PDA

Επιστροφή στο Forum : Female Gym Tips



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39

eli_din3
15-05-12, 09:51
...ολα αυτά τα βλεπω κ σε μενα...:(
αγχος...στρες .. κούραση κ λες κ η σοκολάτα θα με ξεκουράσει...ή θα μου λυσει το πρόβλημα όπως λεει το άρθρο
τα 2 λεπτά ευχαρίστησης...σε κανει να ξεχνιέσαι γ λιγο κ μολις τελειώσει προσθετεις ενα ακομα πρόβλημα...
κ παρολο που ξέρεις γιατί το κανεις κ οτι δεν πρεπει να το κάνεις κ δεν θα βοηθήσει κ το στομάχι σου δεν αντέχει αλλη ποσότητα... παρολαυτα συνεχίζεις...
κ αντε κ καταφερνεις κ το ελέγχεις γ λίγο....γ πόσο ομως???παλι θα βρει τον τροπο να σε τραβήξει πισω...:(

μη το λες.. ναι μπορει να σε ξεκουρασει!! ολα ειναι θεμα ψυχολογιας εξαλλου....
μαλλον δεν πρεπει να "προσθετουμε" ενα ακομα προβλημα αλλα να πουμε αχ ωραια ηταν... ισως θα πρεπε να την απενοχοποιησουμε λιγο την σοκολατα (για μια στο τοσο εε) ..βασικα δηλαδη οχι την σοκολατα ως σοκολατα..αλλα να απενοχοποησουμε την σωστη "χρηση της", καταναλωση της...αυτο προσπαθω ν κανω αυτον τον καιρο :/

edit..εκαψα το πιτακι για χαρη σου :P

xelashai
15-05-12, 09:53
μη το λες.. ναι μπορει να σε ξεκουρασει!! ολα ειναι θεμα ψυχολογιας εξαλλου....
μαλλον δεν πρεπει να "προσθετουμε" ενα ακομα προβλημα αλλα να πουμε αχ ωραια ηταν... ισως θα πρεπε να την απενοχοποιησουμε λιγο την σοκολατα (για μια στο τοσο εε) ..βασικα δηλαδη οχι την σοκολατα ως σοκολατα..αλλα να απενοχοποησουμε την σωστη "χρηση της", καταναλωση της...αυτο προσπαθω ν κανω αυτον τον καιρο :/

το καλυτερο ειναι ελινακι μου αυτο...
αλλα αν δεν εχεις μετρο???:green:...κ εγω δεν εχω...θα παω εν ακομματι αλλα αποκλειεται να μεινω στο ενα...δεν γινεται!!!κ ετσι..μαχαιρι!!!
τωρα γ ποσο...θα δειξει...

eli_din3
15-05-12, 10:01
το καλυτερο ειναι ελινακι μου αυτο...
αλλα αν δεν εχεις μετρο???:green:...κ εγω δεν εχω...θα παω εν ακομματι αλλα αποκλειεται να μεινω στο ενα...δεν γινεται!!!κ ετσι..μαχαιρι!!!
τωρα γ ποσο...θα δειξει...

να αποκτησεις μετρο!! οχι δεν μιλαω για κομματακια κ μλ**ς.. αν το κανεις να το ευχαριστηθεις.γιατι δεν πας οπως και εγω ετσι? ενα γλυκακι την βδομαδα...νομιζω θα σε βοηθουσε γιατι μπορει η διατροφη να μην σ βγαινει σε αγχος οπως εμενα κτλ αλλα σε σενα βγαινει σ δυστυχια..

patience
15-05-12, 10:02
εαν το αεροβιο σου αυτο που λες οτι κανεις ως περπατημα ειναι σε παλμους ικανοποιητικους για να θεωρηθουν αεροβιο(δες εδω περαιτερω http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?9098-%CE%94%CE%B9%CE%B1%CF%87%CF%89%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%82-%CE%91%CE%B5%CF%81%CF%8C%CE%B2%CE%B9%CE%B1%CF%82-%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B5%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%B9%CE%B1%CF%82-(%CE%97%CE%99I%CE%A4)

και εδω http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?492-%CE%91%CE%B5%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%BD%CE%B1%CE%B9-%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%AC...-%CF%83%CE%B5-%CF%84%CE%B9-%CE%AD%CE%BD%CF%84%CE%B1%CF%83%CE%B7) τοτε ναι,ειναι μια χαρα για αεροβιο κ γιατι να κανεις αλλο....;)

ΑΛΛΑ....εισαι νεα κοπελα και στην ηλικια μας περα απο εξαιρεσεις το περπατημα το θεωρω ντεμοντε για εμας...οκ δουλευει και αυτο αλλα αμα το δεις πιο πεισματαρικα,,,,στα 60 κ 70 τι θα κανουμε αμα περπαταμε απο τωρα?
παρε τα βουνα παιδι μου κ τρεχα...:P:P:P


εννοειται μπορεις να κανεις κ δουλεια σπιτι...σιγουρα στο γυμ εχεις αλλον εξοπλισμο κ πληθωρα κιλων αλλα για εξαιρεσεις μια χαρα ειναι κ το σπιτι


αυτο με το γλυκο το κατανοω ειδικα τωρα στον θηλασμο γιατι περναει κ μια φιλη μου τα ιδια...κ δεν ηταν ποτε γλυκατζου αλλα οκ,θα περασει....κοιτα να ευχαριστηθεις αυτην την περιοδο κ τα αλλα θα φτιαξουν μετα..,.


ναι κανω ομαδικα αλλα οχι φετος γιατι δεν προλαβαινω...φετος μονο πριβε κ αυτο με πιεση χρονου

καλα τα λεσ αλλα πωσ να τρεχω με το καροτσι και το μαρσιπο ??δεν εχω κανεναν να κραταει τον μικρο μου οποτε ολα τα κανουμε μαζι ..!!κανω και γω ομαδικα διδασκω dance aerobic fight bo kai total body .. ~~ + την προπονηση μου νομιζω οτι κανω αρκετα πραγματακια

gym
15-05-12, 10:28
καλα τα λεσ αλλα πωσ να τρεχω με το καροτσι και το μαρσιπο ??δεν εχω κανεναν να κραταει τον μικρο μου οποτε ολα τα κανουμε μαζι ..!!κανω και γω ομαδικα διδασκω dance aerobic fight bo kai total body .. ~~ + την προπονηση μου νομιζω οτι κανω αρκετα πραγματακια

δεκτον...αυτο δεν μου περασε απο το μυαλο ...


εισαι γυμναστρια βρε?:unsure:

gym
15-05-12, 10:31
το καλυτερο ειναι ελινακι μου αυτο...
αλλα αν δεν εχεις μετρο???:green:...κ εγω δεν εχω...θα παω εν ακομματι αλλα αποκλειεται να μεινω στο ενα...δεν γινεται!!!κ ετσι..μαχαιρι!!!
τωρα γ ποσο...θα δειξει...

εαν σου λειπει κατι τοσο πολυ,ειναι σχεδον βεβαιο οτι καποια στιγμη θα υποκυψεις κ μαλιστα εντονα...


οποτε το νιωσεις οτι το θες φατο...μια στο τοσο εχουμε πει δεν πειραζει...;)

gym
15-05-12, 10:33
45243;):bowdown::bowdown:

xelashai
15-05-12, 10:36
ντροπη μου...:(

gym
15-05-12, 10:39
ντροπη μου...:(

ντροπη σε ολες μας οταν κολλαμε καπου κ γκρινιαζουμε....

αν σκεφτεις τι περνανε αυτα τα ατομα για να φτασουν οχι απλα σε ενα επιπεδο αλλα σε τοσο υψηλο επιπεδο με τοσες δυσκολιες κ εμεις τα εχουμε ολα...

καποιες φορες τελικα χρειαζεται ενα ταρακουνημα για να βλεπουμε τι εχουμε κ να ''θυμομαστε'' να το εκτιμαμε...

patience
15-05-12, 12:35
δεκτον...αυτο δεν μου περασε απο το μυαλο ...


εισαι γυμναστρια βρε?:unsure:

ναι κανω ομαδικα προγραμματα dance aerobic , fight bo ασκησεισ ενδυναμωσησ με λαστιχα μπαλεσ και βαρακια .. αλλα δεν εχω ασχοληθει καθολου με ελευθερα βαρη..!! τωρα μου εχει μπει το μικροβιο ..!!

angelina_hatz
15-05-12, 13:18
Καλησπέρα κοριτσάρες! Μακάρι να είχα το χρόνο να διαβάσω όλα όσα έχετε γράψει αλλά δυστυχώς είναι δύσκολο! Ένα είναι το πρόβλημα που με απασχολεί τα τελευταία 2 χρόνια, πώς θα κάνω την "λεκάνη" μου να φαίνεται μικρότερη. Το ύψος μου είναι 1,76, είμαι 22 χρονών και τα κιλά μου παίζουν μεταξύ 69-71 (λέω παίζουν γιατί έχω ξεκινήσει διατροφή γράμμωσης για το καλοκαίρι..καταλαβαίνετε). Κάνω προπονήσεις με βάρη 3 φορές την εβδομάδα δίνοντας ιδιαίτερη σημασία στα πόδια. Πέρσι το καλοκαίρι είχα φτάσει 62 κιλά. Το σώμα μου δεν έδειχνε και τόσο ωραίο διότι είχα χάσει αρκετό λίπος από παντού (όπως και μερικούς μυς) εκτός από την περιοχή που βρίσκεται γύρω από την λεκάνη και προς τα πίσω (ψωμάκια). Από την κοιλιά είχα χάσει πάρα πολύ, φαίνονταν σχεδόν όλοι οι κοιλιακοί μου, αλλά όχι από την περιοχή που σας είπα (αν βρω φώτο θα την ανεβάσω για να δείτε καλύτερα τι εννοώ). Φέτος τον χειμώνα προσπάθησα να δημιουργήσω την ψευδαίσθηση ότι έχω μικρή λεκάνη "φουσκώνοντας" ιδιαίτερα τους μυς των ποδιών και τους ώμους μου. Το ερώτημά μου λοιπόν είναι, ποιες ασκήσεις πρέπει να κάνω για να χάσω το λίπος από την συγκεκριμένη περιοχή ούτως ώστε να μην φτάσω πάλι στα 62 κιλά φέτος το καλοκαίρι και το σώμα μου να μην είναι μία "τερααάστια λεκάνη" ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων :green:

eli_din3
15-05-12, 15:31
Καλησπέρα κοριτσάρες! Μακάρι να είχα το χρόνο να διαβάσω όλα όσα έχετε γράψει αλλά δυστυχώς είναι δύσκολο! Ένα είναι το πρόβλημα που με απασχολεί τα τελευταία 2 χρόνια, πώς θα κάνω την "λεκάνη" μου να φαίνεται μικρότερη. Το ύψος μου είναι 1,76, είμαι 22 χρονών και τα κιλά μου παίζουν μεταξύ 69-71 (λέω παίζουν γιατί έχω ξεκινήσει διατροφή γράμμωσης για το καλοκαίρι..καταλαβαίνετε). Κάνω προπονήσεις με βάρη 3 φορές την εβδομάδα δίνοντας ιδιαίτερη σημασία στα πόδια. Πέρσι το καλοκαίρι είχα φτάσει 62 κιλά. Το σώμα μου δεν έδειχνε και τόσο ωραίο διότι είχα χάσει αρκετό λίπος από παντού (όπως και μερικούς μυς) εκτός από την περιοχή που βρίσκεται γύρω από την λεκάνη και προς τα πίσω (ψωμάκια). Από την κοιλιά είχα χάσει πάρα πολύ, φαίνονταν σχεδόν όλοι οι κοιλιακοί μου, αλλά όχι από την περιοχή που σας είπα (αν βρω φώτο θα την ανεβάσω για να δείτε καλύτερα τι εννοώ). Φέτος τον χειμώνα προσπάθησα να δημιουργήσω την ψευδαίσθηση ότι έχω μικρή λεκάνη "φουσκώνοντας" ιδιαίτερα τους μυς των ποδιών και τους ώμους μου. Το ερώτημά μου λοιπόν είναι, ποιες ασκήσεις πρέπει να κάνω για να χάσω το λίπος από την συγκεκριμένη περιοχή ούτως ώστε να μην φτάσω πάλι στα 62 κιλά φέτος το καλοκαίρι και το σώμα μου να μην είναι μία "τερααάστια λεκάνη" ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων :green:

o καλα ιδιο σωμα εχουμε..ακριβως... λοιποοον... τοπικο λιπος δυστυχως δεν...αεροβια και ελαφρως υποθερμιδικη ή ισοθερμιδικη καθαρη καθαρη καθαρη διατροφη (εφοσον φθασεις στα κιλα π θες αλλιως κοβεις θερμιδες)..και χρονος..(καλα αν μ πεις οτι εχεις και ανοιχτο κοκαλο λεκανης..ειμαστε ιδιες :P)

angelina_hatz
15-05-12, 16:14
o καλα ιδιο σωμα εχουμε..ακριβως... λοιποοον... τοπικο λιπος δυστυχως δεν...αεροβια και ελαφρως υποθερμιδικη ή ισοθερμιδικη καθαρη καθαρη καθαρη διατροφη (εφοσον φθασεις στα κιλα π θες αλλιως κοβεις θερμιδες)..και χρονος..(καλα αν μ πεις οτι εχεις και ανοιχτο κοκαλο λεκανης..ειμαστε ιδιες :P)

Το συγκεκριμένο σημείο είναι το τελευταίο από το οποίο θα χάσω λίπος. Την παρασκευή ξεκίνησα με υποθερμιδική και σιγά σιγά αυξάνω και τον αερόβιο. Να φανταστείς ότι πέρσι έπαιρνα και εφεδρίνη και πάλι δεν έχασα πολύ από εκεί :( Όσο για το κόκκαλο είναι ανοιχτότατο!! :P Η αλήθεια είναι ότι δίνοντας σημασία περισσότερο στις ασκήσεις για τα οπίσθια, δηλαδή ασχολούμαι πολύ με τα squats, είδα κάποια διαφορά με την έννοια ότι άρχισαν να φουσκώνουν τα οπίσθια και γενικά όλο το πόδι οπότε δεν φαινόταν τόσο άσχημα η λεκάνη. Επίσης έκανα και πιο εντατικά πλάγιους κοιλιακούς, κάτι έγινε και μαυτούς. Ειλικρινά από τη μία θέλω να γραμμώσω και να αδυνατίσω ελαφρώς αλλά από την άλλη φοβάμαι ότι θα έχω πάλι το ίδιο σώμα. Η μόνη λύση πιστεύω είναι εγχείρηση :P

gym
15-05-12, 16:18
http://www.youtube.com/watch?v=JBP2jkcewRk&feature=youtu.be

κοριτσια διαλεξτε κ βαλτε...να σας τα κανουν δωρο!:green::green:

eli_din3
15-05-12, 16:20
http://www.youtube.com/watch?v=JBP2jkcewRk&feature=youtu.be

κοριτσια διαλεξτε κ βαλτε...να σας τα κανουν δωρο!:green::green:

γυμ μην ποσταρεις "καχεκτικες" γιατι ζηλευω αντε :P

koukoutsaki
15-05-12, 16:21
Το συγκεκριμένο σημείο είναι το τελευταίο από το οποίο θα χάσω λίπος. Την παρασκευή ξεκίνησα με υποθερμιδική και σιγά σιγά αυξάνω και τον αερόβιο. Να φανταστείς ότι πέρσι έπαιρνα και εφεδρίνη και πάλι δεν έχασα πολύ από εκεί :( Όσο για το κόκκαλο είναι ανοιχτότατο!! :P Η αλήθεια είναι ότι δίνοντας σημασία περισσότερο στις ασκήσεις για τα οπίσθια, δηλαδή ασχολούμαι πολύ με τα squats, είδα κάποια διαφορά με την έννοια ότι άρχισαν να φουσκώνουν τα οπίσθια και γενικά όλο το πόδι οπότε δεν φαινόταν τόσο άσχημα η λεκάνη. Επίσης έκανα και πιο εντατικά πλάγιους κοιλιακούς, κάτι έγινε και μαυτούς. Ειλικρινά από τη μία θέλω να γραμμώσω και να αδυνατίσω ελαφρώς αλλά από την άλλη φοβάμαι ότι θα έχω πάλι το ίδιο σώμα. Η μόνη λύση πιστεύω είναι εγχείρηση :P

καλησπερα:welcome::welcome::welcome:
ομοιοπαθουσα με ανοιχτο κοκαλο
πλεον εχω συμβιβαστε ας γυμναστουμε οσο καλυτερα μπορουμε ας καψουλε λιπος ας τρωμε καλα και δυστυχως δε μπορουμε να αλλαξουμε σκελετο ουτε γονιδια....δουλευουμε πανω σε αυτο που εχουμε....εξαλλου εισαι και πανυψηληηηηηηηηηηηηηηη:green:

xelashai
15-05-12, 16:22
σε ασπρομαυρο δεν εχω βρει ακομα καποιο...
θελω να ταιριαζει με το στυλ φαλαινας που θα πλασάρω φετος...:green:

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

eli_din3
15-05-12, 16:24
Το συγκεκριμένο σημείο είναι το τελευταίο από το οποίο θα χάσω λίπος. Την παρασκευή ξεκίνησα με υποθερμιδική και σιγά σιγά αυξάνω και τον αερόβιο. Να φανταστείς ότι πέρσι έπαιρνα και εφεδρίνη και πάλι δεν έχασα πολύ από εκεί :( Όσο για το κόκκαλο είναι ανοιχτότατο!! :P Η αλήθεια είναι ότι δίνοντας σημασία περισσότερο στις ασκήσεις για τα οπίσθια, δηλαδή ασχολούμαι πολύ με τα squats, είδα κάποια διαφορά με την έννοια ότι άρχισαν να φουσκώνουν τα οπίσθια και γενικά όλο το πόδι οπότε δεν φαινόταν τόσο άσχημα η λεκάνη. Επίσης έκανα και πιο εντατικά πλάγιους κοιλιακούς, κάτι έγινε και μαυτούς. Ειλικρινά από τη μία θέλω να γραμμώσω και να αδυνατίσω ελαφρώς αλλά από την άλλη φοβάμαι ότι θα έχω πάλι το ίδιο σώμα. Η μόνη λύση πιστεύω είναι εγχείρηση :P

χμ..κοιτα χωρις φωτο δεν μπορουμε να ξερουμε..αλλα μαλλον εισαι κ συ λιγο υπερβολικη σαν κ μενα :P χαχαχ...δν γινεται να εχεις πιο ΤΟΣΟ τεραστια λεκανη οσο λες :P

angelina_hatz
15-05-12, 16:38
καλησπερα:welcome::welcome::welcome:
ομοιοπαθουσα με ανοιχτο κοκαλο
πλεον εχω συμβιβαστε ας γυμναστουμε οσο καλυτερα μπορουμε ας καψουλε λιπος ας τρωμε καλα και δυστυχως δε μπορουμε να αλλαξουμε σκελετο ουτε γονιδια....δουλευουμε πανω σε αυτο που εχουμε....εξαλλου εισαι και πανυψηληηηηηηηηηηηηηηη:green:

Γεια σου κουκουτσάκι :) Έχεις απόλυτο δίκιο! Δουλεύουμε μαυτό που έχουμε. Το ότι είμαι ψηλή είναι ένα θετικό με το όλο θέμα..ας μην είμαι αχάριστη :P Μαρέσει πάντως να ψάχνομαι όπως κι εσύ φαντάζομαι ;)

angelina_hatz
15-05-12, 16:41
χμ..κοιτα χωρις φωτο δεν μπορουμε να ξερουμε..αλλα μαλλον εισαι κ συ λιγο υπερβολικη σαν κ μενα :P χαχαχ...δν γινεται να εχεις πιο ΤΟΣΟ τεραστια λεκανη οσο λες :P

Βρήκα μία φώτο που είχα βγάλει λίγο πριν τελειώσω με τη γράμμωση. Θα με κάνεις να την ανεβάσω :P Επειδή σήμερα γράφτηκα στο φόρουμ, μπορώ να την ανεβάσω σαυτό το ποστ,ε?

eli_din3
15-05-12, 16:42
Βρήκα μία φώτο που είχα βγάλει λίγο πριν τελειώσω με τη γράμμωση. Θα με κάνεις να την ανεβάσω :P Επειδή σήμερα γράφτηκα στο φόρουμ, μπορώ να την ανεβάσω σαυτό το ποστ,ε?

μπορεις αν θες.. αλλα καλυτερα στο προφιλ σου ή αν κανεις ημερολογιο προπονησης και διατροφης!

angelina_hatz
15-05-12, 17:24
μπορεις αν θες.. αλλα καλυτερα στο προφιλ σου ή αν κανεις ημερολογιο προπονησης και διατροφης!

Να μαι!! :green:

eli_din3
15-05-12, 17:27
Να μαι!! :green:

α καλα...δικιο ειχα τελικα...αχ αχ αχ!!

koukoutsaki
15-05-12, 17:30
Να μαι!! :green:

θες να με εκνευρισεις .....:green:
2 μετρα, καρα αδύνατη και πολυ ωραιο κορμι...

angelina_hatz
15-05-12, 17:55
θες να με εκνευρισεις .....:green:
2 μετρα, καρα αδύνατη και πολυ ωραιο κορμι...

Σαν καχεκτικό ήμουν!Τις βλέπω και αηδιάζω! :weights: Τις φώτο σου κοιτούσα τώρα!! Εσύ θες να με εκνευρίσεις!! Έχεις πολύ ωραίο σώμα! Είναι κατανεμημένο πολύ σωστά!!

grace
15-05-12, 18:23
grace, ειναι ο πρώτος μήνας που πάιρνεις yasminelle?

Γεια σου Λιονταρινα!! :welcome::welcome:

ΝΑΙ ειναι ο πρωτος μηνας και ομολογω αν και οοοοτι φαρμακο εχω παρει μου εχει κανει τρελη κατακρατηση και ολο γκρινιαζα και απογοητευομουν, αυτα προς το παρον φτου φτου μην το ματιασω , δεν μου εχουν κανει προβλημα! Ογιατρος ειπε για 6μηνο αλλα εγω του ειπα 3μηνο και μου ειπε αν θελω 3μηνο με δικη μου ευθυνη! Φοβαμαι μωρε μην χαλασει το σωμα τωρα που ειναι και καλοκαιρακι... καταλαβαινεις...

eli_din3
15-05-12, 18:29
Γεια σου Λιονταρινα!! :welcome::welcome:

ΝΑΙ ειναι ο πρωτος μηνας και ομολογω αν και οοοοτι φαρμακο εχω παρει μου εχει κανει τρελη κατακρατηση και ολο γκρινιαζα και απογοητευομουν, αυτα προς το παρον φτου φτου μην το ματιασω , δεν μου εχουν κανει προβλημα! Ογιατρος ειπε για 6μηνο αλλα εγω του ειπα 3μηνο και μου ειπε αν θελω 3μηνο με δικη μου ευθυνη! Φοβαμαι μωρε μην χαλασει το σωμα τωρα που ειναι και καλοκαιρακι... καταλαβαινεις...

τα yasminelle παντως ειναι γενικα ελαφρια σε σχεση με τα παλια αντισυλληπτικα κτλ...
δεν νομιζω να σ χαλασουν κατι εφοσον προσεχεις.. εκτος αν σ κανουν καμια τρελη κατακρατηση π δεν νομιζω..αν ηταν δεν θα σ χε κανει? :/

Liontarina
15-05-12, 18:42
Γεια σου Λιονταρινα!! :welcome::welcome:

ΝΑΙ ειναι ο πρωτος μηνας και ομολογω αν και οοοοτι φαρμακο εχω παρει μου εχει κανει τρελη κατακρατηση και ολο γκρινιαζα και απογοητευομουν, αυτα προς το παρον φτου φτου μην το ματιασω , δεν μου εχουν κανει προβλημα! Ογιατρος ειπε για 6μηνο αλλα εγω του ειπα 3μηνο και μου ειπε αν θελω 3μηνο με δικη μου ευθυνη! Φοβαμαι μωρε μην χαλασει το σωμα τωρα που ειναι και καλοκαιρακι... καταλαβαινεις...

δεν είμαι γιατρός, αλλά θα σου πω για τη δική μου εμπειρία με τα yasminelle. κατ αρχην εγώ είχα μια χαρά ωραιότατο κυκλο, σταθερότατο. τα χαπια τα πηρα για λόγους αντισύλληψης. τον πρωτο μήνα είχα περίοδο 2 εβδομαδες περιπου (δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά μου είχε κάνει εντύπωση). οπότε υποθέτω οτι δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας για το οτι σου έχει κρατησει τόσες μέρες. απο κατακράτηση, δεν είχα παρατηρήσει καμία σημαντική αλλαγή(λένε ότι το πολύ να κάνεις ενα κιλό κατακράτηση). ούτε η όρεξη σου ανοίγει, ούτε τίποτα τέτοιο. το μόνο θέμα που είχα ήταν η ασχημη ψυχολογική κατάσταση. όσο καιρό τα έπαιρνα ένοιωθα χάλια. κάπως μελαγχολική και αυτό επιδεινονόταν. ε στο τέλος δεν αντεξα, τα σταμάτησα γιατι έκλαιγα με το παραμικρό...τωρα που τα σταματησα είμαι μια χαρά γαιδουρα όπως παλιά...τα έπαιρνα 6 μήνες... αυτά απο μένα... τώρα κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά...

