω σταθερη στη διατροφη που εχω διαλεξει αυτο το διαστημα!!!!:turtle::turtle:Ελπιζω να τραβηξω με αυτη τη λογικη προς το κρεβατι μου σε λιγο!!!!:green:

ναι, αυτό να κάνεις..
μ@Λ@κία, θα σου ρίξει την ψυχολογία και όλα τα σχετικά... και είναι και αργά.. χέστο!!!

marvin
15-02-12, 01:31
ναιιι..αυτο θα κάνεις...θα κρατηθεις..:thumbup:..πες το κι εσυ πάλι...

Κοιτα περαν της πλακας που κανουμε..οταν αποφασιζω να ειμαι σταθερη καπου σχεδον παντα το κραταω.Θα ετρωγα αν ειχα ξεπερασει τον ενα μηνα που εχω δωσει διορια στον εαυτο μου χωρις υδατανθακα ..περαν σαλατας...τωρα ομως ειμαι λιγο καιρο και δεν θελω να το παω απο την αρχη!!

Gianna
15-02-12, 01:34
Τελικά είμαι πολύ τυχερή που δε μου αρέσουν οι τηγανητές πατάτες και οι πιτσες.....
...αλλά τι να το κάνω αν μπορώ να φαω ένα κιλό χαλβα στην κατσιά;;;;;:P

Παρομοίως!!!!!

xelashai
15-02-12, 01:38
Κοιτα περαν της πλακας που κανουμε..οταν αποφασιζω να ειμαι σταθερη καπου σχεδον παντα το κραταω.Θα ετρωγα αν ειχα ξεπερασει τον ενα μηνα που εχω δωσει διορια στον εαυτο μου χωρις υδατανθακα ..περαν σαλατας...τωρα ομως ειμαι λιγο καιρο και δεν θελω να το παω απο την αρχη!!

σε χαιρομαι γιαυτο...
οι τυψεις που ενιωθα μετα απο τετοιες βλακειες δεν ξεχνιουνται...

gym
15-02-12, 03:49
εεεεεε μ βεβαια εσεις σουσουραδες κοιμαστε κ η τυχη σας δουλευει λεμε κ ψηνω εγω κ ψηνωωωωωωωωωω εγω λεμε!!!!!!!!

για να δουμε....οταν ξυπνησετε θα εχει βγει απο τον φουρνο η μπα?;););););)

katerina.
15-02-12, 07:24
καλημερα κοριτσια μου ....το οτι δεν μπαινω τοσο συχνα δε σημένει οτι δεν σας διαβαζω εχω πολυ τρεξιμο αυτες τις μερες ...ελπιζω καποια στιγμη να ηρεμησουν τα πραγματα..και να τα λεμε οπως παλια με ολες ...

ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!;););););)

xelashai
15-02-12, 08:40
καλημερα κοριτσια μου ....το οτι δεν μπαινω τοσο συχνα δε σημένει οτι δεν σας διαβαζω εχω πολυ τρεξιμο αυτες τις μερες ...ελπιζω καποια στιγμη να ηρεμησουν τα πραγματα..και να τα λεμε οπως παλια με ολες ...

ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!;););););)


καλημερα κατερινουλα...:welcome:

amst
15-02-12, 10:48
Καλημέρα!!
gym, εγώ θέλω ότι κ αν είναι. όλα τα τρώω..........:P

Miss Fit
15-02-12, 10:51
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!
Ακόμα χάλια μαμώτο!!!! Το πρωί ξυπνάω μούσκεμα στον υδρώτα. Τόσες μέρες χωρίς γυμναστική και αισθάνομαι τα πάντα νε κρέμονται πάνω μου .. μπλιάχ:(
Το σκέφτομαι να πάω σημερα και οτι κάνω κάνω....

xelashai
15-02-12, 10:55
Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!
Ακόμα χάλια μαμώτο!!!! Το πρωί ξυπνάω μούσκεμα στον υδρώτα. Τόσες μέρες χωρίς γυμναστική και αισθάνομαι τα πάντα νε κρέμονται πάνω μου .. μπλιάχ:(
Το σκέφτομαι να πάω σημερα και οτι κάνω κάνω....

καλημερα...οχι βρε μην πας ..κανε υπομονη λιγες μερες ακομη να γινεις καλα..

xelashai
15-02-12, 10:56
Καλημέρα!!
gym, εγώ θέλω ότι κ αν είναι. όλα τα τρώω..........:P

περιμένεις φαγητό εσυ ε???χαχαχα..:doh:ποιος ξέρει τι χουνέρι μα ετοιμάζει πάλι...

Miss Fit
15-02-12, 10:57
Κοιτα να πω μια αληθεια.....δεν τα πλησιασα..μου ειναι πιο δυσκολο να με παρηγορω αυριο που θα εχω φαει παρα να μεινω σταθερη στη διατροφη που εχω διαλεξει αυτο το διαστημα!!!!:turtle::turtle:Ελπιζω να τραβηξω με αυτη τη λογικη προς το κρεβατι μου σε λιγο!!!!:green:

Και να μην τα πλησιάσεις....έτσι κι αλλιώς ειναι μια γευση που έχεις ξαναδοκιμάσει και όταν θέλεις μπορεις να την έχεις, θέλω να πω δεν χάνουμε και τίποτα!! Μακριά ο Παρλιαρος απο τα ψυγεία μας!!!
Φτου Σιξχαντρεντσιξτισιξ!!! :thumbup:

Miss Fit
15-02-12, 11:01
καλημερα...οχι βρε μην πας ..κανε υπομονη λιγες μερες ακομη να γινεις καλα..

Καλημερα:welcome:
Θα σκάσω λέμε, ασε που στο γυμν θα με ψάχνουν στην Νικολουλη, Τόσες μέρες να με δούν θα ανυσηχούν τα παιδιά...γι αυτούς το κάνω ....όχι για μένα.....:P

xelashai
15-02-12, 11:05
Καλημερα:welcome:
Θα σκάσω λέμε, ασε που στο γυμν θα με ψάχνουν στην Νικολουλη, Τόσες μέρες να με δούν θα ανυσηχούν τα παιδιά...γι αυτούς το κάνω ....όχι για μένα.....:P

στο κρεβατι σου λεμε...:x
προσεξε παντως βρε γιατι θα ιδρωσεις κ αντε παλι σπιτι μετα...καλο κανει κ η ξεκουραση..

Stella
15-02-12, 11:15
Kαλημέρα μορφονιές!!!:welcome::welcome::welcome:

xelashai
15-02-12, 11:19
Kαλημέρα μορφονιές!!!:welcome::welcome::welcome:

καλημερα στελλιτσα μου...:welcome:
δουλιτσα κ σημερα...:(...θελω άδεια....

Stella
15-02-12, 11:27
καλημερα στελλιτσα μου...:welcome:
δουλιτσα κ σημερα...:(...θελω άδεια....
Yπομονη βρε Δαφνούλα!
Δε μου είπες δε δικαιούσαι καθόλου άδεια μέσα στο χρόνο;

xelashai
15-02-12, 11:40
Yπομονη βρε Δαφνούλα!
Δε μου είπες δε δικαιούσαι καθόλου άδεια μέσα στο χρόνο;

τιποτα στελλιτσα..καθολου...
εχω να παρω αδεια..3 χρονια??νομιζω τοσο..:(

katerina.
15-02-12, 12:01
Yπομονη βρε Δαφνούλα!
Δε μου είπες δε δικαιούσαι καθόλου άδεια μέσα στο χρόνο;

στελλακι εχεις αδεια??για αυτο και σε διβαζω ποιο συχνα τελευταια??;);)

xelashai
15-02-12, 12:08
κατερινουλα εισαι καλυτερα?τελειωσες με την αντιβίωση?

katerina.
15-02-12, 12:08
κοριτσια εχω ασχημα νεα ..υποπτεύομαι οτι οι ημικρανιες και οι ανακατωσουρες ειναι απο τον αυχενα ..για αυτο και ο πονος στον ωμο χερι..παιρνω παλι voltaren kai forav kolaro.απο δευτερα στο γιατρο...δεν υπαρχει αυτο το πραγμα καποιος με ματιασε!!!!:P

xelashai
15-02-12, 12:16
κοριτσια εχω ασχημα νεα ..υποπτεύομαι οτι οι ημικρανιες και οι ανακατωσουρες ειναι απο τον αυχενα ..για αυτο και ο πονος στον ωμο χερι..παιρνω παλι voltaren kai forav kolaro.απο δευτερα στο γιατρο...δεν υπαρχει αυτο το πραγμα καποιος με ματιασε!!!!:P

φτου σκόρδα στο κορίτσι μας ...:P

Stella
15-02-12, 12:51
στελλακι εχεις αδεια??για αυτο και σε διβαζω ποιο συχνα τελευταια??;);)

Mπαααα όχι! Αν είχα άδεια θα εγραφα όλη μέρα!:green:
Εχω την τύχη λόγω καθηκόντων να είμαι το μοναδικό γραφείο που έχει internet και ριχνω καμια ματια στα κλεφτα!;)
Εξαρτηση παιδί μου...εξαρτηση...:rolf:
Αφου ο άντρας μου μου λέει ότι πρέπει να με πάει σε κέντρο απεξαρτησης από το ιντερνετ :turtle::turtle::turtle::green:

xelashai
15-02-12, 12:53
Αφου ο άντρας μου μου λέει ότι πρέπει να με πάει σε κέντρο απεξαρτησης από το ιντερνετ :turtle::turtle::turtle::green:

:rolf::rolf::rolf::rolf:

PEGY
15-02-12, 13:26
Mπαααα όχι! Αν είχα άδεια θα εγραφα όλη μέρα!:green:
Εχω την τύχη λόγω καθηκόντων να είμαι το μοναδικό γραφείο που έχει internet και ριχνω καμια ματια στα κλεφτα!;)
Εξαρτηση παιδί μου...εξαρτηση...:rolf:
Αφου ο άντρας μου μου λέει ότι πρέπει να με πάει σε κέντρο απεξαρτησης από το ιντερνετ :turtle::turtle::turtle::green:

Πες στον άντρα σου να κάνει παρέα με τον δικό μου:turtle::turtle:

καλημέρα κορίτσια;)

είδατε πουθενά την Ελένη; Την ψάχνω απ το πρωί

katerina.
15-02-12, 13:34
Πες στον άντρα σου να κάνει παρέα με τον δικό μου:turtle::turtle:

καλημέρα κορίτσια;)

είδατε πουθενά την Ελένη; Την ψάχνω απ το πρωί

καλα ολοι τα ιδια λενε !!!!...καθε μερα το ακουω αυτο ...!!:green::green:

η ελενη κατι μαγειρευει απο εχτες!!!ειδωμεν!!!...

