PDA

Επιστροφή στο Forum : Female Gym Tips



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

gym
18-02-12, 19:32
οχι αστο το κοριτσι μας ..θα ξεκουραστει σημερα κ αυριο και απο δευτερα θα παει παλι gym και θα φυσάει....

καλα το αφηνω!


υ.γ. τυχερουλα ελινααααααααααααααα!:green::green:

xelashai
18-02-12, 19:34
καλα το αφηνω!


υ.γ. τυχερουλα ελινααααααααααααααα!:green::green:

δεν απανταει ομως κ ανησυχω....
δεν μας θυμωσες εεε???

gym
18-02-12, 19:35
δεν απανταει ομως κ ανησυχω....
δεν μας θυμωσες εεε???

χμ....ελιναααααα στασου μυγδαλα!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=LzPrd7DfLMY



υ.γ.προσεχε ομως να ειναι στα μακρος σου ε!:P:P:P:P

aggeliki
18-02-12, 19:37
καλησπερα κοριτσαρες!!!!! επιτελους ποσες σελιδες γραψατε παλι?????δεν σας προλαβαινω καθολου γαμοτο ..οσο μπορω ανατρεχω πιο πισω..λοιπον εχω να δηλωσω οτι παω στο ιδιο γυμναστηριο με την amst!!!! εκεινη το καταλαβε οτι παμε στο ιδιο γυμναστηριο !! ποσο μικρος ο κοσμος!!!!! δεν εχουμε συναντηθει ακομα αλλα της ειπα να κανονισουμε να παμε μαζι προπονηση...το γατονι καταλαβε απο τα αεροβια που κανω οτι ειμαστε στο ιδιο gum...:P:P

xelashai
18-02-12, 19:37
ελενη αυτη πιάνει γλουτους???

ελα ελα το παρακανα...ελιναααα???απαντα ντε!!!

eli_din3
18-02-12, 19:38
τελικα οντως οταν χασεις κατι το εκτιμας περισσοτερο....κοριτσια σημερα συνειδητοποιησα κατι.. απο χθες που γυρισα... και τις 2 φορες που βγηκα απο το γυμ..βγηκα ευτυχισμενη.... τοσο αναζωογονημενη!!...αυτο που κανουμε ειναι ΤΟΣΟ τελειο... ειναι απλα πραγματικα Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο..παν καλα οι αλλοι?????

gym
18-02-12, 19:38
καλησπερα κοριτσαρες!!!!! επιτελους ποσες σελιδες γραψατε παλι?????δεν σας προλαβαινω καθολου γαμοτο ..οσο μπορω ανατρεχω πιο πισω..λοιπον εχω να δηλωσω οτι παω στο ιδιο γυμναστηριο με την amst!!!! εκεινη το καταλαβε οτι παμε στο ιδιο γυμναστηριο !! ποσο μικρος ο κοσμος!!!!! δεν εχουμε συναντηθει ακομα αλλα της ειπα να κανονισουμε να παμε μαζι προπονηση...το γατονι καταλαβε απο τα αεροβια που κανω οτι ειμαστε στο ιδιο gum...:P:P

αντε ρε!χαχαχαχα...αντε αντε να κανονισετε κ να βοηθησει η μια την αλλη κ θελουμε κ φωτο σας μαζι εεεε!;);)

eli_din3
18-02-12, 19:38
χμ....ελιναααααα στασου μυγδαλα!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=LzPrd7DfLMY



υ.γ.προσεχε ομως να ειναι στα μακρος σου ε!:P:P:P:P

χαχαχαχα εχω λιωσει ομως..ειστε χαζες και οι 2 :P

xelashai
18-02-12, 19:39
καλησπερα κοριτσαρες!!!!! επιτελους ποσες σελιδες γραψατε παλι?????δεν σας προλαβαινω καθολου γαμοτο ..οσο μπορω ανατρεχω πιο πισω..λοιπον εχω να δηλωσω οτι παω στο ιδιο γυμναστηριο με την amst!!!! εκεινη το καταλαβε οτι παμε στο ιδιο γυμναστηριο !! ποσο μικρος ο κοσμος!!!!! δεν εχουμε συναντηθει ακομα αλλα της ειπα να κανονισουμε να παμε μαζι προπονηση...το γατονι καταλαβε απο τα αεροβια που κανω οτι ειμαστε στο ιδιο gum...:P:P


καλο ...θα κανετε μαζι προπονηση....:turtle::turtle:
ζηλευω...εγω γιατι να μην εχω κανεναν???:(:(

xelashai
18-02-12, 19:40
ελινακι δεν θυμωσες ε??
σε βρηκαμε μικρο και σε πειραζουμε...αλλα σ'αγαπαμε;)

eli_din3
18-02-12, 19:41
ελινακι δεν θυμωσες ε??
σε βρηκαμε μικρο και σε πειραζουμε...αλλα σ'αγαπαμε;)

γιατι να θυμωσω καλε?? ετσι κι αλλιως ειμαι τοσο ενθουσιασμενη αυτην την στιγμη που δεν μ χαλαει τιποτα την διαθεση :P

aggeliki
18-02-12, 19:42
αρχηγε μου πηγα σημερα και εφοδιαστηκα με πρασινο τσαγακι γιαπωνεζικο απο ενα μαγαζι που εχουμε με οτι ξηροκαρπιοβοτανο μπορεις να φανταστεις...και πηρα τα εξης ,θελω να μου πεις αν μπορεις πως μπορω να τα καταλανωνω μεστη μερα μου..λοιπον πηρα
1.ηλιοσπορους/κολοκυθοσπορους αναλατους
2.σπορους ιπποφαες
3.λιναροσπορο βιολογικο κοπανισμενο
4.τσαγια πρασινα και φρουτενια αρωματικα (γιαπωνεζικα ειπε οτι ειναι)
5.καρποι της ζωης (σαν κερασακια πικρα αποξηραμενα ειναι)
να τα ανακατεψω ολα αυτα με το μουσλι που εχω(fytro)και κουακερ να το βαζω στο πιτακι η στο γιαουρτι???

aggeliki
18-02-12, 19:44
καλο ...θα κανετε μαζι προπονηση....:turtle::turtle:
ζηλευω...εγω γιατι να μην εχω κανεναν???:(:(

χχμμμ..λιγο δυσκολο εκεινη δουλευει απογευματα και γω τα πρωινα..τα σαββατα δεν ξερω

eli_din3
18-02-12, 19:47
αρχηγε μου πηγα σημερα και εφοδιαστηκα με πρασινο τσαγακι γιαπωνεζικο απο ενα μαγαζι που εχουμε με οτι ξηροκαρπιοβοτανο μπορεις να φανταστεις...και πηρα τα εξης ,θελω να μου πεις αν μπορεις πως μπορω να τα καταλανωνω μεστη μερα μου..λοιπον πηρα
1.ηλιοσπορους/κολοκυθοσπορους αναλατους
2.σπορους ιπποφαες
3.λιναροσπορο βιολογικο κοπανισμενο
4.τσαγια πρασινα και φρουτενια αρωματικα (γιαπωνεζικα ειπε οτι ειναι)
5.καρποι της ζωης (σαν κερασακια πικρα αποξηραμενα ειναι)
να τα ανακατεψω ολα αυτα με το μουσλι που εχω(fytro)και κουακερ να το βαζω στο πιτακι η στο γιαουρτι???

α κ γω φυτρο παιρνω..τελειο δεν ειναι?

gym
18-02-12, 19:48
αρχηγε μου πηγα σημερα και εφοδιαστηκα με πρασινο τσαγακι γιαπωνεζικο απο ενα μαγαζι που εχουμε με οτι ξηροκαρπιοβοτανο μπορεις να φανταστεις...και πηρα τα εξης ,θελω να μου πεις αν μπορεις πως μπορω να τα καταλανωνω μεστη μερα μου..λοιπον πηρα
1.ηλιοσπορους/κολοκυθοσπορους αναλατους
2.σπορους ιπποφαες
3.λιναροσπορο βιολογικο κοπανισμενο
4.τσαγια πρασινα και φρουτενια αρωματικα (γιαπωνεζικα ειπε οτι ειναι)
5.καρποι της ζωης (σαν κερασακια πικρα αποξηραμενα ειναι)
να τα ανακατεψω ολα αυτα με το μουσλι που εχω(fytro)και κουακερ να το βαζω στο πιτακι η στο γιαουρτι???

τα μαυρα ναι ανακατεψε τα με την βρωμη σκετη...το μουσλι εχει μεσα διαφορα δεν εχει αυτο που λες?

στο γιαουρτι ριξτα...απλα μην μπουκωσεις με ολα μαζι....οχι μια κσ απο το καθενα..προσεχε...

εγω θα τα εβαζα μεσα σε σκετη βρωμη σε πιτακι η σε γιαουρτι κ θα προσεχα εννοιεται τις ποστητες ετσι?

aggeliki
18-02-12, 19:54
τα μαυρα ναι ανακατεψε τα με την βρωμη σκετη...το μουσλι εχει μεσα διαφορα δεν εχει αυτο που λες?

στο γιαουρτι ριξτα...απλα μην μπουκωσεις με ολα μαζι....οχι μια κσ απο το καθενα..προσεχε...

εγω θα τα εβαζα μεσα σε σκετη βρωμη σε πιτακι η σε γιαουρτι κ θα προσεχα εννοιεται τις ποστητες ετσι?

το μουσλι μου εχει βρωμη με φλοιο ελαχιστα κορν φλεικς αποξηεραμενα κοματακια μπανανας και σταφιδες και εγω εχω ριξει επιπλεον κουακερ ...και λιγες φραουλιτσες αποξηαραμενες..ολ ειναι χωρις ζαχαρη εννοειτε..το μουσλι+το κουακερ ειναι τησ fytro ..ε τωρα θα προσθετω καθε μερα και κατι διαφορετικο ετσι για αλλαγη γευσεων..
ξεχασα να σας πω οτι εκανα και ψωμακι πρωτη φορα και βγηκε τελειο ....βεβαια με αλευρι ολικης και με τους ηλιοσπορους/κολοκυθοσπορους/βρωμη/παπαρουνοσπορο καλα μιλαμε τυφλα αν εχουν οι φουρνοι...ετσι πιο πολυ για το μερακι δεν ειμαι φαν του ψωμιου βασικα..:green:

xelashai
18-02-12, 19:55
αυτο το μουσλι ειναι νοστιμο?μενει τραγανο με το γαλα?

eli_din3
18-02-12, 20:01
αυτο το μουσλι ειναι νοστιμο?μενει τραγανο με το γαλα?

ειναι παρα πολυ ωραιο..αφου εγω που δεν ετρωγα μουσλι εγινα φαν.. βεβαια πλεον δεν το παιρνω γιατι βρηκα ενα κοκτειλ δημητριακων ολικης με αποξηραμενα και μετραει οσο τιποτα

xelashai
18-02-12, 20:02
ειναι παρα πολυ ωραιο..αφου εγω που δεν ετρωγα μουσλι εγινα φαν.. βεβαια πλεον δεν το παιρνω γιατι βρηκα ενα κοκτειλ δημητριακων ολικης με αποξηραμενα και μετραει οσο τιποτα

αυτο το μουσλι εχει ζαχαρη?
δεν τα πολυ τρωω αυτα γιατι μουλιαζουν μεσα στο γαλα..:(
που το βρηκες αυτο το κοκτειλ δημητριακων??

eli_din3
18-02-12, 20:05
αυτο το μουσλι εχει ζαχαρη?
δεν τα πολυ τρωω αυτα γιατι μουλιαζουν μεσα στο γαλα..:(
που το βρηκες αυτο το κοκτειλ δημητριακων??

ε νταξει ποση ωρα να μεινει ρε συ στο γαλα?? εγω προσωπικα σε 5 λεπτα (το πολυ) το χω τσακισει :P
οχι δεν εχει ζαχαρη..μονο οτι εχουν τα φρουτα απο φυσικου τους... οσον αφορα το κοκτειλ..στα εν καρπω.. θες να σου στειλω?? :P ειναι τελειοοοο :love::love::love::love::love::love::love::love::love: βασικα υπερβολικα νοστιμο.. υποπτα νοστιμο.. αφου πηγα 2-3 φορες να ρωτησω αν εχει προσθετη ζαχαρη για να ειμαι σιγουρη xD

xelashai
18-02-12, 20:08
εεε..ειναι κριμα και αδικο..πρεπει να αλλάξω πολη...μετακομίζω!!!

eli_din3
18-02-12, 20:09
εεε..ειναι κριμα και αδικο..πρεπει να αλλάξω πολη...μετακομίζω!!!

wiiiiiiiiiiiiiiii ελα xD

xelashai
18-02-12, 20:12
wiiiiiiiiiiiiiiii ελα xD

λεω να περασω μια βολτα απο την αθηνα...να δω τη μαμα κατερινα και την αδερφουλα μου....και μετα σας ερχομαι....:turtle::turtle::turtle:
και το καλοκαιρακι διακοπουλες στην αδερφουλα μου στην μυτιλήνη;)

gym
18-02-12, 20:12
προτιμω να φτιαχνω μονη μου το μουσλι μου για να ξερω τι ακριβως εχει μεσα...δεν εμπιστευομαι του εμποριου...
ειναι καλο σαν λυση λογω χρονου αλλα απο ποιοτητα το σπιτικο σας ειναι σαφως ανωτερο

eli_din3
18-02-12, 20:14
λεω να περασω μια βολτα απο την αθηνα...να δω τη μαμα κατερινα και την αδερφουλα μου....και μετα σας ερχομαι....:turtle::turtle::turtle:
και το καλοκαιρακι διακοπουλες στην αδερφουλα μου στην μυτιλήνη;)

ooo τι ταξιδια ειναι αυτααα..μετα εμενα λεει που πηγα ενα ταξιδι στα 19 χρονια μου :P

xelashai
18-02-12, 20:15
προτιμω να φτιαχνω μονη μου το μουσλι μου για να ξερω τι ακριβως εχει μεσα...δεν εμπιστευομαι του εμποριου...
ειναι καλο σαν λυση λογω χρονου αλλα απο ποιοτητα το σπιτικο σας ειναι σαφως ανωτερο

θυμαμαι τις συνταγες που ειχες βαλει για το μουσλι...αλλα ειναι πολυ δυσκολο να τα βρω ολα αυτα..:(

xelashai
18-02-12, 20:15
ooo τι ταξιδια ειναι αυτααα..μετα εμενα λεει που πηγα ενα ταξιδι στα 19 χρονια μου :P

πλακα κανω μωρε...ή μαλλον όνειρα...πουθενα δεν θα πάω...:(

eli_din3
18-02-12, 20:16
να σε ρωτησω δυο πραγματα γυμ... εγω απο την στιγμη που τελειωνω τα βαρη.. μεχρι να ντυθω να παρω λεωφορειο να παω σπιτι να βγαλω φαι κτλ εχει περασει στανταρ ενα 45 λεπτο νηστικη μετα την προπ.. κακο?

δευτερον.. στο fitday στα αποξηραμενα βερικοκα λεει cooked και uncooked..(και μαλιστα εχουν και διαφορα στον υδατανθρακα) τα κλασσικα αποξηραμενα βερικοκα τι απο τα δυο ειναι?? :S

gym
18-02-12, 20:20
θυμαμαι τις συνταγες που ειχες βαλει για το μουσλι...αλλα ειναι πολυ δυσκολο να τα βρω ολα αυτα..:(

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?18946-%CE%A6%CF%84%CE%B9%CE%AC%CF%87%CE%BD%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%B5-%CE%BC%CF%8C%CE%BD%CE%BF%CE%B9-%CE%BC%CE%B1%CF%82-%CE%BC%CE%BF%CF%8D%CF%83%CE%BB%CE%B9

πας εξελιγμενη αναζητηση κ πατας λεξεις κλειδια οτι ψαχνεις κ στο βγαζει...ειναι πολυ ευκολο κ πρακτικο;)

eli_din3
18-02-12, 20:20
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?18946-%CE%A6%CF%84%CE%B9%CE%AC%CF%87%CE%BD%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%B5-%CE%BC%CF%8C%CE%BD%CE%BF%CE%B9-%CE%BC%CE%B1%CF%82-%CE%BC%CE%BF%CF%8D%CF%83%CE%BB%CE%B9

πας εξελιγμενη αναζητηση κ πατας λεξεις κλειδια οτι ψαχνεις κ στο βγαζει...ειναι πολυ ευκολο κ πρακτικο;)

τ υλικα εννοει νομιζω :P

xelashai
18-02-12, 20:22
http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?18946-Φτιάχνουμε-μόνοι-μας-μούσλι

πας εξελιγμενη αναζητηση κ πατας λεξεις κλειδια οτι ψαχνεις κ στο βγαζει...ειναι πολυ ευκολο κ πρακτικο;)

ααα..δεν συνενοουμαστε...:P
εννοω οτι δεν μπορω να βρω:P τα περισσοτερα υλικα για το μουσλι...εδω εχουμε τα κλασικα(αμυγδαλα, καρυδια, ηλιοσπορο που τα ψιλοβαρεθηκα κιολας)

gym
18-02-12, 20:25
να σε ρωτησω δυο πραγματα γυμ... εγω απο την στιγμη που τελειωνω τα βαρη.. μεχρι να ντυθω να παρω λεωφορειο να παω σπιτι να βγαλω φαι κτλ εχει περασει στανταρ ενα 45 λεπτο νηστικη μετα την προπ.. κακο?

δευτερον.. στο fitday στα αποξηραμενα βερικοκα λεει cooked και uncooked..(και μαλιστα εχουν και διαφορα στον υδατανθρακα) τα κλασσικα αποξηραμενα βερικοκα τι απο τα δυο ειναι?? :S

πρωτον -δεν ειναι φοβερα κακο...δεν παθαινεις κατι δηλαδη απο αποψη οτι αμαν παει χαθηκε η προπονηση...αμα θες παρε μαζι σου μια μπανανα να την φας στο δρομο η αν εχεις πρωτεινη χτυπα ενα σεικερ κ εισαι οκ...
αλλα κ να μην φας κ φας στο 45 λεπτο εισαι οκ...

εισαι ακομα αρχαρια για να σε απασχολουν τετοιου ειδους λεπτομερειες κατα την γνωμη μου...
εαν ομως θες...μπορεις να τρως κατι μεχρι να πας σπιτι σου...

η απλα να φας κ μετα να κανεις μπανιο κ τα σχετικα κ να εχεις ετοιμο το φαγακι σου απο πριν...

