PDA

Επιστροφή στο Forum : Female Gym Tips



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

eli_din3
22-02-12, 17:22
τι σημαινει αυτο παλι?σου λειπει πρωτεινη μισο σκουπ?ποση πρωτεινη εχει το σκουπ ΣΟΥ?
αυτο το ξερεις και υπολογισες κιολας εσυ οτι σου λειπει το μισο σκουπ...:green::green:

25 gr το σκουπ..και μενα θα μου λειπουν περιπου 12-15...

gym
22-02-12, 17:23
ε αμα σου λειπει κ θες ντε κ καλα να μην σου λειπει αυτη η ποσοτητα...
πιες κ πρωτεινη... η φαε
δεν καταλαβαινω που κολλας...ειτε φας φαγητο ειτε πρωτεινη σκονη το ιδιο ειναι...

eli_din3
22-02-12, 17:25
ε αμα σου λειπει κ θες ντε κ καλα να μην σου λειπει αυτη η ποσοτητα...
πιες κ πρωτεινη... η φαε
δεν καταλαβαινω που κολλας...ειτε φας φαγητο ειτε πρωτεινη σκονη το ιδιο ειναι...

α ωραια..θενκ γιου :P

katerina.
22-02-12, 17:38
μολις τελειωσα παλι τις ισομμετρικες ...δεν υπαρχει αυτο το πραγμα !!!τοσο αδυναμη ειμαι???θα βγαινουν καποια στιγμη πιο ευκολα???;)

gym
22-02-12, 17:40
μολις τελειωσα παλι τις ισομμετρικες ...δεν υπαρχει αυτο το πραγμα !!!τοσο αδυναμη ειμαι???θα βγαινουν καποια στιγμη πιο ευκολα???;)

καλα σε βλεπω εσενα να πορωνεσαι με αυτα τωρα...
κοιτα μην κουραζεσαι πολυ με αυτα....ειπαμε ...με μετρο!

και δυο με τρεις φορες την εβδομαδα να τα κανεις παλι εισαι οκ αλλα εσυ δεν ειναι να σου δειξουμε κατι...βουρρρρρρρ!!!!!!:P:P
ναι εννοειται θα βελτιωθεις...ολα ειναι θεμα εξασκησης και πρακτικης...οπως δυναμωνεις σε αλλα ετσι ειναι και αυτο...

katerina.
22-02-12, 17:52
καλα σε βλεπω εσενα να πορωνεσαι με αυτα τωρα...
κοιτα μην κουραζεσαι πολυ με αυτα....ειπαμε ...με μετρο!

και δυο με τρεις φορες την εβδομαδα να τα κανεις παλι εισαι οκ αλλα εσυ δεν ειναι να σου δειξουμε κατι...βουρρρρρρρ!!!!!!:P:P
ναι εννοειται θα βελτιωθεις...ολα ειναι θεμα εξασκησης και πρακτικης...οπως δυναμωνεις σε αλλα ετσι ειναι και αυτο...

οκ boss!!:thumbup::thumbup::thumbup:οποτε μου πεις θα ανεβασω και φωτο να μου πεις αν καταλαβαινεις καμια διαφορα απο τις προηγουμενες ....ενταξει??;)

gym
22-02-12, 17:55
οκ boss!!:thumbup::thumbup::thumbup:οποτε μου πεις θα ανεβασω και φωτο να μου πεις αν καταλαβαινεις καμια διαφορα απο τις προηγουμενες ....ενταξει??;)

1 μαρτιου!:green:

PEGY
22-02-12, 18:35
DONE!
Χρόνος : 3' 43'

Είχες καιρό να μας βάλεις δοκιμασία κ πολύ χάρηκα:eleph:

Εχω τρομερές λιγουρες για γλυκό κ έχει φτιάξει η μαμα καρυδόπιτα με σοκολάτα, κόοοοοοοοοοοοοοολαση.
Θα προσπαθήσω να μείνω μακρια απ το λευκό φως:shock:

Αχ Ελένη αυτα που έγραψες σήμερα πόσο ωραία είναι;;;;; Ειμαι ευγνώμων που έχω την ευκαιρία να συμμετέχω σε κάτι τέτοιο. Ποσταρε τα όλα πχ κάθε Κυριακή απογευμα να τα έχουμε συγκεντωμένα;)

PEGY
22-02-12, 18:38
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΝΕΣΕ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

θελετε να δειτε τι μου εχει βαλει η διαιτολογος την Κυριακη για βραδυνο???? aahahha ακριβως σας το κανω copy paste...ΚΥΡΙΑΚΗ
-σαλάτα ρόκα κοτόπουλο από τα goody’s

Έχει κάτι η σαλάτα αυτη; Νομίζω πως είναι από τις πιο υγιεινες επιλογες. Βεβαια να τη φτιάχνεις εσύ είναι απείρως καλύτερη αλλά φαντάζομαι κ έγώ πως η έρμη μια εναλακτική ήθελε να σου δώσει.
Εγώ πάντως αυτο παραγγέλνω οταν πάω;)

gym
22-02-12, 18:39
DONE!
Χρόνος : 3' 43'

Είχες καιρό να μας βάλεις δοκιμασία κ πολύ χάρηκα:eleph:

Εχω τρομερές λιγουρες για γλυκό κ έχει φτιάξει η μαμα καρυδόπιτα με σοκολάτα, κόοοοοοοοοοοοοοολαση.
Θα προσπαθήσω να μείνω μακρια απ το λευκό φως:shock:

Αχ Ελένη αυτα που έγραψες σήμερα πόσο ωραία είναι;;;;; Ειμαι ευγνώμων που έχω την ευκαιρία να συμμετέχω σε κάτι τέτοιο. Ποσταρε τα όλα πχ κάθε Κυριακή απογευμα να τα έχουμε συγκεντωμένα;)

εχω κατι στο προγραμμα σχεδιασμενο!;);)

δοκιμασια εβαλα βρε και πριν λιγες μερες αλλα μαλλον χαθηκε στο κυμα!:rolf::rolf:

και μην ξεχνας...40834 εγω εσυ κ η καρυδοπιτα!

gym
22-02-12, 18:39
Έχει κάτι η σαλάτα αυτη; Νομίζω πως είναι από τις πιο υγιεινες επιλογες. Βεβαια να τη φτιάχνεις εσύ είναι απείρως καλύτερη αλλά φαντάζομαι κ έγώ πως η έρμη μια εναλακτική ήθελε να σου δώσει.
Εγώ πάντως αυτο παραγγέλνω οταν πάω;)

τι και τι εχει μεσα αυτη?

PEGY
22-02-12, 18:45
τι και τι εχει μεσα αυτη?

γύρω στα 100 γρ κοτοπουλο, ροκα-σαλατα γαλλική λιγο καροτάκι κ έλαχιστη σως λαδι μελι μουστάρδα:unsure:

PEGY
22-02-12, 18:50
εχω κατι στο προγραμμα σχεδιασμενο!;);)

δοκιμασια εβαλα βρε και πριν λιγες μερες αλλα μαλλον χαθηκε στο κυμα!:rolf::rolf:

και μην ξεχνας...40834 εγω εσυ κ η καρυδοπιτα!

ααααα, αλήθεια;;; μάλλον την έχασα:(

μιλάμε για ΤΗ λιγουρα, θα βάλω λίγο παραπάνω πατατα στο βραδινο (πατατα μπροκολο κ δύο αυγά ή δυο μπιφτεκάκια) μπας κ μου φύγει γιατι είμαι κ στις μέρες μου:food:

γι αυτο σου είπα για την καρυδόπιτα για να με συνετήσεις λιγάκι:green:

τι πλάκα αυτο με τη ματιά που βάζεις, το κάνει ο μπαμπάς μου στον καλό μου (για πλάκα εννοείται) κ όποτε το βάζεις πεφτω κάτω απ τα γέλια:rolf::rolf::rolf:

gym
22-02-12, 18:51
γύρω στα 100 γρ κοτοπουλο, ροκα-σαλατα γαλλική λιγο καροτάκι κ έλαχιστη σως λαδι μελι μουστάρδα:unsure:



καλα το τελευταιο ειναι οτι ναναι εκει μεσα στα γκουντυς αλλα αμα ειναι να διαλεξεις η πιτσα η αυτο...εννοειται η σαλατα!

gym
22-02-12, 18:53
ααααα, αλήθεια;;; μάλλον την έχασα:(

μιλάμε για ΤΗ λιγουρα, θα βάλω λίγο παραπάνω πατατα στο βραδινο (πατατα μπροκολο κ δύο αυγά ή δυο μπιφτεκάκια) μπας κ μου φύγει γιατι είμαι κ στις μέρες μου:food:

γι αυτο σου είπα για την καρυδόπιτα για να με συνετήσεις λιγάκι:green:

τι πλάκα αυτο με τη ματιά που βάζεις, το κάνει ο μπαμπάς μου στον καλό μου (για πλάκα εννοείται) κ όποτε το βάζεις πεφτω κάτω απ τα γέλια:rolf::rolf::rolf:

:rolf::rolf::rolf::rolf:

ωχ τον καημενο τον καλο σου ρε!

αχα...κρατησου μωρε...μια ιδεα ειναι ολα!
φαε εκει το μρποκολο να σκασεις να μπουκωσεις...πιες κ νερο να δεις πως θα σου φυγει η λιγουρ`α!

lila_1
22-02-12, 19:56
αχα...κρατησου μωρε...μια ιδεα ειναι ολα!
φαε εκει το μρποκολο να σκασεις να μπουκωσεις...!

μμμμ
Δε θα θελα να μαι η τουαλέτα της αύριο το πρωί :green::green::green:

eli_din3
22-02-12, 21:33
Έχει κάτι η σαλάτα αυτη; Νομίζω πως είναι από τις πιο υγιεινες επιλογες. Βεβαια να τη φτιάχνεις εσύ είναι απείρως καλύτερη αλλά φαντάζομαι κ έγώ πως η έρμη μια εναλακτική ήθελε να σου δώσει.
Εγώ πάντως αυτο παραγγέλνω οταν πάω;)

ναι ρε συ αλλα δεν σου γραφει διαιτολογος... "σαλατα απο τα goodys" και απο κατω..σε παρακαλω πολυ να φας ολα οσα σου βαλα..

eli_din3
22-02-12, 21:33
τι και τι εχει μεσα αυτη?

τον πατερα της και την μανα της εχει..εχει 31.2 γρ λιπαρα... δηλαδη οσα παιρνω σε μια μερα :P

PEGY
22-02-12, 22:26
ναι ρε συ αλλα δεν σου γραφει διαιτολογος... "σαλατα απο τα goodys" και απο κατω..σε παρακαλω πολυ να φας ολα οσα σου βαλα..


τον πατερα της και την μανα της εχει..εχει 31.2 γρ λιπαρα... δηλαδη οσα παιρνω σε μια μερα :P

Σίγουρα μπορεί να έπεσες στην περίπτωση, όμως η πρότασή της πιστεύω πως είχε σαν αρχική ιδέα πως : κάποια στιγμή σίγουρα θα παει κ σε κάποιο γκουντις ή κάτι τέτοιο. Να μην φρικάρει και να μην το βρει ευκαιρία να σαβουριάσει, να μια μέση λύση.
Κ συνήθως οι διαιτολόγοι τονίζουν στους πελάτες τους να φάνε όλα αυτα που τους έβαλε γιατί οι πελάτες πέρνουν ένα διαιτολόγιο κ αρχίζουν τις αλχημείες, δεν θα φάω το μήλο γιατι δεν έτσι θα αδυνατίσω πιο γρήγορα, θα βγάλω την πατάτα κ θα βάλω ψωμι κ άλλα τέτοια κ μετά κατηγορουν τον διαιτολόγο.
Κ όλα αυτά τα λέω χωρις να είμαι διαιτολόγος έτσι;

eli_din3
22-02-12, 22:34
Σίγουρα μπορεί να έπεσες στην περίπτωση, όμως η πρότασή της πιστεύω πως είχε σαν αρχική ιδέα πως : κάποια στιγμή σίγουρα θα παει κ σε κάποιο γκουντις ή κάτι τέτοιο. Να μην φρικάρει και να μην το βρει ευκαιρία να σαβουριάσει, να μια μέση λύση.
Κ συνήθως οι διαιτολόγοι τονίζουν στους πελάτες τους να φάνε όλα αυτα που τους έβαλε γιατί οι πελάτες πέρνουν ένα διαιτολόγιο κ αρχίζουν τις αλχημείες, δεν θα φάω το μήλο γιατι δεν έτσι θα αδυνατίσω πιο γρήγορα, θα βγάλω την πατάτα κ θα βάλω ψωμι κ άλλα τέτοια κ μετά κατηγορουν τον διαιτολόγο.
Κ όλα αυτά τα λέω χωρις να είμαι διαιτολόγος έτσι;

δεν ειναι οτι της ειπα οτι βγαινω και θελω να φαω κτ κτλ κτλ κτλ...εγω τις ειχα πει οτι δεν τρωω τιποτα απεξω..........
και πηγε να με βγαλει οτι εχω διατροφικη διαταραχη :P σε λιγο θα με βαλει με το ζορι να τρωω απεξω..την εκοψα πως με κοιτουσε :p xaxa

gym
22-02-12, 22:38
μμμμ
Δε θα θελα να μαι η τουαλέτα της αύριο το πρωί :green::green::green:

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

ελα μωρε...γιατι αν ετρωγε την καρυδοπιτα τι νομιζεις?καλυτερα θα ηταν?λιγη διαφορα χρωματικη θα επαιζε αλλα δνε ειμαστε και καλλιτεχνες!:P

gym
22-02-12, 22:39
πεγκουλινι κρατηθηκες ωρε?40844:green:

PEGY
22-02-12, 22:42
μμμμ
Δε θα θελα να μαι η τουαλέτα της αύριο το πρωί :green::green::green:


:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

ελα μωρε...γιατι αν ετρωγε την καρυδοπιτα τι νομιζεις?καλυτερα θα ηταν?λιγη διαφορα χρωματικη θα επαιζε αλλα δνε ειμαστε και καλλιτεχνες!:P

Δεν μπορώ να σκεφτώ μια περίπτωση που θα ήθελε κανείς να είναι η τουαλέτα του άλλου:green:

PEGY
22-02-12, 22:45
πεγκουλινι κρατηθηκες ωρε?40844:green:

:army1: ΓΕΣ ΣΕΡ!

Μόλις τελείωσα το υπέροχο δείπνο μου μπροκολάκι-πατατούλα 1 κσ λάδι 10 αμύγδαλα για να γλυστράει κ ομελέτα 1κρόκο 3 ασπράδια
:(δεν μ αρέσει η καρυδόπιτα:( δεν μ αρέσει η καρυδοπιτα:( δεν μ αρέσει η καρυδόπιτα:( δεν μ αρέσει η καρυδοπιτα:(

gym
22-02-12, 22:49
Δεν μπορώ να σκεφτώ μια περίπτωση που θα ήθελε κανείς να είναι η τουαλέτα του άλλου:green:

χμ...αχαχαχαχα δεν μπορω να απαντησω καν...σκεφτομαι τοση ωρα κατι αλλα δεν...κολλησα!:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

eli_din3
22-02-12, 22:49
:army1: ΓΕΣ ΣΕΡ!

Μόλις τελείωσα το υπέροχο δείπνο μου μπροκολάκι-πατατούλα 1 κσ λάδι 10 αμύγδαλα για να γλυστράει κ ομελέτα 1κρόκο 3 ασπράδια
:(δεν μ αρέσει η καρυδόπιτα:( δεν μ αρέσει η καρυδοπιτα:( δεν μ αρέσει η καρυδόπιτα:( δεν μ αρέσει η καρυδοπιτα:(

η καρυδοπιτα ηταν το πρωτο μου τσιτ απο τοτε π αρχισα διατροφη..τι μ θυμιζεις.. ημουν μια χαρα ωραια κ καλα ως που πηγα στους γονεις τ δικου μ... η μαμα τ φοβερη μαγειρισσα... και μ βγαζει καρυδοπιτα με παγωτο και απο πανω λιωμενη σοκολατα.. λεω δεν γαμ***αι... δεν εχω φαει γλυκο απο την αρχη της διατροφης..και το φαγα.. βεβαια την επομενη μερα εκανα αεροβιο 1μιση ωρα αλλα νταξει :P χχαχαχα..αναμνννηηηηησεις.. και να φανταστεις οτι ΟΝΤΩΣ δεν μαρεσει η καρυδοπιτα :P καλα εκανες και δεν την εφαγες :D

gym
22-02-12, 22:50
:army1: ΓΕΣ ΣΕΡ!