PEGY
15-02-12, 13:51
καλα ολοι τα ιδια λενε !!!!...καθε μερα το ακουω αυτο ...!!:green::green:

η ελενη κατι μαγειρευει απο εχτες!!!ειδωμεν!!!...

αααα! άμα έχει μπεί στην κουζίνα τοτε εντάξει. Μάλλον θα είναι κάτω απ τον απορροφητήρα κ δεν θα μας ακουει. Αναμένουμε λοιπόν;)

katerina.
15-02-12, 13:58
αααα! άμα έχει μπεί στην κουζίνα τοτε εντάξει. Μάλλον θα είναι κάτω απ τον απορροφητήρα κ δεν θα μας ακουει. Αναμένουμε λοιπόν;)

ΧΑΧΑ..ΓΥΝΑΙΚΑ παιδι μου....αμα καταπιάνεται με τις συνταγες ξεχνιεται..η μεγαλη της αγαπη να μαγειρευει... ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥς ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥς ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ.θα εχει πιασει την παρλα και με κανενα τηλεφωνο...ΑΣΤΑ:green::green::green:

gym
15-02-12, 14:28
σουσουραδες....πρεπει να δουλεψω κιολας βρε να παρω τα αυγα μου!ειπαμε ξεκιναω γραμμωση σημερα!ΣΟΣ ΣΟΣ ΣΟΣ..χ.α.χα.χ.α.


καλησπερα να πω!:green::green:

gym
15-02-12, 14:29
Πες στον άντρα σου να κάνει παρέα με τον δικό μου:turtle::turtle:

καλημέρα κορίτσια;)

είδατε πουθενά την Ελένη; Την ψάχνω απ το πρωί

τελικα εγω ειμαι η τυχερη εδω μεσα!:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

gym
15-02-12, 14:29
Mπαααα όχι! Αν είχα άδεια θα εγραφα όλη μέρα!:green:
Εχω την τύχη λόγω καθηκόντων να είμαι το μοναδικό γραφείο που έχει internet και ριχνω καμια ματια στα κλεφτα!;)
Εξαρτηση παιδί μου...εξαρτηση...:rolf:
Αφου ο άντρας μου μου λέει ότι πρέπει να με πάει σε κέντρο απεξαρτησης από το ιντερνετ :turtle::turtle::turtle::green:

πες του θεσσαλονικη εχει ενα...τζιμς σεντερ το λενε!:green::green::green::green:

gym
15-02-12, 14:31
κοριτσια εχω ασχημα νεα ..υποπτεύομαι οτι οι ημικρανιες και οι ανακατωσουρες ειναι απο τον αυχενα ..για αυτο και ο πονος στον ωμο χερι..παιρνω παλι voltaren kai forav kolaro.απο δευτερα στο γιατρο...δεν υπαρχει αυτο το πραγμα καποιος με ματιασε!!!!:P

αχ αυτος ο αυχενας ειναι ζορι...κ η μαμα μου ταλαιπωρειται κ γενικα πολυς κοσμος κ ειδικα γυναικες που εχω και ειναι μαμαδες,λογω εγκυμοσυνης κ μωρου κτλ κτλ τα ξερεις αυτα!

πιλατες απο καλη δασκαλα θα σε βοηθησει περα απο αυτα που θα σου πει/δωσει ο γιατρος!

gym
15-02-12, 14:32
Καλημερα:welcome:
Θα σκάσω λέμε, ασε που στο γυμν θα με ψάχνουν στην Νικολουλη, Τόσες μέρες να με δούν θα ανυσηχούν τα παιδιά...γι αυτούς το κάνω ....όχι για μένα.....:P

εγω λεω μην πας....εγω το πηρα αποφαση μεχρι κ κυριακη βαρη τελικα δεν θα κανω αλλα θα κανω σπιτι μου να ειμαι μεσα...
ειναι ζορι να μην πας αλλα πρεπει...αλλιως θα εχεις πιισωγυρισμα αν δεν γινεις καλα τωρα!

gym
15-02-12, 14:41
GCD 5



25 ροκανισματα με ποδια καθετα(εαν δεν μπορειτε τελειως καθετα απλα λυγιστε τα λιγο,η λεκανη ειναι στο πατωμα κ οχι στον αερα)

http://www.youtube.com/watch?v=rZ4morRDdsc(τα ποδια δειτε εδω,οχι την κινηση)



20 criss cross http://www.youtube.com/watch?v=dJ1sl33ZXm0

15 διπλωσεις http://www.youtube.com/watch?v=PdcDEhk1Sgo

10 ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια http://www.youtube.com/watch?v=pv9KLk5YNDE(δεν στραβωνετε τα ποδια σας)

5 criss cross http://www.youtube.com/watch?v=dJ1sl33ZXm0

25 ροκανισματα με ποδια καθετα(εαν δεν μπορειτε τελειως καθετα απλα λυγιστε τα λιγο,η λεκανη ειναι στο πατωμα κ οχι στον αερα)

20 διπλωσεις http://www.youtube.com/watch?v=PdcDEhk1Sgo

10 ροκανισματα με ποδια κατω στο πατωμα απλα λυγισμενα http://www.youtube.com/watch?v=Xyd_fa5zoEU



Περιμενω τα σκορ σας!Το περνατε μια φορα ετσι οπως ειναι κ τελος!Προσοχη στην εκτελεση!

katerina.
15-02-12, 14:52
GCD 5



25 ροκανισματα με ποδια καθετα(εαν δεν μπορειτε τελειως καθετα απλα λυγιστε τα λιγο,η λεκανη ειναι στο πατωμα κ οχι στον αερα)

http://www.youtube.com/watch?v=rZ4morRDdsc(τα ποδια δειτε εδω,οχι την κινηση)



20 criss cross http://www.youtube.com/watch?v=dJ1sl33ZXm0

15 διπλωσεις http://www.youtube.com/watch?v=PdcDEhk1Sgo

10 ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια http://www.youtube.com/watch?v=pv9KLk5YNDE(δεν στραβωνετε τα ποδια σας)

5 criss cross http://www.youtube.com/watch?v=dJ1sl33ZXm0

25 ροκανισματα με ποδια καθετα(εαν δεν μπορειτε τελειως καθετα απλα λυγιστε τα λιγο,η λεκανη ειναι στο πατωμα κ οχι στον αερα)

20 διπλωσεις http://www.youtube.com/watch?v=PdcDEhk1Sgo

10 ροκανισματα με ποδια κατω στο πατωμα απλα λυγισμενα http://www.youtube.com/watch?v=Xyd_fa5zoEU



Περιμενω τα σκορ σας!Το περνατε μια φορα ετσι οπως ειναι κ τελος!Προσοχη στην εκτελεση!


ΚΑΛΩς την μαγειρισσα!!!:green:4 λεπτα my diar... σημερα το προγραμμα ειχε κοιλια ραχη...μου εβαλες και αλλη κοιλια τωρα για να ολοκληρώσουμε μπραβο μπραβο!!!:clap::clap:

gym
15-02-12, 14:54
ετσι ετσι να σε κανω κομματια φετες λεμε 40479

Stella
15-02-12, 14:55
Bρε Ελένη δε σε προλαβαίνω!
Χρωστάω και τα προηγούμενα 2!:geek:

gym
15-02-12, 14:57
Bρε Ελένη δε σε προλαβαίνω!
Χρωστάω και τα προηγούμενα 2!:geek:

:weights::weights::weights::weights::weights:

PEGY
15-02-12, 15:01
GCD 5



25 ροκανισματα με ποδια καθετα(εαν δεν μπορειτε τελειως καθετα απλα λυγιστε τα λιγο,η λεκανη ειναι στο πατωμα κ οχι στον αερα)

http://www.youtube.com/watch?v=rZ4morRDdsc(τα ποδια δειτε εδω,οχι την κινηση)



20 criss cross http://www.youtube.com/watch?v=dJ1sl33ZXm0

15 διπλωσεις http://www.youtube.com/watch?v=PdcDEhk1Sgo

10 ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια http://www.youtube.com/watch?v=pv9KLk5YNDE(δεν στραβωνετε τα ποδια σας)

5 criss cross http://www.youtube.com/watch?v=dJ1sl33ZXm0

25 ροκανισματα με ποδια καθετα(εαν δεν μπορειτε τελειως καθετα απλα λυγιστε τα λιγο,η λεκανη ειναι στο πατωμα κ οχι στον αερα)

20 διπλωσεις http://www.youtube.com/watch?v=PdcDEhk1Sgo

10 ροκανισματα με ποδια κατω στο πατωμα απλα λυγισμενα http://www.youtube.com/watch?v=Xyd_fa5zoEU



Περιμενω τα σκορ σας!Το περνατε μια φορα ετσι οπως ειναι κ τελος!Προσοχη στην εκτελεση!