αλλα κ παλι...μην ζαλιζεις το μυαλουδακι σου με λεπτομερειες...πιο πολυ να σε απασχολει να βελτιωνεσαι στην προπονηση,να μαθεις τι κανει το σωμα σου σε καθε ασκηση κ το πως δουλευεις κ να τρως οσο πιο νορμαλ γινεται χωρις να εχεις υπερβολες



δευτερον-εσυ εισαι εδω http://www.fitday.com/fitness/FoodView.html?_s_FoodKey=s-fndds2-f62104100

gym
18-02-12, 20:26
ααα..δεν συνενοουμαστε...:P
εννοω οτι δεν μπορω να βρω:P τα περισσοτερα υλικα για το μουσλι...εδω εχουμε τα κλασικα(αμυγδαλα, καρυδια, ηλιοσπορο που τα ψιλοβαρεθηκα κιολας)

:doh::doh:χαχα...
ρε μπας κ ζεις σε βουνο κ δεν μας το λες?

μα κ αυτα μια χαρα ειναι αγαπη μου...

xelashai
18-02-12, 20:30
:doh::doh:χαχα...
ρε μπας κ ζεις σε βουνο κ δεν μας το λες?

μα κ αυτα μια χαρα ειναι αγαπη μου...

τα βαρεθηκα...:(
ασε που ο ηλιοσπορος ειναι εθιστικος

gym
18-02-12, 20:36
τα βαρεθηκα...:(
ασε που ο ηλιοσπορος ειναι εθιστικος

σιγα ρε τον εθισμο...να σε παω για αποτοξινωση τοτε...:P:P

eli_din3
18-02-12, 20:39
την δευτερα καταφθανει η myofusion σοκολατα :D αντε να δουμεεεε

gym's sis
18-02-12, 20:39
Βρε κοριτσιαααα αφηστε τους ηλιοσπορους και τις βρωμες και αντε ετοιμαστειτε,γινετε κουκλαρες και βγειτε εξω......!!!!!!!:):)

eli_din3
18-02-12, 20:40
Βρε κοριτσιαααα αφηστε τους ηλιοσπορους και τις βρωμες και αντε ετοιμαστειτε,γινετε κουκλαρες και βγειτε εξω......!!!!!!!:):)

εγω ημουν 10 συνεχομενες μερες εξω..δεν αντεχω αλλο :p

PEGY
18-02-12, 20:41
κοιτα...καλουτσικο ειναι αμα σε επιασε κιολας!
για το σκοπο που το θες...να ανεβασεις παλμους στην προκειμενη ειναι οκ!
το κανουμε με οτιδηποτε κ αν βαλεις σαν επιλογη ασκησεων με βαση την φιλοσοφια του κυκλικου...
απλα πες μας αυριο πως εισαι γιατι με βαση αυτα που εκανες,παιζει να ηταν χαλαρο...αλλα θα δειξει αυριο ναι?
επειδη ειναι κατι διαφορετικο να δουμε πως σε επιασε

αντε βρε!πρωτη φορα εβγαλες προγραμμα!εισαι αστερι λεμε!:bowdown::bowdown:

Ήταν όντως χαλαρό, αλλα είπα να μην βάλω βάρη γιατι ουσιαστικά πρώτη φορά κανω καθαρο συγκεντρωμένο σκουατ κ ήθελα να το αισθανθω πρώτα κ μετά βάζω σιγα σιγά κιλα.
τα χέρια μου όμως καπως τα πίεσα, πάνω είμαι κομματάκι αδύναμη κ να φανταστείς πως έχω ανέβει τα τελευταία δύο χρόνια!!!
οι κοιλιακοί μια χάρα, τους έπιασα σίγουρα, ειδικά με την άσκηση με τα πόδια στις 90 μοιρες:weights: μέχρι τώρα την σνόμπαρα αλλα μας την έβαλες εσύ κ κατάλαβα πως αμα την κάνω σωστα καιιιιιιιιιιιιιιιιιει!
Θα κάνω κ ένα ενδεικτικό προγραμμα για το πάνω μέρος κ ξεκινάμε κανονικάαααααααααααααα:turtle:
Ευχαριστώ για τη βοήθεια;)

gym
18-02-12, 20:41
Βρε κοριτσιαααα αφηστε τους ηλιοσπορους και τις βρωμες και αντε ετοιμαστειτε,γινετε κουκλαρες και βγειτε εξω......!!!!!!!:):)

40661ετοιμη!

gym's sis
18-02-12, 20:42
εγω ημουν 10 συνεχομενες μερες εξω..δεν αντεχω αλλο :p

Αντε βρε μικρο κοριτσι......δεν αντεχεις αλλο....τι θα κατσεις να κανεις σπιτι σαββατοβραδο....:P:P:P

gym
18-02-12, 20:42
Ήταν όντως χαλαρό, αλλα είπα να μην βάλω βάρη γιατι ουσιαστικά πρώτη φορά κανω καθαρο συγκεντρωμένο σκουατ κ ήθελα να το αισθανθω πρώτα κ μετά βάζω σιγα σιγά κιλα.
τα χέρια μου όμως καπως τα πίεσα, πάνω είμαι κομματάκι αδύναμη κ να φανταστείς πως έχω ανέβει τα τελευταία δύο χρόνια!!!
οι κοιλιακοί μια χάρα, τους έπιασα σίγουρα, ειδικά με την άσκηση με τα πόδια στις 90 μοιρες:weights: μέχρι τώρα την σνόμπαρα αλλα μας την έβαλες εσύ κ κατάλαβα πως αμα την κάνω σωστα καιιιιιιιιιιιιιιιιιει!
Θα κάνω κ ένα ενδεικτικό προγραμμα για το πάνω μέρος κ ξεκινάμε κανονικάαααααααααααααα:turtle:
Ευχαριστώ για τη βοήθεια;)



ναι και θα το δουμε κ αυτο!;)

xelashai
18-02-12, 20:43
40661ετοιμη!

ναι βρε σουσουραδα εσυ....οχι που δεν θα σουνα...τστστστσ

xelashai
18-02-12, 20:44
Βρε κοριτσιαααα αφηστε τους ηλιοσπορους και τις βρωμες και αντε ετοιμαστειτε,γινετε κουκλαρες και βγειτε εξω......!!!!!!!:):)

θελει πολυ προσπαθεια και βαριεμαι...:P

eli_din3
18-02-12, 20:44
Αντε βρε μικρο κοριτσι......δεν αντεχεις αλλο....τι θα κατσεις να κανεις σπιτι σαββατοβραδο....:P:P:P

θα παω στο μπουφρεντ :P εε γιατι ολοι με λετε μικρηηηηη

gym's sis
18-02-12, 20:45
θελει πολυ προσπαθεια και βαριεμαι...:P

Δεν νομιζωωωωωω...εισαι ετοιμη λεμεεεεε....δαφνουλα να σε καλα με τις φατσουλες σου...γελαω απιστευτα.....:):):):)

gym
18-02-12, 20:49
Αντε βρε μικρο κοριτσι......δεν αντεχεις αλλο....τι θα κατσεις να κανεις σπιτι σαββατοβραδο....:P:P:P

γιατι δεν καταλαβα...κ εγω μικρη ειμαι αλλα μεσα θα μεινω...:unsure::unsure:

xelashai
18-02-12, 20:49
Δεν νομιζωωωωωω...εισαι ετοιμη λεμεεεεε....δαφνουλα να σε καλα με τις φατσουλες σου...γελαω απιστευτα.....:):):):)

θα κανω κ ανανεωση...να σκασει η ελένη...:P:P

xelashai
18-02-12, 20:50
γιατι δεν καταλαβα...κ εγω μικρη ειμαι αλλα μεσα θα μεινω...:unsure::unsure:

:1laugh:.....:1laugh:

gym's sis
18-02-12, 20:50
γιατι δεν καταλαβα...κ εγω μικρη ειμαι αλλα μεσα θα μεινω...:unsure::unsure:

Εσυ εισαι και μικρο και αρρρωστιαρικο...Για αυτο σπιτι σημερα.....

gym
18-02-12, 20:51
Εσυ εισαι και μικρο και αρρρωστιαρικο...Για αυτο σπιτι σημερα.....

κριμα...κ ηθελα να παρταρω σημερα...δεν πειραζει...ας μεινω κ ενα βραδυ μεσα το καημενο

gym
18-02-12, 20:51
:1laugh:.....:1laugh:

γελα...αλλα οταν θα ζητησεις βοηθεια θα ειμαι απουσα!:P:P:P

gym's sis
18-02-12, 20:52
κριμα...κ ηθελα να παρταρω σημερα...δεν πειραζει...ας μεινω κ ενα βραδυ μεσα το καημενο

my little little girl......:P:P:P:P δεν πειραζει next week...!!!!

eli_din3
18-02-12, 20:53
κριμα...κ ηθελα να παρταρω σημερα...δεν πειραζει...ας μεινω κ ενα βραδυ μεσα το καημενο

γυμουλα ΑΚΟΜΑ αρρωστη εισαι??? εχουν περασει τοσες μερες :S:S:S:S

xelashai
18-02-12, 20:55
γελα...αλλα οταν θα ζητησεις βοηθεια θα ειμαι απουσα!:P:P:P

ελα μωρε νινι...40662...πλακα κανω!!

xelashai
18-02-12, 20:58
μα που ειναι η στελλιτσα μου???:unsure:

gym
18-02-12, 21:04
ναι ελινα ειμαι ακομα λιγο αλλα καλυτερευω...

xelashai
18-02-12, 21:05
ναι ελινα ειμαι ακομα λιγο αλλα καλυτερευω...

θυμωσες?

eli_din3
18-02-12, 21:09
ναι ελινα ειμαι ακομα λιγο αλλα καλυτερευω...

περαστικουλιααααα πρεπει να εχεις ταλαιπωρηθει πολυ :/

gym
18-02-12, 21:10
GCD 7


Α.30’’ καμψεις

Β.30’’ βυθισεις

Γ.30’’ καθισματα

Δ.30’’ ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια(τα γονατα λυγισμενα και οι γαμπες παραλληλες με εδαφος)



Κρατατε χρονο κ σημειωνετε ποσες επαναληψεις κανετε σε καθε ασκηση

Αυστηρα θα σας πιασει 2 λεπτα μονο.

Τα σκορ σας θα ειναι οι επαναληψεις σας

Δηλαδη θα γραψετε Α. 5
Β.6
Γ.8
Δ.10

Ενα πχ ειναι αυτο :thumbup:

gym
18-02-12, 21:10
θυμωσες?

ναι γι αυτο σας εβγαλα νεο GCD :green:

eli_din3
18-02-12, 21:11
GCD 7


Α.30’’ καμψεις

Β.30’’ βυθισεις

Γ.30’’ καθισματα

Δ.30’’ ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια(τα γονατα λυγισμενα και οι γαμπες παραλληλες με εδαφος)



Κρατατε χρονο κ σημειωνετε ποσες επαναληψεις κανετε σε καθε ασκηση

Αυστηρα θα σας πιασει 2 λεπτα μονο.

Τα σκορ σας θα ειναι οι επαναληψεις σας

Δηλαδη θα γραψετε Α. 5
Β.6
Γ.8
Δ.10

Ενα πχ ειναι αυτο :thumbup:

με πετυχες με την βαφη στο κεφαλι γαμ*το :P

aggeliki
18-02-12, 21:14
εγω παλι βλεπω κατι βραζιλιανες στη τηλεοραση ...ξερετε τωρα με τα πουπουλα τους..και γγκκκκρρρρ ..μα τι κορμια ειναι αυτα???
βρε κοριτσιια τι γονιδια ειναι αυτα ??? θα μου πεις λιωνουν και στο χορο...
θελω και γω βραζιλιανικο ποπο...:(

xelashai
18-02-12, 21:17
Α.7
Β.7
Γ.9
Δ.20
με συγχώρεσες τωρα?

eli_din3
18-02-12, 21:34
ποια η διαφορα να παιρνει καποιος αμινοξεα και ποια να παιρνει πρωτεινη??

Stella
18-02-12, 21:35
λεω να περασω μια βολτα απο την αθηνα...να δω τη μαμα κατερινα και την αδερφουλα μου....και μετα σας ερχομαι....:turtle::turtle::turtle:
και το καλοκαιρακι διακοπουλες στην αδερφουλα μου στην μυτιλήνη;)

Nαι!ναι! ναι!:turtle::turtle::turtle:


μα που ειναι η στελλιτσα μου???:unsure:

Εδω είμαι αδερφούλα!
Ελιωσα στον ύπνο :thumbup:....και στο φαί :thumbdown:....

Θα τρέξω τώρα κανα μισαωράκι στο διαδρομο!

xelashai
18-02-12, 21:37
αδερφουλα μου...:turtle::turtle:
αντε κανε διαδρομο κ ελα να τα πουμε...

Stella
18-02-12, 21:38
:love::love::love:

xelashai
18-02-12, 21:41
:love::love::love:

40664

gym
18-02-12, 22:01
εγω παλι βλεπω κατι βραζιλιανες στη τηλεοραση ...ξερετε τωρα με τα πουπουλα τους..και γγκκκκρρρρ ..μα τι κορμια ειναι αυτα???
βρε κοριτσιια τι γονιδια ειναι αυτα ??? θα μου πεις λιωνουν και στο χορο...
θελω και γω βραζιλιανικο ποπο...:(

να πας βραζιλια να τον κουνας κ εσυ για να γινει ετσι...:green::green:

gym
18-02-12, 22:02
Α.7
Β.7
Γ.9
Δ.20
με συγχώρεσες τωρα?

χμμμ...αμα ανεβασεις κ τον αριθμο των καμψεων σου αυριο κατι θα κανουμε...

gym
18-02-12, 22:29
ποια η διαφορα να παιρνει καποιος αμινοξεα και ποια να παιρνει πρωτεινη??


η πρωτεινη διασπαται σε αμινοξεα ενω τα αμινοξεα ειναι ετοιμα(προχωνευμενα να το πω απλα)

η ερωτηση σου ειναι γενικη οποτε δεν αναφερομαι σε λεπτομερειες περι αμινοξεων

αλλα η κυρια διαφορα τους ειναι το θεμα απορροφησης...

θες να παρεις απο τωρα και αμινοξεα?

εγω λεω να μεινεις στην πρωτεινη κ πιο πολυ απο θεμα χρονου ...οχι τοσο οτι το θεωρω απαραιτητο κ μαγικο κλειδι για να κανεις αυτο που θες...
εισαι ακομα στην αρχη...μην μπουκωνεις με πολλα κ πιο πολυ μην ζαλιζεις το μυαλουδακι σου με αυτα...

φαγητακι φαγητακι φαγητακι και αργοτερα βλεπουμε...

eli_din3
18-02-12, 22:32
η πρωτεινη διασπαται σε αμινοξεα ενω τα αμινοξεα ειναι ετοιμα(προχωνευμενα να το πω απλα)

η ερωτηση σου ειναι γενικη οποτε δεν αναφερομαι σε λεπτομερειες περι αμινοξεων

αλλα η κυρια διαφορα τους ειναι το θεμα απορροφησης...

θες να παρεις απο τωρα και αμινοξεα?

εγω λεω να μεινεις στην πρωτεινη κ πιο πολυ απο θεμα χρονου ...οχι τοσο οτι το θεωρω απαραιτητο κ μαγικο κλειδι για να κανεις αυτο που θες...
εισαι ακομα στην αρχη...μην μπουκωνεις με πολλα κ πιο πολυ μην ζαλιζεις το μυαλουδακι σου με αυτα...

φαγητακι φαγητακι φαγητακι και αργοτερα βλεπουμε...

απλα ειναι πιο φθηνα απο την πρωτεινη χαχαχαχα

eli_din3
18-02-12, 22:59
δαφνη ποια λιπτον εχεις δοκιμασει?

xelashai
18-02-12, 23:03
δαφνη ποια λιπτον εχεις δοκιμασει?

φρουτα του δασους ή του παθους...ελινακι ουτε ξερω πως λέγονται...:green:
ποτε δεν επινα ουτε τσαι ουτε χαμομηλι..μου φαινεται σαν νερο με γευση:green:(και δεν θελω γευση στο νερο!)
τωρα μου εβαλε ιδεες η ελενη...και προσπαθω μηπως κ αλλαξω γνωμη...

eli_din3
18-02-12, 23:10
φρουτα του δασους ή του παθους...ελινακι ουτε ξερω πως λέγονται...:green:
ποτε δεν επινα ουτε τσαι ουτε χαμομηλι..μου φαινεται σαν νερο με γευση:green:(και δεν θελω γευση στο νερο!)
τωρα μου εβαλε ιδεες η ελενη...και προσπαθω μηπως κ αλλαξω γνωμη...

εμενα με αναγουλιαζε που ηταν κατι που δεν ειχε γευση αλλα ειχε μυρωδια... φετος αρχισα γιατι οταν εισαι εξω και πρεπει ν πιεις κατι χωρις θερμιδες.......τελικα μαρεσε...εμενα μαρεσει το απλο πρασινο της λιπτον....με λιγο μυρωδια ανθη πορτοκαλιου..και το πρασινο με μανταρινι....ε προς το παρον ειμαι κολλημεν λιπτον και ας μην ειναι καλη... αλλα γενικα το πρασινο σκετο δεν εχει γευση ρε συ..

xelashai
18-02-12, 23:14
γιαυτο θελω να το ξεκινήσω κι εγω ..για να με απασχολεί ειδικά στην δουλειά..κ το βράδυ πριν κοιμηθώ.
αυτό παει πέταξε...πηγε στην γιαγιά...θα παρω κ αλλες γεύσεις να δοκιμάσω...
(θα εχει τσαι για κανα 2 χρόνια η γιαγια μου φαίνεται..:green:)

eli_din3
18-02-12, 23:18
γιαυτο θελω να το ξεκινήσω κι εγω ..για να με απασχολεί ειδικά στην δουλειά..κ το βράδυ πριν κοιμηθώ.
αυτό παει πέταξε...πηγε στην γιαγιά...θα παρω κ αλλες γεύσεις να δοκιμάσω...
(θα εχει τσαι για κανα 2 χρόνια η γιαγια μου φαίνεται..:green:)

ε ναι..γιατι σκεψου εγω δεν μπορω να πιω ουτε καφε... σοκολατα πλεον κομμενη..δεν ειχα τι να παρω οταν πηγαινα για καφε..αρα :P καλα ειχε εκει στην σλοβακια ενα τσαι white vanilla grapefruit και ηταν πλ ωραιο.θελω να το βρω

gym
18-02-12, 23:19
κορτσουδια μου ανοιξε το τσατ μας κ τα λεμε ολοι μαζι..

οσες θελετε ελατε ...θα πεσει γελιο!http://www.bodybuilding.gr/forum/chat/

eli_din3
18-02-12, 23:19
[QUOTE=gym;520627]κορτσουδια μου ανοιξε το τσατ μας κ τα λεμε ολοι μαζι..