Μόλις τελείωσα το υπέροχο δείπνο μου μπροκολάκι-πατατούλα 1 κσ λάδι 10 αμύγδαλα για να γλυστράει κ ομελέτα 1κρόκο 3 ασπράδια
:(δεν μ αρέσει η καρυδόπιτα:( δεν μ αρέσει η καρυδοπιτα:( δεν μ αρέσει η καρυδόπιτα:( δεν μ αρέσει η καρυδοπιτα:(

δεν σου αρεσει λεμε...
μπομπα θερμιδων μεσα στο βραδυ που θα πανε και θα κατσουν στον πωπο εκει απο κατω που διπλωνει και αυριο θα εχεις αερια και κακακια χρωματος καφετι!:green::green::green::green::green:

gym
22-02-12, 22:51
η καρυδοπιτα ηταν το πρωτο μου τσιτ απο τοτε π αρχισα διατροφη..τι μ θυμιζεις.. ημουν μια χαρα ωραια κ καλα ως που πηγα στους γονεις τ δικου μ... η μαμα τ φοβερη μαγειρισσα... και μ βγαζει καρυδοπιτα με παγωτο και απο πανω λιωμενη σοκολατα.. λεω δεν γαμ***αι... δεν εχω φαει γλυκο απο την αρχη της διατροφης..και το φαγα.. βεβαια την επομενη μερα εκανα αεροβιο 1μιση ωρα αλλα νταξει :P χχαχαχα..αναμνννηηηηησεις.. και να φανταστεις οτι ΟΝΤΩΣ δεν μαρεσει η καρυδοπιτα :P καλα εκανες και δεν την εφαγες :D

ναι ελινα μου...σε ευχαριστουμε για αυτην την περιγραφη!:unsure::unsure::unsure:

πολυ χρησιμη ειδικα την ωρα που προσπαθω να πεισω την πεγκυ να μεινει μακρυααα!:shock::shock::shock:

PEGY
22-02-12, 22:55
δεν σου αρεσει λεμε...
μπομπα θερμιδων μεσα στο βραδυ που θα πανε και θα κατσουν στον πωπο εκει απο κατω που διπλωνει και αυριο θα εχεις αερια και κακακια χρωματος καφετι!:green::green::green::green::green:

έτσι έτσι φτιάξε με!:weights::weights::weights:

eli_din3
22-02-12, 22:55
ναι ελινα μου...σε ευχαριστουμε για αυτην την περιγραφη!:unsure::unsure::unsure:

πολυ χρησιμη ειδικα την ωρα που προσπαθω να πεισω την πεγκυ να μεινει μακρυααα!:shock::shock::shock:

ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ελα ρεεε αφου το θυμηθηκα και ηθελα να το μοιραστω :P ειδες ομως?? εδωσα το καλο παραδειγμα με το αεροβιο την επομενη μερα :P

gym's sis
22-02-12, 22:56
δεν σου αρεσει λεμε...
μπομπα θερμιδων μεσα στο βραδυ που θα πανε και θα κατσουν στον πωπο εκει απο κατω που διπλωνει και αυριο θα εχεις αερια και κακακια χρωματος καφετι!:green::green::green::green::green:

Βρε αντε σταματα βραδιατικα...εβαλα να φαω και να σας διαβασω και βλεπω αυτα....!!!!:P:P:P:P

PEGY
22-02-12, 22:56
ναι ελινα μου...σε ευχαριστουμε για αυτην την περιγραφη!:unsure::unsure::unsure:

πολυ χρησιμη ειδικα την ωρα που προσπαθω να πεισω την πεγκυ να μεινει μακρυααα!:shock::shock::shock:

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
απλά προσκυνάω.

eli_din3
22-02-12, 22:56
δεν σου αρεσει λεμε...
μπομπα θερμιδων μεσα στο βραδυ που θα πανε και θα κατσουν στον πωπο εκει απο κατω που διπλωνει και αυριο θα εχεις αερια και κακακια χρωματος καφετι!:green::green::green::green::green:

ιου ρε γυμ..η δικη μ περιγραφη σ πειραξε μετα.. πω καραξενερωσα βραδιατικα :P

PEGY
22-02-12, 22:57
ΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ελα ρεεε αφου το θυμηθηκα και ηθελα να το μοιραστω :P ειδες ομως?? εδωσα το καλο παραδειγμα με το αεροβιο την επομενη μερα :P

Τι να πείς ο κακός ο άνθρωπος κοιτάει πάντα το κακό, μην μου στεναχωρεύεσαι Ελίνα μου


Βρε αντε σταματα βραδιατικα...εβαλα να φαω και να σας διαβασω και βλεπω αυτα....!!!!:P:P:P:P

Καλη όρεξη κ απο εμάς:green:

gym
22-02-12, 22:58
έτσι έτσι φτιάξε με!:weights::weights::weights:

αυτο να σκεφτεσαι...οτι χαζο φας θα παει και θα παρει το σχημα του το σημειο επανω σου που σε δυσκολευει πολυ στο να το φτιαξεις!

πχ θες καρυδοπιτα...φαντασου τον πωπο σου σε σχημα καρυδοπιτας!:green::green:

gym
22-02-12, 22:59
Βρε αντε σταματα βραδιατικα...εβαλα να φαω και να σας διαβασω και βλεπω αυτα....!!!!:P:P:P:P

σου εχω πει χιλιες φορες...μην τρως μπροστα στο πισι...καμπουριαζεις!:green: ισιωσε την πλατη γρηγορα!:green::green:

gym
22-02-12, 22:59
Τι να πείς ο κακός ο άνθρωπος κοιτάει πάντα το κακό, μην μου στεναχωρεύεσαι Ελίνα μου



Καλη όρεξη κ απο εμάς:green:

εγω ειμαι ο κακος?εγω για σας βρε!τστστστ:unsure::unsure:

katerina.
22-02-12, 23:13
ξερεις τι παρατηρησα την τελευταία βδομαδα ??οτι το σωμα μου μαλλον εχει αρχιζει να αλλαζει προς το καλυτερο εχω πολλες κατακτησεις στο gym...:green:σουτ ...μην ακουσει και ο αντρασ μου.:green:

gym
22-02-12, 23:14
ξερεις τι παρατηρησα την τελευταία βδομαδα ??οτι το σωμα μου μαλλον εχει αρχιζει να αλλαζει προς το καλυτερο εχω πολλες κατακτησεις στο gym...:green:σουτ ...μην ακουσει και ο αντρασ μου.:green:

πολυ αργα!του εχω ηδη στειλει το περιστερι!40847

eli_din3
22-02-12, 23:15
αεροβιο τι ενταση μου προτεινεις καλη δασκαλα???? ποσους παλμους περιπου?

katerina.
22-02-12, 23:16
πολυ αργα!του εχω ηδη στειλει το περιστερι!40847

γιατι????ειναι και ζηλιαρης!!!!παει θα μου τα κοψει ολα.......:(

PEGY
22-02-12, 23:16
ξερεις τι παρατηρησα την τελευταία βδομαδα ??οτι το σωμα μου μαλλον εχει αρχιζει να αλλαζει προς το καλυτερο εχω πολλες κατακτησεις στο gym...:green:σουτ ...μην ακουσει και ο αντρασ μου.:green:

έτσι, τέτοια να ακούω:toast:

gym
22-02-12, 23:16
αεροβιο τι ενταση μου προτεινεις καλη δασκαλα???? ποσους παλμους περιπου?

60-70% της ΜΚΣ σου...(μεγιστη καρδιακη συχνοτητα σου)
οταν ακνεις σταθερο τεμπο!

αν κανεις χιτ εκει ανεβαινουν οι παλμοι πολυ!

gym
22-02-12, 23:18
γιατι????ειναι και ζηλιαρης!!!!παει θα μου τα κοψει ολα.......:(

εεεε οχι κυρια μου να διαλυσουμε κ το σπιτικο μας!

αυριο ετσι θα πας γυμναστηριο...40848

eli_din3
22-02-12, 23:18
60-70% της ΜΚΣ σου...(μεγιστη καρδιακη συχνοτητα σου)
οταν ακνεις σταθερο τεμπο!

αν κανεις χιτ εκει ανεβαινουν οι παλμοι πολυ!

ε βεβαια βεβαια..χιτ?? καθε μερα κανω... ειδικα αφου εχω και τοση αντοχη? ουυυ

katerina.
22-02-12, 23:31
εεεε οχι κυρια μου να διαλυσουμε κ το σπιτικο μας!

αυριο ετσι θα πας γυμναστηριο...40848

χαχα..δεν παίζεσαι !!!!!!!!!!!!!:turtle::turtle::turtle:

eli_din3
22-02-12, 23:37
ελενιτσα..εμμ..γκουχ γκουχ.. μη με βρισεις σε παρακαλω....συνηδειτοποιησα κατι..τοσο καιρο δεν κανω στρατιωτικες πιεσεις..αλλα πιεσεις λαβη πρηνισμου... οοπς.. τι κανω? συνεχιζω αυτες ή αλλαζω?

gym
22-02-12, 23:38
ελενιτσα..εμμ..γκουχ γκουχ.. μη με βρισεις σε παρακαλω....συνηδειτοποιησα κατι..τοσο καιρο δεν κανω στρατιωτικες πιεσεις..αλλα πιεσεις λαβη πρηνισμου... οοπς.. τι κανω? συνεχιζω αυτες ή αλλαζω?

μ αρεσει ομως ρε παιδι μου που ετσι δινεις βαση στο προγραμμα σου και το εχεις ψαξει και νοιαζεσαι...;););)


δωσε βιντεο του τι κανεις....

katerina.
22-02-12, 23:44
kalo βραδυ κοριτσακια μου θα σας ξυπνησω το πρωι!!!:welcome::welcome::welcome::welcome:

katerina.
22-02-12, 23:48
καλα βρε ελενη ο τιραμολα εισαι πως βρισκεσαι μια απο δω μια απο κει???δεν σε προλαβαινει κανεις

Gianna
22-02-12, 23:53
δεν σου αρεσει λεμε...
μπομπα θερμιδων μεσα στο βραδυ που θα πανε και θα κατσουν στον πωπο εκει απο κατω που διπλωνει και αυριο θα εχεις αερια και κακακια χρωματος καφετι!:green::green::green::green::green:

ω, ναι έτσι ακριβώς..πολλάκις παθούσα!!! (όχι πια, όμως, έτσι;;;;);) )

eli_din3
22-02-12, 23:53
μ αρεσει ομως ρε παιδι μου που ετσι δινεις βαση στο προγραμμα σου και το εχεις ψαξει και νοιαζεσαι...;););)


δωσε βιντεο του τι κανεις....

ειχα ρωτησει τον γυμναστη τι ειναι στρατιωτικες και δεν ηξερε και μ δειξε αυτες και μαλλον μπερδευτηκα και νομιζα ηταν αυτες :S

http://www.youtube.com/watch?v=X8OffMypMmg

gym
22-02-12, 23:54
ειμαι παντου!40854

gym
22-02-12, 23:55
ειχα ρωτησει τον γυμναστη τι ειναι στρατιωτικες και δεν ηξερε και μ δειξε αυτες και μαλλον μπερδευτηκα και νομιζα ηταν αυτες :S

http://www.youtube.com/watch?v=X8OffMypMmg

συνεχισε με αυτες

αμφιβαλλω αν δεν ηξερε ο γυμναστης σου αλλα τεσπα


και πριν ξεκινησεις ενα προγραμμα,ψαχνεις τα παντα ΠΡΙΝ ΠΑς για προπονηση κυρια μου...;)

eli_din3
22-02-12, 23:57
συνεχισε με αυτες

αμφιβαλλω αν δεν ηξερε ο γυμναστης σου αλλα τεσπα


και πριν ξεκινησεις ενα προγραμμα,ψαχνεις τα παντα ΠΡΙΝ ΠΑς για προπονηση κυρια μου...;)

συγγνωμη κυρια :(

gym
22-02-12, 23:58
συγγνωμη κυρια :(

δεν σε συγχωρω!να εισαι πολληηηηηη τυπικη με την προπονηση σου εεε!~αντε...ολα θα τα ξερεις πριν πας!;)



:green:

eli_din3
23-02-12, 00:02
δεν σε συγχωρω!να εισαι πολληηηηηη τυπικη με την προπονηση σου εεε!~αντε...ολα θα τα ξερεις πριν πας!;)



:green:

απεξωωω απεξωωω την αλλη φορα θα τα ξερωω...καθε ποτε αλλαζει ενα προγραμμα ?2μηνο?

gym
23-02-12, 00:02
απεξωωω απεξωωω την αλλη φορα θα τα ξερωω...καθε ποτε αλλαζει ενα προγραμμα ?2μηνο?

αναλογα το ατομο...την προοδο που εχει κανει...κ το ποσο τυπικος ειναι με την τηρηση ενος προγραμματος οπως επισης και το αν εχει δουλεψει ακριβως ενα προγραμμα

eli_din3
23-02-12, 00:04
αναλογα το ατομο...την προοδο που εχει κανει...κ το ποσο τυπικος ειναι με την τηρηση ενος προγραμματος οπως επισης και το αν εχει δουλεψει ακριβως ενα προγραμμα

α καταλαβα..ετσι οπως με κοβω δεν θα αλλαξει ποτε :P

gym
23-02-12, 00:08
GTD 17


‘’ Ακομη κ αν νομιζετε οτι εχετε φτασει στον στοχο σας,αυτο δεν ειναι λογος για να επαναπαυθειτε!


Ακριβως τοτε ειναι που συνεχιζετε ακομη πιο δυναμικα!’’



:weights::weights:

Miss Fit
23-02-12, 01:08
GCD 9
3.22

Ariel
23-02-12, 01:58
τωρα αμφισβητειται και η ηλικια μου??καλο κι αυτο...λοιπον...θα εχω και ταυτοτητα μαζι με τη λιπομετρηση!χοχοχοχο.....
εγω παντως ξερω πολλες τετοιες"κλινικες"περιπτωσεις...αν θες ρωτα και ενδοκρινολογο...στο ξαναλεω...
επ....εδω ειμαι..με τη λιπομετρηση τη σημερινη υστερα απο μαη.....ποσο νομιζετε???ειχα 7,5.....τωρα....8,8..τα νευρα μουυυυ,,,,ποτε 8α δεκαρισει!...:P
51 κιλα πηγα...:unsure:
θα πλακωσω τις πιτσες και τα κεμπαμπ!χαχαχαχ:shock:ε ποτεεεεεεεεεεεεε:eleph:

dorita
23-02-12, 02:13
επ....εδω ειμαι..με τη λιπομετρηση τη σημερινη υστερα απο μαη.....ποσο νομιζετε???ειχα 7,5.....τωρα....8,8..τα νευρα μουυυυ,,,,ποτε 8α δεκαρισει!...:P
51 κιλα πηγα...:unsure:
θα πλακωσω τις πιτσες και τα κεμπαμπ!χαχαχαχ:shock:ε ποτεεεεεεεεεεεεε:eleph:

καλησπερα!!πηγαινε λιγο στα οφ τποπικς!

Ariel
23-02-12, 02:25
καλησπερα!!πηγαινε λιγο στα οφ τποπικς!
μα ειναι προηγουμενο ποστ εδω....!!!:unsure:τσεκαρε προηγουμενες σελιδες...
και να μην ηταν ομως....female gym tips λεει...αν δεν κανω λαθος...:(

xelashai
23-02-12, 02:26
μα ειναι προηγουμενο ποστ εδω....!!!:unsure:τσεκαρε προηγουμενες σελιδες...
και να μην ηταν ομως....female gym tips λεει...αν δεν κανω λαθος...:(

οχι εννοει οτι σου απαντησε ο beef στα off..

Ariel
23-02-12, 02:29
οχι εννοει οτι σου απαντησε ο beef στα off..

σορυ βρε παιδια αλλα ετσι οπως μου τα πετατε εδω μεσα μερικες φορες....με πιανει η καρδια μου...:unsure:
μα γτ στα οφ?αφου εδω το ποσταρα...

lila_1
23-02-12, 02:30
εχουν θέσει σαν κανόνα να μην απαντάνε αντρες εδώ

xelashai
23-02-12, 02:31
σορυ βρε παιδια αλλα ετσι οπως μου τα πετατε εδω μεσα μερικες φορες....με πιανει η καρδια μου...:unsure:
μα γτ στα οφ?αφου εδω το ποσταρα...
δεν μπορει να σου απαντησει εδω κ το εγραψε εκει για συζητηση...

Ariel
23-02-12, 02:33
εγω γτ εχω δει κ μερικα σχολια ανδρων....λαθος???που στο καλο ειναι στα οφ??
τεσπα....εσεις τι παραπανω δλδ θα τρωγατε για να ανεβει???2000 θερμιδες....δε φτανουν???:P
καθαρες τροφες ομως..γλυκο-τηγανητο ουτε συζητηση:green:

dorita
23-02-12, 02:41
ειναι εκτος θεματος- διαφορα- οφ τοπικς ...
απλα εκει σου απαντησανε οτι ειναι αδιανοητο να εχεις λιπος κατω του 10%!

katerina.
23-02-12, 08:55
KAΛΗΜΕΡΑ ομορφιες μου!!!ΞΥΠΝΗΗΗΣΤΕΕΕΕ...;)

PEGY
23-02-12, 09:59
KAΛΗΜΕΡΑ ομορφιες μου!!!ΞΥΠΝΗΗΗΣΤΕΕΕΕ...;)

Πως φαίνεται η μάμα η καλη. Πρωινή πρωινή να τους ξυπνήσει όλους;)

gym
23-02-12, 10:31
καλημερα κοριτσακιαααα!:welcome::welcome::welcome::welcome:

gym
23-02-12, 11:38
http://www.youtube.com/watch?v=QXwPUYU8rTI&feature=branded
ο,τι πρεπει για διατασεις κοριτσια μου!:thumbup::thumbup:

amst
23-02-12, 12:01
ααααα, αλήθεια;;; μάλλον την έχασα:(

μιλάμε για ΤΗ λιγουρα, θα βάλω λίγο παραπάνω πατατα στο βραδινο (πατατα μπροκολο κ δύο αυγά ή δυο μπιφτεκάκια) μπας κ μου φύγει γιατι είμαι κ στις μέρες μου:food:

γι αυτο σου είπα για την καρυδόπιτα για να με συνετήσεις λιγάκι:green:

τι πλάκα αυτο με τη ματιά που βάζεις, το κάνει ο μπαμπάς μου στον καλό μου (για πλάκα εννοείται) κ όποτε το βάζεις πεφτω κάτω απ τα γέλια:rolf::rolf::rolf:

χα χα χα χα
δεν τους ξέρεις τους άντρες... ειδικά όταν είναι και μπαμπάδες!!!!

voulaki
23-02-12, 12:02
κοριτσακια μου ομορφα καλημερα:welcome::welcome: , ελπιζω να ξυπνησατε ολες γιατι θελω να μου πειτε αν το εχετε παρατηρησει και εσεις. τον τελευταιο μηνα φαινονται αρκετα τα κοκκαλα στο στερνο μου , φανταζομαι οτι ειναι απο την πιο συστηματικη προπονηση και ισως εχω βαλει αρκετα κιλα σε πιεσεις ανοιγματα κλπ αλλα δεν μου πολυαρεσει. δηλ. στην προσπαθεια να δυναμωσεις αυτους τους μυες για να φαινεται το στηθος πιο στητο , μηπως καμμια φορα πετυχαινουμε το αντιθετο δηλ. να φαινεται πιο μικρο και με τα κοκκαλα εκει να πεταγονται αρκετα?gymaki εσυ τι λες??:unsure:

amst
23-02-12, 12:03
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

ελα μωρε...γιατι αν ετρωγε την καρυδοπιτα τι νομιζεις?καλυτερα θα ηταν?λιγη διαφορα χρωματικη θα επαιζε αλλα δνε ειμαστε και καλλιτεχνες!:P

μιας και το αναφέρετε το θέμα, εγώ έχω θέμα
πριν αρχίσω τη διατροφή που κάνω τώρα, κάθε πρωί με το που ξυπνούσα όλα καλά

τώρα ξυπνάω, τίποτα.... τρώω πρωινό, τίποτα........ περιμένω, περιμένω... και κάποια στιγμή μέσα στη μέρα ίσως το θυμηθεί...
λέτε για αυτό να μη χάνω? όχι,ε?

gym
23-02-12, 12:06
κοριτσακια μου ομορφα καλημερα:welcome::welcome: , ελπιζω να ξυπνησατε ολες γιατι θελω να μου πειτε αν το εχετε παρατηρησει και εσεις. τον τελευταιο μηνα φαινονται αρκετα τα κοκκαλα στο στερνο μου , φανταζομαι οτι ειναι απο την πιο συστηματικη προπονηση και ισως εχω βαλει αρκετα κιλα σε πιεσεις ανοιγματα κλπ αλλα δεν μου πολυαρεσει. δηλ. στην προσπαθεια να δυναμωσεις αυτους τους μυες για να φαινεται το στηθος πιο στητο , μηπως καμμια φορα πετυχαινουμε το αντιθετο δηλ. να φαινεται πιο μικρο και με τα κοκκαλα εκει να πεταγονται αρκετα?gymaki εσυ τι λες??:unsure:

καταλαβα τι λες...