Liontarina
15-05-12, 18:44
τα yasminelle παντως ειναι γενικα ελαφρια σε σχεση με τα παλια αντισυλληπτικα κτλ...
δεν νομιζω να σ χαλασουν κατι εφοσον προσεχεις.. εκτος αν σ κανουν καμια τρελη κατακρατηση π δεν νομιζω..αν ηταν δεν θα σ χε κανει? :/

όντως είναι 4ης γενιάς, και απο κατακράτηση το πολυ 1 κιλό... ουτε που το καταλαβαίνεις...

Miss Fit
15-05-12, 19:58
http://www.youtube.com/watch?v=JBP2jkcewRk&feature=youtu.be

κοριτσια διαλεξτε κ βαλτε...να σας τα κανουν δωρο!:green::green:

Αχ βρε Ελενάκι σε καλο΄σου μη μας βάζεις αυτές τις β******ες να τις βλεπουμε εμεις που είμαστε πλάκα. Πως θα βγω στην παραλία θεε μου, παλι για αντρα θα με περνάνε......:green:

vickypek
15-05-12, 23:05
δεν είμαι γιατρός, αλλά θα σου πω για τη δική μου εμπειρία με τα yasminelle. κατ αρχην εγώ είχα μια χαρά ωραιότατο κυκλο, σταθερότατο. τα χαπια τα πηρα για λόγους αντισύλληψης. τον πρωτο μήνα είχα περίοδο 2 εβδομαδες περιπου (δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά μου είχε κάνει εντύπωση). οπότε υποθέτω οτι δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας για το οτι σου έχει κρατησει τόσες μέρες. απο κατακράτηση, δεν είχα παρατηρήσει καμία σημαντική αλλαγή(λένε ότι το πολύ να κάνεις ενα κιλό κατακράτηση). ούτε η όρεξη σου ανοίγει, ούτε τίποτα τέτοιο. το μόνο θέμα που είχα ήταν η ασχημη ψυχολογική κατάσταση. όσο καιρό τα έπαιρνα ένοιωθα χάλια. κάπως μελαγχολική και αυτό επιδεινονόταν. ε στο τέλος δεν αντεξα, τα σταμάτησα γιατι έκλαιγα με το παραμικρό...τωρα που τα σταματησα είμαι μια χαρά γαιδουρα όπως παλιά...τα έπαιρνα 6 μήνες... αυτά απο μένα... τώρα κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά...

Ο-Λ-Ο-Ι-Δ-Ι-Α περιπτωση..μελαγχολια ρε σκατα!δεν θελω να τα ξαναπαρω ποτε!κι εμενα ηταν μια χαρα και τα πηρα για αντισυλληψη και..πονους!βλακειες!και μαλλον τωρα θ αναγκαστω να τα ξαναπαρω πφφφφφφ..........:(

katerina.
15-05-12, 23:37
http://www.youtube.com/watch?v=JBP2jkcewRk&feature=youtu.be

κοριτσια διαλεξτε κ βαλτε...να σας τα κανουν δωρο!:green::green:


τα πανω βγαινουν ....και σε εφηβικο???? ή μηπως να μου εκανε πρωτα ενα δωρο στο ΦΟΥΣΤΑΝΟ!!!!!???....χιχι:green::green:

eri_87
16-05-12, 00:30
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!
Μια χαρά σας βρίσκω, κανα δυο γκρινιάρες μόνο αλλά εντάξει... :P
Να σχολιάσω κάποια σχόλια που είδα!



Με αυτα θελω να πω οτι ολα ειναι στη θεληση μας ,στο μυαλο μας και στο περιβαλον που βρικομαστε.Μπορει καποιος να γκρινιαζει οτι δεν μπορει να κανει κατι αλλα στην πραγματικοτητα ισως να μην θελει να κανει αυτο που λεει!!!
Πρωτα θα πρεπει να κατσουμε να συζητησουμε με τον εαυτο μας να δουμε την αναγκη μας και το που νιωθουμε καλα σαν εικονα μας και μετα να παρουμε αποφασεις σε θεματα διατροφης και διαιτας!!!Αυτα απο εμενα!!:welcome:
Όταν το διάβασα ήταν λες κ το έλεγες προσωπικά σε μένα.. ;) Έχεις απόλυτο δίκιο εννοείται! Κι εγώ είμαι της άποψης ότι "δεν υπάρχει δε μπορώ, υπάρχει δε θέλω". Αυτό με κάνει να πιστεύω ότι όταν δε καταφέρνω κάτι, απλά δεν το θέλω πολύ. Οπότε καλύτερα να το αφήσω για αργότερα, κάποια στιγμή που ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΩ. :thumbup:


ντροπη σε ολες μας οταν κολλαμε καπου κ γκρινιαζουμε....

αν σκεφτεις τι περνανε αυτα τα ατομα για να φτασουν οχι απλα σε ενα επιπεδο αλλα σε τοσο υψηλο επιπεδο με τοσες δυσκολιες κ εμεις τα εχουμε ολα...

καποιες φορες τελικα χρειαζεται ενα ταρακουνημα για να βλεπουμε τι εχουμε κ να ''θυμομαστε'' να το εκτιμαμε...
:thumbup: Ταρακούνημα χρειαζόμαστε σίγουρα. Αν κοιτάξουμε γύρω μας δε θα χουμε που να αρχίσουμε κ που να τελειώσουμε σε προβλήματα! Θα ήταν καλό όμως όντως να κοιτάξουμε γύρω μας... Να ξεκολλήσουμε από τον καθρέφτη μας κ να δουμε λίγο παραπέρα τη ζωή. Να πω την αλήθεια, η μόνη περίοδος τα τελευταία 2χρόνια που ήμουν ξέγνοιαστη (και αδυνάτισα, όπως ήθελα, χωρίς δίαιτα κ χωρίς υπερφαγικά) ήταν κάνα 2μηνο πέρυσι το καλοκαίρι που το χα σκεφτεί πολύ σοβαρά αυτό, δηλαδή με τί κάθομαι κ ασχολούμαι κ δημιουργώ προβλήματα απτο πουθενά τη στιγμή που άλλοι υποφέρουν πραγματικά. Και εδώ, θα ήθελα όμως να πω ότι ακόμη κ το πιο ασήμαντο πρόβλημα, όταν είναι το δικό μας πρόβλημα, το μεγαλοποιούμε. Μπορεί για άλλον να μην είναι τίποτα κ για μας να είναι βουνό ολόκληρο! Όταν το βλέπουμε έτσι, πάλι πρέπει να σκεφτούμε θετικά, να δούμε ότι πάντα υπάρχουν κ χειρότερα ώστε να πάρουμε δύναμη.
Τα λέω να τα ακούω κι εγώ, μάλλον ήρθε η ώρα να τα εφαρμόσω ξανά!


δεν είμαι γιατρός, αλλά θα σου πω για τη δική μου εμπειρία με τα yasminelle. κατ αρχην εγώ είχα μια χαρά ωραιότατο κυκλο, σταθερότατο. τα χαπια τα πηρα για λόγους αντισύλληψης. τον πρωτο μήνα είχα περίοδο 2 εβδομαδες περιπου (δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά μου είχε κάνει εντύπωση). οπότε υποθέτω οτι δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας για το οτι σου έχει κρατησει τόσες μέρες. απο κατακράτηση, δεν είχα παρατηρήσει καμία σημαντική αλλαγή(λένε ότι το πολύ να κάνεις ενα κιλό κατακράτηση). ούτε η όρεξη σου ανοίγει, ούτε τίποτα τέτοιο. το μόνο θέμα που είχα ήταν η ασχημη ψυχολογική κατάσταση. όσο καιρό τα έπαιρνα ένοιωθα χάλια. κάπως μελαγχολική και αυτό επιδεινονόταν. ε στο τέλος δεν αντεξα, τα σταμάτησα γιατι έκλαιγα με το παραμικρό...τωρα που τα σταματησα είμαι μια χαρά γαιδουρα όπως παλιά...τα έπαιρνα 6 μήνες... αυτά απο μένα... τώρα κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά...
Η δική μου εμπειρία με τα yasmin για 6μήνες ήταν ότι δεν παρατήρησα ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ πάνω μου, σε κανένα επίπεδο. Μόνο η περ'ιοδος άλλαξε (ερχόταν μπαμ) αλλά με το που τα σταμάτησα με ξέχασε πάλι... Τώρα κάθε οργανισμός αντιδρά αλλιώς, αλλά εγώ πάντα πιστεύω κ στο placebo effect! ;)

dorita
16-05-12, 02:19
45243;):bowdown::bowdown:

με κατι τετοια διαπιστωνεις ποσο δυναμη ψυχης μπορει να εχει ενας ανθρωπος ....:bowdown::bowdown:

αλλα..πειραζει τωρα να πω...λιγο τις δικαιολογιες μου τωρα ή θα φανω αχαριστη;;;:unsure::unsure::unsure:

τεσπα...να πω 1 αληθεια....

εδω κ 3 μερες τρεφομαι μονο με μπακετες, τορτιγιες κ τοστ απο εξω...
σχεδον 1 λιτρο νερο την μερα... προπονηση μηδεν .....
κ ετσι θα παει ολη η εβδομαδα!!!!:(:(:banghead::banghead: γιατι εχω αλλαξει δουλεια κ ειμαι απο το πρωι ως το βραδυ!!!!!....δεν προλαβαινω ουτε να....................

:welcome::welcome:

dorita
16-05-12, 02:46
angelina καλως ηρθες κοριτσαρα....τι να πουμε για το κορμι μοντελου...;);)
οσο για τα υπολοιπα ολα με υπομονη κ στοχο θα γινουν! εισαι κ μικρη ακομη!!!:welcome:...


γυμακο μου......μια χαρη.....:)
μην ξαναβαλεις αλλα τετοια βιντεο σε παρακαλω πολυ!!!
κ ειδικα σε μια τετοια κρισιμη περιοδο με την ελινα να παραμονευει......:P:P:P
γιατι θα φτασουμε στις 1000 σελιδες για πλακα μονο με ερωτησεις-αποριες-προβληματισμους τις ελινας...κ θα 'χεις πολυ δουλεια να κανεις......:green::green::green::turtle::turtle:

grace
16-05-12, 08:21
τα yasminelle παντως ειναι γενικα ελαφρια σε σχεση με τα παλια αντισυλληπτικα κτλ...
δεν νομιζω να σ χαλασουν κατι εφοσον προσεχεις.. εκτος αν σ κανουν καμια τρελη κατακρατηση π δεν νομιζω..αν ηταν δεν θα σ χε κανει? :/

καλημερα παραπονιαρικο ελινακι! :P:P

ναι πιστευω αν ηταν να μου ειχαν κανει προβλημα θα το ειχα ηδη! Προς το παρων δεν ξερω αλλα βλεπω πως το σωμα μου ειναι κατα πολυ ανακουφισμενο και ξεπρησμενο! Επιτελους αυτη η κοιλιτσα πλακα οπως παντα ηταν! Υπεφερα απο τρελα φουσκωματα σου λεω! Μαλλον οι ορμονες μου ηρεμησαν λιγακι ! Κοιτα να χαλαρωσεις και εσυ λιγο και να ευχαριστιεσαι το φαγητακι σου! Αν αρχισεις και καθε μπουκια που βαζεις το σκεφτεσαι, με το αγχος θα εχεις προβλημα στο λεω! ειμαι παθουσα γι'αυτο! Αλλωστε οπως πολυ σοφα ειπε και η Ελενη, το λεω για να το ακουσω και εγω, η γυμναστικη και το τι θα φαμε σε ποιο λεπτο της ημερας και ποσα γραμμαρια και τι θα γινει αν φαμε ενα γραμμαριο παραπανω δεν πρεπει να μας γινει μανια! Αλλωστε να πω οτι εχεις προβλημα και πρεπει να χασεις κιλα να το καταλαβω! ;);)

grace
16-05-12, 08:43
δεν είμαι γιατρός, αλλά θα σου πω για τη δική μου εμπειρία με τα yasminelle. κατ αρχην εγώ είχα μια χαρά ωραιότατο κυκλο, σταθερότατο. τα χαπια τα πηρα για λόγους αντισύλληψης. τον πρωτο μήνα είχα περίοδο 2 εβδομαδες περιπου (δεν θυμάμαι ακριβώς αλλά μου είχε κάνει εντύπωση). οπότε υποθέτω οτι δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας για το οτι σου έχει κρατησει τόσες μέρες. απο κατακράτηση, δεν είχα παρατηρήσει καμία σημαντική αλλαγή(λένε ότι το πολύ να κάνεις ενα κιλό κατακράτηση). ούτε η όρεξη σου ανοίγει, ούτε τίποτα τέτοιο. το μόνο θέμα που είχα ήταν η ασχημη ψυχολογική κατάσταση. όσο καιρό τα έπαιρνα ένοιωθα χάλια. κάπως μελαγχολική και αυτό επιδεινονόταν. ε στο τέλος δεν αντεξα, τα σταμάτησα γιατι έκλαιγα με το παραμικρό...τωρα που τα σταματησα είμαι μια χαρά γαιδουρα όπως παλιά...τα έπαιρνα 6 μήνες... αυτά απο μένα... τώρα κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά...

Δεν ξερω για ψυχολογια! :unsure:

Προς το παρον δεν βλεπω καμια αλλαγη και η αδερφη μου που τα παιρνει 4 χρονια ειναι σουπερ σε ολα τα θεματα! Αλλα οπως ειπαμε εξαρταται απο τον καθε οργανισμο! Θα σας ενημερωνω παντως... :P

Αλλα για να την πω και την βλακεια μου προτιμω περιεργη ψυχολογια, παρα κατακρατηση καλοκαιριατικα... Ας κλαιω στην παραλια με ωραιο σωμα χωρις κυτταριτιδα, θα μου περασει...:green::green::green:

Liontarina
16-05-12, 11:29
Δεν ξερω για ψυχολογια! :unsure:

Προς το παρον δεν βλεπω καμια αλλαγη και η αδερφη μου που τα παιρνει 4 χρονια ειναι σουπερ σε ολα τα θεματα! Αλλα οπως ειπαμε εξαρταται απο τον καθε οργανισμο! Θα σας ενημερωνω παντως... :P

Αλλα για να την πω και την βλακεια μου προτιμω περιεργη ψυχολογια, παρα κατακρατηση καλοκαιριατικα... Ας κλαιω στην παραλια με ωραιο σωμα χωρις κυτταριτιδα, θα μου περασει...:green::green::green:

πραγματικά είσαι θεά...
καλημέρααααααααα.....

marvin
16-05-12, 11:50
Μια χαρά σας βρίσκω, κανα δυο γκρινιάρες μόνο αλλά εντάξει...
Να σχολιάσω κάποια σχόλια που είδα!


marvin
Με αυτα θελω να πω οτι ολα ειναι στη θεληση μας ,στο μυαλο μας και στο περιβαλον που βρικομαστε.Μπορει καποιος να γκρινιαζει οτι δεν μπορει να κανει κατι αλλα στην πραγματικοτητα ισως να μην θελει να κανει αυτο που λεει!!!
Πρωτα θα πρεπει να κατσουμε να συζητησουμε με τον εαυτο μας να δουμε την αναγκη μας και το που νιωθουμε καλα σαν εικονα μας και μετα να παρουμε αποφασεις σε θεματα διατροφης και διαιτας!!!Αυτα απο εμενα!!


Όταν το διάβασα ήταν λες κ το έλεγες προσωπικά σε μένα.. Έχεις απόλυτο δίκιο εννοείται! Κι εγώ είμαι της άποψης ότι "δεν υπάρχει δε μπορώ, υπάρχει δε θέλω". Αυτό με κάνει να πιστεύω ότι όταν δε καταφέρνω κάτι, απλά δεν το θέλω πολύ. Οπότε καλύτερα να το αφήσω για αργότερα, κάποια στιγμή που ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΩ.


:rolf:Ερη μου τιποτα προσωπικο!!!Αν ομως μεσα σε αυτα που εγραψα αναγνωρισες τον εαυτο σου χαιρομαι γιατι τοτε σημαινει οτι ξερεις ποια εισαι και τι ζητας απο εσενα!!!:welcome:

gym
16-05-12, 12:11
Δεν ξερω για ψυχολογια! :unsure:

Προς το παρον δεν βλεπω καμια αλλαγη και η αδερφη μου που τα παιρνει 4 χρονια ειναι σουπερ σε ολα τα θεματα! Αλλα οπως ειπαμε εξαρταται απο τον καθε οργανισμο! Θα σας ενημερωνω παντως... :P

Αλλα για να την πω και την βλακεια μου προτιμω περιεργη ψυχολογια, παρα κατακρατηση καλοκαιριατικα... Ας κλαιω στην παραλια με ωραιο σωμα χωρις κυτταριτιδα, θα μου περασει...:green::green::green:

καλα αμα σου τυχει κατι που δεν στο ευχομαι θα αλλαξεις γνωμη...η ψυχολογια ειναι πολυ πιο βασικη απο ολα τα αλλα

gym
16-05-12, 12:12
angelina καλως ηρθες κοριτσαρα....τι να πουμε για το κορμι μοντελου...;);)
οσο για τα υπολοιπα ολα με υπομονη κ στοχο θα γινουν! εισαι κ μικρη ακομη!!!:welcome:...


γυμακο μου......μια χαρη.....:)
μην ξαναβαλεις αλλα τετοια βιντεο σε παρακαλω πολυ!!!
κ ειδικα σε μια τετοια κρισιμη περιοδο με την ελινα να παραμονευει......:P:P:P
γιατι θα φτασουμε στις 1000 σελιδες για πλακα μονο με ερωτησεις-αποριες-προβληματισμους τις ελινας...κ θα 'χεις πολυ δουλεια να κανεις......:green::green::green::turtle::turtle:

εγω για τα μαγιω τα εβαλα βρε!:P:P:P

υ.γ. βασικα για την ελινα τα βαλα...χοχοχοοχ...αλλα κυρια η ελινα ετσι ουτε ενα οφφ δεν εκανε...ευγε παιδι μου!

gym
16-05-12, 12:14
με κατι τετοια διαπιστωνεις ποσο δυναμη ψυχης μπορει να εχει ενας ανθρωπος ....:bowdown::bowdown:

αλλα..πειραζει τωρα να πω...λιγο τις δικαιολογιες μου τωρα ή θα φανω αχαριστη;;;:unsure::unsure::unsure:

τεσπα...να πω 1 αληθεια....

εδω κ 3 μερες τρεφομαι μονο με μπακετες, τορτιγιες κ τοστ απο εξω...
σχεδον 1 λιτρο νερο την μερα... προπονηση μηδεν .....
κ ετσι θα παει ολη η εβδομαδα!!!!:(:(:banghead::banghead: γιατι εχω αλλαξει δουλεια κ ειμαι απο το πρωι ως το βραδυ!!!!!....δεν προλαβαινω ουτε να....................

:welcome::welcome:

ναι η αληθεια ειναι οτι ξυπνας βλεπονταςτετοιες φωτο ποσο μαλλον αν γνωριζεις κ καποιο ατομο με ειδικες ικανοντητες θα πω εγω...

ο καθενας ομως εχει τα δικα του προβληματα κ δεν ειναι κακο να τα αναφερει γιατι σε αυτον φανταζουν σημαντικα...

το οτι τρεφεσαι με αυτα που λες...στο χερι σου ειναι να το αλλαξεις...

τι δεν προλαβαινεις?να κανεις γυμ εννοεις?

gym
16-05-12, 12:19
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!



Όταν το διάβασα ήταν λες κ το έλεγες προσωπικά σε μένα.. ;) Έχεις απόλυτο δίκιο εννοείται! Κι εγώ είμαι της άποψης ότι "δεν υπάρχει δε μπορώ, υπάρχει δε θέλω". Αυτό με κάνει να πιστεύω ότι όταν δε καταφέρνω κάτι, απλά δεν το θέλω πολύ. Οπότε καλύτερα να το αφήσω για αργότερα, κάποια στιγμή που ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΩ. :thumbup:

σχετικο αυτο...καποιες φορες υπαρχει κ το δεν μπορω αλλα εξαρταται για ποιο πραγμα μιλαμε;) και σιγουρα αυτο δεν ειναι η διατροφη

:thumbup: Ταρακούνημα χρειαζόμαστε σίγουρα. Αν κοιτάξουμε γύρω μας δε θα χουμε που να αρχίσουμε κ που να τελειώσουμε σε προβλήματα! Θα ήταν καλό όμως όντως να κοιτάξουμε γύρω μας... Να ξεκολλήσουμε από τον καθρέφτη μας κ να δουμε λίγο παραπέρα τη ζωή. Να πω την αλήθεια, η μόνη περίοδος τα τελευταία 2χρόνια που ήμουν ξέγνοιαστη (και αδυνάτισα, όπως ήθελα, χωρίς δίαιτα κ χωρίς υπερφαγικά) ήταν κάνα 2μηνο πέρυσι το καλοκαίρι που το χα σκεφτεί πολύ σοβαρά αυτό, δηλαδή με τί κάθομαι κ ασχολούμαι κ δημιουργώ προβλήματα απτο πουθενά τη στιγμή που άλλοι υποφέρουν πραγματικά. Και εδώ, θα ήθελα όμως να πω ότι ακόμη κ το πιο ασήμαντο πρόβλημα, όταν είναι το δικό μας πρόβλημα, το μεγαλοποιούμε. Μπορεί για άλλον να μην είναι τίποτα κ για μας να είναι βουνό ολόκληρο! Όταν το βλέπουμε έτσι, πάλι πρέπει να σκεφτούμε θετικά, να δούμε ότι πάντα υπάρχουν κ χειρότερα ώστε να πάρουμε δύναμη.
Τα λέω να τα ακούω κι εγώ, μάλλον ήρθε η ώρα να τα εφαρμόσω ξανά!

ναι συμφωνω οπως ειπα κ αλλου αλλα το θεμα ειναι οτι βλεποντας τριγυρω τι συμβαινει,αυτοματα αυτα τα ''σημαντικα'' για εμας υποβαθμιζονται...

αν το ψαξετε το θεμα με τα παιδια με ειδικες αναγκες κ τι μπορουν να κανουν κ τι εχουν καταφερει να κανουν,θα αλλαξετε σταση σε πολλα θεματα στην ζωη σας...ειδικα αν μεινετε εξωτερικο εστω για καποια περιοδο μικρη
Η δική μου εμπειρία με τα yasmin για 6μήνες ήταν ότι δεν παρατήρησα ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ πάνω μου, σε κανένα επίπεδο. Μόνο η περ'ιοδος άλλαξε (ερχόταν μπαμ) αλλά με το που τα σταμάτησα με ξέχασε πάλι... Τώρα κάθε οργανισμός αντιδρά αλλιώς, αλλά εγώ πάντα πιστεύω κ στο placebo effect! ;)
καλα ρε ολες τα εχετε παρει αυτα εκτος απο μενα?μονο εγω πηρα την αλλη οδο δηλαδη?χαχα

gym
16-05-12, 12:20
Ο-Λ-Ο-Ι-Δ-Ι-Α περιπτωση..μελαγχολια ρε σκατα!δεν θελω να τα ξαναπαρω ποτε!κι εμενα ηταν μια χαρα και τα πηρα για αντισυλληψη και..πονους!βλακειες!και μαλλον τωρα θ αναγκαστω να τα ξαναπαρω πφφφφφφ..........:(

παντως αν ειναι για αντισυλληψη κ μονο το θεωρω χαζο...

υπαρχουν κ αλλοι τροποι ,δεν χρειαζεται να βαζεις μεσα σου χαπια

gym
16-05-12, 12:21
Αχ βρε Ελενάκι σε καλο΄σου μη μας βάζεις αυτές τις β******ες να τις βλεπουμε εμεις που είμαστε πλάκα. Πως θα βγω στην παραλία θεε μου, παλι για αντρα θα με περνάνε......:green:

θα παρω εγω μια τρομπα(κουκουτσιιιι εκεινο το μηχανημα που φουσκωνει ο αντρας σου το ποδηλατο του λεω :P:P:P) και θα σας φουσκωσω οσες θελετε κ οσες θελετε κατι αλλο θα το βαλω στο αναποδο να σας τα ρουφηξει...:green::green:

koukoutsaki
16-05-12, 12:24
θα παρω εγω μια τρομπα(κουκουτσιιιι εκεινο το μηχανημα που φουσκωνει ο αντρας σου το ποδηλατο του λεω :P:P:P) και θα σας φουσκωσω οσες θελετε κ οσες θελετε κατι αλλο θα το βαλω στο αναποδο να σας τα ρουφηξει...:green::green:

ωραια εγω απο 75Β θελω 75C δε ζητω πολλα νομιζω!!!

αμα σας πω οτι την μπαλάρα που πηρα τη φουσκωσε τσακ μπαμ ο ιδιος χωρις τρομπα ???.....:shock::shock: που να μην καπνιζε κιολας...:green:

gym
16-05-12, 12:26
καλησπερα:welcome::welcome::welcome:
ομοιοπαθουσα με ανοιχτο κοκαλο
πλεον εχω συμβιβαστε ας γυμναστουμε οσο καλυτερα μπορουμε ας καψουλε λιπος ας τρωμε καλα και δυστυχως δε μπορουμε να αλλαξουμε σκελετο ουτε γονιδια....δουλευουμε πανω σε αυτο που εχουμε....εξαλλου εισαι και πανυψηληηηηηηηηηηηηηηη:green:

ακριβως

παρτε ενα σωμα,τον πιο ασχημο σωματοτυπο,δωστε σε αυτο το σωμα γυμναστικη και διατροφη κ θα δειτε ποσο διαφορετικα θα φαινεται με τον καιρο...

αν κολλατε σε λεπτομερειες να ανοιξει να κλεισει το κοκκαλο το χανετε το παιχνιδι κ αγχωνεστε τσαμπα...