οσες θελετε ελατε ...θα πεσει γελιο!
http://www.bodybuilding.gr/forum/chat/
ΣΦΑΛΜΑ
Φαίνεται πως η σελίδα που ψάχνετε δεν υπάρχει!
Παρακαλούμε ελέξτε την διεύθυνση και ξαναδοκιμάστε...

xelashai
18-02-12, 23:20
ε ναι..γιατι σκεψου εγω δεν μπορω να πιω ουτε καφε... σοκολατα πλεον κομμενη..δεν ειχα τι να παρω οταν πηγαινα για καφε..αρα :P καλα ειχε εκει στην σλοβακια ενα τσαι white vanilla grapefruit και ηταν πλ ωραιο.θελω να το βρω

μμμ..ουτε εγω πινω καφε...
γιατι δεν πηρες μαζι σου βρε?

gym
18-02-12, 23:20
χμ..τσου...για ξαναδες

eli_din3
18-02-12, 23:21
μμμ..ουτε εγω πινω καφε...
γιατι δεν πηρες μαζι σου βρε?

σε καφετερια καλε το πινα...

xelashai
18-02-12, 23:24
σε καφετερια καλε το πινα...
ε μωρε επρεπε να το ψαξεις ...που να βρεις εδω..:(

eli_din3
18-02-12, 23:26
ε μωρε επρεπε να το ψαξεις ...που να βρεις εδω..:(

ξερω την μαρκα αλλα δεν.. :P

eli_din3
19-02-12, 00:16
A 9
B 12
Γ 9
Δ 16

Stella
19-02-12, 00:24
Πωπω...βάλτε στον ΣΚΑΙ να δειτε τι σημαινει πειθαρχία και πείσμα!

amst
19-02-12, 01:04
ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ?ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ Κ ΑΠΟ ΤΙς ΔΥΟ ΣΑς!:green::green:

η aggeliki καλέ
και θα πάμε και μαζί γυμναστήριο καμμιά μέρα!!!!
ΖΗΛΕΥΕΤΕ????????

Stella
19-02-12, 01:08
Εγω ναι...ζηλευω...
Θελω και΄γω να παω gym μαζί με το Δαφνούλι μουυυυυυ.....:cry:

amst
19-02-12, 01:25
ε ναι..γιατι σκεψου εγω δεν μπορω να πιω ουτε καφε... σοκολατα πλεον κομμενη..δεν ειχα τι να παρω οταν πηγαινα για καφε..αρα :P καλα ειχε εκει στην σλοβακια ενα τσαι white vanilla grapefruit και ηταν πλ ωραιο.θελω να το βρω

perrier ????

Καληνύχτα.......


καλά στο τσατ της κακομοίρας!!!!!!!!!!

katerina.
19-02-12, 08:43
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ....σε ολες τις ομορφες!!!!;);););)

PEGY
19-02-12, 10:32
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ....σε ολες τις ομορφες!!!!;);););)

Καλημέρα κ απο δω;)

Λοιπόν Ελένη σήμερα ξύπνησα κυρία!!!!! Όντως ήταν πολύ χαλαρο, ίσως λοιπόν αν έβαζα πιο πολλά βάρη πχ 5 κιλά κάτι να γινόταν. Να φανταστείς πονάω ελάχιστα στους μηριαίου δικέφαλους (σίγουρα απ τη γέφυρα κ την άρση της λεκάνης με το ένα πόδι, γιατί σ αυτήν κατάλαβα οτι ζοριστικά) και στα χέρια στο σημείο το εσωτερικό του χεριού απ τη μασχάλη προς τον αγκώνα, δεν ξέρω ονομασία:P (αυτό είναι απ τις αρνητικές έλξεις που έκανα στο μονόζυγο)

Ούτε καν οι κοιλιακοι δεν με έπιασαν:green::green:

Αυριο που θα κάνω το δικό σου προγραμμα να βάλω βάρη; κοιλιακούς να κάνω;
Τέλος αναφοράς κ καταιγισμού ερωτήσεων:bbbiceps:

gym
19-02-12, 12:35
Καλημέρα κ απο δω;)

Λοιπόν Ελένη σήμερα ξύπνησα κυρία!!!!! Όντως ήταν πολύ χαλαρο, ίσως λοιπόν αν έβαζα πιο πολλά βάρη πχ 5 κιλά κάτι να γινόταν. Να φανταστείς πονάω ελάχιστα στους μηριαίου δικέφαλους (σίγουρα απ τη γέφυρα κ την άρση της λεκάνης με το ένα πόδι, γιατί σ αυτήν κατάλαβα οτι ζοριστικά) και στα χέρια στο σημείο το εσωτερικό του χεριού απ τη μασχάλη προς τον αγκώνα, δεν ξέρω ονομασία:P (αυτό είναι απ τις αρνητικές έλξεις που έκανα στο μονόζυγο)

Ούτε καν οι κοιλιακοι δεν με έπιασαν:green::green:

Αυριο που θα κάνω το δικό σου προγραμμα να βάλω βάρη; κοιλιακούς να κάνω;
Τέλος αναφοράς κ καταιγισμού ερωτήσεων:bbbiceps:

ναι θα βαλεις οσα βαρη θεωρεις εσυ οτι μπορεις να βγαλεις τις ρεπς τις τελευταιες δυσκολα...

οτι λεει αυτο που ειπαμε...δεν χρειαζεται καθε μερα κοιλιακους κ να ξερεις οτι γυμναζονται ουτως η αλλως στα αλτικα αν τα κανεις σωστα

gym
19-02-12, 12:35
καλημερα σε ολες!:turtle::turtle:

xelashai
19-02-12, 12:37
καλημερα λενακι μου...
αδερφουλα...που εισαι?:unsure:

Miss Fit
19-02-12, 15:11
Καλημέεεερα, γιουγιουχουχουουουου που ειστε όλες;;;;;

gym
19-02-12, 15:12
Καλημέεεερα, γιουγιουχουχουουουου που ειστε όλες;;;;;

τριγυρνανε!:green::green:

eli_din3
19-02-12, 15:20
καλημερα! με ντερτια ξυπνησα σημερα

http://www.youtube.com/watch?v=geDufwppMEs

Miss Fit
19-02-12, 15:21
τριγυρνανε!:green::green:


ε λογικό μου ακούγεται, πως εισαι Ελένη;
εγω ακόμα βρε παιδι μου βήχα... τι πράγμα ήταν αυτό....απο την περασμένη Πέμπτη εχω να πάω γυμν.

gym
19-02-12, 15:23
ε λογικό μου ακούγεται, πως εισαι Ελένη;
εγω ακόμα βρε παιδι μου βήχα... τι πράγμα ήταν αυτό....απο την περασμένη Πέμπτη εχω να πάω γυμν.

εγω μπουκωμα...εγω εκανα δυο τρεις προπονησεις αλλα οχι αποκλειστικα μονο βαρη...πιο πολυ για να ξεμουδιασω...
αυριο μπαινω κανονικα με νεο προγραμμα!:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

eli_din3
19-02-12, 15:34
το ντοριτακι που χαθηκε???

Miss Fit
19-02-12, 15:37
Ναι κι εγω έτσι λέω, αυριο ξεκινάω το προγραμμά σου!:bbbiceps:

eli_din3
19-02-12, 16:14
ε ειστε χαζες!!! ουτε ειχα δει οτι ειχατε βαλει φωτος προσωπα! εβαλα κ γω xD

PEGY
19-02-12, 18:39
Xέλοου κορίτσια! μόλις είδατε λίγο ήλιο αμέσως αρχίσατε τις βόλτες τσ τσ τσ:rolf:

Stella
19-02-12, 18:45
καλημερα λενακι μου...
αδερφουλα...που εισαι?:unsure:

Είδαμε μετά από πολύυυυυ καιρο λίγο ήλιο και είπαμε να πάμε για καφεδάκι στην προκυμαία!
Οπότε οι δουλειες του σπιτιου πήγαν για το μεσημέρι....φιουουουου τώρα τελειωσα....να πιω ένα τσαγάκι...και μετα σιδέρωμα.....και μετα αερόβιο...

....θελω τη μαμα μουυυυυυ που μου τα είχε όλα ετοιμα.....:cry::cry::cry:

xelashai
19-02-12, 19:19
Είδαμε μετά από πολύυυυυ καιρο λίγο ήλιο και είπαμε να πάμε για καφεδάκι στην προκυμαία!
Οπότε οι δουλειες του σπιτιου πήγαν για το μεσημέρι....φιουουουου τώρα τελειωσα....να πιω ένα τσαγάκι...και μετα σιδέρωμα.....και μετα αερόβιο...

....θελω τη μαμα μουυυυυυ που μου τα είχε όλα ετοιμα.....:cry::cry::cry:

που είσαι βρε αδερφουλα...να σε βγάλω εγω βολτίτσα...:(:(

marvin
19-02-12, 20:28
Καλησπερα κορες του Νοτια!!!:welcome:

xelashai
19-02-12, 21:41
εφαγα χθες μπανανα με 1κ.γ μαύρη σοκολάτα

eli_din3
19-02-12, 21:46
εφαγα χθες μπανανα με 1κ.γ μαύρη σοκολάτα

κοιτα δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα εγω προσωπικα τα 5 γρ μαυρης σοκολατας δεν τα θεωεω καν σοκολατα :P (25 θερμιδες..1.7 λιπος 3 υδατ) εγω τι να πω που εφαγα 4 φορες απο 4 κομματια μιλκα οταν ημουν σλοβακια?? και δεν πηγαινα και γυμ... εγω θα λεγα αααν θες παρα πολυ να φας..σιγα.. κανε και ενα αεροβιακι και εισαι τζιτζι.. τωρα βεβαια εσυ ξερεις τον εαυτο σου...αν το χρειαζεσαι ή οχι.. αν ανοιξει τους ασκους του αιωλου ή οχι κτλ

xelashai
19-02-12, 21:49
κοιτα δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα εγω προσωπικα τα 5 γρ μαυρης σοκολατας δεν τα θεωεω καν σοκολατα :P (25 θερμιδες..1.7 λιπος 3 υδατ) εγω τι να πω που εφαγα 4 φορες απο 4 κομματια μιλκα οταν ημουν σλοβακια?? και δεν πηγαινα και γυμ... εγω θα λεγα αααν θες παρα πολυ να φας..σιγα.. κανε και ενα αεροβιακι και εισαι τζιτζι.. τωρα βεβαια εσυ ξερεις τον εαυτο σου...αν το χρειαζεσαι ή οχι.. αν ανοιξει τους ασκους του αιωλου ή οχι κτλ

αυτο φοβαμαι...οποτε λεω να το αφησω για σημερα τουλαχιστον...
δεν ειμαι κ στα καλα μου κιολας...

eli_din3
19-02-12, 21:51
αυτο φοβαμαι...οποτε λεω να το αφησω για σημερα τουλαχιστον...
δεν ειμαι κ στα καλα μου κιολας...

τοτε ενταξει!! τι εχεις πουλι μου?

xelashai
19-02-12, 21:51
τοτε ενταξει!! τι εχεις πουλι μου?

δεν ξερω ..μελαγχολησα..:(

eli_din3
19-02-12, 21:54
δεν ξερω ..μελαγχολησα..:(

get up stand up..stand up for your rights.. ασχετο :P
εειι δεν μελαγχολουμε εδω περαααα! μονο λεμε γουιιιιιιιιιιιι

gym
19-02-12, 22:13
γιουπι γιαγια!:green::green::green:



http://www.youtube.com/watch?v=mnsrvvY9qFc




υ.γ. δνε θελω μελαγχολιες...κανονιστε!

Miss Fit
19-02-12, 22:55
GCD 7
13
12
11
18

PEGY
19-02-12, 23:03
λοιπον πεγκυ...

κατι που εχω κανει κ μου αρεσει πολυ κ θα το προτεινα με χιλια για σενα...εχεις κανει πολυ δυνατοτερα!;);)



1.Squat
2.Leg curl ball
3.Walking lunges
4.Step up
5.Deadlifts stif
6.Calf raises


4 κυκλοι κ οι επαναληψεις θα ειναι ως εξης

1ος κυκλος 20 reps
5 burpees

2ος κυκλος 15 reps
5 reps

3ος κυκλος 10 reps
10 reps

4ος κυκλος 5 reps
12 reps

το ξερω οτι ειναι παλι κυκλικο αλλα ειναι κατι σαν πυραμιδα αυτο...διαλειμματα ομως να κανεις σε καθε κυκλο...μην το παρεις σερι...οπωσδηποτε κανενα λεπτο σε καθε κυκλο το λιγοτερο!

δοκιμασε το μια κ πες μου πως ενιωσες αν ηταν βαρυ η οκ να δουμε μαζι κ τα υπολοιπα

Για να δώ ότι όντως κατάλαβα σωστά, πρώτος κύκλος κάνω κ τις 6 ασκήσεις για 20 επαναλήψεις, κάνω και 5 μπαρπισ κ περνάω στον δευτερο κύκλο ε;
αύριο:turtle:

Miss Fit
19-02-12, 23:06
GCD 6
3.52

Stella
20-02-12, 00:09
Αδερφούλα μου αδερφούλα μου τι έχεις και μου μελαγχόλησες και γω είμαι μακρία σου!:(

Ευχτυχώς έχουμε και το Ελινάκι που μας ανεβάζει τη διάθεση!;)

Stella
20-02-12, 00:10
όταν όμως πιάσω στερια Δαφνούλα μου σίγουρα θα τα πούμε από κοντά όπου και να πάω!
Ε, δε θα μας χωρίζει και ένα ολόκληρο Αιγαιο!;)

xelashai
20-02-12, 00:15
αδερφουλα μου....:love:
σίγουρα.. σίγουρα...θα βρεθούμε που θα μας παει...:turtle::turtle:
γουιιιι το μαιμουδακι;)

amst
20-02-12, 01:12
ουου...τωρα?μια χαρα!!!!
χαχαχαχα....:turtle::turtle:
εσυ?

καλά και εγώ... ετοιμάζω ασκήσεις για τα καμάρια μου αύριο και κλείνουν τα μάτια μου....................
κάπως έτσι θα κάνει και η gym,ε??

gym
20-02-12, 01:15
καλά και εγώ... ετοιμάζω ασκήσεις για τα καμάρια μου αύριο και κλείνουν τα μάτια μου....................
κάπως έτσι θα κάνει και η gym,ε??

τα ποια σου?>?:unsure::unsure:

εντιτ...μολις μου ηρθε...εσαι δασκαλα?καθηγητρια?

xelashai
20-02-12, 01:16
:rolf::rolf::rolf::rolf:

amst
20-02-12, 01:18
τα ποια σου?>?:unsure::unsure:

εντιτ...μολις μου ηρθε...εσαι δασκαλα?καθηγητρια?

το δεύτερο

ελένηηηηηηηηη τι νόμισες ρε?!!
ακόμα δεν το φύτεψα εκείνο το δεντράκι, πότε να κάνω κιόλας?!

gym
20-02-12, 01:19
το δεύτερο

ελένηηηηηηηηη τι νόμισες ρε?!!
ακόμα δεν το φύτεψα εκείνο το δεντράκι, πότε να κάνω κιόλας?!

:rolf::rolf::rolf::rolf:

βαλτους τεστ απροειδοποιητο...:evil2::evil2:

amst
20-02-12, 01:20
:rolf::rolf::rolf::rolf:

βαλτους τεστ απροειδοποιητο...:evil2::evil2:

ναι είναι και αστέρια στη γεωμετρία, θα σκίσουν! εδώ στο.. προειδοποιημένο και με το ζόρι τη βάση.. χέστα... απογοήτευση είναι φέτος..
ελπίζω να μην έχεις ανάλογες εμπειρίες.. χαχαχαχααα

έντιτ: ετοιμάζεις απροειδοποίητο?

gym
20-02-12, 01:24
ναι είναι και αστέρια στη γεωμετρία, θα σκίσουν! εδώ στο.. προειδοποιημένο και με το ζόρι τη βάση.. χέστα... απογοήτευση είναι φέτος..
ελπίζω να μην έχεις ανάλογες εμπειρίες.. χαχαχαχααα

:green::green:
εγω οταν βαζω,εντελως τυχαια με φωναζουν τυραννο μετα η παλαιοτερα χιτλερ και προσφατα μερκελ...τι να πεις...γκρινια!:green::green:

amst
20-02-12, 01:27
:green::green:
εγω οταν βαζω,εντελως τυχαια με φωναζουν τυραννο μετα η παλαιοτερα χιτλερ και προσφατα μερκελ...τι να πεις...γκρινια!:green::green:

εμένα αρχίζουν με τα κλασσικά, κυρία τι όμορφη που είστε σήμερα κλπ.
ρε πέρυσι ένα κοριτσάκι μου έβαλε τα κλάματα και ένιωσα πολύυυυ άσχημα.. το καημένο..

άσχετο: το ακούσατε για τη μέρκελ? βγήκε γυναίκα της χρονιάς.. όλοι θέλουν να την μπιιιιιιιιιιιιιιπ....... :green::green::green::green:

gym
20-02-12, 01:29
εμένα αρχίζουν με τα κλασσικά, κυρία τι όμορφη που είστε σήμερα κλπ.
ρε πέρυσι ένα κοριτσάκι μου έβαλε τα κλάματα και ένιωσα πολύυυυ άσχημα.. το καημένο..

άσχετο: το ακούσατε για τη μέρκελ? βγήκε γυναίκα της χρονιάς.. όλοι θέλουν να την μπιιιιιιιιιιιιιιπ....... :green::green::green::green:

χαχαχαχαχα...κολπα σου εκανε...βαρα στο ψαχνο λεμε!


υ.γ. εχεις καταλαβει οτι για μενα αναφερομαι στα ατομα που γυμναζω ετσι?δεν εχω μαθητριες -μαθητες σαν τους δικους σου δηλαδη...:rolf::rolf:

amst
20-02-12, 01:34
χαχαχαχαχα...κολπα σου εκανε...βαρα στο ψαχνο λεμε!


υ.γ. εχεις καταλαβει οτι για μενα αναφερομαι στα ατομα που γυμναζω ετσι?δεν εχω μαθητριες -μαθητες σαν τους δικους σου δηλαδη...:rolf::rolf:

ναι το ξέρω... και φαντάζομαι εκεί το κλάμα.. χαχαχαχααα
σ'εμένα απλά δε το γράφουν.. σ'εσένα όμως

amst
20-02-12, 01:37
Αγάπες καληνύχτα....
θα πέσω πάνω στο λάπτοπ αν μείνω....
κοιμηθείτε να ξεκουραστείτε.....
;)

gym
20-02-12, 01:46
ναι το ξέρω... και φαντάζομαι εκεί το κλάμα.. χαχαχαχααα
σ'εμένα απλά δε το γράφουν.. σ'εσένα όμως

εγω το βλεπω!:green::green:

καληνυχτα κυρια!:welcome::welcome:

gym
20-02-12, 02:15
GTD 14


‘’Εαν δεν βλεπετε τις αλλαγες που θελετε επανω σας,μην βιαστειτε να αλλαξετε αυτα που κανετε...

απλα αναρωτηθειτε αν οντως κανετε οσα λετε!’’



;)

gym
20-02-12, 02:25
GCD 8


Βρειτε εναν διαδρομο...βγειτε εξω....εστω να εχετε χωρο για να κανετε τεσσερα με πεντε βηματα...