δυναμωνεις παιδι μου...απλα να ξερεις το εξης
στηθος=λιπος
θα μειωθει θες δεν θες ,εφοσον θες μειωση λιπους συνολικα εκτος κ αν εισαι απο τις τυχερες που το εχεις ως σωματοτυπος το στηθος να ειναι κ να παραμεινει οπως ειναι στο μεγεθος του παρα τις οποιες διαφορες στο υπολοιπο σωμα

αν δεν εισαι,τοτε θα μειωθει λιγο ναι και θα φαινονται σιγα σιγα οι μυς σου εκει ψηλα στο στερνο...αυτο ειναι ωραιο...
σε καμια περιπτωση δεν θα σου ελεγα να ριξεις κιλα η να μειωσεις προπονηση...

με την προπονηση στο στηθος.γεμιζει το στηθος μυς...γινεται πιο σφριγιλο,στητο και φαινεται ετσι κ πιο μεγαλο...
τι να το κανω ρε συ να ειναι μεγαλο κ φραμπαλα?

καλυτερα μικροτερο αλλα στητο!

ρωτα και δεξια αριστερα...το ιδιο θα σου ποουν!:green::green:

gym
23-02-12, 12:08
μιας και το αναφέρετε το θέμα, εγώ έχω θέμα
πριν αρχίσω τη διατροφή που κάνω τώρα, κάθε πρωί με το που ξυπνούσα όλα καλά

τώρα ξυπνάω, τίποτα.... τρώω πρωινό, τίποτα........ περιμένω, περιμένω... και κάποια στιγμή μέσα στη μέρα ίσως το θυμηθεί...
λέτε για αυτό να μη χάνω? όχι,ε?

χμ...ποσο καιρο γινεται αυτο?απο ποτε εχεις να 40868?:green:

eli_din3
23-02-12, 12:12
μιας και το αναφέρετε το θέμα, εγώ έχω θέμα
πριν αρχίσω τη διατροφή που κάνω τώρα, κάθε πρωί με το που ξυπνούσα όλα καλά

τώρα ξυπνάω, τίποτα.... τρώω πρωινό, τίποτα........ περιμένω, περιμένω... και κάποια στιγμή μέσα στη μέρα ίσως το θυμηθεί...
λέτε για αυτό να μη χάνω? όχι,ε?

εμ ειναι και λιγο περιεργη συζητηση.αλλα εγω...ουυυ μια στο.... δεν θυμαμαι :P

amst
23-02-12, 12:13
χμ...ποσο καιρο γινεται αυτο?απο ποτε εχεις να 40868?:green:

χμ..... εντάξει πηγαίνω.. δηλαδή εχθές πήγα..
μια φορά στις 2-3 μέρες.. αλλά σαν κατσίκα αν μπορείς να καταλάβεις τι εννοώ (αχχχ ντρέπομαι)

και δε μ'αρέσει, είχα και θέματα παλιά με το έντερο μου

gym
23-02-12, 12:17
χμ..... εντάξει πηγαίνω.. δηλαδή εχθές πήγα..
μια φορά στις 2-3 μέρες.. αλλά σαν κατσίκα αν μπορείς να καταλάβεις τι εννοώ (αχχχ ντρέπομαι)

και δε μ'αρέσει, είχα και θέματα παλιά με το έντερο μου

ρε συ...κανονικα καθε μερα βρε!~
μα δεν πρηζεσαι?δεν εισαι πρησμενη τωρα?

λοιπον ακου...
αρχισε να πινεις νερακι λιγο περισοοτερο
αλλαξε κανενα πρωινο σου με χυλο βρωμης...χυλο!βαλε κ μεσα κ οτι αλλο θες αλλα την βρωμη καντην χυλο!πιες κ ενα ποτηρι νερο το πρωι μετα και θα δεις!

βαλε σε καποιοα ενδιαμεσο σου κανενα δαμασκηνο μεχρι δυο τρια μικρα η συκα!

δεν υπαρχει περιπτωση να μην πας αν κανεις αυτα εκτος κ αν παιζει τιποτε αλλο!

κανε πχ ενα πρωινο ως εξης
φτιαξε χυλο βρωμης και μεσα ριξε δυο δαμασκηνα και 100 γρ κοτατζ τσιζ!


εκτος του οτι θα σκασεις σε πρωινο και θα αισθανεσαι τελεια μετα με ενεργεια στη μερα σου κ ειναι τερμα υγειινο θα σε βοηθησει να κανεις και κακακια!
κ μετα ενα ποτηρι νερο!
κινησου κ λιγο...

μετα υπαρχουν κ διαφορες κινησεις που μπορουμε να κανουμε στην περιοχη εκει του εντερου που βοηθανε...ειδικα στο πιλατες υπαρχουν ασκησεις ειδικες...αν βρω βιντεακι θα σου δειξω!


κανε αυτα που σου λεω κ βλεπουμε...κ να μην ντρεπεσαι!αυτα ειναι σημαντικα!

dorita
23-02-12, 12:21
καλημερα κοριτσαρες!!:welcome::welcome:
μπραβο γυμ για το κομματι, προσπαθουσα να κατεβασω στο mp4 κ εβρισκα πολυ χαλαρα κομματια ...απο γιογκα κ κτ.λπ

gym
23-02-12, 12:21
καλημερα κοριτσαρες!!:welcome::welcome:
μπραβο γυμ για το κομματι, προσπαθουσα να κατεβασω στο mp4 κ εβρισκα πολυ χαλαρα κομματια ...απο γιογκα κ κτ.λπ

αμα σας ενδιαφερει θα σας γραψω μια λιστα αν ειναι να τα εχετε στο μπ3 σας να τα ακουτε!

κοιτα για διατασεις θελει λιγο ετσι χαλαρο αλλα εγω δεν ειμαι κ του στυλ πουλακια κ ρυακια...

πιλατες κανω κ με ροκ δηλαδη...δεν κολλαω!κ γιογκα το ιδιο!

ποτε δεν μπορω να κανω γυμναστικη με ρυακια εκτος κ αν ειμαι οντως στην φυση!

voulaki
23-02-12, 12:24
καταλαβα τι λες...

δυναμωνεις παιδι μου...απλα να ξερεις το εξης
στηθος=λιπος
θα μειωθει θες δεν θες ,εφοσον θες μειωση λιπους συνολικα εκτος κ αν εισαι απο τις τυχερες που το εχεις ως σωματοτυπος το στηθος να ειναι κ να παραμεινει οπως ειναι στο μεγεθος του παρα τις οποιες διαφορες στο υπολοιπο σωμα

αν δεν εισαι,τοτε θα μειωθει λιγο ναι και θα φαινονται σιγα σιγα οι μυς σου εκει ψηλα στο στερνο...αυτο ειναι ωραιο...
σε καμια περιπτωση δεν θα σου ελεγα να ριξεις κιλα η να μειωσεις προπονηση...

με την προπονηση στο στηθος.γεμιζει το στηθος μυς...γινεται πιο σφριγιλο,στητο και φαινεται ετσι κ πιο μεγαλο...
τι να το κανω ρε συ να ειναι μεγαλο κ φραμπαλα?

καλυτερα μικροτερο αλλα στητο!

ρωτα και δεξια αριστερα...το ιδιο θα σου ποουν!:green::green::thumbup:thanks, dear!!

amst
23-02-12, 12:25
ρε συ...κανονικα καθε μερα βρε!~
μα δεν πρηζεσαι?δεν εισαι πρησμενη τωρα?

λοιπον ακου...
αρχισε να πινεις νερακι λιγο περισοοτερο
αλλαξε κανενα πρωινο σου με χυλο βρωμης...χυλο!βαλε κ μεσα κ οτι αλλο θες αλλα την βρωμη καντην χυλο!πιες κ ενα ποτηρι νερο το πρωι μετα και θα δεις!

βαλε σε καποιοα ενδιαμεσο σου κανενα δαμασκηνο μεχρι δυο τρια μικρα η συκα!

δεν υπαρχει περιπτωση να μην πας αν κανεις αυτα εκτος κ αν παιζει τιποτε αλλο!

κανε πχ ενα πρωινο ως εξης
φτιαξε χυλο βρωμης και μεσα ριξε δυο δαμασκηνα και 100 γρ κοτατζ τσιζ!


εκτος του οτι θα σκασεις σε πρωινο και θα αισθανεσαι τελεια μετα με ενεργεια στη μερα σου κ ειναι τερμα υγειινο θα σε βοηθησει να κανεις και κακακια!
κ μετα ενα ποτηρι νερο!
κινησου κ λιγο...

μετα υπαρχουν κ διαφορες κινησεις που μπορουμε να κανουμε στην περιοχη εκει του εντερου που βοηθανε...ειδικα στο πιλατες υπαρχουν ασκησεις ειδικες...αν βρω βιντεακι θα σου δειξω!


κανε αυτα που σου λεω κ βλεπουμε...κ να μην ντρεπεσαι!αυτα ειναι σημαντικα!


ok αγάπη
θα έχουμε νεότερα σύντομα!!!!
όντως τα δαμάσκηνα τα έχω κόψει και δεν περπατάω τόσο.. χμμμ


πάω για καθάρισμα... ελάτε να βοηθήσετε σουσουράδες..

PEGY
23-02-12, 12:25
^^^^
θα συμφωνήσω με την Ελένη! Μια φορά τη μέρα απαραίτητα, αλλιώς κάτι δεν πάει καλά. Μη σου πω πως πολλοι γιατροι λένε κάθε 18 ώρες.

Αν αργείς τοτε ή δεν είσαι ενυδατωμένη (νεράκι) ή τα κόπρανα δεν έχουν πολύ όγκο ωστε θα δωθεί η ώθηση (φυτικές ίνες), οπότε οι συμβουλές της Ελένης είναι όλες μια κ μία.
Εγώ είχα προβλημα όταν ξεκίνησα τέτοια διατροφή με τις ρυζογκοφρέτες. Μόλις τις έκοψα, ρολόι πάλι.
Να ξέρεις όμως πως επειδή έχεις αυξήσει την πρωτείνη σου χρειάζεσαι οπωσδηποτε παραπάνω νερό. Βάλε κ κανένα μπροκολάκι.

Λίλα σε προειδοποιώ, μην επιχειρήσεις να γίνεις η τουαλέτα της:green:

dorita
23-02-12, 12:26
αμα σας ενδιαφερει θα σας γραψω μια λιστα αν ειναι να τα εχετε στο μπ3 σας να τα ακουτε!

κοιτα για διατασεις θελει λιγο ετσι χαλαρο αλλα εγω δεν ειμαι κ του στυλ πουλακια κ ρυακια...

πιλατες κανω κ με ροκ δηλαδη...δεν κολλαω!κ γιογκα το ιδιο!

ποτε δεν μπορω να κανω γυμναστικη με ρυακια εκτος κ αν ειμαι οντως στην φυση!

οντως!!!ακριβως αυτο!!!!οποτε μπορεις στηλε μια λιστα! μου αρεσουν πολυ τα κομματια σου κ ειδικα των 3 doors!!!!:thumbup::thumbup:

gym
23-02-12, 12:36
οντως!!!ακριβως αυτο!!!!οποτε μπορεις στηλε μια λιστα! μου αρεσουν πολυ τα κομματια σου κ ειδικα των 3 doors!!!!:thumbup::thumbup:

ε τοτε θα σας κανω μια λιστα αν ειναι οταν βρω χρονο!

gym
23-02-12, 12:37
ok αγάπη
θα έχουμε νεότερα σύντομα!!!!
όντως τα δαμάσκηνα τα έχω κόψει και δεν περπατάω τόσο.. χμμμ


πάω για καθάρισμα... ελάτε να βοηθήσετε σουσουράδες..



κατσε...τι εννοεις τωρα?με τρομαζεις...:green::green:

gym
23-02-12, 12:39
^^^^
θα συμφωνήσω με την Ελένη! Μια φορά τη μέρα απαραίτητα, αλλιώς κάτι δεν πάει καλά. Μη σου πω πως πολλοι γιατροι λένε κάθε 18 ώρες.

Αν αργείς τοτε ή δεν είσαι ενυδατωμένη (νεράκι) ή τα κόπρανα δεν έχουν πολύ όγκο ωστε θα δωθεί η ώθηση (φυτικές ίνες), οπότε οι συμβουλές της Ελένης είναι όλες μια κ μία.
Εγώ είχα προβλημα όταν ξεκίνησα τέτοια διατροφή με τις ρυζογκοφρέτες. Μόλις τις έκοψα, ρολόι πάλι.
Να ξέρεις όμως πως επειδή έχεις αυξήσει την πρωτείνη σου χρειάζεσαι οπωσδηποτε παραπάνω νερό. Βάλε κ κανένα μπροκολάκι.

Λίλα σε προειδοποιώ, μην επιχειρήσεις να γίνεις η τουαλέτα της:green:



:rolf::rolf::rolf::rolf:

ετσι ειναι...και σε καμια περιπτωση δεν συνιστω τα χαπακια για δυσκοιλιοτητα!μακρυα...!υπαρχουν φυσικοι τροποι για να ...κανουμε κακακια εκτος κ αν παιζει σοβαρος λογος κ μιλαμε για εξτριμ καταστασεις!

αλλα γενικα...νερακι-φυτικες ινες-δαμασκηνα-συκα-χυλος βρωμης-αεροβιο-κινηση περισσοτερη....βοηθανε!

αν μου ερθουν κ αλλα θα σας πω!

Ariel
23-02-12, 12:45
^^ειναι ομως μερικα κ@λοφαρμακα που σου δημιουργουν το προβλημα...π.χ σιδηρος....ακομα και η βιταμινη c...εκει τι κανεις αν πρεπει να τα παρεις???!:unsure:

katerina.
23-02-12, 12:46
μολις γυρισα και ειμαι χαρουμενη...εβγαλα 2 ελξεις στο μονοζυγο ...μεχρι πανω πολυ ανοιχτα χερια ..:turtle::turtle::turtle::turtle:παω να γραψω στο log mou φρ...

gym
23-02-12, 12:47
^^ειναι ομως μερικα κ@λοφαρμακα που σου δημιουργουν το προβλημα...π.χ σιδηρος....ακομα και η βιταμινη c...εκει τι κανεις αν πρεπει να τα παρεις???!:unsure:

θεωρεις φαρμακο την βιταμινη C?δεν νομιζω...

εχεις προβλημα δυσκοιλιοτητας και πιστευεις οτι στο προκαλει η ληψη σιδηρου και η βιταμινη C ?:unsure::unsure:

marvin
23-02-12, 12:47
μολις γυρισα και ειμαι χαρουμενη...εβγαλα 2 ελξεις στο μονοζυγο ...μεχρι πανω πολυ ανοιχτα χερια ..:turtle::turtle::turtle::turtle:παω να γραψω στο log mou φρ...

:turtle::turtle::turtle:Αυτα ειναι!!!!!Ευγε Κατρινα μας!!!!!:clap::clap:

gym
23-02-12, 12:47
μολις γυρισα και ειμαι χαρουμενη...εβγαλα 2 ελξεις στο μονοζυγο ...μεχρι πανω πολυ ανοιχτα χερια ..:turtle::turtle::turtle::turtle:παω να γραψω στο log mou φρ...

σφαιρα λεμε και με μεγαλα γραμματα!:green::green:

Ariel
23-02-12, 12:53
θεωρεις φαρμακο την βιταμινη C?δεν νομιζω...

εχεις προβλημα δυσκοιλιοτητας και πιστευεις οτι στο προκαλει η ληψη σιδηρου και η βιταμινη C ?:unsure::unsure:

ναι μου το ειχε πει ο παθολογος οτι θα μ δημιουργουσε τετοιο προβλημα.....ο σιδηρος ..σε οποιαδηποτε μορφη..και οντως ετσι εγινε
φαρμακο...σορυ συμπληρωμα βιταμινη c...
ναι και αυτη η κακουργα...:unsure:

PEGY
23-02-12, 12:54
[/B]


κατσε...τι εννοεις τωρα?με τρομαζεις...:green::green:

κ εγώ αυτό σκέφτηκα κ λέω wtffffffffffffffff:shock:

katerina.
23-02-12, 13:13
ναι μου το ειχε πει ο παθολογος οτι θα μ δημιουργουσε τετοιο προβλημα.....ο σιδηρος ..σε οποιαδηποτε μορφη..και οντως ετσι εγινε
φαρμακο...σορυ συμπληρωμα βιταμινη c...
ναι και αυτη η κακουργα...:unsure:

για τον σίδηρο να πω οτι και εγω που τον επαιρνα συμπληρωμα οταν ημουν εγκυος ...μου δημιουργησε και μενα προβλημα μου το ειχε πει και ο γυναικολογος μου οτι οντως ισχύει...

gym
23-02-12, 13:16
ναι μου το ειχε πει ο παθολογος οτι θα μ δημιουργουσε τετοιο προβλημα.....ο σιδηρος ..σε οποιαδηποτε μορφη..και οντως ετσι εγινε
φαρμακο...σορυ συμπληρωμα βιταμινη c...
ναι και αυτη η κακουργα...:unsure:


για τον σίδηρο να πω οτι και εγω που τον επαιρνα συμπληρωμα οταν ημουν εγκυος ...μου δημιουργησε και μενα προβλημα μου το ειχε πει και ο γυναικολογος μου οτι οντως ισχύει...