Πρώτη!!!!!!!!!!!
6' και 30'', νομίζω οτι το έκανα λιγο γρήγορα όμως. . .

gym
15-02-12, 15:05
ΚΑΛΩς την μαγειρισσα!!!:green:4 λεπτα my diar... σημερα το προγραμμα ειχε κοιλια ραχη...μου εβαλες και αλλη κοιλια τωρα για να ολοκληρώσουμε μπραβο μπραβο!!!:clap::clap:


μου κανεις γρηγορα τις ασκησεις ε?

η κοιλια θελει αργα και ελεγχο κ καλη αναπνοη!;)

katerina.
15-02-12, 15:18
μου κανεις γρηγορα τις ασκησεις ε?

η κοιλια θελει αργα και ελεγχο κ καλη αναπνοη!;)

για να δεις τι παιδι ειμαι τις ξαναεκανα 7 λεπτα και 15 δευτερα....και μολις ειχα τελειωσει το φαγητο ..κοντεψε να μου ανεβει το κοτοπουλο στο στομα!!!....:turtle:

gym
15-02-12, 15:22
οκ εισαι τρελη τελος....κοιτα να πνιγεις καλεεεεεεεεεεεεεε

Miss Fit
15-02-12, 15:22
εγω λεω μην πας....εγω το πηρα αποφαση μεχρι κ κυριακη βαρη τελικα δεν θα κανω αλλα θα κανω σπιτι μου να ειμαι μεσα...
ειναι ζορι να μην πας αλλα πρεπει...αλλιως θα εχεις πιισωγυρισμα αν δεν γινεις καλα τωρα!

Δεν πήγα και τώρα φεύγω για δουλειά άρα πάει και σήμερα:( Ασε που και να πήγαινα μισές δουλιές θα έκανα, δεν θα μπορούσα να βγάλω σωστά πρόγραμμα... Αυριο βλέπουμε...

gym
15-02-12, 15:23
Δεν πήγα και τώρα φεύγω για δουλειά άρα πάει και σήμερα:( Ασε που και να πήγαινα μισές δουλιές θα έκανα, δεν θα μπορούσα να βγάλω σωστά πρόγραμμα... Αυριο βλέπουμε...

και χειροτερα θα γινοσουν...το μονο που θα εκανες θα ηταν απλα να ικανοποιησεις τον εγωισμο σου οτι πηγες κ σημερα...

ασε τα εχουμε περασει...κατσε μεσα να γινεις τελειως καλα κ μετα θα εχεις χρονο να χτυπιεσαι οσο θες;)

xelashai
15-02-12, 16:20
λενακι....6'50''...διπλωσεις ομως εκανα απο 10επαναληψεις γιατι με ενοχλουσε η μεση..

gym
15-02-12, 16:25
λενακι....6'50''...διπλωσεις ομως εκανα απο 10επαναληψεις γιατι με ενοχλουσε η μεση..

πρεπει να μαθεις να σφιγγεις καλα κοιλια ωστε να μην κανει η μεση κενο μεγαλο εμ το στρωμα...εκει την πατανε ολοι

xelashai
15-02-12, 16:27
πρεπει να μαθεις να σφιγγεις καλα κοιλια ωστε να μην κανει η μεση κενο μεγαλο εμ το στρωμα...εκει την πατανε ολοι

ειναι το λιπος μωρε που με ενοχλει...:green:

katerina.
15-02-12, 16:38
ειναι το λιπος μωρε που με ενοχλει...:green:

ποιο λιιπος βρε νινακι ...ολο μποι θα γινει αυτο...κατι ξερει η μανουλα!!!;)

xelashai
15-02-12, 16:40
ποιο λιιπος βρε νινακι ...ολο μποι θα γινει αυτο...κατι ξερει η μανουλα!!!;)

ααααχαχαχα...λες μανούλα..λες?...:turtle::turtle:

aggeliki
15-02-12, 16:45
καλησπερα στις ομορφες!!! εγω ακομα δουλεια ...χρωσταω και τις χτεσινες ασκησεισ και τισ σημερινες....θα τισ κανω το απογευμα ομως!!! κοριτσια εχω παθει σοβαρη εξαρτηση με το κοτατζ το flair ...τελειωνει τοσο γρηγορα το ατιμο και ειναι και ακριβουτσικο....με μηλο και καννελλα ειναι τ ε λε ι ο !!! σκεφτομαι το βραδυ να ξαναφαω παλι και ανυπομωνω..πο πο...δεν ειμαι καλα..:green:

xelashai
15-02-12, 16:47
καλησπερα στις ομορφες!!! εγω ακομα δουλεια ...χρωσταω και τις χτεσινες ασκησεισ και τισ σημερινες....θα τισ κανω το απογευμα ομως!!! κοριτσια εχω παθει σοβαρη εξαρτηση με το κοτατζ το flair ...τελειωνει τοσο γρηγορα το ατιμο και ειναι και ακριβουτσικο....με μηλο και καννελλα ειναι τ ε λε ι ο !!! σκεφτομαι το βραδυ να ξαναφαω παλι και ανυπομωνω..πο πο...δεν ειμαι καλα..:green:

γεια σου αγγελικουλα...:welcome:..αυτο εχω παθει κ εγω με το πιτακι....:green:...αλλα θελω να το ξεπερασω..

xelashai
15-02-12, 16:54
θελω να μαθω να υπολογιζω θερμιδες και αναλογια πρωτεινων-υδατ/κων-λιπων ...οποτε παω για διαβασμα...ελπιζω μονο να μην με παρει ο υπνος..

aggeliki
15-02-12, 16:56
γεια σου αγγελικουλα...:welcome:..αυτο εχω παθει κ εγω με το πιτακι....:green:...αλλα θελω να το ξεπερασω..

καλα το πιτακι εχει γινει ανοσπαστο κομματι τησ ζωης μου..αλλα το κοτατζ......αφου χωρις πλακα αν μου ελεγαν τωρα τι δωρο θελω θα ελεγα καμια 50 κοτατζ να τα εχω ψυγειο..καθε μερα πρωι βραδυ.....ααχχχ.δεν παω καλα!

xelashai
15-02-12, 16:58
καλα το πιτακι εχει γινει ανοσπαστο κομματι τησ ζωης μου..αλλα το κοτατζ......αφου χωρις πλακα αν μου ελεγαν τωρα τι δωρο θελω θα ελεγα καμια 50 κοτατζ να τα εχω ψυγειο..καθε μερα πρωι βραδυ.....ααχχχ.δεν παω καλα!

αααχαχαχαχα...καλο!προσπαθησε μονο να το εχεις σε ισορροπια για να μην το βαρεθεις..

katerina.
15-02-12, 17:01
αααχαχαχαχα...καλο!προσπαθησε μονο να το εχεις σε ισορροπια για να μην το βαρεθεις..

oρισμενα σουπερ μαρκετ εχουν και χυμα φλαιρ ...εγω το επαιρνα στη εγκυμοσύνη μου γιατι ετρωγα κουβαδες απο αυτο τοτε...δεν προλάβαινε να χαλασει...

xelashai
15-02-12, 17:04
oρισμενα σουπερ μαρκετ εχουν και χυμα φλαιρ ...εγω το επαιρνα στη εγκυμοσύνη μου γιατι ετρωγα κουβαδες απο αυτο τοτε...δεν προλάβαινε να χαλασει...

σοβαρα?δεν εχω πετυχει σε κανενα στην αρτα..
να πω την αληθεια το flair δεν το εχω δοκιμασει..περνω το cottage...

katerina.
15-02-12, 17:10
σοβαρα?δεν εχω πετυχει σε κανενα στην αρτα..
να πω την αληθεια το flair δεν το εχω δοκιμασει..περνω το cottage...

αρτα μενεις ??τι τυχερουλα !!!μακαρι να μπορουσα να μενω στην επαρχια..καπου η σε νησι..οχι παντως στην αθηνα ..την συχαινομαι..

xelashai
15-02-12, 17:12
αρτα μενεις ??τι τυχερουλα !!!μακαρι να μπορουσα να μενω στην επαρχια..καπου η σε νησι..οχι παντως στην αθηνα ..την συχαινομαι..

εχω την αδερφουλα μου στην αθηνα...πραγματικα δεν υποφερεται η ζωη εκει...:(

aggeliki
15-02-12, 17:15
σοβαρα?δεν εχω πετυχει σε κανενα στην αρτα..
να πω την αληθεια το flair δεν το εχω δοκιμασει..περνω το cottage...
το ιδιο λεμε καλε!

xelashai
15-02-12, 17:17
το ιδιο λεμε καλε!