Κρατατε χρονο για 1’ και κανετε προχωρητικες προβολες



Σημειωνετε τα βηματα που κανατε

Εννοειται προτιμοτερο ειναι να κανετε μια παυση και να συνεχισετε με σωστη τεχνικη απο το να συνεχισετε απλα με λαθος τεχνικη

Σωστα και ολοκληρωμενη η κινηση με σωστη τεχνικη λοιπον και οχι μαμουνιες

Για 1’ και γραφετε ενα νουμερο ως σκορ!




;):toast:

xelashai
20-02-12, 02:26
βρε χαρα που θα κανει η γειτονιά....:turtle::turtle:

:P:P:P

gym
20-02-12, 03:15
καποια θα εχει δωρακι μεχρι το πρωι!αυτη κοιμαται κ αλλοι δουλευουνννννννν!!!!!!!!!!!:green:

xelashai
20-02-12, 03:18
καποια θα εχει δωρακι μεχρι το πρωι!αυτη κοιμαται κ αλλοι δουλευουνννννννν!!!!!!!!!!!:green:

φφφφ...ευτυχως δεν ειμαι εγω...:P

gym
20-02-12, 04:36
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΜΣΤ

1ημερα ποδια

2η μερα ωμοι-κοιλια- αεροβιο

3η μερα πλατη δικεφαλος

4η μερα πολεμικες

5η μερα στηθος τρικεφαλος κοιλια

6η-7η τρεξιμο με φιλο της ειπε :P:P


1η μερα ΠΟΔΙΑ

Ζεσταμα 10 λεπτα ποδηλατο
1.λεγκ εξτεσιον 3*12
2.λεγκ κερλ 3*12
3.σκουωτ ελευθερα με μπαρα 4*12
4.προχωρητικες προβολες 3*15 βηματα
5.πλιε με αλτηρα στη μεση 3*15
6.γαμπες σμιθ/μηχανημα ορθια 4*20
7.αποθεραπεια 10 λεπτα χαλαρα διαδρομο
8.διατασεις

2η μερα ωμοι-κοιλια- αεροβιο

1.πιεσεις με αλτηρες καθιστη 3*12
2.εκτασεις καθιστη πλαι 3*12
3.σκυφτη εκτασεις με αλτηρες πισω 3*15
4.shrugs με αλτηρες 3*15
5.ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια 3*25 αργα
6.κρις κρος 3*30 συνολο
7.αρσεις ποδιων σε μονοζυγο 3*20(κ ας εχεις παυση μεταξυ των επαναληψεων)
8.διατασεις

9.το αεροβιο μπορει να γινει η μετα τα βαρη η το πρωι νυστικη...η οποιαδηποτε αλλη ωρα της μερας αν δεν μπορεις να το ρυθμισεις...αλλα να γινει εστω 30 λεπτα αν ειναι μετα τα βαρη και οσο θες αν ειναι αλλη ωρα κ εχεις χρονο
Να θυμασαι διατασεις μετα παντα



3η μερα πλατη δικεφαλος

1.εμποσθολαιμιες σε τροχαλια 4*12
2.τριγωνικες ελξεις σε τροχαλια 3*12
3.κωπηλατικη σε τροχαλια καθιστη με ισια μπαρα μικρη(παλαμες κοιτανε ψηλα) 3*12(σωστη θεση κ τεχνικη αυστηρα)
4.μηχανημα κωπηλατικης με ουδετερη λαβη 3*12
5.Ραχιαιοι σε ρωμαικη καρεκλα 5*20 αργα με χερια πισω απο κεφαλι
6.καμψεις με μπαρα για δικεφαλο 3*10
7.τροχαλια απο κατω με μικρη μπαρα ισια 3*10


5η μερα στηθος τρικεφαλος κοιλια

1.καμψεις ανοιχτα 3*οσα βγαλεις
2.πιεσεις σε επικληνη παγκο με αλτηρες 3*12
3.ανοιγματα σε επικληνη 3*12
4.πιεσεις σε ισιο παγκο με αλτηρες 3*10
5.βυθισεις σε παγκο για τρικεφαλο 3*οσα βγαλεις
6.εκταση με αλτηρα πανω απο κεφαλι(προσοχη σε τεχνικη) 1-1 3*10
7.σκοινι 2*12
8.κοιλια οτι κ πριν




Θα προσεχεις να εισαι τυπικη σε τεχνικη-ζεσταμα-αποθεραπεια-δεν βιαζεσαι να εκτελεις επαναληψεις και δεν χασομερας καθολου

Αν το κανεις σωστα σε καμια περιπτωση δεν θα σου πιασει διωρο και αν το κανεις σωστα με τεχνικη και τα κιλα που θεωρεις οτι σε ζοριζουν,θα περασεις καλα!:green::green:

xelashai
20-02-12, 08:58
καλημέρααα...:welcome:

katerina.
20-02-12, 09:01
καλημερα σε ολα τα κοριτσια μου..καλη βδομαδα κυριες μου...
τοκαψονι μολις γυρισω απο το γυμναστηριο γλυκια μου gym....καλε τι ειναι αυτο το πραγμα οτΑΝ εχω κοιλια ...βαζεις κοιλια ση,ερα που εχω ποδια θελεις να με ξεσκισεις στα ποδια....βαλτη εισαι???χι..χι:green::green::green:

xelashai
20-02-12, 09:07
καλημερα μανούλα...πως ειναι το κοριτσακι σου?

katerina.
20-02-12, 09:13
καλημερα μανούλα...πως ειναι το κοριτσακι σου?

καλημερα κορουλα μου ...ειναι πολυ καλα....θελω να σου πω κατι εδω και μερες!!!
εισαι πολυ γλυκο κοριτσι ...ευχομαι καποια στιγμη να σε γνωρισω και απο κοντα ....αν και δεν σε ξερω με εχεις κανει να σε αγαπω...ειναι αυτο που βγαζεις σαν ανθρωπος δεν ξερω πως αλλιως να στο εξηγήσω ....

παω γυμ τωρα θα τα πουμε μετα ...φιλακια γλυκουλι...;);)

xelashai
20-02-12, 09:18
καλημερα κορουλα μου ...ειναι πολυ καλα....θελω να σου πω κατι εδω και μερες!!!
εισαι πολυ γλυκο κοριτσι ...ευχομαι καποια στιγμη να σε γνωρισω και απο κοντα ....αν και δεν σε ξερω με εχεις κανει να σε αγαπω...ειναι αυτο που βγαζεις σαν ανθρωπος δεν ξερω πως αλλιως να στο εξηγήσω ....

παω γυμ τωρα θα τα πουμε μετα ...φιλακια γλυκουλι...;);)

μπραβο μανουλα...τωρα με εκανες...:oops::oops::oops:....κοκκινησα...
εεε το βλεπω να ερχομαι συντομα αθηνα....:love::love:

marvin
20-02-12, 09:58
Καλημερα σε ολες τις κορες του Νοτια λεεεεεεεεεμε!!!!!!:turtle:

Stella
20-02-12, 11:08
καλημερα κορουλα μου ...ειναι πολυ καλα....θελω να σου πω κατι εδω και μερες!!!
εισαι πολυ γλυκο κοριτσι ...ευχομαι καποια στιγμη να σε γνωρισω και απο κοντα ....αν και δεν σε ξερω με εχεις κανει να σε αγαπω...ειναι αυτο που βγαζεις σαν ανθρωπος δεν ξερω πως αλλιως να στο εξηγήσω ....

παω γυμ τωρα θα τα πουμε μετα ...φιλακια γλυκουλι...;);)

Kαλημέρα σε όλες τις όμορφες!

Όλα αυτα ισχυουν 100%, το ίδιο βγαζει και σε μενα το Δαφνούλι...σαν να την ξερω χρόνια!:love:
Μην το φοβασαι με το κοριτσακι σου όλα καλά θα πάνε. Αμα σου πω εγω πόσες φορες εχω κάνει ραμματα στο κεφάλι....εφτα φορες.....ήμουνα πολύυυυυ ησυχο μωρο....και μιλάμε για κεφάλι μονο τα υπολοιπα δεν τα βάζω :green::green::green::green:

Και δες με τωρα....υγειεστατη...και πανέξυπνη :unsure:...εεεεεε....όχι πες...:green::green::green::P

xelashai
20-02-12, 11:15
Και δες με τωρα....υγειεστατη...και πανέξυπνη :unsure:...εεεεεε....όχι πες...:green::green::green::P



εεε ναι...πειτε της ναι...πειτε της ναι...;):P:P:P
καλημερα αδερφουλα μου αγαπημενη....:love:
σε πειράζω μωρε...(κ μη λετε άλλα θα κοκκινισω..)

amst
20-02-12, 11:20
Καλημέρα!!!!

Δάφνη σ'έκανα μόλις!

Καλέ, που μπορώ να βρω τις ασκήσεις γιατί είμαι άσχετη και δεν καταλαβαίνω τι εννοεί η Ελένη?!

amst
20-02-12, 11:21
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΜΣΤ

1ημερα ποδια

2η μερα ωμοι-κοιλια- αεροβιο

3η μερα πλατη δικεφαλος

4η μερα πολεμικες

5η μερα στηθος τρικεφαλος κοιλια

6η-7η τρεξιμο με φιλο της ειπε :P:P


1η μερα ΠΟΔΙΑ

Ζεσταμα 10 λεπτα ποδηλατο
1.λεγκ εξτεσιον 3*12
2.λεγκ κερλ 3*12
3.σκουωτ ελευθερα με μπαρα 4*12
4.προχωρητικες προβολες 3*15 βηματα
5.πλιε με αλτηρα στη μεση 3*15
6.γαμπες σμιθ/μηχανημα ορθια 4*20
7.αποθεραπεια 10 λεπτα χαλαρα διαδρομο
8.διατασεις

2η μερα ωμοι-κοιλια- αεροβιο

1.πιεσεις με αλτηρες καθιστη 3*12
2.εκτασεις καθιστη πλαι 3*12
3.σκυφτη εκτασεις με αλτηρες πισω 3*15
4.shrugs με αλτηρες 3*15
5.ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια 3*25 αργα
6.κρις κρος 3*30 συνολο
7.αρσεις ποδιων σε μονοζυγο 3*20(κ ας εχεις παυση μεταξυ των επαναληψεων)
8.διατασεις

9.το αεροβιο μπορει να γινει η μετα τα βαρη η το πρωι νυστικη...η οποιαδηποτε αλλη ωρα της μερας αν δεν μπορεις να το ρυθμισεις...αλλα να γινει εστω 30 λεπτα αν ειναι μετα τα βαρη και οσο θες αν ειναι αλλη ωρα κ εχεις χρονο
Να θυμασαι διατασεις μετα παντα



3η μερα πλατη δικεφαλος

1.εμποσθολαιμιες σε τροχαλια 4*12
2.τριγωνικες ελξεις σε τροχαλια 3*12
3.κωπηλατικη σε τροχαλια καθιστη με ισια μπαρα μικρη(παλαμες κοιτανε ψηλα) 3*12(σωστη θεση κ τεχνικη αυστηρα)
4.μηχανημα κωπηλατικης με ουδετερη λαβη 3*12
5.Ραχιαιοι σε ρωμαικη καρεκλα 5*20 αργα με χερια πισω απο κεφαλι
6.καμψεις με μπαρα για δικεφαλο 3*10
7.τροχαλια απο κατω με μικρη μπαρα ισια 3*10


5η μερα στηθος τρικεφαλος κοιλια

1.καμψεις ανοιχτα 3*οσα βγαλεις
2.πιεσεις σε επικληνη παγκο με αλτηρες 3*12
3.ανοιγματα σε επικληνη 3*12
4.πιεσεις σε ισιο παγκο με αλτηρες 3*10
5.βυθισεις σε παγκο για τρικεφαλο 3*οσα βγαλεις
6.εκταση με αλτηρα πανω απο κεφαλι(προσοχη σε τεχνικη) 1-1 3*10
7.σκοινι 2*12
8.κοιλια οτι κ πριν




Θα προσεχεις να εισαι τυπικη σε τεχνικη-ζεσταμα-αποθεραπεια-δεν βιαζεσαι να εκτελεις επαναληψεις και δεν χασομερας καθολου

Αν το κανεις σωστα σε καμια περιπτωση δεν θα σου πιασει διωρο και αν το κανεις σωστα με τεχνικη και τα κιλα που θεωρεις οτι σε ζοριζουν,θα περασεις καλα!:green::green:

όνειρο ζω, μη με ξυπνάτεεεεεεεεε.........
ελενάκι, ευχαριστώ. δε ξέρω τι άλλο να πω ρε......

xelashai
20-02-12, 11:30
καλημερα!!!!
ναι με εκανες...;)..δεν λεμε περισσοτερα ομως..κρυβε λογια..;)
καλη αρχη με το προγραμμα!!!
ειμαι στη δουλεια...για οποιες ξερω θα σου βαλω βιντεο

amst
20-02-12, 11:41
καλημερα!!!!
ναι με εκανες...;)..δεν λεμε περισσοτερα ομως..κρυβε λογια..;)
καλη αρχη με το προγραμμα!!!
ειμαι στη δουλεια...για οποιες ξερω θα σου βαλω βιντεο

χιχιχιχιιχι

σίγουρα δε ξέρω αυτές
πλιε με αλτηρα στη μεση
γαμπες σμιθ/μηχανημα ορθια

και δεν είμαι σίγουρη για αυτές:
σκουωτ ελευθερα με μπαρα
προχωρητικες προβολες

οι προχωρητικές είναι αυτές που "περπατάμε" και σε κάθε βήμα κάνουμε σκουότ

αυτά με τη μπάρα, είναι χωρίς κιλά? γιατί τα λέμε ελεύθερα? τα πόδια πώς τα βάζω?

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?16109-%CE%B1%CF%83%CE%BA%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B3%CE%BB%CE%BF%CF%85%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%82/page2 αυτό είναι κάτι απ'τα δικά μου?? :P

xelashai
20-02-12, 12:07
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΜΣΤ



1η μερα ΠΟΔΙΑ

Ζεσταμα 10 λεπτα ποδηλατο
1.λεγκ εξτεσιον 3*12
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/leg-extensions
2.λεγκ κερλ 3*12
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/lying-leg-curls
3.σκουωτ ελευθερα με μπαρα 4*12
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/barbell-squat
4.προχωρητικες προβολες 3*15 βηματα
5.πλιε με αλτηρα στη μεση 3*15
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/plie-dumbbell-squat
6.γαμπες σμιθ/μηχανημα ορθια 4*20
7.αποθεραπεια 10 λεπτα χαλαρα διαδρομο
8.διατασεις

2η μερα ωμοι-κοιλια- αεροβιο

1.πιεσεις με αλτηρες καθιστη 3*12
http://www.youtube.com/watch?v=X8OffMypMmg
2.εκτασεις καθιστη πλαι 3*12
3.σκυφτη εκτασεις με αλτηρες πισω 3*15
4.shrugs με αλτηρες 3*15
5.ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια 3*25 αργα
6.κρις κρος 3*30 συνολο
7.αρσεις ποδιων σε μονοζυγο 3*20(κ ας εχεις παυση μεταξυ των επαναληψεων)
8.διατασεις





3η μερα πλατη δικεφαλος

1.εμποσθολαιμιες σε τροχαλια 4*12
2.τριγωνικες ελξεις σε τροχαλια 3*12
3.κωπηλατικη σε τροχαλια καθιστη με ισια μπαρα μικρη(παλαμες κοιτανε ψηλα) 3*12(σωστη θεση κ τεχνικη αυστηρα)
4.μηχανημα κωπηλατικης με ουδετερη λαβη 3*12
5.Ραχιαιοι σε ρωμαικη καρεκλα 5*20 αργα με χερια πισω απο κεφαλι
6.καμψεις με μπαρα για δικεφαλο 3*10
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/drag-curl
7.τροχαλια απο κατω με μικρη μπαρα ισια 3*10
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/reverse-cable-curl




θα σου στειλω κ τις υπολοιπες σε λιγο

amst
20-02-12, 12:18
θα σου στειλω κ τις υπολοιπες σε λιγο

ευχαριστώ αδερφή της στέλλας, κόρη της κατερίνας......
πάω τώρα γυμναστήριο και θα ρωτήσω εκεί για τις γάμπες
ναι, ό,τι έχεις στείλε ή για να μην κουράζεσαι, θα ξαναρωτήσω ό,τι δε ξέρω.....

ότι δεν έχω μέρα κενή απ΄τη gym το είδατε όλες, έτσι?!!:P:P:P:P:P:P

aggeliki
20-02-12, 12:23
καλημερα κοριτσαρες μουυυυ!!!!! γειτονισσα καλη αρχη με το προγραμματακι σου!!! ποτε θα τα πουμε εμεις απο κοντα??κανα σαββατο μαλλον εε???:turtle:

amst
20-02-12, 12:27
ευχαριστώ καλή μου γειτόνισσα!!
ναι σάββατο,αφού είμαι ανάποδη εγώ στις ώρες με τη δουλειά.....(αλλά θα παίξουν κάτι τριήμερες τώρα, οπότε μπορεί και πιο νωρίς)!!
αν και με τέτοιο κορμί δίπλα μου θα ντρέπομαι να πάω γυμναστήριο :green::green::green:

dorita
20-02-12, 13:07
κοριτσαρες μου ομορφες!!!!καλημερα....:welcome::welcome:
καλη εβδομαδα με δυναμη κ μπριο!;)

dorita
20-02-12, 13:09
το ντοριτακι που χαθηκε???

εδω ειμαι σε παρακολουθω αθορυβα τα σαβ/ριακα....;);)
ειδα φωτο σου μια κουκλα ζωγραφιστη!!!!

dorita
20-02-12, 13:11
τι γινεται καλε σε αυτο το φορουμ!!!!!!:eleph:
γειτονισσες βλεπωωωω....., συγγενεις βλεπωωωωω............
κανεις να με υιοθετησει;;;;;:(:(

dorita
20-02-12, 13:13
καλη αρχη αμστ με το προγγραμματακι σου!!!:weights::weights:
δυναμικα!!!

dorita
20-02-12, 13:22
κορτσουδια μου ανοιξε το τσατ μας κ τα λεμε ολοι μαζι..