για την βιταμινη c δεν ισχυει κατι τετοιο απο οσο γνωριζω

οσο για το σιδηρο...οταν πρεπει να το παρεις κ υπαρχει ιατρικος λογος,,εννοειται συνεχιζεις τη ληψη του...
αν σου δημιουργηθουν θεματα με δυσκοιλιοτητα μπορεις να το βελτιωσεις με τα παραπανω που ειπαμε...

δεν πειραζει δηλαδη να το ''πολεμησεις'' με καθαρα φυσικες μεθοδους παρα να πας σε χαπακια τυπου dulcolax κ τετοια...με τιποτα ομως!

PEGY
23-02-12, 13:18
για τον σίδηρο να πω οτι και εγω που τον επαιρνα συμπληρωμα οταν ημουν εγκυος ...μου δημιουργησε και μενα προβλημα μου το ειχε πει και ο γυναικολογος μου οτι οντως ισχύει...

Έτσι!
Κ εγώ που έπαιρνα παλιότερα είχα πρόβλημα. δαμάσκηνο κ φύλλα αλεξανδρείας. .. .


Εσύ κυρια Κατερίνα μου για εξηγήησου, τις έλξεις τις έκανες ολομόναχη ή μηπως βοηθούσε κ καμια κατάκτηση....... λέω εγω τώρα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Ariel
23-02-12, 13:23
ειναι ανυποφορο...τον σταματησα...και τη c....δεν αντεχεται...!:(

gym
23-02-12, 13:25
ειναι ανυποφορο...τον σταματησα...και τη c....δεν αντεχεται...!:(

σιγουρα το θεμα δυσκοιλιοτητα ειναι σπαστικο...πρηζεσαι ,εχεις νευρα...

δοκιμασες ομως τιποτε οπως δαμασκηνα πχ για να βοηθηθεις η απλα διαλεξες να σταματησεις σιδηρο κ τελος?

κ αν σου χρειαζεται ομως?:unsure:

gym
23-02-12, 13:26
Έτσι!
Κ εγώ που έπαιρνα παλιότερα είχα πρόβλημα. δαμάσκηνο κ φύλλα αλεξανδρείας. .. .


Εσύ κυρια Κατερίνα μου για εξηγήησου, τις έλξεις τις έκανες ολομόναχη ή μηπως βοηθούσε κ καμια κατάκτηση....... λέω εγω τώρα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;



δεν τα μαθες ?ετσι πηγε σημερα ...40876

αχ κ να της σηκωνε κανενας εκει την μπουρκα για να μην λερωνεται οταν κατεβαινε απο τις ελξειςςςςςςςςςςςςς!:shock::shock::shock::shock::shock:

katerina.
23-02-12, 13:29
Έτσι!
Κ εγώ που έπαιρνα παλιότερα είχα πρόβλημα. δαμάσκηνο κ φύλλα αλεξανδρείας. .. .


Εσύ κυρια Κατερίνα μου για εξηγήησου, τις έλξεις τις έκανες ολομόναχη ή μηπως βοηθούσε κ καμια κατάκτηση....... λέω εγω τώρα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

οι μελισσες ειχαν μαζευτει ...γυρω μου αλλα εγω μονη μου το επαιρνα το μελλακι ..δυο παρακαλω ολομοναχη...οταν εκανα διαδρομο το οραματιζομουν οτι θα το κανω ...και το εκανα ...αντε παμε για αλλα τωρα...

οσο για αυτους αστους να κοιτανε ....εγω χανω την προπονηση ..αυτοι χαζολογανε χιχι:green::green:

PEGY
23-02-12, 13:30
οι μελισσες ειχαν μαζευτει ...γυρω μου αλλα εγω μονη μου το επαιρνα το μελλακι ..δυο παρακαλω ολομοναχη...οταν εκανα διαδρομο το οραματιζομουν οτι θα το κανω ...και το εκανα ...αντε παμε για αλλα τωρα...

οσο για αυτους αστους να κοιτανε ....εγω χανω την προπονηση ..αυτοι χαζολογανε χιχι:green::green:

είσαι δικία μου εσυ:toast:

katerina.
23-02-12, 13:30
[/B]


δεν τα μαθες ?ετσι πηγε σημερα ...40876

αχ κ να της σηκωνε κανενας εκει την μπουρκα για να μην λερωνεται οταν κατεβαινε απο τις ελξειςςςςςςςςςςςςς!:shock::shock::shock::shock::shock:

δεν το λερώνω το στεφανι μου βρε ΚΥΡΙΑ ΛΕΜΕ!!!

gym
23-02-12, 13:32
ομορφογυναικαρα μου εσυ!ετσι μπραβο!να το οραματιζεσαι κ τσακ τσακ να κ οι ελξεις!;)

amst
23-02-12, 13:36
[/B]


κατσε...τι εννοεις τωρα?με τρομαζεις...:green::green:

καλέ καθάρισμα κανονικό, στο σπίτι.. σκούπισμα, σφουγγάρισμα κλπ.
καλέ τι νομίσατε??????


καλά, όποια ξαναδεί μπροστά της καρυδόπιτα, δε νομίζω να φάει με τη συζήτηση που ακολούθησε..............
:green::green::green::green::green::green::green:

σοβαρά, ξεκουνήστε κ ελάτε....... 3μέρες ακαθάριστα, μούχλα έχουμε πιάσει............... θα κάψετε και θερμιδούλεςςς

gym
23-02-12, 13:39
40878

εχω ηδη αρχισει!:green:

eli_din3
23-02-12, 14:53
σημερα πηγα αμπς χιπς αιθουσα (θα παω το βραδυ βαρη ανω κορμο) και δεν ξερω γιατι.. αλλα απο την αρχη μεχρι το τελος η μεση μου με πεθαινε.... δεν μπορεσα να βγαλω τιποτα απο κοιλιακους..σε ολα με τραβουσε κατω :S πρωτη φορα ετσι :S

gym
23-02-12, 14:55
σημερα πηγα αμπς χιπς αιθουσα (θα παω το βραδυ βαρη ανω κορμο) και δεν ξερω γιατι.. αλλα απο την αρχη μεχρι το τελος η μεση μου με πεθαινε.... δεν μπορεσα να βγαλω τιποτα απο κοιλιακους..σε ολα με τραβουσε κατω :S πρωτη φορα ετσι :S

γιατι κανεις ειπαμε δυο προπονησεις τη μερα?;)

eli_din3
23-02-12, 14:56
γιατι κανεις ειπαμε δυο προπονησεις τη μερα?;)

απλα φευγω αυριο μεχρι τριτη και ηθελα να χωρεσω και την αιθουσα καπου... πειραζει πολυυυ??

gym
23-02-12, 15:00
απλα φευγω αυριο μεχρι τριτη και ηθελα να χωρεσω και την αιθουσα καπου... πειραζει πολυυυ??

οχι μωρε σιγα...κανει εκει παιδι μου κ πεντε τη μερα...!

το οτι θα φυγεις και θα χασεις καποιες προπονησεις δεν παει να πει οτι θα κανεις απανωτες προπονησεις τη μερα για να ''χωρεσεις'' ολα καπου...

το οτι πονεσε η μεση σου παιζει να ειναι ειτε απο λαθος τεχνικη δικη σου κ ειναι λογικο γιατι στην αιθουσα με τοσα ατομα δεν θα ειναι απο πανω σου η γυμναστρια νασε ελεγχει ειτε η γυμναστρια εκανε υπερβολες μεσα στην αιθουσα

οπως και να εχει...ακου το σωμα σου!

dorita
23-02-12, 15:11
κοριτσαρες μου μια συμβουλη για την αδερφη μου!!!
εχει γεννησει εδω κ 14 μερες...κ με ρωτησε σημερα για να παρει μια ζωνη για την κοιλια!!!συγκεκριμενα την sauna bell.
κ ειπα να ρωτησω εδω γιατι μιας κ μανουλες πολλες!!!:green:

gym
23-02-12, 15:13
κοριτσαρες μου μια συμβουλη για την αδερφη μου!!!
εχει γεννησει εδω κ 14 μερες...κ με ρωτησε σημερα για να παρει μια ζωνη για την κοιλια!!!συγκεκριμενα την sauna bell.
κ ειπα να ρωτησω εδω γιατι μιας κ μανουλες πολλες!!!:green:

οχι..τσαμπα λεφτα!

eli_din3
23-02-12, 15:13
οχι μωρε σιγα...κανει εκει παιδι μου κ πεντε τη μερα...!

το οτι θα φυγεις και θα χασεις καποιες προπονησεις δεν παει να πει οτι θα κανεις απανωτες προπονησεις τη μερα για να ''χωρεσεις'' ολα καπου...

το οτι πονεσε η μεση σου παιζει να ειναι ειτε απο λαθος τεχνικη δικη σου κ ειναι λογικο γιατι στην αιθουσα με τοσα ατομα δεν θα ειναι απο πανω σου η γυμναστρια νασε ελεγχει ειτε η γυμναστρια εκανε υπερβολες μεσα στην αιθουσα

οπως και να εχει...ακου το σωμα σου!

το ακουγα γιαυτο κατεβαζα τα ποδια κατω στους κοιλιακους οταν δεν αντεχα αλλο πανω... αυτο το κρις κρος..... μολις το ποδαρακι κατεβαινει λιγο πιο κατω.. παπ η μεσουλα :p

ε ρε συ..ειναι αλλες μυικες ομαδες.. πειραζει να κανω και λιγο τα χερακια μου?? αφου δεν ηταν βαρη.. ασε που δεν καναμε κ τιποτα συγκλονιστικο σημερα..δν μαρεσε...τα ποδια νταξει ψιλοκλαιν.. οι κοιλιακοι fail :P

eli_din3
23-02-12, 15:15
εχετε να προτεινετε κανενα καλο κοτατζ?? το philadelphia επαιρνα αλλα πολυ ακριβο.. μετα πηρα ενα απο το lidl μου φαινεται ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ αλμυρο.. και η κανονικη του εκδοχη (4,5% λιπος) και η light (2,2) ...το καλυτερο ηταν στην σλοβακια γμτ..πεντανοστιμο και με πλ λιγο αλατι

dorita
23-02-12, 15:15
οχι..τσαμπα λεφτα!

αυτο της ειπα κ γω..προτεινετε κατι αλλο ή οχι !!!
εγω της ειπα να παρει μια ορθοπεδικη κιολας κ για τη μεση..

gym
23-02-12, 15:16
αυτο της ειπα κ γω..προτεινετε κατι αλλο ή οχι !!!
εγω της ειπα να παρει μια ορθοπεδικη κιολας κ για τη μεση..

μισο...

τι σχεση εχει η ορθοπεδικη καλε?

την σαουνα μπελ για ποιο λογο την θελει?

dorita
23-02-12, 15:19
μισο...

τι σχεση εχει η ορθοπεδικη καλε?

την σαουνα μπελ για ποιο λογο την θελει?

σορρυ δεν εξηγησα καλα!την ζωνη την θελη για την κοιλιτσα της..αλλα της ειπα ολες αυτες για χασιμο κιλων στην κοιλια ειναι μουφες...
κ απο τι να παρει μια για την κοιλια ας παρει μια για την μεση της..να την βοηθαει..

gym
23-02-12, 15:20
σορρυ δεν εξηγησα καλα!την ζωνη την θελη για την κοιλιτσα της..αλλα της ειπα ολες αυτες για χασιμο κιλων στην κοιλια ειναι μουφες...
κ απο τι να παρει μια για την κοιλια ας παρει μια για την μεση της..να την βοηθαει..

εχει καποιο θεμα με μεση?

οντως αυτα ειναι μουφες για καψιμο λιπους μπλα μπλα μπλα

dorita
23-02-12, 15:22
εχει καποιο θεμα με μεση?

οντως αυτα ειναι μουφες για καψιμο λιπους μπλα μπλα μπλα

την ενοχλει τωρα με τον θηλασμο...να κραταει τον μπεμπη..εχει επιβαρυνθει η μεση της..

gym
23-02-12, 15:23
την ενοχλει τωρα με τον θηλασμο...να κραταει τον μπεμπη..εχει επιβαρυνθει η μεση της..

χμ...καταλαβα...προτου παρει τοιδηποτε εγω θα ελεγα να συμβουλευτει εναν γιατρο για την μεση της...να τσκεραει ρε συ...κ αυτος μπορει να της πει κ καμια καλη ζωνη η οτιδηποτε!

dorita
23-02-12, 15:28
χμ...καταλαβα...προτου παρει τοιδηποτε εγω θα ελεγα να συμβουλευτει εναν γιατρο για την μεση της...να τσκεραει ρε συ...κ αυτος μπορει να της πει κ καμια καλη ζωνη η οτιδηποτε!

ευχαριστω!;)

eli_din3
23-02-12, 15:41
θελω να φαω κατι διαφορετικο... για ενδιαμεσα..αλλα δεν ξερω τι :p βαρεθηκα το κρυο σαντουιτς και το γιαουρτι-φρουτο.. πιφ :P

katerina.
23-02-12, 17:51
το ακουγα γιαυτο κατεβαζα τα ποδια κατω στους κοιλιακους οταν δεν αντεχα αλλο πανω... αυτο το κρις κρος..... μολις το ποδαρακι κατεβαινει λιγο πιο κατω.. παπ η μεσουλα :p

ε ρε συ..ειναι αλλες μυικες ομαδες.. πειραζει να κανω και λιγο τα χερακια μου?? αφου δεν ηταν βαρη.. ασε που δεν καναμε κ τιποτα συγκλονιστικο σημερα..δν μαρεσε...τα ποδια νταξει ψιλοκλαιν.. οι κοιλιακοι fail :P

οταν κατεβαινει το ποδαρακι ποιο κατω σφιγεις πιο πολυ την κοιλιτσα και αυτοματος κολαει η μεση κατω ...και δεν πιανει τη μεσουλα...;)

gym
23-02-12, 17:59
οταν κατεβαινει το ποδαρακι ποιο κατω σφιγεις πιο πολυ την κοιλιτσα και αυτοματος κολαει η μεση κατω ...και δεν πιανει τη μεσουλα...;)

προσοχη ομως...η μεση πρεπει να διατηρει την φυσιολογικη της θεση
οταν εισαι ορθια βλεπεις οτι γινεται μια καμπυλη...αυτην την θεση ακριβως πρεπει να εχουμε κ οταν ξαπλωνουμε ειτε μπρουμυτα ειτε πλαγια

σκεψου οτι στις θεσεις πλαγια για κοιλια οι περισσοτεροι αμεσως αφηνουν τον κορμο τους να ''ξαπλωσει''

αυτο ειναι λαθος...κ εκει σφιγγουμε κοιλια κ κραταμε αυτην την θεση...αυτην την καμπυλη στα πλαγια αλλα κ πισω

ειναι δυσκολο λιγο να το καταλαβει καποιος ετσι ανδ εν τον κανει κ ειδικα αν δνε εχει δουλεψει το σωμα σου


το σημαντικο ειναι να μην γινεται τεραστιο κενο μεσης με πατωμα γιατι μετα η μεση θα κλαιει

katerina.
23-02-12, 18:00
αυτο της ειπα κ γω..προτεινετε κατι αλλο ή οχι !!!
εγω της ειπα να παρει μια ορθοπεδικη κιολας κ για τη μεση..

μετα την γεννα εγω εβαλα ενα στενο κορσεδακι το φοραγα το μεεγαλυτερο μερος ρης ημερας γιατι τα οργανα εχουν ανεβει ολα ψηλα....και μεχρι να ερθουν στην θεση τους περναει γυρω στον ενα μηνα...μετα απο εκει και περα οταν εβρισκα χρονο δηλαδη την ωρα που κοιμόταν το μωρο ...εβαζα ενα dvd της tracy anderson με ασκησεις για κοιλιακους και ποδια για μετα την γεννα ... την υπολοιπη μερα οταν ειχα το μωρο αγκαλια προσπαθουσα μαζι του να κανω κοιλιακους εστω και λιγους...τωρα οτι λενε για ζωνες κρεμες κτλ ειναι βλακιες....αν δεν ιδρωσεις λιγο δουλεια δεν γινετε!!!

gym
23-02-12, 18:00
θελω να φαω κατι διαφορετικο... για ενδιαμεσα..αλλα δεν ξερω τι :p βαρεθηκα το κρυο σαντουιτς και το γιαουρτι-φρουτο.. πιφ :P

ρωτας τωρα η δηλωνεις?

αν ρωτας εδω μεσα τοσο καιρο θα ειχες παρει ματι απο πολλες διατροφες τοσα κ τοσα ενδιαμεσα

εαν απο αυτα θα ηταν το κοτατζ με αμυγδαλα η με φρουτο η κατι αποξηραμενο

ενα απο αυτα...υπαρχουν τοσα αλλα!;)

eli_din3
23-02-12, 18:04
ρωτας τωρα η δηλωνεις?