χαχα..λαθος το dirollo cottage εννοουσα...

Stella
15-02-12, 17:21
καλησπερα στις ομορφες!!! εγω ακομα δουλεια ...χρωσταω και τις χτεσινες ασκησεισ και τισ σημερινες....θα τισ κανω το απογευμα ομως!!! κοριτσια εχω παθει σοβαρη εξαρτηση με το κοτατζ το flair ...τελειωνει τοσο γρηγορα το ατιμο και ειναι και ακριβουτσικο....με μηλο και καννελλα ειναι τ ε λε ι ο !!! σκεφτομαι το βραδυ να ξαναφαω παλι και ανυπομωνω..πο πο...δεν ειμαι καλα..:green:


Αγγελικούλα δοκίμασε το cottage του Βασιλόπουλου!
Έχει κάτω από 2 ευρώ και είναι τελειο!
Θα φας μεγαλύτερο κόλλημα!:green:

eli_din3
15-02-12, 17:56
εχω φαει αρκετη σοκολατα (για τα μετρα μου) αυτες τις μερες αλλα παντα υπολογισμενη στα μακρος μου... ειναι πααααρα πολυ κακο??? :( (αυριο βραδυ γυρναωωωω γυρναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω )

eli_din3
15-02-12, 17:58
θελω να μαθω να υπολογιζω θερμιδες και αναλογια πρωτεινων-υδατ/κων-λιπων ...οποτε παω για διαβασμα...ελπιζω μονο να μην με παρει ο υπνος..

μη το κανεις θα σου γινει εμμονη :P ειδικα στην αρχη... μετα απο κανα 1-2 μηνες ομως θα τα ξερεις ολα απεξω.. και θερμιδες υδατ πρωτ λιπη αλλα και να ζυγιζεις με το ματι- χερι :P

Stella
15-02-12, 18:00
Μ΄αρέσει βρε κορίτσια που τα τρώτε και μετά αναρρωτιέστε αν είναι κακό!:green:
Ωραία άντε και σου πει η gym ότι είναι κακό.....τι θα γίνει θα αλλάξει κάτι; Θα γυρίσεις το χρόνο πίσω και δε θα τη φας;:unsure:
Την έφαγες πάει τελειωσε...άστο να πάει....και προσπαθεις την επόμενη φορά να κάνεις καλύτερες επιλογές!;)

aggeliki
15-02-12, 18:07
Αγγελικούλα δοκίμασε το cottage του Βασιλόπουλου!
Έχει κάτω από 2 ευρώ και είναι τελειο!
Θα φας μεγαλύτερο κόλλημα!:green:
να σαι καλα ... θα το δοκιμασω ..γιατι ολα τα αλλα που εχω δοκιμασει ειναι πολυ μαπα ..σε σχεση με το flair...μακαρι να μου αρεσει γιατι θα ξεφραγκιαστω ετσι οπωσ παω εγω...:green:

xelashai
15-02-12, 18:20
παλι με πηρε ο υπνος...

kritsinaki!
15-02-12, 19:21
Αγγελικούλα δοκίμασε το cottage του Βασιλόπουλου!
Έχει κάτω από 2 ευρώ και είναι τελειο!
Θα φας μεγαλύτερο κόλλημα!:green:

ποσα % λιπαρα ομως εχει αυτο?γτ το ντιρολο ειναι το μονο που εχει 2,2% ολα τα αλλα εχουν απο 4% κ πανω...;);)

dorita
15-02-12, 23:21
γεια σας κοριτσακια μου!!!μολις γυρισα απο το γυμναστηριο κ ειμαι πτωμα!!!!

dorita
15-02-12, 23:24
θελω να μαθω να υπολογιζω θερμιδες και αναλογια πρωτεινων-υδατ/κων-λιπων ...οποτε παω για διαβασμα...ελπιζω μονο να μην με παρει ο υπνος..

κοριτσι..ομορφο απο που θα διαβασεις γιατι θελω κ εγω να βρω για ξερω πανω κατω τι πρεπει να τρωω κ σε ποση αναλογια....

dorita
15-02-12, 23:25
gumaki μου αυριο θα κανω το GCD 5 γιατι σημερα ειχα αρκετους κοιλιακους....
αυριο το πρωι για να ξεκινησουμε δυναμικα!!!:weights::weights::weights:

xelashai
15-02-12, 23:26
κοριτσι..ομορφο απο που θα διαβασεις γιατι θελω κ εγω να βρω για ξερω πανω κατω τι πρεπει να τρωω κ σε ποση αναλογια....

γεια σου ντοριτακι..προς το παρον διαβάζω αυτο...http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5923-%CE%94%CE%B9%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%BF%CF%85%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BF%CF%87%CE%B9-%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CE%BF...

Gianna
15-02-12, 23:26
ποσα % λιπαρα ομως εχει αυτο?γτ το ντιρολο ειναι το μονο που εχει 2,2% ολα τα αλλα εχουν απο 4% κ πανω...;);)

Έχει και στα lidl με 2% πολύ φτηνό, μιά χαρά νόστιμο. Επίσης πέτυχα μία φορά από το dirollo ένα κόττατζ με ελιά, ρίγανη κάτι τέτοια με 2,5% 200 γρ. νόστιμο ήταν. Καλύτερα βέβαια να βάζεις τα δικά σου μέσα, αλλά έτσι για μία στο τόσο για ευκολία π΄χ στη δουλειά. Το ωραίο με το κόττατζ είναι ότι πάει και με γλυκό π.χ φρούτα, βρώμη, μέλι, ταχίνι, κανέλλα και με αλμυρό π.χ με ρίγανη, αγγουράκι, ελιές, ντομάτα, πιπεριές και δεν συμμαζεύεται!!!

Gianna
15-02-12, 23:27
εχω φαει αρκετη σοκολατα (για τα μετρα μου) αυτες τις μερες αλλα παντα υπολογισμενη στα μακρος μου... ειναι πααααρα πολυ κακο??? :( (αυριο βραδυ γυρναωωωω γυρναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω )

Καλώς να μας έρθεις, να μας πεις και τα ωραία σου!!!

dorita
16-02-12, 00:13
γεια σου ντοριτακι..προς το παρον διαβάζω αυτο...http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5923-%CE%94%CE%B9%CE%B1%CF%84%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CF%81%CF%87%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%BF%CF%85%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BF%CF%87%CE%B9-%CE%BC%CE%BF%CE%BD%CE%BF...

ευχαριστω..κ γω το εχω διαβασει αυτο αλλα στην εφαρμογη εχω θεμα, δεν ξερω πως να υπολογισω!

xelashai
16-02-12, 00:21
ευχαριστω..κ γω το εχω διαβασει αυτο αλλα στην εφαρμογη εχω θεμα, δεν ξερω πως να υπολογισω!

ναι ειναι δύσκολο...

Stella
16-02-12, 00:53
Πφφφφφ....εγώ σήμερα είμαι κάπως...για πρωτη φωρά μετα από 6 εβδομάδες νιώθω ότι δε με ικανποίησε αυτό που έφαγα!
Ενω ενταξει χορτασα δεν μπορώ να πω...αλλά δεν το ευχαριστήθηκα!
Φφφφφ καλά να πάθω, μπροκολο με καρότο ήθελα να φάω και βαρέθηκα να βράσω....αμα δεν τρωω ακριβώς αυτό που θέλω βρε παιδί μου.....:angry:

xelashai
16-02-12, 00:55
Πφφφφφ....εγώ σήμερα είμαι κάπως...για πρωτη φωρά μετα από 6 εβδομάδες νιώθω ότι δε με ικανποίησε αυτό που έφαγα!
Ενω ενταξει χορτασα δεν μπορώ να πω...αλλά δεν το ευχαριστήθηκα!
Φφφφφ καλά να πάθω, μπροκολο με καρότο ήθελα να φάω και βαρέθηκα να βράσω....αμα δεν τρωω ακριβώς αυτό που θέλω βρε παιδί μου.....:angry:
για το λαχανο λες στελλιτσα μου?

Stella
16-02-12, 00:56
για το λαχανο λες στελλιτσα μου?

Ναι μωρε...είμαι με τις ώρες μου....ενώ το λαχανο με το καρότο τα λατρευω σήμερα δεν τα είχα καθόλου όρεξη...γούσταρα μπροκολάκι.....

xelashai
16-02-12, 00:59
Ναι μωρε...είμαι με τις ώρες μου....ενώ το λαχανο με το καρότο τα λατρευω σήμερα δεν τα είχα καθόλου όρεξη...γούσταρα μπροκολάκι.....

πως κ δεν το εφτιαξες τοτε?λογο χρονου?
ετσι κι εγω γκρινιαζω(μονο με το φαγητο ειμαι γκρινιαρα)...οταν το φαγητο δεν ειναι αυτο που εχω στο μυαλο μου..παει ξενερωνω..τρωω λιγο κ θελω να το ευχαριστιεμαι τουλαχιστον...

Stella
16-02-12, 01:02
Άντε δεν πειράζει αφού δεν πλακώθηκα να φάω όλα τα μπανάνα τσιπς του άντρα μου...πάλι καλά...
Τωρα μου περασε....έχει υπνο σε λίγο...;)

xelashai
16-02-12, 01:03
Άντε δεν πειράζει αφού δεν πλακώθηκα να φάω όλα τα μπανάνα τσιπς του άντρα μου...πάλι καλά...
Τωρα μου περασε....έχει υπνο σε λίγο...;)

ααα...τι ειναι τα μπανανα τσιπς???