οσες θελετε ελατε ...θα πεσει γελιο!http://www.bodybuilding.gr/forum/chat/

προσπαθω να μπω αλλα δεν μπορω...:unsure::unsure:
γουαι;;;;

xelashai
20-02-12, 13:59
[QUOTE=gym;521436]ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΜΣΤ
1η μερα ΠΟΔΙΑ Ζεσταμα 10 λεπτα ποδηλατο40752
1.λεγκ εξτεσιον 3*12
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/leg-extensions
(http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/leg-extensions) 2.λεγκ κερλ 3*12
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/lying-leg-curls
(http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/lying-leg-curls)3.σκουωτ ελευθερα με μπαρα 4*12 http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/barbell-squat
(http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/barbell-squat) 4.προχωρητικες προβολες 3*15 βηματα
http://www.youtube.com/watch?v=jonOuoJS1Y0
(http://www.youtube.com/watch?v=jonOuoJS1Y0) 5.πλιε με αλτηρα στη μεση 3*15
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/plie-dumbbell-squat
6.γαμπες σμιθ/μηχανημα ορθια 4*20
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/standing-calf-raises(εγω αυτό κανω)
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/smith-machine-reverse-calf-raises(δεν ειμαι κ πολύ σιγουρη γιαυτο)
7.αποθεραπεια 10 λεπτα χαλαρα διαδρομο
8.διατασεις

2η μερα ωμοι-κοιλια- αεροβιο
1.πιεσεις με αλτηρες καθιστη 3*12
http://www.youtube.com/watch?v=X8OffMypMmg
2.εκτασεις καθιστη πλαι 3*12
3.σκυφτη εκτασεις με αλτηρες πισω 3*15
4.shrugs με αλτηρες 3*15
http://www.youtube.com/watch?v=g6qbq4Lf1FI&feature=fvst (εαν (http://www.youtube.com/watch?v=g6qbq4Lf1FI&feature=fvst(εαν) είναι αυτό..μετα το 1’) 5.ροκανισματα με ποδια σε ορθη γωνια 3*25 αργα
http://www.youtube.com/watch?v=pv9KLk5YNDE
6.κρις κρος 3*30 συνολο
http://www.youtube.com/watch?v=dJ1sl33ZXm0&feature=fvsr
7.αρσεις ποδιων σε μονοζυγο 3*20(κ ας εχεις παυση μεταξυ των επαναληψεων)
http://www.youtube.com/watch?v=_Y8vhN4kHAI
8.διατασεις

3η μερα πλατη δικεφαλος
1.εμποσθολαιμιες σε τροχαλια 4*12
2.τριγωνικες ελξεις σε τροχαλια 3*12
3.κωπηλατικη σε τροχαλια καθιστη με ισια μπαρα μικρη(παλαμες κοιτανε ψηλα)
3*12(σωστη θεση κ τεχνικη αυστηρα)
4.μηχανημα κωπηλατικης με ουδετερη λαβη 3*12
5.Ραχιαιοι σε ρωμαικη καρεκλα 5*20 αργα με χερια πισω απο κεφαλι
6.καμψεις με μπαρα για δικεφαλο 3*10
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/drag-curl
7.τροχαλια απο κατω με μικρη μπαρα ισια 3*10
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/reverse-cable-curl

5η μερα στηθος τρικεφαλος κοιλια
1.καμψεις ανοιχτα 3*οσα βγαλεις

2.πιεσεις σε επικληνη παγκο με αλτηρες 3*12
http://www.youtube.com/watch?v=F96TX_wSAHU
3.ανοιγματα σε επικληνη 3*12
4.πιεσεις σε ισιο παγκο με αλτηρες 3*10
5.βυθισεις σε παγκο για τρικεφαλο 3*οσα βγαλεις
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/bench-dips (αλλα τα ποδια στο εδαφος) 6.εκταση με αλτηρα πανω απο κεφαλι(προσοχη σε τεχνικη) 1-1 3*10
http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/dumbbell-one-arm-triceps-extension
(http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/dumbbell-one-arm-triceps-extension)7.σκοινι 2*12
8.κοιλια οτι κ πριν

sorry που το ξαναεβαλα αλλα λογω δουλειας αργησα να τα βρω.δεν ειμαι σιγουρη..περιμενεις το οκ της ελενης!!!δημιουργησε ενα εγγραφο word στον υπολογιστη σου κ μετεφερε το προγραμμα σου εκει..ετσι ωστε ανα πασα στιγμη να μπορεις να το βρεις..γιατι με την ταχυτητα που γραφουμε εμεις εδω..σωθηκες!!:P

xelashai
20-02-12, 14:06
προσπαθω να μπω αλλα δεν μπορω...:unsure::unsure:
γουαι;;;;

ντοριτακι μου αυτο εγινε το σαββατο:(
το ανοιγουν που και που...
θα ξαναγινει ομως και θα συμμετεχεις κι εσυ...

dorita
20-02-12, 14:08
ντοριτακι μου αυτο εγινε το σαββατο:(
το ανοιγουν που και που...
θα ξαναγινει ομως και θα συμμετεχεις κι εσυ...

ενταξει κυρια δαφνη...:^^:

xelashai
20-02-12, 14:09
ενταξει κυρια δαφνη...:^^:

τελευταια στιγμη το αποφασισαν και το ανοιξαν..ετυχε που ειμασταν μεσα κ το ειδαμε...(αν κ εγω πλεον ειμαι ολη μερα...τιποτα δεν μου ξεφευγει;);))

dorita
20-02-12, 14:13
τελευταια στιγμη το αποφασισαν και το ανοιξαν..ετυχε που ειμασταν μεσα κ το ειδαμε...(αν κ εγω πλεον ειμαι ολη μερα...τιποτα δεν μου ξεφευγει;);))

ετσι..ετσι..εισαι το αγρυπνο ματι!!!

st@vroul@
20-02-12, 16:33
Έχω ξαναγράψει σε αυτό το φόρουμ αλλά όχι στη γυναικεία στήλη.
Θα κάνω μια επανάληψη της κατάστασης μου για όσες με βλεπουν 1η φόρα.
Είμαι 25 χρόνων, 1.77, 71.5κιλα πλέον (μετρήθηκα το Σάββατο) και μέχρι πρότινος η γυμναστική μου ήταν αερόμπικ, γιόγκα, πιλάτες και πιο παλιά βάρη.
Τον τελευταίο καιρό επειδή με ενδιάφερε μια θέση στην πυροσβεστικη ξεκίνησα προπονήσεις για τα αθλήματα που περνάνε όλοι οι υποψήφιοι.
Στην αρχή η αλήθεια είναι ότι απογοητεύτηκα με τις επιδόσεις μου αλλά συνεχίζοντας έβλεπα κάποια θετική εξέλιξη. Δεν ξέρω πότε και αν θα ειδοποιηθώ να περάσω τα αγωνίσματα (λόγω σειράς επιτυχίας) αλλά παρόλα αυτά συνεχίζω να αθλούμαι.

Οι απορίες μου είναι οι εξής:

1. Τώρα που έχει κρύο κάθε φορά που πάω στο γήπεδο για τρέξιμο η μυτούλα μου "τρέχει" με αποτέλεσμα να αναγκάζομαι να αναπνέω μόνο από το στόμα. Είναι σωστό αυτό? Μπορώ να κάνω κάτι για τη μύτη?

2. Μου αρέσει πάρα πολύ να κάνω αερόμπικ και συνεχίζω να κάνω καθημερινά για 1-1μιση ώρα.Αυτό είναι καλό να το συνεχίσω παράλληλα με τις προπονήσεις μου ή μου καταναλώνει ενέργεια? Τρέξιμο πάω το πρωί και αερόμπικ κάνω το απόγευμα.

3. Ο χρόνος για το χιλιάρι πρεπει να είναι μέχρι 4λεπτά και εγώ το καλύτερο που έχω κάνει είναι 6λεπτά. Τι προτείνετε?

Σας ευχαριστώ πολύ

eli_din3
20-02-12, 16:34
κοριτσια να ρωτησω κατι?? η πρωτεινη πινεται και με ζεστο γαλα? ή αλλοιώνεται η διατροφική αξία?

dorita
20-02-12, 16:35
ΕΛΙΝΑΚΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ !!!http://www.youtube.com/watch?v=3HTkQxeSRqA&feature=related

st@vroul@
20-02-12, 16:42
Επίσης ξεχασα να σας πω ότι οι διαστάσεις μου είναι
δικέφαλος 33
τετρακέφαλος 65
μέση 80
περιφέρεια 108

Να ρωτήσω και κάτι άλλο
4. Όταν βρέχει και δεν μπορώ να πάω για τρέξιμο, ο διάδομος είναι αντίστοιχο υποκατάστατο? Σε τι ταχύτητα περίπου να τρέχω?

dorita
20-02-12, 16:42
ε σταματα αληθεια ειμαι ΑΡΡΩΣΤΗ για τον βερτη......αυτο το τραγουδι ειδικα το ακουγα χωρισμενη και καθε φορα που το ακουω δακρυζω :P αααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

οκ! δεν θελω να πεφτεις τωρα!!!!ΤΕΛΟΣ!!!
να ρωτησω τωρα... οι πικλες ειναι καλες;;

eli_din3
20-02-12, 16:44
οκ! δεν θελω να πεφτεις τωρα!!!!ΤΕΛΟΣ!!!
να ρωτησω τωρα... οι πικλες ειναι καλες;;

δεν πεφτω καλε!! :D
απο ποια αποψη να ειναι καλες?? παντως ειναι αηδιαστικες :P

katerina.
20-02-12, 16:46
ευχαριστώ καλή μου γειτόνισσα!!
ναι σάββατο,αφού είμαι ανάποδη εγώ στις ώρες με τη δουλειά.....(αλλά θα παίξουν κάτι τριήμερες τώρα, οπότε μπορεί και πιο νωρίς)!!
αν και με τέτοιο κορμί δίπλα μου θα ντρέπομαι να πάω γυμναστήριο :green::green::green:

καλα φοβερο φορουμ εχουμε !!!!εχουμε μαζευτει μαμαδες θειες αδερφες γειτονισες.....ν; δω τι αλλο θα βγει αργοτερα..πολυ τρελοπαρεα!!:P:P:P:P

xelashai
20-02-12, 16:47
Επίσης ξεχασα να σας πω ότι οι διαστάσεις μου είναι
δικέφαλος 33
τετρακέφαλος 65
μέση 80
περιφέρεια 108

Να ρωτήσω και κάτι άλλο
4. Όταν βρέχει και δεν μπορώ να πάω για τρέξιμο, ο διάδομος είναι αντίστοιχο υποκατάστατο? Σε τι ταχύτητα περίπου να τρέχω?

καλησπέρα σταυρούλα...:welcome:
καλη επιτυχια με τα αθληματα...τον Ιουνιο γινονται?

dorita
20-02-12, 16:48
καλα φοβερο φορουμ εχουμε !!!!εχουμε μαζευτει μαμαδες θειες αδερφες γειτονισες.....ν; δω τι αλλο θα βγει αργοτερα..πολυ τρελοπαρεα!!:P:P:P:P

ελα μου ντε!!

dorita
20-02-12, 16:50
Επίσης ξεχασα να σας πω ότι οι διαστάσεις μου είναι
δικέφαλος 33
τετρακέφαλος 65
μέση 80
περιφέρεια 108

Να ρωτήσω και κάτι άλλο
4. Όταν βρέχει και δεν μπορώ να πάω για τρέξιμο, ο διάδομος είναι αντίστοιχο υποκατάστατο? Σε τι ταχύτητα περίπου να τρέχω?

σταυρουλα καλη επιτυχια!!οι ελξεις ειναι 5 αν δεν κανω λαθος εε;;

dorita
20-02-12, 16:51
δεν πεφτω καλε!! :D
απο ποια αποψη να ειναι καλες?? παντως ειναι αηδιαστικες :P

σαν τροφη;;η εχουν πολυ αλατι

st@vroul@
20-02-12, 16:56
Σας ευχαριστώ πολύ

Αν ήταν τον Ιούνιο θα ήμουν καλά...Σε έναν μήνα ή και λίγο παραπάνω. Τα παιδιά πάνε με σειρά επιτυχίας και εξετάζονται. Μέχρι τώρα έχουν κοπεί 5 από την ειδικότητα μου. Είναι μπροστα από εμένα περίπου άλλοι 20.

Ναι 5 έλξεις είναι (δεν αναφέρθηκα καθόλου σε αυτό γιατί είναι μια πικρή ιστορία):)

dorita
20-02-12, 17:07
Σας ευχαριστώ πολύ

Αν ήταν τον Ιούνιο θα ήμουν καλά...Σε έναν μήνα ή και λίγο παραπάνω. Τα παιδιά πάνε με σειρά επιτυχίας και εξετάζονται. Μέχρι τώρα έχουν κοπεί 5 από την ειδικότητα μου. Είναι μπροστα από εμένα περίπου άλλοι 20.

Ναι 5 έλξεις είναι (δεν αναφέρθηκα καθόλου σε αυτό γιατί είναι μια πικρή ιστορία):)

στο λεω γιατι τα αγωνισματα απο τις ελξεις ξεκινανε κ καλο ειναι να ξεκινησεις να κανεις !!!!δεν θελω να σε αγχωσω...
αλλα θελουν δουλεια!

PEGY
20-02-12, 17:14
Ελένη!
Σήμερα έκανα το προγραμμα που μου έδωσες:turtle:

Ηταν πολύ περίεργο για μένα, να σταματάω ανάμεσα στα σετς κ γενικά όλο αυτό! Έμεινα έκπληκτη όταν διαπίστωσα πως η πιο δύσκολη άσκηση ήταν.... οι γάμπες!!!!! Τα είδα όλαααα! Τις έκανα σε σκαλοπατάκι ένα πόδι τη φορα κ μιλάμε πέθανα!

Λοιπόν, τα θετικά. Σίγουρα έκανα δουλεία, το αισθάνθηκα στα πόδια μου κ αύριο σίγουρα θα με έχουν πιάσει.
Τα αρνητικά : μου πήρε μια ώρα :shock::shock: μήπως έκανα κάτι λάθος; Μιλάμε φρικαρα!!!
Κ το δεύτερο, λιγάκι βαρέθηκα. . . κ προβληματίζομαι. . .

Σίγουρα είναι μια ωραία αλλαγή πάντως, θα το ψάξω να δω που θα με βγάλει!!!

katerina.
20-02-12, 17:15
Σας ευχαριστώ πολύ

Αν ήταν τον Ιούνιο θα ήμουν καλά...Σε έναν μήνα ή και λίγο παραπάνω. Τα παιδιά πάνε με σειρά επιτυχίας και εξετάζονται. Μέχρι τώρα έχουν κοπεί 5 από την ειδικότητα μου. Είναι μπροστα από εμένα περίπου άλλοι 20.

Ναι 5 έλξεις είναι (δεν αναφέρθηκα καθόλου σε αυτό γιατί είναι μια πικρή ιστορία):)

γεια σου και απο μενα σταυρουλα μου ...και καλη σου επιτυχια....:thumbup::welcome::welcome:

st@vroul@
20-02-12, 19:54
σε ευχαριστώ πολύ και εσένα
παράλληλα ξεκίνησα και διατροφή και σήμερα πεινάω όλη μέρα...:(

xelashai
20-02-12, 20:37
στελλιτσα μου???:unsure::unsure:
σε εχασα σημερα...:(

eli_din3
20-02-12, 20:52
δοκιμασα την πρωτεινη της myofusion σοκολατα..νταξει ρε παιδια... καλη..αλλα οχι τοσο για οσο ακουγεται.. παρεπιπτοντως...οταν εχεις ενα τετοιο ροφημα την μερα...ποιος ο λογος να κανεις τσιτ? αφου την παιρνεις την τσιτογευση σου

eli_din3
20-02-12, 20:57
κάμψεις...ούτε για αστείο:green:
7.30......πιτάκι βρώμης με 1scoop πρωτεΐνης + 2-3κ.σ γάλα
10........μήλο
12........75γρ καστανό ρύζι + 1κ.σ γιαουρτάκι 2%
2.30.....100γρ τόνο σε νερό + μαρούλι με 1κ.γ λάδι
4.30.....
[LIST]


6.......1 scoop πρωτεΐνη
7.......μπανάνα

κανω κατι λαθος??? γιατι ολοι τρωνε τοσο λιγο?? ή μηπως ετσι μου φαινεται?

xelashai
20-02-12, 21:02
κανω κατι λαθος??? γιατι ολοι τρωνε τοσο λιγο?? ή μηπως ετσι μου φαινεται?

είσαι μικρή εσυ ακόμα... πρέπει να τρως να μεγαλώσεις...:P:P
ασε με μωρε... βλέπεις πόσο τρώω κ ενα κιλο κατέβηκε η ζυγαριά... λίγοι μήνες ζωής της έμειναν..θα την σπάσω!

eli_din3
20-02-12, 21:09
είσαι μικρή εσυ ακόμα... πρέπει να τρως να μεγαλώσεις...:P:P
ασε με μωρε... βλέπεις πόσο τρώω κ ενα κιλο κατέβηκε η ζυγαριά... λίγοι μήνες ζωής της έμειναν..θα την σπάσω!

ρε περα απ την πλακα..μπες να δεις ποσο τρωω..καμια σχεση.. πιφ..αγχωνομαι οταν τα βλεπω αυτα..

xelashai
20-02-12, 21:17
ρε περα απ την πλακα..μπες να δεις ποσο τρωω..καμια σχεση.. πιφ..αγχωνομαι οταν τα βλεπω αυτα..

καθε μέρα τα βλέπω!!βρε μην αγχώνεσαι...
κι εγω οταν ξεκίνησα την διατροφή ετρωγα αρκετά και έχανα... έφυγαν τα μισά κιλά ετσι..
τώρα ομως επειδή εχω κολλήσει..τρωω λιγο λιγότερο...αλλα εγω είμαι οκ με αυτη την ποσότητα.εσυ δεν θα εισαι!!!
συζήτησα όμως με μια φίλη;)...κ λεω να τις αυξήσω λιγο..θα δειξει...

eli_din3
20-02-12, 21:20
γυμ εχω πολλες αποριες...

1.ε αληθεια δες ποσο τρωει η δαφνη...ουτε στην υποθερμιδικη μου δεν ετρωγα τοσο..πφφφφ..αν γινω χοντρομπαμπουρας θα γκρινιαζω ολη μερα να το ξερεις....:P

2.αυτο...http://www.technogym.com/cy/products/strength-training/lower-body-strength-equipment/selection/glute/417 με πονεσε την μεση (ξερω κατανταω γραφικη) λογικο ή οχι? οχι να φανταστω.. τι εκανα ΠΑΛΙ λαθος??

3.στο λεγκ κερλ... το ποδι πρεπει να ναι τσαρουχι ή χαλαρο?

4.η γυμναστρια σημερα π με ειδε στο παουερ πλειτ μου πε..πρεπει να δουλεψουμε παλι χερια ε? χαλαρωσαν... ΜΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΒΑΡΗ ΧΕΡΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΧΑΛΑΡΩΣΑΝ??????????????????

eli_din3
20-02-12, 21:23
καθε μέρα τα βλέπω!!βρε μην αγχώνεσαι...
κι εγω οταν ξεκίνησα την διατροφή ετρωγα αρκετά και έχανα... έφυγαν τα μισά κιλά ετσι..
τώρα ομως επειδή εχω κολλήσει..τρωω λιγο λιγότερο...αλλα εγω είμαι οκ με αυτη την ποσότητα.εσυ δεν θα εισαι!!!
συζήτησα όμως με μια φίλη;)...κ λεω να τις αυξήσω λιγο..θα δειξει...