αν ρωτας εδω μεσα τοσο καιρο θα ειχες παρει ματι απο πολλες διατροφες τοσα κ τοσα ενδιαμεσα

εαν απο αυτα θα ηταν το κοτατζ με αμυγδαλα η με φρουτο η κατι αποξηραμενο

ενα απο αυτα...υπαρχουν τοσα αλλα!;)

χμμμ..οι ξηροι καρποι... ειναι τοσο μικροι που δεν σε χορταινουν καν..ασε που απο γευση δεν λενε και τιποτα...
πρεπει να ανανεωσω την διατροφη μου..βαρεθηκα :P θα κανω ερευνα :P

gym
23-02-12, 18:07
χμμμ..οι ξηροι καρποι... ειναι τοσο μικροι που δεν σε χορταινουν καν..ασε που απο γευση δεν λενε και τιποτα...
πρεπει να ανανεωσω την διατροφη μου..βαρεθηκα :P θα κανω ερευνα :P

ναι παιδι μου κανε την ερευνα σου εσυ!ξερεις εσυ!;););)

dorita
23-02-12, 18:20
μετα την γεννα εγω εβαλα ενα στενο κορσεδακι το φοραγα το μεεγαλυτερο μερος ρης ημερας γιατι τα οργανα εχουν ανεβει ολα ψηλα....και μεχρι να ερθουν στην θεση τους περναει γυρω στον ενα μηνα...μετα απο εκει και περα οταν εβρισκα χρονο δηλαδη την ωρα που κοιμόταν το μωρο ...εβαζα ενα dvd της tracy anderson με ασκησεις για κοιλιακους και ποδια για μετα την γεννα ... την υπολοιπη μερα οταν ειχα το μωρο αγκαλια προσπαθουσα μαζι του να κανω κοιλιακους εστω και λιγους...τωρα οτι λενε για ζωνες κρεμες κτλ ειναι βλακιες....αν δεν ιδρωσεις λιγο δουλεια δεν γινετε!!!

το κορσεδακι απο που το πηρες;
με το μωρο δηλαδη πως εκανες κοιλιακους;;θα τρελαθω!

katerina.
23-02-12, 18:21
να ρωτησω κατι ..??τις ελξεις μπορω να τις κανω και με ποιο κλειστα χερια...η ειναι καλυτερα με ανοιχτα???

gym
23-02-12, 18:22
να ρωτησω κατι ..??τις ελξεις μπορω να τις κανω και με ποιο κλειστα χερια...η ειναι καλυτερα με ανοιχτα???

κλειστα με ποια λαβη?

κοιτα αλλο το ενα αλλο το αλλο...

αν μπορεις με ανοιχτα και οι παλαμες εξω ειναι το πιο δυσκολο να ξερεις...οσο πιο ανοιχτα τοσο πιο πολυ δυσκολευει

katerina.
23-02-12, 18:32
το κορσεδακι απο που το πηρες;
με το μωρο δηλαδη πως εκανες κοιλιακους;;θα τρελαθω!

κορσεΔακι πουλανε στα μαγαζια με τα εσωρουχα να κοιταξει να ειναι αρκετα σφιχτο για να της πιεζει μεσα την κοιλιτσα....οσο για τις ασκηση καθεσαι στο πατωμα με λυγισμενα ποδια εχεισ αγκαλιτσα το μωρακι αν δεν μπορει τωρα που ειναι αρχη μαγγωνει τα ποδια καπου εγω τα εβαζα κατω απο τον καναπε και μετα πανω κατω αγκαλια με το μωρο...οταν κουραζομουν αρχιζα να το σηκωνω πανω κατω με τα χερια λεγοντας του διαφορα χαρητωμένα λογακια αυτο γελαγε και εγω δουλευα χερακια ....υπαρχουν πολλες ασκησεις μεχρι σκουωτ εκανα αγκαλια με το μωρο..οταν δε ειχε γκρινια το εβαζα μεσα στο καροτσι και εκανα βολτες στο τετραγωνο για αεροβιο...αυτο ηρεμουσε και εγω εκαιγα θερμιδες..θεληση και υπομονη να εχεις βεβαια γιατι ειναι κουραστικο βλεπεις εχεις στη μεση και τα ξενύχτια σήκωμα ανα δυο ωρες για ταισμα και αλλαγμα...αλλα προς τα κάλλη τι ειναι ο πόνος!!!;)

dorita
23-02-12, 18:34
κορσεΔακι πουλανε στα μαγαζια με τα εσωρουχα να κοιταξει να ειναι αρκετα σφιχτο για να της πιεζει μεσα την κοιλιτσα....οσο για τις ασκηση καθεσαι στο πατωμα με λυγισμενα ποδια εχεισ αγκαλιτσα το μωρακι αν δεν μπορει τωρα που ειναι αρχη μαγγωνει τα ποδια καπου εγω τα εβαζα κατω απο τον καναπε και μετα πανω κατω αγκαλια με το μωρο...οταν κουραζομουν αρχιζα να το σηκωνω πανω κατω με τα χερια λεγοντας του διαφορα χαρητωμένα λογακια αυτο γελαγε και εγω δουλευα χερακια ....υπαρχουν πολλες ασκησεις μεχρι σκουωτ εκανα αγκαλια με το μωρο..οταν δε ειχε γκρινια το εβαζα μεσα στο καροτσι και εκανα βολτες στο τετραγωνο για αεροβιο...αυτο ηρεμουσε και εγω εκαιγα θερμιδες..θεληση και υπομονη να εχεις βεβαια γιατι ειναι κουραστικο βλεπεις εχεις στη μεση και τα ξενύχτια σήκωμα ανα δυο ωρες για ταισμα και αλλαγμα...αλλα προς τα κάλλη τι ειναι ο πόνος!!!;)

εισαι φοβερη πραγματικα!!!:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

gym
23-02-12, 18:34
κορσεΔακι πουλανε στα μαγαζια με τα εσωρουχα να κοιταξει να ειναι αρκετα σφιχτο για να της πιεζει μεσα την κοιλιτσα....οσο για τις ασκηση καθεσαι στο πατωμα με λυγισμενα ποδια εχεισ αγκαλιτσα το μωρακι αν δεν μπορει τωρα που ειναι αρχη μαγγωνει τα ποδια καπου εγω τα εβαζα κατω απο τον καναπε και μετα πανω κατω αγκαλια με το μωρο...οταν κουραζομουν αρχιζα να το σηκωνω πανω κατω με τα χερια λεγοντας του διαφορα χαρητωμένα λογακια αυτο γελαγε και εγω δουλευα χερακια ....υπαρχουν πολλες ασκησεις μεχρι σκουωτ εκανα αγκαλια με το μωρο..οταν δε ειχε γκρινια το εβαζα μεσα στο καροτσι και εκανα βολτες στο τετραγωνο για αεροβιο...αυτο ηρεμουσε και εγω εκαιγα θερμιδες..θεληση και υπομονη να εχεις βεβαια γιατι ειναι κουραστικο βλεπεις εχεις στη μεση και τα ξενύχτια σήκωμα ανα δυο ωρες για ταισμα και αλλαγμα...αλλα προς τα κάλλη τι ειναι ο πόνος!!!;)

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
ε αυτο ειναι θεληση ρε παιδι μου και οτι το γουσταρεις πολυ!:bowdown::bowdown:

katerina.
23-02-12, 18:36
κλειστα με ποια λαβη?

κοιτα αλλο το ενα αλλο το αλλο...

αν μπορεις με ανοιχτα και οι παλαμες εξω ειναι το πιο δυσκολο να ξερεις...οσο πιο ανοιχτα τοσο πιο πολυ δυσκολευει

εγω τις εκανα στην ρωμαικη καρεκλα ...με την λαβες που εχει στα πλαγια ..παλια τις εκανα στο σμιθ περιπου τα χερια στο ανοιγμα των ώμων ...και εβγαζα 7 χωρις βοηθεια...αυτες τωρα μου φένονται πιο δυσκολες!!

gym
23-02-12, 18:38
εγω τις εκανα στην ρωμαικη καρεκλα ...με την λαβες που εχει στα πλαγια ..παλια τις εκανα στο σμιθ περιπου τα χερια στο ανοιγμα των ώμων ...και εβγαζα 7 χωρις βοηθεια...αυτες τωρα μου φένονται πιο δυσκολες!!

στο μονοζυγο εννοεις...


ρωμαικη κ ελξεις δεν γινεται....

μισο...εσυ απο αυτο εδω απο που πιανοσουν?απο ψηλα ε?40898

katerina.
23-02-12, 18:40
:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:
ε αυτο ειναι θεληση ρε παιδι μου και οτι το γουσταρεις πολυ!:bowdown::bowdown:

πραγματικα σας λεω η γυμναστικη ειναι κομματι της ζωης μου ...αν σταματησω να την κανω θα παθω καταθλιψη....:(

katerina.
23-02-12, 18:41
στο μονοζυγο εννοεις...


ρωμαικη κ ελξεις δεν γινεται....

μισο...εσυ απο αυτο εδω απο που πιανοσουν?απο ψηλα ε?40898

μπραβο αυτες τις λαβες που ειναι στο πλαι ..

gym
23-02-12, 18:42
μπραβο αυτες τις λαβες που ειναι στο πλαι ..

πλαι ψηλα οκ...μονοζυγο κανεις...ουφφφ κ λεω τι εκανε αυτη!:green::green:

πολυ καλα αφου κανεις εκει...καλα μιλαμε η πλατη αεροδρομιο ε!:thumbup:

katerina.
23-02-12, 18:43
πλαι ψηλα οκ...μονοζυγο κανεις...ουφφφ κ λεω τι εκανε αυτη!:green::green:

πολυ καλα αφου κανεις εκει...καλα μιλαμε η πλατη αεροδρομιο ε!:thumbup:

τωρα με εκανες πιο χαρουμενη:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

gym
23-02-12, 19:09
Οποια θελει την επομενη Πεμπτη δηλαδη 1 Μαρτιου για να μπει καλα ο μηνας μας και με περισσοτερη ορεξη για δουλεια,
καλο θα ηταν να ζυγιστει και οποια θελει να το συνδυασει και με φωτογραφιες της προοδου της!

Δεν εχει σημασια αν εχετε κανει βλετιωση η οχι...αυτο θα το δουμε μαζι!
Αν εχετε κανει,θα παρετε κουραγιο για να συνεχισετε,εαδν δεν εχετε κανει,απλα θα πεισμωσετε πιο πολυ και μαζι με την παρεα μας εδω θα
εχετε το απαραιτητο κινητρο για να προχωρησετε!

Καποιες λοιπον εδωσαν νουμερα και φωτο τον προηγουμενο μηνα.
Τωρα αυτο που θα ηταν καλο να κανετε ειναι να βρειτε εκεινο το μηνυμα που γραψατε το νουμερο σας ,να το κανετε παραθεση και απο κατω να γραψετε το νεο νουμερο με την νεα ημερομηνια διπλα!

Ετσι θα συγκρινουμε ευκολα και ξεκαθαρα το τι εγινε!

Το ιδιο και με τις φωτο οποια θελει!

Δεν χρειαζεται αγχος πανω απο ολα!Ειναι απλα ενα μετρο για να δουμε τι κανουμε και που παμε!


40899

xelashai
23-02-12, 19:12
πφφφφ...έμπνευση...:sneaky:
:P:P

gym
23-02-12, 19:14
πφφφφ...έμπνευση...:sneaky:
:P:P

τι εννοεις δαφνουλινομικρουλινι?:P:P

xelashai
23-02-12, 19:18
τι εννοεις δαφνουλινομικρουλινι?:P:P

ειμαι θυμωμενη με τη ζυγαριά..στα ματια μου δε θελω να τη δω...!!
σιγα μην της κανω τη χαρη ν'άνεβω...για να με βλεπει λυπημενη???:(
τοσος καιρος κ ενα κιλο κατω...εχω τα νευρα μου αυτες τις μερες...γιαυτο κανω ενα διαλλειμμα 2-3 μερες...κ ξαναξεκιναω..;)
δεν θα ζυγιστω ...αλλαααα...τον επομενο μηνα....θα της δειξω εγω της κυριας ζυγαριας...μαζευω δυναμεις για επιθεση...;)

gym
23-02-12, 19:20
ειμαι θυμωμενη με τη ζυγαριά..στα ματια μου δε θελω να τη δω...!!
σιγα μην της κανω τη χαρη ν'άνεβω...για να με βλεπει λυπημενη???:(
τοσος καιρος κ ενα κιλο κατω...εχω τα νευρα μου αυτες τις μερες...γιαυτο κανω ενα διαλλειμμα 2-3 μερες...κ ξαναξεκιναω..;)
δεν θα ζυγιστω ...αλλαααα...τον επομενο μηνα....θα της δειξω εγω της κυριας ζυγαριας...μαζευω δυναμεις για επιθεση...;)

το κακο ειναι οτι ζυγιστηκες κ ετσι επεσες ψυχολογικα...
ειπαμε μια φορα τον μηνα για να βλεπεις το αποτελεσμα...

τωρα ειδες?ανεβηκες ζυγιστηκες,δεν ειδες αυτο που ηθελες να δεις κ επεσες...

εγω λεω να ανεβεις 1 μαρτη για να εχεις ενα σημειο αναφορας...επιλογη σου αλλα στο συνιστω!

xelashai
23-02-12, 19:22
φφφφ...καλα τοτε να ζυγιστω..αλλα φωτο τι να βγαλω???θα κανω Copy-paste απο την προηγουμενη φορα..:(

gym
23-02-12, 19:23
φφφφ...καλα τοτε να ζυγιστω..αλλα φωτο τι να βγαλω???θα κανω Copy-paste απο την προηγουμενη φορα..:(

ασε την φωτο αφου σου ειναι δυσκολο...αστο....
αλλα ζυγισου!

xelashai
23-02-12, 19:25
καλα τοτε θα ζυγιστω...

PEGY
23-02-12, 19:38
Οποια θελει την επομενη Πεμπτη δηλαδη 1 Μαρτιου για να μπει καλα ο μηνας μας και με περισσοτερη ορεξη για δουλεια,
καλο θα ηταν να ζυγιστει και οποια θελει να το συνδυασει και με φωτογραφιες της προοδου της!

Δεν εχει σημασια αν εχετε κανει βλετιωση η οχι...αυτο θα το δουμε μαζι!
Αν εχετε κανει,θα παρετε κουραγιο για να συνεχισετε,εαδν δεν εχετε κανει,απλα θα πεισμωσετε πιο πολυ και μαζι με την παρεα μας εδω θα
εχετε το απαραιτητο κινητρο για να προχωρησετε!

Καποιες λοιπον εδωσαν νουμερα και φωτο τον προηγουμενο μηνα.
Τωρα αυτο που θα ηταν καλο να κανετε ειναι να βρειτε εκεινο το μηνυμα που γραψατε το νουμερο σας ,να το κανετε παραθεση και απο κατω να γραψετε το νεο νουμερο με την νεα ημερομηνια διπλα!

Ετσι θα συγκρινουμε ευκολα και ξεκαθαρα το τι εγινε!

Το ιδιο και με τις φωτο οποια θελει!

Δεν χρειαζεται αγχος πανω απο ολα!Ειναι απλα ενα μετρο για να δουμε τι κανουμε και που παμε!


40899


Eντάξειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι. . . Αν κ τα ξέρω τα αποτελεσματα, ειδικά την επόμενη εβδομάδα θα είμαι σα την φούσκα αλλά θα το κάνω κ αυτό;)

eli_din3
23-02-12, 22:04
εχει να πεσει γελιο την πεμπτη παλιιι :D
εχω ενα περιεργο θεμα... ρε ειμαι προβληματικη το χω παρει αποφαση....
οταν κανω γρηγορο περπατημα.. πχ μεχρι το 7 ειναι μια χαρα..στο 7.4 ομως..ενω δεν κουραζομαι... ποναει μπροστα το καλαμι χαμηλα.....επισης στο χαλαρο τρεξιμο..πχ 8..ενω παλι δεν κουραζομαι εκει ποναει και ολο το πελμα και το σημειοα που ειπα και πριν.. στο 9 ειναι μια χαρα...αλλα μετα απ 5 λεπτα τα φθηνω :p ειδικα αν τρεχω με 9..και το παω 8..εκει ειναι που πεθαινω ομως (ολα αυτα με κλιση 5% αλλα και εξω)

Stella
23-02-12, 23:53
Koυκλες χθες καθως εγραφα στον υπολογιστη ενοιωσα εναν δυνατο πονο στον καρπό και δεν μπορουσα να κουνησω το χερι. ο γιατρος είπε απο κουραση τενοντίτιδα. Δεν μπορω να χρησιμοποιησω το δεξι. τωρα γρφω με το αριστερο και μου είναι δυσκολο.σε 2-3 μερες θα είναι καλυτερα λεει, οποτε μεχρι τότε δε θα πολυγραφω...φιλια

gym
24-02-12, 01:12
στελλα περαστικα σου κ προσεξε το αυτο!

να μας διαβαζεις ομως ε!;);):P:P

amst
24-02-12, 01:13
Καλησπέρα
εγώ πάλι περιμένω πώς και πώς την πέμπτη για να δούμε τι κάναμε και να επαναπροσδιορίσουμε διατροφές κλπ.
πονάει η κοιλιά μου, οπότε παίζει να είμαι με περίοδο τότε, αλλά δεν πειράζει....

ρε κορίτσια, να ρωτήσω:

για ποιο λόγο μπορεί να μην ιδρώνω?
μόνο αν ξεπεράσω τα 25΄αερόβιο ή στις πολύ δύσκολες ασκήσεις.. διαφορετικά, ελάχιστα ως καθόλου

σήμερα 2ώρες παλεύαμε μπουνιές, κλωτσιές, κοιλιακούς, ραχιαίους.. τίποτα.. ούτε στο τρέξιμο τίποτα

gym
24-02-12, 01:18
Καλησπέρα
εγώ πάλι περιμένω πώς και πώς την πέμπτη για να δούμε τι κάναμε και να επαναπροσδιορίσουμε διατροφές κλπ.
πονάει η κοιλιά μου, οπότε παίζει να είμαι με περίοδο τότε, αλλά δεν πειράζει....