ενας σωμαοτυπος συγκεκριμενοις μπορει να βελτιωθει αλλα μεχρι ενα σημειο...δεν γινεται φοβερες αλλαγες δηλαδη με φυσικοςυ τροπους...

ολα βελτιωνονται αλλα το ανοιχτο δεν μπορει να κλεισει...μπορει βεβαια να δημιουργηθει ''αυταπατη'' αλλα ως εκει...

δεν ειμαστε κ χειρουργοι οεο:green:

gym
16-05-12, 12:27
ωραια εγω απο 75Β θελω 75C δε ζητω πολλα νομιζω!!!

αμα σας πω οτι την μπαλάρα που πηρα τη φουσκωσε τσακ μπαμ ο ιδιος χωρις τρομπα ???.....:shock::shock: που να μην καπνιζε κιολας...:green:

βασικα αυτες ετσι τις φουσκωνουμε αγαπη μου...αμα ηταν στο γυμναστηριο με την τρομπα να φουσκωναμε ολες αυτες την κατσαμε...
να οι κοιλιακοι απο τις εκπνοες..:green:

gym
16-05-12, 12:30
Το συγκεκριμένο σημείο είναι το τελευταίο από το οποίο θα χάσω λίπος. Την παρασκευή ξεκίνησα με υποθερμιδική και σιγά σιγά αυξάνω και τον αερόβιο. Να φανταστείς ότι πέρσι έπαιρνα και εφεδρίνη και πάλι δεν έχασα πολύ από εκεί :( Όσο για το κόκκαλο είναι ανοιχτότατο!! :P Η αλήθεια είναι ότι δίνοντας σημασία περισσότερο στις ασκήσεις για τα οπίσθια, δηλαδή ασχολούμαι πολύ με τα squats, είδα κάποια διαφορά με την έννοια ότι άρχισαν να φουσκώνουν τα οπίσθια και γενικά όλο το πόδι οπότε δεν φαινόταν τόσο άσχημα η λεκάνη. Επίσης έκανα και πιο εντατικά πλάγιους κοιλιακούς, κάτι έγινε και μαυτούς. Ειλικρινά από τη μία θέλω να γραμμώσω και να αδυνατίσω ελαφρώς αλλά από την άλλη φοβάμαι ότι θα έχω πάλι το ίδιο σώμα. Η μόνη λύση πιστεύω είναι εγχείρηση :P

αυτο ξερεις οτι ντεν κανει?:green::green:

εννοεις οτι θες να χασεις εκει στο κοκκαλο?τι?το δερμα σου?
εισαι ηδη πολυ αδυνατη...ποσο να κατεβεις αλλο?

μονο με την γυμναστικη σε βαθος χρονου θα το δεις να φτιαχνει...ειδικες ασκησεις για να πιανουν εκεινο το σημειο στο κοκκαλο δυστυχως δεν υπαρχουν αλλα με τους κοιλιακους -ραχιαιους γενικα θα διορθωθει...

μην κανεις πλαγιους κ ειδικα οχι με βαρος...

δωσε εμφαση γενικα σε πλατη ανοιγμα κ ανω κορμο να μεγαλωσεις εκει(μην φοβασαι την λεξη αυτη) κ μετα θα φανει πιο ομοιομορφο κ το κατω...

koukoutsaki
16-05-12, 12:30
βασικα αυτες ετσι τις φουσκωνουμε αγαπη μου...αμα ηταν στο γυμναστηριο με την τρομπα να φουσκωναμε ολες αυτες την κατσαμε...
να οι κοιλιακοι απο τις εκπνοες..:green:

ναι ε??? μου ειπαν στην kettler να παω σε βενζιναδικο :unsure:
οσο για τους κοιλιακους...τον ψηνω να του βγαλω προγραμμα με τη μπαλα ,στο στρωμα ,και να του δειξω και διατασεις ...αντε γιατι απο τοτε που τα φτιαξαμε ειναι 3 κιλα πανω :shock: ευτυχως ειναι ψηλος

τι ωραια που σε πιανουν ομως κοιλιακοι και ραχιαιοι με αυτην.... και διατασουλες....:bowdown::bowdown::bowdown:

gym
16-05-12, 12:33
Καλησπέρα κοριτσάρες! Μακάρι να είχα το χρόνο να διαβάσω όλα όσα έχετε γράψει αλλά δυστυχώς είναι δύσκολο! Ένα είναι το πρόβλημα που με απασχολεί τα τελευταία 2 χρόνια, πώς θα κάνω την "λεκάνη" μου να φαίνεται μικρότερη. Το ύψος μου είναι 1,76, είμαι 22 χρονών και τα κιλά μου παίζουν μεταξύ 69-71 (λέω παίζουν γιατί έχω ξεκινήσει διατροφή γράμμωσης για το καλοκαίρι..καταλαβαίνετε). Κάνω προπονήσεις με βάρη 3 φορές την εβδομάδα δίνοντας ιδιαίτερη σημασία στα πόδια. Πέρσι το καλοκαίρι είχα φτάσει 62 κιλά. Το σώμα μου δεν έδειχνε και τόσο ωραίο διότι είχα χάσει αρκετό λίπος από παντού (όπως και μερικούς μυς) εκτός από την περιοχή που βρίσκεται γύρω από την λεκάνη και προς τα πίσω (ψωμάκια). Από την κοιλιά είχα χάσει πάρα πολύ, φαίνονταν σχεδόν όλοι οι κοιλιακοί μου, αλλά όχι από την περιοχή που σας είπα (αν βρω φώτο θα την ανεβάσω για να δείτε καλύτερα τι εννοώ). Φέτος τον χειμώνα προσπάθησα να δημιουργήσω την ψευδαίσθηση ότι έχω μικρή λεκάνη "φουσκώνοντας" ιδιαίτερα τους μυς των ποδιών και τους ώμους μου. Το ερώτημά μου λοιπόν είναι, ποιες ασκήσεις πρέπει να κάνω για να χάσω το λίπος από την συγκεκριμένη περιοχή ούτως ώστε να μην φτάσω πάλι στα 62 κιλά φέτος το καλοκαίρι και το σώμα μου να μην είναι μία "τερααάστια λεκάνη" ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων :green:

καλως ηρθες κ απο μενα εδω...

για να φανει λοιπον η λεκανη μικροτερη=εμφαση σε ανω κορμο κ ειδικα σε ανοιγμα πλατης κ ωμους...οπως και εμφαση σε γλουτους(καλα αυτο τι το λεω,για ολες εννοειται :green:)

αυτο γενικα που θα σε βοηθησει ομως ειναι ο ανω κορμος...

ασκησεις για λιπος οπως προειπα γιοκ...
αν θες να πεσεις σε λιπος ο δρομος ειναι το θερμιδικο ελλειμμα ειτε απο διατροφη ειτε απο προπονηση ειτε κ τα δυο...οπως θες...


ποσα χρονια γυμναζεσαι κ γενικα με ποιον τροπο?

gym
16-05-12, 12:35
ναι ε??? μου ειπαν στην kettler να παω σε βενζιναδικο :unsure:
οσο για τους κοιλιακους...τον ψηνω να του βγαλω προγραμμα με τη μπαλα ,στο στρωμα ,και να του δειξω και διατασεις ...αντε γιατι απο τοτε που τα φτιαξαμε ειναι 3 κιλα πανω :shock: ευτυχως ειναι ψηλος

τι ωραια που σε πιανουν ομως κοιλιακοι και ραχιαιοι με αυτην.... και διατασουλες....:bowdown::bowdown::bowdown:

εσυ φταις που τον ταιζεις ολο κρανμπερριες κ γκοτζι!:green::green::green:


ναι ωραια σε πιανουν οντως!δειξε του ασκησεις αλλα οχι πολυ γυναικεις γιατι θα σε βρισει κ εμ το δικιο του!:P:P

Liontarina
16-05-12, 12:35
ωραια εγω απο 75Β θελω 75C δε ζητω πολλα νομιζω!!!

αμα σας πω οτι την μπαλάρα που πηρα τη φουσκωσε τσακ μπαμ ο ιδιος χωρις τρομπα ???.....:shock::shock: που να μην καπνιζε κιολας...:green:

75B??? μια χαρά είναι... βολικότατο... αν θες κάνουμε μια ανταλλαγή. εγω ειμαι DD...

koukoutsaki
16-05-12, 12:36
ΑΑΑΑΑ ερωτησουλααααα:P:P:P

μπορουμε με αυτη τη μπαλα, σε μερα ρεπο (κ με αυτη κ με τη μικρουλα που πηρα) να κανουμε πληθος διατασεων σε ολο το σωμα ? (εχω βαρεθει πια τη γιογκα)
χρειαζεται καποιο ζεσταμα πριν? ή ειναι καλυτερο μετα απο τη χρηση του διαδρομου μου?:unsure:

gym
16-05-12, 12:38
ναι κανω ομαδικα προγραμματα dance aerobic , fight bo ασκησεισ ενδυναμωσησ με λαστιχα μπαλεσ και βαρακια .. αλλα δεν εχω ασχοληθει καθολου με ελευθερα βαρη..!! τωρα μου εχει μπει το μικροβιο ..!!

μου κανει εντυπωση αυτο...αλλα οκ ποτε δεν ειναι αργα να ξεκινησεις,...και ως αθλητρια ειναι βασικο για σενα

gym
16-05-12, 12:39
ΑΑΑΑΑ ερωτησουλααααα:P:P:P

μπορουμε με αυτη τη μπαλα, σε μερα ρεπο (κ με αυτη κ με τη μικρουλα που πηρα) να κανουμε πληθος διατασεων σε ολο το σωμα ? (εχω βαρεθει πια τη γιογκα)
χρειαζεται καποιο ζεσταμα πριν? ή ειναι καλυτερο μετα απο τη χρηση του διαδρομου μου?:unsure:

καλυτερα αν θες να κανεις καλη προπονηση διατασεων κ οχι απλα να τεντωθεις να κανεις ενα ζεσταμα πριν...
μετα τον διαδρομο εισια οκ

koukoutsaki
16-05-12, 12:41
καλυτερα αν θες να κανεις καλη προπονηση διατασεων κ οχι απλα να τεντωθεις να κανεις ενα ζεσταμα πριν...
μετα τον διαδρομο εισια οκ

εξαιρετικα :thumbup::thumbup::thumbup:
θα δοκιμαστει αμεσα
επομενος στοχος μου τα 20 λεπτα:turtle:

(εχουν και στο gym ομαδικο προγραμμα διατασεις!:shock: μα μια ωρα διατασεις?:unsure:)

gym
16-05-12, 12:44
Καλημερα κοριτσια μου και gymako! :P:P

Οταν λεω οτι αγχωνομαι εννοω οτι επειδη το 3ο γευμα της ημερας στην ουσια ειναι στις 5.30 6, λογω του οτι γυρναω απο γυμν. στις 5, εχω την εντυπωση πως δεν το χωνευω μεχρι τις 9 που πρεπει να φαω και κατι ακομα! να αναφερω οτι κοιμαμαι στις 11 οποτε θελω να τρωω τελευταιο γευμα οποσδηποτε μεχρι 9! Και στις 9 δεν πειναω καθολουυυυυυυυυ!!!!!!! :shock::shock: Νιωθω φουσκωμενη και πρησμενη απο το προηγουμενο γευμα ακομα μεχρι τις 9! αν πιεστω να φαω ειναι χειροτερα και ξυμναω πρησμενη και χωρις ορεξη για πρωινο... αν το καθυστερησω λιγακι και φαω κατα τις 6.30 και δεν φαω τπτ αλλο μεχρι την επομενη μερα πειραζει?? ελπιζω να μην σε μπερδεψα...
κακως...τι τρελα ειναι αυτη ρε?ακου λιγο...

και να μην φας ενα γευμα δεν τρεχει κατι αγαπη μου...αφου δεν πεινας,με το ζορι να σκασεις?ανθρωποι ειμαστε ,τη μια θα φας πιο πολυ την αλλη μπορει οχι τοσο...δεν τρεχει κατι κ σιγουρα οχι τετοια μανια με αυτο το θεμα


Ρε Ελενακι και κατι αλλο για τους κοιλιακους πιλατες που προτεινες! τους ξεκινησα και εγω μια με δυο φορες τη βδομαδα και μονο την πρωτη φορα πιαστηκα λιγακι!αν τους κανεις σωστα πιανεσαι ΠΟΛΥ


Προσπαθω να τους κανω χωρις κανενα διαλειμμα. οσο μπορω βεβαια γιατι με πιανει μετα απο λιγο λαιμος και μεση και νιωθω πως δεν συγκεντρωνομαι οσο πρεπει στην κοιλια! Μηπως πρεπει να κανω ενα ελαχιστο διαλειμματακι μετα απο κλαθε κυκλο!??ΒΑΛΕ...ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΠΩς ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ Κ ΕΔΩΣΑ ΕΝΑ ΠΧ...ΕΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΑΣ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ Κ ΤΕΧΝΙΚΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΤΕΙ Κ ΛΑΙΜΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ...θυμησου την θεση του πηγαουνιου κ του αυχενα...κ μπορεις να βαλεις τα χερια πισω απο κεφαλι να στο κραταει η ακομα κ κατω
Επισης 4 φορες κοιλικοι τη βδομαδα ειναι πολυ? Με βαρος κανω μονο 1 φορα ομως! Η κοιλια ειναι το μοναδικο σημειο που ειμαι απιστευτα πιασμενη μονο μετα τη προπονηση με βαρη... ειναι φυσιολογικο αυτο? στις αλλες 2 προπονησεις χωρις βαρη κουραζομαι απιστευτα την ωρα της προπονησης αλλα μετα την επομενη μερα nothingggg.... Για πες τι να κανω τι να αλλαξω... μηπως ειναι φυσιολογικο?

εννοεις στην κοιλια να αλλαξεις κατι?

κανε μια με βαρος...μια πιλατες κοιλιακους κ εισαι οκ...αν τους κανεις πολυ καλα θα πιανεσαι μεχρι την επομενη προπ

gym
16-05-12, 12:44
εξαιρετικα :thumbup::thumbup::thumbup:
θα δοκιμαστει αμεσα
επομενος στοχος μου τα 20 λεπτα:turtle:

(εχουν και στο gym ομαδικο προγραμμα διατασεις!:shock: μα μια ωρα διατασεις?:unsure:)

μια χαρα...μπες να κανεις να δεις τι ειναι κιολας

gym
16-05-12, 12:45
αν ξεχασα κατι βγαλτε το ξανα στην επιφανεια...:green:

Liontarina
16-05-12, 12:50
gym, εχω μια απορία... μπορει να ειναι και χαζή... καλυτερα είναι να κάνω 5σετ πχ των 12 επαναλ. ή 4 σετ των 12 με περισσότερα κιλά?

eri_87
16-05-12, 14:36
:rolf:Ερη μου τιποτα προσωπικο!!!Αν ομως μεσα σε αυτα που εγραψα αναγνωρισες τον εαυτο σου χαιρομαι γιατι τοτε σημαινει οτι ξερεις ποια εισαι και τι ζητας απο εσενα!!!:welcome:
Ξέρω ότι αν ήταν προσωπικό θα μου το λεγες βρε, απλά εννοώ ότι αναγνώρισα τον εαυτό μου κάπου εκεί ! ;)


καλα ρε ολες τα εχετε παρει αυτα εκτος απο μενα?μονο εγω πηρα την αλλη οδο δηλαδη?χαχα

Εγώ τα πήρα πριν 4χρόνια, που δεν είχα κανένα θέμα με τη διατροφή κ τα κιλά, απλά από πάντα είχα ασταθή περίοδο. Βασικά δοκιμές, μέχρι να καταλήξω ότι δεν υπάρχει λόγος να το πιέζω να μου έρχεται σταθερά κι ούτε έχω κάτι παθολογικό... Οπότε απολαμβάνω την 5-6 φορές το χρόνο περίοδο μου!!! :P:P:P
Και ΣΥΜΦΩΝΩ ότι αν είναι για θέμα αντισύλληψης είναι χαζομάρα.

gym
16-05-12, 15:25
gym, εχω μια απορία... μπορει να ειναι και χαζή... καλυτερα είναι να κάνω 5σετ πχ των 12 επαναλ. ή 4 σετ των 12 με περισσότερα κιλά?

δεν υπαρχουν χαζες ερωτησεις(καλα οκ υπαρχουν κ εξαιρεσεις :green:)....

αυτο που μου ρωτας ειναι πολυ σχετικο...εχει να κανει με το συνολικο προγραμμα σου αλλα και το επιπεδο σου...

αν εσυ εχεις επιλεξει να φτανεις στις 12 επαναληψεις σε failure οπως λεμε σε αποτυχια δηλαδη αυτο κ μετα εισαι dead δεν μπορεις να βγαλεις αλλη επαναληψη τοτε καταλαβαινεις πως ειναι δυσκολο να κανεις 5 σετ κιολας ειδικα αν δεν εισαι προχωρημενη...

θελεις να ποσταρεις μια το προγραμμα σου να το δουμε συνολικα?

γενικα ομως να ξερεις οτι η ποσοτητα δεν αξιζει πανω απο την ποιοτητα,,,
προτιμω να κανω 3 κ καλα παρα 5 κ στραβα;)

gym
16-05-12, 15:27
Ξέρω ότι αν ήταν προσωπικό θα μου το λεγες βρε, απλά εννοώ ότι αναγνώρισα τον εαυτό μου κάπου εκεί ! ;)



Εγώ τα πήρα πριν 4χρόνια, που δεν είχα κανένα θέμα με τη διατροφή κ τα κιλά, απλά από πάντα είχα ασταθή περίοδο. Βασικά δοκιμές, μέχρι να καταλήξω ότι δεν υπάρχει λόγος να το πιέζω να μου έρχεται σταθερά κι ούτε έχω κάτι παθολογικό... Οπότε απολαμβάνω την 5-6 φορές το χρόνο περίοδο μου!!! :P:P:P
Και ΣΥΜΦΩΝΩ ότι αν είναι για θέμα αντισύλληψης είναι χαζομάρα.

πλακα κανεις ετσι?

σιγουρα το εχεις ψαξει καλα ρε συ?5 φορες?:unsure:

Liontarina
16-05-12, 15:31
gym μου, αυτά κάνω τωρα... χτες που έκανα πόδια όμως εκανα 4 σετ αντι 5 και ανέβασσα κιλά λίγο... ασ πουμε αντι για 5κιλα στισ προβολές έκανα με 2 7κιλα... σήμερα είμαι λίγο πολύ λίγο πιασμένη... το κάνω αυτό το πρόγραμμα σχεδόν 2 μήνες...


1η και 4η μέρα


Ζέσταμα 10’ ελλειπτικό (πραγματικά είναι το μόνο που κάνω με τη λιγότερη δυσαρέσκεια)

1.Πουλ οβερ (στο μηχάνημα) με τεντωμένα τα χέρια
2.Πεκ ντεκ http://www.youtube.com/watch?v=CiSVZ5Vno54 (αλλά με λυγισμένο τον αγκώνα)
3.Εμπροσθολαίμιες έλξεις τροχαλίας
4.Οπισθολαίμιες έλξεις τροχαλίας
5.Τρικέφαλα http://www.youtube.com/watch?v=tKjcgfu44sI (όπως το κάνει στο 1:15)
6.Δικέφαλα http://munfitnessblog.com/wp-content/uploads/2008/05/biceps-dumbbell-concentration-curl-fitness-class.jpg

20’ ελλειπτικό

Όλα από 5 σετ των 8 επαναλήψεων

2η μέρα και 5η μέρα

Ζέσταμα 10’ ελλειπτικό

1.Προσαγωγοί
2.Απαγωγοί
3.λεγκ κερλ (seated)
4.λεγκ εκστενσιον
5.προβολές κρατώντας 5κιλά βαράκια

20’ ελλειπτικό

Όλα από 5 σετ των 12 επαναλήψεων, εκτός από προβολές που κάνω 5 σετ των 20 επαναλήψεων.

vickypek
16-05-12, 15:37
Ξέρω ότι αν ήταν προσωπικό θα μου το λεγες βρε, απλά εννοώ ότι αναγνώρισα τον εαυτό μου κάπου εκεί ! ;)



Εγώ τα πήρα πριν 4χρόνια, που δεν είχα κανένα θέμα με τη διατροφή κ τα κιλά, απλά από πάντα είχα ασταθή περίοδο. Βασικά δοκιμές, μέχρι να καταλήξω ότι δεν υπάρχει λόγος να το πιέζω να μου έρχεται σταθερά κι ούτε έχω κάτι παθολογικό... Οπότε απολαμβάνω την 5-6 φορές το χρόνο περίοδο μου!!! :P:P:P
Και ΣΥΜΦΩΝΩ ότι αν είναι για θέμα αντισύλληψης είναι χαζομάρα.

και μενα ο γυναικολογος αυτο με ειπε αν εχω ανα τριμηνο περιοδο θεωρειται φυσιολογικο...και βεβαια ηταν χαζομαρα μου που τα πηρα τοτε αλλα ηταν αργα οταν το καταλαβα..

eli_din3
16-05-12, 16:28
γυμακο μου......μια χαρη.....:)
μην ξαναβαλεις αλλα τετοια βιντεο σε παρακαλω πολυ!!!
κ ειδικα σε μια τετοια κρισιμη περιοδο με την ελινα να παραμονευει......:P:P:P
γιατι θα φτασουμε στις 1000 σελιδες για πλακα μονο με ερωτησεις-αποριες-προβληματισμους τις ελινας...κ θα 'χεις πολυ δουλεια να κανεις......:green::green::green::turtle::turtle:

AHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH με την ελινα να παραμονευει λεει αχαχαχαχα



εγω για τα μαγιω τα εβαλα βρε!:P:P:P

υ.γ. βασικα για την ελινα τα βαλα...χοχοχοοχ...αλλα κυρια η ελινα ετσι ουτε ενα οφφ δεν εκανε...ευγε παιδι μου!

για ποια με περασες??? φυσικα και εκανα!!! σου γραψα μη βαζεις "καχεκτικες" γιατι ζηλευω χαχαχα :P


γυμανθρωπε ( :green:) σου χω μια νεα αποριαα..ουοουου ξερω ποσο ανυπομονεις για τις τελειες αποριουλες μου :P:P:P:P η κωπηλατικη με στραβομπαρα για τραπεζιους... πιανει πολυ και μπροστα ωμο??? (ή εγω την κανω λαθος?).. γιατι απλα ειπες στο κουκουτσι να μην κανει ασκηση για μπροστα ωμους και μου πες κ γ μενα ισχυουν τα ιδια. και γενικα οι ωμοι μ παντα επεφταν καπως μπροστα.. απ τοτε π δυναμωσα τους μπροστα μυες πεφτουν ΠΑΡΑ πολυ μπροστα.. μηπως να την κοψω?? ή κανω κατι λαθος στην εκτελεση της που εχει ως αποτελεσμα να νιωθω και μπροστα ωμο?

koukoutsaki
16-05-12, 16:34
AHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH με την ελινα να παραμονευει λεει αχαχαχαχα




για ποια με περασες??? φυσικα και εκανα!!! σου γραψα μη βαζεις "καχεκτικες" γιατι ζηλευω χαχαχα :P


γυμανθρωπε ( :green:) σου χω μια νεα αποριαα..ουοουου ξερω ποσο ανυπομονεις για τις τελειες αποριουλες μου :P:P:P:P η κωπηλατικη με στραβομπαρα για τραπεζιους... πιανει πολυ και μπροστα ωμο??? (ή εγω την κανω λαθος?).. γιατι απλα ειπες στο κουκουτσι να μην κανει ασκηση για μπροστα ωμους και μου πες κ γ μενα ισχυουν τα ιδια. και γενικα οι ωμοι μ παντα επεφταν καπως μπροστα.. απ τοτε π δυναμωσα τους μπροστα μυες πεφτουν ΠΑΡΑ πολυ μπροστα.. μηπως να την κοψω?? ή κανω κατι λαθος στην εκτελεση της που εχει ως αποτελεσμα να νιωθω και μπροστα ωμο?

ελινα μου, εγω τωρα εριξα στραβομπαρα στο προγραμμα μου διοτι καλως η κακως δεν ειχε κιολας το προηγουμενο που πηγαινα, αλλα αφαιρεσα την αλλη που σηκωνεις το χερι ψηλα ως το υψος του μετωπου με αλτηρα που πιανει εμπροσθιο δελτοειδη. κ μου ειπε η ..Γυμάνθρωπος (πω ρε φιλε ελιωσα που τα βρισκεις:rolf:) να κανω 2 φορες τη βδομαδα σκυφτη για πισω ωμους:)

eli_din3
16-05-12, 16:49
ελινα μου, εγω τωρα εριξα στραβομπαρα στο προγραμμα μου διοτι καλως η κακως δεν ειχε κιολας το προηγουμενο που πηγαινα, αλλα αφαιρεσα την αλλη που σηκωνεις το χερι ψηλα ως το υψος του μετωπου με αλτηρα που πιανει εμπροσθιο δελτοειδη. κ μου ειπε η ..Γυμάνθρωπος (πω ρε φιλε ελιωσα που τα βρισκεις:rolf:) να κανω 2 φορες τη βδομαδα σκυφτη για πισω ωμους:)

ναι κ γω δυο κανω... μια στους ωμους και μια στην πλατη...αλλα δεν ξερω η ασκηση αυτη σαν πολυ μπροστα ωμο να με πιανει.. οχι μονο το νιωθω αλλα το βλεπω και στο καθρευτη την στιγμη που την κανω

(Ο γυμανθρωπος καλε τι η γυμανθρωπος :P)

koukoutsaki
16-05-12, 16:54
ναι κ γω δυο κανω... μια στους ωμους και μια στην πλατη...αλλα δεν ξερω η ασκηση αυτη σαν πολυ μπροστα ωμο να με πιανει.. οχι μονο το νιωθω αλλα το βλεπω και στο καθρευτη την στιγμη που την κανω

(Ο γυμανθρωπος καλε τι η γυμανθρωπος :P)

κοριτσακι μου κατι δεν κανεις σωστα ισως?:unsure:
εμενα καραπιάνει πισω

gym
16-05-12, 21:08
gym μου, αυτά κάνω τωρα... χτες που έκανα πόδια όμως εκανα 4 σετ αντι 5 και ανέβασσα κιλά λίγο... ασ πουμε αντι για 5κιλα στισ προβολές έκανα με 2 7κιλα... σήμερα είμαι λίγο πολύ λίγο πιασμένη... το κάνω αυτό το πρόγραμμα σχεδόν 2 μήνες...