γλυκουλι μου..βλεπεις τι τρωω?? :p

ε δες..και εγω ετρωγα 1200 και μετα απο καιρο σταματησα να χανω.. αλλα που να πηγαινα..1000?? και μετα οταν ξανακολλουσα 800?? φαυλος κυκλος..αρα καταλαβα οτι επρεπε να αυξησω....
δευτερον..ναι ναι να αυξησεις..απολαυστε την ζωηηη φατε τα παντααα (λεμε τωρα :P)

xelashai
20-02-12, 21:30
στην αρχη με πονουσε κ εμενα η μεση σε αυτο το μηχανημα...
ειναι λαθος η σταση σου...πρεπει να καθεσαι αρκετα μπροστα στο μαξιλαρι,να στηριζεται ο κορμος κ να σφιγγεις κοιλια...ετσι σταματησε να με ενοχλει...
δεν το συμπαθω κ πολυ αυτο το μηχανημα για πολλους λογους....(ασε που το εχουν οι βλακες επανω απο τους παγκους των κοιλιακων...φατσα καρτα στην είσοδο...εμπνευση του ιδιοκτητη!)
κ ρε θα με κανετε να νοιωθω ασχημα με το φαγητο...:(

edit..τα παντα όλα???χαχαχα
τωρα να το πω???...γουιιιιι:turtle:
μισο...κλεινω για 10' κ επιστρεφω...

dorita
20-02-12, 23:02
οντως κ μενα αυτο http://www.technogym.com/cy/products...tion/glute/417 μου ποναει η μεση οταν το κανω...

amst
20-02-12, 23:08
σε ευχαριστώ πολύ και εσένα
παράλληλα ξεκίνησα και διατροφή και σήμερα πεινάω όλη μέρα...:(

καλώς ήρθες!

αυτό με το φαγητό θα το ξεπεράσεις σύντομα. θα σε βοηθήσει να αν ανοίξεις και ένα λογκ και γράφεις εκεί πέρα τι τρως καθημερινά
όλες είχαμε φοβερά θέματα με την πείνα, αλλά στρώσαμε

να πίνεις πολύ νερό

amst
20-02-12, 23:18
Λοιπόν σήμερα εγκαινίασα το πρόγραμμα της Ελένης.

Ζεσταμα 10 λεπτα ποδηλατο
1.λεγκ εξτεσιον 3*12 (15κιλά)
2.λεγκ κερλ 3*12 (15κιλά)
3.σκουωτ ελευθερα με μπαρα 4*12 (αυτό έγινε ως εξής: ο γυμναστής δε μου έδειχνε την άσκηση και μου είπε καλύτερα βαράκια και όχι μπάρα. πήρα λοιπόν από 5κιλά σε κάθε χέρι και έκανα 3x15, όμως ένιωσα έντονο πόνο στη μέση και το άφησα. εννοείται δε με επέβλεπε (ήταν σε άλλο όροφο, ούτε μου την έδειξε. μου την περιέγραψε και ανέβηκα μόνη να την κάνω-κρίμα, τον συμπαθούσα πολύ αυτόν)
4.προχωρητικες προβολες 3*15 βηματα (τέλειο?? ΤΕΛΕΙΟ)
5.πλιε με αλτηρα στη μεση 3*15 (μια χαρά και αυτό με έναν αλτήρα 5κιλά)
6.γαμπες σμιθ/μηχανημα ορθια 4*20 (μηχάνημα όρθια- 15κιλά, πολύυυ πόνος (έλεγα μέσα μου "δώσε πόνο στο λαό ελένη" χαχαχαχααα)μου την έδειξε ένα παιδί εκεί, πολύ καλό παιδί, άφησε το πρόγραμμά του και κοίταζε αν την κάνω σωστά και με διόρθωνε. μάλλον θα ρωτάω τα παιδιά που κάνουν γυμναστική, πιο πολύ θα με βοηθούν)
7.αποθεραπεια 10 λεπτα χαλαρα διαδρομο
8.διατασεις

αν υπάρχει κανένα βιντεάκι για το 3 και το 5, θα με βοηθούσε
δάφνη, τα δικά σου δεν ανοίγουν ρε γαμώτο. και παιδεύτηκες να τα βρεις

xelashai
20-02-12, 23:20
για το 3 κ το 5 σου εχω βιντεακι
γιατι δεν σου ανοιγουν?σε εμενα δουλευουν κανονικα:unsure:

πλιε με αλτηρα...http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/plie-dumbbell-squat

s (http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/plie-dumbbell-squat)quathttp://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/barbell-squat


α (http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/barbell-squat)υτα ανοιγουν?

amst
20-02-12, 23:30
για το 3 κ το 5 σου εχω βιντεακι
γιατι δεν σου ανοιγουν?σε εμενα δουλευουν κανονικα:unsure:

πλιε με αλτηρα...http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/plie-dumbbell-squat

s (http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/plie-dumbbell-squat)quathttp://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/barbell-squat


α (http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/barbell-squat)υτα ανοιγουν?

οκ ζουζούνα
ναι, ανοίγουν....
πλιε με αλτήρα έκανα με τα πόδια ενωμένα... χμ.. ας περιμένουμε και την gym

Gianna
20-02-12, 23:31
κανω κατι λαθος??? γιατι ολοι τρωνε τοσο λιγο?? ή μηπως ετσι μου φαινεται?

Καλά, έγω κάθε φορά που διαβάζω τις διατροφές αρκετών κορασίδων εδώ αισθάνομαι πολύ....ζώο, αλλά είναι ανάλογα με τις ανάγκες του καθενός, τι στομάχι έχει, πόση προπόνηση κάνει, τι κάνει καθ' ολη τη διάρκεια της ημέρας και...φυσικά αν το αγαπάει το φαγητό:P Προσωπικά δεν θα την πάλευα με τη διατροφή πολλών από εσάς... Ο διατροφολόγος μου χε πει μάλιστα ότι κανα 500 θερμίδες παραπάνω (καλές, έτσι...) μάλλον τις χρειάζομαι...και έχετε δει σε γενικές γραμμές αν έχετε διαβάσει το λογκ μου αν τρώω αρκετά ή όχι...

xelashai
20-02-12, 23:33
ναι εννοειται πρεπει να δωσει το οκ η ελένη..
αλλα στεναχωρηθηκα τωρα....γιατι δεν ανοιγουν τα υπολοιπα???εγω που εκανα δοκιμη τωρα ανοιγουν!
αν πατησεις δεξι κλικ επανω κ "ανοιγμα συνδεσμου"...

amst
20-02-12, 23:36
ναι εννοειται πρεπει να δωσει το οκ η ελένη..
αλλα στεναχωρηθηκα τωρα....γιατι δεν ανοιγουν τα υπολοιπα???εγω που εκανα δοκιμη τωρα ανοιγουν!
αν πατησεις δεξι κλικ επανω κ "ανοιγμα συνδεσμου"...

έλα ρε....
θα τα βρούμε, μη μασάς!!!!!

amst
20-02-12, 23:38
μιας και μιλάτε για διατροφή, αυτό


10:00 50γρ. μούσλι, 1κ.γ. μέλι, 1.5ποτήρι γάλα
11:50 - 13:00 γυμναστήριο
13:00 1μπανάνα
14:00 σαλάτα, 1κ.σ. λάδι, μπαλσάμικο, 2μικρά παξιμαδάκια κρίθινα, 150γρ. κοτόπουλο στήθος ψητό
16:30 1γιουρτάκι, 1κ.σ.μέλι, 1χούφτα ξηροκάρπια
21:00 σαλάτα, 1κ.σ. λάδι, μπαλσάμικο, 1μικρό παξιμαδάκι, 60γρ. κοτόπουλο (έκλεψα μια πιρουνιά μακαρόνια)

πώς σας φαίνεται και πώς γίνεται καλύτερο?

xelashai
20-02-12, 23:39
έλα ρε....
θα τα βρούμε, μη μασάς!!!!!

μα θα σκασω τωρα!.μου πηρε κανα 2 ωρο να τα βρω..
ξαναδοκιμασε λιγο οπως σου ειπα..με δεξι κλικ

katerina.
20-02-12, 23:43
:love:κοριτσακια μου γλυκα μολις κοιμησα τα μωρα μου παω να κανω μπανιο και βουρ για νανι ....μη μου ξενυχτήσετε μεχρι αργα σημερα....το πρωι να ξερετε οτι σας διαβαζω ...θα ηθελα πολυ και εγω να συμμετέχω στην παρεα σας ....αλλα ειναι λιγο δυσκολο εχω αλλους τρεις ανθρωπους να φροντιζω και ο χρονος ειναι περιορισμενος....μου λειπετε ....!!!

να μου φιλησετε την gym ...καποια στιγμη ευελπιστω να την πετυχω...καλο βραδυ σε ολες σας...;);););)


στελακι και δαφνουλα ....οτι ειπαμε μικρουλια μου ....και μην φοβαστε τριγυρναω εδω μεσα και δινω διαταγες να σας προσεχουν...ειπαμε ειστε υπο την προστασια μου...

σασ περιμενω αθηνα και τις δυο...: :love:

gym
20-02-12, 23:44
:love:κοριτσακια μου γλυκα μολις κοιμησα τα μωρα μου παω να κανω μπανιο και βουρ για νανι ....μη μου ξενυχτήσετε μεχρι αργα σημερα....το πρωι να ξερετε οτι σας διαβαζω ...θα ηθελα πολυ και εγω να συμμετέχω στην παρεα σας ....αλλα ειναι λιγο δυσκολο εχω αλλους τρεις ανθρωπους να φροντιζω και ο χρονος ειναι περιορισμενος....μου λειπετε ....!!!

να μου φιλησετε την gym ...καποια στιγμη ευελπιστω να την πετυχω...καλο βραδυ σε ολες σας...;);););)


στελακι και δαφνουλα ....οτι ειπαμε μικρουλια μου ....και μην φοβαστε τριγυρναω εδω μεσα και δινω διαταγες να σας προσεχουν...ειπαμε ειστε υπο την προστασια μου...

σασ περιμενω αθηνα και τις δυο...: :love:

τσα....να μαι κ εγω!

αντε καλη ξεκουραση αγαπη μου!
:welcome::welcome:

xelashai
20-02-12, 23:47
:love:κοριτσακια μου γλυκα μολις κοιμησα τα μωρα μου παω να κανω μπανιο και βουρ για νανι ....μη μου ξενυχτήσετε μεχρι αργα σημερα....το πρωι να ξερετε οτι σας διαβαζω ...θα ηθελα πολυ και εγω να συμμετέχω στην παρεα σας ....αλλα ειναι λιγο δυσκολο εχω αλλους τρεις ανθρωπους να φροντιζω και ο χρονος ειναι περιορισμενος....μου λειπετε ....!!!

να μου φιλησετε την gym ...καποια στιγμη ευελπιστω να την πετυχω...καλο βραδυ σε ολες σας...;);););)


στελακι και δαφνουλα ....οτι ειπαμε μικρουλια μου ....και μην φοβαστε τριγυρναω εδω μεσα και δινω διαταγες να σας προσεχουν...ειπαμε ειστε υπο την προστασια μου...

σασ περιμενω αθηνα και τις δυο...: :love:

μανούλα....κι εμας μας λείπεις....:love:...το ξερουμε οτι μας προσεχεις..όοοολα τα βλέπουμε;);)
καλη ξεκουραση μανουλα...μάκια

gym
20-02-12, 23:48
μιας και μιλάτε για διατροφή, αυτό


10:00 50γρ. μούσλι, 1κ.γ. μέλι, 1.5ποτήρι γάλα
11:50 - 13:00 γυμναστήριο
13:00 1μπανάνα
14:00 σαλάτα, 1κ.σ. λάδι, μπαλσάμικο, 2μικρά παξιμαδάκια κρίθινα, 150γρ. κοτόπουλο στήθος ψητό
16:30 1γιουρτάκι, 1κ.σ.μέλι, 1χούφτα ξηροκάρπια
21:00 σαλάτα, 1κ.σ. λάδι, μπαλσάμικο, 1μικρό παξιμαδάκι, 60γρ. κοτόπουλο (έκλεψα μια πιρουνιά μακαρόνια)

πώς σας φαίνεται και πώς γίνεται καλύτερο?

θα προτιμουσα αντι για παξιμαδι κατι σε πατατα η ρυζι η ακομη κ μακαρονι μαυρο για να σε κρατησει πιο πολυ
το παξιμαδι δεν ξερω κατα ποσο σε χορταινει εσενα προσωπικα

οπως και το βραδυ...το ιδιο...και γενικα ειμαι κατα των μικροτσιμπολογηματων
ασχετα αν ξεφευγεις η οχι θερμιδικα,δεν μου χτυπαει ωραια στο ματι βρε αδερφε...

μου αρεσει να βλεπω οργανωμενα προγραματα και αυτο ειναι ενας καλος τροπος για να ξερετε τι κανετε ακριβως...
δεν λεω να ειστε μανιακς με τη διατροφη σας αλλα προσεχουμε γενικα...και τα μπισκοτακια και τις μπουκιτσες και ολα...


δεν το λεω για σενα...αλλα ξερετε,..παιρνω αφορμη και φιλοσοφω!:green::green:
κατα τα αλλα ειναι οκ η διατροφη σου!και το βραδυ πολυ λιγο το κοτοπουλο σου μανα μου...60 γρ τι αν φτουρισει ολοκληρη κοπελαρα?;)

gym
20-02-12, 23:49
οκ ζουζούνα
ναι, ανοίγουν....
πλιε με αλτήρα έκανα με τα πόδια ενωμένα... χμ.. ας περιμένουμε και την gym

αυτο παλι πως το εκανες?

gym
20-02-12, 23:51
Λοιπόν σήμερα εγκαινίασα το πρόγραμμα της Ελένης.

Ζεσταμα 10 λεπτα ποδηλατο
1.λεγκ εξτεσιον 3*12 (15κιλά)
2.λεγκ κερλ 3*12 (15κιλά)
3.σκουωτ ελευθερα με μπαρα 4*12 (αυτό έγινε ως εξής: ο γυμναστής δε μου έδειχνε την άσκηση και μου είπε καλύτερα βαράκια και όχι μπάρα. πήρα λοιπόν από 5κιλά σε κάθε χέρι και έκανα 3x15, όμως ένιωσα έντονο πόνο στη μέση και το άφησα. εννοείται δε με επέβλεπε (ήταν σε άλλο όροφο, ούτε μου την έδειξε. μου την περιέγραψε και ανέβηκα μόνη να την κάνω-κρίμα, τον συμπαθούσα πολύ αυτόν)


4.προχωρητικες προβολες 3*15 βηματα (τέλειο?? ΤΕΛΕΙΟ):thumbup:


5.πλιε με αλτηρα στη μεση 3*15 (μια χαρά και αυτό με έναν αλτήρα 5κιλά)


6.γαμπες σμιθ/μηχανημα ορθια 4*20 (μηχάνημα όρθια- 15κιλά, πολύυυ πόνος (έλεγα μέσα μου "δώσε πόνο στο λαό ελένη" χαχαχαχααα):green::green:

μου την έδειξε ένα παιδί εκεί, πολύ καλό παιδί, άφησε το πρόγραμμά του και κοίταζε αν την κάνω σωστά και με διόρθωνε. μάλλον θα ρωτάω τα παιδιά που κάνουν γυμναστική, πιο πολύ θα με βοηθούν)

λοιπον...θα ρωτας τους αντρες εκει γυρω...κατι τετοια ψαχνουν αυτα....οποτε σεσε τον γυμναστη τον σαλακα...
7.αποθεραπεια 10 λεπτα χαλαρα διαδρομο
8.διατασεις

αν υπάρχει κανένα βιντεάκι για το 3 και το 5, θα με βοηθούσε
δάφνη, τα δικά σου δεν ανοίγουν ρε γαμώτο. και παιδεύτηκες να τα βρεις

ωρες ωρες μου ερχεται να αρχισω να περνω τηλεφωνα και να παρω σβαρνα ολες τις πολεις σας να πιασω τους γυμναστες σας....
τι λες ρε φιλε πες του....και αμα δεν μου μαθεις να κανω σωστα σκουωτ ποιος θα μου μαθει?
ΟΧΙ...αν δεν μαθεις τεχνικη θα τραυματιστεις....φφφφφ...τα πηρα τωρα...:shock::shock:

eli_din3
20-02-12, 23:51
γυμουλα απαντα στις ερωτησεις μου αν μπορεις :bounce::bounce: στεναχωρεθηκα :(

gym
20-02-12, 23:52
οντως κ μενα αυτο http://www.technogym.com/cy/products...tion/glute/417 μου ποναει η μεση οταν το κανω...

δεν ανοιγει αυτο που εβαλες

amst
20-02-12, 23:53
μα θα σκασω τωρα!.μου πηρε κανα 2 ωρο να τα βρω..
ξαναδοκιμασε λιγο οπως σου ειπα..με δεξι κλικ

ανοίγουν όλα των πρώτων δύο ημερών εκτός απ'το 6 της πρώτης μέρας
πφφφφφφφφ.... έλεος ο υπολογιστής μου (ή εγώ?!)


gym


στη δεύτερη μέρα το μόνο που δε μπορώ να κάνω σπίτι, είναι το "άρσεις ποδιών σε μονόζυγο"
θα μπορούσα να το κάνω κάπως σπίτι αυτό ή να πάω γυμναστήριο?
δε με πειράζει, απλά το ρωτάω

gym
20-02-12, 23:55
γυμ εχω πολλες αποριες...

1.ε αληθεια δες ποσο τρωει η δαφνη...ουτε στην υποθερμιδικη μου δεν ετρωγα τοσο..πφφφφ..αν γινω χοντρομπαμπουρας θα γκρινιαζω ολη μερα να το ξερεις....:P

2.αυτο...http://www.technogym.com/cy/products/strength-training/lower-body-strength-equipment/selection/glute/417 με πονεσε την μεση (ξερω κατανταω γραφικη) λογικο ή οχι? οχι να φανταστω.. τι εκανα ΠΑΛΙ λαθος??

3.στο λεγκ κερλ... το ποδι πρεπει να ναι τσαρουχι ή χαλαρο?

4.η γυμναστρια σημερα π με ειδε στο παουερ πλειτ μου πε..πρεπει να δουλεψουμε παλι χερια ε? χαλαρωσαν... ΜΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΒΑΡΗ ΧΕΡΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΧΑΛΑΡΩΣΑΝ??????????????????


1.ασχολιαστον!;)

2.σου ειπα εγω να κανεις αυτην την ασκηση?
να κρατας καλα τη μεση σταθερη θελει κ γενικα τον κορμο...να συγκεντρωθεις στο σημειο που δουλευεις...
απαντησε μου ομως σε αυτο που σου ρωταω

3.εχεις ξαπλωτο η καθιστο?