ρε κορίτσια, να ρωτήσω:

για ποιο λόγο μπορεί να μην ιδρώνω?
μόνο αν ξεπεράσω τα 25΄αερόβιο ή στις πολύ δύσκολες ασκήσεις.. διαφορετικά, ελάχιστα ως καθόλου

σήμερα 2ώρες παλεύαμε μπουνιές, κλωτσιές, κοιλιακούς, ραχιαίους.. τίποτα.. ούτε στο τρέξιμο τίποτα

μα τι στο καλο...ολες συγχρονισμενες ειμαστε?:unsure::unsure:

με τον καιρο οσο γυμναζεσαι σε βαθος χρονου ολο και πιο πολυ θα ιδρωνεις...βεβεια αυτο δεν ειναι κανονας ,απλα μια θεωρια!

αλλα γιατι σε απασχολει αυτο?
μηπως εννοεις οτι δεν ζοριζεσαι?

αλλα δεν νομιζω...ειδικα στις πολεμικες...

amst
24-02-12, 01:34
μα τι στο καλο...ολες συγχρονισμενες ειμαστε?:unsure::unsure:

με τον καιρο οσο γυμναζεσαι σε βαθος χρονου ολο και πιο πολυ θα ιδρωνεις...βεβεια αυτο δεν ειναι κανονας ,απλα μια θεωρια!

αλλα γιατι σε απασχολει αυτο?
μηπως εννοεις οτι δεν ζοριζεσαι?

αλλα δεν νομιζω...ειδικα στις πολεμικες...

μα το είπε η κατερίνα, αν δεν ιδρώσεις δε γίνεται δουλειά
με την περίοδο? χαχαχαχαααα θα έρθει μωρέ αύριο και θα είμαι κομπλέ.. ε καλέ μου κύκλε?!

gym
24-02-12, 01:35
μα το είπε η κατερίνα, αν δεν ιδρώσεις δε γίνεται δουλειά
με την περίοδο? χαχαχαχαααα θα έρθει μωρέ αύριο και θα είμαι κομπλέ.. ε καλέ μου κύκλε?!

χαχαχαχα....σου λεω κ εγω το παθαινω πολλες φορες...!ξερεις τι δυσκολο ειναι να ιδρωνεις γερμανια με - ποσο?:green::green:

καλα απιστευτο...κ εγω αυριο...τι θκατα!

amst
24-02-12, 01:44
αγάπη καληνύχτα


λύθαξε να κλείθω τον υπολογιθτή (έλεοθ - θα τον πλακώθω- άντρεθ)!!!

η δάφνη πού είναι?

katerina.
24-02-12, 07:57
καλημερα κοριτσακια μου .....αχ ποναει η πλατη μου!!!

katerina.
24-02-12, 08:02
Koυκλες χθες καθως εγραφα στον υπολογιστη ενοιωσα εναν δυνατο πονο στον καρπό και δεν μπορουσα να κουνησω το χερι. ο γιατρος είπε απο κουραση τενοντίτιδα. Δεν μπορω να χρησιμοποιησω το δεξι. τωρα γρφω με το αριστερο και μου είναι δυσκολο.σε 2-3 μερες θα είναι καλυτερα λεει, οποτε μεχρι τότε δε θα πολυγραφω...φιλια

περαστικα κορουλα μου ....στο εχω πει τοσες φορες να μην κουραζεσαι!!!!

xelashai
24-02-12, 08:57
αγάπη καληνύχτα


λύθαξε να κλείθω τον υπολογιθτή (έλεοθ - θα τον πλακώθω- άντρεθ)!!!

η δάφνη πού είναι?

40914...εδώ...εδώ....παρούσα!!!
οοοολα τα διαβάζω...;)

xelashai
24-02-12, 08:58
ααα....και καλημεεερααα....:turtle:

gym
24-02-12, 13:08
καλησπερα στα κοριτσια!:welcome::welcome:

marvin
24-02-12, 13:41
καλησπερα στα κοριτσια!:welcome::welcome:

Καλησπερα :welcome:

amst
24-02-12, 14:52
έχω γράψει απ'το πρωί, αλλά όπως μου είπε η κατερίνα υπήρχε πρόβλημα

σας ξανα-εύχομαι λοιπόν να περάσετε όμορφα και να ξεκουραστείτε

φεύγω σε λίγο, οπότε θα τα πούμε από δευτέρα-τρίτη

amst
24-02-12, 14:54
gym

έκανα την στήθος τρικέφαλο κοιλιά σήμερα

τι είναι το σκοινί που μου έχεις βάλει 2*12 ??
επίσης, ανοιγματα σε επικληνη 3*12 http://www.youtube.com/watch?v=N7ECQ0j0UbY είναι αυτό?
και αυτό: πιεσεις σε ισιο παγκο με αλτηρες 3*10 http://www.youtube.com/watch?v=6DHgO-WkL7E με αλτήρες??

katerina.
24-02-12, 16:26
έχω γράψει απ'το πρωί, αλλά όπως μου είπε η κατερίνα υπήρχε πρόβλημα

σας ξανα-εύχομαι λοιπόν να περάσετε όμορφα και να ξεκουραστείτε

φεύγω σε λίγο, οπότε θα τα πούμε από δευτέρα-τρίτη

καλα να περασεις κοπελαρα μου..καλο τριημερο και καλη επιστροφη με γεματες μπαταριες;)

gym
24-02-12, 17:29
gym

έκανα την στήθος τρικέφαλο κοιλιά σήμερα

τι είναι το σκοινί που μου έχεις βάλει 2*12 ??
επίσης, ανοιγματα σε επικληνη 3*12 http://www.youtube.com/watch?v=N7ECQ0j0UbY είναι αυτό?
και αυτό: πιεσεις σε ισιο παγκο με αλτηρες 3*10 http://www.youtube.com/watch?v=6DHgO-WkL7E με αλτήρες??

παμε ξαναααααα...

λοιπον το σκοινι ειναι αυτο http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/triceps-pushdown-rope-attachment

ανοιγματα ειναι αυτο http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/incline-dumbbell-flyes

πιεσεις αυτο http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/dumbbell-bench-press

eli_din3
24-02-12, 17:32
αμαρτησα..εφαγα 4 λουκανοπιτακια

gym
24-02-12, 17:35
αμαρτησα..εφαγα 4 λουκανοπιτακια

10 μετανοιες 40924:green:

eli_din3
24-02-12, 17:37
10 μετανοιες 40924:green:

και δεκα καμψεις.. :P και δεν ηθελα να κανω αεροβιο σημερα γμτ.. αλλα δεν το γλιτωνω :p

ελα χτυπα αντεχω.. ποση ωρα να κανω? :P

aggeliki
24-02-12, 17:56
κοριτσια μου ομορφα εχω χαθει αλλα εχω μπλεξει με δουλειες πολλες δυστυχως και ευτυχως μαζι..σας διαβαζω στα πολυ κλεφτα ...δεν εχω και υπολογιστη σπιτι και ετσι μονο στη δουλεια οσο μπορω να ξεκλεψω !!! το βραδυ θα ξαναμπω για λιγο να δωσω και τις αναφορες μου στην gum...μακαρι να μπρουσα να συμμετεχω περισσοτερο στις κουβεντες σας :weights:..οσες δεν πετυχω το βραδυ ευχομαι καλο τριημερο καλα να περασετε και οσο το δυνατον λιγοτερες γουρουνιεσ..χεεχεχεεχχε..σας φιλω γλυκααααα!!!!:eleph:

gym
24-02-12, 18:00
και δεκα καμψεις.. :P και δεν ηθελα να κανω αεροβιο σημερα γμτ.. αλλα δεν το γλιτωνω :p

ελα χτυπα αντεχω.. ποση ωρα να κανω? :P

τιποτα μην κανεις...ελεος...κανεις θεμα για τα 4 λουκανοπιτακια?

μειωσε αργοτερα κατι απο υδατ στη μερα σου κ παλι ομως δεν τρεχει κατι για μια μερα...

αλλα αμα θες να τρεξεις,τρεχα...οσες ωρες ειναι κ τα λουκανοπιτακια....ενταξει τωρα>?:green::green::green:

gym
24-02-12, 18:01
κοριτσια μου ομορφα εχω χαθει αλλα εχω μπλεξει με δουλειες πολλες δυστυχως και ευτυχως μαζι..σας διαβαζω στα πολυ κλεφτα ...δεν εχω και υπολογιστη σπιτι και ετσι μονο στη δουλεια οσο μπορω να ξεκλεψω !!! το βραδυ θα ξαναμπω για λιγο να δωσω και τις αναφορες μου στην gum...μακαρι να μπρουσα να συμμετεχω περισσοτερο στις κουβεντες σας :weights:..οσες δεν πετυχω το βραδυ ευχομαι καλο τριημερο καλα να περασετε και οσο το δυνατον λιγοτερες γουρουνιεσ..χεεχεχεεχχε..σας φιλω γλυκααααα!!!!:eleph:

δεν πειραζει αγαπη μου!εμεις εδω ειμαστε οταν μπορεσεις!

καλο σου τριημερο ευχομαι!:welcome::welcome:

eli_din3
24-02-12, 18:09
τιποτα μην κανεις...ελεος...κανεις θεμα για τα 4 λουκανοπιτακια?

μειωσε αργοτερα κατι απο υδατ στη μερα σου κ παλι ομως δεν τρεχει κατι για μια μερα...

αλλα αμα θες να τρεξεις,τρεχα...οσες ωρες ειναι κ τα λουκανοπιτακια....ενταξει τωρα>?:green::green::green:

μολις εφαγα και απειρο κορμο..νταξει τωρα το χεσα :P ειμαι ομως ψυχραιμη..το δικαιουμουν νομιζω..εδω στην σλοβακια δεν ξεφυγα καμια μερα...απλα θα κανω μια ωρα αεροβιο το απογευμα.. και τις επομενες 7 μερες θα κανω καθε μερα μιση ωρα...και λιγο υποθερμιδικη απο αυριο μεχρι την τριτη....... μη με πανικοβαλεις....σε παρακαλω.. μη :p

gym
24-02-12, 18:11
μολις εφαγα και απειρο κορμο..νταξει τωρα το χεσα :P ειμαι ομως ψυχραιμη..το δικαιουμουν νομιζω..εδω στην σλοβακια δεν ξεφυγα καμια μερα...απλα θα κανω μια ωρα αεροβιο το απογευμα.. και τις επομενες 7 μερες θα κανω καθε μερα μιση ωρα...και λιγο υποθερμιδικη απο αυριο μεχρι την τριτη....... μη με πανικοβαλεις....σε παρακαλω.. μη :p




εγω λεω να πας σε αυτον καλυτερα...θα τα βρειτε μια χαρα....ακου που σου λεω!40930:green::green:

eli_din3
24-02-12, 18:12
[/B]


εγω λεω να πας σε αυτον καλυτερα...θα τα βρειτε μια χαρα....ακου που σου λεω!40930:green::green:

ποιος ειναι αυτος???? τι υπονοειςςς?? να πανικοβληθω??? γιατι αρχισα λιγο :P

gym
24-02-12, 18:13
ποιος ειναι αυτος???? τι υπονοειςςς?? να πανικοβληθω??? γιατι αρχισα λιγο :P

google dr phil!:green::green::green:

εαν ειναι να πανικοβαλλεσαι,να μην τρως χαζα πια!

εαν ειναι να εισαι κουλ μετα,φαε σαν ανθρωπος κ ευχαριστησου το!

εγω δεν λεω τιποτα...μονη σου πανικοβαλλεσαι!;)

eli_din3
24-02-12, 18:19
google dr phil!:green::green::green:

εαν ειναι να πανικοβαλλεσαι,να μην τρως χαζα πια!

εαν ειναι να εισαι κουλ μετα,φαε σαν ανθρωπος κ ευχαριστησου το!

εγω δεν λεω τιποτα...μονη σου πανικοβαλλεσαι!;)

ηρεμη ειμαι ηρεμηηη :P
απλα θα κανω αυτα που ειπα και θα μαι οκ με τον εαυτο μου! :) ty γυμουλα

gym
24-02-12, 18:21
ηρεμη ειμαι ηρεμηηη :P
απλα θα κανω αυτα που ειπα και θα μαι οκ με τον εαυτο μου! :) ty γυμουλα

καλα παρε κ αυτο να ειμαστε σιγουροι...
http://www.youtube.com/watch?v=Fscuv4PIjws:green:

eli_din3
24-02-12, 18:24
καλα παρε κ αυτο να ειμαστε σιγουροι...
http://www.youtube.com/watch?v=Fscuv4PIjws:green:

goosfrabaaa goosfrabaaa..βαθειες ανασες...
ομμμμμμμμμμμμμ 40931

χαχαχαχ

gym
24-02-12, 18:29
goosfrabaaa goosfrabaaa..βαθειες ανασες...
ομμμμμμμμμμμμμ 40931

χαχαχαχ

που το βρηκες αυτο το εμοτικον!κ εγω θελω!:green::green:

eli_din3
24-02-12, 18:35
που το βρηκες αυτο το εμοτικον!κ εγω θελω!:green::green:

να ζηλευειιιιιςς να ζηλευειιιςςς!
τουλαχιστον εχει και ενα καλο η μερα..ειναι πιασμενη η κοιλια μου (μετα απο αιωνες :P) και ο δικεφαλος μηριαιος :D
θαυμαα θαυμαα..πιαστηκα :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
καναμε κατι ασκησεις κοιλιας με την μπαλιτσα την μικρη απο τις πιλατες χθες και σε θυμομουν :p βογκουσα και ελεγα α ρε γυμμμ

gym
24-02-12, 18:38
να ζηλευειιιιιςς να ζηλευειιιςςς!
τουλαχιστον εχει και ενα καλο η μερα..ειναι πιασμενη η κοιλια μου (μετα απο αιωνες :P) και ο δικεφαλος μηριαιος :D
θαυμαα θαυμαα..πιαστηκα :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
καναμε κατι ασκησεις κοιλιας με την μπαλιτσα την μικρη απο τις πιλατες χθες και σε θυμομουν :p βογκουσα και ελεγα α ρε γυμμμ

περιμενω την ωρα και την στιγμη που θα κανεις πιλατες μαζι μου....τοτε θα με θυμασαι για χρονια!:green::green:

eli_din3
24-02-12, 18:44
περιμενω την ωρα και την στιγμη που θα κανεις πιλατες μαζι μου....τοτε θα με θυμασαι για χρονια!:green::green:

θα σε μισω για χρονια βασικα :P
αα πως γινεται να γινει αυτο??

gym
24-02-12, 18:44
θα σε μισω για χρονια βασικα :P
αα πως γινεται να γινει αυτο??

το να με μισεις!?
πανευκολο βρε!:P:P:P:P

eli_din3
24-02-12, 18:46
το να με μισεις!?
πανευκολο βρε!:P:P:P:P

νο..ρε..να παρακολουθησω πιλατες αν κανεις καπου κτλ

gym
24-02-12, 18:47
θα σε βριζω εννοω λογω κουρασης :P xaxaxa
κανεις καπου???

φετος οχι λογω χρονου...μονο πριβε ειμαι !

δεν βασανιζω απλα ομαδικα κοσμο!:green::green::green:

eli_din3
24-02-12, 18:48
φετος οχι λογω χρονου...μονο πριβε ειμαι !

δεν βασανιζω απλα ομαδικα κοσμο!:green::green::green:

παλι καλα γλιτωσαν οι ανθρωποι... αν κανεις καμια παρουσιαση καπου ή σε εκεινο το φεστιβαλ κτλ παντως πες!

gym
24-02-12, 18:51
παλι καλα γλιτωσαν οι ανθρωποι... αν κανεις καμια παρουσιαση καπου ή σε εκεινο το φεστιβαλ κτλ παντως πες!

ποιο φεστιβαλ καλε?χαχαχαχα σιγα μην ειναι κ πανηγυρι τρελη!

το συνεδριο λες?

θα ειμαι εκει αλλα δεν θα κανουμε ακριβως πιλατες...θα ειναι συνδυαστικα με gymstick στο κεντρικο συνεδριο και μετα σε διαφορα workshops που εχει!

θα εχει φαση παντως...σαν γιορτη του φιτνεςς ειναι!

eli_din3
24-02-12, 18:52
ποιο φεστιβαλ καλε?χαχαχαχα σιγα μην ειναι κ πανηγυρι τρελη!

το συνεδριο λες?

θα ειμαι εκει αλλα δεν θα κανουμε ακριβως πιλατες...θα ειναι συνδυαστικα με gymstick στο κεντρικο συνεδριο και μετα σε διαφορα workshops που εχει!

θα εχει φαση παντως...σαν γιορτη του φιτνεςς ειναι!

το ψηνω.θυμισε μου λιγο ονομα..

gym
24-02-12, 18:53
το ψηνω.θυμισε μου λιγο ονομα..

ελενη!:green:

eli_din3
24-02-12, 19:00
ελενη!:green:

χαχαχα εισαι χαζη! οχι το δικο σου ρε γυμουλα.λες να μην το ξερω?? το συνεδριο εννοω

gym
24-02-12, 19:01
χαχαχα εισαι χαζη! οχι το δικο σου ρε γυμουλα.λες να μην το ξερω?? το συνεδριο εννοω

ελα ελα ελα....http://www.grafts.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=137&Itemid=119

eli_din3
24-02-12, 19:13
ελα ελα ελα....http://www.grafts.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=137&Itemid=119

εγω που δεν ειμαι γυμναστρια μπορω να παω και σε workshops και σε conference? ή μονο σε workshops??

gym
24-02-12, 19:16
εγω που δεν ειμαι γυμναστρια μπορω να παω και σε workshops και σε conference? ή μονο σε workshops??

οπου θες πας ...οποιοσδηποτε μπορει να ερθει!

οτι σου αρεσει ...ορεξη να εχεις να κανεις βασικα!:green:

eli_din3
24-02-12, 19:22
οπου θες πας ...οποιοσδηποτε μπορει να ερθει!