1η και 4η μέρα


Ζέσταμα 10’ ελλειπτικό (πραγματικά είναι το μόνο που κάνω με τη λιγότερη δυσαρέσκεια)

1.Πουλ οβερ (στο μηχάνημα) με τεντωμένα τα χέρια
2.Πεκ ντεκ http://www.youtube.com/watch?v=CiSVZ5Vno54 (αλλά με λυγισμένο τον αγκώνα)
3.Εμπροσθολαίμιες έλξεις τροχαλίας
4.Οπισθολαίμιες έλξεις τροχαλίας
5.Τρικέφαλα http://www.youtube.com/watch?v=tKjcgfu44sI (όπως το κάνει στο 1:15)
6.Δικέφαλα http://munfitnessblog.com/wp-content/uploads/2008/05/biceps-dumbbell-concentration-curl-fitness-class.jpg

20’ ελλειπτικό

Όλα από 5 σετ των 8 επαναλήψεων

2η μέρα και 5η μέρα

Ζέσταμα 10’ ελλειπτικό

1.Προσαγωγοί
2.Απαγωγοί
3.λεγκ κερλ (seated)
4.λεγκ εκστενσιον
5.προβολές κρατώντας 5κιλά βαράκια

20’ ελλειπτικό

Όλα από 5 σετ των 12 επαναλήψεων, εκτός από προβολές που κάνω 5 σετ των 20 επαναλήψεων.

να σου πω...γενικα ποσο καιρο γυμναζεσαι μου θυμιζεις?
το προγραμμα σου δεν μου αρεσει κ σιγουρα μετα απο ενα διμηνο θελεις αλλαγη...

αλλα πες μου ποσο καιρο κανεις γενικα ...λογικα στο βγαλανε απο το γυμναστηριο ε?

gym
16-05-12, 21:21
γυμανθρωπε ( :green:) σου χω μια νεα αποριαα..ουοουου ξερω ποσο ανυπομονεις για τις τελειες αποριουλες μου :P:P:P:P η κωπηλατικη με στραβομπαρα για τραπεζιους... πιανει πολυ και μπροστα ωμο??? (ή εγω την κανω λαθος?).. γιατι απλα ειπες στο κουκουτσι να μην κανει ασκηση για μπροστα ωμους και μου πες κ γ μενα ισχυουν τα ιδια. και γενικα οι ωμοι μ παντα επεφταν καπως μπροστα.. απ τοτε π δυναμωσα τους μπροστα μυες πεφτουν ΠΑΡΑ πολυ μπροστα.. μηπως να την κοψω?? ή κανω κατι λαθος στην εκτελεση της που εχει ως αποτελεσμα να νιωθω και μπροστα ωμο?

ελα ρε γυμοψυχοβγαλτη...:green:

1.η ορθια κωπηλατικη με στραβομπαρα θα ενεργοποησει κ τους προσθιους δελτοειδεις οπως βλεπεις κ μονη σου
γι αυτο ειπα διαβαστε ανατομια,θα καταλαβετε πολλαααα...
45470

2.στο κουκουτσι το ειπα γιατι ΕΤΥΧΕ να βαλει τετοια φωτο που το ειδα...αν το εβλεπα κ σε σενα θα στο ελεγα...
γενικα ομως να ξερεις οτι οι περισσοτεροι ανθρωποι πλεον στην εποχη μας εχουν πιο δυνατο προσθιο δελτοειδη παρα οπισθιο γι αυτο τονιζω κ τονιζω για τον οπισθιο....δεν θα βελτιωσει ελινα μου μονο τη σταση αλλα κ την καθημερινοτητα σου στην ζωη σου...
ειδικα εσυ που εισαι φοιτητρια κ διαβαζεις(λεμε τωρα :green:) και εισαι ωρες μπροστα απο τον υ/η εχεις προφανως μια σταση ριγμενη μπροστα...

καταλαβαινεις που το παω?γιατι λεω οτι το προγραμμα με το οποιο γυμναζομαστε πρεπει αν πηγαζει απο την καθημερινοτητα μας?;)
γιατι λεω συνεχεια για σωματικο ελεγχο?ε?;)

3.μην το κοβεις...απλα μην κανεις κατι οπως προτασεις που ειπα στο κουκουτσι που δινουν εμφαση στον προσθιο...
δεν χρειαζεται...κανε πχ στρατιωτικες που θα πιασει κ πλαγια μοιρα κ τελος για προσθιο.,..μετα παιξε με αλλες μοιρες του δελτοειδη...τοσες εχει ο καημενος...

ουτως η αλλως ρε συ...η στρογγυλαδα στους ωμους σου θα ερθει με τον καιρο....
ειδικα σε γυναικα ομως ενα παραπανω(πχ βαρος απο στηθος -γερνεις μπροστα) να κανει οπισθιο δελτοειδη...

εγω δεν θα θελα να φτιαξω ενα σωμα καγκουρικο...θελω ενα σωμα που να ειναι,να νιωθει κ να φαινεται ΟΜΟΙΟΜΟΡΦΑ ωραιο και λειτουργικο...

καταλαβες τωρα?

gym
16-05-12, 21:22
ελινα μου, εγω τωρα εριξα στραβομπαρα στο προγραμμα μου διοτι καλως η κακως δεν ειχε κιολας το προηγουμενο που πηγαινα, αλλα αφαιρεσα την αλλη που σηκωνεις το χερι ψηλα ως το υψος του μετωπου με αλτηρα που πιανει εμπροσθιο δελτοειδη. κ μου ειπε η ..Γυμάνθρωπος (πω ρε φιλε ελιωσα που τα βρισκεις:rolf:) να κανω 2 φορες τη βδομαδα σκυφτη για πισω ωμους:)

και διατασεις ειπα σε στηθος κ γενικα ανω κορμο οπωσδηποτε εεε

gym
16-05-12, 21:23
ναι κ γω δυο κανω... μια στους ωμους και μια στην πλατη...αλλα δεν ξερω η ασκηση αυτη σαν πολυ μπροστα ωμο να με πιανει.. οχι μονο το νιωθω αλλα το βλεπω και στο καθρευτη την στιγμη που την κανω

(Ο γυμανθρωπος καλε τι η γυμανθρωπος :P)

για ποιο λες τωρα?για την ορθια κωπηλατικη δεν μιλας?

gym
16-05-12, 21:23
κοριτσακι μου κατι δεν κανεις σωστα ισως?:unsure:
εμενα καραπιάνει πισω

καλα αλλα ντ αλλα...ρε τρελες...χαχαχα

η μια λεει για την ορθια κωπηλατικη κ η αλλη για την σκυφτη με αλτηες εκτασεις...


καλα ε μπουζουκι...:rolf::rolf::rolf::rolf:

koukoutsaki
16-05-12, 21:27
καλα αλλα ντ αλλα...ρε τρελες...χαχαχα

η μια λεει για την ορθια κωπηλατικη κ η αλλη για την σκυφτη με αλτηες εκτασεις...


καλα ε μπουζουκι...:rolf::rolf::rolf::rolf:

εχω προσκυνησει στο γελιο λεμε :rolf::rolf::rolf:

eli_din3
16-05-12, 21:28
ναι για την ορθια κωπηλατικη με στραβομπαρα λεω :unsure::unsure::unsure:

gym
16-05-12, 21:28
ναι για την ορθια κωπηλατικη με στραβομπαρα λεω :unsure::unsure::unsure:

ε κοιτα πανω στα πα καλε...:green:

ναι η αλλη ελεγε για εκτασεις ομως...ποντιες ε ποντιες:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

eli_din3
16-05-12, 21:34
τα δα τα δα :P α καλα συννεοηση μπουζουκι τοση ωρα αχαχαχαχ :P

ποσες μοιρες εχει καλε..εγω 3 εχω βρει..τον lateral τον posterior και τον anterior :unsure:

gym
16-05-12, 21:35
τα δα τα δα :P α καλα συννεοηση μπουζουκι τοση ωρα αχαχαχαχ :P

ποσες μοιρες εχει καλε..εγω 3 εχω βρει..τον lateral τον posterior και τον anterior :unsure:

ναι μαρη ναι τοσες εχει...ποσες θες να χει πιααααααα?πες μου ποσεςςςςςς αχορταγηηηηη

eli_din3
16-05-12, 21:39
ναι μαρη ναι τοσες εχει...ποσες θες να χει πιααααααα?πες μου ποσεςςςςςς αχορταγηηηηη

χαχαχα οκ..απλα ετσι οπως το πες "τοσες εχει" ακουστηκε λες κ εχει καμια δεκαρια :P χεχε


λιγη ζαχαριστα μια στο τοσο δεν πειραζει εε??
θελω αυριο να βαλω στο πιτακι μ 2-3 γραμμαρια nesquik φραουλιτσα που ειναι σκετη ζαχαρη
εννοω.. γενικα δεν εχω καταλαβει με την ζαχαρη και με μας τι παιζει... μπορουμε να την εχουμε ετσι δηλαδη πολυ λιγη 2-3 φορες την εβδομαδα? εχω διαβασει τι κανει κτλ.. και ακουγεται τρομακτικο ν πω την αληθεια :P γιαυτο ρωταω...

koukoutsaki
16-05-12, 21:40
χαχαχα οκ..απλα ετσι οπως το πες "τοσες εχει" ακουστηκε λες κ εχει καμια δεκαρια :P χεχε


λιγη ζαχαριστα μια στο τοσο δεν πειραζει εε??
θελω αυριο να βαλω στο πιτακι μ 2-3 γραμμαρια nesquik φραουλιτσα που ειναι σκετη ζαχαρη
εννοω.. γενικα δεν εχω καταλαβει με την ζαχαρη και με μας τι παιζει... μπορουμε να την εχουμε ετσι δηλαδη πολυ λιγη 2-3 φορες την εβδομαδα? εχω διαβασει τι κανει κτλ.. και ακουγεται τρομακτικο ν πω την αληθεια :P γιαυτο ρωταω...

κυτταριτιδα ισως?:unsure::unsure::unsure:
kala αλλο το μια στο τοσο εννοειται

gym
16-05-12, 21:42
χαχαχα οκ..απλα ετσι οπως το πες "τοσες εχει" ακουστηκε λες κ εχει καμια δεκαρια :P χεχε


λιγη ζαχαριστα μια στο τοσο δεν πειραζει εε??
θελω αυριο να βαλω στο πιτακι μ 2-3 γραμμαρια nesquik φραουλιτσα που ειναι σκετη ζαχαρη
εννοω.. γενικα δεν εχω καταλαβει με την ζαχαρη και με μας τι παιζει... μπορουμε να την εχουμε ετσι δηλαδη πολυ λιγη 2-3 φορες την εβδομαδα? εχω διαβασει τι κανει κτλ.. και ακουγεται τρομακτικο ν πω την αληθεια :P γιαυτο ρωταω...

ποιοι ειστε εσεις?

ελινα στο κοκκινο ειναι η απαντηση σου....

εαν κατι το θεωρεις τρομακτικο και ξερεις τι κ τι κανει κ εφοσον ξερεις κ ολα τα αλλα που εχουμε πει για διατροφη,η επιλογη ειναι δικη σου...

αφου θα την βαλεις που θα την βαλεις εγω θα σου λεγα να την βαλεις καπου που να νιωσεις την γευση της καλυτερα...

θεωρω πως στο πιτακι θα χαθει...

eli_din3
16-05-12, 21:42
κυτταριτιδα ισως?:unsure::unsure::unsure:
kala αλλο το μια στο τοσο εννοειται

ναι γιαυτο και γω φοβαμαι.. αλλα δεν ξερω.. ειναι 2-3 γρ μια στο τοσο.. και επισης στο πρωινο.. εδω στα προιοντα π τρωμε ειναι κρυμμενη τοση πολλη..αυτο μας πειραξε :P

koukoutsaki
16-05-12, 21:43
ναι γιαυτο και γω φοβαμαι.. αλλα δεν ξερω.. ειναι 2-3 γρ μια στο τοσο.. και επισης στο πρωινο.. εδω στα προιοντα π τρωμε ειναι κρυμμενη τοση πολλη..αυτο μας πειραξε :P
ε ναι αμα την εχεις κοντα στην προπο κ μια στο τοσο ...;)

Miss Fit
16-05-12, 22:07
θα παρω εγω μια τρομπα(κουκουτσιιιι εκεινο το μηχανημα που φουσκωνει ο αντρας σου το ποδηλατο του λεω :P:P:P) και θα σας φουσκωσω οσες θελετε κ οσες θελετε κατι αλλο θα το βαλω στο αναποδο να σας τα ρουφηξει...:green::green:

:rolf::rolf::rolf:

katerina.
16-05-12, 22:11
σημερα ο γυμναστης στο γυμναστηριο που παω νε απογοητευεσε λιγο ..μου ειπε οτι απο την στιγμη που την επαθα στον ωμο απο δω και στο εξης θα εχω παντα προβλημα ...και καποιες φορες ο πονος θα επανερχεται ...το ιδιο θα γινεται και με το ποδι μου ...και οτι απο την στιγμη που θα σταματησω τα βαρη ολα τα προβληματα θα ερθουν στην επιφανεια ...και αργοτερα μεγαλώνοντας .....ακομη περισσοτερο :(με λιγα λογια θα γινω ενα ερειπιο:unsure::unsure:???:shock::shock::shock:

koukoutsaki
16-05-12, 22:12
σημερα ο γυμναστης στο γυμναστηριο που παω νε απογοητευεσε λιγο ..μου ειπε οτι απο την στιγμη που την επαθα στον ωμο απο δω και στο εξης θα εχω παντα προβλημα ...και καποιες φορες ο πονος θα επανερχεται ...το ιδιο θα γινεται και με το ποδι μου ...και οτι απο την στιγμη που θα σταματησω τα βαρη ολα τα προβληματα θα ερθουν στην επιφανεια ...και αργοτερα μεγαλώνοντας .....ακομη περισσοτερο :(με λιγα λογια θα γινω ενα ερειπιο:unsure::unsure:???:shock::shock::shock:

τι μλκς θεε μου
με αυτη τη λογικη εγω δε θα μπορουσα να περπατησω απο τη μεση μου :rolf:
μη σε τρομαζουν Κατερινακι
αλλο το να υπαρχει μια ευαισθησια κ να θελει μια προσοχη αλλο το να μας βγαλουν κατεδαφιστεα...:green:

gym
16-05-12, 22:13
σημερα ο γυμναστης στο γυμναστηριο που παω νε απογοητευεσε λιγο ..μου ειπε οτι απο την στιγμη που την επαθα στον ωμο απο δω και στο εξης θα εχω παντα προβλημα ...και καποιες φορες ο πονος θα επανερχεται ...το ιδιο θα γινεται και με το ποδι μου ...και οτι απο την στιγμη που θα σταματησω τα βαρη ολα τα προβληματα θα ερθουν στην επιφανεια ...και αργοτερα μεγαλώνοντας .....ακομη περισσοτερο :(με λιγα λογια θα γινω ενα ερειπιο:unsure::unsure:???:shock::shock::shock:

κοιτα σε αυτο δεν εχει αδικο εφοσον κανεις μαμουνιες ναι θα επανερχεται

στο αλλο ομως στο κομματι με τα βαρη...του ρωτησες το ΓΙΑΤΙ?

σαλακιες λεει...αν σταματησεις γενικα την γυμανστικη ναι θα χειροτερεψει αλλα γιατι ειδικα τα βαρη...

εσυ κρατα το μαυρο κομματι κ αστον να λεει

gym
16-05-12, 22:14
τι μλκς θεε μου
με αυτη τη λογικη εγω δε θα μπορουσα να περπατησω απο τη μεση μου :rolf:
μη σε τρομαζουν Κατερινακι
αλλο το να υπαρχει μια ευαισθησια κ να θελει μια προσοχη αλλο το να μας βγαλουν κατεδαφιστεα...:green:

κοιταξε να δεις...ΠΑΝΤΑ θα το εχεις το θεματακι αν ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ...αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν βελτιωενται κ δεν διορθωνεται...

αν ομως κανεις καποια στιγμη καμια βλακεια να εισαι σιγουρη οτι το σωμα σου θα το θυμηθει οπως κ θα την παθεις με την ιδια λογικη αν ησουν απολυτα οκ

katerina.
16-05-12, 22:21
εδω ΜΑΜΟΥΝΙ ....:green:για να κανω ελξεις σε μονοζυγο που πηρα για το σπιτι πρεπει να κανω ειδικο ζεσταμα πριν???ή μπορω ανα πασα ωρα και στιγμη να τραβαω και μια????....ελξη :green:

Miss Fit
16-05-12, 22:24
ναι γιαυτο και γω φοβαμαι.. αλλα δεν ξερω.. ειναι 2-3 γρ μια στο τοσο.. και επισης στο πρωινο.. εδω στα προιοντα π τρωμε ειναι κρυμμενη τοση πολλη..αυτο μας πειραξε :P

Σε ποια προιοντα την τρώμε Ελινάκι εμεις συγκεκριμένα;;;;Αφου ειμαστε με κρέας -φρουτα - λαχανικά.... Και εστω οτι τα τρωμε, τότε γιατι να βάλουμε κι αλλη;;;:P

magdaline
16-05-12, 22:31
εγώ γιατί πεινάω τώρα..? πείτε μ τι να φάω

eli_din3
16-05-12, 22:32
εγώ γιατί πεινάω τώρα..? πείτε μ τι να φάω

μα εφαγες πλ λιγο :unsure:

koukoutsaki
16-05-12, 22:33
εγώ γιατί πεινάω τώρα..? πείτε μ τι να φάω

γιαουρτι με λιγα μυγδαλα
στασου μυγδαλα:green:

magdaline
16-05-12, 22:34
ειναι επειδή έφαγα τη σοκολάτα το πρωί μωρέ και εχω κάποιες Α τύψεις.. εξού κ το πολύ αερόβιο.. τι να φάωωω?

wishlist:
γιοαύρτι με δημητριακά κ μέλι

γιαούρτι με αμύγδαλα κ μέλι.

πφφφφφφφ

magdaline
16-05-12, 22:35
γιαουρτι με λιγα μυγδαλα
στασου μυγδαλα:green:

:thumbup:

eli_din3
16-05-12, 22:37
Σε ποια προιοντα την τρώμε Ελινάκι εμεις συγκεκριμένα;;;;Αφου ειμαστε με κρέας -φρουτα - λαχανικά.... Και εστω οτι τα τρωμε, τότε γιατι να βάλουμε κι αλλη;;;:P

μεχρι και στο ψωμι ζαχαρη βαζουν :/
γιατι..για ατομα σαν εμενα η διατροφη δεν ειναι απλα ενα μεσο να πετυχεις κατι.. για μενα προσωπικα ειναι απολαυση... και δεν μπορω δυστυχως να λειτουργησω αποκλειστικα με την αποψη οτι τρωω αυτο γιατι χρησιμευει σαυτο.. .δεν τρωω αυτο γιατι δεν προσφερει κατι κτλ...επισης δεν λεω να το βαλουμε στο πλανο μας αλλα μια φορα δεν νομιζω να προκαλεσει τοσο κακο...

koukoutsaki
16-05-12, 22:37
μη φας μελι τετοια ωρα
γνωμη μου
θα σε κρατησουν τα μύγδαλα;)

gym
16-05-12, 22:38
εδω ΜΑΜΟΥΝΙ ....:green:για να κανω ελξεις σε μονοζυγο που πηρα για το σπιτι πρεπει να κανω ειδικο ζεσταμα πριν???ή μπορω ανα πασα ωρα και στιγμη να τραβαω και μια????....ελξη :green:

οχι κανε παιδι μου...κ εγω μολις εκανα!:turtle::turtle::turtle::turtle:

eli_din3
16-05-12, 22:38
ειναι επειδή έφαγα τη σοκολάτα το πρωί μωρέ και εχω κάποιες Α τύψεις.. εξού κ το πολύ αερόβιο.. τι να φάωωω?

wishlist:
γιοαύρτι με δημητριακά κ μέλι

γιαούρτι με αμύγδαλα κ μέλι.

πφφφφφφφ

αχ καταλαβαινω.. ελα μωρεε υγειας ηταν :P
και εγω με αμυγδαλα ψηφιζω

gym
16-05-12, 22:39
εγώ γιατί πεινάω τώρα..? πείτε μ τι να φάω

κοψε δυο αγγουρια κ ντοματα κ φαε ..ετσι σκετα

gym
16-05-12, 22:41
μεχρι και στο ψωμι ζαχαρη βαζουν :/
γιατι..για ατομα σαν εμενα η διατροφη δεν ειναι απλα ενα μεσο να πετυχεις κατι.. για μενα προσωπικα ειναι απολαυση... και δεν μπορω δυστυχως να λειτουργησω αποκλειστικα με την αποψη οτι τρωω αυτο γιατι χρησιμευει σαυτο.. .δεν τρωω αυτο γιατι δεν προσφερει κατι κτλ...επισης δεν λεω να το βαλουμε στο πλανο μας αλλα μια φορα δεν νομιζω να προκαλεσει τοσο κακο...

μια στο τοσο τιποτα δεν πειραζει ...

αρα να μην σου πω οτι ειναι φουλ επεξεργασια το νεσκουικ ε?τσαμπα κοπος ε?

τεσπα..επιλογη σου...

υ.γ. φετονι μου γι αυτο αμα θες ψωμι εσυ μονη σου φτιαξτο...

κ οσες τρωμε καθαρα χωρις επεξεργασια τροφιμα ειμαστε σιγουρες οτι δεν εχουν ουτε κοκο ζαχαρης...

magdaline
16-05-12, 22:42
κοψε δυο αγγουρια κ ντοματα κ φαε ..ετσι σκετα

χα.χα. καλό......... πφφφφφφφ

katerina.
16-05-12, 22:47
οχι κανε παιδι μου...κ εγω μολις εκανα!:turtle::turtle::turtle::turtle:




τι εγινε βρε παιδια μετα απο τετοια αποχη :unsure::unsure:....απο πανω κορμο????5 κλειστη λαβη 3 ανοιχτη ...τερμα πανω!!!:turtle::turtle:καλα με βλεπω απο δω και περα ..κρεμασμενη συνεχεια πανω :green:

eli_din3
16-05-12, 23:38
παιζει να δημιουργηθει τριχοπτωση λογω διατροφης???? αλλα μιλαμε για τουφες ολοκληρες...

koukoutsaki
16-05-12, 23:41
παιζει να δημιουργηθει τριχοπτωση λογω διατροφης???? αλλα μιλαμε για τουφες ολοκληρες...
καθε ανοιξη και φθινοπωρο πεφτουν...

eli_din3
16-05-12, 23:44
καθε ανοιξη και φθινοπωρο πεφτουν...

ρε βγαζω καθε μερα 5 τουφες..δεν γινεται αυτο..σε λιγο θα μεινω χωρις μαλλι..

Miss Fit
16-05-12, 23:49
μεχρι και στο ψωμι ζαχαρη βαζουν :/
γιατι..για ατομα σαν εμενα η διατροφη δεν ειναι απλα ενα μεσο να πετυχεις κατι.. για μενα προσωπικα ειναι απολαυση... και δεν μπορω δυστυχως να λειτουργησω αποκλειστικα με την αποψη οτι τρωω αυτο γιατι χρησιμευει σαυτο.. .δεν τρωω αυτο γιατι δεν προσφερει κατι κτλ...επισης δεν λεω να το βαλουμε στο πλανο μας αλλα μια φορα δεν νομιζω να προκαλεσει τοσο κακο...

Οχι πουλάκι μου μια στο τόσο σίγουρα δεν ειναι κακό, ειδικά αν γίνεται συνειδητά. Το θέμα ειναι γιατί να επιλέξω τροφές που μπορει να την έχουν κρυμμένη μεσα, αρα δεν την καταλαβαινω, αρα δεν μου προσφερει απολαυση. Στο τριπάκι με το σπιτικό ψωμι εχω μπει εδω και μερικά χρόνια... και έτσι σαν καλή χωριατοπουλα ζυμώνω που και που για την οικογένεια ή φτιάχνω κανα κριτσίνι :green:.... Έχω πετάξει εγω καρβέλια γιατί ηταν τουβλα ....ουουου

Ariel
16-05-12, 23:54
ρε βγαζω καθε μερα 5 τουφες..δεν γινεται αυτο..σε λιγο θα μεινω χωρις μαλλι..