4.στο πλατε θα δουλεψεις χερια ε?καλα παει η φοβερη γυμανστρια σου...για στειλε μου ονομα να δω αν την ξερω βασικα...:green:

amst
20-02-12, 23:57
ωρες ωρες μου ερχεται να αρχισω να περνω τηλεφωνα και να παρω σβαρνα ολες τις πολεις σας να πιασω τους γυμναστες σας....
τι λες ρε φιλε πες του....και αμα δεν μου μαθεις να κανω σωστα σκουωτ ποιος θα μου μαθει?
ΟΧΙ...αν δεν μαθεις τεχνικη θα τραυματιστεις....φφφφφ...τα πηρα τωρα...:shock::shock:

ρε και εγώ τα πήρα. αλλά έχουν αυτό το ύφος: εγώ τα ξέρω όλα εδώ και δε θα κάνεις σκουώτ.. ΤΕΛΟΣ
γενικά πλακώνομαι για πλάκα με τον κόσμο, αλλά στο γυμναστήριο δεν πάω για να πλακωθώ και να ξενερώσω. αλλιώς θα τα άκουγε και αυτός.

καλά, όταν ένιωσα μέση, χέστηκα πάνω μου! σοβαρά.....

eli_din3
20-02-12, 23:58
1.ασχολιαστον!;)

2.σου ειπα εγω να κανεις αυτην την ασκηση?
να κρατας καλα τη μεση σταθερη θελει κ γενικα τον κορμο...να συγκεντρωθεις στο σημειο που δουλευεις...
απαντησε μου ομως σε αυτο που σου ρωταω

3.εχεις ξαπλωτο η καθιστο?

4.στο πλατε θα δουλεψεις χερια ε?καλα παει η φοβερη γυμανστρια σου...για στειλε μου ονομα να δω αν την ξερω βασικα...:green:

2. εε δοκιμαζω για να ξερω ολα τα οργανα!
3.καθιστο
4. ε ναι εχει και κατι ασκησεις για χερια μωρε με κατι λουρια..pm

gym
21-02-12, 00:00
ανοίγουν όλα των πρώτων δύο ημερών εκτός απ'το 6 της πρώτης μέρας
πφφφφφφφφ.... έλεος ο υπολογιστής μου (ή εγώ?!)


gym


στη δεύτερη μέρα το μόνο που δε μπορώ να κάνω σπίτι, είναι το "άρσεις ποδιών σε μονόζυγο"
θα μπορούσα να το κάνω κάπως σπίτι αυτό ή να πάω γυμναστήριο?
δε με πειράζει, απλά το ρωτάω


κανε αρσεις των ποδιων τοτε ενω καθεσαι σε καρεκλα η καναπε κρατωντας απο πισω τα χερια στον καναπε η στο πλαι στην καρεκλα

αν ειναι μονο αυτο που θες να αλλαξεις για να κανεις σπιτι...αλλιως θα θελα να κανεις μονοζυγο

dorita
21-02-12, 00:02
[QUOTE=gym;521923]δεν ανοιγει αυτο που εβαλες[/

γεια σου γυμακι μου!:welcome:ειναι το νουμερο 2 της ελινας!
πως πηγε η μερα σου , ξεκινησες σημερα;;

gym
21-02-12, 00:02
2. εε δοκιμαζω για να ξερω ολα τα οργανα!
3.καθιστο
4. ε ναι εχει και κατι ασκησεις για χερια μωρε με κατι λουρια..pm

2.ειδικα αυτο το μηχανημα ειναι...ας μην πω....κανε αυτα που ειπαμε...πλιζζζ...μακαρι οταν ξεκινησα να ειχα καποιον να με βαλει αν κανω σκουωτ και προβολες και να μην μου εδειχνε αυτο το μηχανημα...;);)

3.εκει λοιπον...κανεις ενα κλικ τα ποδια πανω καθως εχεις το μαξιλαρακι απο πανω στον τετρακεφαλο και ετσι κανεις την κινηση

πολλοι νομιζουν οτι ειναι απλα βαζω τα ποδια κ πανω κατω πανω κατω
κανε ενα κλικ επανω τα ποδια κ απο εκει κανε την καμψη μηριαιου κ θα καταλαβεις την κινηση
δεν εχει σημασια το πελμα...

4.μην τυχον αφησεις τα βαρη για χερια κ πας στο πλατε...επειδη θελουν αυτοι να πουλησουν μην μασας

eli_din3
21-02-12, 00:05
2.ειδικα αυτο το μηχανημα ειναι...ας μην πω....κανε αυτα που ειπαμε...πλιζζζ...μακαρι οταν ξεκινησα να ειχα καποιον να με βαλει αν κανω σκουωτ και προβολες και να μην μου εδειχνε αυτο το μηχανημα...;);)

3.εκει λοιπον...κανεις ενα κλικ τα ποδια πανω καθως εχεις το μαξιλαρακι απο πανω στον τετρακεφαλο και ετσι κανεις την κινηση

πολλοι νομιζουν οτι ειναι απλα βαζω τα ποδια κ πανω κατω πανω κατω
κανε ενα κλικ επανω τα ποδια κ απο εκει κανε την καμψη μηριαιου κ θα καταλαβεις την κινηση
δεν εχει σημασια το πελμα...

4.μην τυχον αφησεις τα βαρη για χερια κ πας στο πλατε...επειδη θελουν αυτοι να πουλησουν μην μασας

2.α δεν ειναι καλο?? ψιλοπαπαριτσα??
3.τι εννοεις κανεις ενα κλικ τα ποδια πανω? (αφου το μαξιλαρακι ειναι κατω απο τον τετρακεφαλο:S ειναι ενα κατω απο τον τετρακεφαλο στο γονατο εκει και ενα πανω απο το πελμα σχεδον εκει τελοσπαντων)
4.οχι ουτε καν

gym
21-02-12, 00:06
[QUOTE=gym;521923]δεν ανοιγει αυτο που εβαλες[/

γεια σου γυμακι μου!:welcome:ειναι το νουμερο 2 της ελινας!
πως πηγε η μερα σου , ξεκινησες σημερα;;

ελα αγαπη μου...ναι ξεκινησα...
πριν λιγο ηρθα απο ποδια...οκ...δεν επεσα γενικα ουτε σε δυναμη αλλα η αντοχη μου λογω αναπνοων ειναι καπως...ποναω στο στηθος ακομα αλλα οκ...θα επανελθω!

απλα ειχε ΄πολυ κοσμο κ τρελαινομαι ετσι...αλλα οκ προσαρμοζομαστε!


:turtle::turtle:

gym
21-02-12, 00:08
2.α δεν ειναι καλο?? ψιλοπαπαριτσα??
3.τι εννοεις κανεις ενα κλικ τα ποδια πανω? (αφου το μαξιλαρακι ειναι κατω απο τον τετρακεφαλο:S ειναι ενα κατω απο τον τετρακεφαλο στο γονατο εκει και ενα πανω απο το πελμα σχεδον εκει τελοσπαντων)
4.οχι ουτε καν

2.σχεδον ναι...θελει τροπο αυτο για να το δουλεψεις καλα κ δεν σου χρειαζεται ειδικα αν κανεις οσα λεμε

3.ενα κλικ παιδι μου...πως να το πω αλλιως απο εδω?βαζεις τα ποδια κατω απο το μαξιλαρι...δεν ειναι τσιμεντο....ενα κλικ επανω...

Stella
21-02-12, 00:08
:love:κοριτσακια μου γλυκα μολις κοιμησα τα μωρα μου παω να κανω μπανιο και βουρ για νανι ....μη μου ξενυχτήσετε μεχρι αργα σημερα....το πρωι να ξερετε οτι σας διαβαζω ...θα ηθελα πολυ και εγω να συμμετέχω στην παρεα σας ....αλλα ειναι λιγο δυσκολο εχω αλλους τρεις ανθρωπους να φροντιζω και ο χρονος ειναι περιορισμενος....μου λειπετε ....!!!

να μου φιλησετε την gym ...καποια στιγμη ευελπιστω να την πετυχω...καλο βραδυ σε ολες σας...;);););)


στελακι και δαφνουλα ....οτι ειπαμε μικρουλια μου ....και μην φοβαστε τριγυρναω εδω μεσα και δινω διαταγες να σας προσεχουν...ειπαμε ειστε υπο την προστασια μου...

σασ περιμενω αθηνα και τις δυο...: :love:

Ελάτε ρε παιδιααααααα...εγω τωρα γιατί νιωθω το πολύ 12χρονηηηηη....και μ' αρεσειιιιιιιι.......:love::love::love:

Αχ Κατερίνα πόσο σε καταλαβαινω....και να φανταστεις πως εγώ έχω μόνο έναν άνθρωπο επιπλέον να φροντίσω και ένα σπίτι και με το ζόρι προλαβαινω, φαντάζομαι εσυ....λειπω και πολλες ώρες από το σπίτι γμτ....

gym
21-02-12, 00:09
ρε και εγώ τα πήρα. αλλά έχουν αυτό το ύφος: εγώ τα ξέρω όλα εδώ και δε θα κάνεις σκουώτ.. ΤΕΛΟΣ
γενικά πλακώνομαι για πλάκα με τον κόσμο, αλλά στο γυμναστήριο δεν πάω για να πλακωθώ και να ξενερώσω. αλλιώς θα τα άκουγε και αυτός.

καλά, όταν ένιωσα μέση, χέστηκα πάνω μου! σοβαρά.....

εννεοιται ρε συ...αμα δεν εχεις τεχνικη θα την παθεις την ζημια...ρε κοιτα κατι τυπους...

να εχετε τσαμπουκα...τους πληρωνετε ολους αυτους...

amst
21-02-12, 00:10
κανε αρσεις των ποδιων τοτε ενω καθεσαι σε καρεκλα η καναπε κρατωντας απο πισω τα χερια στον καναπε η στο πλαι στην καρεκλα

αν ειναι μονο αυτο που θες να αλλαξεις για να κανεις σπιτι...αλλιως θα θελα να κανεις μονοζυγο

θα κάνω ότι μου πεις....
αν πρέπει να κάνω μονόζυγο, θα πάω
αν είναι το ίδιο με την άλλη άσκηση, θα προτιμούσα σπίτι

ή μπορώ να το κάνω γυμναστήριο και όταν δεν έχω χρόνο, να κάνω σπίτι την εναλλακτική.
ότι πεις ελένη

και τελευταία ερώτηση από μένα, οι μέρες πρέπει να πηγαίνουν με τη σειρά που τις έχεις γράψει?

ρε, νιώθω λίγο άσχημα που σε παίρνω απ'τα μαλλιά μόλις μπεις.
μακάρι να μπορούσα να κάνω και εγώ κάτι για σένα, πραγματικά..


να σας πω ένα καλό νέο σήμερα απ'τη ζωή μου?
μια φίλη με εξωσωματική έκανε αίματος σήμερα και βγήκε θετικό. μάλλον δίδυμη κύηση..... το λέω σε όλο τον κόσμο......... :turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:
δε μπορείτε να φανταστείτε χαρά.......

LIFE

amst
21-02-12, 00:13
[QUOTE=dorita;521940]

ελα αγαπη μου...ναι ξεκινησα...
πριν λιγο ηρθα απο ποδια...οκ...δεν επεσα γενικα ουτε σε δυναμη αλλα η αντοχη μου λογω αναπνοων ειναι καπως...ποναω στο στηθος ακομα αλλα οκ...θα επανελθω!

απλα ειχε πολυ κοσμο κ τρελαινομαι ετσι...αλλα οκ προσαρμοζομαστε!


:turtle::turtle:

δεν προλαβαίνεις πρωί ελένη, ε?
καλά και όσο πλησιάζουμε στο καλοκαίρι, όλο και θα γεμίζει περισσότερο.....

Stella
21-02-12, 00:14
να σας πω ένα καλό νέο σήμερα απ'τη ζωή μου?
μια φίλη με εξωσωματική έκανε αίματος σήμερα και βγήκε θετικό. μάλλον δίδυμη κύηση..... το λέω σε όλο τον κόσμο......... :turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:
δε μπορείτε να φανταστείτε χαρά.......

LIFE

Αυτό είναι πραγματικά ΥΠΕΡΟΧΟ νεο!!!:turtle::turtle::turtle::turtle:

Α ρε τι τραβάμε και μεις οι γυναικες.....

gym
21-02-12, 00:15
Ελένη!
Σήμερα έκανα το προγραμμα που μου έδωσες:turtle:

Ηταν πολύ περίεργο για μένα, να σταματάω ανάμεσα στα σετς κ γενικά όλο αυτό! Έμεινα έκπληκτη όταν διαπίστωσα πως η πιο δύσκολη άσκηση ήταν.... οι γάμπες!!!!! Τα είδα όλαααα! Τις έκανα σε σκαλοπατάκι ένα πόδι τη φορα κ μιλάμε πέθανα!

Λοιπόν, τα θετικά. Σίγουρα έκανα δουλεία, το αισθάνθηκα στα πόδια μου κ αύριο σίγουρα θα με έχουν πιάσει.
Τα αρνητικά : μου πήρε μια ώρα :shock::shock: μήπως έκανα κάτι λάθος; Μιλάμε φρικαρα!!!
Κ το δεύτερο, λιγάκι βαρέθηκα. . . κ προβληματίζομαι. . .

Σίγουρα είναι μια ωραία αλλαγή πάντως, θα το ψάξω να δω που θα με βγάλει!!!

καλα δεν παιζει αυτο...τι μια ωρα ρε συ?

εγω το εκανα το πρωι κ ηταν νταν στα 35.30!:unsure:
μαλλον σου παιρνουν ωρα τα burpees ε?

αχ παιδι μου...εσυ αντε να μπεις σε σπλιτ τωρα...

πεγκυ...δεν ειναι απαραιτητο...πραγματικα!

σκεφτομουν το εξης...

γυμναστηριο δεν θα πας...
αρα θα εισαι εκει...
το σπλιτ το βαριεσαι...

χμ...τι να σε κανουμε τι να σ εκανουμε?εεεε?

λοιπον ακου...
επανω στα χερια θες να δεσεις...εισαι αδυνατη γενικα....στα ποδια δεν ξερω τι παιζει ομως...

δεν ξερω ποσο μυικα ανεπτυγμενη εισαι...

κ το αλλο που λεγαμε....και εκεινο σπλιτ ειναι...δειξε μου τις παραλλαγες που ελεγες να το δουμε μπας και βγαλουμε κατι που να μην σε κουραζει...

γενικα ποσο χρονο διαθετεις?>μην συγκρινεις ομως ρε συ με αυτα που εκανες τα 10λεπτα...;)

xelashai
21-02-12, 00:15
μπραβο της...πολυ ευχαριστα νεα!!!νεα ζωούλα...:turtle:

eli_din3
21-02-12, 00:18
[QUOTE=gym;521950]

δεν προλαβαίνεις πρωί ελένη, ε?
καλά και όσο πλησιάζουμε στο καλοκαίρι, όλο και θα γεμίζει περισσότερο.....

αχ πραγματικα...εκει τον μαιο ιουνιο γινεται της ΤΡΕΛΗΣ..τρελης ομως..μισω τοσο αυτην την περιοδο.... δεν εχει χωρο χρονο δεν εχει τιποτα...

επισης εχω κατι αποριες ρε κοριτσια :P.... γιατι να βαφτεις για να πας γυμ?? ειναι κατι τυπισσες με ενα βραδινο μακιγιαζ να πουμε.... αφηστε ο αλλος..ειναι ενα μικρο στο γυμ.. 17 τον κοβω... ερχεται ΚΑΘΕ φορα με το μαλλι στην τσιτα τι ζελε τι σηκωμα..οχι θελετε :P... και με ενα μπλε ΤΕΡΑΣΤΙΟ φουτερ... ρε ανθρωπε..που πας να κανεις βαρη με φουτερ... τον βλεπω να κανει κοιλιακους με φουτερ και τον λυπαμαι.... κ να πεις ηθελε να χασει και καλα το φοραει να ιδρωσει...ειναι 3 κιλα ο ανθρωπος στην κυριολεξια

dorita
21-02-12, 00:18
Αυτό είναι πραγματικά ΥΠΕΡΟΧΟ νεο!!!:turtle::turtle::turtle::turtle:

Α ρε τι τραβάμε και μεις οι γυναικες.....

ακριβως!!!!κ φαντασου δεν εχω γινει μανα αλλα βλεπω την αδερφη μου!!!
κ ειπα στην μανα μου γιατι δεν με γεννησσες αντρα!!!!!

eli_din3
21-02-12, 00:19
θα κάνω ότι μου πεις....
αν πρέπει να κάνω μονόζυγο, θα πάω
αν είναι το ίδιο με την άλλη άσκηση, θα προτιμούσα σπίτι

ή μπορώ να το κάνω γυμναστήριο και όταν δεν έχω χρόνο, να κάνω σπίτι την εναλλακτική.
ότι πεις ελένη

και τελευταία ερώτηση από μένα, οι μέρες πρέπει να πηγαίνουν με τη σειρά που τις έχεις γράψει?

ρε, νιώθω λίγο άσχημα που σε παίρνω απ'τα μαλλιά μόλις μπεις.
μακάρι να μπορούσα να κάνω και εγώ κάτι για σένα, πραγματικά..


να σας πω ένα καλό νέο σήμερα απ'τη ζωή μου?
μια φίλη με εξωσωματική έκανε αίματος σήμερα και βγήκε θετικό. μάλλον δίδυμη κύηση..... το λέω σε όλο τον κόσμο......... :turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:
δε μπορείτε να φανταστείτε χαρά.......

LIFE
αχου μωρεεε..συγχαρητηριααα :D

eli_din3
21-02-12, 00:21
πειραζει την πρωτεινη να την βαζω σε ζεστο αντι κρυο γαλα??

amst
21-02-12, 00:21
[QUOTE=amst;521959]

αχ πραγματικα...εκει τον μαιο ιουνιο γινεται της ΤΡΕΛΗΣ..τρελης ομως..μισω τοσο αυτην την περιοδο.... δεν εχει χωρο χρονο δεν εχει τιποτα...

επισης εχω κατι αποριες ρε κοριτσια :P.... γιατι να βαφτεις για να πας γυμ?? ειναι κατι τυπισσες με ενα βραδινο μακιγιαζ να πουμε.... αφηστε ο αλλος..ειναι ενα μικρο στο γυμ.. 17 τον κοβω... ερχεται ΚΑΘΕ φορα με το μαλλι στην τσιτα τι ζελε τι σηκωμα..οχι θελετε :P... και με ενα μπλε ΤΕΡΑΣΤΙΟ φουτερ... ρε ανθρωπε..που πας να κανεις βαρη με φουτερ... τον βλεπω να κανει κοιλιακους με φουτερ και τον λυπαμαι.... κ να πεις ηθελε να χασει και καλα το φοραει να ιδρωσει...ειναι 3 κιλα ο ανθρωπος στην κυριολεξια

αυτό αναρωτιέμαι και για τις μαθήτριές μου
πού πας κοπέλα μου 12 χρονών με τη γόβα και το μακιγιάζ του τραβεστί (υπάρχει τέτοιο?) αλλά εκεί ρίχνεις το φταίξιμο στη μάνα και λες μικρή είναι
στο γυμν. όμως ούτε εγώ το καταλαβαίνω. δεν έχουν άγχος μη χαλάσει με τον ιδρώτα???