οτι σου αρεσει ...ορεξη να εχεις να κανεις βασικα!:green:

σε βρηκα στο προγραμμα χχαχαχα :P
και μια τελευταια ερωτηση...γιατι εχει στον τιμοκαταλογο και καποιες μερες πριν απο την εναρξη?? πχ. λεει απο 5/3 ως 8/3

α λολ για το ποτε θα γραφτεις ε? :p ειμαι χαζη

gym
24-02-12, 19:26
σε βρηκα στο προγραμμα χχαχαχα :P
και μια τελευταια ερωτηση...γιατι εχει στον τιμοκαταλογο και καποιες μερες πριν απο την εναρξη?? πχ. λεει απο 5/3 ως 8/3

α λολ για το ποτε θα γραφτεις ε? :p ειμαι χαζη

40933 oh mein Gott!:green::green:

συ ειπας!:P:P

eli_din3
24-02-12, 19:30
40933 oh mein Gott!:green::green:

συ ειπας!:P:P

0αχ0α0χα0χα και να φανταστεις αυτην την στιγμη διαβαζω γερμανικα :P

Miss Fit
24-02-12, 20:22
Γεια σας κοριτσάρες!!
Να ρωτήσω; Πόσο καιρό κραταει στην συντήρηση ο κιμάς απο κοτοπουλο χωρίς τα υπολοιπα υλικά ( οχι ζυμωμένος); Τον αφησα περιπου 2 μέρες και τωρα σαν να μυρίζει περίεργα!!!:unsure:

xelashai
24-02-12, 20:27
Γεια σας κοριτσάρες!!
Να ρωτήσω; Πόσο καιρό κραταει στην συντήρηση ο κιμάς απο κοτοπουλο χωρίς τα υπολοιπα υλικά ( οχι ζυμωμένος); Τον αφησα περιπου 2 μέρες και τωρα σαν να μυρίζει περίεργα!!!:unsure:

:welcome:...μεχρι 2 μερες ενταξει ειναι...
ζυμωσε τον ομως τωρα κ γρηγορα καταψυξη...ε?

gym
24-02-12, 20:27
@δαφνουλαααααα ουουουουυουουου...:P:P:P:P:P ολα εδω θα μεινουν λεμε...

@ μισσ φιττττττ αμα μυριζει πετα το με την μια...μην το διακινδυνευεις...:(

εντιτ...ρε συ αμα μυριζει εγω θα το πετουσα

xelashai
24-02-12, 20:30
χαχα,...το ειδες ε?ειπα να βγω μονη μου στα off..:P

gym
24-02-12, 20:32
χαχα,...το ειδες ε?ειπα να βγω μονη μου στα off..:P

ειμαι παντου λεμε !40936

Miss Fit
24-02-12, 20:35
@δαφνουλαααααα ουουουουυουουου...:P:P:P:P:P ολα εδω θα μεινουν λεμε...

@ μισσ φιττττττ αμα μυριζει πετα το με την μια...μην το διακινδυνευεις...:(

εντιτ...ρε συ αμα μυριζει εγω θα το πετουσα

Τον ζύμωσα και τωρα ψηνεται, θα βάλω την μάνα μου να δοκιμάσει πρώτα:P ....αν δεν ξαναακούσετε κάτι απο μένα τότε καταλάβατε....:shock:

xelashai
24-02-12, 20:37
Τον ζύμωσα και τωρα ψηνεται, θα βάλω την μάνα μου να δοκιμάσει πρώτα:P ....αν δεν ξαναακούσετε κάτι απο μένα τότε καταλάβατε....:shock:

:rolf::rolf:..κανε παιδια να δεις καλο....αχαχχαα:P
http://asfaleiatrofimon.blogspot.com/2011/04/blog-post_4441.html

Stella
24-02-12, 21:39
Mόλις ήρθα σπίτι από τη δουλεια από τις 7 το πρωί.
Πυρετός 39,6!
Με ντεπόν δεν πέφτει με τίποτα!
Πηρα μεσουλιντ και αρχισε να πέφτει...
Και το πρωί να φανταστείτε έδωσα και αίμα....
Κομμάτια...όπως καταλαβαίνετε! Θα γράψω λεπτομερειες στο λογκ όταν μπορέσω!
Νταξει παώ να με διαβάσει κανένας παπας....:(

Miss Fit
24-02-12, 21:54
Mόλις ήρθα σπίτι από τη δουλεια από τις 7 το πρωί.
Πυρετός 39,6!
Με ντεπόν δεν πέφτει με τίποτα!
Πηρα μεσουλιντ και αρχισε να πέφτει...
Και το πρωί να φανταστείτε έδωσα και αίμα....
Κομμάτια...όπως καταλαβαίνετε! Θα γράψω λεπτομερειες στο λογκ όταν μπορέσω!
Νταξει παώ να με διαβάσει κανένας παπας....:(

Περαστικά Στελλα,
ωχ λογικά σε επιασε αυτή η ιωση που περάσαμε πολλές εδω μέσα. Ξεκουραση θέλει, κρεβάτι και υπνο οσο περισσότερο γίνεται :(

Περαστικά και πάλι:welcome:

katerina.
24-02-12, 21:55
Mόλις ήρθα σπίτι από τη δουλεια από τις 7 το πρωί.
Πυρετός 39,6!
Με ντεπόν δεν πέφτει με τίποτα!
Πηρα μεσουλιντ και αρχισε να πέφτει...
Και το πρωί να φανταστείτε έδωσα και αίμα....
Κομμάτια...όπως καταλαβαίνετε! Θα γράψω λεπτομερειες στο λογκ όταν μπορέσω!
Νταξει παώ να με διαβάσει κανένας παπας....:(


ματι ειναι στελλακι ...σε φαγανε!!! φωναξτε ξεματιαστρες !!!!!περαστικα καρδουλα μου..;)

katerina.
24-02-12, 21:56
:rolf::rolf:..κανε παιδια να δεις καλο....αχαχχαα:P
http://asfaleiatrofimon.blogspot.com/2011/04/blog-post_4441.html

ελπιζω να μην σκεφτεσαι ετσι και για μενα ε???:green:

xelashai
24-02-12, 22:04
ελπιζω να μην σκεφτεσαι ετσι και για μενα ε???:green:

μανούλα..με εχεις παρεξηγησει....40937

Stella
24-02-12, 23:12
Περαστικά Στελλα,
ωχ λογικά σε επιασε αυτή η ιωση που περάσαμε πολλές εδω μέσα. Ξεκουραση θέλει, κρεβάτι και υπνο οσο περισσότερο γίνεται :(

Περαστικά και πάλι:welcome:


ματι ειναι στελλακι ...σε φαγανε!!! φωναξτε ξεματιαστρες !!!!!περαστικα καρδουλα μου..;)

Aχ κορίτσια μάλλον αυτή η παλιοιωση...όλος ο κοσμος άρρωστος είναι...φταιει μαλλον και η αιμοδοσία που πήγα και επεσε κατευθειαν το ανοσοποιητικό!
Τωρα όμως που είμαι σπιτάκι αισθανομαι ασφαλής και αυριο θα είμαι καλύτερα!;)

gym
25-02-12, 01:12
αντε στελλακι περαστικα σου ρε συ!μεινε σπιτακι!:welcome:

eli_din3
25-02-12, 01:42
Οι αποριες της μερας.... (καθε μερα εχω και 3-4 :P)

1.γυμ εισαι σχιζοφρενης :p ενω ετρεχα σημερα σκεφτομουν.. στην αλλη την κοπελα (η miss fit πρεπει να ταν) που ελεγε να φαει την καρυδοπιτα ελεγες.. μηη..και σκεψου οτι θα παει κατευθειαν εκει που βαζεις κτλ κτλ κτλ :p σημερα που εφαγα ολα αυτα τα παχυντικα μου λες ελα σιγα.. μην κανεις τιποτα.. αποφασισε :p

2.αυτο το χω απορια εδω και πολυ καιρο... ποια η διαφορα απο αποψη προπονησης για να εχεις αποτελεσμα τα ποδια που συζητουσαμε πχ πριν στα οφ τοπικ... και για να εχεις τα ποδια που aρεσουν σ μενα?? γιατι και αυτα γυμνασμενα ειναι αλλα..λεπτα και αποτι καταλαβα για το γουστο ολων εδω μεσα πολυ μικρα :P

3.μυες οπως ο δικεφαλος... η πλατη..ωμοι ο τετρακεφαλος..οσο γυμναζονται μεγαλωνουν...φαινονται πιο μεγαλοι και πεταχτοι :P αλλοι μυες..οπως προσαγωγος και τρικεφαλος.. τους θελουμε μαζεμενους.. αυτοι οσο γυμναζονται απλωνουν ή μαζευουν??

4. τελος... γυμνασμενος μυς σημαινει οτι μεγαλωνει?? δν γινεται απλα να σφιγγει??? και οταν σφιγγει αυτο τι σημαινει?? πως μεγαλωνει?? ή απλα..τι??

με εχουν πιασει τα υπαρξιακα μου :P αυτες τις αποριες βασικα τις εχω πολυ καιρο.. αν μπορεσεις να μου τις απαντησεις θα σε ευγνωμονω :)

eli_din3
25-02-12, 01:43
Aχ κορίτσια μάλλον αυτή η παλιοιωση...όλος ο κοσμος άρρωστος είναι...φταιει μαλλον και η αιμοδοσία που πήγα και επεσε κατευθειαν το ανοσοποιητικό!
Τωρα όμως που είμαι σπιτάκι αισθανομαι ασφαλής και αυριο θα είμαι καλύτερα!;)

στελλιτσα περαστικαα!! πιες κανενα χαμομηλακι :P..πω τι εγινε με τις αρρωστιες αυτες τις μερες ολοι!!

gym
25-02-12, 01:52
Οι αποριες της μερας.... (καθε μερα εχω και 3-4 :P)

1.γυμ εισαι σχιζοφρενης :p ενω ετρεχα σημερα σκεφτομουν.. στην αλλη την κοπελα (η miss fit πρεπει να ταν) που ελεγε να φαει την καρυδοπιτα ελεγες.. μηη..και σκεψου οτι θα παει κατευθειαν εκει που βαζεις κτλ κτλ κτλ :p σημερα που εφαγα ολα αυτα τα παχυντικα μου λες ελα σιγα.. μην κανεις τιποτα.. αποφασισε :p


εγω η εσυ?:P:P
2.αυτο το χω απορια εδω και πολυ καιρο... ποια η διαφορα απο αποψη προπονησης για να εχεις αποτελεσμα τα ποδια που συζητουσαμε πχ πριν στα οφ τοπικ... και για να εχεις τα ποδια που aρεσουν σ μενα?? γιατι και αυτα γυμνασμενα ειναι αλλα..λεπτα και αποτι καταλαβα για το γουστο ολων εδω μεσα πολυ μικρα :P

σαν σωματοτυπος εσυ αν γυμνατσεις θα φερεις ωραιο ποδι κ οχι ετσι οπως το αλλο γιατι δεν εχετε το ιδιο καλουπι...εκτος κ αν θες να κανεις κανεναν τρελο ογκο για να φουσκωσεις που δεν στο συνιστω

3.μυες οπως ο δικεφαλος... η πλατη..ωμοι ο τετρακεφαλος..οσο γυμναζονται μεγαλωνουν...φαινονται πιο μεγαλοι και πεταχτοι :P αλλοι μυες..οπως προσαγωγος και τρικεφαλος.. τους θελουμε μαζεμενους.. αυτοι οσο γυμναζονται απλωνουν ή μαζευουν??

εκει παιζει πολυ στο θεμα γυναικα που σε ενδιαφρει το θεμα λιπος...αυτο το απλωνει μαζευει σαν οροι δεν μου αρεσουν γενικα...ειναι πολυ γενικοι κ αοριστοι κ υποκειμενικοι

4. τελος... γυμνασμενος μυς σημαινει οτι μεγαλωνει?? δν γινεται απλα να σφιγγει??? και οταν σφιγγει αυτο τι σημαινει?? πως μεγαλωνει?? ή απλα..τι??

με εχουν πιασει τα υπαρξιακα μου :P αυτες τις αποριες βασικα τις εχω πολυ καιρο.. αν μπορεσεις να μου τις απαντησεις θα σε ευγνωμονω :)

γυμνασμενος μυς=γυμνασμενος μυς

για να σε ξεαγχωσω...μην φοβασαι οτι θα πρηστεις και θα γινεις τερας
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ εκτος κ αν χρησιμοποιησεις χημεια κ γενικα εχεις προδιαθεση να γινεις παουερλιφτου που κ εκει δεν παιζει να γινεις τερας με φυσικο τροπο εχοντας παντα χαμηλο ποσοστο λιπους ετσι?


γυμνασου...φαε σωστα οπως λεμε κ με μετρο σε ολα...και οταν δεις αυτα που θες μακροχρονια θα αρχισεις να καταλαβαινεις το σωμα σου


κατι αλλο...το πρωι ουσιαστικα ανεφερες τα λουκανοπιτακια για να σε νταντεψω και να σου πω...δεν πειραζει που το φαγες κτλ κτλ η να κανω την κακια δασκαλα

στην πεγκυ ειπα αυτο που πιστευα οτι ηθελε να ακουσει...μ ια συμπαρασταση στο στοχο της κ ηξερα οτι αυτο επρεπε...

εσυ το εφαγες?τι να σου πω...φτυστο?;)

θες να τρεξεις?τρεξε!αλλα δεν ηρθε το τελος του κοσμου με 4 λουκανοπιτακια...σου ειπα μειωσε τον υδατανθρακα σου μεσα στη μερα και θα εισαι οκ...

εαν κανεις γουρουνιες συνεχομενα ,τοτε ναι...εχουμε θεμα...


ολοι μας μα ΟΛΟΙ ΜΑς καποια στιγμη σπαμε...ειμαστε ανθρωποι...αν ειναι δυνατον να ειμαστε συνεχεια ρομποτ...ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ...κ οποιος λεει ειμαι παντα εδω και 20 χρονια χωρις ουτε μια βλακεια απο θεμα φαγητου τοτε απλα θελει να προκαλεσει


μην καταντας υστερικη με το φαγητο σου εκτος κ αν σου αρεσει να υπερβαλλεις...βγαζεις αγχος...στο εχω ξαναπει...
μην αποζητας γρηγορα αποτελεσματα...ψαξου αλλα να εισαι προσγειωμενη...


επισης...στο θεμα προπονηση...το οτι εγω εκανα δυο η κ τρεις ,πολλες φορες κ παραπανω λογω δουλειας/προβας δεν παει να πει οτι πρεπει να το κανεις κ εσυ...

εγω ξερω ακριβως το στυλ σου κ τι κανεις στην αιθουσα...;);););)

οπως κ ξερω ακριβως το τι κανω εγω σε καθε προπονηση μου....

εσυ κανεις λιγους μηνες,εγω κανω περισσοτερο...;);)

λοιπον...κουλαρε καλε!:green::green:

eli_din3
25-02-12, 01:58
γυμνασμενος μυς=γυμνασμενος μυς

για να σε ξεαγχωσω...μην φοβασαι οτι θα πρηστεις και θα γινεις τερας
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ εκτος κ αν χρησιμοποιησεις χημεια κ γενικα εχεις προδιαθεση να γινεις παουερλιφτου που κ εκει δεν παιζει να γινεις τερας με φυσικο τροπο εχοντας παντα χαμηλο ποσοστο λιπους ετσι?


γυμνασου...φαε σωστα οπως λεμε κ με μετρο σε ολα...και οταν δεις αυτα που θες μακροχρονια θα αρχισεις να καταλαβαινεις το σωμα σου


κατι αλλο...το πρωι ουσιαστικα ανεφερες τα λουκανοπιτακια για να σε νταντεψω και να σου πω...δεν πειραζει που το φαγες κτλ κτλ η να κανω την κακια δασκαλα

στην πεγκυ ειπα αυτο που πιστευα οτι ηθελε να ακουσει...μ ια συμπαρασταση στο στοχο της κ ηξερα οτι αυτο επρεπε...

εσυ το εφαγες?τι να σου πω...φτυστο?;)

θες να τρεξεις?τρεξε!αλλα δεν ηρθε το τελος του κοσμου με 4 λουκανοπιτακια...σου ειπα μειωσε τον υδατανθρακα σου μεσα στη μερα και θα εισαι οκ...

εαν κανεις γουρουνιες συνεχομενα ,τοτε ναι...εχουμε θεμα...


ολοι μας μα ΟΛΟΙ ΜΑς καποια στιγμη σπαμε...ειμαστε ανθρωποι...αν ειναι δυνατον να ειμαστε συνεχεια ρομποτ...ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ...κ οποιος λεει ειμαι παντα εδω και 20 χρονια χωρις ουτε μια βλακεια απο θεμα φαγητου τοτε απλα θελει να προκαλεσει


μην καταντας υστερικη με το φαγητο σου εκτος κ αν σου αρεσει να υπερβαλλεις...βγαζεις αγχος...στο εχω ξαναπει...
μην αποζητας γρηγορα αποτελεσματα...ψαξου αλλα να εισαι προσγειωμενη...


επισης...στο θεμα προπονηση...το οτι εγω εκανα δυο η κ τρεις ,πολλες φορες κ παραπανω λογω δουλειας/προβας δεν παει να πει οτι πρεπει να το κανεις κ εσυ...

εγω ξερω ακριβως το στυλ σου κ τι κανεις στην αιθουσα...;);););)

οπως κ ξερω ακριβως το τι κανω εγω σε καθε προπονηση μου....