χμ..αυτη η εποχικη τριχοπτωση εμενα κραταει...ολες τις εποχες!!!!!!!:P
καταραμενη!

marvin
16-05-12, 23:59
Κοριτσια καλησπερα..εχω να εκμυστηρευτω κατι.Χτες και σημερα εφαγα αρκετα,εννοειτε ηταν μερος του πλανου....αλλα....Τετοια λαχταρα για να φαω γιαουρτι με ξηροκαρπια και λιγη πρωτεινη μεσα δεν ξαναγινε!!!:shock:
Ηταν οτι πιο απολαυστικο εχω φαει ever:green:!!Το ετρωγα τοσο αργα και με τοση ευλαβια,αφου πληγωθηκα οταν τελειωσε!!!!:doh:

eli_din3
17-05-12, 00:34
Οχι πουλάκι μου μια στο τόσο σίγουρα δεν ειναι κακό, ειδικά αν γίνεται συνειδητά. Το θέμα ειναι γιατί να επιλέξω τροφές που μπορει να την έχουν κρυμμένη μεσα, αρα δεν την καταλαβαινω, αρα δεν μου προσφερει απολαυση. Στο τριπάκι με το σπιτικό ψωμι εχω μπει εδω και μερικά χρόνια... και έτσι σαν καλή χωριατοπουλα ζυμώνω που και που για την οικογένεια ή φτιάχνω κανα κριτσίνι :green:.... Έχω πετάξει εγω καρβέλια γιατί ηταν τουβλα ....ουουου

απο την αλλη λιγη ζαχαρη δεν χρειαζεται??? ειναι σωστο να μην εχουμε καθολου καθολου?? :unsure:

επισης..ποια ειναι η γνωμη σας γιαυτο το αρθρο??
http://www.vita.gr/html/ent/786/ent.6786.asp

Miss Fit
17-05-12, 00:45
απο την αλλη λιγη ζαχαρη δεν χρειαζεται??? ειναι σωστο να μην εχουμε καθολου καθολου?? :unsure:

Κοιτα, εχω φίλη που και τον καφέ της τον πίνει με μέλι!!! Εγώ πιστευω πως στην φάση που βρισκομαι δεν θα γινει και κάτι τραγικό αν βάλω κάπου ζάχαρη. αλλά θέλω να την βάλω εγω και ΄να την απολαυσω οπως λες παρα να υπάρχει κάπου μεσα και να μην την καταλάβω καν. Καλό βραδάκι :welcome: πάω γιατί αυριο θα κουτουλάω :)

grace
17-05-12, 07:12
καλα αμα σου τυχει κατι που δεν στο ευχομαι θα αλλαξεις γνωμη...η ψυχολογια ειναι πολυ πιο βασικη απο ολα τα αλλα

Σαν τι να μου τυχει Ελενιτσα μου, με τρομαζεις...:unsure::unsure:

PEGY
17-05-12, 08:29
Κοριτσια καλησπερα..εχω να εκμυστηρευτω κατι.Χτες και σημερα εφαγα αρκετα,εννοειτε ηταν μερος του πλανου....αλλα....Τετοια λαχταρα για να φαω γιαουρτι με ξηροκαρπια και λιγη πρωτεινη μεσα δεν ξαναγινε!!!:shock:
Ηταν οτι πιο απολαυστικο εχω φαει ever:green:!!Το ετρωγα τοσο αργα και με τοση ευλαβια,αφου πληγωθηκα οταν τελειωσε!!!!:doh:


:rolf::rolf::rolf:

Νίκη μου δεν σου αξίζει να ζείς με ψευδαισθήσεις, παρ΄το απόφαση,
αντιμετώπισε την πραγματικότητα το γιαούρτι ΤΕΛΕΙΩΣΕ!

πόσο γέλασα!μου έφτιαξες το πρωινό!!!

PEGY
17-05-12, 08:33
Σαν τι να μου τυχει Ελενιτσα μου, με τρομαζεις...:unsure::unsure:

Πράγματι η ψυχολογία είναι το μαγικό ραβδί μας. Άμα είμαστε καλά, κ η διατροφή μας φτιάχνει κ το σώμα κ το δέρμα κ όλα. Αυτό μαλλον εννοεί....

Μια φίλη μου στη σχολή έπαθε κατάθλιψη(κλινική περίπτωση) κ γύρισε απ τις διακοπές των χριστουγένων + 50 κιλά.
Αγνωριστη...

Τα αντισυλλιπτικά δημιουργούν πτώσεις στην ψυχολογία, αλλά είναι μονον τον πρώτο καιρο, μετα συνηθίζεις(όσο κ να μην τα θέλω, είδατε, λέω την αλήθεια). Ειδικά τα γιασμινέλ, είναι τόσο ελαφριά(απ όλα είχα δοκιμάσει...)

marvin
17-05-12, 08:50
:rolf::rolf::rolf:

Νίκη μου δεν σου αξίζει να ζείς με ψευδαισθήσεις, παρ΄το απόφαση,
αντιμετώπισε την πραγματικότητα το γιαούρτι ΤΕΛΕΙΩΣΕ!

πόσο γέλασα!μου έφτιαξες το πρωινό!!!


:shock:Δηλαδη....παει;.......Δεν εχει αλλο;.......:doh: ....:unsure:......:(

Liontarina
17-05-12, 09:29
να σου πω...γενικα ποσο καιρο γυμναζεσαι μου θυμιζεις?
το προγραμμα σου δεν μου αρεσει κ σιγουρα μετα απο ενα διμηνο θελεις αλλαγη...

αλλα πες μου ποσο καιρο κανεις γενικα ...λογικα στο βγαλανε απο το γυμναστηριο ε?

οχι, μόνη μου το "εβγαλα"...αλλά αφού δεν είναι καλό να το αλλάξουμε... από τον Οκτώβρη άρχισα ξανά βόλλευ (είχα να παίξω 5 χρόνια) και ξανασταμάτησα λόγω σχολής(οι ώρες της προπόνησης δεν βολευουν)... και γυμναστήριο άρχισα κάπου δεκέμβρη, αλλά χωρίς σύστημα(δεν πήγαινα δηλαδή και έλεγα σήμερα έχω να κάνω αυτά κι αυτά)... αν σου έστελνα σε μήνυμα φοτος μου θα βοηθούσε? να έχεις καλύτερη εικόνα...
σ ευχαριστώ πολύ που ασχολείσαι καλή μου gym...

gym
17-05-12, 11:24
οχι, μόνη μου το "εβγαλα"...αλλά αφού δεν είναι καλό να το αλλάξουμε... από τον Οκτώβρη άρχισα ξανά βόλλευ (είχα να παίξω 5 χρόνια) και ξανασταμάτησα λόγω σχολής(οι ώρες της προπόνησης δεν βολευουν)... και γυμναστήριο άρχισα κάπου δεκέμβρη, αλλά χωρίς σύστημα(δεν πήγαινα δηλαδή και έλεγα σήμερα έχω να κάνω αυτά κι αυτά)... αν σου έστελνα σε μήνυμα φοτος μου θα βοηθούσε? να έχεις καλύτερη εικόνα...
σ ευχαριστώ πολύ που ασχολείσαι καλή μου gym...

στειλε αν θες η βαλτες σε αλμπουμ στο προφιλ σου να τις δουν μονο οι φιλοι σου...

απλα θα ηταν καλο να εμπαινες σε ενα αλλο προγραμμα....

αυτο που εχω προτεινει κ σε αλλες κοπελες κ προσωπικα το εχω δουλεψει κ ειναι ενα βασικο προγραμμα ειναι αυτο http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?3970-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CE%BC%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CE%B3%CF%85%CE%BC%CE%BD%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B7%CF%82-%CE%BC%CE%B5-%CE%B2%CE%AC%CF%81%CE%B7

εαν χρειαστουν αλλαγες η προσθηκες οτιδηποτε θα το δουμε ...αναλογα κ με το σωμα σου...

gym
17-05-12, 11:26
Σαν τι να μου τυχει Ελενιτσα μου, με τρομαζεις...:unsure::unsure:

δεν λεω οτι ντε και καλα θα σου τυχει αλλα εσυ γενικα απο οσα εχεις ακουσει για διαταραχες,πιστευεις οτι ειναι καλυτερο να μπλεξεις τα ψυχολογικα σου απο το να μπλεξεις τα ''σωματικα'' σου?

να στο πω αλλιως...χιλιες φορες να εχω πανω μου πολλα κιλα λιπους κ να ειμαι ευτυχισμενη παρα να ειμαι στεκα κ να ειμαι δυστυχισμενη με το οτιδηποτε...

ακραια παραδειγματα αλλα ισχυουν

gym
17-05-12, 11:34
απο την αλλη λιγη ζαχαρη δεν χρειαζεται??? ειναι σωστο να μην εχουμε καθολου καθολου?? :unsure:

επισης..ποια ειναι η γνωμη σας γιαυτο το αρθρο??
http://www.vita.gr/html/ent/786/ent.6786.asp

ελινα μου οχι δεν χρειαζεται αν βεβαια δεν υπαρχουν καταστασεις οπως υπογλυκαιμιες οπου εκει παμε σε κλινικες περιπτωσεις...οποτε ειναι εξαιρεσεις αυτες οι περιπτωσεις...

αλλα γενικοτερα...αν δεις σε αυτα που λεει το αρθρο του βιτα που εβαλες το που χρειαζεται η ζαχαρη θα καταλαβεις οτι η ζαχαρη πιο πολυ σε εξειδικευμενες περιπτωσεις θα μπει...

πχ οταν εισαι κουρασμενη...γυρω απο προπονηση... και γενικα πιο πολυ για να σε τονωσει...

προσωπικα δεν την θελω στη διατροφη μου...ενεργεια παιρνω απο αλλες τροφες κ δεν την θελω...
εδω προσπαθω κ πρεπει να πω με μεγαλη δυσκολια να αποφυγω για παντα τις μαστιχες αλλα ειναι δυσκολο...
ηδη τις εχω μειωσει κατα παραααα πολυ αλλα κ για μενα αυτο ειναι επεξεργασμενη τροφη...


τωρα θα πεις εισαι υπερβολικη...ναι ειμαι με αυτο το θεμα γιατι πλεον λεω απο οπου μπορω να προσεχω κ να προφυλαχτω ,θα το κανω...


δειτε κ ενα σχετικο ντοκυμαντερ με τροφιμα...
ειναι σε αυτο το λινκ στο 80 ποστ...

εχει πολυ ενδιαφερον...

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?15558-%CE%9D%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BC%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AD%CF%81/page4

υπερβολες?δεν νομιζω...γι αυτο φωναζω κ λεω προσεχετε τι βαζετε μεσα σας...

gym
17-05-12, 11:36
παιζει να δημιουργηθει τριχοπτωση λογω διατροφης???? αλλα μιλαμε για τουφες ολοκληρες...

παιζει αλλα μπορει κ να μην παιζει...αναλογα την περιπτωση κ εσυ με τοσα που τρως τι αν σου λειπει παιδι μου για ναπεσουν κ οι τριχες...:green:

ειναι φυσιολογικο να σου πεφτουν καποιες τριχες αλλα αμα δεις οτι ειναι πια τοσο συχνο(σε υπερβολη)πηγαινε κοιταξε το...

eli_din3
17-05-12, 11:44
εβαλα να το δω... ωραιο φαινεται για να δουμε..

να σ ρωτησω γυμουλα..θεωρεις πως αν κανω το οργανο των απαγωγων θα τονωθω στο πλαι και επομενως εφοσον εχω πλακουτσωτο πωπω θα γινει πιο εντονο τ προβλημα ή οτι θα γεμισει καπως το σημειο πανω απο το πετακατακι και θα βοηθησει δηλαδη?? εκανα χθες 1-2 σετακια δοκιμαστικα να το δω ως οργανο.. και σημερα ειμαι πιασμενη ενω εκανα χαλαρα λολ...

gym
17-05-12, 11:56
εβαλα να το δω... ωραιο φαινεται για να δουμε..

να σ ρωτησω γυμουλα..θεωρεις πως αν κανω το οργανο των απαγωγων θα τονωθω στο πλαι και επομενως εφοσον εχω πλακουτσωτο πωπω θα γινει πιο εντονο τ προβλημα ή οτι θα γεμισει καπως το σημειο πανω απο το πετακατακι και θα βοηθησει δηλαδη?? εκανα χθες 1-2 σετακια δοκιμαστικα να το δω ως οργανο.. και σημερα ειμαι πιασμενη ενω εκανα χαλαρα λολ...

εξηγησε μου τι εννοεις ακριβως σε αυτα που μαυρισα γιατι εγω δεν βγαζω ακρη

eli_din3
17-05-12, 12:04
εξηγησε μου τι εννοεις ακριβως σε αυτα που μαυρισα γιατι εγω δεν βγαζω ακρη

λοιποοοοοοοοοοοοοοον...
εγω ετσι οπως ειναι ο πωπως μου κατω και διπλα δεν εχω εκεινο το ηλιθιο λιπακι π πεταει και δεν φευγει με τιποτα?? ε αυτο :P και γενικα ειναι πλακουτσωτος καπως και πλατυς γενικα..φαρδυς... αυτο το οργανο λοιπον επειδη γυμναζει λιγο πιο πλαι πιστευεις πως θα μ βαλει μυες στο πλαι δηλαδη θα γινω ακομα πιο πλακουτσωτη και φαρδυα?? ή θα βοηθησει στο να εξομαλυνθει καπως εκεινο το κενο? γιατι δεν μπορω να το φαντααστω και γενικα το σημειο π γυμναζει μ φαινεται καπως περιεργο δεν μπορω να το καταλαβω ακριβως

angelina_hatz
17-05-12, 12:49
αυτο ξερεις οτι ντεν κανει?:green::green:

εννοεις οτι θες να χασεις εκει στο κοκκαλο?τι?το δερμα σου?
εισαι ηδη πολυ αδυνατη...ποσο να κατεβεις αλλο?

μονο με την γυμναστικη σε βαθος χρονου θα το δεις να φτιαχνει...ειδικες ασκησεις για να πιανουν εκεινο το σημειο στο κοκκαλο δυστυχως δεν υπαρχουν αλλα με τους κοιλιακους -ραχιαιους γενικα θα διορθωθει...

μην κανεις πλαγιους κ ειδικα οχι με βαρος...

δωσε εμφαση γενικα σε πλατη ανοιγμα κ ανω κορμο να μεγαλωσεις εκει(μην φοβασαι την λεξη αυτη) κ μετα θα φανει πιο ομοιομορφο κ το κατω...


αν δεις κι άλλη μία φώτο που έβαλα στο προφίλ μου θα καταλάβεις καλύτερα τι εννοώ..κι εγώ πιστεύω ότι σε βάθος χρόνου θα βελτιωθεί το "θεματάκι" μου! θα προσπαθήσω όπως λες να ανοίξω τον άνω κορμό ;) για να δούμε πόσο τέρας θα γίνω :P

angelina_hatz
17-05-12, 13:37
καλως ηρθες κ απο μενα εδω...

για να φανει λοιπον η λεκανη μικροτερη=εμφαση σε ανω κορμο κ ειδικα σε ανοιγμα πλατης κ ωμους...οπως και εμφαση σε γλουτους(καλα αυτο τι το λεω,για ολες εννοειται :green:)

αυτο γενικα που θα σε βοηθησει ομως ειναι ο ανω κορμος...

ασκησεις για λιπος οπως προειπα γιοκ...
αν θες να πεσεις σε λιπος ο δρομος ειναι το θερμιδικο ελλειμμα ειτε απο διατροφη ειτε απο προπονηση ειτε κ τα δυο...οπως θες...


ποσα χρονια γυμναζεσαι κ γενικα με ποιον τροπο?

γυμνάζομαι εδώ και δύο χρόνια..πηγαίνω 3 φορές την εβδομάδα (2 για πόδια και 1 για άνω κορμό)..κάνω ασκήσεις με βάρη..όλο το χειμώνα, σχεδόν κάθε 1-2 βδομάδες, προσπαθούσα να αυξήσω κιλά σε κάθε άσκηση, δηλαδή πολλά κιλά με 8-10 επαναλήψεις. μόλις βρω χρόνο θα ποστάρω το πρόγραμμά μου να μου πεις τη γνώμη σου :green:

angelina_hatz
17-05-12, 13:49
angelina καλως ηρθες κοριτσαρα....τι να πουμε για το κορμι μοντελου...;);)
οσο για τα υπολοιπα ολα με υπομονη κ στοχο θα γινουν! εισαι κ μικρη ακομη!!!:welcome:...


γυμακο μου......μια χαρη.....:)
μην ξαναβαλεις αλλα τετοια βιντεο σε παρακαλω πολυ!!!
κ ειδικα σε μια τετοια κρισιμη περιοδο με την ελινα να παραμονευει......:P:P:P
γιατι θα φτασουμε στις 1000 σελιδες για πλακα μονο με ερωτησεις-αποριες-προβληματισμους τις ελινας...κ θα 'χεις πολυ δουλεια να κανεις......:green::green::green::turtle::turtle:

καλώς σας βρήκα ντορίτα μου..σευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αλλά νομίζω ότι υπερβάλλεις :P ειλικρινά αυτό θέλω να αποφύγω..να φτιάξω κορμί μοντέλου!δεν θέλω να γίνω σαν καημένο ;) θέλω να έχω ένα όμορφο,μυώδες και σφιχτό κορμί :P δεν νομίζω να ζητάω πολλά..χαχαχχααχ

eri_87
17-05-12, 15:10
πλακα κανεις ετσι?

σιγουρα το εχεις ψαξει καλα ρε συ?5 φορες?:unsure:

Ναι το έχω ψάξει σε διαφορετικούς γιατρούς κ με αρκετούς υπερήχους. Δεν βλέπουν τίποτα παθολογικό και η μητέρα μου μου έχει πει ότι έτσι ήταν κι αυτή. Μετά τη γέννα της έστρωσαν όλα (όπως μου είπε κι εμένα ένας γιατρός ότι θα γίνει). Συγκεκριμένα, έχω από πάντα ασταθή περίοδο τύπου μια φορά κύκλο 40 ημερών, άλλη φορά 50 ή 60 ημερών... δεν είναι στάνταρ. Ανησύχησα μόνο 1φορά, που είχα να αδιαθετήσω 6μήνες! :green: Έλεγα κ τώρα θαρθει, κ τώρα θαρθει... αλλά τελικά πήρα primolut κ μου πε ο γιατρός να τα παίρνω κάθε φορά που έχω καθυστέρηση. Εγώ βέβαια δεν το κάνω, αφού έρχεται... κ δε θέλω να παίρνω χάπια. :turtle:

voulaki
17-05-12, 15:51
καλώς σας βρήκα ντορίτα μου..σευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αλλά νομίζω ότι υπερβάλλεις :P ειλικρινά αυτό θέλω να αποφύγω..να φτιάξω κορμί μοντέλου!δεν θέλω να γίνω σαν καημένο ;) θέλω να έχω ένα όμορφο,μυώδες και σφιχτό κορμί :P δεν νομίζω να ζητάω πολλά..χαχαχχααχγεια σου ατζελινα κι απο μενα, τι ωραιο ονομα !! ή ψευδωνυμο ειναι:unsure: μου αρεσει κι εμενα πολυ το κορμι σου εχεις ωραια κοιλια , και κοβει η μεση σου δεν εισαι τετραγωνη δηλ., οτι σου ειπε η τζυμ λιγο να ανοιξει η πλατη, για να αποκτησεις την συμμετρια στο ματι του αλλου που σε βλεπει , πολυ καλη:clap:

voulaki
17-05-12, 15:59
κοριτσακια μου γλυκα, σας χαιρετω, :welcome::welcome:χαθηκα λιγο, απο το τοπικ και εχει αραχνιασει και το λογκ μου, λογω χρονου, σας διαβαζω ανελλιπως , οποτε μπορω , ειναι εξαρτηση πλεον η παρεα μας, σας φιλω ολες, αγαπημενη τζυμ μην νομιζεις οτι τα παρατησα επειδη δε γραφω , κανω διατροφη και γυμναζομαι κανονικα, εχω βαλει ποδια-γλουτους 2 φορες πλεον την εβδομαδα, και θα με δεις και τελος του μηνα με φωτο. καλωσοριζω επισης και ολα τα καινουρια μελη μας, ακουστε τη τζυμ κοριτσια, αν κανετε οτι σας λεει , σε 1 εξαμηνο , θα δειτε βελτιωση που δεν την εχετε δει για χρονια ;)

eli_din3
17-05-12, 16:39
http://www.groupon.gr/deals/special-deal/nea-zwh-stevia/5904595

για οποια ενδιαφερεται..

γιατι 7 ευρω τα 35 γραμμαρια απο το βιολογικαδικο της γειτονας ΔΕΝ δινω

gym
17-05-12, 17:45
κοριτσακια μου γλυκα, σας χαιρετω, :welcome::welcome:χαθηκα λιγο, απο το τοπικ και εχει αραχνιασει και το λογκ μου, λογω χρονου, σας διαβαζω ανελλιπως , οποτε μπορω , ειναι εξαρτηση πλεον η παρεα μας, σας φιλω ολες, αγαπημενη τζυμ μην νομιζεις οτι τα παρατησα επειδη δε γραφω , κανω διατροφη και γυμναζομαι κανονικα, εχω βαλει ποδια-γλουτους 2 φορες πλεον την εβδομαδα, και θα με δεις και τελος του μηνα με φωτο. καλωσοριζω επισης και ολα τα καινουρια μελη μας, ακουστε τη τζυμ κοριτσια, αν κανετε οτι σας λεει , σε 1 εξαμηνο , θα δειτε βελτιωση που δεν την εχετε δει για χρονια ;)

αγαπη μου γλυκια κοιτα εσυ να εισαι συνεπης και να συνεχιζεις κ ολα καλα εδω...

εχεις δεσμευτει για φωτος τωρα κ το ξερεις...:green::green:

gym
17-05-12, 17:48
γυμνάζομαι εδώ και δύο χρόνια..πηγαίνω 3 φορές την εβδομάδα (2 για πόδια και 1 για άνω κορμό)..κάνω ασκήσεις με βάρη..όλο το χειμώνα, σχεδόν κάθε 1-2 βδομάδες, προσπαθούσα να αυξήσω κιλά σε κάθε άσκηση, δηλαδή πολλά κιλά με 8-10 επαναλήψεις. μόλις βρω χρόνο θα ποστάρω το πρόγραμμά μου να μου πεις τη γνώμη σου :green:

ειδα...

εχεις καλο καλουπι που με χρονια πορπονησης θα δειξει πολυυυυυυ ωραιο...
ουτε κιλα εχεις να χασεις ουτε καποιο ιδαιτερο σωματικο προβλημα(εννοω κανα δυσκολο σωματοτυπο-καλουπι εχεις)
οποτε εσυ να ξερεις οτι αν εισαι στρατιωτης στην προπονηση(αλλα σωστη προπονηση οχι με τα ροζ) και τρως σωστα κ παλι ξαναλεω χωρις υπερβολες
τοτε σε δυο χρονια απο τωρα να δεις πως θα εισαι...;)

οταν βαλεις το τι προγραμμα κανεις θα τα δουμε κ παλι...γιατι βλεπω μια ασαφεια σε αυτο που μαυρισα αλλα θα τα δουμε οταν ποσταρεις προγραμμα

gym
17-05-12, 17:49
αν δεις κι άλλη μία φώτο που έβαλα στο προφίλ μου θα καταλάβεις καλύτερα τι εννοώ..κι εγώ πιστεύω ότι σε βάθος χρόνου θα βελτιωθεί το "θεματάκι" μου! θα προσπαθήσω όπως λες να ανοίξω τον άνω κορμό ;) για να δούμε πόσο τέρας θα γίνω :P



ε να καπως ετσι το πολυυυ...45507

περα απο την πλακα...πρεπει να εχεις υπομονη...δεν γινονται ολα τοσο γρηγορα κ ακομη πιο δυσκολα για εμας τις γυναικες

gym
17-05-12, 17:52
λοιποοοοοοοοοοοοοοον...
εγω ετσι οπως ειναι ο πωπως μου κατω και διπλα δεν εχω εκεινο το ηλιθιο λιπακι π πεταει και δεν φευγει με τιποτα?? ε αυτο :P και γενικα ειναι πλακουτσωτος καπως και πλατυς γενικα..φαρδυς... αυτο το οργανο λοιπον επειδη γυμναζει λιγο πιο πλαι πιστευεις πως θα μ βαλει μυες στο πλαι δηλαδη θα γινω ακομα πιο πλακουτσωτη και φαρδυα?? ή θα βοηθησει στο να εξομαλυνθει καπως εκεινο το κενο? γιατι δεν μπορω να το φαντααστω και γενικα το σημειο π γυμναζει μ φαινεται καπως περιεργο δεν μπορω να το καταλαβω ακριβως



δεν το πιστευω πραγματικα οτι απανταω σε αυτην την ερωτηση αλλα anyway ...ελινα εισαι εσυ!:green:
οχι δεν θα σου το πλακωσει πιο πολυ το μηχανημα εκεινο το σημειο

σε καμια περιπτωση κανενα μηχανημα που ''θα σου βαλει μυς'' δεν θα σου πλακωσει καποιο σημειο

λοιπον...εκεινο το μηχανημα ειναι μονο για περιπτωσεις που εχουν ηδη φτιαξει μυς στον γλουτο..
θα επρεπε να ασχολεισαι με αλλες ασκησεις ΑΛΛΑ πεειδη μας εχεις πει εκατο φορες οτι δεν νιωθεις με τις αλλες,κανε αυτες που νιωθεις

οχι στο ξεκαθαριζω...δεν θα σου το πλακωσει το σημειο εκεινο...δεν ειναι πατητηρι μαναμ...μηχανημα για ανορθωση και καλα γλουτων ειναι;)

koukoutsaki
17-05-12, 20:57
κοριτσακια μου γλυκα, σας χαιρετω, :welcome::welcome:χαθηκα λιγο, απο το τοπικ και εχει αραχνιασει και το λογκ μου, λογω χρονου, σας διαβαζω ανελλιπως , οποτε μπορω , ειναι εξαρτηση πλεον η παρεα μας, ΑΥΤΟ ΞΑΝΑΠΕΣ ΤΟ σας φιλω ολες, αγαπημενη τζυμ μην νομιζεις οτι τα παρατησα επειδη δε γραφω , κανω διατροφη και γυμναζομαι κανονικα, εχω βαλει ποδια-γλουτους 2 φορες πλεον την εβδομαδα, και θα με δεις και τελος του μηνα με φωτο. καλωσοριζω επισης και ολα τα καινουρια μελη μας, ακουστε τη τζυμ κοριτσια, αν κανετε οτι σας λεει , σε 1 εξαμηνο , θα δειτε βελτιωση που δεν την εχετε δει για χρονια ;)

Γεια σου γλυκο και χαριτωμενο Voulaki!
Superrrrr ετσι δυναμικα ολες μας!:thumbup:

Stella
17-05-12, 21:25
http://www.groupon.gr/deals/special-deal/nea-zwh-stevia/5904595

για οποια ενδιαφερεται..