Stella
16-02-12, 01:04
πως κ δεν το εφτιαξες τοτε?λογο χρονου?
ετσι κι εγω γκρινιαζω(μονο με το φαγητο ειμαι γκρινιαρα)...οταν το φαγητο δεν ειναι αυτο που εχω στο μυαλο μου..παει ξενερωνω..τρωω λιγο κ θελω να το ευχαριστιεμαι τουλαχιστον...

Ε, ναι βαρέθηκα...αργησα να πάω και gym και με πήγε πισω...
Και΄γω το ίδιο παθαινω....

kritsinaki!
16-02-12, 01:05
πως κ δεν το εφτιαξες τοτε?λογο χρονου?
ετσι κι εγω γκρινιαζω(μονο με το φαγητο ειμαι γκρινιαρα)...οταν το φαγητο δεν ειναι αυτο που εχω στο μυαλο μου..παει ξενερωνω..τρωω λιγο κ θελω να το ευχαριστιεμαι τουλαχιστον...

τελικα η μονη που περναει καλα οσον αφορα το φαι κ την ποσοτητα ειμαι εγω ε?το μαυρο προβατο του φορουμ :green::green::green::green::turtle::turtle::turtle::turtle:

Stella
16-02-12, 01:06
ααα...τι ειναι τα μπανανα τσιπς???
Αχαχαχα ασεεεε δε θες να ξέρεις....:green:
Τραγανες φετουλες μπανανας αποξηραμμένες....αλλά έχουν μελι δεν είναι σκέτο το φρουτο!
Και δεν είναι για να φας 1-2 φετουλες....τρως όλο το σακούλι....:green:

xelashai
16-02-12, 01:09
Αχαχαχα ασεεεε δε θες να ξέρεις....:green:
Τραγανες φετουλες μπανανας αποξηραμμένες....αλλά έχουν μελι δεν είναι σκέτο το φρουτο!
Και δεν είναι για να φας 1-2 φετουλες....τρως όλο το σακούλι....:green:

πω πω...και μου αρεσει η μπανανα...ειδικα με λιωμενη μαυρη σοκολατα ...θελω τωρα!
(για πες που τα βρισκεις?... ψιθυριστά ομως...)

Stella
16-02-12, 01:10
τελικα η μονη που περναει καλα οσον αφορα το φαι κ την ποσοτητα ειμαι εγω ε?το μαυρο προβατο του φορουμ :green::green::green::green::turtle::turtle::turtle::turtle:

όχι ρε ντάξει και γω το φχαριστιεμαι το φαγακι. Αυτά που τρωω είναι όλα αγαπημενα...αυτό που ήθελα όμως να φάω σημερα βαρέθηκα να το μαγειρέψω....
Καλά εσυ παιδί μου...είσαι και άλλη περίπτωση...τι να λέμε....:P:green:

Stella
16-02-12, 01:11
πω πω...και μου αρεσει η μπανανα...ειδικα με λιωμενη μαυρη σοκολατα ...θελω τωρα!
(για πες που τα βρισκεις?... ψιθυριστά ομως...)

Χαχαχα...θα σου πω μόλις πιάσεις τα 60 (κιλά):turtle::turtle::turtle:....

xelashai
16-02-12, 01:13
Χαχαχα...θα σου πω μόλις πιάσεις τα 60 (κιλά):turtle::turtle::turtle:....

τον άλλο μηνα δηλαδη...:P:P

xelashai
16-02-12, 01:18
τελικα η μονη που περναει καλα οσον αφορα το φαι κ την ποσοτητα ειμαι εγω ε?το μαυρο προβατο του φορουμ :green::green::green::green::turtle::turtle::turtle::turtle:
ασε πονεμενη ιστορια...

dorita
16-02-12, 01:20
καληνυχτα κουκλιτσες!:welcome:
παω για ντουζακι κ νανακια!δαφνη ευχαριστω πολυ!!!!;)

Stella
16-02-12, 01:20
τον άλλο μηνα δηλαδη...:P:P

Ναι Δαφνουλα τόσο σύντομα!
Δεσμευτηκες τώρα!:P

xelashai
16-02-12, 01:27
καληνυχτα κουκλιτσες!:welcome:
παω για ντουζακι κ νανακια!δαφνη ευχαριστω πολυ!!!!;)

καληνυχτα ντοριτακι..οχι εμένα...τη στελλιτσα..

xelashai
16-02-12, 01:27
Ναι Δαφνουλα τόσο σύντομα!
Δεσμευτηκες τώρα!:P


χαχαχαχ..με τιποτα...ζητημα να εχω χασει μισο κιλο...:(

dorita
16-02-12, 01:33
καληνυχτα ντοριτακι..οχι εμένα...τη στελλιτσα..

οκ κ τις 2!:welcome::love:

gym
16-02-12, 02:15
GTD 13


‘’Δεν ειναι κακο να φατε οποτε θελετε αυτο που σας λειπει.

Το σημαντικο ειναι να μην νιωσετε τυψεις την αλλη μερα...

Το θεμα ειναι να τρωτε και να το ευχαριστιεστε και οχι να σας τρωει στην τελικη.’’

amst
16-02-12, 02:19
Καλησπέρα και καληνύχτα σας!!!


Τα ξηροκάρπια πότε τα τρώτε? και πόσο συχνά?

Αχ είμαι πτώμα, επλίζω να τα πούμε περισσότερο αύριο

:welcome::welcome:

xelashai
16-02-12, 02:23
Καλησπέρα και καληνύχτα σας!!!


Τα ξηροκάρπια πότε τα τρώτε? και πόσο συχνά?

Αχ είμαι πτώμα, επλίζω να τα πούμε περισσότερο αύριο

:welcome::welcome:

:welcome:....εγω καθε πρωι...

gym
16-02-12, 02:24
αναλογα...ωμα αναλατα παντα...
πρωι -μεσα στη μερα και βραδυ πριν υπνο


αναλογα με τα μαρκος σου...δεν εχουν συγκεκριμενη ωρα δηλαδη

xelashai
16-02-12, 02:26
γεια σου λενακι μου..πως εισαι?

gym
16-02-12, 02:32
πεσμενη θα ελεγα...προπονηση τελικα γιοκ...γραμμωση τελικα δεν ξεκινησα σημερα γιατι ετυχαν διαφορα κ για μενα γραμμωση που δεν ακολουθειται με προπονηση σωστη κ διατροφη τελεια δεν ειναι γραμμωση....

απο αυριο ειπα...αντε να δουμε...


απλα ειμαι ακομα καπως σαν ζαλισμενο...τελειως ομως κ καταλαβα οτι το κλιματιστικο με πειραζει πολυ....αντε να δουμε ...θα παγωσουμε απο το κρυο η θα γινουμε καλα

εσυ?ολα οκ?

xelashai
16-02-12, 02:34
αντε λενακι αυριο καλυτερα....
καλα ειμαι..ξεκουραστηκα σημερα,,,κοιμηθηκα...το χρειαζομουν....

gym
16-02-12, 03:10
αχ ωραιο πραγμα ο υπνος!

α ρε δαφνη ειδα εκανες κ σαουνα...εχω χρονια να κανω κ μου εχει λειψει πολυ!

ενα μασαζ,σαουνα κ λιωσιμο σε σπα!ππωπωπωπωπωπωπ αδερφηηηηηηηηηηηη αυτο θελω για δωροο ε!!!!!!!:green::green::green::green:

gym
16-02-12, 03:28
τα δυο μας τα κοριτσια δεν τα ξεχασα απλα θελω να βρω λιγο χρονο να τα δω προσεκτικα τα θεματακια τους ναι?
αυριο ευχομαι να ειμαι οκ κ να τα πουμε!

katerina.
16-02-12, 07:52
KAΛΗΜΕΡΑ.....ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ απο την πρωτη πρωινη του φορουμ...over..

koριτσακια μου γλυκα σημερα παω στο γιατρο για ωμο και αυχενα αντε να δουμε τι θα ακουσουμε και απο εκει...για αποσυρση ειμαι λεμε...:green::green::green::green::green::green:αλλα δεν το βαζω κατω θα το παλεψουμε..;););)

xelashai
16-02-12, 08:42
KAΛΗΜΕΡΑ.....ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ απο την πρωτη πρωινη του φορουμ...over..

koριτσακια μου γλυκα σημερα παω στο γιατρο για ωμο και αυχενα αντε να δουμε τι θα ακουσουμε και απο εκει...για αποσυρση ειμαι λεμε...:green::green::green::green::green::green:αλλα δεν το βαζω κατω θα το παλεψουμε..;););)

καλημερα!...αντε βρε...ακου εκει απόσυρση....
οι περισσοτερες εχουμε τα θεματάκια μας..

PEGY
16-02-12, 09:58
GTD 13


‘’Δεν ειναι κακο να φατε οποτε θελετε αυτο που σας λειπει.

Το σημαντικο ειναι να μην νιωσετε τυψεις την αλλη μερα...

Το θεμα ειναι να τρωτε και να το ευχαριστιεστε και οχι να σας τρωει στην τελικη.’’


Αυτο αν το καταφέρω κάποια στιγμή θα είναι μεγάλο επίτευγμα για μένα:(
Μερικές φορές νομίζω πως οι τύψεις, παντώς είδους είναι η φυσική κατάσταση για μένα, τί να πω!
Καλημέρα κοριτσια;)

amst
16-02-12, 11:02
Καλημέρα!!!!!
katerina, γράψε νέα σου μόλις επιστρέψεις!