εσυ κανεις λιγους μηνες,εγω κανω περισσοτερο...;);)

λοιπον...κουλαρε καλε!:green::green:

φτυστο λεει...αχαχαχααχαχαχαχα (αυτο ελεγα μικρη στην μαμα μου οταν ετρωγε απο το φαι μου :P)
α ωραια ευχαριστω... απλα οταν ασχολουμαι με κατι εντονα θελω και να το κατανοω για να καταλαβαινω τι συμβαινει.. το χω αυτο το σπαστικο ως χαρακτηρας :p ευχαριστω και παλι και σορρυ για το καθημερινο πριξιμο :oops::oops:

gym
25-02-12, 01:59
φτυστο λεει...αχαχαχααχαχαχαχα (αυτο ελεγα μικρη στην μαμα μου οταν ετρωγε απο το φαι μου :P)
α ωραια ευχαριστω... απλα οταν ασχολουμαι με κατι εντονα θελω και να το κατανοω για να καταλαβαινω τι συμβαινει.. το χω αυτο το σπαστικο ως χαρακτηρας :p ευχαριστω και παλι και σορρυ για το καθημερινο πριξιμο :oops::oops:

τιποτα να σαι καλα ...γκαντ μπλες γιου!πισ σιστερ!40960

katerina.
25-02-12, 08:47
kαλημερα κοριτσια μου!!!σημερα η μερα θα ειναι φοβερη ....βγειτε εξω !!!!!;)

PEGY
25-02-12, 10:35
Οι αποριες της μερας.... (καθε μερα εχω και 3-4 :P)

1.γυμ εισαι σχιζοφρενης :p ενω ετρεχα σημερα σκεφτομουν.. στην αλλη την κοπελα (η miss fit πρεπει να ταν) που ελεγε να φαει την καρυδοπιτα ελεγες.. μηη..και σκεψου οτι θα παει κατευθειαν εκει που βαζεις κτλ κτλ κτλ :p σημερα που εφαγα ολα αυτα τα παχυντικα μου λες ελα σιγα.. μην κανεις τιποτα.. αποφασισε :p



Εγώ είμαι αυτη με την καρυδόπιτα!:turtle: Εχω κάνει τρεις απόπειρες μέχρι στιγμής αλλά σκέφτομαι πως όλο αυτο το σιρόπι δεν πρέπει να ναι για καλό κ τελευταία στιγμη συναιτίζομαι:P

Δεν διαβασα παρακάτω αλλά φαντάζομαι πως η Ελένη, ναι μεν έχει μια δόση σχιζοφρένειας:green::green::green: αλλά οι δυο αυτές αντιδράσεις της δικαιολογούνται γιατι εγώ ακόμα δεν το έχω κάνει το απονενοημένο, αρα προσπαθεί να με αποτρέψει, ενώ αν ένα άλλο κορίτσι της πει ο,τι τα έφαγα όλα, ε, πάνω απ το χυμένο γάλα οσο κ να κλαίμε. . .
Ασε που στο ποστ σου υπήρχε μια δόση μετάνοιας:P

Miss Fit
25-02-12, 10:38
Καλημέρα...σήμερα ολοι μέρα δουλειά:( Και όντως ειναι σουπερ έξω!!!!)

gym
25-02-12, 11:50
ελα μωρεεεεεεε...κ εγω εχω προβα και διαβασμα!

ολα καλα ειναι!;);)

eli_din3
25-02-12, 12:50
Εγώ είμαι αυτη με την καρυδόπιτα!:turtle: Εχω κάνει τρεις απόπειρες μέχρι στιγμής αλλά σκέφτομαι πως όλο αυτο το σιρόπι δεν πρέπει να ναι για καλό κ τελευταία στιγμη συναιτίζομαι:P

Δεν διαβασα παρακάτω αλλά φαντάζομαι πως η Ελένη, ναι μεν έχει μια δόση σχιζοφρένειας:green::green::green: αλλά οι δυο αυτές αντιδράσεις της δικαιολογούνται γιατι εγώ ακόμα δεν το έχω κάνει το απονενοημένο, αρα προσπαθεί να με αποτρέψει, ενώ αν ένα άλλο κορίτσι της πει ο,τι τα έφαγα όλα, ε, πάνω απ το χυμένο γάλα οσο κ να κλαίμε. . .
Ασε που στο ποστ σου υπήρχε μια δόση μετάνοιας:P

νο...αντιθετως...πρωτη φορα δεν το μετανιωσα:P

eli_din3
25-02-12, 13:02
βρηκα τροπο να μου κατεβαινει το πιτακιιιιι...μισο αλμυρο με κοτατζ και αλλο μισο γλυκο με μελι και κανελα... και οταν ετρωγα κρεπες αυτο εκανα :P (οχι με μελι και κοτατζ εννοειται xD)

PEGY
25-02-12, 13:08
νο...αντιθετως...πρωτη φορα δεν το μετανιωσα:P

:toast::toast::toast:

gym
25-02-12, 15:51
GTD 18


‘’Οταν νιωθετε οτι εχετε λιγουριτσες για σαβουρα,αυξηστε την ποσοτητα της σαλατας σας για να πετυχετε ευκολοτερα τον κορεσμο...

Μην φοβαστε εαν πρηστειτε λιγουλακι...κανεις δεν παχυνε απο σαλατες...!’’

katerina.
25-02-12, 16:35
GTD 18


‘’Οταν νιωθετε οτι εχετε λιγουριτσες για σαβουρα,αυξηστε την ποσοτητα της σαλατας σας για να πετυχετε ευκολοτερα τον κορεσμο...

Μην φοβαστε εαν πρηστειτε λιγουλακι...κανεις δεν παχυνε απο σαλατες...!’’


xaxa...στο μυαλο μου ήσουνα !!!μολις το εκανα:P

gym
25-02-12, 19:53
xaxa...στο μυαλο μου ήσουνα !!!μολις το εκανα:P

και εγω ...εχει κανα δυο μερες που νιωθω οτι δεν χορταινω με τιποτα...εχω λιγουρες και περιμενω να αδιαθετησω...
ξερω οτι αν δεν ικανοποιησω αυτο το αισθημα της πεινας αυτες τις μερες που νιωθω,θα σπασω...οποτε ενας τροπος να κρατηθεις ειναι να αυξησεις τις σαλατες σου...

μπορει να πρηστεις λιγακι παραπανω...λογικο ειναι...αλλα αυτο φευγει...
ξερω ομως οτι αν πρηστω πχ τρωγοντας χαζομαρες,αυτο θα μεινει...μπορει κ οχι αλλα ειναι πολυ πιθανο!

οποτε διαλεγω τον δρομο της βεβαιοτητας με το σαλατικο στο χερι!:green::green::green:

xelashai
25-02-12, 19:57
καλησπερα κοριτσακια μου...:welcome:
εμενα πλεον οποτε με πιανουν λιγουρες μονο το γαλα μπορει να με απασχολησει.κακο?

gym
25-02-12, 19:58
καλησπερα κοριτσακια μου...:welcome:
εμενα πλεον οποτε με πιανουν λιγουρες μονο το γαλα μπορει να με απασχολησει.κακο?

να σε απασχολησει εννοεις να σου κοψει την πεινα?

xelashai
25-02-12, 20:00
να σε απασχολησει εννοεις να σου κοψει την πεινα?

ναι λενακι...:(και την πεινα αλλα μου κοβει κ τη λιγουρα

gym
25-02-12, 20:02
ναι λενακι...:(και την πεινα αλλα μου κοβει κ τη λιγουρα

εσυ πρεπει να αρχισεις να τρως λιγακι παραπανω και ειπαμε...να μην φοβασαι το φαγητακι!

γι αυτο πεινας...

περα απο αυτο το γαλα αφου σου δουλευει οκ...αλλα κ εκει προσεχε την ποσοτητα ετσι?αλλα ειμαι σιγουρη οτι μιλας για κανα ποτηρι ζεστο ετσι χαλαρα??ε?ε?

προτιμω σαλατες ομως που εχουν ελαχιστες θερμιδες...αρα?τρωω μεγαλη ποσοτητα!

xelashai
25-02-12, 20:11
εσυ πρεπει να αρχισεις να τρως λιγακι παραπανω και ειπαμε...να μην φοβασαι το φαγητακι!

γι αυτο πεινας...

περα απο αυτο το γαλα αφου σου δουλευει οκ...αλλα κ εκει προσεχε την ποσοτητα ετσι?αλλα ειμαι σιγουρη οτι μιλας για κανα ποτηρι ζεστο ετσι χαλαρα??ε?ε?

προτιμω σαλατες ομως που εχουν ελαχιστες θερμιδες...αρα?τρωω μεγαλη ποσοτητα!

ναι θα αυξήσω λενακι..αυριο θα μαγειρέψω για την εβδομάδα...πατατουλες βραστές, ρυζάκι κ βραστό κοτόπουλο.
δεν μου κάνουν τίποτα οι σαλάτες γιατί σε μένα δεν είναι θέμα πείνας...ειναι λιγούρα-συνήθεια για σοκολάτα...(βρε βρε κ μόλις ξεκινάει ο Παρλιάρος...τι θα φτιάξει παλι???)....
ενω το γάλα μου ικανοποιεί την λιγούρα για γλυκό... ζεστό ζεστό κ μέχρι 150ml... αλλά το βράδυ που είναι κ η πιο δύσκολη ωρα επιτρέπεται?

gym
25-02-12, 20:14
ναι θα αυξήσω λενακι..αυριο θα μαγειρέψω για την εβδομάδα...πατατουλες βραστές, ρυζάκι κ βραστό κοτόπουλο.
δεν μου κάνουν τίποτα οι σαλάτες γιατί σε μένα δεν είναι θέμα πείνας...ειναι λιγούρα-συνήθεια για σοκολάτα...(βρε βρε κ μόλις ξεκινάει ο Παρλιάρος...τι θα φτιάξει παλι???)....
ενω το γάλα μου ικανοποιεί την λιγούρα για γλυκό... ζεστό ζεστό κ μέχρι 150ml... αλλά το βράδυ που είναι κ η πιο δύσκολη ωρα επιτρέπεται?

ναι βρε συ...εννοειται μια χαρα ειναι!μην το φοβασαι!

ναι ξεκιναει ε?ε αστον αυτον να φτιαχνει...εσυ κανε καμια ασκησουλα!:green::green:


αυτο με την προετοιμασια των γευματων θα δεις οτι θα σε βοηθησει παρα πολυ!
οταν τα εχεις ετοιμα αμεσως βαζεις κ τρως...δεν χρειαζεται να περιμενεις και ετσι δεν πεφτεις με τα μουτρα σε ο,τι βρεις μπροστα σου οταν πεινας!

xelashai
25-02-12, 20:20
ναι βρε συ...εννοειται μια χαρα ειναι!μην το φοβασαι!

ναι ξεκιναει ε?ε αστον αυτον να φτιαχνει...εσυ κανε καμια ασκησουλα!:green::green:


αυτο με την προετοιμασια των γευματων θα δεις οτι θα σε βοηθησει παρα πολυ!
οταν τα εχεις ετοιμα αμεσως βαζεις κ τρως...δεν χρειαζεται να περιμενεις και ετσι δεν πεφτεις με τα μουτρα σε ο,τι βρεις μπροστα σου οταν πεινας!

βρε τι όρεξη εχω...!! χαλάρωσα 3-4 μερες..δεν με ενοιαξε καθόλου γ το φαγητό...δεν έφαγα βέβαια βλακείες.. ήθελα.. αλλά δεν ξέρω..εχει γίνει τρόπος ζωής?... ξέρω οτι μου κανει κακο?...δεν πάει το χερι τωρα βρε παιδι μου...
κ τωρα ξεκινάω με φορά...
θα το παω βδομάδα-βδομάδα με δοκιμές..

gym
25-02-12, 20:28
41008;)

gym
25-02-12, 20:28
βρε τι όρεξη εχω...!! χαλάρωσα 3-4 μερες..δεν με ενοιαξε καθόλου γ το φαγητό...δεν έφαγα βέβαια βλακείες.. ήθελα.. αλλά δεν ξέρω..εχει γίνει τρόπος ζωής?... ξέρω οτι μου κανει κακο?...δεν πάει το χερι τωρα βρε παιδι μου...
κ τωρα ξεκινάω με φορά...
θα το παω βδομάδα-βδομάδα με δοκιμές..

AYTO αγαπη μου!τροπος ζωης!

katerina.
25-02-12, 20:46
AYTO αγαπη μου!τροπος ζωης!

παραγματικα γινεται τροπος ζωης...αφου να φανταστεις το πρωι που πηγαινω γυμναστηριο περναω μπροστα απο ενα καφε που πουλαει και σφολιατοειδη ...και απο την μυρωδια μου ερχεται να ξερασω...απορω πως πρωι πρωι τρωνε τετοια πραγματα....οταν συνηθίσεις να τρως πιο υγειινα δεν θελεις καθολου την σαβουρα...αυτο προσπαθω να το κανω και με τα παιδια μου....αμα μαθουν απο τωρα μετα θα τους γινει συνηθεια να τρωνε ετσι;)

xelashai
25-02-12, 20:48
παραγματικα γινεται τροπος ζωης...αφου να φανταστεις το πρωι που πηγαινω γυμναστηριο περναω μπροστα απο ενα καφε που πουλαει και σφολιατοειδη ...και απο την μυρωδια μου ερχεται να ξερασω...απορω πως πρωι πρωι τρωνε τετοια πραγματα....οταν συνηθίσεις να τρως πιο υγειινα δεν θελεις καθολου την σαβουρα...αυτο προσπαθω να το κανω και με τα παιδια μου....αμα μαθουν απο τωρα μετα θα τους γινει συνηθεια να τρωνε ετσι;)

γεια σου μανούλα...:welcome:
αυτο ακριβως..δεν φανταζεσαι ποσο καλο τους κανεις...μακαρι να με προσεχαν κ εμενα ετσι μικρη..:(

Stella
25-02-12, 21:29
Koύκλες μου, καλές μου φιλενάδες, ευχαριστώ όλες για τα περαστικά σας!
Εισακουστηκε η ευχή σας και τώρα είμαι πολύ καλά και χαίρομαιιιιιιιιιιιιιιι:turtle::turtle::turtle:!!!
Εντάξει μια αδυναμία την έχω, αλλά αυτό δεν είναι τίποτα!
Επίσης τα χέρια μου είναι πολύ καλύτερα!
Γιουπι......!!!:green::green::green:

Μολις διαβασα και τις σελίδες που είχα αφήσει....μην έχουμε και κενα...:green:

Stella
25-02-12, 21:33
Επειδή διαβάζω ότι αρκετες από εμάς αντιμετωπίζουμε προβληματα με τενοντίτιδες και τετοια, ενας φίλος αθλητης μου πρότεινε κάτι χαπια αντιφλεγμονώδη τα arcoxia. Eίναι νεας γενιας πολύ αποτελεσματικα και ελαφρα για το στομάχι.
Καντε μια ερωτηση στο γιατρο σας να σας πει τη γνώμη του.

xelashai
25-02-12, 21:36
Koύκλες μου, καλές μου φιλενάδες, ευχαριστώ όλες για τα περαστικά σας!
Εισακουστηκε η ευχή σας και τώρα είμαι πολύ καλά και χαίρομαιιιιιιιιιιιιιιι:turtle::turtle::turtle:!!!
Εντάξει μια αδυναμία την έχω, αλλά αυτό δεν είναι τίποτα!
Επίσης τα χέρια μου είναι πολύ καλύτερα!
Γιουπι......!!!:green::green::green:

Μολις διαβασα και τις σελίδες που είχα αφήσει....μην έχουμε και κενα...:green:

αντε βρε στελλιτσα μου μπραβο!!!

gym
25-02-12, 22:31
αντε στελλαααα σιδερενια λεμε!:welcome::welcome:

gym
26-02-12, 01:48
GCD 10


‘’20 καμψεις

20 βυθισεις τρικεφαλου

30 προβολες προχωρητικες η στατικες αν δεν εχετε χωρο

20 αρσεις ποδιων για κοιλιακους’’

Σκορ σας?Ο χρονος σας!

PEGY
26-02-12, 10:03
Καλημέρα κορίτσια;)

Λοιπόν, απο καιρό ζητούσα μια αλλαγή. Κατι...
Αποφάσισα να αλλάξω για λίγο κ τη διατροφή μου και τον τρόπο προπόνησης μου.
Θα νηστεψω και θα αυξήσω τις αερόβιες προπονήσεις μου κ θα συμπληρώσω με γιογκα που τόσο αγαπώ, ενώ θα μειώσω στη 1-2 τις προπονήσεις που κάνω τώρα (χιτ κ κυκλικά μικρής διάρκειας).
Όσο για τη νηστεία ξέρω πως η αποχή από την πρωτεΪνη είναι ένα μεγάλο θέμα, αλλά θα το τολμήσω. Δεν είμαι δα κ η Κασκάνη , όλο μυς ωστε να φοβάμαι την απώλεια;)
Θα το κάνω σαν πειραμα κ βλέπουμε. ..;);)

Stella
26-02-12, 10:42
Καλημέρα κορίτσια;)

Λοιπόν, απο καιρό ζητούσα μια αλλαγή. Κατι...
Αποφάσισα να αλλάξω για λίγο κ τη διατροφή μου και τον τρόπο προπόνησης μου.
Θα νηστεψω και θα αυξήσω τις αερόβιες προπονήσεις μου κ θα συμπληρώσω με γιογκα που τόσο αγαπώ, ενώ θα μειώσω στη 1-2 τις προπονήσεις που κάνω τώρα (χιτ κ κυκλικά μικρής διάρκειας).
Όσο για τη νηστεία ξέρω πως η αποχή από την πρωτεΪνη είναι ένα μεγάλο θέμα, αλλά θα το τολμήσω. Δεν είμαι δα κ η Κασκάνη , όλο μυς ωστε να φοβάμαι την απώλεια;)
Θα το κάνω σαν πειραμα κ βλέπουμε. ..;);)

Και γω έχω σκεφτεί να νηστέψω φέτος...αλλά δεν ξέρω αν θα το τολμήσω..έχω μεγάλο κόλλημα με το κοτόπουλο και γενικώς με τα κρεατικά!
Μην το φοβάσαι για την πρωτείνη αν κάνεις τους κατάλληλους συνδιασμούς τροφών θα καταφέρεις να αυξήσεις τη βιολογική αξια των φυτικών πρωτεινών σαν να τρως κρεας.
Ορίστε μερικοί συνδιασμοι (μου τα έχει δώσει η διαιτολόγος):
ρύζι + φασόλια
Καλαμπόκι + φασόλια
καλαμπόκι + ρύζι
σόγια + καλαμπόκι
σόγια + ρύζι
Επίσης μια καλή λύση θα ήταν να επισκευτεις και μια διαιτολόγο να σου βγάλει διατροφή για να είσαι σίγουρη και να έχεις ποικιλία.
Μπράβο σου που το αποφάσισες :thumbup:...εγώ συνέχεια του χρόνου και του χρόνου το πάω....

xelashai
26-02-12, 10:43
καλημέεερααα....
καλη αρχή πέγκυ...;)