γιατι 7 ευρω τα 35 γραμμαρια απο το βιολογικαδικο της γειτονας ΔΕΝ δινω

Aυτή τη μάρκα παιρνω και΄γω σε χαπάκια. 5€ τα 500χαπάκια.
Πολύ οικονομική!

Liontarina
17-05-12, 21:52
κορίτσια... ξέρει καμία πως στέλνω φότος σε προσωπικό μηνυμα?

koukoutsaki
17-05-12, 22:45
gym εγω ειδα το -μιαμισης ωρας:P-ντοκιμαντερ που ειπες μαζι με το συζυγο
οχι τιποτε αλλο αλλα επειδη παει συχνα Αμερικη να προσεχει διπλά τι τρωει...:P:P:P

eli_din3
17-05-12, 22:52
αντε παρτε αλλη μια σωματαρα

http://tragic-news.blogspot.com/2012/05/5_17.html

:P:P:P
μη μου πειτε οτι δεν σας αρεσει ουτε αυτηηηηηηηηη

koukoutsaki
17-05-12, 22:57
αγαπη μ ειναι κοκαλο σα 12 χρονη :P
ε ενταξει δεν εχουμε ολες τον ιδιο σωματοτυπο τι να κανουμε
για πασαρελα ομως ειναι μπομπα

magdaline
18-05-12, 00:04
καλα ε.. δοκιμασα να φωτογραφηθω με αποτυχια βεβαια.. αυτή η αποχή των 5 μηνών με γά@#σε.

εντιτ: μου φαίνεται θα ξαναρχίσω τους λιποδιαλύτες

εντιτ 2: ανέβασα 3 φώτος στο προφίλ μου, όσοι φίλοι δείτε, όσοι όχι καντε με request.. έχω πάρει αρκετό παραπάνω λίπος με αποτέλεσμα καμπύλες αλλά με προτιμούσα πιο γραμμωμένη..
Όλες οι προτάσεις ευπρόσδεκτες.

eli_din3
18-05-12, 00:16
καλα ε.. δοκιμασα να φωτογραφηθω με αποτυχια βεβαια.. αυτή η αποχή των 5 μηνών με γά@#σε.

εντιτ: μου φαίνεται θα ξαναρχίσω τους λιποδιαλύτες

εμενα μαρεσεις...και τελειος πωπως...
αχ πολυ για λιποδιαλυτες λετε τωρα τελευταια και θα μου κολλησει η ιδεα στο μυαλο γιατι δεν θελω κ πολυ να παρασυρθω

εντιτ: για το λιπος π λες..εμενα μαρεσει αυτο..δεν θα μαρεζες πιο κομμενη! ολα ειναι πλ αρμονικα και ομορφα πανω σ

magdaline
18-05-12, 00:18
εμενα μαρεσεις...και τελειος πωπως...
αχ πολυ για λιποδιαλυτες λετε τωρα τελευταια και θα μου κολλησει η ιδεα στο μυαλο γιατι δεν θελω κ πολυ να παρασυρθω

μου έχουν περισσέψει κάποιοι από πέρυσι.. δε λέω καλα είναι κ ετσι καμπυλωτη καμπυλωτή αλλά πέρσι φαινόμουν περισσότερο γυμνασμένη. Κρίμα που δεν έχω κινητό με κάμερα. Θα φαινόμουν καλύτερα.
Φχαριστω πάντως για το κοπλιμαν

εντιτ <3 χεχε ευχαριστώ ρε.

ΒTWay πρόβλημα με μεγαλο στήθος έχει καμία σας? Δε παλεύεται ώρες ώρες όταν παω για τρέξιμο. Δεν κινούμαι άνετα. Άσε που φοράω πάντα μπουστάκι.

koukoutsaki
18-05-12, 00:19
καλα ε.. δοκιμασα να φωτογραφηθω με αποτυχια βεβαια.. αυτή η αποχή των 5 μηνών με γά@#σε.

εντιτ: μου φαίνεται θα ξαναρχίσω τους λιποδιαλύτες

εντιτ 2: ανέβασα 3 φώτος στο προφίλ μου, όσοι φίλοι δείτε, όσοι όχι καντε με request.. έχω πάρει αρκετό παραπάνω λίπος με αποτέλεσμα καμπύλες αλλά με προτιμούσα πιο γραμμωμένη..
Όλες οι προτάσεις ευπρόσδεκτες.


Μας κανείς πλάκα έτσι ? στο Θεό κοιτάει !!!!!!
Συνέχισε την καλή δουλειά

koukoutsaki
18-05-12, 00:20
αχ πολυ για λιποδιαλυτες λετε τωρα τελευταια και θα μου κολλησει η ιδεα στο μυαλο γιατι δεν θελω κ πολυ να παρασυρθω

σ

Εσύ κάτσε καλα γιατι θα φας ξυλακι

eli_din3
18-05-12, 00:21
μου έχουν περισσέψει κάποιοι από πέρυσι.. δε λέω καλα είναι κ ετσι καμπυλωτη καμπυλωτή αλλά πέρσι φαινόμουν περισσότερο γυμνασμένη. Κρίμα που δεν έχω κινητό με κάμερα. Θα φαινόμουν καλύτερα.
Φχαριστω πάντως για το κοπλιμαν

αν ειναι αυτο καμπυλωτο εγω τι ειμαι?? μια ολοκληρη καμπυλη :P
και κοιλιακοι φαινονται ελα τι αλλο θεςς :P

magdaline
18-05-12, 00:21
Μας κανείς πλάκα έτσι ? στο Θεό κοιτάει !!!!!!
Συνέχισε την καλή δουλειά

χαχαχαχ στο θεο λέει! Με φτιάξατε άγρια τώρα. Πριν 3 weeks που ξεκίνησα πάλι φιατροφή γυμναστική ένιωθα πολύ σκατά με τον εαυτό μου

magdaline
18-05-12, 00:22
αν ειναι αυτο καμπυλωτο εγω τι ειμαι?? μια ολοκληρη καμπυλη :P
και κοιλιακοι φαινονται ελα τι αλλο θεςς :P

Σιγά μην είσαι και Διάγραμμα:P

TRIANTAFYLLOU
18-05-12, 04:12
χαχαχαχ στο θεο λέει! Με φτιάξατε άγρια τώρα. Πριν 3 weeks που ξεκίνησα πάλι φιατροφή γυμναστική ένιωθα πολύ σκατά με τον εαυτό μου

α ρε γυναίκες με τα προβλήματά σας :P:P, καιρό είχα να μπω εδω και λέω ας γίνω και γω λίγο κατίνα να κουτσομπολέψω , η Ελένη βέβαια στην γωνία με περιμένει να με απαγγείλει τον χαρακτηρισμό αυτό:P

διάβασα αυτα που λές κυρία Μαγδαλινή και μπήκα στον πειρασμό να κάνω λίγο μπανιστήρι στις φωτο που λές και τι να πώ ντρέπομαι να σχολιάσω και αυτο να το θεωρήσεις καλό και θετικό , γιατι αν εκφραστω ελεύθερα θα χαρακτηριστω χυδαίος οπότε το βουλώνω να μην με χαλάσετε την διαγωγή:P:P

θα πώ κατι και σκευτείτε το καλα , ότι όταν μια γυναίκα είναι με πολύ χαμηλό ποσοστο λίπους, δείχνει γυμνασμένη και φίτ , μπορει όμως και σε ορισμένες περιπτώσεις να χάνει το βασικό χαρακτηριστικό μιας γυναίκας που είναι οι καμπύλες που τονίζουν την θηλυκότητα , βέβαια αν είναι αγωνιστική εκείνο που την ενδιαφέρει είναι η αγωνιστική εικόνα και το στήσιμο στην σκηνή , αν δεν είναι όμως την ενδιαφέρει να τονίσει την θηλυκή της πλευρα
γιατι γι αυτο σας έπλασε ο θεός να αρέσετε στούς άντρες :turtle:

αν μια που γραμωμένη έχει ωραία εικόνα και για κάποιους λόγους μετα απο αποχή βάλει κάποια κιλά και ενω δεν είναι γραμωμένη όπως πρίν αλλα παρ όλα αυτα έχει μια όμορφη εικόνα με καμπύλες και θηλυκότητα , (ενω υποτίθετε είναι χαλασμένη ), τότε όχι δεν πρέπει να στεναχωριέτε αλλα να χαίρετε κιόλας , γιατι τα όρια να χαλάσει η αισθητική της σημαίνει πως είναι πολύ μακρυά ακόμη και χρειάζετε πολλες και μακρόχρονες ατασθαλίες να χαλάσει η εικόνα της .

γι αυτο άδικος ο προβληματισμός σου , εκτός αν σαν γυναίκα (θεμιτό βέβαια) το κάνεις να αποσπάσεις κοπλιμέντα , οπότε θεωρείσε πετυχημένη σ αυτο τον τομέα , το πρόβλημα μόνο είναι ότι θα με βάλεις σε μπελάδες αν πάμε στην παραλία όπως πέρυσι , επειδή θα φοβούνται να σε πλησιάζουν θα με βρίζουν απο μεσα τους και γω θα φτερνίζομαι και θα λέω ποιός η ποια με θυμήθηκε πάλι :P:P

voulaki
18-05-12, 09:57
:welcome:καλημερα κοριτσακια μου, μια φορα μπηκα , και τωρα κολλησα , γραφω ξανα για αποριουλες.. ελενακι μου , θα ηθελα γνωμη, please.. για το παρακατω προγραμμα για ποδια που ακολουθω τις 3 τελευταιες εβδομαδες

1.Σκουωτ φουλ μεχρι κατω αργα ελευθερα με 10 κιλα στη μπαρα 4Χ12

2.σουμο σκουωτ 4*12 με ελευθερο με μπαρα με 10 κιλα στη μπαρα

3.προβολες προχωρητικες με 6κιλα βαρακια 3*12

4. χακ σκουωτ με μπαρα και 5 κιλα στη μπαρα 4Χ12

5. ξαπλωμενη με ποδια πανω στη μπαλα και συνεχως η λεκανη ψηλα φερνω εναλλαξ ενα ενα ποδι στο στηθος (για γλουτο ειναι αυτη οπως καταλαβατε) 3Χ12

6.προβολες με 8κιλα βαρακια στα χερια 3Χ12

7. σε μπαλα με το ενα ποδι στη μπαλα και το αλλο ελευθερο ψηλα, ψηλα η λεκανη συνεχως και ρολαρω τη μπαλα με το ποδι μου προς το μερος μου και μπροστα (δεν ξερω αν καταλαβατε) ειναι για γλουτους η ασκηση) 3Χ20

8. ορθια κλωτσιες προς τα πισω με 7,5 κιλα 3 Χ 12 και αλλα 12 στο τελος μικρη κινηση (καιει αυτο αρκετα..)

9. DONKEY KICKS (ειναι αυτη στα τεσσερα ξερετε και σηκωνεις ενα ενα ποδι ωσ την ευθεια του σωματος 3Χ12 με 4κιλο βαρακι και στο τελος 12 επαναληψεις μικρη κινηση (σαν την ασκηση 8)

οπως βλεπετε δεν εχω καθολου leg curl, leg extension ή πιεσεις μηχανης.. πειραζει πολυ? θελω λιγο να ξεφυγω απο συνηθισμενες ασκησεις γιατι μαλλον τις ψιλοσυνηθισα και θελω να δωσω ενα διαφορετικο ερεθισμα στους μυες το βρισκετε καλο αυτο το προγραμμα? οπως φαινεται δινω εμφαση στους γλουτους αυτο το διαστημα αλλα δεν θελω να αμελησω και τα ποδια , που τη θελουν τη δουλιτσα τους... καθε γνωμη ευπροσδεκτη;)

angelina_hatz
18-05-12, 10:47
γεια σου ατζελινα κι απο μενα, τι ωραιο ονομα !! ή ψευδωνυμο ειναι:unsure: μου αρεσει κι εμενα πολυ το κορμι σου εχεις ωραια κοιλια , και κοβει η μεση σου δεν εισαι τετραγωνη δηλ., οτι σου ειπε η τζυμ λιγο να ανοιξει η πλατη, για να αποκτησεις την συμμετρια στο ματι του αλλου που σε βλεπει , πολυ καλη:clap:

γεια σου βουλάκι :green: όχι το αληθινό μου όνομα είναι..αγγελική με λένε..σευχαριστώ!!αυτό θα κάνω..θα βάλω πιο πολλές ασκήσεις πλάτης..κ εγώ δεσμεύομαι να βάλω καινούργιες φώτο,να δείτε λίγο τα λιπάκια μου :P αυτές που βλέπετε είναι περσινές..χιχιχιχιχι..

Liontarina
18-05-12, 10:50
εγω ντρέπομαι να βάλω... εχει πάρει και η αδερφή μου τη φοτογραφικη και θα είναι χάλια από το κινητό... ασε που δεν μπορς να με τραβήξω πό τον καθρέφτη... ασχετη...

angelina_hatz
18-05-12, 10:52
[/B]


ε να καπως ετσι το πολυυυ...45507

περα απο την πλακα...πρεπει να εχεις υπομονη...δεν γινονται ολα τοσο γρηγορα κ ακομη πιο δυσκολα για εμας τις γυναικες

πλέον είναι το όνειρό μου να γίνω έτσι!!χαχααχα..σευχαριστώ γυμ μου για τις συμβουλές σου!! :green: όταν βλέπω τα αποτελέσματα στον καθρέφτη παίρνω κουράγιο και συνεχίζω..

angelina_hatz
18-05-12, 11:01
εγω ντρέπομαι να βάλω... εχει πάρει και η αδερφή μου τη φοτογραφικη και θα είναι χάλια από το κινητό... ασε που δεν μπορς να με τραβήξω πό τον καθρέφτη... ασχετη...

να μην ντρέπεσαι καθόλου!ανεβάζοντας φώτο δείχνεις την δουλειά που κάνεις με το σώμα σου!κι εγώ στην αρχή ντρεπόμουν να τις βάλω γιατί θεωρούσα ότι το σώμα μου δεν είναι από τα καλύτερα αλλά άκουσα πολύ θετικά σχόλια από γυναίκες. κ έχει σημασία το ότι τα άκουσα από γυναίκες που θεωρώ ότι έχουν καλύτερο σώμα από μένα κ έτσι μου έδωσαν κουράγιο να συνεχίσω για να βελτιωθώ. εξάλλου σκέψου ότι δε σε ξέρει καμία μας κ ότι είναι απίθανο να σε γνωρίσουμε από κοντά οπότε μη νιώθεις καθόλου άβολα!! :green: ελπίζω να σε έπεισα!!!!

angelina_hatz
18-05-12, 12:16
ανέβασα καινούργιες φώτο :unsure:

voulaki
18-05-12, 12:39
ανέβασα καινούργιες φώτο :unsure:ατζελινα εισαι σουπερ!:clap: πολυ ωραιος σωματοτυπος, ωραιος πωπος, το θεματακι σου νομιζω ειναι στα πλαινα της μεσης , αλλα αυτο ειναι και κατασκευαστικο, αλλα διορθωνεται με πολυ αεροβιο και καθαρη διατροφη, και πανω απ'ολα συνεπεια στο βαθος χρονου οχι ενα μηνα ειμαι συνεπης και τον αλλο ξεσκιζομαι στο φαι, πολυ καλη πραγματικα, αυτα απο μενα:thumbup:

Liontarina
18-05-12, 13:37
υπάρχει τρόπος να στείλω φότος με προσωπικό μήνυμα?

koukoutsaki
18-05-12, 13:58
ατζελινα εισαι σουπερ!:clap: πολυ ωραιος σωματοτυπος, ωραιος πωπος, το θεματακι σου νομιζω ειναι στα πλαινα της μεσης , αλλα αυτο ειναι και κατασκευαστικο, αλλα διορθωνεται με πολυ αεροβιο και καθαρη διατροφη, και πανω απ'ολα συνεπεια στο βαθος χρονου οχι ενα μηνα ειμαι συνεπης και τον αλλο ξεσκιζομαι στο φαι, πολυ καλη πραγματικα, αυτα απο μενα:thumbup:

Γεια σου Αντζελινα μου
ΠΩ ορθιο χιλιομετρο τετοιες κορμοστασιες βλεπω κ με 1 71 νιωθω τάπα :green:
εχεις φοβερες προοπτικες να ξερεις και καλη κατασκευη συμφωνω με το βουλάκι για το πλαινο αυτο θα φυγει με αεροβιο κ οχι γλυκα κ σαβουριτσες κ λιπαρα φαγητα, θα δειξει εντελως διαφορετικο μετα το σημειο δε θα το αναγνωριζεις , επισης ο ποπος κοιταει τον ουρανο, μπραβο
συνεχισε δυνατα
αυτα και απο εμενα!;)

angelina_hatz
18-05-12, 14:04
ατζελινα εισαι σουπερ!:clap: πολυ ωραιος σωματοτυπος, ωραιος πωπος, το θεματακι σου νομιζω ειναι στα πλαινα της μεσης , αλλα αυτο ειναι και κατασκευαστικο, αλλα διορθωνεται με πολυ αεροβιο και καθαρη διατροφη, και πανω απ'ολα συνεπεια στο βαθος χρονου οχι ενα μηνα ειμαι συνεπης και τον αλλο ξεσκιζομαι στο φαι, πολυ καλη πραγματικα, αυτα απο μενα:thumbup:

αυτό ακριβώς είναι το θεματάκι μου που έλεγα ότι έχω τεραααάστιο κόκκαλο λεκάνης κ το σημείο αυτό είναι το τελευταίο πάνω μου από το οποίο θα χαθεί λίπος :( η συνέπεια σε βάθος χρόνου παίζει ρόλο πιστεύω..το χειμώνα που πέρασε δεν έκανα κ την πιο σωστή διατροφή :P σευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! :) ελπίζω από δω και πέρα να ανεβάζω πιο ωραίες φώτο ;) το υπόσχομαι!

angelina_hatz
18-05-12, 14:11
Γεια σου Αντζελινα μου
ΠΩ ορθιο χιλιομετρο τετοιες κορμοστασιες βλεπω κ με 1 71 νιωθω τάπα :green:
εχεις φοβερες προοπτικες να ξερεις και καλη κατασκευη συμφωνω με το βουλάκι για το πλαινο αυτο θα φυγει με αεροβιο κ οχι γλυκα κ σαβουριτσες κ λιπαρα φαγητα, θα δειξει εντελως διαφορετικο μετα το σημειο δε θα το αναγνωριζεις , επισης ο ποπος κοιταει τον ουρανο, μπραβο
συνεχισε δυνατα
αυτα και απο εμενα!;)

σευχαριστώ κουκουτσάκι :) τι να το κάνω το ύψος όταν έχω αυτό το κόκκαλο που χαλάει όλη την εικόνα :( ο πωπός θέλει ακόμα λίγο..αν τον αφήσω φοβάμαι να μην μου πέσει :P αυτός ο αερόβιος είναι το χειρότερό μου ειδικά τώρα που θα αρχίσω εντατικό διάβασμα για την σχολή μου :( με το βιβλίο πάνω στο στεπ θα την βγάζω πάλι :(

angelina_hatz
18-05-12, 14:32
υπάρχει τρόπος να στείλω φότος με προσωπικό μήνυμα?

τόση ώρα το ψάχνω κ εγώ αλλά δεν μπορώ να βρω αν μπορείς να το κάνεις :unsure: γίνεται μέσω μέιλ αν θες..

dorita
18-05-12, 16:06
αντε παρτε αλλη μια σωματαρα

http://tragic-news.blogspot.com/2012/05/5_17.html

:P:P:P
μη μου πειτε οτι δεν σας αρεσει ουτε αυτηηηηηηηηη

δεν μ'αρεσει ....μονο το στηθος της λεει.....

TRIANTAFYLLOU
18-05-12, 16:49
σευχαριστώ κουκουτσάκι :) τι να το κάνω το ύψος όταν έχω αυτό το κόκκαλο που χαλάει όλη την εικόνα :( ο πωπός θέλει ακόμα λίγο..αν τον αφήσω φοβάμαι να μην μου πέσει :P αυτός ο αερόβιος είναι το χειρότερό μου ειδικά τώρα που θα αρχίσω εντατικό διάβασμα για την σχολή μου :( με το βιβλίο πάνω στο στεπ θα την βγάζω πάλι :(

πάντως να μην αγχώνεσαι καθόλου , φυσιολογικό να έχετε οι γυναίκες πιο ανοιχτη λεκάνη και με δεδομένο του ύψους το σώμα σου δείχνει συμμετρικό και θηλυκό και όταν θέλουμε να κάνουμε την λεκάνη μας η την περιφέρεια να δείχνει πιο λεπτή ενω χάσαμε λίπος και την λεκάνη δεν γίνετε να την κόψουμε , τοτε δίνουμε έμφαση στην εκγύμναση ώμων και πλάτης ούτως ώστε , χωρίς να έχεις χάσει καθόλου απο περιφέρεια να δείχνεις πιο λεπτη

γιατι κανείς δεν παίρνει μεζούρα κρινόμαστε απο την εικόνα που δείχνουμε και μπορεί 2 κοπέλες να έχουν ίδια περιφέρεια και διαστάσεις αλλα αν η μία είναι πιο ψηλή στο ματι να δείχνει πιο αδύνατη ,

εσύ δεν έχεις κανένα απολύτως πρόβλημα έχεις συμμετρία και θηλυκότητα και όσο γυμνάζεσαι σε βάθος χρόνου , το σώμα θα ωριμάζει και θα δείχνει ακόμη καλύτερο , τελείως αντικειμενικα ούτε να υδρώσει το αυτί σου που λένε , απολάμβανε την προπόνησή σου κάνε όσο μπορείς πιο σωστη διατροφή και σε βάθος χρόνου θα βλέπεις αλλαγες που θα τις χαίρεσαι :thumbup::thumbup:

Liontarina
18-05-12, 16:54
τόση ώρα το ψάχνω κ εγώ αλλά δεν μπορώ να βρω αν μπορείς να το κάνεις :unsure: γίνεται μέσω μέιλ αν θες..

ok, thanks...

magdaline
18-05-12, 16:58
αν μια που γραμωμένη έχει ωραία εικόνα και για κάποιους λόγους μετα απο αποχή βάλει κάποια κιλά και ενω δεν είναι γραμωμένη όπως πρίν αλλα παρ όλα αυτα έχει μια όμορφη εικόνα με καμπύλες και θηλυκότητα , (ενω υποτίθετε είναι χαλασμένη ), τότε όχι δεν πρέπει να στεναχωριέτε αλλα να χαίρετε κιόλας , γιατι τα όρια να χαλάσει η αισθητική της σημαίνει πως είναι πολύ μακρυά ακόμη και χρειάζετε πολλες και μακρόχρονες ατασθαλίες να χαλάσει η εικόνα της .



xaxax.. κυρ Ηλία με προτιμούσα έτσι είναι η αλήθεια.. έδειχνα fit.
http://imageshack.us/photo/my-images/513/img7069l.jpg/

Liontarina
18-05-12, 17:00
xaxax.. κυρ Ηλία με προτιμούσα έτσι είναι η αλήθεια.. έδειχνα fit.
http://imageshack.us/photo/my-images/513/img7069l.jpg/

wowwwwwww.... :shock:

magdaline
18-05-12, 17:06
wowwwwwww.... :shock:
wow δε λες τίποτα. 4 κιλά μείον

TRIANTAFYLLOU
18-05-12, 17:08
xaxax.. κυρ Ηλία με προτιμούσα έτσι είναι η αλήθεια.. έδειχνα fit.
http://imageshack.us/photo/my-images/513/img7069l.jpg/

2 καταστάσεις σωματικές ελαφρα διαφοροποιημένες και στις 2 περιπτώσεις η εικόνα είναι καλή στην μια περισσότερο φίτ στην άλλη περισσότερο χότ , που το πρόβλημα ?:P:P:P:turtle::turtle:

Liontarina
18-05-12, 17:09
wow δε λες τίποτα. 4 κιλά μείον

το επιφώνημα δεν πάει στην αλλαγή που φαίνεται στο σώμα σου (τα 4 κιλά μείον), γιατί δεν έχω δει τωρινές σου για να συγκρίνω... πάει στο πολύ ωραίο σώμα που είδα... respect...



edit: τωρα τις είδα... εμένα μου αρέσει πολύ το σώμα σου και τώρα πάντως... :thumbup:

magdaline
18-05-12, 17:12
2 καταστάσεις σωματικές ελαφρα διαφοροποιημένες και στις 2 περιπτώσεις η εικόνα είναι καλή στην μια περισσότερο φίτ στην άλλη περισσότερο χότ , που το πρόβλημα ?:P:P:P:turtle::turtle:

σε 2 μήνες να δω τι θα χω καταφέρει. Φχαριστώ για τα κοπλιμάν πάντως.