πάλι βρέχει εδώ, πώς να πάω γυμναστήριο?!! έλεος

amst
16-02-12, 11:07
Απόψε θα βρείτε?
Μήπως να το πηγαίναμε πιο χαλαρά μέσα στη μέρα και να φάμε το βράδυ??

Stella
16-02-12, 11:14
Κανονικά σημερα είναι η μερα μας!
Ψητά κρεατάκια στα καρβουνα κι έτσι.....
Μιαμ μιαμ μιαμ....
Μια χαρά είναι φουλ κρεας και σαλατουλα και όλα κομπλέ!:thumbup:

xelashai
16-02-12, 11:16
καλημερα...:welcome:
εγω δεν παω πουθενα οποτε ..τα συνηθισμένα και σημερα....
να φατε κοριτσακια μου...να το τσικνίσετε...

amst
16-02-12, 11:20
Κανονικά σημερα είναι η μερα μας!
Ψητά κρεατάκια στα καρβουνα κι έτσι.....
Μιαμ μιαμ μιαμ....
Μια χαρά είναι φουλ κρεας και σαλατουλα και όλα κομπλέ!:thumbup:

και εγώ έτσι θα το πάω τελικά..
κρατάω θερμίδες για κ.δευτέρα:green::green::green:

eli_din3
16-02-12, 13:30
ΜΕΤΡΑΩ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΟΜΩΣ!!!!!!!!!!!

xelashai
16-02-12, 13:39
ΜΕΤΡΑΩ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΟΜΩΣ!!!!!!!!!!!

καλο ταξίδι...

dorita
16-02-12, 14:20
καλημερα σε ολες τις κοριτσαρες!!!
δαφνουλα γιατι δεν πας πουθενα;;;;;;

xelashai
16-02-12, 14:25
καλημερα σε ολες τις κοριτσαρες!!!
δαφνουλα γιατι δεν πας πουθενα;;;;;;

γεια σου ντοριτακι...δουλευω αλλα δεν εχω κ παρεα ετσι κι αλλιως...:(
εσυ?θα τσικνίσεις?

dorita
16-02-12, 14:33
γεια σου ντοριτακι...δουλευω αλλα δεν εχω κ παρεα ετσι κι αλλιως...:(
εσυ?θα τσικνίσεις?

δουλευεις εε;;γιατι βρε δεν εχεις παρεα ουτε 1φιλη να βγεισ:unsure:
εγω οικογενειακα...στο τζακι με την αδερφη μου τον μπεμπη....καταλαβαινεις!!!!

dorita
16-02-12, 14:36
ΜΕΤΡΑΩ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΟΜΩΣ!!!!!!!!!!!

ελινααααααααααααααααααααααααααααα..................

katerina.
16-02-12, 14:36
Καλημέρα!!!!!
katerina, γράψε νέα σου μόλις επιστρέψεις!

πάλι βρέχει εδώ, πώς να πάω γυμναστήριο?!! έλεος

παιδια μολις γυρισα...ακουστε τι μου ειπε γιατρος του ασκληπιείου ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ το ποδι που εχω κανει αθροσκοπηση εχει και γονδροπαθεια κα το χερι μαλλον λεει τενοντιτιδα...και πως αντιμετωπιζεται τον ρωταω ? εισαι αθλητρια μου λεει οχι του λεω...ε ενταξει αφου δεν κανεις πρωταθλητισμο ..μια χαρα εισαι μην το ζοριζεις στο γυμναστηριο...ακουσων ακουσων ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ....

xelashai
16-02-12, 14:37
δουλευεις εε;;γιατι βρε δεν εχεις παρεα ουτε 1φιλη να βγεισ:unsure:
εγω οικογενειακα...στο τζακι με την αδερφη μου τον μπεμπη....καταλαβαινεις!!!!

τέλεια...!!!οικογενειακα..μπραβο ντοριτακι..καλα να περασετε...
οχι μωρε δεν εχω κρατησει φιλίες..ειμαι δύσκολος ανθρωπος;)

dorita
16-02-12, 14:40
τέλεια...!!!οικογενειακα..μπραβο ντοριτακι..καλα να περασετε...
οχι μωρε δεν εχω κρατησει φιλίες..ειμαι δύσκολος ανθρωπος;)

μωρο μου ομορφο!!!αν εισαι εσυ δυσκολος ανθρωπος τι να πουμε κ εμεις οι υπόλοιπες............
νομιζω εχεις λαθος αποψη για τον ευατο σου! δεν σε γνωριζω προσωπικα αλλα μεσα απο εδω καταλαβαινουμε πανω κατω στοιχεια του ευατου σου!!κ μονο δυσκολη κ ιδιοτροπη δεν εισαι!!!!

dorita
16-02-12, 14:42
παιδια μολις γυρισα...ακουστε τι μου ειπε γιατρος του ασκληπιείου ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ το ποδι που εχω κανει αθροσκοπηση εχει και γονδροπαθεια κα το χερι μαλλον λεει τενοντιτιδα...και πως αντιμετωπιζεται τον ρωταω ? εισαι αθλητρια μου λεει οχι του λεω...ε ενταξει αφου δεν κανεις πρωταθλητισμο ..μια χαρα εισαι μην το ζοριζεις στο γυμναστηριο...ακουσων ακουσων ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ....

δεν εχω λογια..........

xelashai
16-02-12, 14:48
μωρο μου ομορφο!!!αν εισαι εσυ δυσκολος ανθρωπος τι να πουμε κ εμεις οι υπόλοιπες............
νομιζω εχεις λαθος αποψη για τον ευατο σου! δεν σε γνωριζω προσωπικα αλλα μεσα απο εδω καταλαβαινουμε πανω κατω στοιχεια του ευατου σου!!κ μονο δυσκολη κ ιδιοτροπη δεν εισαι!!!!

με σκλαβώνεις ντοριτακι...:oops:

xelashai
16-02-12, 14:48
παιδια μολις γυρισα...ακουστε τι μου ειπε γιατρος του ασκληπιείου ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ το ποδι που εχω κανει αθροσκοπηση εχει και γονδροπαθεια κα το χερι μαλλον λεει τενοντιτιδα...και πως αντιμετωπιζεται τον ρωταω ? εισαι αθλητρια μου λεει οχι του λεω...ε ενταξει αφου δεν κανεις πρωταθλητισμο ..μια χαρα εισαι μην το ζοριζεις στο γυμναστηριο...ακουσων ακουσων ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ....

α ρε κατερινουλα..πετυχες κι εσυ καλο γιατρο...

dorita
16-02-12, 15:07
GCD 5 χρονος 5.22'' αλλα στις διπλωσεις πεθανα εβγαλα 10 κ μετα 5!!!!
πονουσα πολυ κ απο χτες που εκανα κοιλια αλλα πραγματικα ποιανουν πολυ!!!!:thumbup:

gym's sis
16-02-12, 15:59
Κοριτσιαααααα παμε να τσικνισουμε εξω απο το σπιτι της GYM.......:green::green::green:

xelashai
16-02-12, 16:02
Κοριτσιαααααα παμε να τσικνισουμε εξω απο το σπιτι της GYM.......:green::green::green:

ααααχαχαχαχ...εγω θα φερω πα'ι'δάκια...

katerina.
16-02-12, 16:03
Κοριτσιαααααα παμε να τσικνισουμε εξω απο το σπιτι της GYM.......:green::green::green:

Ετοιμαστε παιδακια .. κατσικακια μπριζολακια ..συνοδευτικα ..τζατζικια τυροκαφτερες πατατουλες τηγανητες...και μπουκαρουμε ολες μεσα στο σπιτι της ...οχι απο εξω...που ειναι τωρα λειπει...??να της κανουμε εκπληξη???:green::green::green::green:

xelashai
16-02-12, 16:04
και κανα γλυκακι για μετα κοριτσια....

PEGY
16-02-12, 16:09
:shock:
ανέβηκα πάλι στη ζυγαριά κ τί έδειξε; 1 κιλό συν. Δεν ξέρω τι να πω, μάλλον τρώω παραπάνω κ δεν το καταλαβαίνω.
Βεβαια αντιλαμβάνομαι κατι περίεργο πχ κάτι πονάκια εν τω μέσω του κυκλου σαν να είναι να αδιαθετήσω. Οπότε αν δεν έχει χαζέψει ο κύκλος μου το συμπέρασμα είναι ένα απλό και καθαρό πάχος!:unsure::(:(

xelashai
16-02-12, 16:09
40511...για μαζευτείτε...

katerina.
16-02-12, 16:13
40511...για μαζευτείτε...