έντιτ: πώς θα μας κράζουν τώρα όσες πάνε βαμμένες από εδώ μέσα!!!!

gym
21-02-12, 00:21
Έχω ξαναγράψει σε αυτό το φόρουμ αλλά όχι στη γυναικεία στήλη.
Θα κάνω μια επανάληψη της κατάστασης μου για όσες με βλεπουν 1η φόρα.
Είμαι 25 χρόνων, 1.77, 71.5κιλα πλέον (μετρήθηκα το Σάββατο) και μέχρι πρότινος η γυμναστική μου ήταν αερόμπικ, γιόγκα, πιλάτες και πιο παλιά βάρη.
Τον τελευταίο καιρό επειδή με ενδιάφερε μια θέση στην πυροσβεστικη ξεκίνησα προπονήσεις για τα αθλήματα που περνάνε όλοι οι υποψήφιοι.
Στην αρχή η αλήθεια είναι ότι απογοητεύτηκα με τις επιδόσεις μου αλλά συνεχίζοντας έβλεπα κάποια θετική εξέλιξη. Δεν ξέρω πότε και αν θα ειδοποιηθώ να περάσω τα αγωνίσματα (λόγω σειράς επιτυχίας) αλλά παρόλα αυτά συνεχίζω να αθλούμαι.

Οι απορίες μου είναι οι εξής:

1. Τώρα που έχει κρύο κάθε φορά που πάω στο γήπεδο για τρέξιμο η μυτούλα μου "τρέχει" με αποτέλεσμα να αναγκάζομαι να αναπνέω μόνο από το στόμα. Είναι σωστό αυτό? Μπορώ να κάνω κάτι για τη μύτη?

2. Μου αρέσει πάρα πολύ να κάνω αερόμπικ και συνεχίζω να κάνω καθημερινά για 1-1μιση ώρα.Αυτό είναι καλό να το συνεχίσω παράλληλα με τις προπονήσεις μου ή μου καταναλώνει ενέργεια? Τρέξιμο πάω το πρωί και αερόμπικ κάνω το απόγευμα.

3. Ο χρόνος για το χιλιάρι πρεπει να είναι μέχρι 4λεπτά και εγώ το καλύτερο που έχω κάνει είναι 6λεπτά. Τι προτείνετε?

Σας ευχαριστώ πολύ


Επίσης ξεχασα να σας πω ότι οι διαστάσεις μου είναι
δικέφαλος 33
τετρακέφαλος 65
μέση 80
περιφέρεια 108

Να ρωτήσω και κάτι άλλο
4. Όταν βρέχει και δεν μπορώ να πάω για τρέξιμο, ο διάδομος είναι αντίστοιχο υποκατάστατο? Σε τι ταχύτητα περίπου να τρέχω?

καλως ηρθες και απο εδω σταυρουλα στην παρεα μας!αραξε!:welcome::welcome:

θα αρχισω απο το τελος...:green:
4.εννοειται μπορεις να κανεις διαδρομο αλλα βεβαια δεν συγκρινεται με την φυση και το πατημα εξω...αλλα αν δεν εχουμε αλλη επιλογη,ειναι οκ

3.να συνεχισεις την προσπαθεια σου στα αεροβια σου και θα βελτιωθεις στην αντοχη σου...

ποσο χρονο εχεις μεχρι τα αγωνισματα?

θελεις αντοχη για να βγαλεις τα αγωνισματα

κανεις καθολου διαλειμματικη?τι αεροβια κανεις?

ειναι εδω και η μαρια που ειναι Η ΕΙΔΙΚΟς του θεματος τρεξιμο οποτε θα σε βοηθησει πιστευω αν το δει...

2.αναλογα ποιος ειναι ο στοχος σου...θες απλα να κανεις αεροβια?βαρη γιοκ?
το αερομπικ σε βοηθα να καψεις λιπος...εσυ κανεις ομως και αεροβια...δυο αεροβια τη μερα?
βαρη δεν θες καθολου?ειναι βασικα για την προσπαθεια σου πχ σε ελξεις απο οτι θυμαμαι...πως θα κανεις ελξεις αν δεν δυναμωσεις επανω?με το αερομπικ μονο?τσου

1.να αναπνεεις οπως νιωθεις εσυ ανετα...μην κολλας σε αυτο

Stella
21-02-12, 00:23
[QUOTE=amst;521959]

αχ πραγματικα...εκει τον μαιο ιουνιο γινεται της ΤΡΕΛΗΣ..τρελης ομως..μισω τοσο αυτην την περιοδο.... δεν εχει χωρο χρονο δεν εχει τιποτα...

επισης εχω κατι αποριες ρε κοριτσια :P.... γιατι να βαφτεις για να πας γυμ?? ειναι κατι τυπισσες με ενα βραδινο μακιγιαζ να πουμε.... αφηστε ο αλλος..ειναι ενα μικρο στο γυμ.. 17 τον κοβω... ερχεται ΚΑΘΕ φορα με το μαλλι στην τσιτα τι ζελε τι σηκωμα..οχι θελετε :P... και με ενα μπλε ΤΕΡΑΣΤΙΟ φουτερ... ρε ανθρωπε..που πας να κανεις βαρη με φουτερ... τον βλεπω να κανει κοιλιακους με φουτερ και τον λυπαμαι.... κ να πεις ηθελε να χασει και καλα το φοραει να ιδρωσει...ειναι 3 κιλα ο ανθρωπος στην κυριολεξια

Eλινάκι βάψου όπως σου αρέσει αλλά φευγοντας να κοιτάζεσαι πάντα στον καθρεφτη και να θυμάσαι αυτό:
40772
:green::green::green::green::green::green::green:

gym
21-02-12, 00:23
[QUOTE=amst;521959]

αχ πραγματικα...εκει τον μαιο ιουνιο γινεται της ΤΡΕΛΗΣ..τρελης ομως..μισω τοσο αυτην την περιοδο.... δεν εχει χωρο χρονο δεν εχει τιποτα...

επισης εχω κατι αποριες ρε κοριτσια :P.... γιατι να βαφτεις για να πας γυμ?? ειναι κατι τυπισσες με ενα βραδινο μακιγιαζ να πουμε.... αφηστε ο αλλος..ειναι ενα μικρο στο γυμ.. 17 τον κοβω... ερχεται ΚΑΘΕ φορα με το μαλλι στην τσιτα τι ζελε τι σηκωμα..οχι θελετε :P... και με ενα μπλε ΤΕΡΑΣΤΙΟ φουτερ... ρε ανθρωπε..που πας να κανεις βαρη με φουτερ... τον βλεπω να κανει κοιλιακους με φουτερ και τον λυπαμαι.... κ να πεις ηθελε να χασει και καλα το φοραει να ιδρωσει...ειναι 3 κιλα ο ανθρωπος στην κυριολεξια

κ εγω κανω με φουτερ και κουκουλα και σκουφακι γερμανια...και φορμες φαρδυες ...που ειναι το προβλημα?

eli_din3
21-02-12, 00:24
[QUOTE=eli_din3;521972]

αυτό αναρωτιέμαι και για τις μαθήτριές μου
πού πας κοπέλα μου 12 χρονών με τη γόβα και το μακιγιάζ του τραβεστί (υπάρχει τέτοιο?) αλλά εκεί ρίχνεις το φταίξιμο στη μάνα και λες μικρή είναι
στο γυμν. όμως ούτε εγώ το καταλαβαίνω. δεν έχουν άγχος μη χαλάσει με τον ιδρώτα???

έντιτ: πώς θα μας κράζουν τώρα όσες πάνε βαμμένες από εδώ μέσα!!!!

χαχα ναι και εγω το σκεφτηκα :P

eli_din3
21-02-12, 00:25
[QUOTE=eli_din3;521972]

κ εγω κανω με φουτερ και κουκουλα και σκουφακι γερμανια...και φορμες φαρδυες ...που ειναι το προβλημα?

ρε δεν σκαει?? εγω και μονο που τον βλεπω ζεστενομαι..εγω φοραω ενα τιραντακι και παλι γινομαι μουσκεμα που κ να φορουσα φουτερ..θα χα λιποθυμισει

gym
21-02-12, 00:25
[QUOTE=gym;521950]

δεν προλαβαίνεις πρωί ελένη, ε?
καλά και όσο πλησιάζουμε στο καλοκαίρι, όλο και θα γεμίζει περισσότερο.....

ειναι καπως μπερδεμενο το προγραμμα μου αλλα δεν κολλαω ...βγαζω ακρη παντα...
απλα τωρα το βραδυ βγαινουν απο το κικ μποξ και γεμιζει...κ βρωμανε...αλλα ειμαι η μονη που κανει εκει που κανουν αυτοι κ ξερουν πλεον...
παντα οτι κ να γινει θα γινει το δικο μου...το θεμα ειναι οτι βρωμανε...

δε βαριεσαι μωρε...προπονηση να γινεται κ ολα τα αλλα ειναι λεπτομερειες

gym
21-02-12, 00:28
θα κάνω ότι μου πεις....
αν πρέπει να κάνω μονόζυγο, θα πάω
αν είναι το ίδιο με την άλλη άσκηση, θα προτιμούσα σπίτι

ή μπορώ να το κάνω γυμναστήριο και όταν δεν έχω χρόνο, να κάνω σπίτι την εναλλακτική.
ότι πεις ελένη

και τελευταία ερώτηση από μένα, οι μέρες πρέπει να πηγαίνουν με τη σειρά που τις έχεις γράψει?

ρε, νιώθω λίγο άσχημα που σε παίρνω απ'τα μαλλιά μόλις μπεις.
μακάρι να μπορούσα να κάνω και εγώ κάτι για σένα, πραγματικά..


να σας πω ένα καλό νέο σήμερα απ'τη ζωή μου?
μια φίλη με εξωσωματική έκανε αίματος σήμερα και βγήκε θετικό. μάλλον δίδυμη κύηση..... το λέω σε όλο τον κόσμο......... :turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:
δε μπορείτε να φανταστείτε χαρά.......

LIFE

κατ αρχας τελεια τα νεα σου...εμενα γεννησε η φιλη μου εδω κ σχεδον ενα μηνα κ ειμαι λες κ γεννησε αδερφη μου...ειναι ενα θαυμα!

αν εχεις χρονο να πας γυμανστηριο να πας...
δεν χαλασε κ ο κοσμος για μια ασκηση..

επισης τις μερες τις κανεις οπως θες...δηλαδη δεν παει να πει οτι η 1η μερα ειναι δευτερα...και η 2η μερα τριτη...

γι αυτον το λογο δεν γραφω δευτερα τριτη κτλ γιατι ολοι εχουμε αλλα προγραμματα καθημερινα και πρεπει να προσαρμοζομαστε...

αλλα δεν θελω να μπερδεψεις πχ τις μερες...η 1η ειναι 1η και η 2η 2η προπονηση

dorita
21-02-12, 00:30
[QUOTE=amst;521959]

ειναι καπως μπερδεμενο το προγραμμα μου αλλα δεν κολλαω ...βγαζω ακρη παντα...
απλα τωρα το βραδυ βγαινουν απο το κικ μποξ και γεμιζει...κ βρωμανε...αλλα ειμαι η μονη που κανει εκει που κανουν αυτοι κ ξερουν πλεον...
παντα οτι κ να γινει θα γινει το δικο μου...το θεμα ειναι οτι βρωμανε...

δε βαριεσαι μωρε...προπονηση να γινεται κ ολα τα αλλα ειναι λεπτομερειες

σκεψου οτι 1 απ'τους λογους που δεν πηγαινα γυμν. ηταν κ αυτος@@τρελενομαι!!!

xelashai
21-02-12, 00:30
[QUOTE=gym;521997]

σκεψου οτι 1 απ'τους λογους που δεν πηγαινα γυμν. ηταν κ αυτος@@τρελενομαι!!!

:rolf::rolf::rolf:

Stella
21-02-12, 00:31
αχ πραγματικα...εκει τον μαιο ιουνιο γινεται της ΤΡΕΛΗΣ..τρελης ομως..μισω τοσο αυτην την περιοδο.... δεν εχει χωρο χρονο δεν εχει τιποτα...

επισης εχω κατι αποριες ρε κοριτσια :P.... γιατι να βαφτεις για να πας γυμ?? ειναι κατι τυπισσες με ενα βραδινο μακιγιαζ να πουμε.... αφηστε ο αλλος..ειναι ενα μικρο στο γυμ.. 17 τον κοβω... ερχεται ΚΑΘΕ φορα με το μαλλι στην τσιτα τι ζελε τι σηκωμα..οχι θελετε :P... και με ενα μπλε ΤΕΡΑΣΤΙΟ φουτερ... ρε ανθρωπε..που πας να κανεις βαρη με φουτερ... τον βλεπω να κανει κοιλιακους με φουτερ και τον λυπαμαι.... κ να πεις ηθελε να χασει και καλα το φοραει να ιδρωσει...ειναι 3 κιλα ο ανθρωπος στην κυριολεξια




Eλινάκι βάψου όπως σου αρέσει αλλά φευγοντας να κοιτάζεσαι πάντα στον καθρεφτη και να θυμάσαι αυτό:
40772
:green::green::green::green::green::green::green:


Σορυ Ελινακι νομισα ότι ρωτησες πως να βαφόμαστε στο gym...καλά...καμια σχεση με αυτό που είπες!:unsure:
Πάντως εμένα μ΄αρέσουν μερικές που τις βλέπω λίγο βαμμένες αλλά εγώ δεν τα καταφερνω και οποτε το επιχειρώ καταλήγω ετσιιιιιιιι.....:
40773:green::green::green:

xelashai
21-02-12, 00:33
αδερφουλα πεθαινω...:bowdown::bowdown::bowdown:.....:rolf::rolf::rolf:
φυσικη ομορφια αδερφουλα...εννοειται περιποιημενες αλλα χωρις μακιγιαζ!!

marvin
21-02-12, 00:35
Καλησπερα κορες ολα καλα;:turtle:

dorita
21-02-12, 00:36
[QUOTE=dorita;522005]

:rolf::rolf::rolf:

ασε..να σας πω 1 σκηνικο κ τρελενομαι :shock::shock:
ειναι στο δικο μας γυμν. 1τυπος πολυ καλο παιδι,τουμπανιαρης, αλλα λιγο στην κοσμαρα του, ο οποιος το καλοκαιρι φορααει παντα σορτσακι τζιν σκημενο μεχρι γλουτο....φανελα τιραντε σκισμενη κ αυτη να φαινονται τα φτερα....κ το κουλο σε οποιο οργανο κανει παιρνει μαζι του το ανεμιστιρακι κ το βαζει στην πριζα............
κανεις λιγο εικονα;;; πες μου!!!ο τυπος δεν υπαρχει!!!:P:P

eli_din3
21-02-12, 00:40
[QUOTE=xelashai;522007]

ασε..να σας πω 1 σκηνικο κ τρελενομαι :shock::shock:
ειναι στο δικο μας γυμν. 1τυπος πολυ καλο παιδι,τουμπανιαρης, αλλα λιγο στην κοσμαρα του, ο οποιος το καλοκαιρι φορααει παντα σορτσακι τζιν σκημενο μεχρι γλουτο....φανελα τιραντε σκισμενη κ αυτη να φαινονται τα φτερα....κ το κουλο σε οποιο οργανο κανει παιρνει μαζι του το ανεμιστιρακι κ το βαζει στην πριζα............
κανεις λιγο εικονα;;; πες μου!!!ο τυπος δεν υπαρχει!!!:P:P

τι λες??? ανεμιστιρακι??? αχχαχαχαχαχχαχαχΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
γιατι??
εμεις εχουμε εναν με τετοιο σορτσακι αλλα με μπλουζα μαυρη δικτυωτη (καθε φορα αυτην φοραει) με την ρωγα να πεταει μεσα απο τις τρυπες...τιγκκκ.. πολυ γελιο

dorita
21-02-12, 00:41
τι λες??? ανεμιστιρακι??? αχχαχαχαχαχχαχαχΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
γιατι??
εμεις εχουμε εναν με τετοιο σορτσακι αλλα με μπλουζα μαυρη δικτυωτη (καθε φορα αυτην φοραει) με την ρωγα να πεταει μεσα απο τις τρυπες...τιγκκκ.. πολυ γελιο

γιατι ζεσταινεται πολυ!!!καλα η δικτυωτη.....σκιζει καλε!!:green:

gym
21-02-12, 00:41
[QUOTE=dorita;522021]

τι λες??? ανεμιστιρακι??? αχχαχαχαχαχχαχαχΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
γιατι??
εμεις εχουμε εναν με τετοιο σορτσακι αλλα με μπλουζα μαυρη δικτυωτη (καθε φορα αυτην φοραει) με την ρωγα να πεταει μεσα απο τις τρυπες...τιγκκκ.. πολυ γελιο

στο δικο σου ελινα πανε ολοι οι καφροι να το πω ωμα...μια προπονηση εκανα και το τι ακουσα δεν λεγεται...ειναι απλα καγκουρες...καφροι πςω το λενε...λυγδιαρηδεςς...ουστ:green::green:

Stella
21-02-12, 00:43
[QUOTE=dorita;522021]

τι λες??? ανεμιστιρακι??? αχχαχαχαχαχχαχαχΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
γιατι??
εμεις εχουμε εναν με τετοιο σορτσακι αλλα με μπλουζα μαυρη δικτυωτη (καθε φορα αυτην φοραει) με την ρωγα να πεταει μεσα απο τις τρυπες...τιγκκκ.. πολυ γελιο

:shock::shock::shock:
Πάω να ξεράσω ΤΩΡΑ!!!!
:puke::puke::puke:

amst
21-02-12, 00:44
γράψτε και άλλες ιστορίες ρεεεεε

έχω κατουρηθεί







καληνύχτα συναγωνίστριες..........

καλά, το πρωί θα έχω πολύ σελίδα να διαβάσω

xelashai
21-02-12, 00:44
εχω πεθανει στο γελιο...:bowdown::bowdown:

gym
21-02-12, 00:48
δεν θελω να σας αγχωσω αλλα πλησιαζει 1 μαρτιου!:green::green::green:

eli_din3
21-02-12, 00:49
δεν θελω να σας αγχωσω αλλα πλησιαζει 1 μαρτιου!:green::green::green:

το σκεφτομαι ολη μερα σημερα και χθες :P