το επιφώνημα δεν πάει στην αλλαγή που φαίνεται στο σώμα σου (τα 4 κιλά μείον), γιατί δεν έχω δει τωρινές σου για να συγκρίνω... πάει στο πολύ ωραίο σώμα που είδα... respect...
Ευχαριστώ, είμαι "ελαφρώς" διαφοροποιημένη τώρα, λολ.

Καλό απόγευμα παιδιά, ώρα για υπνάκο κ προπόνηση το βραδάκι

Εντιτ: Να σαι καλά Λιονταρίνα (έχουμε κ ίδιο ζώδιο ε?) xx

dorita
18-05-12, 17:18
wow δε λες τίποτα. 4 κιλά μείον

μπραβο ρε κοριτσι συγχαρητηρια !!!! εισαι πολυ καλη!!:thumbup::thumbup:

συγχαρητηρια γιατι εχοντας παντα παραπανισια κιλα ....αυτο που μετραει τελικα ειναι η δειαρκεια σε αυτο που εκανες!! κ συ εχεις κανει πολυ καλη δουλεια!!!:thumbup::thumbup:

dorita
18-05-12, 17:37
ανέβασα καινούργιες φώτο :unsure:

angelina...ωραιο ονομα...;)
ειδα τις φωτος σου ...πολυ ωραια δομη εχεις (κορμαρα δηλαδη!!)
μονο που αν δεν κανω λαθος μαζευεις λιπος οπως εχεις πει κ συ στα πλαινα ...
οπως λεει κ η γυμ μας βαρα γερα !!! φαε σωστα!!! κ εχε υπομονη!!

αλλα εχουμε πλακα μου φαινεται εμεις η μια ζηταει αυτα που δεν εχει η αλλη!! εγω που εχω μικρη μεσουλα θελω να ανοιξουν...(αστο!:bbbiceps:)

καλη αρχη σ'αυτο που κανεις!!!καλως ηρθες κ καλη παραμονη...........;);)

Liontarina
18-05-12, 17:45
angelina...ωραιο ονομα...;)
ειδα τις φωτος σου ...πολυ ωραια δομη εχεις (κορμαρα δηλαδη!!)
μονο που αν δεν κανω λαθος μαζευεις λιπος οπως εχεις πει κ συ στα πλαινα ...
οπως λεει κ η γυμ μας βαρα γερα !!! φαε σωστα!!! κ εχε υπομονη!!

αλλα εχουμε πλακα μου φαινεται εμεις η μια ζηταει αυτα που δεν εχει η αλλη!! εγω που εχω μικρη μεσουλα θελω να ανοιξουν...(αστο!:bbbiceps:)

καλη αρχη σ'αυτο που κανεις!!!καλως ηρθες κ καλη παραμονη...........;);)

εγω έχω μικρή μέση (64, νομιζω μικρή θεωρείται) και έχω και πλαινά...

eli_din3
18-05-12, 17:47
εγω έχω μικρή μέση (64, νομιζω μικρή θεωρείται) και έχω και πλαινά...

ε τι γινεται ολες δικιες μου ειστε????
που ησασταν τοσο καιροοοοοοοοοοοοοο?? :P

Liontarina
18-05-12, 18:22
έβαλα κι εγώ φότος... :unsure:

magdaline
18-05-12, 18:37
έβαλα κι εγώ φότος... :unsure:
μ΄'αρεσει το κορμάκι σου, με λίγη δουλίτσα θα γίνεις αστέρι. Περπάτημα γρήγορο και καλή διατροφή και το σώμα σου θα γίνει πολύ καλο ;)

koukoutsaki
18-05-12, 19:11
έβαλα κι εγώ φότος... :unsure:

γεια σου λιονταρινα...συμφωνω με τη μαγδαληνη ,και βάρη ;):green: και μια χαρα θα πας εχεις πολυ ωραια κατασκευη και θηλυκο σωμα :) και θα το κανεις ακομη καλυτερο

angelina_hatz
19-05-12, 09:48
όσο γυμνάζεσαι σε βάθος χρόνου , το σώμα θα ωριμάζει και θα δείχνει ακόμη καλύτερο , τελείως αντικειμενικα ούτε να υδρώσει το αυτί σου που λένε , απολάμβανε την προπόνησή σου κάνε όσο μπορείς πιο σωστη διατροφή και σε βάθος χρόνου θα βλέπεις αλλαγες που θα τις χαίρεσαι :thumbup::thumbup:[/QUOTE]

ήδη βλέπω αλλαγές πάνω μου..πριν 2 χρόνια που ξεκίνησα το σώμα μου ήταν απλά τραγικό :P σας ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές σας!! :green:

Liontarina
19-05-12, 10:05
γεια σου λιονταρινα...συμφωνω με τη μαγδαληνη ,και βάρη ;):green: και μια χαρα θα πας εχεις πολυ ωραια κατασκευη και θηλυκο σωμα :) και θα το κανεις ακομη καλυτερο


μ΄'αρεσει το κορμάκι σου, με λίγη δουλίτσα θα γίνεις αστέρι. Περπάτημα γρήγορο και καλή διατροφή και το σώμα σου θα γίνει πολύ καλο ;)


χαίρομαι πολύ... με τα βάρη δεν έχω θέμα, ίσα ίσα μου αρέσουν πολύ... το αερόβιο βαριέμαι... αλλά το κάνω... με τη διατροφή μπορώ να είμαι στρατιώτης (οπότε λογικά δεν θα έχω μεγάλο θέμα εκεί)... περιμένω και τη gymούλα να με διαφωτίσει... :green: (τι ωραίο που είναι αυτό το πράσινο emoticon... άσχετο!)

marvin
19-05-12, 10:26
Μαγδαλινη μου βλεποντας χτες τις φωτο σου συμφωνω με τον Ηλια..εισαι πιο χοτ :green: αυτο τον καιρο.Νομιζω σου τσιριαζει καλυτερα απο την περσσινη σου κατασταση.Θα σου προτινα να μεινεις καπου εδω!!!:thumbup:

marvin
19-05-12, 10:30
angelina μου εισαι η θεα του υψους ;).Εχεις θηλυκο κορμι.που πιστευω χρειαζεται να το δουλεψεις με βαρη ωστα να φανει λιγο το μυικο σου.Αυτο που θεωρεις εσυ μειον στο θεμα της μεσης(θα σου ελεγα οτι θελεις λιγο να πεσεις )καποιοι αντρες το θεωρουν σουπερ!!;)
Τελικα εχει δικιο παλι ο Ηλιας....δεν εχουμε μετριες γυναικες στο φορουμ!!!!!!:thumbup:

Miss Fit
19-05-12, 12:50
χαίρομαι πολύ... με τα βάρη δεν έχω θέμα, ίσα ίσα μου αρέσουν πολύ... το αερόβιο βαριέμαι... αλλά το κάνω... με τη διατροφή μπορώ να είμαι στρατιώτης (οπότε λογικά δεν θα έχω μεγάλο θέμα εκεί)... περιμένω και τη gymούλα να με διαφωτίσει... :green: (τι ωραίο που είναι αυτό το πράσινο emoticon... άσχετο!)

Λιονταρίνα μου καλώς ηρθες και απο μενα:welcome: Νομίζω πως βρήκες την κατάλληλη παρέα, γιατί ολες μας εδω μοιραζομαστε την ιδια τρέλα... αντε καλά το ιδιο πάθος :P

Βλεποντας το σωμα σου μπορώ να πω οτι αν προσέχεις την διατροφή σου και γυμνάζεσαι δυνατα- σοβαρά θα δεις σε βάθος χρόνου πολύ ωραια αποτελέσματα!!! Εμεις θα ειμαστε εδω.....:welcome:

Liontarina
19-05-12, 13:26
Λιονταρίνα μου καλώς ηρθες και απο μενα:welcome: Νομίζω πως βρήκες την κατάλληλη παρέα, γιατί ολες μας εδω μοιραζομαστε την ιδια τρέλα... αντε καλά το ιδιο πάθος :P

Βλεποντας το σωμα σου μπορώ να πω οτι αν προσέχεις την διατροφή σου και γυμνάζεσαι δυνατα- σοβαρά θα δεις σε βάθος χρόνου πολύ ωραια αποτελέσματα!!! Εμεις θα ειμαστε εδω.....:welcome:

:green::green::green::green::green: :turtle::turtle::turtle::turtle:

eli_din3
19-05-12, 14:53
μπαινει μεσα η μαμα χαρωπη χαρωπη με μια πιτσα και μια καρμποναρα στ χερι....
πωω...δυο μπουκιες πιτσα και μια πιρουνια καρμποναρα δοκιμασα δεν αντεξα..αλλα κρατιεμαι γιατι εχουμε και λιπομετρηση την τριτηηη
(αντε τωρα να φας αρακα με κοτατζ..ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!) :P:P

angelina_hatz
19-05-12, 14:56
στο ύψος σου ελινάκι!!μη παρασύρεσαι από τέτοιες ακολασίες :P

eli_din3
19-05-12, 15:10
στο ύψος σου ελινάκι!!μη παρασύρεσαι από τέτοιες ακολασίες :P

δεν παρασυρθηκα οχι!!!! αλλα τις μπουκιτσες π εγραψα τις εφαγα :/ :P

koukoutsaki
19-05-12, 16:26
στο ύψος σου ελινάκι!!μη παρασύρεσαι από τέτοιες ακολασίες :P


:thumbup::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

eli_din3
19-05-12, 17:24
γυμουλα νομιζω κατασταλαξα σε πλαγιους κοιλιακους.....αυτους π εισαι στον ταυρο πλαι και πας τσουπ τσουπ πανω κατω... εγκρινεις??? μαυτους δεν θα μεγαλωσουν ε?? αλλα πιανει πιο πολυ τους κατω πλαγιους οχι τς πανω

Stella
19-05-12, 17:47
μπαινει μεσα η μαμα χαρωπη χαρωπη με μια πιτσα και μια καρμποναρα στ χερι....
πωω...δυο μπουκιες πιτσα και μια πιρουνια καρμποναρα δοκιμασα δεν αντεξα..αλλα κρατιεμαι γιατι εχουμε και λιπομετρηση την τριτηηη
(αντε τωρα να φας αρακα με κοτατζ..ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!) :P:P

Kαλά τώρα σοβαρά...θεωρείς πιο νόστιμα την πίτσα και την καρμπονάρα από τον αρακά (με ντοματούλα υποθέτω ε;μιαμ...μιαμ..) με το τυράκι;;;;;:shock:
Απαπααααα με την καμία!!!

koukoutsaki
19-05-12, 17:57
Kαλά τώρα σοβαρά...θεωρείς πιο νόστιμα την πίτσα και την καρμπονάρα από τον αρακά (με ντοματούλα υποθέτω ε;μιαμ...μιαμ..) με το τυράκι;;;;;:shock:
Απαπααααα με την καμία!!!

ετσι ετσι ....κ γω να σας ομολογησω οτι χτες το βραδυ εφαγα το κοτοπουλακι με το ρυζακι μ και τον ανανα μου και στον αντρα μου εψησα πιτσα.....και δεν ακουμπησα ψιχουλο οσο κι αν τρελαινομαι ...:green:

Stella
19-05-12, 18:03
ετσι ετσι ....κ γω να σας ομολογησω οτι χτες το βραδυ εφαγα το κοτοπουλακι με το ρυζακι μ και τον ανανα μου και στον αντρα μου εψησα πιτσα.....και δεν ακουμπησα ψιχουλο οσο κι αν τρελαινομαι ...:green:

Δεν το λέω από την αποψη της αυτοπειθαρχίας...αλλα πραγματικά αν μου εβαζες την καρμπονάρα και τον αρακά μπροστα μου...εννοείται ότι θα προτοιμούσα τον αρακά με το τυρί γιατί είναι πολύ πιο νόστιμος και λαχταριστος (καλά η πίτσες βγαίνουν εκτος, ετσι κι αλλιώς δε μου αρεσουν!)
Ασχετο με το ποια τροφή παχαίνει....

eli_din3
19-05-12, 18:10
Δεν το λέω από την αποψη της αυτοπειθαρχίας...αλλα πραγματικά αν μου εβαζες την καρμπονάρα και τον αρακά μπροστα μου...εννοείται ότι θα προτοιμούσα τον αρακά με το τυρί γιατί είναι πολύ πιο νόστιμος και λαχταριστος (καλά η πίτσες βγαίνουν εκτος, ετσι κι αλλιώς δε μου αρεσουν!)
Ασχετο με το ποια τροφή παχαίνει....

ας μην αναλυσουμε αλλο σας παρακαλω τις καρμποναρες και τις πιτσες :P

TRIANTAFYLLOU
19-05-12, 20:53
ετσι ετσι ....κ γω να σας ομολογησω οτι χτες το βραδυ εφαγα το κοτοπουλακι με το ρυζακι μ και τον ανανα μου και στον αντρα μου εψησα πιτσα.....και δεν ακουμπησα ψιχουλο οσο κι αν τρελαινομαι ...:green:

η δύναμη της θέλησης είναι :thumbup:και μπορούμε να τρώμε νόστιμα και υγιεινα , δεν σημαίνει πάντα πως τα σωστα που πρέπει να τρώμε είναι και άνοστα , αλλα εγω προσωπικα θα φάω και την πίτσα μου και μακαροναδες και τα ουζάκια μου , αλλα άλλου παπα ευαγγέλιο εγω δεν θα συνηστούσα κάποιο η κάποια να τα κάνει :P


αλλα ανανα δίνε και στον άντρα σου να τρώει , επιστήμονες λένε ότι έχει καλύτερη γεύση μετα :P:P:turtle::turtle:

και πές έχουμε εναν ηλία εκεί τρελό και όλο τέτοια επιστημονικά μας λέει :P:P:P

koukoutsaki
19-05-12, 20:58
η δύναμη της θέλησης είναι :thumbup:και μπορούμε να τρώμε νόστιμα και υγιεινα , δεν σημαίνει πάντα πως τα σωστα που πρέπει να τρώμε είναι και άνοστα , αλλα εγω προσωπικα θα φάω και την πίτσα μου και μακαροναδες και τα ουζάκια μου , αλλα άλλου παπα ευαγγέλιο εγω δεν θα συνηστούσα κάποιο η κάποια να τα κάνει :P


αλλα ανανα δίνε και στον άντρα σου να τρώει , επιστήμονες λένε ότι έχει καλύτερη γεύση μετα :P:P:turtle::turtle:

και πές έχουμε εναν ηλία εκεί τρελό και όλο τέτοια επιστημονικά μας λέει :P:P:P


χαχχααα..κλαιω....:rolf::rolf::rolf:
ενδιαφερουσα πληροφορια
ξαναπηρα ανανα πολυ του αρεσε..

TRIANTAFYLLOU
19-05-12, 21:03
χαχχααα..κλαιω....:rolf::rolf::rolf:
ενδιαφερουσα πληροφορια
ξαναπηρα ανανα πολυ του αρεσε..

ε μα τι σε λέω , απο μενα δεν θα ακούσετε άκυρα πράματα και μ αρέσει να μεταλαμπαδεύω τις γνώσεις και με ενα σμπάρο 2 τρυγώνια και οι 2 ευχαριστημένοι :rolf::rolf::rolf::rolf:

gym
19-05-12, 21:05
τσαααα...να μαι κ εγω πουλακια μου!:green::turtle::turtle::turtle:

Gianna
19-05-12, 21:45
γυμουλα νομιζω κατασταλαξα σε πλαγιους κοιλιακους.....αυτους π εισαι στον ταυρο πλαι και πας τσουπ τσουπ πανω κατω... εγκρινεις??? μαυτους δεν θα μεγαλωσουν ε?? αλλα πιανει πιο πολυ τους κατω πλαγιους οχι τς πανω

Εμένα μου χαν πει να μην τους κάνω ακριβώς για να μην "μεγαλώσουν":unsure: και να διατηρηθεί η καμπύλη στο πλάι

eli_din3
19-05-12, 22:05
Εμένα μου χαν πει να μην τους κάνω ακριβώς για να μην "μεγαλώσουν":unsure: και να διατηρηθεί η καμπύλη στο πλάι

και μαυτους θα μεγαλωσουν????????? ααααααααα
αμαν πια...ποιους να κανω δηλαδηηη??? (εκτος απ κρις κρος)

gym
19-05-12, 22:06
και μαυτους θα μεγαλωσουν????????? ααααααααα
αμαν πια...ποιους να κανω δηλαδηηη??? (εκτος απ κρις κρος)

σε ελβετικη μπαλα δεξια αριστερα...αν τα κανεις σωστα θα σε πιασει ΠΟΛΥ

eli_din3
19-05-12, 22:10
σε ελβετικη μπαλα δεξια αριστερα...αν τα κανεις σωστα θα σε πιασει ΠΟΛΥ

εννοεις να σηκωνομαι δεξια και αριστερα??
τα ποδια κανονικα ε? οχι σταυροποδι..

αυτη που εγραψα θα τους κανει να μεγαλωσουν?? :unsure:

gym
19-05-12, 22:13
γυμουλα νομιζω κατασταλαξα σε πλαγιους κοιλιακους.....αυτους π εισαι στον ταυρο πλαι και πας τσουπ τσουπ πανω κατω... εγκρινεις??? μαυτους δεν θα μεγαλωσουν ε?? αλλα πιανει πιο πολυ τους κατω πλαγιους οχι τς πανω

δεν φτανει που εχουν χωριστει οι κοιλιακοι σε τοσες μοιρες,εσυ χωρισες κ τους πλαγιους σε κατω κ ανω...

anywayyyyyyyyyy....

ελινα...οσο γυμναζεις κατι θα μεγαλωσει....μυς ειναι...τερας δεν θα γινεις ...αλλα πες μου οταν εχεις σωματοτυπο με ηδη ανοιχτη λεκανη θα πας να κανεις κατι που θα σου μεγαλωσει το ''πλαι'' σου?

εγω δεν θα το εκανα παντως..;)

eli_din3
19-05-12, 22:20
δεν φτανει που εχουν χωριστει οι κοιλιακοι σε τοσες μοιρες,εσυ χωρισες κ τους πλαγιους σε κατω κ ανω...

anywayyyyyyyyyy....

ελινα...οσο γυμναζεις κατι θα μεγαλωσει....μυς ειναι...τερας δεν θα γινεις ...αλλα πες μου οταν εχεις σωματοτυπο με ηδη ανοιχτη λεκανη θα πας να κανεις κατι που θα σου μεγαλωσει το ''πλαι'' σου?

εγω δεν θα το εκανα παντως..;)

α οκ ωραια αρα κανω σε ελβετικη

45735 αυτο?

gym
19-05-12, 22:23
α οκ ωραια αρα κανω σε ελβετικη

45735 αυτο?

αν μπορεις ναι αλλα θελει ισορροπια κ η λεκανη να μην φευγει πισω


κανε το κλασσικο κ πιο ευκολο...κεντρο καθεσαι κ απλα πας δεξια κ αριστερα

eli_din3
19-05-12, 22:24
αν μπορεις ναι αλλα θελει ισορροπια κ η λεκανη να μην φευγει πισω


κανε το κλασσικο κ πιο ευκολο...κεντρο καθεσαι κ απλα πας δεξια κ αριστερα

aa ok euxaristw!

Nastya
19-05-12, 22:26
α οκ ωραια αρα κανω σε ελβετικη

45735 αυτο?


την μισω αυτη την ασκηση, μιλαμε τετοιο πιασιμο ουτε να φτερνιστω δε μπορουσα την επομενη μερα απο το ζορι :turtle::turtle:

koukoutsaki
19-05-12, 22:28
πιανει ομως :green:

grace
20-05-12, 09:35
εννοεις στην κοιλια να αλλαξεις κατι?

κανε μια με βαρος...μια πιλατες κοιλιακους κ εισαι οκ...αν τους κανεις πολυ καλα θα πιανεσαι μεχρι την επομενη προπ

Ελενακι μου καλημερα! :welcome:

Λοιπον εκανα τους κοιλιακουσ πιλατες παλι και παλι δεν ημουν πιασμενη την επομενη μερα! :unsure: Εκεινη τη στιγμη νιωθω πως τουσ κανω πολυ καλα γιατι εχω σουπερ καψιμο και αναγκαστικα κανω διαλειμμα αλλα την επομενη τπτ! Μονο με βαρη οταν κανω πεθαινω την επομενη μερα! Μηπως τους γυμναζω συχνα γι'αυτο δεν με πιανουν? :unsure:

ΑΑΑΑ και μια ερωτησουλα οσον αφορα στο πρωινο μου! Ξεκινησα να τρωω και εγω το πιτακι, καλα μιλαμε ειναι τελειο!! :thumbsup: Και παρατηρησα οτι δεν με φουσκωνει κιολας, ενω τα κουακερ με νερακι με επρηζαν λιγακι... Λοιπον βαζω 2 ασπραδια 1 κροκο, 2 κσ κουακερ, 4 δαμασ., λιγο κολοκυθοσπορο, σπανια goji, επισης πινω και 1 ποτηρι γαλα, μηπως ειναι υπερβολικα για πρωινο??:unsure: Για πες τη γνωμη σου!

grace
20-05-12, 09:37
Κοριτσαρεεεες καλημερα , καλη κυριακη!!!!! :green::green:

Σημερα ξεκιναω serf!!!!!!!!!!!!!!! :turtle::turtle::turtle: :rolf::rolf::rolf:

Ειμαι κατενθουσιασμενη!

gym
20-05-12, 14:40
Ελενακι μου καλημερα! :welcome:

Λοιπον εκανα τους κοιλιακουσ πιλατες παλι και παλι δεν ημουν πιασμενη την επομενη μερα! :unsure: Εκεινη τη στιγμη νιωθω πως τουσ κανω πολυ καλα γιατι εχω σουπερ καψιμο και αναγκαστικα κανω διαλειμμα αλλα την επομενη τπτ! Μονο με βαρη οταν κανω πεθαινω την επομενη μερα! Μηπως τους γυμναζω συχνα γι'αυτο δεν με πιανουν? :unsure:

ΑΑΑΑ και μια ερωτησουλα οσον αφορα στο πρωινο μου! Ξεκινησα να τρωω και εγω το πιτακι, καλα μιλαμε ειναι τελειο!! :thumbsup: Και παρατηρησα οτι δεν με φουσκωνει κιολας, ενω τα κουακερ με νερακι με επρηζαν λιγακι... Λοιπον βαζω 2 ασπραδια 1 κροκο, 2 κσ κουακερ, 4 δαμασ., λιγο κολοκυθοσπορο, σπανια goji, επισης πινω και 1 ποτηρι γαλα, μηπως ειναι υπερβολικα για πρωινο??:unsure: Για πες τη γνωμη σου!

δεν πειραζει κανε αλλους...θελεις τεχνικη...αν τους εκανες σωστα θα ησουν πιασμενη στανταρ...αλλα οκ πρεπει να στα δειξει καποιος κ οχι απλα να στα πει οπως εγω


μια χαρα το πρωινο σου...αν μετρας θερμιδες κ εισαι μεσα σε αυτα που θες,τοτε εισαι οκ...;)

gym
20-05-12, 14:42
Κοριτσαρεεεες καλημερα , καλη κυριακη!!!!! :green::green:

Σημερα ξεκιναω serf!!!!!!!!!!!!!!! :turtle::turtle::turtle: :rolf::rolf::rolf:

Ειμαι κατενθουσιασμενη!

που κανεις?θεσσ δεν εισαι?σε ποιον ξεκινησες?

gym
20-05-12, 14:45
μπαινει μεσα η μαμα χαρωπη χαρωπη με μια πιτσα και μια καρμποναρα στ χερι....
πωω...δυο μπουκιες πιτσα και μια πιρουνια καρμποναρα δοκιμασα δεν αντεξα..αλλα κρατιεμαι γιατι εχουμε και λιπομετρηση την τριτηηη
(αντε τωρα να φας αρακα με κοτατζ..ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!) :P:P

καθε ποτε κανεις λιπομετρηση?

gym
20-05-12, 14:49
έβαλα κι εγώ φότος... :unsure:

ελα κουκλα μου...
μια χαρα σωματοτυπο εχεις...

αν θεσεις σωστα βασεις απο τωρα θα δεις ποσο ομορφα θα δουλευτει κ θα διαμορφωθει το σωμα σου...

δωσε βαση στην προπονηση κ στην διατροφη ΧΩΡΙΣ ΑΚΡΟΟΤΗΤΕΣ γιατι δεν θες να καταληξεις με υπερφαγιες κ υστεριες...

μαθε να κανεις σωστα προπονηση κ οι αλλαγες θα ειναι μεγαλες...;)

λιγο να μειωθει το λιπος σε συνδυασμο με βαρη κ θα παθεις πλακα

magdaline
20-05-12, 14:50
Μαγδαλινη μου βλεποντας χτες τις φωτο σου συμφωνω με τον Ηλια..εισαι πιο χοτ :green: αυτο τον καιρο.Νομιζω σου τσιριαζει καλυτερα απο την περσσινη σου κατασταση.Θα σου προτινα να μεινεις καπου εδω!!!:thumbup:
μάλον για να διατηρηθώ έτσι πρέπει να αυξήσω το φαγητο εφόσον κάνω πολύ αερόβια

gym
20-05-12, 14:57
ανέβασα καινούργιες φώτο :unsure:

ναι οπως ξαναειπα...εμφαση στα βαρη./...τα πλαινα ειναι θεμα διατροφης...θερμιδικο ελλειμμα κοιτα να εχεις κ θα φυγουν...

gym
20-05-12, 15:01
:welcome:καλημερα κοριτσακια μου, μια φορα μπηκα , και τωρα κολλησα , γραφω ξανα για αποριουλες.. ελενακι μου , θα ηθελα γνωμη, please.. για το παρακατω προγραμμα για ποδια που ακολουθω τις 3 τελευταιες εβδομαδες

1.Σκουωτ φουλ μεχρι κατω αργα ελευθερα με 10 κιλα στη μπαρα 4Χ12:thumbup:

2.σουμο σκουωτ 4*12 με ελευθερο με μπαρα με 10 κιλα στη μπαρα ευρος κινησης?