βαλε πολυ πραγμα ...πανω θα πεσει πολυ μασα σημερα...πω πω με πηραν οι μυρωδιες!!!

gym's sis
16-02-12, 16:13
Να μην ξεχασουμε να παρουμε και ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙΑΑΑΑ...εκει θα την δελεασουμε λιγοοο....Συνονοματη εννοειται και γλυκακι..
απεναντι απο το σπιτι της εχει ΕΝΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ,δεν μπορω να στο περιγραψω...:P:P:P

katerina.
16-02-12, 16:16
:shock:
ανέβηκα πάλι στη ζυγαριά κ τί έδειξε; 1 κιλό συν. Δεν ξέρω τι να πω, μάλλον τρώω παραπάνω κ δεν το καταλαβαίνω.
Βεβαια αντιλαμβάνομαι κατι περίεργο πχ κάτι πονάκια εν τω μέσω του κυκλου σαν να είναι να αδιαθετήσω. Οπότε αν δεν έχει χαζέψει ο κύκλος μου το συμπέρασμα είναι ένα απλό και καθαρό πάχος!:unsure::(:(

μαλλον το ιδιο συμβαινει και με μενα ....οταν ξεκινησα εδω μαλλον ετρωγα πολυ λιγοτερο και ο μεταβολισμος μου ηταν αρκετα χαμηλος ..ελπιζω να ισιωσει καποια στιγμη δεν λεει να κατεβασω και αλλο θερμιδες!!!

xelashai
16-02-12, 16:20
βαλε πολυ πραγμα ...πανω θα πεσει πολυ μασα σημερα...πω πω με πηραν οι μυρωδιες!!!

απ'ολα θα βαλω...και πα'ι'δάκια...και μπριζολίτσες..και λουκανικα...αντε κ σουβλάκια κοτοπουλο για το λενακι...
τι θα ντυθουμε δεν ειπαμε???

xelashai
16-02-12, 16:21
Να μην ξεχασουμε να παρουμε και ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙΑΑΑΑ...εκει θα την δελεασουμε λιγοοο....Συνονοματη εννοειται και γλυκακι..
απεναντι απο το σπιτι της εχει ΕΝΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ,δεν μπορω να στο περιγραψω...:P:P:P

ζαχαροπλαστειο εε???...ελπιζω να εχει κ παγωτακι...να περασει κ ο λαιμουλης βρε...:P

gym's sis
16-02-12, 16:23
ζαχαροπλαστειο εε???...ελπιζω να εχει κ παγωτακι...να περασει κ ο λαιμουλης βρε...:P

Οτι θεςςςςς εχειιιι....Δεν ξερω τι θα ντυθουμε εμεις...Η sis μου παντως θα ντυθει κυνηγοςςςς...!!!!!!:P:P

xelashai
16-02-12, 16:25
Οτι θεςςςςς εχειιιι....Δεν ξερω τι θα ντυθουμε εμεις...Η sis μου παντως θα ντυθει κυνηγοςςςς...!!!!!!:P:P


αααχαχαχαχαχα..κυνηγός λεει....το μονο σίγουρο ειναι οτι θα οπλοφορει...
εγω λεω να ντυθω κοκκινοσκουφίτσα...:P...και ψαχνω για τον κακό λύκο...:P

PEGY
16-02-12, 16:26
μαλλον το ιδιο συμβαινει και με μενα ....οταν ξεκινησα εδω μαλλον ετρωγα πολυ λιγοτερο και ο μεταβολισμος μου ηταν αρκετα χαμηλος ..ελπιζω να ισιωσει καποια στιγμη δεν λεει να κατεβασω και αλλο θερμιδες!!!

άσε, ανεξήγητα πράγματα καθριν.
Να πεις οτι δεν μου κάνουν τα ρούχα μου, όλα μου ρχονται κουτι. κ η ζώνη στο σωστό γνώριμο κουμπάκι:unsure:

katerina.
16-02-12, 16:36
άσε, ανεξήγητα πράγματα καθριν.
Να πεις οτι δεν μου κάνουν τα ρούχα μου, όλα μου ρχονται κουτι. κ η ζώνη στο σωστό γνώριμο κουμπάκι:unsure:

τα ρουχα και μενα μου κανουν ...λιγο πιο τσιτωμενα βεβαια ...αλλα αν παω με βαση κιλων θα επρεπε να τα εχω πεταξει τωρα...δεν θα ξαναζυγιστω ομως μεχρι τελος του μηνος γιατι θα ξαναπαθω και δευτερο εγκεφαλικο...τελος του μηνος θα προσαρμόσω αναλογα την διατροφη να χασω λιγο τα υγρα που εχουν κρατηθει ...να δω που ακριβως περιπου ειμαι

lila_1
16-02-12, 16:41
Aλλάζει η σύσταση του σώματος σας...μην ανεβαίνετε στις ζυγαριές, δεν έχει και πολύ νόημα

xelashai
16-02-12, 16:42
Aλλάζει η σύσταση του σώματος σας...μην ανεβαίνετε στις ζυγαριές, δεν έχει και πολύ νόημα

αυτο σκεφτομουν τωρα...να ρωτησω..οταν αυξανονται οι μυες του σωματος..ανεβαινει η ζυγαρια??

lila_1
16-02-12, 16:55
εννοείται..Για τον ίδιο όγκο οι μυες ζυγίζουν πολύ παραπάνω απο το λίπος..

xelashai
16-02-12, 16:56
thank you..lila

kritsinaki!
16-02-12, 17:19
Κοριτσιαααααα παμε να τσικνισουμε εξω απο το σπιτι της GYM.......:green::green::green:

εγω θα φερω τα γλυκα...:green::green::green::green::green:

Stella
16-02-12, 17:21
καλημερα...:welcome:
εγω δεν παω πουθενα οποτε ..τα συνηθισμένα και σημερα....
να φατε κοριτσακια μου...να το τσικνίσετε...

Kαι γω βρε Δαφνούλα δε θα πάω πουθενα. Εμεις μονο δουλεια σπιτι και σπίτι δουλεια είμαστε. Ούτε περεες έχουμε! Μόνο στο gym πηγαίνω!
Εκτος αυτου βέβαια εδώ στη Μυτιληνη δεν ξερουν να ψήνουν κρεατα μερακλιδικα!:green:
Αντε θα κανουμε παρεούλα το βραδυ!;)


τέλεια...!!!οικογενειακα..μπραβο ντοριτακι..καλα να περασετε...
οχι μωρε δεν εχω κρατησει φιλίες..ειμαι δύσκολος ανθρωπος;)
Μεγαααααλο ψέμα!:P

katerina.
16-02-12, 19:16
Kαι γω βρε Δαφνούλα δε θα πάω πουθενα. Εμεις μονο δουλεια σπιτι και σπίτι δουλεια είμαστε. Ούτε περεες έχουμε! Μόνο στο gym πηγαίνω!
Εκτος αυτου βέβαια εδώ στη Μυτιληνη δεν ξερουν να ψήνουν κρεατα μερακλιδικα!:green:
Αντε θα κανουμε παρεούλα το βραδυ!;)


Μεγαααααλο ψέμα!:P

τα ψαρακια ομως ....τα τιμουνε στη μυτιληνη ....!!!!!τυχερουλα.

PEGY
16-02-12, 19:44
Aλλάζει η σύσταση του σώματος σας...μην ανεβαίνετε στις ζυγαριές, δεν έχει και πολύ νόημα

Έχεις ένα δίκιο σ αυτό αλλά η ζυγαριά είναι νοοτροπία ετών. . .
Άσε που εδώ που τα λέμε 2 κιλά σε ένα μήνα αποκλείεται να είναι μυικά. Δύο σε ένα χρόνο μπορει

lila_1
16-02-12, 22:21
Δε χρειάζεται να ναι καθαρό κρέας για να ανέβει η ζυγαριά...
Ακόμα και τα ενδομυικά υγρά θα παίξουν ρόλο στις αυξομειώσες του βάρους και σ αυτό που βλέπεις στον καθρέφτη
Αν έχει πάρει 2 κιλά και το σώμα σου δείχνει ίδιο ή καλύτερο και επιπλέον μπαίνεις άνετα και στα ρούχα σου τότε μόνο ξύγκι δε μπορεί να ναι αυτό που πήρες

gym
16-02-12, 22:40
παιδια μολις γυρισα...ακουστε τι μου ειπε γιατρος του ασκληπιείου ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ το ποδι που εχω κανει αθροσκοπηση εχει και γονδροπαθεια κα το χερι μαλλον λεει τενοντιτιδα...και πως αντιμετωπιζεται τον ρωταω ? εισαι αθλητρια μου λεει οχι του λεω...ε ενταξει αφου δεν κανεις πρωταθλητισμο ..μια χαρα εισαι μην το ζοριζεις στο γυμναστηριο...ακουσων ακουσων ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ....