3.προβολες προχωρητικες με 6κιλα βαρακια 3*12:thumbup:

4. χακ σκουωτ με μπαρα και 5 κιλα στη μπαρα 4Χ12:thumbup:

5. ξαπλωμενη με ποδια πανω στη μπαλα και συνεχως η λεκανη ψηλα φερνω εναλλαξ ενα ενα ποδι στο στηθος (για γλουτο ειναι αυτη οπως καταλαβατε) 3Χ12 κ τα δυο μαζι να τα φερνεις...το αλλο που το εχεις το ποδι?

6.προβολες με 8κιλα βαρακια στα χερια 3Χ12 στατικες?

7. σε μπαλα με το ενα ποδι στη μπαλα και το αλλο ελευθερο ψηλα, ψηλα η λεκανη συνεχως και ρολαρω τη μπαλα με το ποδι μου προς το μερος μου και μπροστα (δεν ξερω αν καταλαβατε) ειναι για γλουτους η ασκηση) 3Χ20:thumbup:

8. ορθια κλωτσιες προς τα πισω με 7,5 κιλα 3 Χ 12 και αλλα 12 στο τελος μικρη κινηση (καιει αυτο αρκετα..) θεση σωματος εδω?

9. DONKEY KICKS (ειναι αυτη στα τεσσερα ξερετε και σηκωνεις ενα ενα ποδι ωσ την ευθεια του σωματος 3Χ12 με 4κιλο βαρακι και στο τελος 12 επαναληψεις μικρη κινηση (σαν την ασκηση 8) προσοχη στη λεκανη

οπως βλεπετε δεν εχω καθολου leg curl, leg extension ή πιεσεις μηχανης.. πειραζει πολυ? θελω λιγο να ξεφυγω απο συνηθισμενες ασκησεις γιατι μαλλον τις ψιλοσυνηθισα και θελω να δωσω ενα διαφορετικο ερεθισμα στους μυες το βρισκετε καλο αυτο το προγραμμα? οπως φαινεται δινω εμφαση στους γλουτους αυτο το διαστημα αλλα δεν θελω να αμελησω και τα ποδια , που τη θελουν τη δουλιτσα τους... καθε γνωμη ευπροσδεκτη;)

καθε ποτε το κανεις?
ποση ωρα σου πιανει?
ποτε το ξεκινησες?
κ τι βελτιωση εχεις δει απο αποψη κιλων σε αυτο το διαστημα?

σε γενικες γραμμες καλες ασκησεις...

gym
20-05-12, 15:02
χαχαχαχ στο θεο λέει! Με φτιάξατε άγρια τώρα. Πριν 3 weeks που ξεκίνησα πάλι φιατροφή γυμναστική ένιωθα πολύ σκατά με τον εαυτό μου

με τρομαζεις λιλα μου!:unsure::unsure:

gym
20-05-12, 15:04
μου έχουν περισσέψει κάποιοι από πέρυσι.. δε λέω καλα είναι κ ετσι καμπυλωτη καμπυλωτή αλλά πέρσι φαινόμουν περισσότερο γυμνασμένη. Κρίμα που δεν έχω κινητό με κάμερα. Θα φαινόμουν καλύτερα.
Φχαριστω πάντως για το κοπλιμαν

εντιτ <3 χεχε ευχαριστώ ρε.

ΒTWay πρόβλημα με μεγαλο στήθος έχει καμία σας? Δε παλεύεται ώρες ώρες όταν παω για τρέξιμο. Δεν κινούμαι άνετα. Άσε που φοράω πάντα μπουστάκι.

εαν εννοεις οτι ειναι μεγαλο κ σε ενοχλει μπορεις να κανεις κ μια αφαιρεση βρε αδερφε...για να νιωσεις πιο ανετα στο ''πανω-κατω΄''
βεβαια δεν ξερω το αμορε τι αποψη θα χει αλλα οκ...τι να κανεις...για την ανεση σου βρε αδερφε πες!:green:


το σωμα σου προσωπικα θα μου αρεσε πολυ περισσοτερο αν εβαζες πιο σωστη προπονηση με βαρη μεσα...θα ειχες μεγαλη διαφορα

gym
20-05-12, 15:05
καλα ε.. δοκιμασα να φωτογραφηθω με αποτυχια βεβαια.. αυτή η αποχή των 5 μηνών με γά@#σε.

εντιτ: μου φαίνεται θα ξαναρχίσω τους λιποδιαλύτες

εντιτ 2: ανέβασα 3 φώτος στο προφίλ μου, όσοι φίλοι δείτε, όσοι όχι καντε με request.. έχω πάρει αρκετό παραπάνω λίπος με αποτέλεσμα καμπύλες αλλά με προτιμούσα πιο γραμμωμένη..
Όλες οι προτάσεις ευπρόσδεκτες.

ο λογος?

gym
20-05-12, 15:09
Κοριτσια μου μια σημειωση...

επειδη πλεον δεν εχω χρονο να κοιταω τοσο συχνα τα λογκς,εαν εχετε αποριες καλυτερα να τις βαζετε εδω γιατι τα λογκς θα τα τσεκαρω μια φορα την εβδομαδα για να βλεπω σε οσες προσπαθουν τις βελτιωσεις και σε οσες το παρακανουν τις μαμουνιες,,

αν εχετε αποριες λοιπον,καντε μια παραθεση εδω μεσα για να τα βλεπω και να τα βλεπουν κ αλλες κοπελες ωστε να βοηθηθουν!;):toast:

magdaline
20-05-12, 15:10
Με πήρες σβάρνα ε;:rolf:


ο λογος?
κλασσικο θέμα με τους κοιλιακούς


εαν εννοεις οτι ειναι μεγαλο κ σε ενοχλει μπορεις να κανεις κ μια αφαιρεση βρε αδερφε...για να νιωσεις πιο ανετα στο ''πανω-κατω΄''
βεβαια δεν ξερω το αμορε τι αποψη θα χει αλλα οκ...τι να κανεις...για την ανεση σου βρε αδερφε πες!:green:


το σωμα σου προσωπικα θα μου αρεσε πολυ περισσοτερο αν εβαζες πιο σωστη προπονηση με βαρη μεσα...θα ειχες μεγαλη διαφορα
είναι απλά κάτι που με προβληματίζει κ μιας κ το έφερες στην επιφάνεια ας το κουβεντιάσουμε. Χέσε το πρόβλημα του πάνω κάτω με ένα καλό σουτιέν και 1 αθλητικό μπουστάκι πάει κ έρχετε. Τί γίνεται όμως που κάθε φορά που αδυνατίζω κ χάνω λίπος (κ από εκεί) με νύχια κ με δόντια παλέυω να μην χάσει τη σφριγηλότητά του? Το τρέξιμο βοηθά πολύ στο να μείνει στο ύψος του αλλά απαξ κ χάνω λίπος αρχίζει και χάνει σφριγηλότητα.


με τρομαζεις λιλα μου!:unsure::unsure:
εννοώ ότι έφτιαξε η διάθεση μου βρε:green:

gym
20-05-12, 15:13
είναι απλά κάτι που με προβληματίζει κ μιας κ το έφερες στην επιφάνεια ας το κουβεντιάσουμε. Χέσε το πρόβλημα του πάνω κάτω με ένα καλό σουτιέν και 1 αθλητικό μπουστάκι πάει κ έρχετε. Τί γίνεται όμως που κάθε φορά που αδυνατίζω κ χάνω λίπος (κ από εκεί) με νύχια κ με δόντια παλέυω να μην χάσει τη σφριγηλότητά του? Το τρέξιμο βοηθά πολύ στο να μείνει στο ύψος του αλλά απαξ κ χάνω λίπος αρχίζει και χάνει σφριγηλότητα.




το στηθος σου θα μεινει στητο με ασκησεις...το τρεξιμο ποσο να σε βοηθησει σε αυτο το κομματι?

το καλυτερο θα ειναι να μην εχεις αυξομειωσεις μεγαλες στα κιλα...ενα αυτο
κ μεταασκησεις μυικης ενδυναμωσης...δεν θες βαρη?οκ...σωματικο βαρος εχεις κ το κουβαλας παντου
εκμεταλλευου το;)

magdaline
20-05-12, 15:23
το στηθος σου θα μεινει στητο με ασκησεις...το τρεξιμο ποσο να σε βοηθησει σε αυτο το κομματι?

το καλυτερο θα ειναι να μην εχεις αυξομειωσεις μεγαλες στα κιλα...ενα αυτο
κ μεταασκησεις μυικης ενδυναμωσης...δεν θες βαρη?οκ...σωματικο βαρος εχεις κ το κουβαλας παντου
εκμεταλλευου το;)

φχαριστω για το χρονο σου babe

eli_din3
20-05-12, 17:05
καθε ποτε κανεις λιπομετρηση?

1 φορα τον μηνα γυμουλα



δωσε βαση στην προπονηση κ στην διατροφη ΧΩΡΙΣ ΑΚΡΟΟΤΗΤΕΣ γιατι δεν θες να καταληξεις με υπερφαγιες κ υστεριες...


lalallalallalalala

voulaki
20-05-12, 18:06
καθε ποτε το κανεις?
ποση ωρα σου πιανει?
ποτε το ξεκινησες?
κ τι βελτιωση εχεις δει απο αποψη κιλων σε αυτο το διαστημα?

σε γενικες γραμμες καλες ασκησεις...
τζυμακι μου καλησπέρα Οι ασκήσεις βγαίνουν σε μια ώρα και 10 με 15 λεπτά περίπου το ξεκίνησα πριν 3 εβδομάδες τώρα θα πάω στην τεταρτη, την Τρίτη ερωτησουλα δεν την καταλαβαίνω, εννοείς αν ανέβασω κιλά κάθε φορά? όχι τα κιλά ειναι σταθερά όλες τις εβδομάδες όπως στα γράφω στο πόστ. Το εύρος κίνησης στα σούμο σκουωτ ειναι μέχρι κάτω όσο μπορ και τα πόδια πιο έξω απο τους ώμους. Τις κλωτσιά προς τα πίσω τις κάνω όρθια με τροχαλια, σορρυ δεν το έγραψα

amst
20-05-12, 18:52
η δύναμη της θέλησης είναι :thumbup:και μπορούμε να τρώμε νόστιμα και υγιεινα , δεν σημαίνει πάντα πως τα σωστα που πρέπει να τρώμε είναι και άνοστα , αλλα εγω προσωπικα θα φάω και την πίτσα μου και μακαροναδες και τα ουζάκια μου , αλλα άλλου παπα ευαγγέλιο εγω δεν θα συνηστούσα κάποιο η κάποια να τα κάνει :P


αλλα ανανα δίνε και στον άντρα σου να τρώει , επιστήμονες λένε ότι έχει καλύτερη γεύση μετα :P:P:turtle::turtle:

και πές έχουμε εναν ηλία εκεί τρελό και όλο τέτοια επιστημονικά μας λέει :P:P:P

έχω πάνω από 10μέρες να μπω εδώ, μπαίνω εχθές απ΄το κινητό και πέφτω πάνω σ'αυτή την απάντηση..
ε, τι να πω!!

dorita
20-05-12, 19:45
καλησπερα κοριτσαρες.....

βρηκα ρυζοκοφρετες της fytro... δεν τρωγονται!!σαν φενιζολ ειναι....δαφνη ειχες δικιο!!!

εσεις ποιες τρωτε;; ολες το ιδιο ειναι;;:unsure:

xelashai
20-05-12, 19:47
καλως το ντοριτακι...:welcome:
εμ στα λεγα...:green::rolf::rolf:

ειχε πει το κουκουτσακι για βιολογικες με αρωμα αλλα λιγο πολυ ολες στο ιδιο στυλ ειναι...

eli_din3
20-05-12, 19:48
καλησπερα κοριτσαρες.....

βρηκα ρυζοκοφρετες της fytro... δεν τρωγονται!!σαν φενιζολ ειναι....δαφνη ειχες δικιο!!!

εσεις ποιες τρωτε;; ολες το ιδιο ειναι;;:unsure:

γενικα οι ριζογκοφρετες ειναι ψιλοχαλια..
θες να σ πω ποιες τρωγονται?? οχι θες?? :P αυτες με επικαλυψη σοκολατα και αυτες με επικαλυψη φραουλα... (οχι πλακα κανω και αυτες μπλιαχ ειναι)

γενικα δεν βρισκω λογο να τις ενταξεις στην διατροφη σου..δεν σ προσφερουν και τιποτα απο διατροφικα συστατικα ουτε απο γευση ουτε χορταινουν.. ασε π θυμαμαι παλια σ ενα ποστ η γυμ ηταν ποιος ηταν δεν θυμαμαι ελεγε κιολας οτι ειναι επεξεργασμενη τροφη..

dorita
20-05-12, 19:49
καλως το ντοριτακι...:welcome:
εμ στα λεγα...:green::rolf::rolf:

γεια σου δαφνουλινι μου ομορφο!!:welcome:
ρε...συ νομιζω δεν εχω φαει χειροτερο πραγμα στην ζωη μου!! που καταντησα!!!...:green:

dorita
20-05-12, 19:51
γενικα οι ριζογκοφρετες ειναι ψιλοχαλια..
θες να σ πω ποιες τρωγονται?? οχι θες?? :P αυτες με επικαλυψη σοκολατα και αυτες με επικαλυψη φραουλα... (οχι πλακα κανω και αυτες μπλιαχ ειναι)

γενικα δεν βρισκω λογο να τις ενταξεις στην διατροφη σου..δεν σ προσφερουν και τιποτα απο διατροφικα συστατικα ουτε απο γευση ουτε χορταινουν.. ασε π θυμαμαι παλια σ ενα ποστ η γυμ ηταν ποιος ηταν δεν θυμαμαι ελεγε κιολας οτι ειναι επεξεργασμενη τροφη..

γεια σου ελινακι μου!! απλα θεωρουσα οτι τις παιρνεις ευκολα μαζι σου!!!

οποτε βαζουμε ενα μεγαλο X..........

xelashai
20-05-12, 19:52
γεια σου δαφνουλινι μου ομορφο!!:welcome:
ρε...συ νομιζω δεν εχω φαει χειροτερο πραγμα στην ζωη μου!! που καταντησα!!!...:green:

:rolf::rolf:
ναι ρε συ δεν ειναι φαγητο αυτο..ουτε σνακ το λες...δεν τρωγεται:green:
απορω με το κουκουτσι:unsure::P
αστο ντοριτακι μην το ψαχνεις....μαλλον το θες γ τη δουλεια ε??παρε ξηρους καρπους καλυτερα

koukoutsaki
20-05-12, 19:53
γενικα οι ριζογκοφρετες ειναι ψιλοχαλια..
θες να σ πω ποιες τρωγονται?? οχι θες?? :P αυτες με επικαλυψη σοκολατα αχχχχχχχχχχ και αυτες με επικαλυψη φραουλα... (οχι πλακα κανω και αυτες μπλιαχ ειναι)

γενικα δεν βρισκω λογο να τις ενταξεις στην διατροφη σου..δεν σ προσφερουν και τιποτα απο διατροφικα συστατικα ουτε απο γευση ουτε χορταινουν.. ασε π θυμαμαι παλια σ ενα ποστ η γυμ ηταν ποιος ηταν δεν θυμαμαι ελεγε κιολας οτι ειναι επεξεργασμενη τροφη..

κοιτα 25 θερμιδες η μια ειναι εμενα προσωπικα μαρεσουν κ υπαρχουν κ αρωματικες με κανελα κλπ που καθε αλλο παρα φελιζολ ειναι
επιπροσθετως, ακομη κ το εμφιαλωμενο νερο επεξεργασμενο ειναι.:P

εμενα με βολευουν αμα λειπω εξω
τωρα γουστα ειναι αυτα

dorita
20-05-12, 19:53
:rolf::rolf:
ναι ρε συ δεν ειναι φαγητο αυτο..ουτε σνακ το λες...δεν τρωγεται:green:
απορω με το κουκουτσι:unsure::P
αστο ντοριτακι μην το ψαχνεις....μαλλον το θες γ τη δουλεια ε??παρε ξηρους καρπους καλυτερα

xaxa...ναι να τους τρωω,,,,να θελω να χαμογελασω και να κολλανε αναμεσα στα δοντια!!...:green:
θα εχω καθρεφτακι συνεχως στο χερι!!!!:green:

eli_din3
20-05-12, 19:58
γεια σου ελινακι μου!! απλα θεωρουσα οτι τις παιρνεις ευκολα μαζι σου!!!

οποτε βαζουμε ενα μεγαλο X..........

και εγω προσπαθουσα να βρω κατι να παιρνω μαζι μου..κατι σε low carb..δν βρηκα...:P
και κατεληξα σε σκουπ και φρούτο ή αλλη επιλογη σαντουιτσακι με μαυρο ψωμι κοτοπουλο ντοματα μουσταρδα ή κοτατζ γαλοπουλα... ε αλλαντικο τι να κανουμε..για μια στ τοσο καλο ειναι...
μετα παμε σε ασπραδακια που ειναι λιγο πιο δυσκολα (πω σαν πωλητρια ρουχων μιλαω)
εχεις τα αβγα μαζι τα καθαριζεις πετας τον κροκο τρως το ασπρδαι..:P

koukoutsaki
20-05-12, 19:59
και εγω προσπαθουσα να βρω κατι να παιρνω μαζι μου..κατι σε low carb..δν βρηκα...:P
και κατεληξα σε σκουπ και φρούτο ή αλλη επιλογη σαντουιτσακι με μαυρο ψωμι κοτοπουλο ντοματα μουσταρδα ή κοτατζ γαλοπουλα... ε αλλαντικο τι να κανουμε..για μια στ τοσο καλο ειναι...
μετα παμε σε ασπραδακια που ειναι λιγο πιο δυσκολα (πω σαν πωλητρια ρουχων μιλαω)
εχεις τα αβγα μαζι τα καθαριζεις πετας τον κροκο τρως το ασπρδαι..:P

και η μουσταρδα κ η γαλοπουλα ειναι επεξεργασμενα :rolf::rolf::rolf:

eli_din3
20-05-12, 20:01
και η μουσταρδα κ η γαλοπουλα ειναι επεξεργασμενα :rolf::rolf::rolf:

ε θα βγω οφ αλλα... άι στ διακο (για να μη πω διαλο) κουκουτσι :P :love: AXXAXAXAXXA

dorita
20-05-12, 20:03
και η μουσταρδα κ η γαλοπουλα ειναι επεξεργασμενα :rolf::rolf::rolf:

ας ειναι !!! τουλαχιστον αυτα ειναι νοστιμα!!!........:P:P

Miss Fit
20-05-12, 20:42
Γεια σας κοριτσάκια.
Και εγω τις τρωω που και που με κανένα ασπράδι ετσι στα γρήγορα... σαν γρήγορη λύση μια χαρα ειναι οι ρυζογκοφρετούλες απλα δεν ειναι για συνεχεια.... Ντοριτάκι της φυτρο πανω κάτω ολες ιδιες ειναι

dorita
20-05-12, 20:46
Γεια σας κοριτσάκια.
Και εγω τις τρωω που και που με κανένα ασπράδι ετσι στα γρήγορα... σαν γρήγορη λύση μια χαρα ειναι οι ρυζογκοφρετούλες απλα δεν ειναι για συνεχεια.... Ντοριτάκι της φυτρο πανω κάτω ολες ιδιες ειναι

γεια σου φετονακι μου....:welcome::welcome:
μου αρεσει που ηρθες κ την εμπλουτισες κιολας με ασπραδι....:P:P
καλα κανεις εσυ!!
τεσπα..αφου ειναι ολες ιδιες ...να τις χαιρονται αυτοι που τις χαιρονται!!:green:

Miss Fit
20-05-12, 20:56
γεια σου φετονακι μου....:welcome::welcome:
μου αρεσει που ηρθες κ την εμπλουτισες κιολας με ασπραδι....:P:P
καλα κανεις εσυ!!
τεσπα..αφου ειναι ολες ιδιες ...να τις χαιρονται αυτοι που τις χαιρονται!!:green:

:rolf::rolf: ....ειδες...η τρωμε η δεν τρωμε βρε παιδι μου!!!!πλακα πλακα με μια φετα γαλοπουλα και τυρακι μια χαρουλα ειναι....αλλα εγω ειπαμε ...πιστη στο ασπραδι!!!!!!:bowdown:

dorita
20-05-12, 20:58
:rolf::rolf: ....ειδες...η τρωμε η δεν τρωμε βρε παιδι μου!!!!πλακα πλακα με μια φετα γαλοπουλα και τυρακι μια χαρουλα ειναι....αλλα εγω ειπαμε ...πιστη στο ασπραδι!!!!!!:bowdown:

πιστη στα παντα θα ελεγα εγω κ μπραβο σου σε χαιρομαι.....:bowdown::bowdown:

το ποδηλατο σου το εβγαλες τελικα;;;;;

grace
20-05-12, 21:59
που κανεις?θεσσ δεν εισαι?σε ποιον ξεκινησες?

Οχι Αθηνα ειμαι! Στη βαρκιζα παω και ειναι τελεια!

Stella
20-05-12, 22:18
καλησπερα κοριτσαρες.....

βρηκα ρυζοκοφρετες της fytro... δεν τρωγονται!!σαν φενιζολ ειναι....δαφνη ειχες δικιο!!!

εσεις ποιες τρωτε;; ολες το ιδιο ειναι;;:unsure:

Βγάζει και ο Βασιλόπουλος και ο Βερόπουλος τις δικές τους και είναι καλύτερες από της fytro πιο τραγανές.

Μια χαρά είναι οι ρυζογκοφρέτες για διατροφή.
Η Κωνσταντινα Κασκάνη τις προτείνει στις διατροφές που δίνει με ασπράδια...(μιαμ...μιαμ...)...κάτι ξέρει...;)
Και στην τελική όπως λέει το κουκούτσι όντως όλα επεξεργασμένα είναι.

Τώρα αν δεν σας αρέσουν σαν γευση οκ...υπάρχουν και άλλες επιλογες.
Ντορίτακι αντί για 4 ρυζογκοφρέτες βάλε 2φ. ψωμί του τοστ μαυρο.

dorita
20-05-12, 22:24
ευχαριστω στελακι μου για τις πληροφοριες!!!;)

gym
20-05-12, 22:27
τζυμακι μου καλησπέρα Οι ασκήσεις βγαίνουν σε μια ώρα και 10 με 15 λεπτά περίπου το ξεκίνησα πριν 3 εβδομάδες τώρα θα πάω στην τεταρτη, την Τρίτη ερωτησουλα δεν την καταλαβαίνω, εννοείς αν ανέβασω κιλά κάθε φορά? όχι τα κιλά ειναι σταθερά όλες τις εβδομάδες όπως στα γράφω στο πόστ. Το εύρος κίνησης στα σούμο σκουωτ ειναι μέχρι κάτω όσο μπορ και τα πόδια πιο έξω απο τους ώμους. Τις κλωτσιά προς τα πίσω τις κάνω όρθια με τροχαλια, σορρυ δεν το έγραψα

εννοουσα αν δυναμωνεις ...

ωραια βουλακι μου...πολυ ωραια...εφοσον σου αρεσουν κιολας κ πας καλα προχωρα

gym
20-05-12, 22:29
καλησπερα κοριτσαρες.....

βρηκα ρυζοκοφρετες της fytro... δεν τρωγονται!!σαν φενιζολ ειναι....δαφνη ειχες δικιο!!!

εσεις ποιες τρωτε;; ολες το ιδιο ειναι;;:unsure:

δοκιμασε καλαμποκογκοφρετες...;)

ναι ολες το ιδιο ειναι σαν φελιζολ...επεξεργασμενες ειναι....αλλα για επιλογη στα γρηγορα καλες ειναι

προσωπικα δεν με χορταινουν ΠΟΤΕ κ δεν τις θελω παρα μονο σε περιπτωσεις που δεν γινεται αλλιως

gym
20-05-12, 22:30
γενικα οι ριζογκοφρετες ειναι ψιλοχαλια..
θες να σ πω ποιες τρωγονται?? οχι θες?? :P αυτες με επικαλυψη σοκολατα και αυτες με επικαλυψη φραουλα... (οχι πλακα κανω και αυτες μπλιαχ ειναι)

γενικα δεν βρισκω λογο να τις ενταξεις στην διατροφη σου..δεν σ προσφερουν και τιποτα απο διατροφικα συστατικα ουτε απο γευση ουτε χορταινουν.. ασε π θυμαμαι παλια σ ενα ποστ η γυμ ηταν ποιος ηταν δεν θυμαμαι ελεγε κιολας οτι ειναι επεξεργασμενη τροφη..

φαε καλε ςειναι:green:

κ με γιαουρτι εχει κ με μελι εχει...καλα απο ολα εχει αλλα μετα καλυτερα να φας μια γκοφρετα να τελειωνεις :green:

νταξει γουστα ειναι αυτα ρε συ

gym
20-05-12, 22:31
γεια σου ελινακι μου!! απλα θεωρουσα οτι τις παιρνεις ευκολα μαζι σου!!!

οποτε βαζουμε ενα μεγαλο X..........

ειναι ευκολη κ γρηγορη επιλογη...οπως κ πολλες αλλες αλλα αμα δεν μπορεις καθολου να τις φας νταξει...ψαξτο σε κατι αλλο
μην ζοριζεσαι να φας κατι