ε αμα ησουν αθλητρια θα σου ελεγε κοψε το αθλημα δεν κανει καλο


τι σαλακες γιατροι θεε μου...ελεος δηλαδη...
εγω το ξαναλεω,αν δεν πατε σε γιατρο που να αθλειται γενικοτερα,αποψη μην ακουτε...αυτο εχω καταλαβει απο προσωπικες εμπειριες μου

gym
16-02-12, 22:41
τέλεια...!!!οικογενειακα..μπραβο ντοριτακι..καλα να περασετε...
οχι μωρε δεν εχω κρατησει φιλίες..ειμαι δύσκολος ανθρωπος;)

κ εγω!;)

λιγοι κ καλοι κ ας ειναι μακρυα κ ας μην βλεπεστε κ καθε μερα!εχω καταληξει οτι αυτο το ''κολλητος'' καποια στιγμη φθειρει τις σχεσεις..;);)
κ πιστεψε με...πιο δυσκολη απο μενα ...δεν εισαι!:green:

gym
16-02-12, 22:42
Κοριτσιαααααα παμε να τσικνισουμε εξω απο το σπιτι της GYM.......:green::green::green:

τα διαβασα ολα τα σχετικα σχολια αδερφη που παρασυρεις κ τα κοριτσια μας εδω αλλα θα ερθει κ η σειρα σου συντομα...πολυ συντομα!:green::green:

gym
16-02-12, 22:43
:shock:
ανέβηκα πάλι στη ζυγαριά κ τί έδειξε; 1 κιλό συν. Δεν ξέρω τι να πω, μάλλον τρώω παραπάνω κ δεν το καταλαβαίνω.
Βεβαια αντιλαμβάνομαι κατι περίεργο πχ κάτι πονάκια εν τω μέσω του κυκλου σαν να είναι να αδιαθετήσω. Οπότε αν δεν έχει χαζέψει ο κύκλος μου το συμπέρασμα είναι ένα απλό και καθαρό πάχος!:unsure::(:(

να κανεις τεστ εγκυμοσυνης μπας κ επιασες εσυ τον ποντικο...:green::green::green:

xelashai
16-02-12, 22:44
κ εγω!;)

λιγοι κ καλοι κ ας ειναι μακρυα κ ας μην βλεπεστε κ καθε μερα!εχω καταληξει οτι αυτο το ''κολλητος'' καποια στιγμη φθειρει τις σχεσεις..;);)
κ πιστεψε με...πιο δυσκολη απο μενα ...δεν εισαι!:green:
:rolf::rolf::rolf:
ετσι ακριβως...λιγοι κ καλοι λενάκι....:thumbup:

gym
16-02-12, 22:45
Οτι θεςςςςς εχειιιι....Δεν ξερω τι θα ντυθουμε εμεις...Η sis μου παντως θα ντυθει κυνηγοςςςς...!!!!!!:P:P

40562:2guns::2guns::2guns::2guns:

xelashai
16-02-12, 22:47
ε ρε παιδι μου δεν υπάρχεις.....:rolf::rolf:

Gianna
16-02-12, 23:06
τέλεια...!!!οικογενειακα..μπραβο ντοριτακι..καλα να περασετε...
οχι μωρε δεν εχω κρατησει φιλίες..ειμαι δύσκολος ανθρωπος;)

Α, δικιά μου είσαι εσύ... Τι πάει να πει δύσκολος βρε, ο καθένας έχει το χαρακτήρα του που είναι ξεχωριστός, τα προτερήματα και τα ελαττώματά του, το δύσκολος μπορεί να σημαίνει ότι απλά είσαι επιλεκτική, ότι δεν έχεις πετύχει τους κατάλληλους ανθρώπους. Το να χεις σωστούς και πραγματικούς φίλους δεν είναι απλό πράγμα, είναι καημός (μου).

xelashai
16-02-12, 23:10
Α, δικιά μου είσαι εσύ... Τι πάει να πει δύσκολος βρε, ο καθένας έχει το χαρακτήρα του που είναι ξεχωριστός, τα προτερήματα και τα ελαττώματά του, το δύσκολος μπορεί να σημαίνει ότι απλά είσαι επιλεκτική, ότι δεν έχεις πετύχει τους κατάλληλους ανθρώπους. Το να χεις σωστούς και πραγματικούς φίλους δεν είναι απλό πράγμα, είναι καημός (μου).

υπερβολικα επιλεκτικη όμως...

Gianna
16-02-12, 23:11
[QUOTE=Stella;518715]Kαι γω βρε Δαφνούλα δε θα πάω πουθενα. Εμεις μονο δουλεια σπιτι και σπίτι δουλεια είμαστε. Ούτε περεες έχουμε! Μόνο στο gym πηγαίνω!
Εκτος αυτου βέβαια εδώ στη Μυτιληνη δεν ξερουν να ψήνουν κρεατα μερακλιδικα!:green:
Αντε θα κανουμε παρεούλα το βραδυ!;)

Ναι, αλλά τα ψαράκια στα καρβουνάκια μια χαρά τα κάνουν και τίποτα δεν συγκρίνεται με ψρέσκο, αχνιστό, καλοψημένο στα κάρβουνα ψάρι (με ένα ωραίο δροσερό λευκό κρασάκι), χόρτα και φάβα!!!!!

Gianna
16-02-12, 23:12
τα ψαρακια ομως ....τα τιμουνε στη μυτιληνη ....!!!!!τυχερουλα.

Τώρα είδα ότι υπάρχει κι άλλη... ψαροπωρωμένη, χι χι!!! Τηλεπάθεια έχουμε;;;;;;;;

Stella
16-02-12, 23:35
Τώρα είδα ότι υπάρχει κι άλλη... ψαροπωρωμένη, χι χι!!! Τηλεπάθεια έχουμε;;;;;;;;

Xαχαχαχα...ψαροπωρωμένες λυπάμαι αλλά θα σας απογοητευσω....τα ψάρια εδώ είναι πιο ακριβά από την υπόλοιπη Ελλάδα συν ότι φρέσκο ψάρι μπορείς πια να βρεις παντου! Και στα Τρίκαλα ακόμα που δεν έχουμε θαλασσα έχω τον καλό μου τον ψαρά που μου φερνει ωραιότατα φρέσκα ψαράκια από το Αιγαίο μας. Τα καλά ψαρια από τα νησια "φευγουν" αμέσως για Αθήνα!:thumbdown: Δεν υπάρχει καμια διαφορά στα ψαρια που τρωω εγώ εδω με αυτά που τρώτε στην Αθήνα!

Stella
16-02-12, 23:41
Α, ναι ξέχασα....
GCD 5 -> 5' 10''

Λίγος χρόνος γιατί έκανα λάθος τις διπλώσεις.
Όταν είδα το βίντεο νόμισα ότι το κατάλαβα, αλλά στην εκτέλεση δεν μπορούσα να συντονίσω κορμό με πόδια.
Μετα το ξαναείδα και το΄πιασα πως εκτελείται!
Τεσπα...αυριο θα το ξανακάνω πιο σωστά!

gym
16-02-12, 23:52
Xαχαχαχα...ψαροπωρωμένες λυπάμαι αλλά θα σας απογοητευσω....τα ψάρια εδώ είναι πιο ακριβά από την υπόλοιπη Ελλάδα συν ότι φρέσκο ψάρι μπορείς πια να βρεις παντου! Και στα Τρίκαλα ακόμα που δεν έχουμε θαλασσα έχω τον καλό μου τον ψαρά που μου φερνει ωραιότατα φρέσκα ψαράκια από το Αιγαίο μας. Τα καλά ψαρια από τα νησια "φευγουν" αμέσως για Αθήνα!:thumbdown: Δεν υπάρχει καμια διαφορά στα ψαρια που τρωω εγώ εδω με αυτά που τρώτε στην Αθήνα!

δεν θα ξεχασω ποτε ρε κοριτσια...διακοπες κεφαλλονια με γονεις μικρη...να θελουμε να φαμε ψαρι κ να μην βρισκουμε ρε συ...γιατι?γιατι απλα τα ''καλα''φευγανε κατευθειαν για τους ''μεγαλους΄'':sneaky::sneaky::sneaky:

gym
16-02-12, 23:53
υπερβολικα επιλεκτικη όμως...

κ ετσι να παραμεινεις...απο μικρη ημουν ετσι κ δεν προκειται με την καμια να αλλαξω απλα για να εχω τριγυρω μου τη σαρα κ τη μαρα...
μονο οπως νιωθεις δαφνουλα μου...μην πας με το κοπαδι κοινως ;)

xelashai
17-02-12, 00:06
κ ετσι να παραμεινεις...απο μικρη ημουν ετσι κ δεν προκειται με την καμια να αλλαξω απλα για να εχω τριγυρω μου τη σαρα κ τη μαρα...
μονο οπως νιωθεις δαφνουλα μου...μην πας με το κοπαδι κοινως ;)

ετσι ακριβως..κι οταν δεν σε καταλαβαίνουν κιολας...δεν υπάρχει λογος να αναλώνεσαι σε χαζες κ ανούσιες σχέσεις..

amst
17-02-12, 00:16
τα δυο μας τα κοριτσια δεν τα ξεχασα απλα θελω να βρω λιγο χρονο να τα δω προσεκτικα τα θεματακια τους ναι?
αυριο ευχομαι να ειμαι οκ κ να τα πουμε!

σ'εμένα αναφέρεσαι,ε? ναι καλέ... γίνε εσύ καλά και όλα θα τα δούμε.......... ;)

gym
17-02-12, 00:17
ετσι ακριβως..κι οταν δεν σε καταλαβαίνουν κιολας...δεν υπάρχει λογος να αναλώνεσαι σε χαζες κ ανούσιες σχέσεις..

μπραβο!αυτο ακριβως!

οποτε ουτε δυσκολος ανθρωπος εισαι ουτε επιλεκτικη!

απλα εισαι νορμαλ ανθρωπος και δεν ακολουθεις αυτο που κανουν ολοι!με αλλα λογια...εισαι toll που λεγαμε κ στην ξενιτια!:thumbup::thumbup:

gym
17-02-12, 00:18
σ'εμένα αναφέρεσαι,ε? ναι καλέ... γίνε εσύ καλά και όλα θα τα δούμε.......... ;)

οχι βασικα αναφερομαι στην μισσ φιτ κ στην πεγκυ γιατι απο σεναααααααααααααα περιμενω να μου συγκεντρωσεις ακομαααααα το προγραμμα σου μαζεμενο ντιαρ!:green::green: